Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
29.05.2018 |
19:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
28.05.2018 |
19:30 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
18.05.2018 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
18.05.2018 |
18:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
26.04.2018 |
18:00 |
2. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
20.04.2018 |
20:00 |
2. |
TJ
(H. B,
T. Y)
|
Sprint |
0:3 |
|
29.03.2018 |
20:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.03.2018 |
18:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
27.03.2018 |
18:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
19.03.2018 |
13:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
3:S |
|
17.03.2018 |
10:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
25.02.2018 |
17:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
20.02.2018 |
18:30 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
20.02.2018 |
17:30 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
07.02.2018 |
18:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Sprint |
0:3 |
|
20.01.2018 |
18:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
19.01.2018 |
18:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
16.01.2018 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
29.12.2017 |
18:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
22.12.2017 |
19:00 |
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:1 |
|
19.12.2017 |
19:30 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
19.12.2017 |
19:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Comments
|
18.12.2017 |
13:00 |
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
|
3:S |
|
25.11.2017 |
09:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sprint |
3:1 |
|
23.11.2017 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:0 |
|
10.11.2017 |
19:30 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Club Classic |
2:3 |
|
05.11.2017 |
18:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
29.10.2017 |
20:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Club Classic |
3:1 |
Comments
|
27.10.2017 |
19:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:1 |
|
24.10.2017 |
19:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
10.10.2017 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
31.05.2016 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
26.05.2016 |
19:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
22.05.2016 |
19:00 |
3. |
Bonnie a Clyde
(L. Viková,
T. Kaderka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
17.05.2016 |
20:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
17.05.2016 |
19:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
28.04.2016 |
17:00 |
3. |
DuKo ;-)
(Z. Kopáčková,
I. Dusík)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
26.04.2016 |
18:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
24.04.2016 |
20:00 |
3. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
24.04.2016 |
19:00 |
3. |
Bonnie a Clyde
(L. Viková,
T. Kaderka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
17.04.2016 |
10:00 |
3. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
30.03.2016 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
29.03.2016 |
18:00 |
3. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
14.03.2016 |
20:00 |
3. |
Mauíci
(L. Mauer,
E. Mauerová)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
06.03.2016 |
11:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
26.02.2016 |
19:00 |
3. |
Body zdarma
(R. Stískalová,
T. Světnický)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Comments
|
25.02.2016 |
20:30 |
3. |
Bonnie a Clyde
(L. Viková,
T. Kaderka)
|
Centrum Viktoria |
3:2 |
Comments
|
21.02.2016 |
10:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
17.02.2016 |
20:00 |
3. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
fit4all centrum |
2:3 |
Comments
|
29.01.2016 |
18:00 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
19.01.2016 |
18:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
17.01.2016 |
13:30 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
1:3 |
|
09.01.2016 |
20:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
09.01.2016 |
19:00 |
2. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
27.12.2015 |
11:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
20.12.2015 |
18:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Club Classic |
3:2 |
Comments
|
15.12.2015 |
20:30 |
3. |
číslo 5 žije
(J. Robotka,
V. Robotka)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
04.12.2015 |
20:30 |
3. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
30.11.2015 |
19:30 |
2. |
Smečaři
(A. Čerbák,
D. Paseka)
|
Sprint |
0:3 |
|
27.11.2015 |
17:00 |
2. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
Sprint |
0:3 |
|
13.11.2015 |
19:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
Comments
|
30.10.2015 |
18:00 |
3. |
číslo 5 žije
(J. Robotka,
V. Robotka)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
26.10.2015 |
20:00 |
3. |
Surikatky
(I. Polišenská,
R. Halamíčkova)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
25.10.2015 |
19:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
3:1 |
Comments
|
09.10.2015 |
18:00 |
3. |
Bonnie a Clyde
(L. Viková,
T. Kaderka)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
14.09.2015 |
17:40 |
2. |
Ferda & Ferda
(D. Plachy,
Z. Mindlová)
|
|
3:S |
|
13.09.2015 |
20:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
13.09.2015 |
20:00 |
2. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
13.08.2015 |
19:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
11.08.2015 |
19:00 |
3. |
VoKo :-)
(Z. Kopáčková,
J. Vodák)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
10.08.2015 |
19:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
29.07.2015 |
18:30 |
2. |
Svoboda&syn
(J. Svoboda,
L. Svoboda)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Comments
|
28.07.2015 |
19:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
26.07.2015 |
20:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sprint |
1:3 |
|
26.07.2015 |
19:00 |
2. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
29.06.2015 |
18:00 |
2. |
Bazinga!
(A. Kuchníková,
I. Blažek)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
28.06.2015 |
08:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
1:3 |
|
26.06.2015 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
18.06.2015 |
20:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
29.05.2015 |
20:00 |
3. |
Lukáš 'Izmi' Veselý
(L. Veselý,
M. Veselý)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
27.05.2015 |
19:00 |
3. |
Bazinga!
(A. Kuchníková,
I. Blažek)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
26.05.2015 |
19:00 |
3. |
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy)
(M. Karasová,
S. Hlaváčková)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
04.05.2015 |
18:00 |
3. |
Duck team
(P. Kupčík,
K. Moudrá)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
27.04.2015 |
21:00 |
3. |
VV
(V. Holý,
V. Kabrhel)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
22.04.2015 |
20:00 |
3. |
TiŠe
(V. Tichý,
P. Šebest)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
17.04.2015 |
19:30 |
3. |
Svoboda&syn
(J. Svoboda,
L. Svoboda)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
10.04.2015 |
20:00 |
3. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
31.03.2015 |
20:00 |
3. |
ALFA
(S. Zmek,
M. Pavlík)
|
|
3:1 |
Comments
|
27.03.2015 |
19:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
22.03.2015 |
14:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
01.03.2015 |
14:00 |
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
|
3:S |
Comments
|
25.02.2015 |
20:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
14.02.2015 |
17:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Centrum Viktoria |
1:3 |
|
08.02.2015 |
09:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
30.01.2015 |
19:00 |
3. |
Svoboda&syn
(J. Svoboda,
L. Svoboda)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Comments
|
29.01.2015 |
19:00 |
3. |
Lukáš 'Izmi' Veselý
(L. Veselý,
M. Veselý)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.01.2015 |
16:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Comments
|
04.01.2015 |
20:00 |
3. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
3:1 |
Comments
|
20.12.2014 |
10:00 |
3. |
Leixnerovi
(P. Leixner,
E. Leixnerová)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
19.12.2014 |
20:00 |
3. |
bad guys
(M. Dufka,
D. Přecechtěl)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
15.12.2014 |
21:00 |
3. |
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy)
(M. Karasová,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
30.11.2014 |
11:00 |
3. |
VV
(V. Holý,
V. Kabrhel)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.11.2014 |
21:00 |
3. |
Lukáš 'Izmi' Veselý
(L. Veselý,
M. Veselý)
|
fit4all centrum |
3:2 |
|
19.11.2014 |
18:00 |
3. |
KOMETKY HD
(H. Šimková,
D. Šafářová)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Comments
|
08.11.2014 |
10:00 |
3. |
Jane & Blackster
(J. Chovancová,
O. Černý)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
01.11.2014 |
20:00 |
3. |
ROSA
(R. Jedlička,
S. Kociánová)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
31.10.2014 |
20:00 |
3. |
bad guys
(M. Dufka,
D. Přecechtěl)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
23.10.2014 |
20:00 |
3. |
42
(R. Hybášek,
J. Plachetský)
|
BADMINTON ŽIDENICE |
3:2 |
Comments
|
15.10.2014 |
20:00 |
3. |
Leixnerovi
(P. Leixner,
E. Leixnerová)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
|
|
3. |
Béčka
(P. Smetana,
M. Ryšavá)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Béčka
(P. Smetana,
M. Ryšavá)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
|
3:S |
|