Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
17.09.2020 |
18:30 |
2. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
15.09.2020 |
17:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.09.2020 |
19:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
09.09.2020 |
18:30 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
06.09.2020 |
17:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
03.09.2020 |
18:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
31.08.2020 |
18:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.08.2020 |
17:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
04.08.2020 |
18:30 |
2. |
FIGHT FOR DREAMS
(P. Čapek,
M. Doleželová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
02.08.2020 |
18:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
30.07.2020 |
18:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
16.07.2020 |
18:30 |
2. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
02.07.2020 |
19:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
28.06.2020 |
19:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
25.06.2020 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
23.06.2020 |
17:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
10.06.2020 |
18:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
08.06.2020 |
18:00 |
2. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
03.06.2020 |
17:30 |
2. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
28.05.2020 |
17:30 |
2. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
01.05.2020 |
18:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
24.03.2020 |
17:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
10.03.2020 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
10.03.2020 |
17:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
25.02.2020 |
17:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
19.02.2020 |
20:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
13.02.2020 |
18:30 |
2. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
11.02.2020 |
17:30 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
26.01.2020 |
17:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
16.01.2020 |
17:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
14.01.2020 |
17:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
13.01.2020 |
17:00 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
15.12.2019 |
20:04 |
2. |
Bohemian Rhapsody
(L. Soukupová,
M. Pokorný)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.12.2019 |
17:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
05.12.2019 |
17:00 |
2. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
03.12.2019 |
17:00 |
2. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
29.11.2019 |
17:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
28.11.2019 |
17:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
10.11.2019 |
17:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
04.11.2019 |
17:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
22.10.2019 |
17:00 |
2. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
20.10.2019 |
17:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
14.10.2019 |
17:30 |
2. |
Bohemian Rhapsody
(L. Soukupová,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
09.10.2019 |
17:30 |
2. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
25.09.2019 |
17:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
24.09.2019 |
17:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
04.09.2019 |
17:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
03.09.2019 |
17:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
28.08.2019 |
17:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
21.08.2019 |
17:00 |
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
19.08.2019 |
18:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Komentáře
|
15.08.2019 |
17:00 |
2. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
29.07.2019 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
22.07.2019 |
17:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
08.07.2019 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
04.07.2019 |
20:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Sport Troja |
1:3 |
Komentáře
|
19.06.2019 |
18:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
11.06.2019 |
19:00 |
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
04.06.2019 |
16:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
04.06.2019 |
15:00 |
2. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
21.05.2019 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
14.05.2019 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
07.05.2019 |
18:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
05.05.2019 |
19:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Komentáře
|
23.04.2019 |
18:00 |
2. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Komentáře
|
17.04.2019 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
09.04.2019 |
18:00 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
07.04.2019 |
18:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
26.03.2019 |
19:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
15.03.2019 |
18:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
13.03.2019 |
18:00 |
1. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
07.03.2019 |
19:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
25.02.2019 |
08:44 |
2. |
TriDo
(Z. Doležel,
B. Trimaylov)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.02.2019 |
18:00 |
2. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
10.02.2019 |
20:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
07.02.2019 |
17:00 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
02.02.2019 |
17:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
21.01.2019 |
19:00 |
2. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
14.01.2019 |
18:00 |
2. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
12.01.2019 |
16:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
30.12.2018 |
13:38 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
28.12.2018 |
12:00 |
2. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
27.12.2018 |
18:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
18.12.2018 |
18:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
02.12.2018 |
18:00 |
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
27.11.2018 |
18:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
15.11.2018 |
17:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
13.11.2018 |
19:30 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
30.10.2018 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
25.10.2018 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
23.10.2018 |
17:00 |
1. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
09.10.2018 |
17:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
26.09.2018 |
20:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
17.09.2018 |
17:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
11.09.2018 |
17:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
30.08.2018 |
18:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
28.08.2018 |
18:00 |
2. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
27.08.2018 |
18:30 |
2. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.08.2018 |
18:24 |
2. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
23.07.2018 |
21:00 |
1. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
11.07.2018 |
17:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
10.07.2018 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
03.07.2018 |
17:30 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
25.06.2018 |
19:00 |
2. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
18.06.2018 |
18:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Sport Troja |
2:3 |
Komentáře
|
17.06.2018 |
19:30 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
22.05.2018 |
18:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
16.05.2018 |
18:00 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
11.05.2018 |
18:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
08.05.2018 |
17:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
24.04.2018 |
19:00 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
24.04.2018 |
18:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
17.04.2018 |
19:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
09.04.2018 |
20:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
26.03.2018 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
21.03.2018 |
17:00 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
18.03.2018 |
17:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
07.03.2018 |
17:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
27.02.2018 |
18:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
20.02.2018 |
18:00 |
2. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
15.02.2018 |
19:00 |
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
07.02.2018 |
18:00 |
2. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
31.01.2018 |
17:30 |
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
23.01.2018 |
18:00 |
3. |
HonDa
(H. Pipek,
D. Bukovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
21.01.2018 |
18:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
17.01.2018 |
18:00 |
3. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
01.01.2018 |
16:00 |
2. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
19.12.2017 |
19:00 |
2. |
Ranhojiči
(P. Kozák,
M. Koleják)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
11.12.2017 |
19:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
06.12.2017 |
19:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
26.11.2017 |
17:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
15.11.2017 |
18:00 |
2. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
09.11.2017 |
18:00 |
2. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
09.11.2017 |
18:00 |
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
29.10.2017 |
19:00 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
17.10.2017 |
17:30 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
12.10.2017 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
08.10.2017 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
30.09.2017 |
19:00 |
2. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
24.09.2017 |
19:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
22.09.2017 |
18:00 |
2. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
19.09.2017 |
18:00 |
2. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
23.08.2017 |
20:00 |
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
20.08.2017 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
15.08.2017 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
05.08.2017 |
19:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
31.07.2017 |
19:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
17.07.2017 |
19:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
17.07.2017 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
28.06.2017 |
19:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
26.06.2017 |
19:00 |
2. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
13.06.2017 |
18:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
11.06.2017 |
20:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
30.05.2017 |
20:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
25.05.2017 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
15.05.2017 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
03.05.2017 |
19:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
28.04.2017 |
18:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
25.04.2017 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
18.04.2017 |
20:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
13.04.2017 |
18:00 |
2. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
20.03.2017 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
19.03.2017 |
18:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
16.03.2017 |
21:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
12.03.2017 |
18:30 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
26.02.2017 |
20:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
25.02.2017 |
15:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
22.02.2017 |
18:00 |
2. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
16.02.2017 |
19:00 |
2. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
27.01.2017 |
18:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
18.01.2017 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
18.01.2017 |
18:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
12.01.2017 |
19:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
28.12.2016 |
19:30 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
22.12.2016 |
18:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
12.12.2016 |
18:00 |
2. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
07.12.2016 |
18:00 |
2. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
16.11.2016 |
18:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
09.11.2016 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
06.11.2016 |
18:30 |
2. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
03.11.2016 |
18:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
27.10.2016 |
18:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
26.10.2016 |
17:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
12.10.2016 |
18:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
09.10.2016 |
18:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
27.09.2016 |
18:00 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
22.09.2016 |
17:30 |
2. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
15.09.2016 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
06.09.2016 |
18:00 |
2. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
30.08.2016 |
21:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
|
S:3 |
|
30.08.2016 |
18:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
28.08.2016 |
18:00 |
1. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
25.08.2016 |
18:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
21.07.2016 |
18:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
20.07.2016 |
18:00 |
2. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
16.07.2016 |
16:00 |
2. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
14.07.2016 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
30.06.2016 |
18:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
19.06.2016 |
18:00 |
1. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
16.06.2016 |
18:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
06.06.2016 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
18.05.2016 |
18:00 |
2. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
15.05.2016 |
20:00 |
2. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
09.05.2016 |
18:00 |
2. |
Babočky
(J. Hofírek,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
04.05.2016 |
18:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
01.05.2016 |
19:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
27.04.2016 |
18:00 |
2. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.04.2016 |
10:00 |
2. |
Pink Suricates
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
21.03.2016 |
20:57 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
03.03.2016 |
18:00 |
1. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
29.02.2016 |
18:00 |
2. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
19.02.2016 |
18:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
15.02.2016 |
18:00 |
2. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
10.02.2016 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
15.01.2016 |
18:00 |
1. |
Pink Suricates
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
11.01.2016 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
09.01.2016 |
18:00 |
1. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
22.12.2015 |
20:00 |
2. |
Banzaaj
(P. Černý,
P. Stoklasová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
20.12.2015 |
19:00 |
2. |
KZ TEAM
(J. Pláteník,
Z. Doležel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
18.12.2015 |
18:00 |
2. |
Black Hats
(R. Petřík,
G. Szarazova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
16.12.2015 |
18:00 |
2. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
14.12.2015 |
18:00 |
2. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
25.11.2015 |
18:30 |
2. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
25.11.2015 |
17:30 |
2. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
16.11.2015 |
18:00 |
2. |
Banzaaj
(P. Černý,
P. Stoklasová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
07.11.2015 |
17:00 |
2. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
03.11.2015 |
18:30 |
2. |
Vlasáči
(M. Kolář,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
21.10.2015 |
18:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
21.10.2015 |
17:00 |
3. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.10.2015 |
18:00 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
|
|
2. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
2. |
Black Hats
(R. Petřík,
G. Szarazova)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
1. |
Pink Suricates
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
|
S:3 |
Komentáře
|