Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
20.10.2023 |
11:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
18.10.2023 |
19:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
18.10.2023 |
13:00 |
1. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
15.10.2023 |
20:00 |
1. |
Old Boys
(P. Caska,
M. Nosek)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
13.10.2023 |
19:00 |
1. |
{SKS}
(J. Novotný,
F. Dvořák)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
|
27.09.2023 |
19:00 |
1. |
{SKS}
(J. Novotný,
F. Dvořák)
|
|
2:0 |
|
27.09.2023 |
18:00 |
1. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
Sportovní klub Budějovická |
0:2 |
|
13.09.2023 |
17:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
0:2 |
Comments
|
11.09.2023 |
17:00 |
1. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
|
26.08.2022 |
09:54 |
2. |
Žirafy
(J. Bechova,
U. 47572)
|
|
S:S |
Comments
|
24.08.2022 |
17:00 |
2. |
Zoufalky
(K. Minarcikova,
I. Bednářová)
|
|
2:0 |
|
17.08.2022 |
18:00 |
2. |
Princezny bojovnice
(J. Nov.,
J. Štěpánek)
|
|
2:0 |
Comments
|
15.08.2022 |
17:00 |
2. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
|
2:0 |
|
04.08.2022 |
16:00 |
2. |
Old boys
(M. Nosek,
J. Křížek)
|
|
2:0 |
|
28.07.2022 |
12:00 |
3. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
|
0:2 |
Comments
|
11.07.2022 |
19:00 |
3. |
Zoufalky
(K. Minarcikova,
I. Bednářová)
|
|
2:0 |
Comments
|
07.07.2022 |
01:01 |
3. |
Princezny bojovnice
(J. Nov.,
J. Štěpánek)
|
|
2:S |
Comments
|
30.06.2022 |
15:31 |
2. |
Old boys
(M. Nosek,
J. Křížek)
|
|
S:S |
Comments
|
27.06.2022 |
09:00 |
2. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
12.06.2022 |
18:00 |
2. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
0:2 |
Comments
|
11.06.2022 |
19:00 |
2. |
B-Team
(T. Pop,
K. Soukup)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
09.06.2022 |
11:00 |
2. |
Tomíci z Vršovic
(T. Hlavička,
T. Bohata)
|
|
0:2 |
Comments
|
30.05.2022 |
19:57 |
2. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
|
2:S |
Comments
|
19.05.2022 |
10:00 |
2. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
09.05.2022 |
12:00 |
2. |
Hokejky
(D. Piskoř,
M. Bezouska)
|
|
1:2 |
|
08.05.2022 |
15:00 |
2. |
Drtiči
(L. Sova,
L. Funiok)
|
|
1:2 |
Comments
|
27.04.2022 |
20:00 |
3. |
Old boys
(M. Nosek,
J. Křížek)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
23.04.2022 |
10:30 |
3. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
14.04.2022 |
10:00 |
3. |
Tomíci z Vršovic
(T. Hlavička,
T. Bohata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
03.04.2022 |
13:30 |
3. |
Starouši
(M. Starý,
J. Stará)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
31.03.2022 |
21:00 |
2. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Sportovní klub Budějovická |
0:2 |
|
29.03.2022 |
10:00 |
2. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
13.03.2022 |
10:00 |
2. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
Hamr Braník |
2:0 |
|
06.03.2022 |
16:00 |
2. |
Drtiči
(L. Sova,
L. Funiok)
|
Hamr Braník |
1:2 |
|
01.03.2022 |
00:10 |
2. |
SandaleTrip
(M. Kalina,
J. Černý)
|
|
2:S |
|
24.02.2022 |
11:00 |
2. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
11.02.2022 |
12:00 |
2. |
Hlavně přes síť :)
(M. Vnouček,
F. Vlček)
|
Hamr Braník |
2:0 |
|
07.02.2022 |
20:00 |
2. |
B-Team
(T. Pop,
K. Soukup)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
Comments
|
30.01.2022 |
15:00 |
3. |
CSTým
(P. Daněk,
M. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
23.01.2022 |
17:00 |
3. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
|
09.01.2022 |
20:00 |
3. |
Pivní koutek:)
(A. Kořínek,
?. Pail)
|
Tenis Ládví |
2:0 |
Comments
|
09.01.2022 |
18:30 |
3. |
Hlavně přes síť :)
(M. Vnouček,
F. Vlček)
|
Hamr Braník |
2:1 |
|
12.12.2021 |
21:02 |
2. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
S:2 |
Comments
|
12.12.2021 |
21:01 |
2. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
|
S:2 |
Comments
|
12.12.2021 |
21:01 |
2. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
S:2 |
Comments
|
27.11.2021 |
09:30 |
3. |
EL’75
(E. Raczynska,
L. Czepiel)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
25.11.2021 |
12:00 |
3. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
22.11.2021 |
07:43 |
3. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
|
2:S |
Comments
|
28.10.2021 |
19:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Comments
|
19.10.2021 |
08:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
11.10.2021 |
19:00 |
1. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
0:2 |
|
10.10.2021 |
18:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
04.10.2021 |
00:10 |
2. |
Duos Beranos
(R. Linhart,
E. B)
|
|
2:S |
|
17.09.2021 |
17:00 |
2. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
|
2:0 |
Comments
|
15.09.2021 |
10:12 |
2. |
M&M
(M. Pohan,
M. Štancl)
|
|
2:S |
Comments
|
12.09.2021 |
11:00 |
2. |
Muravyev/Ponomarenko
(A. Ponomarenko,
I. Muravyev)
|
Tenis Ládví |
2:0 |
|
10.09.2021 |
09:00 |
2. |
Pivní koutek:)
(A. Kořínek,
P. Muras)
|
|
2:0 |
Comments
|
24.08.2021 |
18:30 |
2. |
Hlavně přes síť :)
(M. Vnouček,
F. Vlček)
|
|
2:0 |
Comments
|
06.08.2021 |
10:00 |
2. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
0:2 |
Comments
|
04.08.2021 |
16:30 |
2. |
První dvojchyba
(D. Činátl,
R. Činátl)
|
|
0:2 |
Comments
|
04.08.2021 |
11:00 |
2. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
|
2:1 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
2. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
|
2:S |
|
19.07.2021 |
11:00 |
2. |
Tomíci z Vršovic
(T. Hlavička,
T. Bohata)
|
|
1:2 |
|
15.07.2021 |
19:00 |
2. |
Muravyev/Ponomarenko
(A. Ponomarenko,
I. Muravyev)
|
|
1:2 |
|
07.07.2021 |
01:01 |
2. |
Znovuzrození
(J. Klášterka,
G. Pasquier)
|
|
2:S |
Comments
|
01.07.2021 |
00:10 |
2. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
|
0:2 |
|
23.06.2021 |
20:00 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Comments
|
21.06.2021 |
19:00 |
2. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
09.06.2021 |
13:00 |
2. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
27.05.2021 |
10:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Braník |
0:2 |
|
23.05.2021 |
18:00 |
1. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
09.05.2021 |
17:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
08.05.2021 |
15:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
16.12.2018 |
19:00 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Hamr Braník |
2:0 |
|
16.12.2018 |
16:00 |
2. |
Teoretici
(J. Novák,
E. Myslivečková)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Comments
|
16.12.2018 |
10:00 |
2. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
24.10.2018 |
12:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
21.10.2018 |
10:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
19.10.2018 |
19:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
16.10.2018 |
20:00 |
1. |
Agentky
(N. Novotna,
E. Řezníčková)
|
Hamr Braník |
2:1 |
Comments
|
23.03.2018 |
11:30 |
2. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
04.03.2018 |
17:00 |
2. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
28.02.2018 |
12:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
|
25.02.2018 |
13:00 |
1. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
Tenis Hajnovka |
2:0 |
|
24.02.2018 |
12:30 |
1. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
Tenis Cibulka |
0:2 |
Comments
|
13.02.2018 |
20:00 |
1. |
2Hrošíci
(R. Kabát,
P. Čepek)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
08.02.2018 |
13:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Braník |
2:1 |
Comments
|
28.01.2018 |
11:00 |
1. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Hamr Braník |
2:0 |
|
23.01.2018 |
19:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Comments
|
21.01.2018 |
19:00 |
1. |
2Hrošíci
(R. Kabát,
P. Čepek)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
|
19.01.2018 |
12:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:2 |
Comments
|
12.12.2017 |
17:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Comments
|
10.12.2017 |
16:00 |
1. |
2Hrošíci
(R. Kabát,
P. Čepek)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
|
03.12.2017 |
19:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
26.11.2017 |
13:30 |
2. |
Rosomáci
(M. Lomoz,
Z. Makovský)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
24.11.2017 |
19:30 |
2. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
19.11.2017 |
13:00 |
2. |
LuKa
(K. Svatoňová,
L. Hrdý)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
07.11.2017 |
19:00 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
2:0 |
|
27.10.2017 |
19:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
25.10.2017 |
12:30 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
24.10.2017 |
12:00 |
1. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
Hotel a Sportcentrum Čechie |
0:2 |
Comments
|
12.10.2017 |
08:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hotel a Sportcentrum Čechie |
1:2 |
Comments
|
02.10.2017 |
09:02 |
3. |
SteckovicovaFalta
(M. Falta,
J. Steckovičová)
|
|
S:S |
|
30.09.2017 |
10:00 |
3. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
2:0 |
|
19.09.2017 |
18:00 |
3. |
LuTo tenis
(L. Hálek,
T. Hálek)
|
Hamr Braník |
2:0 |
|
01.09.2017 |
09:04 |
3. |
Nevimdál
(L. Jirát,
F. Thieme)
|
|
S:S |
|
01.09.2017 |
09:04 |
3. |
LuTo tenis
(L. Hálek,
T. Hálek)
|
|
S:S |
|
01.09.2017 |
09:04 |
3. |
Tom and Jerry
(T. Chamra,
J. Čabaiová)
|
|
S:S |
|
01.08.2017 |
14:51 |
2. |
LuTo tenis
(L. Hálek,
T. Hálek)
|
|
S:S |
|
20.07.2017 |
07:30 |
2. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
17.07.2017 |
17:00 |
2. |
Tom a Karel
(T. Krásný,
K. Martiník)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
|
|
2. |
SteckovicovaFalta
(M. Falta,
J. Steckovičová)
|
|
S:S |
Comments
|
|
|
3. |
Tom and Jerry
(T. Chamra,
J. Čabaiová)
|
|
2:S |
|
|
|
1. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
2:S |
|
|
|
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
S:2 |
Comments
|
|
|
2. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
2:S |
Comments
|
|
|
1. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
2:S |
|