Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
24.10.2022 |
20:30 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.10.2022 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.10.2022 |
19:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
05.10.2022 |
19:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.09.2022 |
18:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
26.09.2022 |
19:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
22.09.2022 |
19:00 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
19.09.2022 |
17:00 |
4. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.06.2022 |
18:00 |
4. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
21.06.2022 |
17:00 |
4. |
Česká soda
(J. Stejskal,
T. Klepal)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.06.2022 |
20:30 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.06.2022 |
17:30 |
4. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.05.2022 |
20:42 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Comments
|
12.05.2022 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.05.2022 |
20:30 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
10.05.2022 |
20:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
23.03.2022 |
19:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
22.03.2022 |
18:30 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.03.2022 |
17:30 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
14.03.2022 |
18:00 |
4. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.02.2022 |
12:00 |
4. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
16.02.2022 |
19:00 |
4. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
16.02.2022 |
11:24 |
4. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
3:S |
Comments
|
15.02.2022 |
17:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
28.01.2022 |
16:00 |
5. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
25.01.2022 |
19:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.01.2022 |
18:00 |
5. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.01.2022 |
19:00 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.12.2021 |
19:30 |
3. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
11.12.2021 |
19:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
06.12.2021 |
19:30 |
3. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
05.12.2021 |
20:00 |
3. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
28.11.2021 |
18:00 |
4. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
09.11.2021 |
19:30 |
4. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.11.2021 |
18:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
03.11.2021 |
20:00 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
31.10.2021 |
14:12 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
3:S |
Comments
|
25.10.2021 |
20:30 |
4. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
18.10.2021 |
19:00 |
4. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.10.2021 |
18:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
26.09.2021 |
19:00 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.09.2021 |
19:30 |
3. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
06.09.2021 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
06.09.2021 |
18:00 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
25.08.2021 |
20:00 |
2. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
23.08.2021 |
19:00 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
23.08.2021 |
18:00 |
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
04.08.2021 |
19:30 |
2. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
14.07.2021 |
19:00 |
2. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.07.2021 |
18:30 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
12.07.2021 |
19:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
12.07.2021 |
18:30 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
28.06.2021 |
20:30 |
3. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
28.06.2021 |
19:30 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
13.06.2021 |
19:00 |
3. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
22.09.2020 |
21:00 |
6. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
22.09.2020 |
06:59 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
21.09.2020 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
L. Lindovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
21.09.2020 |
18:30 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
24.08.2020 |
18:00 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
21.08.2020 |
19:00 |
5. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.08.2020 |
18:00 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
13.08.2020 |
19:30 |
5. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.07.2020 |
20:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.07.2020 |
18:00 |
6. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.07.2020 |
19:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:1 |
Comments
|
26.07.2020 |
17:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
07.07.2020 |
19:00 |
5. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
28.06.2020 |
19:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
28.06.2020 |
18:00 |
5. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
22.06.2020 |
18:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
09.06.2020 |
17:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
25.05.2020 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
24.05.2020 |
18:00 |
6. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
23.05.2020 |
14:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
13.05.2020 |
07:18 |
6. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
|
3:S |
Comments
|
10.05.2020 |
10:00 |
6. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
06.05.2020 |
19:30 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
02.05.2020 |
19:00 |
6. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
25.02.2020 |
17:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
18.02.2020 |
19:34 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
|
S:3 |
Comments
|
10.02.2020 |
19:30 |
6. |
Marná snaha
(P. Netolický,
A. Koubková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.02.2020 |
01:01 |
6. |
DePa
(D. Trojek,
J. Sládek)
|
|
3:S |
Comments
|
29.01.2020 |
21:00 |
5. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.01.2020 |
19:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
08.01.2020 |
19:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
07.01.2020 |
20:00 |
5. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
02.01.2020 |
00:10 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
|
27.12.2019 |
20:07 |
6. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
|
S:S |
Comments
|
15.12.2019 |
17:00 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
09.12.2019 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
22.11.2019 |
17:30 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
18.11.2019 |
18:00 |
6. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
06.11.2019 |
21:00 |
6. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
04.11.2019 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:1 |
Comments
|
29.10.2019 |
17:00 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
22.10.2019 |
20:00 |
7. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
09.10.2019 |
19:30 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
25.09.2019 |
19:30 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
23.09.2019 |
19:30 |
6. |
T&P
(A. Fulka,
P. Matějka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
16.09.2019 |
18:30 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
10.09.2019 |
20:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
26.08.2019 |
19:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
09.08.2019 |
18:30 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
09.08.2019 |
17:30 |
6. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
02.08.2019 |
09:57 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
3:S |
Comments
|
30.07.2019 |
20:30 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
30.07.2019 |
19:30 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
24.07.2019 |
20:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
11.07.2019 |
19:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
27.06.2019 |
18:30 |
6. |
Huraa team
(A. tjekka,
A. Rai)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
24.06.2019 |
20:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
19.06.2019 |
17:30 |
6. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
3:0 |
|
13.06.2019 |
20:30 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
28.05.2019 |
20:30 |
7. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
27.05.2019 |
19:30 |
7. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
26.05.2019 |
18:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
14.05.2019 |
20:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
29.04.2019 |
09:01 |
7. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
|
3:S |
Comments
|
28.04.2019 |
17:00 |
7. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
26.04.2019 |
18:00 |
7. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.04.2019 |
20:00 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
20.03.2019 |
20:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
20.03.2019 |
18:00 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
17.03.2019 |
15:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
05.03.2019 |
17:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
26.02.2019 |
18:02 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
Comments
|
21.02.2019 |
20:00 |
5. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.02.2019 |
17:30 |
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
18.02.2019 |
20:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
31.01.2019 |
19:30 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.01.2019 |
20:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
09.01.2019 |
19:30 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
08.01.2019 |
18:30 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
14.12.2018 |
18:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Comments
|
13.12.2018 |
20:00 |
6. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
09.12.2018 |
12:00 |
6. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
05.12.2018 |
18:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
21.11.2018 |
20:00 |
6. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
17.11.2018 |
14:00 |
6. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
14.11.2018 |
18:30 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
09.11.2018 |
19:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:2 |
|
23.10.2018 |
20:00 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.10.2018 |
20:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
10.10.2018 |
18:30 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.10.2018 |
19:30 |
4. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.09.2018 |
22:11 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
Comments
|
27.09.2018 |
18:30 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
12.09.2018 |
13:59 |
5. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
|
3:S |
Comments
|
11.09.2018 |
20:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
30.08.2018 |
19:30 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
30.08.2018 |
18:30 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
14.08.2018 |
18:00 |
6. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
12.08.2018 |
19:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
26.07.2018 |
18:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
17.07.2018 |
20:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
03.07.2018 |
19:30 |
6. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
03.07.2018 |
19:00 |
6. |
Jak to mám vedět !!
(K. Šajnerová,
T. Chlum)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
01.07.2018 |
19:00 |
5. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
20.06.2018 |
19:00 |
5. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.06.2018 |
19:00 |
5. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
12.06.2018 |
19:00 |
5. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Comments
|
24.05.2018 |
18:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
21.05.2018 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:1 |
Comments
|
13.05.2018 |
14:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
27.04.2018 |
17:30 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
08.04.2018 |
19:00 |
7. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
08.04.2018 |
18:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
26.03.2018 |
18:00 |
7. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
22.03.2018 |
19:30 |
7. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
22.03.2018 |
18:30 |
7. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
01.03.2018 |
10:57 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
|
S:S |
|
21.02.2018 |
19:30 |
7. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
07.02.2018 |
19:30 |
7. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
07.02.2018 |
19:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
17.01.2018 |
17:30 |
8. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
07.01.2018 |
10:00 |
8. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
12.12.2017 |
19:30 |
7. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
12.12.2017 |
18:30 |
7. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
10.12.2017 |
18:00 |
7. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
08.12.2017 |
18:30 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
29.11.2017 |
21:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
07.11.2017 |
21:00 |
7. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
05.11.2017 |
12:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
05.11.2017 |
11:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
02.11.2017 |
18:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
23.10.2017 |
20:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
10.10.2017 |
19:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
05.10.2017 |
21:00 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
05.10.2017 |
20:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
11.09.2017 |
21:30 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.09.2017 |
20:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
06.09.2017 |
19:30 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
23.08.2017 |
19:00 |
6. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
13.08.2017 |
18:00 |
6. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
08.08.2017 |
19:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
08.08.2017 |
18:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
01.08.2017 |
09:27 |
5. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
|
3:0 |
|
25.07.2017 |
19:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
19.07.2017 |
19:00 |
5. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
11.07.2017 |
19:00 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
|
0:3 |
|
25.06.2017 |
10:00 |
5. |
Bauďáci
(L. Klímová,
F. Nemčok)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.06.2017 |
18:00 |
5. |
Los Latinos
(S. Liška,
T. Romero Allsop)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
14.06.2017 |
19:00 |
5. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
Výstaviště Holešovice |
3:0 |
Comments
|
06.06.2017 |
19:30 |
5. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.05.2017 |
18:30 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.05.2017 |
19:30 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
0:3 |
Comments
|
10.05.2017 |
19:00 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
08.05.2017 |
17:30 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
08.05.2017 |
17:00 |
5. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
18.04.2017 |
18:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Comments
|
10.04.2017 |
19:30 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
08.04.2017 |
14:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
08.04.2017 |
13:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
06.04.2017 |
19:00 |
6. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
21.03.2017 |
18:00 |
6. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
20.03.2017 |
20:00 |
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
11.03.2017 |
11:00 |
6. |
Tlustoprdi
(O. Hireš,
L. Otta)
|
|
3:0 |
Comments
|
09.03.2017 |
19:30 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
22.02.2017 |
19:30 |
6. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
05.02.2017 |
10:30 |
6. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
04.02.2017 |
14:30 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
04.02.2017 |
14:00 |
6. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
09.01.2017 |
19:00 |
7. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
07.01.2017 |
11:00 |
7. |
Moťáři
(P. Moťka,
S. Moťková)
|
|
3:0 |
Comments
|
05.01.2017 |
19:00 |
7. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
02.01.2017 |
17:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
13.12.2016 |
20:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.12.2016 |
18:30 |
6. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
13.12.2016 |
17:00 |
6. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
29.11.2016 |
20:30 |
6. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
05.11.2016 |
12:00 |
6. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
04.11.2016 |
19:30 |
6. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
02.11.2016 |
17:00 |
6. |
Arsenal
(J. Konečný,
R. Dudešek)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
31.10.2016 |
19:00 |
5. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
17.10.2016 |
19:00 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
10.10.2016 |
20:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
09.10.2016 |
18:00 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.09.2016 |
19:30 |
5. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
15.09.2016 |
20:00 |
5. |
Badaboum
(L. Janovcová,
Z. Šamajová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
15.09.2016 |
19:30 |
5. |
Bad warriors
(T. Molek,
M. Launerová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
12.09.2016 |
19:30 |
5. |
2XTREME
(T. Mysak,
S. Koisova)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
22.08.2016 |
19:00 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.08.2016 |
18:00 |
4. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
09.08.2016 |
19:00 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
04.08.2016 |
19:00 |
4. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
25.07.2016 |
19:30 |
5. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
19.07.2016 |
20:00 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
17.07.2016 |
19:00 |
5. |
2STARS
(Z. Kolaříková,
E. Perski)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
12.07.2016 |
19:00 |
5. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
27.06.2016 |
21:00 |
5. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
27.06.2016 |
20:00 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.06.2016 |
18:30 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
05.06.2016 |
19:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
22.05.2016 |
10:30 |
5. |
Potkali se u Havrana
(H. Honek,
P. Honková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
22.05.2016 |
10:00 |
5. |
MAX
(M. Vodičková,
X. Kulovaná)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
11.05.2016 |
19:30 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
10.05.2016 |
19:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
09.05.2016 |
19:00 |
5. |
PF Michelin
(M. Šporcl,
P. Faix)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
17.04.2016 |
14:00 |
6. |
2XTREME
(T. Mysak,
S. Koisova)
|
|
2:3 |
|
14.04.2016 |
19:00 |
6. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
3:1 |
|
14.04.2016 |
18:00 |
6. |
DETOX
(J. Macháček,
M. Doksanská)
|
|
3:1 |
|
11.04.2016 |
20:00 |
6. |
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton.
(T. Staňková,
S. Bílková)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
01.04.2016 |
10:42 |
6. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
S:S |
|
31.03.2016 |
19:30 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.03.2016 |
20:30 |
6. |
Bojová šiška
(L. Johanovská,
L. Lánský)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
25.02.2016 |
20:00 |
6. |
PřF UK odboj
(H. G,
T. Hrašková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
21.02.2016 |
15:00 |
6. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
0:3 |
|
15.02.2016 |
20:00 |
6. |
Lůďové
(E. Berousek,
L. Pazderníková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
06.02.2016 |
10:30 |
6. |
Pay
(K. Chen,
P. Andrle)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
01.02.2016 |
09:22 |
5. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
|
0:3 |
|
25.01.2016 |
20:00 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
09.01.2016 |
12:00 |
5. |
Chirurgové
(T. Valchová,
M. Bangoura)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
08.01.2016 |
19:00 |
5. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
16.12.2015 |
19:30 |
6. |
Bojová šiška
(L. Johanovská,
L. Lánský)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
06.12.2015 |
17:30 |
6. |
LevAcy
(L. Kučera,
K. Brettschneider)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.11.2015 |
18:00 |
6. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
|
3:0 |
Comments
|
09.11.2015 |
19:00 |
6. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
|
0:3 |
Comments
|
06.11.2015 |
18:00 |
6. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
19.10.2015 |
20:00 |
7. |
Oni a Vy
(M. Hlavička,
D. Hejlová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
19.10.2015 |
19:00 |
7. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
11.10.2015 |
14:00 |
7. |
Šári&Hani
(H. Mašková,
Š. Lišková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
09.10.2015 |
18:30 |
7. |
KLiťaci
(M. Dobeš,
P. Vácha)
|
|
3:0 |
Comments
|
24.09.2015 |
19:00 |
5. |
L&M team
(M. Adámek,
L. Blehová)
|
|
0:3 |
Comments
|
23.09.2015 |
20:00 |
5. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
14.09.2015 |
19:00 |
5. |
Zuřivý lištičky
(Š. Romanová,
D. Řehák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
12.08.2015 |
18:30 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
05.08.2015 |
20:00 |
4. |
Agel Team
(I. Pechová,
R. Klimek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
05.08.2015 |
19:30 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
27.07.2015 |
20:00 |
5. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
21.07.2015 |
19:00 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.07.2015 |
19:00 |
5. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
29.06.2015 |
19:30 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
15.06.2015 |
19:00 |
5. |
Lemuri
(O. Sucharda,
A. Pelcova)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
03.06.2015 |
20:00 |
5. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
|
|
5. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
8. |
#vinohrady
(D. Kratochvíl,
R. Hrubá)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
8. |
Holky z Pankráce
(M. Bezuchová,
L. Vystrčilová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Fridlíci
(M. Sedláčková,
J. Friedl)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Unknown
(P. Pampel,
K. Kubíčková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Hi-Fi
(F. Woś,
J. Klika)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Bobošství
(K. Levá,
L. Albert)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
LaTé
(T. Vrbkova,
L. Saeeda)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
Zuluk
(Z. Melicharová,
L. Melichar)
|
|
S:S |
|
|
|
7. |
Fosilky
(Z. Macurová,
B. Reichova)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
|
3:S |
Comments
|