Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
25.06.2022 |
07:51 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.06.2022 |
07:51 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.06.2022 |
07:51 |
7. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.06.2022 |
07:51 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.05.2022 |
14:42 |
8. |
Šmejdíci
(H. Šmejda,
L. Burešová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.05.2022 |
17:18 |
8. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
S:S |
Komentáře
|
12.05.2022 |
17:00 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.05.2022 |
00:10 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
S:S |
|
30.04.2022 |
12:38 |
7. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.04.2022 |
18:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
15.04.2022 |
03:10 |
7. |
Československý pářeček
(J. Danko,
A. Gvoždiaková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
05.04.2022 |
17:00 |
7. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
31.03.2022 |
23:57 |
8. |
Tak sme tu!
(T. Indrová,
J. Dvorník)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
31.03.2022 |
22:49 |
8. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
S:S |
Komentáře
|
27.03.2022 |
18:00 |
8. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.03.2022 |
16:00 |
8. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
10.03.2022 |
16:00 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:0 |
Komentáře
|
01.02.2022 |
00:10 |
8. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
S:3 |
|
31.01.2022 |
08:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.01.2022 |
08:28 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.01.2022 |
19:09 |
8. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
03.01.2022 |
00:10 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:3 |
|
03.01.2022 |
00:10 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
|
S:3 |
|
03.01.2022 |
00:10 |
7. |
Berušky :)
(Z. Kubíková,
D. L)
|
|
S:3 |
|
03.01.2022 |
00:10 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
S:3 |
|
03.01.2022 |
00:10 |
7. |
JaMa
(J. Horská,
M. Horský)
|
|
S:3 |
|
01.12.2021 |
00:10 |
6. |
LuKa
(K. Svatoňová,
L. Hrdý)
|
|
3:S |
|
01.12.2021 |
00:10 |
6. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
|
S:S |
|
28.11.2021 |
18:35 |
6. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
09.11.2021 |
16:00 |
6. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.10.2021 |
17:30 |
8. |
Evil League of Evil
(M. Moucha,
J. Zeman)
|
Sport Troja |
3:0 |
|
26.10.2021 |
15:18 |
8. |
Living Nuts
(J. Oudes,
M. Nahlovsky)
|
|
S:3 |
|
24.10.2021 |
20:00 |
8. |
Berušky :)
(Z. Kubíková,
D. L)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
17.10.2021 |
19:30 |
8. |
Libor a Jan
(L. Bednář,
K. Bednářová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
04.10.2021 |
00:10 |
7. |
LuKa
(K. Svatoňová,
L. Hrdý)
|
|
S:3 |
|
04.10.2021 |
00:10 |
7. |
Berušky :)
(Z. Kubíková,
D. L)
|
|
S:3 |
|
04.10.2021 |
00:10 |
7. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
S:3 |
|
04.10.2021 |
00:10 |
7. |
Living Nuts
(J. Oudes,
M. Nahlovsky)
|
|
S:3 |
|
01.09.2021 |
00:10 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
|
S:3 |
|
01.09.2021 |
00:10 |
6. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
|
S:3 |
|
01.09.2021 |
00:10 |
6. |
Berušky :)
(Z. Kubíková,
D. L)
|
|
S:3 |
|
01.09.2021 |
00:10 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
S:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
6. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
S:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
6. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
|
S:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
|
S:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
6. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
|
S:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
6. |
Berušky :)
(Z. Kubíková,
D. L)
|
|
S:3 |
|
18.06.2021 |
15:39 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.06.2021 |
09:06 |
5. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.06.2021 |
22:23 |
5. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
16.06.2021 |
16:17 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
16.06.2021 |
16:01 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
05.10.2020 |
00:10 |
7. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
|
S:3 |
|
05.10.2020 |
00:10 |
7. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
|
S:S |
|
03.10.2020 |
10:52 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.09.2020 |
18:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
31.08.2020 |
11:34 |
6. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.08.2020 |
11:46 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.08.2020 |
22:59 |
6. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.08.2020 |
22:03 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
09.08.2020 |
23:02 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
04.08.2020 |
19:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Komentáře
|
02.08.2020 |
19:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.07.2020 |
18:00 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.07.2020 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
07.07.2020 |
20:19 |
4. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.07.2020 |
11:50 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.07.2020 |
08:36 |
4. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
16.06.2020 |
00:10 |
6. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
3:S |
|
31.05.2020 |
19:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
29.05.2020 |
19:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.05.2020 |
19:30 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
|
S:3 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
|
14.05.2020 |
13:06 |
7. |
Marná snaha
(P. Netolický,
A. Koubková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.05.2020 |
17:30 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
03.03.2020 |
18:00 |
6. |
Choť topiče
(K. Kuželka,
M. Berka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.02.2020 |
17:00 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
16.02.2020 |
20:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
12.02.2020 |
19:30 |
6. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
02.02.2020 |
18:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
28.01.2020 |
18:00 |
6. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
2:3 |
|
14.01.2020 |
20:30 |
6. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
08.01.2020 |
19:00 |
6. |
ICMS
(D. Sviták,
P. Benda)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.12.2019 |
10:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.12.2019 |
16:00 |
6. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
21.12.2019 |
11:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
17.12.2019 |
20:30 |
6. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.12.2019 |
00:10 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
S:3 |
|
02.12.2019 |
00:10 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:S |
|
27.11.2019 |
20:00 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
18.11.2019 |
19:30 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.09.2019 |
10:09 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.09.2019 |
09:40 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.09.2019 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
17.09.2019 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
02.09.2019 |
00:10 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
S:S |
|
26.08.2019 |
18:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
18.08.2019 |
18:00 |
5. |
HŘEBCI
(K. Dunička,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
13.08.2019 |
19:30 |
5. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
31.07.2019 |
20:03 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
31.07.2019 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
31.07.2019 |
18:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
10.07.2019 |
19:00 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
01.07.2019 |
00:10 |
5. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
|
S:S |
|
30.06.2019 |
18:00 |
5. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
26.06.2019 |
19:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
10.06.2019 |
19:30 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.05.2019 |
22:59 |
6. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.05.2019 |
09:58 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.05.2019 |
09:09 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.05.2019 |
17:09 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.04.2019 |
19:16 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.04.2019 |
17:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
08.04.2019 |
19:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
1:3 |
|
03.04.2019 |
19:30 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
26.03.2019 |
15:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
25.03.2019 |
16:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.03.2019 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
12.03.2019 |
17:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
28.02.2019 |
16:00 |
7. |
Disco Science
(P. Volf,
J. Zuczková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
26.02.2019 |
19:30 |
7. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
17.02.2019 |
13:00 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:0 |
|
08.02.2019 |
18:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:0 |
|