Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
03.04.2023 |
00:10 |
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:S |
|
03.04.2023 |
00:10 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
S:3 |
|
07.03.2023 |
14:17 |
1. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
|
3:S |
Comments
|
05.03.2023 |
20:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
28.02.2023 |
07:18 |
2. |
Hrušky
(N. Trešlová,
P. Hruška)
|
|
3:S |
Comments
|
19.02.2023 |
11:00 |
2. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
13.02.2023 |
20:00 |
2. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
06.02.2023 |
20:00 |
2. |
Telco
(J. Dočkal,
M. M)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
23.01.2023 |
20:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
20.01.2023 |
20:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
18.01.2023 |
20:30 |
1. |
Kofilovers
(O. Šebestík,
J. Vytisková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
16.01.2023 |
20:00 |
1. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
06.01.2023 |
19:30 |
1. |
Janička
(J. Ševčík,
A. Vernerová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
11.12.2022 |
13:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
08.12.2022 |
20:00 |
1. |
Janička
(J. Ševčík,
A. Vernerová)
|
Sportovní areál Mikulovka |
1:3 |
|
03.12.2022 |
18:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
02.12.2022 |
16:53 |
1. |
Malá a velký
(J. Košvancová,
L. Divoký)
|
|
3:S |
Comments
|
30.11.2022 |
20:30 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
28.11.2022 |
20:00 |
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
23.11.2022 |
20:30 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
21.11.2022 |
20:00 |
1. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Sportovní areál Mikulovka |
3:0 |
|
19.10.2022 |
20:30 |
1. |
Malá a velký
(J. Košvancová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
17.10.2022 |
20:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
13.10.2022 |
20:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
05.10.2022 |
14:07 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
Comments
|
26.09.2022 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
12.09.2022 |
18:00 |
2. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Comments
|
07.09.2022 |
20:00 |
2. |
MarVik
(M. Helcl,
V. Havlová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
05.09.2022 |
20:00 |
2. |
Malá a velký
(J. Košvancová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
15.08.2022 |
20:00 |
3. |
Svestky
(S. Svecova,
R. Svec)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
15.08.2022 |
08:28 |
3. |
Umy
(B. Cvinerová,
P. Cviner)
|
|
3:S |
Comments
|
10.08.2022 |
20:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
08.08.2022 |
20:00 |
3. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
27.07.2022 |
21:00 |
2. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
18.07.2022 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
11.07.2022 |
20:00 |
2. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
06.07.2022 |
10:22 |
2. |
Janička
(J. Ševčík,
A. Vernerová)
|
|
3:S |
Comments
|
22.06.2022 |
19:30 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Sportovní areál Mikulovka |
0:3 |
|
20.06.2022 |
20:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
14.06.2022 |
20:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
06.06.2022 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
30.05.2022 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
16.05.2022 |
20:00 |
2. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
11.05.2022 |
20:30 |
2. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.05.2022 |
20:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
25.04.2022 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
20.04.2022 |
20:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
13.04.2022 |
21:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
07.04.2022 |
20:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Sportovní areál Mikulovka |
0:3 |
|
30.03.2022 |
21:00 |
2. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
16.03.2022 |
21:00 |
2. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
03.03.2022 |
18:00 |
2. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
02.03.2022 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
21.02.2022 |
21:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
17.02.2022 |
22:00 |
2. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
16.02.2022 |
21:00 |
2. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
02.02.2022 |
22:00 |
2. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Comments
|
26.01.2022 |
21:00 |
2. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
24.01.2022 |
19:00 |
2. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Comments
|
21.01.2022 |
19:00 |
2. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
|
3:0 |
|
12.01.2022 |
21:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
15.12.2021 |
20:00 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
13.12.2021 |
21:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
3:0 |
|
12.12.2021 |
21:00 |
3. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
08.12.2021 |
21:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
17.11.2021 |
11:00 |
4. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
14.11.2021 |
16:00 |
4. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
07.11.2021 |
11:00 |
4. |
Malíčci
(J. Rádl,
S. Čičatková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
03.11.2021 |
21:00 |
4. |
You know who
(P. Kepčija,
L. Leová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
22.10.2021 |
17:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
20.10.2021 |
21:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
13.10.2021 |
21:00 |
3. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
06.10.2021 |
21:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
19.09.2021 |
20:00 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
15.09.2021 |
20:00 |
3. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.09.2021 |
21:00 |
3. |
Gangster squad
(B. Baubínová,
P. Jelínek)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
10.09.2021 |
19:00 |
3. |
Los Afortunados
(B. Frantová,
J. Havlicek)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
25.08.2021 |
21:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
12.08.2021 |
20:00 |
2. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
1:3 |
|
11.08.2021 |
21:00 |
2. |
Prosekáři
(L. Šabatková,
P. Polášek)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
04.08.2021 |
21:00 |
2. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
22.07.2021 |
20:00 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
|
1:3 |
|
21.07.2021 |
21:00 |
3. |
Gangster squad
(B. Baubínová,
P. Jelínek)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
19.07.2021 |
21:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
18.07.2021 |
20:00 |
3. |
Luckeři
(J. Havlicek,
M. Zackova)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.06.2021 |
21:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
16.06.2021 |
21:00 |
3. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
09.06.2021 |
21:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
02.06.2021 |
21:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
25.05.2021 |
21:00 |
3. |
Výdej čočky
(K. Vacková,
J. Los)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
15.05.2021 |
19:30 |
3. |
Tom & Jerry
(T. Maršon,
M. Preibischová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
12.05.2021 |
21:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
05.05.2021 |
21:00 |
3. |
Gangster squad
(B. Baubínová,
P. Jelínek)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
30.09.2020 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
16.09.2020 |
21:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
14.09.2020 |
20:30 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
09.09.2020 |
21:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
03.09.2020 |
20:00 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
02.09.2020 |
21:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
30.08.2020 |
20:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
|
3:2 |
|
17.08.2020 |
20:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
05.08.2020 |
21:00 |
3. |
paprik
(P. Somol,
K. Konopásková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.07.2020 |
21:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
24.07.2020 |
19:30 |
3. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
20.07.2020 |
20:00 |
3. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
10.07.2020 |
17:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
02.07.2020 |
21:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
01.07.2020 |
21:00 |
2. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
29.06.2020 |
20:00 |
2. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Comments
|
10.06.2020 |
21:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
08.06.2020 |
20:30 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
03.06.2020 |
21:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
27.05.2020 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
20.05.2020 |
13:50 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
3:S |
Comments
|
13.03.2020 |
16:00 |
3. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.03.2020 |
18:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
05.03.2020 |
20:00 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Comments
|
26.02.2020 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
25.02.2020 |
19:30 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
13.02.2020 |
20:00 |
2. |
Snědá tíseň
(K. Farag,
M. Pavlikova)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
04.02.2020 |
21:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
29.01.2020 |
21:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
28.01.2020 |
21:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
22.01.2020 |
21:00 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
15.01.2020 |
21:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
11.12.2019 |
21:00 |
3. |
PeLykáni
(L. Firkaľová,
P. Pelykán)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
09.12.2019 |
21:00 |
3. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
09.12.2019 |
20:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
04.12.2019 |
21:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
29.11.2019 |
18:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
0:3 |
|
27.11.2019 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
21.11.2019 |
21:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
13.11.2019 |
21:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
01.11.2019 |
08:15 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
M. Procházka)
|
|
3:1 |
|
17.10.2019 |
21:00 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
16.10.2019 |
21:00 |
3. |
Matfyzáci
(V. Herrmann,
B. Horníková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
10.10.2019 |
21:00 |
3. |
Šutr a ryba
(O. Soroka,
J. Chrudimská)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
15.09.2019 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
1:3 |
|
11.09.2019 |
21:00 |
2. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
05.09.2019 |
21:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
04.09.2019 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
15.08.2019 |
20:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
0:3 |
Comments
|
14.08.2019 |
21:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
12.08.2019 |
21:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
|
3:2 |
|
06.08.2019 |
20:30 |
2. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
31.07.2019 |
21:00 |
3. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
24.07.2019 |
21:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
15.07.2019 |
21:00 |
3. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
10.07.2019 |
21:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
25.06.2019 |
20:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Comments
|
21.06.2019 |
20:00 |
2. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
19.06.2019 |
20:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
12.06.2019 |
21:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
25.05.2019 |
22:02 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
3:S |
Comments
|
22.05.2019 |
21:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
16.05.2019 |
20:00 |
3. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
08.05.2019 |
21:00 |
3. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
28.04.2019 |
19:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
24.04.2019 |
21:00 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
Comments
|
11.04.2019 |
21:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
3:0 |
|
10.04.2019 |
21:00 |
4. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|