Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
27.09.2023 |
18:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.09.2023 |
17:00 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
12.09.2023 |
18:00 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
11.09.2023 |
20:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
23.08.2023 |
17:00 |
1. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Sportcentrum Radonice |
3:1 |
Komentáře
|
22.08.2023 |
18:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
09.08.2023 |
20:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Komentáře
|
07.08.2023 |
19:00 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
Komentáře
|
21.07.2023 |
17:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
20.07.2023 |
19:00 |
1. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.07.2023 |
18:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
03.07.2023 |
17:00 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.06.2023 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
15.06.2023 |
19:00 |
1. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Sportcentrum Radonice |
3:0 |
Komentáře
|
13.06.2023 |
16:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
12.06.2023 |
18:30 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
30.05.2023 |
18:00 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
17.05.2023 |
19:00 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Komentáře
|
16.05.2023 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
11.05.2023 |
19:30 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
26.04.2023 |
19:00 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
Komentáře
|
20.04.2023 |
22:24 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.04.2023 |
18:00 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
05.04.2023 |
17:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
30.03.2023 |
19:00 |
1. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
27.03.2023 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
26.03.2023 |
18:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
08.03.2023 |
19:00 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
Komentáře
|
26.02.2023 |
17:00 |
1. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
21.02.2023 |
20:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
16.02.2023 |
18:00 |
1. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
07.02.2023 |
18:30 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
27.01.2023 |
17:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
24.01.2023 |
17:30 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
16.01.2023 |
19:00 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
06.01.2023 |
18:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
21.12.2022 |
17:00 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
14.12.2022 |
19:01 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.12.2022 |
18:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
08.12.2022 |
18:00 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
24.11.2022 |
19:00 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
22.11.2022 |
19:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
20.11.2022 |
19:00 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Komentáře
|
17.11.2022 |
17:00 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
25.10.2022 |
17:00 |
2. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
22.10.2022 |
18:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
21.10.2022 |
19:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
20.10.2022 |
18:30 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
30.12.2018 |
13:38 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
10.12.2018 |
20:30 |
2. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.12.2018 |
17:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
06.12.2018 |
18:00 |
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
30.11.2018 |
18:00 |
2. |
Domička
(V. Mičková,
Z. Doležel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
29.11.2018 |
19:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
22.11.2018 |
20:30 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
16.11.2018 |
19:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
|
2:3 |
|
29.10.2018 |
20:30 |
2. |
Akademici
(R. Antipenkov,
I. Khavkine)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.10.2018 |
19:00 |
2. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
24.10.2018 |
18:00 |
2. |
Domička
(V. Mičková,
Z. Doležel)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
18.10.2018 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
27.09.2017 |
20:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.09.2017 |
20:30 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.09.2017 |
17:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
18.09.2017 |
20:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
30.08.2017 |
18:00 |
2. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
28.08.2017 |
18:00 |
2. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
Sport Troja |
3:2 |
|
24.08.2017 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.06.2017 |
20:00 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.06.2017 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
12.06.2017 |
19:30 |
2. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.06.2017 |
20:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
31.05.2017 |
17:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.05.2017 |
19:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
04.05.2017 |
20:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
03.05.2017 |
19:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
25.04.2017 |
19:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
24.04.2017 |
19:00 |
2. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.04.2017 |
20:30 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
18.04.2017 |
20:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
23.03.2017 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.03.2017 |
18:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.03.2017 |
21:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
10.03.2017 |
19:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
28.02.2017 |
18:00 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
27.02.2017 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
24.02.2017 |
18:00 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
09.02.2017 |
18:00 |
1. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
27.01.2017 |
17:30 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
24.01.2017 |
18:00 |
2. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
12.01.2017 |
17:30 |
2. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
|
3:1 |
|
21.12.2016 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
17.12.2016 |
15:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
04.12.2016 |
16:30 |
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
23.11.2016 |
19:30 |
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
22.11.2016 |
18:00 |
2. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
16.11.2016 |
17:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
03.11.2016 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
27.10.2016 |
18:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
18.10.2016 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.10.2016 |
17:30 |
1. |
MarLenka
(M. Sotona,
L. Přibylová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.10.2016 |
18:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
21.09.2016 |
20:00 |
1. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.09.2016 |
18:00 |
1. |
Vlasáči
(M. Kolář,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.09.2016 |
19:30 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
09.09.2016 |
17:30 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.08.2016 |
18:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
23.08.2016 |
19:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
21.08.2016 |
17:00 |
1. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
16.08.2016 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.07.2016 |
18:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
25.07.2016 |
19:00 |
2. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
25.07.2016 |
18:00 |
2. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.07.2016 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
30.06.2016 |
18:00 |
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
27.06.2016 |
19:00 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.06.2016 |
17:30 |
1. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
12.06.2016 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
20.05.2016 |
17:30 |
2. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
18.05.2016 |
19:00 |
2. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
04.05.2016 |
20:00 |
2. |
Babočky
(J. Hofírek,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
04.05.2016 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
20.04.2016 |
20:30 |
3. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
Centrum Třešňovka |
3:2 |
Komentáře
|
19.04.2016 |
19:00 |
3. |
Brumíci
(R. Téglássy,
J. Téglássy)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
13.04.2016 |
17:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
30.03.2016 |
18:00 |
2. |
Black Hats
(R. Petřík,
G. Szarazova)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
15.03.2016 |
17:30 |
2. |
Vlasáči
(M. Kolář,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
09.03.2016 |
19:30 |
2. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
08.03.2016 |
21:00 |
2. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
23.02.2016 |
19:00 |
2. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
19.02.2016 |
18:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
17.02.2016 |
17:00 |
2. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
12.02.2016 |
19:30 |
2. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.01.2016 |
20:30 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
18.01.2016 |
18:00 |
2. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
13.01.2016 |
18:00 |
2. |
Black Hats
(R. Petřík,
G. Szarazova)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
11.01.2016 |
18:00 |
2. |
Vlasáči
(M. Kolář,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
30.12.2015 |
17:30 |
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
29.12.2015 |
20:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.12.2015 |
19:00 |
1. |
Vlasáči
(M. Kolář,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
11.12.2015 |
18:00 |
1. |
Pink Suricates
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
30.11.2015 |
19:00 |
2. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
27.11.2015 |
18:00 |
2. |
Banzaaj
(P. Černý,
P. Stoklasová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
07.11.2015 |
17:00 |
2. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
06.11.2015 |
17:30 |
2. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
05.11.2015 |
18:00 |
2. |
Vlasáči
(M. Kolář,
M. Pokorný)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
28.10.2015 |
18:00 |
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
23.10.2015 |
20:00 |
1. |
Banzaaj
(P. Černý,
P. Stoklasová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
21.10.2015 |
16:00 |
1. |
Junioři
(J. Luxemburg,
M. Pokorný)
|
|
0:3 |
|
14.10.2015 |
18:00 |
1. |
Pink Suricates
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
30.09.2015 |
20:00 |
2. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
30.09.2015 |
19:30 |
2. |
Zápaďáci
(R. Moravec,
B. Holá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
14.09.2015 |
20:00 |
2. |
Piraňas
(J. Tatýrková,
L. Tenglerová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
11.09.2015 |
18:00 |
2. |
Banzaaj
(P. Černý,
P. Stoklasová)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
31.08.2015 |
19:30 |
3. |
An Nam
(O. Slówik,
J. Komárek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.08.2015 |
13:00 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
12.08.2015 |
17:00 |
3. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
10.08.2015 |
18:00 |
3. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
23.07.2015 |
19:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.07.2015 |
18:00 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.07.2015 |
19:00 |
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.07.2015 |
18:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
30.06.2015 |
17:00 |
4. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
15.06.2015 |
16:00 |
4. |
Zuřivý lištičky
(Š. Romanová,
D. Řehák)
|
|
3:0 |
|
12.06.2015 |
18:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
09.06.2015 |
19:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
22.05.2015 |
19:00 |
6. |
RETRO
(M. Jägerová,
V. Růžičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
18.05.2015 |
19:00 |
6. |
Lemuri
(O. Sucharda,
A. Pelcova)
|
|
3:0 |
|
13.05.2015 |
20:00 |
6. |
Hi-Fi
(F. Woś,
J. Klika)
|
|
3:0 |
|
27.04.2015 |
20:00 |
7. |
Buldogs
(L. Trávníček,
M. Holiš)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
24.04.2015 |
17:00 |
7. |
Pinkej To
(P. Hradecký,
T. Kopecký)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
09.04.2015 |
15:00 |
7. |
to je fuk
(M. Hauzr,
R. Soukalová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
05.04.2015 |
14:00 |
7. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
3:0 |
|
|
|
3. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Moon
(M. Půhoná,
O. Hyneš)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
|
S:3 |
|
|
|
1. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
|
S:3 |
|
|
|
1. |
Badass
(M. Finer,
M. Pokorný)
|
|
S:3 |
|
|
|
1. |
Nonstop
(M. Solar,
K. Kašparová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Jan Peška
|
|
3:S |
Komentáře
|