Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
29.09.2018 |
16:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
25.09.2018 |
19:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:2 |
|
16.09.2018 |
20:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:0 |
|
11.09.2018 |
18:00 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
30.08.2018 |
19:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
28.08.2018 |
17:00 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
3:2 |
|
13.08.2018 |
20:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
13.08.2018 |
19:30 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
31.07.2018 |
19:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Sprint |
2:3 |
|
26.07.2018 |
18:00 |
1. |
TJ
(H. B,
T. Y)
|
Sprint |
3:1 |
|
24.07.2018 |
17:00 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
3:2 |
|
15.07.2018 |
18:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
27.06.2018 |
20:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
|
12.06.2018 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
10.06.2018 |
20:30 |
2. |
TJ
(H. B,
T. Y)
|
Sprint |
0:3 |
|
10.06.2018 |
19:30 |
2. |
Rychlá páka
(M. Vantuch,
K. Vantuchová)
|
Sprint |
3:0 |
|
29.05.2018 |
17:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
20.05.2018 |
20:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Sprint |
1:3 |
|
18.05.2018 |
20:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sprint |
3:0 |
|
15.05.2018 |
17:00 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
13.05.2018 |
21:00 |
1. |
TJ
(H. B,
T. Y)
|
Sprint |
3:2 |
|
24.04.2018 |
20:30 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
22.04.2018 |
18:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
17.04.2018 |
17:30 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
10.04.2018 |
19:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
27.03.2018 |
20:30 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
16.03.2018 |
19:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
08.03.2018 |
20:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Badminton Jehnice |
1:3 |
|
08.03.2018 |
19:00 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
|
25.02.2018 |
19:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
25.02.2018 |
17:00 |
1. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
23.02.2018 |
17:30 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
03.02.2018 |
15:00 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
30.01.2018 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
14.01.2018 |
14:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
12.01.2018 |
19:00 |
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
09.01.2018 |
20:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
14.12.2017 |
18:30 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
12.12.2017 |
19:30 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
08.12.2017 |
19:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
21.11.2017 |
19:30 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Centrum Viktoria |
1:3 |
|
10.11.2017 |
17:00 |
1. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
07.11.2017 |
21:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
07.11.2017 |
20:00 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
29.10.2017 |
15:30 |
1. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
24.10.2017 |
16:30 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
22.10.2017 |
10:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Sprint |
1:3 |
|
10.10.2017 |
20:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
13.09.2017 |
20:30 |
2. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Sprint |
0:3 |
|
13.09.2017 |
20:00 |
2. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sprint |
3:0 |
|
12.09.2017 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
10.09.2017 |
09:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
05.09.2017 |
18:00 |
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:0 |
|
31.08.2017 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
16.08.2017 |
19:30 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
16.08.2017 |
19:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
09.08.2017 |
20:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
09.08.2017 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
26.07.2017 |
19:30 |
2. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
25.07.2017 |
18:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
07.07.2017 |
18:00 |
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:0 |
|
02.07.2017 |
18:30 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:0 |
|
20.06.2017 |
19:30 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
20.06.2017 |
18:30 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
12.06.2017 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
12.06.2017 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
30.05.2017 |
19:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
21.05.2017 |
09:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
08.05.2017 |
19:00 |
2. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
3:1 |
|
01.05.2017 |
18:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
26.04.2017 |
19:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
20.04.2017 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
20.04.2017 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
30.03.2017 |
19:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
25.03.2017 |
09:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:2 |
|
07.03.2017 |
20:30 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
07.03.2017 |
20:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
25.02.2017 |
10:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
23.02.2017 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
19.02.2017 |
20:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
19.02.2017 |
19:30 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
29.01.2017 |
09:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
26.01.2017 |
19:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
20.01.2017 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
19.01.2017 |
18:30 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
28.12.2016 |
18:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Jehnice |
1:3 |
|
17.12.2016 |
10:00 |
2. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
11.12.2016 |
18:00 |
2. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
06.12.2016 |
20:00 |
2. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Sprint |
3:0 |
|
18.11.2016 |
19:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
3:0 |
|
06.11.2016 |
09:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
03.11.2016 |
21:00 |
3. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
03.11.2016 |
20:00 |
3. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
25.10.2016 |
21:00 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Comments
|
25.10.2016 |
19:00 |
2. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
15.10.2016 |
18:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
2:3 |
|
09.10.2016 |
20:00 |
2. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
28.09.2016 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
24.09.2016 |
13:00 |
1. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
11.09.2016 |
18:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
08.09.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
30.08.2016 |
20:00 |
2. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
30.08.2016 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
25.08.2016 |
20:00 |
2. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Sprint |
3:1 |
|
14.08.2016 |
20:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
14.08.2016 |
19:00 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
28.07.2016 |
20:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
0:3 |
|
28.07.2016 |
19:30 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
3:1 |
|
17.07.2016 |
21:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
17.07.2016 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
29.06.2016 |
20:00 |
1. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sprint |
3:0 |
|
26.06.2016 |
20:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
3:1 |
|
09.06.2016 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
09.06.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
31.05.2016 |
20:30 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
20.05.2016 |
19:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
17.05.2016 |
20:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
15.05.2016 |
20:00 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
15.05.2016 |
19:00 |
2. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
17.04.2016 |
20:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
17.04.2016 |
20:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
17.04.2016 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
10.04.2016 |
20:00 |
1. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Comments
|
07.04.2016 |
20:00 |
1. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Comments
|
19.03.2016 |
07:30 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
13.03.2016 |
20:30 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
13.03.2016 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
06.03.2016 |
20:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
06.03.2016 |
19:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
21.02.2016 |
17:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
1:3 |
|
10.02.2016 |
21:00 |
1. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
10.02.2016 |
20:00 |
1. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
04.02.2016 |
17:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
24.01.2016 |
20:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
24.01.2016 |
19:30 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
17.01.2016 |
10:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:1 |
|
09.01.2016 |
20:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
09.01.2016 |
19:00 |
2. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
23.12.2015 |
15:00 |
1. |
Smečaři
(A. Čerbák,
D. Paseka)
|
Sprint |
1:3 |
|
20.12.2015 |
20:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
20.12.2015 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Comments
|
11.12.2015 |
20:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
1:3 |
|
04.12.2015 |
18:00 |
1. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
Club Classic |
1:3 |
|
22.11.2015 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
15.11.2015 |
20:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
08.11.2015 |
20:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
08.11.2015 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
25.10.2015 |
21:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
25.10.2015 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
11.10.2015 |
20:00 |
1. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
11.10.2015 |
19:00 |
1. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
20.09.2015 |
19:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
14.09.2015 |
17:39 |
2. |
Ferda & Ferda
(D. Plachy,
Z. Mindlová)
|
|
3:S |
|
13.09.2015 |
20:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
13.09.2015 |
19:00 |
2. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
24.08.2015 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
19.08.2015 |
08:00 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
09.08.2015 |
20:00 |
1. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
09.08.2015 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
28.07.2015 |
19:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
21.07.2015 |
20:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
12.07.2015 |
20:30 |
2. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
12.07.2015 |
19:30 |
2. |
Svoboda&syn
(J. Svoboda,
L. Svoboda)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
21.06.2015 |
19:30 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
14.06.2015 |
20:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
14.06.2015 |
19:00 |
1. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
11.06.2015 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
31.05.2015 |
08:30 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:2 |
|
17.05.2015 |
20:00 |
2. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
17.05.2015 |
19:00 |
2. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
05.05.2015 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
03.05.2015 |
20:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
21.04.2015 |
18:00 |
3. |
TiŠe
(V. Tichý,
P. Šebest)
|
Sprint |
3:1 |
|
10.04.2015 |
20:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
3:0 |
|
03.04.2015 |
20:00 |
3. |
Svoboda&syn
(J. Svoboda,
L. Svoboda)
|
Sprint |
3:0 |
|
20.03.2015 |
20:00 |
2. |
ZTP tým
(D. Janečková,
R. Chrápavý)
|
Centrum Viktoria |
2:3 |
|
15.03.2015 |
09:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
06.03.2015 |
20:00 |
2. |
bad guys
(M. Dufka,
D. Přecechtěl)
|
Sprint |
3:1 |
|
04.03.2015 |
16:00 |
2. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
18.02.2015 |
21:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
3:2 |
|
14.02.2015 |
16:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Centrum Viktoria |
1:3 |
|
11.02.2015 |
15:00 |
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
Sprint |
2:3 |
|
08.02.2015 |
09:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
30.01.2015 |
18:00 |
1. |
DoMoteam
(P. Doležal,
M. mošner)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
13.01.2015 |
21:00 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
09.01.2015 |
20:00 |
1. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Centrum Viktoria |
1:3 |
|
19.12.2014 |
20:00 |
2. |
Bald threshers
(L. Čapatý,
K. Pecha)
|
Sprint |
0:3 |
|
14.12.2014 |
17:00 |
2. |
Šnečci
(R. Klimeš,
D. Wiesnerová)
|
Badminton Jehnice |
3:2 |
|
14.12.2014 |
16:00 |
2. |
Svoboda&syn
(J. Svoboda,
L. Svoboda)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
|
06.12.2014 |
11:00 |
2. |
Jane & Blackster
(J. Chovancová,
O. Černý)
|
Sprint |
3:1 |
|
22.11.2014 |
18:00 |
1. |
DoMoteam
(P. Doležal,
M. mošner)
|
Sprint |
0:3 |
|
13.11.2014 |
20:00 |
1. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
08.11.2014 |
13:00 |
1. |
Bald threshers
(L. Čapatý,
K. Pecha)
|
Sprint |
0:3 |
|
07.11.2014 |
20:00 |
1. |
Badmen
(Z. Pezlar,
S. Haider)
|
Sprint |
0:3 |
|
02.11.2014 |
21:00 |
2. |
Šnečci
(R. Klimeš,
D. Wiesnerová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
26.10.2014 |
20:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
19.10.2014 |
20:00 |
2. |
Jane & Blackster
(J. Chovancová,
O. Černý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
16.10.2014 |
20:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Centrum Viktoria |
3:2 |
Comments
|
|
|
1. |
Bald threshers
(L. Čapatý,
K. Pecha)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
VV
(V. Holý,
V. Kabrhel)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
|
S:3 |
|