Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
02.09.2019 |
00:10 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
S:3 |
|
02.09.2019 |
00:10 |
9. |
LaVe
(V. Snajdrova,
L. Jendrichovska)
|
|
S:S |
|
29.08.2019 |
07:33 |
9. |
Lamy
(F. Beneš,
M. Jírů)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.08.2019 |
06:40 |
9. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
|
S:3 |
Comments
|
27.08.2019 |
12:02 |
9. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
|
S:3 |
Comments
|
31.07.2019 |
17:32 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.07.2019 |
21:54 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.07.2019 |
19:08 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.07.2019 |
11:43 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.07.2019 |
00:10 |
7. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
|
S:3 |
|
28.06.2019 |
09:46 |
7. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
S:3 |
Comments
|
27.06.2019 |
19:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Comments
|
23.06.2019 |
21:24 |
7. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
S:3 |
Comments
|
03.06.2019 |
00:10 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
S:S |
|
03.06.2019 |
00:10 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
S:3 |
|
28.05.2019 |
13:39 |
7. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.05.2019 |
22:15 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
|
S:3 |
Comments
|
02.05.2019 |
00:10 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:S |
|
02.05.2019 |
00:10 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
|
S:S |
|
01.05.2019 |
21:23 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
S:3 |
Comments
|
23.04.2019 |
19:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.03.2019 |
16:54 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.03.2019 |
16:53 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.03.2019 |
16:53 |
4. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
|
S:3 |
Comments
|
18.03.2019 |
19:30 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
03.03.2019 |
09:00 |
5. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
26.02.2019 |
18:01 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
Comments
|
25.02.2019 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.02.2019 |
17:30 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
31.01.2019 |
17:29 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
|
S:3 |
Comments
|
31.01.2019 |
17:29 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
Comments
|
31.01.2019 |
17:29 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.01.2019 |
17:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
19.12.2018 |
18:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.12.2018 |
17:30 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
16.12.2018 |
13:21 |
6. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
|
S:3 |
Comments
|
09.12.2018 |
12:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
26.11.2018 |
20:26 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.11.2018 |
20:25 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.11.2018 |
18:00 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.11.2018 |
18:00 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
31.10.2018 |
20:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.10.2018 |
19:00 |
3. |
Tvoj Tatko
(M. Macejko,
O. Vénos)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
22.10.2018 |
20:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.10.2018 |
18:30 |
3. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
30.09.2018 |
10:07 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
|
3:S |
Comments
|
27.09.2018 |
09:11 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
25.09.2018 |
20:00 |
4. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
10.09.2018 |
18:00 |
4. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
28.08.2018 |
17:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
SportCentrum JEREMI |
S:3 |
Comments
|
28.08.2018 |
17:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
SportCentrum JEREMI |
S:3 |
Comments
|
25.08.2018 |
17:00 |
4. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:S |
|
12.08.2018 |
19:00 |
4. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
05.08.2018 |
19:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
31.07.2018 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
31.07.2018 |
19:00 |
5. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
27.07.2018 |
18:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
20.05.2018 |
19:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
18.05.2018 |
19:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
14.05.2018 |
19:30 |
5. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
23.04.2018 |
20:00 |
5. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
18.04.2018 |
19:30 |
5. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.04.2018 |
18:30 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
09.04.2018 |
20:30 |
5. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
09.04.2018 |
19:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
|
|
5. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
S:3 |
|