Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
30.05.2019 |
20:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
28.05.2019 |
21:22 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
20.05.2019 |
20:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
20.05.2019 |
19:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
22.04.2019 |
20:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
16.04.2019 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
15.04.2019 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
08.04.2019 |
21:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
22.03.2019 |
20:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
18.03.2019 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
12.03.2019 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
10.03.2019 |
21:00 |
1. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
04.03.2019 |
00:10 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
3:2 |
|
03.03.2019 |
21:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
27.02.2019 |
21:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
06.02.2019 |
20:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
21.01.2019 |
20:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
20.01.2019 |
20:30 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
15.01.2019 |
21:00 |
1. |
Do Háje...
(L. Koďousek,
A. Raiskupová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
06.01.2019 |
19:30 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
19.12.2018 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
16.12.2018 |
10:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
|
3:2 |
|
09.12.2018 |
20:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
07.12.2018 |
19:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
25.11.2018 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.11.2018 |
19:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
22.11.2018 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
11.11.2018 |
20:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
29.10.2018 |
22:59 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.10.2018 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
18.10.2018 |
21:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
15.10.2018 |
20:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
30.09.2018 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
19.09.2018 |
18:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
18.09.2018 |
19:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
10.09.2018 |
21:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
28.08.2018 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
27.08.2018 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.08.2018 |
21:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
21.08.2018 |
21:00 |
2. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
31.07.2018 |
20:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.07.2018 |
20:00 |
1. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
23.07.2018 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
09.07.2018 |
20:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
28.06.2018 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
10.06.2018 |
21:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
10.06.2018 |
20:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
06.06.2018 |
18:30 |
1. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.05.2018 |
18:00 |
1. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.05.2018 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
25.05.2018 |
21:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
17.05.2018 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
24.04.2018 |
21:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.04.2018 |
21:00 |
2. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
|
3:1 |
|
23.04.2018 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:2 |
|
18.04.2018 |
21:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
3:0 |
|
13.03.2018 |
18:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
11.03.2018 |
18:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:0 |
|
11.03.2018 |
17:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
2:3 |
|
27.02.2018 |
19:00 |
1. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
23.02.2018 |
20:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
|
1:3 |
|
15.02.2018 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
13.02.2018 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
22.01.2018 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
22.01.2018 |
20:00 |
1. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
17.01.2018 |
20:30 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
08.01.2018 |
20:00 |
1. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.12.2017 |
20:00 |
1. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
28.12.2017 |
19:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
3:S |
|
21.12.2017 |
20:00 |
1. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
12.12.2017 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.11.2017 |
19:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
22.11.2017 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
13.11.2017 |
21:00 |
1. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
06.11.2017 |
19:30 |
1. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
31.10.2017 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
30.10.2017 |
21:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
29.10.2017 |
18:30 |
1. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
24.10.2017 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
22.09.2017 |
17:00 |
1. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
20.09.2017 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
18.09.2017 |
18:30 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
17.09.2017 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.08.2017 |
20:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
29.08.2017 |
18:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
28.08.2017 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
2:3 |
|
15.08.2017 |
20:00 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
31.07.2017 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
31.07.2017 |
20:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
24.07.2017 |
21:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
10.07.2017 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
16.06.2017 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
16.06.2017 |
18:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
12.06.2017 |
20:30 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
07.06.2017 |
21:00 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
29.05.2017 |
20:30 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
3:0 |
|
29.05.2017 |
19:30 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
24.05.2017 |
20:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
22.05.2017 |
19:30 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
17.05.2017 |
18:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
25.04.2017 |
21:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
24.04.2017 |
21:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
24.04.2017 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
18.04.2017 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
28.03.2017 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
28.03.2017 |
20:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.03.2017 |
21:00 |
2. |
Bflmpsvz
(L. Peterová,
M. Dvořák)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.03.2017 |
20:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.03.2017 |
21:00 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.02.2017 |
22:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.02.2017 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
20.02.2017 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
12.02.2017 |
16:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.01.2017 |
19:00 |
1. |
Bonžúrci
(D. Chaluš,
R. Hankova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
29.01.2017 |
17:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
25.01.2017 |
21:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
24.01.2017 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.12.2016 |
21:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
27.12.2016 |
20:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
18.12.2016 |
17:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
13.12.2016 |
20:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
15.11.2016 |
21:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
13.11.2016 |
16:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
10.11.2016 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
09.11.2016 |
21:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
21.10.2016 |
18:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
20.10.2016 |
21:00 |
2. |
Bonžúrci
(D. Chaluš,
R. Hankova)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
12.10.2016 |
21:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
09.10.2016 |
17:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
27.09.2016 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
26.09.2016 |
21:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
25.09.2016 |
17:30 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
07.09.2016 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
3:2 |
|
29.08.2016 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:2 |
|
23.08.2016 |
20:00 |
1. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
15.08.2016 |
21:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
|
2:3 |
|
15.08.2016 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
BEACHPARK |
1:3 |
|
31.07.2016 |
19:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
26.07.2016 |
20:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
25.07.2016 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
3:0 |
|
12.07.2016 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
27.06.2016 |
20:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
26.06.2016 |
18:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
13.06.2016 |
21:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
08.06.2016 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
25.05.2016 |
20:30 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
16.05.2016 |
19:30 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
3:1 |
|
15.05.2016 |
17:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
13.05.2016 |
18:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.05.2016 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
24.04.2016 |
21:30 |
1. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
19.04.2016 |
20:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
19.04.2016 |
19:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
29.03.2016 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
29.03.2016 |
20:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
28.03.2016 |
20:30 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
21.03.2016 |
19:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
29.02.2016 |
20:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
23.02.2016 |
20:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
22.02.2016 |
20:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
07.02.2016 |
21:00 |
1. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
18.01.2016 |
20:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
17.01.2016 |
21:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
11.01.2016 |
21:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
10.01.2016 |
21:00 |
1. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
21.12.2015 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
19.12.2015 |
18:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
14.12.2015 |
20:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
07.12.2015 |
21:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
30.11.2015 |
21:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
29.11.2015 |
21:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
24.11.2015 |
21:00 |
1. |
Úplně praví
(L. Příšovský,
H. Levá)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
23.11.2015 |
20:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
29.10.2015 |
18:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:0 |
|
20.10.2015 |
20:00 |
1. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
15.10.2015 |
21:00 |
1. |
Úplně praví
(L. Příšovský,
H. Levá)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
14.10.2015 |
20:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
29.09.2015 |
21:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
29.09.2015 |
20:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
22.09.2015 |
19:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
21.09.2015 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
Komentáře
|
25.08.2015 |
19:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
Komentáře
|
18.08.2015 |
21:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
18.08.2015 |
20:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
18.08.2015 |
20:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
30.07.2015 |
20:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
26.07.2015 |
21:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
26.07.2015 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
21.07.2015 |
19:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
29.06.2015 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
23.06.2015 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
16.06.2015 |
21:00 |
1. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
14.06.2015 |
18:30 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
26.05.2015 |
18:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
24.05.2015 |
19:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
24.05.2015 |
18:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
19.05.2015 |
18:30 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.04.2015 |
19:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
10.04.2015 |
19:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
10.04.2015 |
18:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
08.04.2015 |
21:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
12.03.2015 |
15:30 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
|
3:0 |
|
12.03.2015 |
00:00 |
2. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
11.03.2015 |
20:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
06.03.2015 |
21:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
01.03.2015 |
21:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
01.03.2015 |
20:30 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
18.02.2015 |
20:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
08.02.2015 |
16:00 |
3. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
25.01.2015 |
17:30 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
25.01.2015 |
16:30 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
25.01.2015 |
16:30 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
18.01.2015 |
18:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
14.01.2015 |
19:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
|
|
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
S:3 |
|