Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
18.09.2019 |
12:47 |
1. |
Pat a Mat
(O. Dlugoš,
M. Sojka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
10.09.2019 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
09.09.2019 |
20:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
08.09.2019 |
20:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
Sprint |
2:3 |
|
24.08.2019 |
14:52 |
2. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.08.2019 |
20:00 |
2. |
Pat a Mat
(O. Dlugoš,
M. Sojka)
|
Sprint |
3:0 |
|
15.08.2019 |
19:00 |
2. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sprint |
3:0 |
|
14.08.2019 |
20:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
30.07.2019 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
18.07.2019 |
20:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
17.07.2019 |
20:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
08.07.2019 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
30.06.2019 |
17:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
26.06.2019 |
20:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
26.06.2019 |
19:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
24.06.2019 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sprint |
3:1 |
|
30.12.2018 |
10:59 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.12.2018 |
10:00 |
1. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
27.12.2018 |
18:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.12.2018 |
10:09 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.11.2018 |
17:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
18.11.2018 |
16:00 |
1. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
16.11.2018 |
19:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
16.11.2018 |
18:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
31.10.2018 |
20:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
28.10.2018 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
28.10.2018 |
17:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
27.10.2018 |
11:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:2 |
|
25.09.2018 |
17:00 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
20.09.2018 |
19:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Sprint |
0:3 |
|
17.09.2018 |
19:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Sprint |
0:3 |
|
16.09.2018 |
20:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
28.08.2018 |
19:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
20.08.2018 |
16:00 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
1:3 |
|
13.08.2018 |
19:30 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
13.08.2018 |
19:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
31.07.2018 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
30.07.2018 |
19:00 |
2. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
17.07.2018 |
20:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
17.07.2018 |
19:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
19.06.2018 |
20:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Sprint |
0:3 |
|
19.06.2018 |
19:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.06.2018 |
18:00 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
15.06.2018 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
29.05.2018 |
20:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
29.05.2018 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
18.05.2018 |
19:30 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
18.05.2018 |
19:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
27.04.2018 |
20:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Sprint |
1:3 |
|
16.04.2018 |
21:00 |
2. |
TJ
(H. B,
T. Y)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Komentáře
|
16.04.2018 |
21:00 |
2. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
16.04.2018 |
20:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
20.03.2018 |
20:30 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
20.03.2018 |
20:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
16.03.2018 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
16.03.2018 |
19:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
20.02.2018 |
22:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
20.02.2018 |
21:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
19.02.2018 |
20:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Club Classic |
3:2 |
Komentáře
|
18.02.2018 |
18:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
23.01.2018 |
20:00 |
1. |
JE-GR
(Č. Gratclová,
M. Ježík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
18.01.2018 |
07:30 |
1. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
0:3 |
|
17.01.2018 |
18:00 |
1. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
16.01.2018 |
19:30 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
16.01.2018 |
19:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
28.12.2017 |
20:00 |
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:1 |
|
19.12.2017 |
20:30 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Komentáře
|
19.12.2017 |
19:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
18.12.2017 |
13:00 |
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
|
3:S |
|
05.12.2017 |
19:30 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
27.11.2017 |
20:00 |
2. |
Gooners
(P. Matulka ml.,
V. Kubáň)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
27.11.2017 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
27.11.2017 |
17:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
2:3 |
|
20.11.2017 |
07:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
0:3 |
|
05.11.2017 |
18:00 |
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
24.10.2017 |
21:00 |
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
24.10.2017 |
20:00 |
2. |
Gooners
(P. Matulka ml.,
V. Kubáň)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
10.10.2017 |
19:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
26.09.2017 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sprint |
1:3 |
|
24.09.2017 |
11:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
24.09.2017 |
10:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Sprint |
2:3 |
|
19.09.2017 |
19:30 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
19.09.2017 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
30.08.2017 |
21:00 |
2. |
****
(N. Kubová,
M. Bauer)
|
Sprint |
3:1 |
|
29.08.2017 |
19:00 |
2. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
|
22.08.2017 |
19:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
11.08.2017 |
18:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:1 |
|
26.07.2017 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
0:3 |
|
26.07.2017 |
08:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sprint |
0:3 |
|
19.07.2017 |
20:30 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
19.07.2017 |
19:00 |
1. |
HS tým
(Z. Sára,
V. Sárová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
25.06.2017 |
16:30 |
2. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:0 |
|
21.06.2017 |
17:00 |
2. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
3:1 |
|
06.06.2017 |
20:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
0:3 |
|
23.05.2017 |
20:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
20.05.2017 |
09:00 |
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
Sprint |
3:0 |
|
14.05.2017 |
19:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
27.04.2017 |
07:00 |
2. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
25.04.2017 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
25.04.2017 |
19:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
17.04.2017 |
19:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
1:3 |
|
28.03.2017 |
20:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:0 |
|
15.03.2017 |
19:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
3:2 |
|
13.03.2017 |
20:00 |
3. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:1 |
|
28.02.2017 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
26.02.2017 |
12:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
26.02.2017 |
10:30 |
2. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
21.02.2017 |
20:30 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
28.01.2017 |
09:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sprint |
2:3 |
|
21.01.2017 |
09:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:0 |
|
20.01.2017 |
20:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
18.12.2016 |
21:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
18.12.2016 |
20:30 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
12.12.2016 |
21:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Sprint |
1:3 |
|
08.12.2016 |
21:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
18.11.2016 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
3:1 |
|
16.11.2016 |
21:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
Komentáře
|
14.11.2016 |
07:30 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
11.11.2016 |
19:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
2:3 |
|
24.10.2016 |
19:00 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
23.10.2016 |
19:00 |
2. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
17.10.2016 |
20:30 |
2. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
15.10.2016 |
18:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
3:2 |
|
20.09.2016 |
20:30 |
3. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
20.09.2016 |
19:30 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
18.09.2016 |
10:00 |
3. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
18.09.2016 |
09:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
15.08.2016 |
20:00 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
14.08.2016 |
20:00 |
3. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
fit4all centrum |
2:3 |
Komentáře
|
14.08.2016 |
19:00 |
3. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
10.08.2016 |
20:00 |
3. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Sprint |
3:0 |
|
20.07.2016 |
20:00 |
3. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sprint |
0:3 |
|
19.07.2016 |
20:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
17.07.2016 |
10:00 |
3. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
22.06.2016 |
19:00 |
2. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
20.06.2016 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
3:0 |
|
15.06.2016 |
20:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sprint |
0:3 |
|
15.06.2016 |
19:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
1:3 |
|
05.06.2016 |
17:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
0:3 |
|
23.05.2016 |
21:00 |
3. |
Mauíci
(L. Mauer,
E. Mauerová)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
18.05.2016 |
21:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
3:0 |
|
18.05.2016 |
19:00 |
3. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:0 |
|
12.05.2016 |
21:00 |
3. |
Právníci
(P. Švrček,
R. Černý)
|
Sprint |
3:1 |
|
08.05.2016 |
10:00 |
3. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sprint |
3:0 |
|
28.04.2016 |
21:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
23.04.2016 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
1:3 |
|
21.04.2016 |
19:00 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Sprint |
1:3 |
|
18.04.2016 |
20:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
18.04.2016 |
19:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
31.03.2016 |
21:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
fit4all centrum |
2:3 |
Komentáře
|
28.03.2016 |
16:30 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
2:3 |
|
27.03.2016 |
19:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
13.03.2016 |
20:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
13.03.2016 |
19:00 |
2. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
28.02.2016 |
20:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
1:3 |
|
23.02.2016 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
14.02.2016 |
17:00 |
2. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Sprint |
0:3 |
|
07.02.2016 |
19:00 |
2. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
07.02.2016 |
19:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
31.01.2016 |
17:30 |
1. |
Smečaři
(A. Čerbák,
D. Paseka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
31.01.2016 |
17:00 |
1. |
Alfa's
(P. Starý,
J. Šubrt)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
24.01.2016 |
17:00 |
1. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
16.01.2016 |
18:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
11.01.2016 |
21:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Sprint |
0:3 |
|
03.01.2016 |
20:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
28.12.2015 |
18:30 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
19.12.2015 |
18:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
10.12.2015 |
21:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Komentáře
|
05.12.2015 |
19:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
30.11.2015 |
19:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
17.11.2015 |
09:00 |
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Sprint |
3:0 |
|
14.11.2015 |
09:00 |
3. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Komentáře
|
13.11.2015 |
19:00 |
3. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
28.10.2015 |
09:30 |
3. |
Právníci
(P. Švrček,
R. Černý)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.10.2015 |
19:00 |
3. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
15.10.2015 |
18:00 |
3. |
Racketeers
(H. B,
A. B)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
11.10.2015 |
18:00 |
3. |
Smečaři
(A. Čerbák,
D. Paseka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
|
|
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
|
3:S |
Komentáře
|