Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
19.09.2023 |
17:36 |
3. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
S:3 |
Comments
|
19.09.2023 |
17:36 |
3. |
Honda
(J. Kaufman,
D. Ocmanová)
|
|
S:3 |
Comments
|
19.09.2023 |
17:36 |
3. |
Bambuľka a dedo Jozef
(P. Šoltes,
L. Verespejova)
|
|
S:3 |
Comments
|
19.09.2023 |
17:36 |
3. |
lotus
(M. Havlik,
T. Panic)
|
|
S:3 |
Comments
|
04.09.2023 |
14:55 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
3:S |
Comments
|
01.09.2023 |
00:10 |
2. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
|
S:3 |
|
01.09.2023 |
00:10 |
2. |
Paštičky
(M. Paštová,
O. Pašta)
|
|
S:3 |
|
01.09.2023 |
00:10 |
2. |
Bambuľka a dedo Jozef
(P. Šoltes,
L. Verespejova)
|
|
S:S |
|
29.08.2023 |
08:34 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
S:3 |
Comments
|
03.07.2023 |
00:10 |
1. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
|
S:S |
|
02.07.2023 |
11:40 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.06.2023 |
08:53 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.06.2023 |
16:23 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
|
S:3 |
Comments
|
31.05.2023 |
22:20 |
2. |
Lucky
(L. Divoký,
L. Lacinová)
|
|
3:S |
Comments
|
30.05.2023 |
18:00 |
2. |
Honda
(J. Kaufman,
D. Ocmanová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.05.2023 |
15:00 |
2. |
Snad příště
(J. Váňová,
P. Danda)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
21.05.2023 |
13:30 |
2. |
Bring your Multisport
(X. X,
M. Elgendy)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
03.04.2023 |
00:10 |
1. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
|
S:S |
|
28.03.2023 |
20:30 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
07.03.2023 |
19:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
07.03.2023 |
14:16 |
1. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
|
3:S |
Comments
|
01.03.2023 |
00:10 |
3. |
Bagr v autu
(H. Zulić,
S. Víchová)
|
|
3:S |
|
26.02.2023 |
16:00 |
3. |
Krikri a Háňa
(J. Krikri,
H. B.)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.02.2023 |
15:00 |
3. |
MAMAK
(M. ILGO,
A. ILGOVA)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.02.2023 |
21:00 |
3. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
Beachklub Praha Pankrác |
3:1 |
|
01.02.2023 |
00:10 |
3. |
Výběr z Moravy
(S. Macháčková,
K. Tichy)
|
|
3:S |
|
31.01.2023 |
10:23 |
3. |
Kmoko
(O. Kotek,
M. Kmoníčková)
|
|
S:S |
Comments
|
31.01.2023 |
10:21 |
3. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
3:S |
Comments
|
26.01.2023 |
20:00 |
3. |
Hrušky
(N. Trešlová,
P. Hruška)
|
Sportovní areál Mikulovka |
3:0 |
|
08.01.2023 |
12:00 |
3. |
MAMAK
(M. ILGO,
A. ILGOVA)
|
Sportovní areál Mikulovka |
3:0 |
|
02.01.2023 |
00:10 |
2. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
|
S:S |
|
02.01.2023 |
00:10 |
2. |
Výběr z Moravy
(S. Macháčková,
K. Tichy)
|
|
S:S |
|
28.12.2022 |
15:30 |
2. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
|
S:S |
Comments
|
21.12.2022 |
07:50 |
2. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
S:S |
Comments
|
18.12.2022 |
20:00 |
2. |
Kofilovers
(O. Šebestík,
J. Vytisková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
30.11.2022 |
22:43 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.11.2022 |
20:00 |
1. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Sportovní areál Mikulovka |
3:1 |
|
28.11.2022 |
20:00 |
1. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
28.11.2022 |
08:18 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.11.2022 |
00:10 |
2. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
|
S:S |
|
30.10.2022 |
17:00 |
2. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
|
3:0 |
|
28.10.2022 |
19:00 |
2. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.10.2022 |
20:00 |
2. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Sportovní areál Mikulovka |
0:3 |
|
03.10.2022 |
00:10 |
3. |
Svestky
(S. Svecova,
R. Svec)
|
|
S:S |
|
22.09.2022 |
20:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Sportovní areál Mikulovka |
3:0 |
|
21.09.2022 |
20:30 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
3:2 |
|
13.09.2022 |
19:00 |
3. |
Hakinakina
(M. Kalfař,
J. Chrudimská)
|
Sportovní areál Mikulovka |
3:0 |
|
30.08.2022 |
21:00 |
5. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
23.08.2022 |
11:00 |
5. |
Sochoříci
(D. Sochor,
N. Sochorová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
18.08.2022 |
19:30 |
5. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
18.08.2022 |
19:30 |
5. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
10.08.2022 |
23:26 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
3:S |
Comments
|
01.08.2022 |
00:10 |
7. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
S:S |
|
01.08.2022 |
00:10 |
7. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
S:3 |
|
01.08.2022 |
00:10 |
7. |
Hranolky s kechupem
(F. Heinik,
U. 46105)
|
|
S:S |
|
01.07.2022 |
00:10 |
7. |
My arms bend back
(B. Mahdianová,
P. Janský)
|
|
S:S |
|
01.07.2022 |
00:10 |
7. |
Tulení tulení
(K. Veselá,
L. Machek)
|
|
S:S |
|
01.07.2022 |
00:10 |
7. |
#bedas4fun
(M. Draisaitl,
A. Drienkova)
|
|
3:S |
|
19.06.2022 |
20:00 |
7. |
nohamarukama :-)
(J. Kuličková,
J. Petrášová)
|
|
3:0 |
|
05.10.2020 |
00:10 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
|
S:3 |
|
05.10.2020 |
00:10 |
6. |
Brambora
(A. Pohlová,
M. Kašpárek)
|
|
S:3 |
|
05.10.2020 |
00:10 |
6. |
Hubený Králík
(M. Hubená,
F. Králík)
|
|
S:3 |
|
03.10.2020 |
14:48 |
6. |
Thunder
(S. Rakoušová,
P. Martiník)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.09.2020 |
00:10 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:3 |
|
07.09.2020 |
00:10 |
4. |
Peeva
(E. Kordíková Krylová,
P. Kordík)
|
|
S:3 |
|
07.09.2020 |
00:10 |
4. |
paprik
(P. Somol,
K. Konopásková)
|
|
S:3 |
|
01.09.2020 |
23:36 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
S:3 |
Comments
|
10.08.2020 |
00:10 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
|
S:3 |
|
04.08.2020 |
17:00 |
2. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
02.08.2020 |
11:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
0:3 |
|
30.07.2020 |
18:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
0:3 |
|
13.07.2020 |
00:10 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
2:3 |
|
11.07.2020 |
10:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
1:3 |
|
10.07.2020 |
18:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
0:3 |
|
09.07.2020 |
18:30 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
02.07.2020 |
21:00 |
1. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
15.06.2020 |
08:57 |
3. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
|
3:S |
Comments
|
11.06.2020 |
18:00 |
3. |
Snědá tíseň
(K. Farag,
M. Pavlikova)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
04.06.2020 |
21:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
|
3:2 |
|
04.06.2020 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
3:0 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
|
2:3 |
|
20.05.2020 |
13:51 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
3:S |
Comments
|
07.05.2020 |
17:00 |
3. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
|
3:2 |
Comments
|
05.03.2020 |
20:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
03.03.2020 |
21:00 |
4. |
Fried Cream
(K. Fricová,
R. Smetana)
|
|
3:1 |
|
01.03.2020 |
15:00 |
4. |
Matfyzáci vol. 2
(O. Kotek,
B. Horníková)
|
|
3:0 |
|
10.02.2020 |
21:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(J. Gabauer,
A. Zelinková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.02.2020 |
11:00 |
4. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.02.2020 |
10:00 |
4. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
31.01.2020 |
20:30 |
4. |
Snědá tíseň
(K. Farag,
M. Pavlikova)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.01.2020 |
21:00 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
02.01.2020 |
00:10 |
4. |
Matfyzáci
(V. Herrmann,
B. Horníková)
|
|
S:S |
|
29.12.2019 |
15:50 |
4. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
3:S |
Comments
|
27.12.2019 |
11:44 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
S:S |
Comments
|
23.12.2019 |
18:00 |
4. |
Čusík
(L. Vojancová,
M. Rybář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.12.2019 |
00:10 |
4. |
Šoumeni
(M. Horký,
L. Růžičková)
|
|
S:S |
|
02.12.2019 |
00:10 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
M. Procházka)
|
|
3:S |
|
18.11.2019 |
21:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.11.2019 |
21:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.10.2019 |
19:00 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
M. Procházka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
24.10.2019 |
21:00 |
3. |
Šutr a ryba
(O. Soroka,
J. Chrudimská)
|
|
3:1 |
|
21.10.2019 |
21:00 |
3. |
Matfyzáci
(V. Herrmann,
B. Horníková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
17.10.2019 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
24.05.2018 |
20:30 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
18.05.2018 |
19:00 |
2. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
18.05.2018 |
18:00 |
2. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
24.04.2018 |
20:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
21.04.2018 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.04.2018 |
20:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
|
1:3 |
|
02.04.2018 |
20:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
2:3 |
|
02.04.2018 |
18:30 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.03.2018 |
19:30 |
2. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
28.02.2018 |
18:00 |
3. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
25.02.2018 |
16:00 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
25.02.2018 |
14:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
18.02.2018 |
19:30 |
3. |
Spachtoši
(A. Valentová,
J. Maščenik)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
30.01.2018 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.01.2018 |
20:30 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.01.2018 |
20:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
15.01.2018 |
20:00 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
02.01.2018 |
10:21 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:S |
|
17.12.2017 |
11:00 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
09.12.2017 |
16:00 |
4. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
09.12.2017 |
15:30 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.12.2017 |
10:21 |
5. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
|
S:S |
|
26.11.2017 |
17:00 |
5. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
12.11.2017 |
11:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
05.11.2017 |
16:30 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
01.11.2017 |
11:24 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
S:S |
|
28.10.2017 |
11:00 |
6. |
No Way
(P. Froňková,
L. Kruchňa)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
22.10.2017 |
19:00 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
15.10.2017 |
10:00 |
6. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
02.10.2017 |
09:05 |
5. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
|
S:S |
|
09.09.2017 |
10:00 |
5. |
One shot , one kill
(M. Michalský,
B. Sokolova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
01.02.2017 |
09:47 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:S |
|
31.01.2017 |
21:00 |
4. |
Buřtíci
(H. Bednář,
P. Zamrazilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
31.01.2017 |
20:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
25.01.2017 |
21:00 |
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
03.01.2017 |
13:14 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
S:S |
|
03.01.2017 |
13:14 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
|
S:S |
|
02.01.2017 |
20:30 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
15.12.2016 |
19:30 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
27.11.2016 |
18:30 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.11.2016 |
20:00 |
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
15.11.2016 |
20:30 |
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
|
3:0 |
|
13.11.2016 |
18:00 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
27.10.2016 |
20:30 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
22.10.2016 |
15:00 |
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
15.10.2016 |
17:00 |
5. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
03.10.2016 |
11:47 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:S |
|
03.10.2016 |
11:47 |
5. |
Katka & Michal
(M. Křivánek,
K. Hudečková)
|
|
S:S |
|
08.09.2016 |
16:00 |
5. |
localhost
(H. Ulda,
M. Václavíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
|
|
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
S:S |
|
|
|
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
TD Team
(D. Švidraň,
T. Bibková)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
PeLykáni
(L. Firkaľová,
P. Pelykán)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
S:3 |
|