Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
26.04.2017 |
18:30 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
20.04.2017 |
21:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
20.04.2017 |
20:00 |
2. |
Bflmpsvz
(L. Peterová,
M. Dvořák)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
18.04.2017 |
21:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
09.04.2017 |
17:00 |
2. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
30.03.2017 |
21:00 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
28.03.2017 |
20:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.03.2017 |
17:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
21.03.2017 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
16.03.2017 |
20:30 |
2. |
Bflmpsvz
(L. Peterová,
M. Dvořák)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.02.2017 |
18:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
24.02.2017 |
19:30 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
14.02.2017 |
18:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
29.01.2017 |
20:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.01.2017 |
19:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
25.01.2017 |
21:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
02.01.2017 |
20:30 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.12.2016 |
20:30 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
11.12.2016 |
19:00 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.12.2016 |
18:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.11.2016 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
27.11.2016 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
27.11.2016 |
19:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
14.11.2016 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
23.10.2016 |
20:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.10.2016 |
19:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
21.10.2016 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
21.10.2016 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.09.2016 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
25.09.2016 |
20:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
15.09.2016 |
21:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
06.09.2016 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
29.08.2016 |
21:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
16.08.2016 |
19:00 |
2. |
Ploutvičky
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
BEACHPARK |
2:3 |
|
16.08.2016 |
18:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
BEACHPARK |
3:0 |
|
07.08.2016 |
18:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
01.08.2016 |
20:30 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
BEACHPARK |
3:2 |
|
28.07.2016 |
19:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
BEACHPARK |
1:3 |
|
28.07.2016 |
18:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
|
1:3 |
|
26.07.2016 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
12.07.2016 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
27.06.2016 |
18:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
BEACHPARK |
3:0 |
|
21.06.2016 |
19:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
2:3 |
|
21.06.2016 |
18:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
|
1:3 |
|
10.06.2016 |
17:00 |
2. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
29.05.2016 |
18:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
|
2:3 |
|
24.05.2016 |
20:30 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
1:3 |
|
23.05.2016 |
20:30 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
|
0:3 |
|
15.05.2016 |
17:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
24.04.2016 |
19:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.04.2016 |
18:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
19.04.2016 |
20:30 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
|
1:3 |
|
18.04.2016 |
20:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
28.03.2016 |
20:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.03.2016 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
22.03.2016 |
20:30 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
3:1 |
|
14.03.2016 |
20:30 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
29.02.2016 |
20:30 |
1. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.02.2016 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
22.02.2016 |
21:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.02.2016 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
26.01.2016 |
20:30 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
|
3:2 |
|
25.01.2016 |
19:30 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
12.01.2016 |
22:00 |
1. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
11.01.2016 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
15.12.2015 |
17:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
13.12.2015 |
18:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
10.12.2015 |
20:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
07.12.2015 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
30.11.2015 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
29.11.2015 |
11:30 |
1. |
Úplně praví
(L. Příšovský,
H. Levá)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
24.11.2015 |
19:30 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.11.2015 |
17:30 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.10.2015 |
21:30 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
25.10.2015 |
18:30 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
|
3:2 |
|
20.10.2015 |
21:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
13.10.2015 |
21:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
29.09.2015 |
18:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
Comments
|
10.09.2015 |
17:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
08.09.2015 |
19:30 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
08.09.2015 |
18:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
25.08.2015 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
25.08.2015 |
19:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
20.08.2015 |
19:30 |
2. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
3:1 |
|
10.08.2015 |
21:00 |
2. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
|
3:1 |
|
21.07.2015 |
19:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
20.07.2015 |
21:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
3:0 |
|
14.07.2015 |
21:00 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
09.07.2015 |
21:30 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
16.06.2015 |
19:30 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
16.06.2015 |
18:30 |
3. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
14.06.2015 |
19:30 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
|
3:1 |
Comments
|
11.06.2015 |
18:30 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
31.05.2015 |
20:30 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
|
3:0 |
|
31.05.2015 |
19:30 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
|
3:1 |
|
31.05.2015 |
18:30 |
3. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
|
0:3 |
|
18.05.2015 |
17:30 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
28.04.2015 |
20:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
26.04.2015 |
19:00 |
3. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
|
1:3 |
|
21.04.2015 |
20:30 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
20.04.2015 |
21:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
31.03.2015 |
20:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
30.03.2015 |
17:00 |
2. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
Comments
|
23.03.2015 |
20:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
06.03.2015 |
21:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
24.02.2015 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
22.02.2015 |
19:30 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.02.2015 |
18:30 |
1. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
16.02.2015 |
17:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
27.01.2015 |
20:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
25.01.2015 |
19:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
25.01.2015 |
18:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
25.01.2015 |
16:30 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.01.2015 |
22:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
12.12.2014 |
19:30 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
09.12.2014 |
22:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
09.12.2014 |
19:00 |
1. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
Comments
|
07.12.2014 |
19:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
|
2:3 |
|
25.11.2014 |
22:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
23.11.2014 |
12:00 |
1. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.11.2014 |
11:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
09.11.2014 |
18:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
|
3:1 |
|
02.11.2014 |
18:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
02.11.2014 |
17:30 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
14.10.2014 |
21:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
14.10.2014 |
20:00 |
2. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
23.09.2014 |
20:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
21.09.2014 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
|
0:3 |
|
16.09.2014 |
20:00 |
1. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
09.09.2014 |
18:30 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
28.08.2014 |
18:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
28.08.2014 |
18:00 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
26.08.2014 |
19:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
19.08.2014 |
21:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
29.07.2014 |
16:00 |
3. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
17.07.2014 |
20:30 |
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
16.07.2014 |
20:30 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
3:0 |
Comments
|
16.07.2014 |
18:30 |
3. |
ZMazánci
(Z. Vargová,
M. Kuneš)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
19.06.2014 |
19:30 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
TC Tempo Lhotka |
3:1 |
|
17.06.2014 |
18:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
Comments
|
12.06.2014 |
20:30 |
3. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
|
3:1 |
|
05.06.2014 |
20:00 |
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
|
3:0 |
Comments
|
25.05.2014 |
20:00 |
3. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
25.05.2014 |
19:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
22.05.2014 |
20:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
20.05.2014 |
19:30 |
3. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
1:3 |
|
20.05.2014 |
18:30 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
|
2:3 |
|
29.04.2014 |
22:00 |
4. |
Absolut Standard
(P. Jelínková,
M. Vodňanský)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
29.04.2014 |
21:00 |
4. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
29.04.2014 |
20:30 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
22.04.2014 |
19:30 |
4. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
09.04.2014 |
21:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
31.03.2014 |
18:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
25.03.2014 |
21:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
23.03.2014 |
19:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
14.03.2014 |
18:00 |
3. |
Wobobegde
(V. Burkert,
K. Tužilová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
28.02.2014 |
18:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.02.2014 |
20:00 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
3:0 |
|
20.02.2014 |
21:30 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
18.02.2014 |
20:30 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
31.01.2014 |
19:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
30.01.2014 |
22:00 |
2. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
21.01.2014 |
18:00 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
17.01.2014 |
17:00 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
05.01.2014 |
18:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
05.01.2014 |
18:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
08.12.2013 |
22:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
08.12.2013 |
21:00 |
1. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
30.11.2013 |
10:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.11.2013 |
16:00 |
2. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
14.11.2013 |
21:30 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
02.11.2013 |
11:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
29.10.2013 |
20:00 |
3. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
29.10.2013 |
18:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
20.10.2013 |
19:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
03.10.2013 |
18:00 |
3. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
03.10.2013 |
18:00 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
19.09.2013 |
18:00 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
09.09.2013 |
19:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
27.08.2013 |
21:30 |
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
27.08.2013 |
20:30 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
13.08.2013 |
17:30 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
23.07.2013 |
21:00 |
6. |
Pantáta
(M. Chlebíková,
J. Frnoch)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
23.07.2013 |
20:00 |
6. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
21.07.2013 |
21:00 |
6. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
21.07.2013 |
19:00 |
6. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
01.07.2013 |
19:47 |
5. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
|
S:3 |
|
01.07.2013 |
19:47 |
5. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
|
S:S |
|
25.06.2013 |
19:00 |
5. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Comments
|
23.06.2013 |
20:00 |
5. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
23.05.2013 |
20:30 |
5. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
21.05.2013 |
20:30 |
5. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
09.05.2013 |
19:00 |
5. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
|
1:3 |
|
09.05.2013 |
18:00 |
5. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
|
3:1 |
Comments
|
07.05.2013 |
20:30 |
5. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
DOMYNO |
1:3 |
Comments
|
29.04.2013 |
17:30 |
5. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
23.04.2013 |
20:00 |
5. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
18.04.2013 |
18:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:0 |
Comments
|
14.04.2013 |
18:30 |
5. |
Sandíci
(M. Kalfař,
D. Zelfelová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.04.2013 |
17:30 |
5. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.03.2013 |
21:00 |
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
18.03.2013 |
17:30 |
4. |
Sexy mozky
(J. Borecký,
K. Čiháková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
17.03.2013 |
20:00 |
4. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
15.03.2013 |
18:00 |
4. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
15.03.2013 |
17:30 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
03.03.2013 |
20:00 |
4. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
17.02.2013 |
19:30 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.02.2013 |
17:00 |
4. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
14.02.2013 |
17:00 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.02.2013 |
17:00 |
4. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
04.10.2012 |
20:57 |
4. |
Melouni
(J. Ďuriga,
I. Růžičková)
|
|
S:S |
|
10.09.2012 |
19:30 |
4. |
Tak určitě!
(M. Vodňanský,
J. Reitspiesová)
|
|
1:3 |
|
31.08.2012 |
19:00 |
4. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
28.08.2012 |
18:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
27.08.2012 |
20:00 |
4. |
Tak určitě!
(M. Vodňanský,
J. Reitspiesová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
27.08.2012 |
19:30 |
4. |
NouNejm
(P. Černý,
L. Točeková)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
23.08.2012 |
17:30 |
4. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
26.07.2012 |
17:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
23.07.2012 |
20:00 |
3. |
Lepší
(M. Šorejs,
D. Müllerová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
19.07.2012 |
16:30 |
3. |
ExT(r)eam
(F. Dlouhán,
V. Nováková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
17.07.2012 |
18:00 |
3. |
Tak určitě!
(M. Vodňanský,
J. Reitspiesová)
|
DOMYNO |
3:1 |
Comments
|
22.06.2012 |
18:00 |
3. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
22.06.2012 |
17:00 |
3. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
22.06.2012 |
16:00 |
3. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
11.06.2012 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
DOMYNO |
2:3 |
Comments
|
22.05.2012 |
18:00 |
4. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
18.05.2012 |
16:30 |
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
14.05.2012 |
18:30 |
4. |
Beach Banditos
(A. B,
P. Šoura)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
07.05.2012 |
19:00 |
4. |
Bob a bobek
(V. Zadražil,
M. Kubátová)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
22.04.2012 |
17:00 |
3. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
|
2:3 |
|
17.04.2012 |
17:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
|
2:3 |
|
13.04.2012 |
16:30 |
3. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
|
0:3 |
|
09.04.2012 |
18:30 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
26.03.2012 |
19:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
25.03.2012 |
20:00 |
4. |
Tranquilo pero rapido
(P. Karásková,
M. Procházka)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
13.03.2012 |
20:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
20.02.2012 |
19:00 |
5. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
|
3:1 |
|
16.02.2012 |
20:00 |
5. |
Vazyfuč
(A. B,
J. Hojer)
|
|
3:0 |
|
15.02.2012 |
08:00 |
5. |
MáJa
(M. Hrabánková,
J. Kyzour)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
27.01.2012 |
17:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.01.2012 |
19:00 |
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
22.01.2012 |
18:30 |
4. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
|
3:1 |
|
21.12.2011 |
20:30 |
5. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
16.12.2011 |
17:30 |
5. |
Hujeři
(T. Kraus,
A. Maroušková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.12.2011 |
17:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.12.2011 |
16:00 |
5. |
MáJa
(M. Hrabánková,
J. Kyzour)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
28.11.2011 |
18:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
25.11.2011 |
07:30 |
4. |
Beach team X
(G. Štěpanyová,
C. Gomez)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.11.2011 |
17:00 |
4. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
04.11.2011 |
16:00 |
4. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
30.10.2011 |
18:00 |
5. |
Timmy
(A. Šťástková,
J. Mrňák)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
30.10.2011 |
17:30 |
5. |
BLOND TWINS
(K. Škáchová,
M. Škáchová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
13.10.2011 |
18:30 |
5. |
Lážoplážo
(M. Novotný,
M. Rolfová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
13.10.2011 |
17:00 |
5. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
15.09.2011 |
17:00 |
4. |
Jů a Hele
(L. Hubáček,
M. Sichrovský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
15.09.2011 |
17:00 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
|
|
4. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Becher Po
(D. Müllerová,
P. Krejsa)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
HOVO771
(D. Rybnikářová,
M. Kohlman)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Blbý a blbější
(P. Pánek,
T. Hojková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
BLOND TWINS
(K. Škáchová,
M. Škáchová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Kája&Kája
(K. Šklebená,
K. Pospíchal)
|
|
S:S |
|
|
|
2. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Beach team X
(G. Štěpanyová,
C. Gomez)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
3:S |
|