Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.08.2013 |
03:04 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:S |
|
01.07.2013 |
19:47 |
4. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
|
S:S |
|
01.07.2013 |
19:47 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
S:S |
|
13.06.2013 |
20:00 |
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
31.05.2013 |
08:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
28.05.2013 |
20:00 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
21.05.2013 |
18:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
13.05.2013 |
15:00 |
3. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
30.04.2013 |
08:00 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
28.04.2013 |
12:00 |
4. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
26.04.2013 |
18:00 |
4. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.04.2013 |
19:00 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
15.04.2013 |
21:00 |
4. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
01.04.2013 |
16:25 |
3. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
|
S:S |
|
24.03.2013 |
11:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
24.03.2013 |
09:00 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
21.03.2013 |
21:00 |
3. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
10.03.2013 |
16:30 |
3. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
21.02.2013 |
21:00 |
2. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
19.02.2013 |
10:00 |
2. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
17.02.2013 |
19:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
14.02.2013 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
31.01.2013 |
00:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
27.01.2013 |
16:30 |
3. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
27.01.2013 |
14:30 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
22.01.2013 |
17:30 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
02.01.2013 |
14:24 |
3. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
|
1:3 |
|
02.01.2013 |
05:30 |
3. |
VerMoj
(P. Štěpánek,
V. Mitáčková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
01.01.2013 |
13:00 |
3. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
|
3:1 |
|
19.12.2012 |
21:00 |
3. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
28.11.2012 |
08:30 |
4. |
Perly Slovácka
(V. Beran,
P. Benešová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
23.11.2012 |
10:00 |
4. |
Muflos
(J. Kalkus,
K. Kačmáčková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
18.11.2012 |
13:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
15.11.2012 |
15:30 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
23.10.2012 |
21:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
15.10.2012 |
10:00 |
3. |
Perly Slovácka
(V. Beran,
P. Benešová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
15.10.2012 |
09:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
20.09.2012 |
18:00 |
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
09.09.2012 |
16:00 |
4. |
Tak určitě!
(M. Vodňanský,
J. Reitspiesová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
09.09.2012 |
15:00 |
4. |
Melouni
(J. Ďuriga,
I. Růžičková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
30.07.2012 |
16:00 |
2. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
10.07.2012 |
16:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
09.07.2012 |
20:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
09.07.2012 |
15:00 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
25.06.2012 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
22.06.2012 |
17:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
19.06.2012 |
17:00 |
3. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
13.06.2012 |
15:00 |
3. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
30.05.2012 |
20:00 |
4. |
Bob a bobek
(V. Zadražil,
M. Kubátová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
28.05.2012 |
05:00 |
4. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
23.05.2012 |
15:00 |
4. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
18.05.2012 |
16:30 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.05.2012 |
18:00 |
4. |
Beach Banditos
(A. B,
P. Šoura)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Komentáře
|
26.04.2012 |
21:00 |
5. |
Kuře na Paprice
(L. Hochmann,
P. Šauerová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
24.04.2012 |
21:00 |
5. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
20.04.2012 |
15:00 |
5. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
15.04.2012 |
17:00 |
5. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
29.03.2012 |
21:00 |
5. |
Muflos
(J. Kalkus,
K. Kačmáčková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
22.03.2012 |
21:00 |
5. |
Bob a bobek
(V. Zadražil,
M. Kubátová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
21.03.2012 |
21:00 |
5. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
27.02.2012 |
21:00 |
5. |
Becher Po
(D. Müllerová,
P. Krejsa)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
23.02.2012 |
21:00 |
5. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
21.02.2012 |
21:00 |
5. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
09.02.2012 |
21:00 |
5. |
NOMINE
(L. Drbohlav,
A. Bímová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
23.01.2012 |
19:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
|
|
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
VerMoj
(P. Štěpánek,
V. Mitáčková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Pětifázové Smaženky
(L. SMAŽÍKOVÁ,
J. Humpolec)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
2. |
who knows
(M. Řezníček,
L. Novotná)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Hroši lenoši
(V. Beneš,
T. Dietzová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
draci
(j. kolářová,
M. Jung)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Beach team X
(G. Štěpanyová,
C. Gomez)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
MáJa
(M. Hrabánková,
J. Kyzour)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:3 |
|