Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
16.06.2020 |
00:10 |
8. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
S:3 |
|
10.06.2020 |
20:00 |
8. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
10.06.2020 |
18:12 |
8. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
|
3:S |
Komentáře
|
02.06.2020 |
20:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
21.05.2020 |
00:15 |
9. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:15 |
9. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:15 |
9. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:S |
|
02.03.2020 |
19:00 |
9. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
24.02.2020 |
18:20 |
9. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Sport Troja |
3:1 |
Komentáře
|
24.02.2020 |
17:30 |
9. |
MiaMar
(M. Sedláček,
M. Jánošková)
|
Sport Troja |
2:3 |
Komentáře
|
13.02.2020 |
20:00 |
9. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sport Troja |
0:3 |
Komentáře
|
28.01.2020 |
19:00 |
9. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
27.01.2020 |
20:00 |
9. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
13.01.2020 |
19:00 |
9. |
ADATATA
(J. Švejnoha,
U. 39201)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
08.01.2020 |
19:00 |
9. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
21.12.2019 |
13:54 |
10. |
MiaMar
(M. Sedláček,
M. Jánošková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.12.2019 |
13:35 |
10. |
Úči v akci
(S. Bílková,
V. Tomšíková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
17.12.2019 |
20:00 |
10. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
09.12.2019 |
18:30 |
10. |
Mamby
(P. Svobodová,
I. Hlobilová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
02.12.2019 |
00:10 |
9. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
|
3:S |
|
20.11.2019 |
20:00 |
9. |
Maja
(M. Babůněk,
J. Kuličková)
|
|
0:3 |
|
11.11.2019 |
19:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Sport Troja |
1:3 |
|
10.11.2019 |
18:00 |
9. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
20.10.2019 |
18:00 |
10. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
18.10.2019 |
18:30 |
10. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
17.10.2019 |
19:00 |
10. |
Pivo(ňky)
(K. Vondráčková,
K. Podpierova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
05.10.2019 |
09:00 |
10. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
28.05.2019 |
19:00 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Komentáře
|
23.05.2019 |
19:00 |
8. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
20.05.2019 |
19:00 |
8. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
|
1:3 |
|
19.05.2019 |
18:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sport Troja |
1:3 |
|
05.05.2019 |
18:30 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
29.04.2019 |
20:01 |
9. |
Disco Science
(P. Volf,
J. Zuczková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.04.2019 |
17:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
13.04.2019 |
18:00 |
9. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
10.04.2019 |
18:00 |
9. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
2:3 |
|
08.04.2019 |
20:30 |
9. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
25.03.2019 |
14:30 |
10. |
Úči v akci
(S. Bílková,
V. Tomšíková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.03.2019 |
18:00 |
10. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
22.03.2019 |
17:00 |
10. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
3:1 |
|
22.03.2019 |
17:00 |
10. |
Lamy
(F. Beneš,
M. Jírů)
|
|
3:0 |
|
10.03.2019 |
17:00 |
10. |
Vořešpruti
(M. Janová,
R. Lefnar)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
26.02.2019 |
20:00 |
10. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
15.02.2019 |
18:30 |
10. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
13.02.2019 |
20:30 |
10. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.02.2019 |
18:00 |
10. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
04.02.2019 |
00:10 |
9. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
S:S |
|
30.01.2019 |
17:25 |
9. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.01.2019 |
13:44 |
9. |
Těsně vedle
(H. Eisenmann,
K. Mazáková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.01.2019 |
19:00 |
9. |
Lamy
(P. Oliveriusová,
F. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
17.12.2018 |
20:01 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.12.2018 |
19:58 |
8. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.12.2018 |
19:53 |
8. |
Lamy
(P. Oliveriusová,
F. Beneš)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.12.2018 |
19:46 |
8. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.11.2018 |
15:06 |
8. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.11.2018 |
21:00 |
8. |
Lamy
(P. Oliveriusová,
F. Beneš)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
28.11.2018 |
20:00 |
8. |
Neonky
(E. Rosenbergová,
V. Růžičková)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
06.11.2018 |
12:07 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
3:S |
Komentáře
|
31.10.2018 |
13:19 |
10. |
Konečná zpráva
(K. Vrtek,
T. Hřeben)
|
|
3:S |
Komentáře
|
31.10.2018 |
13:14 |
10. |
KaVe
(V. Snajdrova,
K. Kunková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.10.2018 |
17:00 |
10. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
15.10.2018 |
17:33 |
10. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.10.2018 |
00:10 |
6. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
|
S:S |
|
25.09.2018 |
20:33 |
6. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.09.2018 |
19:30 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
18.09.2018 |
19:30 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
9. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
|
3:S |
Komentáře
|