Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.06.2015 |
11:43 |
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
|
S:S |
|
01.06.2015 |
11:43 |
7. |
RC Osnice
(M. Hartman,
L. Hartman)
|
|
S:S |
|
27.04.2015 |
20:00 |
7. |
Pískožrouti
(J. Kubálek,
J. Burdová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
27.04.2015 |
18:00 |
7. |
Eroze
(V. Vlčková,
J. Duben)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
09.04.2015 |
21:00 |
7. |
Relax Mělník
(A. Kolaříková,
L. Pokorný)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
09.04.2015 |
20:00 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
01.04.2015 |
12:55 |
7. |
TomTom
(M. Tomešová,
T. Kachlík)
|
|
S:S |
|
02.03.2015 |
14:44 |
7. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
S:S |
|
24.02.2015 |
14:00 |
7. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.02.2015 |
11:14 |
7. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
|
S:S |
|
02.02.2015 |
11:14 |
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
S:S |
|
02.02.2015 |
11:14 |
7. |
Jablicka
(R. Drholecky,
H. Šanová)
|
|
S:S |
|
02.02.2015 |
11:14 |
7. |
Buchty
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
|
S:S |
|
30.11.2014 |
21:00 |
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
30.11.2014 |
20:30 |
7. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
27.11.2014 |
21:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
28.10.2014 |
15:30 |
7. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
28.10.2014 |
15:00 |
7. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
19.10.2014 |
13:30 |
7. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.10.2014 |
12:30 |
7. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.09.2014 |
22:00 |
5. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
29.09.2014 |
21:00 |
5. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Komentáře
|
20.08.2014 |
20:00 |
6. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
31.07.2014 |
21:00 |
6. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
31.07.2014 |
20:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
16.07.2014 |
17:00 |
6. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
01.07.2014 |
12:43 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
S:3 |
|
01.07.2014 |
12:43 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:3 |
|
22.06.2014 |
18:00 |
5. |
Joburti
(V. Tomčányi,
K. Němcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
07.10.2013 |
08:34 |
7. |
To půjde samo!
(V. Vlčková,
O. Merta)
|
|
S:S |
|
07.10.2013 |
08:34 |
7. |
Barbier Antwerpen Team
(m. bošiak,
J. Wolters)
|
|
S:S |
|
07.10.2013 |
08:34 |
7. |
DenTe
(D. Kroulíková,
T. Sedláková)
|
|
S:S |
|
14.08.2013 |
20:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
31.07.2013 |
20:00 |
8. |
DenTe
(D. Kroulíková,
T. Sedláková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
14.07.2013 |
20:30 |
8. |
Barbier Antwerpen Team
(m. bošiak,
J. Wolters)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
30.06.2013 |
18:00 |
7. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
23.06.2013 |
20:00 |
7. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
16.06.2013 |
19:00 |
7. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
03.06.2013 |
00:26 |
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
|
S:S |
|
01.06.2013 |
00:25 |
7. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
|
S:3 |
|
15.05.2013 |
21:30 |
7. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
08.05.2013 |
17:00 |
7. |
Vendandy team
(V. Pechman,
A. Pivcová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Komentáře
|
09.04.2013 |
21:00 |
8. |
Kokosáci
(V. Veselý,
J. Kučerová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.03.2013 |
22:30 |
7. |
Sisi
(A. Marcinik,
J. Veselá)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
27.03.2013 |
22:00 |
7. |
ČeKo
(P. Kopecký,
M. Kopecká)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
24.03.2013 |
18:00 |
7. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
20.03.2013 |
21:30 |
7. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
03.03.2013 |
10:00 |
8. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
14.02.2013 |
20:30 |
8. |
Rychlý brusle
(P. Kordová,
J. Jabor)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
12.12.2012 |
21:30 |
7. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
11.12.2012 |
22:00 |
7. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
11.12.2012 |
20:00 |
7. |
JAKO LVI
(J. Jírovec,
R. Ilčenková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Komentáře
|
30.11.2012 |
08:00 |
6. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Komentáře
|
25.11.2012 |
21:00 |
6. |
Písečná smršť
(M. Hojerová,
M. Pospíšilová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
11.11.2012 |
21:00 |
6. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
29.10.2012 |
22:00 |
5. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.10.2012 |
21:30 |
5. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
21.10.2012 |
09:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
14.10.2012 |
20:00 |
5. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Los Pojeros
(J. Pojer,
K. Pojerova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Cerditos
(T. Mitošinková,
P. Milota)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Čajový dýchánek
(M. Michalko,
R. Michalcová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Šrotovač
(D. Hrianka,
K. Falcmanová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Vodolka
(P. Jančálková,
O. Kutička)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
8. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
|
S:S |
|
|
|
7. |
Cerditos
(T. Mitošinková,
P. Milota)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Hongping team
(P. Andrle,
H. Cai)
|
|
S:S |
|
|
|
8. |
Ro(š)ťáci
(J. Rot,
T. Novosádová)
|
|
S:S |
|
|
|
8. |
Holky z Máří
(K. Beránková,
I. Picková)
|
|
S:S |
|
|
|
8. |
Nechytim a nedám
(J. Marek,
J. Šmídlová)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Nechytim a nedám
(J. Marek,
J. Šmídlová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
8. |
Hop nebo Trop
(J. Herčík,
E. Snížková)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
|
S:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Buchty
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Jídlo
(M. Kohout,
B. Strnadová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
To půjde samo!
(V. Vlčková,
O. Merta)
|
|
S:S |
|
|
|
6. |
Niagara Falls
(R. Dupal,
V. Mokrá)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Námořníci
(E. Krutilová,
V. Vachalec)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Horký maliny
(V. Tatarová,
O. Tichý)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Denisa Šiková
(D. Šiková,
M. Novotný)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Bískaři A.S.
(S. Franta,
A. Štixová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
|
S:S |
|
|
|
7. |
Tuzemáci
(J. Valenta,
V. Valková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Standartní odchylka
(P. Kepčija,
M. Spasvová)
|
|
S:3 |
|