Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
02.10.2020 |
17:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
02.10.2020 |
16:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.09.2020 |
15:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:1 |
|
26.09.2020 |
14:00 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
|
0:3 |
|
02.09.2020 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
01.09.2020 |
17:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
31.08.2020 |
16:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
18.08.2020 |
21:00 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
09.08.2020 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
09.08.2020 |
09:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.07.2020 |
21:00 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
30.07.2020 |
17:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
13.07.2020 |
00:10 |
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
3:2 |
|
03.07.2020 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
30.06.2020 |
18:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
0:3 |
|
29.06.2020 |
19:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
2:3 |
|
26.06.2020 |
08:00 |
1. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
11.06.2020 |
17:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
10.06.2020 |
16:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
05.06.2020 |
11:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
03.06.2020 |
13:41 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
|
3:S |
Comments
|
20.05.2020 |
20:30 |
2. |
Snědá tíseň
(K. Farag,
M. Pavlikova)
|
|
3:1 |
|
06.05.2020 |
19:30 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
05.05.2020 |
18:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
|
3:1 |
|
13.03.2020 |
11:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
26.02.2020 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.02.2020 |
10:30 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
19.02.2020 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
16.02.2020 |
13:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
31.01.2020 |
18:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
19.01.2020 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
15.01.2020 |
21:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
15.12.2019 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:2 |
|
15.12.2019 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
13.12.2019 |
19:07 |
2. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
|
S:3 |
Comments
|
13.12.2019 |
18:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
24.11.2019 |
20:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
19.11.2019 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
14.11.2019 |
21:00 |
1. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
13.11.2019 |
21:00 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
25.10.2019 |
19:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
|
3:1 |
|
25.10.2019 |
18:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
3:1 |
|
17.10.2019 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
08.10.2019 |
21:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
3:2 |
|
30.09.2019 |
21:00 |
2. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
25.09.2019 |
19:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
15.09.2019 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
|
3:1 |
|
15.09.2019 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:2 |
|
01.09.2019 |
20:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
3:2 |
|
15.08.2019 |
20:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
15.08.2019 |
18:30 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
08.08.2019 |
20:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
23.07.2019 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:1 |
|
23.07.2019 |
20:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
|
3:2 |
|
17.07.2019 |
21:00 |
2. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
11.07.2019 |
18:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
25.06.2019 |
20:00 |
1. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
14.06.2019 |
19:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
14.06.2019 |
17:30 |
1. |
Bobeachci
(B. Ševčíková,
J. Podroužek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
11.06.2019 |
21:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
29.05.2019 |
17:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
20.05.2019 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
20.05.2019 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
15.05.2019 |
22:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
|
0:3 |
|
16.04.2019 |
21:30 |
2. |
Gosling's Black Seal
(M. Dolanský,
K. Kabelíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
16.04.2019 |
20:30 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
14.04.2019 |
12:00 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Comments
|
14.04.2019 |
11:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.03.2019 |
17:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
22.03.2019 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
19.03.2019 |
17:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
15.03.2019 |
17:00 |
1. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.02.2019 |
22:00 |
2. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
24.02.2019 |
20:30 |
2. |
Do Háje...
(L. Koďousek,
A. Raiskupová)
|
|
3:2 |
|
21.02.2019 |
18:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
20.02.2019 |
21:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
1:3 |
|
22.01.2019 |
20:00 |
1. |
Do Háje...
(L. Koďousek,
A. Raiskupová)
|
|
2:3 |
|
21.01.2019 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
15.01.2019 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
06.01.2019 |
19:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
19.12.2018 |
17:30 |
3. |
Borůvky a machři
(M. Kulich,
J. Linková)
|
|
3:0 |
|
18.12.2018 |
15:30 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
16.12.2018 |
20:00 |
3. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
16.12.2018 |
19:00 |
3. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
29.11.2018 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
25.11.2018 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
25.11.2018 |
20:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
25.11.2018 |
19:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
31.10.2018 |
21:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
31.10.2018 |
17:00 |
2. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
|
3:2 |
|
26.10.2018 |
19:00 |
2. |
Času dost
(?. Hadrbolcová,
R. Schafer)
|
|
3:0 |
|
24.10.2018 |
21:00 |
2. |
Do Háje...
(L. Koďousek,
A. Raiskupová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
30.09.2018 |
20:00 |
2. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
30.09.2018 |
17:00 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
26.09.2018 |
21:00 |
2. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
25.09.2018 |
21:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
DOMYNO |
2:3 |
Comments
|
29.08.2018 |
21:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
29.08.2018 |
20:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
28.08.2018 |
21:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
26.08.2018 |
19:00 |
2. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
01.08.2018 |
21:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
30.07.2018 |
18:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
Comments
|
26.07.2018 |
20:00 |
2. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
23.07.2018 |
21:00 |
2. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
19.07.2018 |
17:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
28.06.2018 |
18:30 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
27.06.2018 |
18:30 |
1. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
TC Tempo Lhotka |
3:1 |
|
18.06.2018 |
21:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
10.06.2018 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
02.06.2018 |
09:00 |
1. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
3:1 |
|
31.05.2018 |
20:30 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
22.05.2018 |
17:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
17.05.2018 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.04.2018 |
16:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
25.04.2018 |
20:30 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
10.04.2018 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
02.04.2018 |
20:00 |
2. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
3:2 |
|
28.03.2018 |
20:30 |
2. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
21.03.2018 |
18:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
18.03.2018 |
20:00 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.02.2018 |
21:00 |
1. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
25.02.2018 |
09:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
|
0:3 |
|
20.02.2018 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
0:3 |
|
15.02.2018 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
11.01.2018 |
21:00 |
2. |
Ondra ti poradí
(S. Hnyková,
L. Divoký)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
08.01.2018 |
21:00 |
2. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
05.01.2018 |
18:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
04.01.2018 |
21:00 |
2. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
28.12.2017 |
19:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
|
S:3 |
|
03.12.2017 |
14:00 |
1. |
NeřviNaMě
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
03.12.2017 |
13:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
28.11.2017 |
17:30 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.11.2017 |
21:00 |
2. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
22.11.2017 |
08:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
12.11.2017 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
29.10.2017 |
17:30 |
1. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
24.10.2017 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
22.10.2017 |
20:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
18.10.2017 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
29.09.2017 |
18:30 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
28.09.2017 |
21:00 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
27.09.2017 |
20:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
13.09.2017 |
21:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
30.08.2017 |
09:00 |
3. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
24.08.2017 |
21:00 |
3. |
MaK
(M. Pliestik,
K. Kůrková)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
17.08.2017 |
20:00 |
3. |
Šnek_a_Slimajda
(M. Pokusová,
L. Selichar)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
07.08.2017 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
14.07.2017 |
17:00 |
2. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
14.07.2017 |
16:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
13.07.2017 |
18:30 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.06.2017 |
19:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
20.06.2017 |
20:00 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
16.06.2017 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
16.06.2017 |
18:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
28.05.2017 |
18:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
24.05.2017 |
20:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
17.05.2017 |
19:30 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
08.05.2017 |
19:30 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
08.05.2017 |
19:30 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
21.04.2017 |
19:30 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
21.04.2017 |
18:30 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
01.04.2017 |
18:00 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
28.03.2017 |
21:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.03.2017 |
18:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.03.2017 |
20:30 |
2. |
Bflmpsvz
(L. Peterová,
M. Dvořák)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
21.03.2017 |
21:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
23.02.2017 |
20:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
12.02.2017 |
20:00 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
10.02.2017 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
08.02.2017 |
21:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
29.01.2017 |
20:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
26.01.2017 |
20:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
24.01.2017 |
20:30 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
29.12.2016 |
19:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
29.12.2016 |
18:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.12.2016 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
27.12.2016 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
29.11.2016 |
21:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
22.11.2016 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
18.11.2016 |
18:30 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
Comments
|
11.11.2016 |
08:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
21.10.2016 |
08:00 |
2. |
Bonžúrci
(D. Chaluš,
R. Hankova)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
19.10.2016 |
20:30 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
09.10.2016 |
21:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.10.2016 |
17:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
27.09.2016 |
20:00 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
20.09.2016 |
18:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
15.09.2016 |
08:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
12.09.2016 |
18:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Comments
|
24.08.2016 |
20:30 |
3. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
24.08.2016 |
09:30 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
17.08.2016 |
20:30 |
3. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
21.07.2016 |
20:30 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
21.07.2016 |
17:30 |
2. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
20.07.2016 |
20:30 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
08.07.2016 |
20:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
16.06.2016 |
20:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
15.06.2016 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
14.06.2016 |
20:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
08.06.2016 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
24.05.2016 |
20:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
Comments
|
18.05.2016 |
20:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
18.05.2016 |
18:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
16.05.2016 |
11:00 |
2. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
09.05.2016 |
19:30 |
2. |
Ploutvičky
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
22.04.2016 |
18:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.04.2016 |
17:30 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
Comments
|
18.04.2016 |
20:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
11.04.2016 |
21:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
29.03.2016 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
22.03.2016 |
20:30 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
1:3 |
|
13.03.2016 |
21:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.03.2016 |
19:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
09.02.2016 |
21:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
09.02.2016 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
07.02.2016 |
21:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
03.02.2016 |
21:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
21.01.2016 |
17:00 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
15.01.2016 |
17:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
12.01.2016 |
21:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
Comments
|
12.01.2016 |
20:00 |
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Comments
|
21.12.2015 |
19:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
21.12.2015 |
18:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Comments
|
13.12.2015 |
20:00 |
3. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
26.11.2015 |
20:00 |
3. |
Nedělní svačinka
(J. Maixner,
B. Kuncová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
25.11.2015 |
19:00 |
3. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
24.11.2015 |
20:00 |
3. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
Comments
|
18.11.2015 |
18:00 |
3. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.10.2015 |
18:00 |
3. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
V. Hurdova)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
Comments
|
23.10.2015 |
17:00 |
3. |
Ptačí kles
(A. Ptáček,
K. Kleslová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
20.10.2015 |
21:30 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
16.10.2015 |
19:00 |
3. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
16.10.2015 |
18:00 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
24.09.2015 |
18:00 |
3. |
Mandarinky
(D. Zelenková,
J. Vlach)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
23.09.2015 |
18:00 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
22.09.2015 |
19:00 |
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
Comments
|
16.09.2015 |
18:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
01.09.2015 |
10:57 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
|
S:S |
|
20.08.2015 |
20:30 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
20.08.2015 |
09:00 |
3. |
Nedělní svačinka
(J. Maixner,
B. Kuncová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
13.08.2015 |
20:00 |
3. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
12.08.2015 |
19:30 |
3. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
27.07.2015 |
20:00 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
22.07.2015 |
20:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
20.07.2015 |
21:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
0:3 |
|
06.07.2015 |
20:30 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Comments
|
15.06.2015 |
17:00 |
3. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
10.06.2015 |
19:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
09.06.2015 |
20:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Comments
|
08.06.2015 |
19:00 |
3. |
Spikejam
(M. Vaclavik,
K. Hladká)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
26.05.2015 |
18:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Comments
|
21.05.2015 |
18:00 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
19.05.2015 |
21:00 |
4. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
15.05.2015 |
13:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
27.04.2015 |
20:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
23.04.2015 |
18:00 |
3. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
20.04.2015 |
21:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
07.04.2015 |
22:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
26.03.2015 |
22:00 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Comments
|
24.03.2015 |
21:30 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
23.03.2015 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
12.03.2015 |
16:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
01.03.2015 |
20:30 |
3. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
01.03.2015 |
19:30 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
01.03.2015 |
09:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
25.02.2015 |
21:00 |
3. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
26.01.2015 |
21:30 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
19.01.2015 |
21:30 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
13.01.2015 |
21:00 |
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
12.01.2015 |
22:00 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
17.12.2014 |
18:30 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
16.12.2014 |
21:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.12.2014 |
21:00 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
08.12.2014 |
21:00 |
3. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
28.11.2014 |
17:30 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.11.2014 |
21:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
24.11.2014 |
21:00 |
3. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
18.11.2014 |
21:00 |
3. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
30.10.2014 |
17:00 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.10.2014 |
21:00 |
3. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
14.10.2014 |
21:00 |
3. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
14.10.2014 |
20:00 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Comments
|
23.09.2014 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
16.09.2014 |
18:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
10.09.2014 |
19:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
Comments
|
27.08.2014 |
20:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
26.08.2014 |
19:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
25.08.2014 |
20:00 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
11.08.2014 |
20:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
23.07.2014 |
18:00 |
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
22.07.2014 |
20:00 |
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
17.07.2014 |
20:00 |
3. |
Plněný Rajčata
(P. Siegel,
r. sindelarova)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
16.07.2014 |
20:00 |
3. |
Burros Buenos
(F. Dlouhán,
B. Kašpárková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
30.06.2014 |
22:36 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
0:3 |
|
30.06.2014 |
22:36 |
3. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
|
3:1 |
|
17.06.2014 |
17:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
12.06.2014 |
19:00 |
3. |
3:4
(B. Salayova,
Z. Plesnik)
|
|
3:1 |
|
25.05.2014 |
17:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
20.05.2014 |
18:30 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:2 |
|
15.05.2014 |
20:00 |
3. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Comments
|
08.05.2014 |
19:00 |
3. |
PohodaJazz
(A. Štixová,
A. Ptáček)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
06.05.2014 |
20:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
25.04.2014 |
20:00 |
3. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
25.04.2014 |
19:00 |
3. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
24.04.2014 |
22:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
08.04.2014 |
19:30 |
3. |
AllinOne
(K. Hladká,
M. Budík)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
24.03.2014 |
21:30 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
20.03.2014 |
18:30 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
16.03.2014 |
21:00 |
3. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
01.03.2014 |
13:30 |
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
28.02.2014 |
17:00 |
4. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
27.02.2014 |
21:00 |
4. |
Wobobegde
(V. Burkert,
K. Tužilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
20.02.2014 |
19:00 |
4. |
Swoosh
(J. Jurak,
L. Vacková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.01.2014 |
11:00 |
4. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
|
1:3 |
|
11.01.2014 |
11:00 |
4. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
11.01.2014 |
10:00 |
4. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
10.01.2014 |
20:30 |
4. |
Kuna písečná
(M. Konecny,
A. Zvelebilová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
17.12.2013 |
18:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
13.12.2013 |
17:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
10.12.2013 |
21:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
Comments
|
28.11.2013 |
18:00 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
23.11.2013 |
10:00 |
4. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
22.11.2013 |
17:00 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
21.11.2013 |
20:00 |
4. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
02.11.2013 |
11:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.10.2013 |
21:00 |
3. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
22.10.2013 |
22:00 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
11.10.2013 |
19:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
03.10.2013 |
20:00 |
4. |
Strážci vesmíru
(D. Plachý,
G. Vránová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
26.09.2013 |
18:00 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
19.09.2013 |
19:00 |
4. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.09.2013 |
17:14 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
|
S:S |
|
01.09.2013 |
17:14 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
S:S |
|
01.09.2013 |
17:14 |
3. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
|
S:S |
|
01.09.2013 |
17:14 |
3. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
S:S |
|
31.07.2013 |
19:30 |
5. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
|
3:1 |
|
28.07.2013 |
09:30 |
5. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
27.07.2013 |
09:30 |
5. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
16.06.2013 |
12:00 |
6. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
31.05.2013 |
17:00 |
5. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
23.05.2013 |
20:30 |
5. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
08.05.2013 |
09:00 |
5. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
07.05.2013 |
16:30 |
5. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.04.2013 |
21:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
23.04.2013 |
20:00 |
5. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
18.04.2013 |
15:00 |
5. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
11.04.2013 |
21:00 |
5. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
26.03.2013 |
22:00 |
5. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
14.03.2013 |
21:00 |
5. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
13.03.2013 |
21:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
01.03.2013 |
10:00 |
6. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.02.2013 |
09:00 |
6. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.02.2013 |
09:00 |
6. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
07.02.2013 |
21:00 |
6. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
|
|
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
|
S:S |
|
|
|
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
VB
(B. Krchová,
V. Néma)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Gary a Dudlajda
(K. Štěch,
K. bártíková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
1. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Šrotovač
(D. Hrianka,
K. Falcmanová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
2. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Sandíci
(M. Kalfař,
D. Zelfelová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
VolejVole!
(A. Jurík,
K. Kunešová)
|
|
S:S |
|
|
|
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
zlobři
(L. Hrubý,
P. Hrubá)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
|
3:S |
|