Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
02.10.2020 |
08:42 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
02.10.2020 |
08:42 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.09.2020 |
21:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
29.09.2020 |
19:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
06.09.2020 |
08:48 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:S |
Komentáře
|
02.09.2020 |
20:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
02.09.2020 |
19:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
01.09.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
07.08.2020 |
12:58 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:S |
Komentáře
|
28.07.2020 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
27.07.2020 |
20:00 |
1. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
27.07.2020 |
19:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
10.07.2020 |
18:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
10.07.2020 |
17:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
|
07.07.2020 |
19:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
23.06.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
1. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
|
3:S |
|
09.06.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
08.06.2020 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
03.06.2020 |
18:00 |
1. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
20.05.2020 |
09:47 |
1. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.05.2020 |
21:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
18.05.2020 |
08:27 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
3:S |
Komentáře
|
10.03.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
03.03.2020 |
21:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
26.02.2020 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
24.02.2020 |
08:39 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.02.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
28.01.2020 |
21:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
28.01.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
28.01.2020 |
13:00 |
1. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.01.2020 |
20:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
17.12.2019 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
17.12.2019 |
18:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
15.12.2019 |
19:00 |
1. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
10.12.2019 |
20:00 |
1. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
27.11.2019 |
21:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
26.11.2019 |
21:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
26.11.2019 |
16:47 |
1. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.11.2019 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
31.10.2019 |
20:30 |
1. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
3:1 |
|
29.10.2019 |
21:00 |
1. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
29.10.2019 |
20:00 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
22.10.2019 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
24.09.2019 |
20:30 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
19.09.2019 |
19:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
10.09.2019 |
21:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
10.09.2019 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
29.08.2019 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
29.08.2019 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
26.08.2019 |
20:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sprint |
3:2 |
|
26.08.2019 |
19:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
Sprint |
0:3 |
|
31.07.2019 |
21:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
30.07.2019 |
20:00 |
2. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sprint |
3:0 |
|
30.07.2019 |
19:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
3:0 |
|
16.07.2019 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
Komentáře
|
24.06.2019 |
19:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
1:3 |
|
23.06.2019 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
19.06.2019 |
20:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
19.06.2019 |
18:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
02.06.2019 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
29.05.2019 |
19:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sprint |
3:0 |
|
22.05.2019 |
20:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
22.05.2019 |
20:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
01.05.2019 |
09:23 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.04.2019 |
20:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
15.04.2019 |
20:30 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
09.04.2019 |
20:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
28.03.2019 |
20:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
28.03.2019 |
19:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
27.03.2019 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
24.03.2019 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
27.02.2019 |
17:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
24.02.2019 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
20.02.2019 |
20:00 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Club Classic |
3:0 |
|
07.02.2019 |
20:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Komentáře
|
31.01.2019 |
20:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
29.01.2019 |
18:00 |
1. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
17.01.2019 |
20:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
13.01.2019 |
19:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
18.12.2018 |
10:09 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.12.2018 |
17:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
16.12.2018 |
17:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sprint |
3:2 |
|
12.12.2018 |
17:00 |
1. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
19.11.2018 |
21:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
19.11.2018 |
18:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
11.11.2018 |
19:00 |
2. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Club Classic |
3:1 |
|
11.11.2018 |
18:40 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Club Classic |
3:2 |
|
23.10.2018 |
20:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
18.10.2018 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
15.10.2018 |
20:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
2:3 |
|
08.10.2018 |
18:00 |
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
01.06.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:2 |
|
24.05.2018 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
23.05.2018 |
20:30 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
23.05.2018 |
20:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
16.04.2018 |
20:30 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
16.04.2018 |
20:00 |
2. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
16.04.2018 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
27.03.2018 |
18:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
27.03.2018 |
17:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
20.03.2018 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
19.03.2018 |
13:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
3:S |
|
09.03.2018 |
15:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
19.02.2018 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Club Classic |
2:3 |
Komentáře
|
14.02.2018 |
19:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Badminton Jehnice |
3:1 |
|
14.02.2018 |
18:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
|
13.02.2018 |
20:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
24.01.2018 |
18:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
20.01.2018 |
20:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
11.01.2018 |
20:30 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
19.12.2017 |
20:00 |
4. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
12.12.2017 |
20:30 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
Komentáře
|
07.12.2017 |
20:00 |
4. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
2:3 |
|
29.11.2017 |
18:00 |
3. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
BADMINTON ŽIDENICE |
3:0 |
|
27.11.2017 |
19:30 |
3. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
BADMINTON ŽIDENICE |
1:3 |
Komentáře
|
20.11.2017 |
18:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:0 |
|
14.11.2017 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
|
|
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
2. |
Gooners
(P. Matulka ml.,
V. Kubáň)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
2. |
TJ
(H. B,
T. Y)
|
|
S:3 |
|
|
|
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
|
S:3 |
|