Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
28.04.2023 |
18:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
26.04.2023 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
25.04.2023 |
20:00 |
2. |
Kolena
(B. Hrnčíř,
D. Andrejčák)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
18.04.2023 |
20:00 |
2. |
Kulatý obdélníky
(M. Jurek,
P. Kalvoda)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
26.03.2023 |
19:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
17.03.2023 |
18:00 |
2. |
KTM 2
(P. Horák,
A. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
12.03.2023 |
20:00 |
2. |
M&M's
(M. Celeng,
M. Vacová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
05.03.2023 |
19:00 |
2. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
26.02.2023 |
20:00 |
2. |
Kolena
(B. Hrnčíř,
D. Andrejčák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
14.02.2023 |
18:00 |
2. |
Kulatý obdélníky
(M. Jurek,
P. Kalvoda)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
07.02.2023 |
20:00 |
2. |
Masters
(J. Slavíček,
P. Havelka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
05.02.2023 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
31.01.2023 |
20:00 |
1. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Sprint |
3:2 |
|
13.01.2023 |
18:00 |
1. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
10.01.2023 |
19:00 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
08.01.2023 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
18.12.2022 |
20:00 |
3. |
Braj_Vinay
(B. Gupta,
V. Misra)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
18.12.2022 |
19:00 |
3. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
12.12.2022 |
18:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
11.12.2022 |
11:00 |
3. |
kánl tým
(Š. Bělejová,
T. Běleja)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
05.12.2022 |
17:54 |
3. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.11.2022 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
27.11.2022 |
19:00 |
1. |
SouthSide
(H. Satyamurty,
M. Gade)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
26.11.2022 |
10:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sprint |
3:2 |
|
20.11.2022 |
20:00 |
1. |
Mladická Nerozvážnost
(M. Čupa,
B. Gorčík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
18.11.2022 |
17:00 |
1. |
KTM 2
(P. Horák,
A. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
23.10.2022 |
20:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
23.10.2022 |
19:00 |
1. |
SouthSide
(H. Satyamurty,
M. Gade)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.10.2022 |
14:56 |
1. |
Kani
(K. Stachová,
N. Jolly)
|
|
3:S |
Komentáře
|
11.10.2022 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
07.10.2022 |
18:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
30.09.2022 |
17:10 |
2. |
Pat a Mat
(P. Vopelka,
M. Vopelka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.09.2022 |
18:00 |
2. |
kánl tým
(Š. Bělejová,
T. Běleja)
|
Sprint |
3:0 |
|
11.09.2022 |
20:00 |
2. |
SouthSide
(H. Satyamurty,
M. Gade)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
08.09.2022 |
18:00 |
2. |
Return
(M. Šiborová,
J. Klačanský)
|
Sprint |
3:0 |
|
29.08.2022 |
19:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
26.08.2022 |
18:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
18.08.2022 |
18:00 |
1. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
12.08.2022 |
18:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
26.07.2022 |
17:00 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sprint |
3:2 |
|
25.07.2022 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
15.07.2022 |
18:00 |
1. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
08.07.2022 |
18:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
27.06.2022 |
19:00 |
1. |
ZDEVA tým
(Z. Sára,
E. Rulíšková)
|
Sprint |
3:1 |
|
26.06.2022 |
20:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
19.06.2022 |
20:00 |
1. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
15.06.2022 |
17:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sprint |
3:2 |
|
29.05.2022 |
19:00 |
1. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
3:2 |
|
25.05.2022 |
11:27 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.05.2022 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
15.05.2022 |
20:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
12.05.2022 |
19:00 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Club Classic |
3:0 |
|
01.05.2022 |
18:00 |
1. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sprint |
2:3 |
|
30.04.2022 |
19:00 |
1. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
12.04.2022 |
18:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
10.04.2022 |
19:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
30.03.2022 |
17:00 |
2. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
20.03.2022 |
19:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
3:1 |
|
15.03.2022 |
17:00 |
2. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sprint |
3:0 |
|
13.03.2022 |
19:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
04.03.2022 |
17:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
25.02.2022 |
17:00 |
2. |
Plzničkáři??
(L. Stehlík,
J. Demela)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
20.02.2022 |
19:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
13.02.2022 |
18:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
11.02.2022 |
17:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
06.02.2022 |
19:00 |
2. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
24.01.2022 |
12:40 |
3. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
14.01.2022 |
17:00 |
3. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
09.01.2022 |
19:00 |
3. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
07.01.2022 |
17:00 |
3. |
Děravý výplet
(D. Stejskal,
P. Vopařilová)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
19.12.2021 |
19:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
1:3 |
|
17.12.2021 |
17:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
09.12.2021 |
18:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
05.12.2021 |
19:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
21.11.2021 |
19:00 |
2. |
Helios
(P. Čipera,
K. Mezníková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
14.11.2021 |
19:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
07.11.2021 |
20:00 |
2. |
Bob a Bobek
(A. Sedláčková,
I. Rotrekl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
05.11.2021 |
18:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
31.10.2021 |
10:24 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.10.2021 |
17:30 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
|
1:3 |
|
24.10.2021 |
20:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
17.10.2021 |
19:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
02.10.2020 |
08:42 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.09.2020 |
17:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
20.09.2020 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
13.09.2020 |
20:00 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
03.09.2020 |
19:00 |
2. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
21.08.2020 |
17:00 |
2. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
17.08.2020 |
20:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
13.08.2020 |
18:00 |
2. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
30.07.2020 |
20:00 |
2. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
30.07.2020 |
19:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
26.07.2020 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
16.07.2020 |
19:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
10.07.2020 |
18:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
09.07.2020 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
03.07.2020 |
18:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
21.06.2020 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
10.06.2020 |
18:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
29.05.2020 |
16:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
26.05.2020 |
17:02 |
2. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.05.2020 |
20:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
19.05.2020 |
10:33 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.05.2020 |
10:33 |
3. |
Gin & Tonic
(D. Vašinková,
L. Procházka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.05.2020 |
17:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
08.03.2020 |
20:00 |
3. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
23.02.2020 |
12:00 |
5. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
21.02.2020 |
17:00 |
5. |
peciválové
(M. Montag,
P. Křemeček)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
14.02.2020 |
17:00 |
5. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
07.02.2020 |
17:00 |
5. |
Magoři
(T. Valaškovčák,
I. Valaškovčáková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
31.01.2020 |
17:00 |
3. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
26.01.2020 |
19:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
12.01.2020 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
10.01.2020 |
17:00 |
3. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
20.12.2019 |
12:48 |
2. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.12.2019 |
19:00 |
2. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
13.12.2019 |
18:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
09.12.2019 |
21:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
26.11.2019 |
21:00 |
4. |
Drakobijci
(J. Růžička,
I. Kolčavová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
19.11.2019 |
17:00 |
4. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
17.11.2019 |
19:00 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
10.11.2019 |
19:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
28.10.2019 |
18:00 |
3. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
24.10.2019 |
17:00 |
3. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Komentáře
|
21.10.2019 |
17:00 |
3. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
Club Classic |
0:3 |
|
06.10.2019 |
19:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
29.09.2019 |
19:00 |
4. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
29.09.2019 |
18:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
26.09.2019 |
18:00 |
4. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
23.09.2019 |
17:00 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
15.09.2019 |
19:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
31.08.2019 |
13:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.08.2019 |
19:00 |
3. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Komentáře
|
19.08.2019 |
22:17 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.08.2019 |
20:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
18.07.2019 |
20:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
18.07.2019 |
18:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
12.07.2019 |
17:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
04.07.2019 |
17:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
28.06.2019 |
16:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
24.06.2019 |
19:00 |
3. |
Pat a Mat
(O. Dlugoš,
M. Sojka)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
23.06.2019 |
19:00 |
3. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
20.06.2019 |
18:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
16.06.2019 |
19:00 |
3. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Komentáře
|
02.06.2019 |
09:44 |
4. |
GD CZ+SK
(M. Mráz,
P. Linhartová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.05.2019 |
16:00 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Club Classic |
3:2 |
|
26.05.2019 |
19:00 |
4. |
Krosswindz
(S. Banerjee,
M. Gade)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
19.05.2019 |
19:00 |
4. |
ALDA
(D. Luczewský,
A. Vosáhlo)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Komentáře
|
28.04.2019 |
19:00 |
4. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
22.04.2019 |
17:00 |
4. |
Krosswindz
(S. Banerjee,
M. Gade)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
07.04.2019 |
19:00 |
4. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
05.04.2019 |
17:00 |
4. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
26.03.2019 |
19:58 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
24.03.2019 |
19:00 |
4. |
ALDA
(D. Luczewský,
A. Vosáhlo)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
22.03.2019 |
17:00 |
4. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
17.03.2019 |
19:00 |
4. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
2:3 |
Komentáře
|
01.03.2019 |
17:00 |
4. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
22.02.2019 |
17:00 |
4. |
ALDA
(D. Luczewský,
A. Vosáhlo)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Komentáře
|
17.02.2019 |
19:00 |
4. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
08.02.2019 |
17:00 |
4. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
29.01.2019 |
19:30 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
3:2 |
|
28.01.2019 |
21:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
2:3 |
|
25.01.2019 |
17:00 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
18.01.2019 |
17:00 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
29.12.2018 |
19:09 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.12.2018 |
16:00 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
16.12.2018 |
20:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
14.12.2018 |
17:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Komentáře
|
25.11.2018 |
19:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
20.11.2018 |
18:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
19.11.2018 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
1:3 |
|
06.11.2018 |
18:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
28.10.2018 |
19:00 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
28.10.2018 |
18:00 |
4. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
26.10.2018 |
18:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
23.10.2018 |
18:00 |
4. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
30.05.2018 |
17:00 |
4. |
MiMi
(M. Slatinský,
M. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
17.05.2018 |
18:00 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
13.05.2018 |
19:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
10.05.2018 |
18:00 |
4. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
29.04.2018 |
19:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
27.04.2018 |
17:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
08.04.2018 |
19:00 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Komentáře
|
06.04.2018 |
17:00 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
27.03.2018 |
17:00 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
20.03.2018 |
17:00 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
18.03.2018 |
19:00 |
5. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
13.03.2018 |
17:00 |
5. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
06.03.2018 |
18:00 |
5. |
MY2
(J. Hanáková,
S. Hrdinová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Komentáře
|
|
|
4. |
kohouti
(L. Doležal,
A. Sedláčková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Eden Profi
(P. Stašek,
R. Vondrák)
|
|
3:S |
Komentáře
|