Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
12.06.2024 |
18:30 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
07.06.2024 |
18:00 |
4. |
Seklepal
(T. Klepal,
I. Senaj)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
31.05.2024 |
19:30 |
3. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
26.05.2024 |
09:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
19.05.2024 |
19:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
17.05.2024 |
18:00 |
3. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
26.04.2024 |
18:00 |
4. |
Tymi team
(P. Tymeš,
R. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
17.04.2024 |
17:00 |
4. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.04.2024 |
18:30 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
12.04.2024 |
17:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
24.03.2024 |
09:00 |
5. |
ATOM
(T. Kratochvíl,
A. Jiranová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
20.03.2024 |
17:00 |
5. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
09.03.2024 |
18:00 |
5. |
Hašani
(V. Hašek,
J. Hašková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
05.03.2024 |
17:00 |
5. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
24.02.2024 |
17:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
17.02.2024 |
13:00 |
4. |
Padající hvězdy
(J. Mazur,
K. Lackovičová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.02.2024 |
16:00 |
4. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
09.02.2024 |
17:00 |
4. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
19.01.2024 |
18:00 |
3. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
10.01.2024 |
18:00 |
3. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
09.01.2024 |
22:42 |
3. |
SaBaT Slaný
(J. Matějovský,
A. Matějovská)
|
|
3:S |
Komentáře
|
07.01.2024 |
09:00 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
29.12.2023 |
10:53 |
4. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.12.2023 |
20:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
15.12.2023 |
18:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.12.2023 |
17:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
27.11.2023 |
06:56 |
4. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.11.2023 |
19:00 |
4. |
SaBaT Slaný
(J. Matějovský,
A. Matějovská)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
13.11.2023 |
18:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
10.11.2023 |
18:00 |
4. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
30.10.2023 |
20:30 |
3. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.10.2023 |
11:00 |
3. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
24.10.2023 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
21.10.2023 |
14:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
22.09.2023 |
08:30 |
5. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.09.2023 |
07:28 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.09.2023 |
13:00 |
5. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
10.09.2023 |
12:00 |
5. |
Family
(U. Amrillaev,
L. Amrillajev)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
27.08.2023 |
18:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.08.2023 |
10:00 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
25.08.2023 |
19:30 |
3. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
08.08.2023 |
17:00 |
3. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.07.2023 |
19:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.07.2023 |
14:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
16.07.2023 |
16:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
12.07.2023 |
11:35 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.06.2023 |
22:40 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.06.2023 |
21:00 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
15.06.2023 |
18:30 |
3. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
13.06.2023 |
18:00 |
3. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
22.05.2023 |
19:00 |
4. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
17.05.2023 |
18:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
14.05.2023 |
14:00 |
4. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
10.05.2023 |
18:00 |
4. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
28.04.2023 |
18:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.04.2023 |
17:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.04.2023 |
16:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.04.2023 |
19:00 |
3. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
01.04.2023 |
11:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.03.2023 |
17:00 |
4. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
12.03.2023 |
10:00 |
4. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
06.03.2023 |
16:30 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
27.02.2023 |
19:30 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
24.02.2023 |
18:00 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
21.02.2023 |
18:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
06.02.2023 |
17:00 |
3. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
30.01.2023 |
16:30 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
21.01.2023 |
18:00 |
5. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
15.01.2023 |
18:00 |
5. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.01.2023 |
18:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
18.12.2022 |
15:00 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
14.12.2022 |
19:30 |
4. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
12.12.2022 |
18:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
09.12.2022 |
19:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
21.11.2022 |
17:00 |
5. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
20.11.2022 |
10:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
14.11.2022 |
19:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
07.11.2022 |
17:00 |
5. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
16.10.2022 |
10:30 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.10.2022 |
17:00 |
4. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
09.10.2022 |
20:00 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
08.10.2022 |
16:00 |
4. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
02.10.2022 |
09:00 |
3. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
28.09.2022 |
20:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
25.09.2022 |
11:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
08.09.2022 |
19:30 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
24.08.2022 |
17:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
23.08.2022 |
19:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
16.08.2022 |
21:29 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
10.08.2022 |
18:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
28.07.2022 |
19:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
27.07.2022 |
19:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
23.07.2022 |
17:30 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
07.07.2022 |
01:01 |
3. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.06.2022 |
19:23 |
2. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.06.2022 |
18:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.06.2022 |
14:00 |
2. |
One and a half
(D. Jungblut,
L. Tan)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
09.06.2022 |
18:00 |
2. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
30.05.2022 |
19:46 |
3. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.05.2022 |
16:00 |
3. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.05.2022 |
18:00 |
3. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
09.05.2022 |
18:00 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
24.04.2022 |
16:00 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
20.04.2022 |
18:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
18.04.2022 |
17:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
06.04.2022 |
18:00 |
4. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
29.03.2022 |
20:00 |
5. |
Nesvačílci
(J. Blažej,
F. Krpata)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
23.03.2022 |
18:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
13.03.2022 |
18:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
10.03.2022 |
19:00 |
5. |
One and a half
(D. Jungblut,
L. Tan)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
21.02.2022 |
17:00 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
18.02.2022 |
19:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportovní centrum Olšanka |
1:3 |
Komentáře
|
06.02.2022 |
17:00 |
5. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
05.02.2022 |
15:00 |
5. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
29.01.2022 |
18:00 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
21.01.2022 |
20:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.01.2022 |
19:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
06.01.2022 |
18:00 |
6. |
Kufulovci
(T. Lešták,
Z. Urbániová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
20.12.2021 |
15:01 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.12.2021 |
11:43 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
14.12.2021 |
15:34 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
14.12.2021 |
15:34 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.11.2021 |
19:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
24.11.2021 |
19:00 |
4. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
13.11.2021 |
15:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
12.11.2021 |
18:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.10.2021 |
20:00 |
2. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.10.2021 |
19:00 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
18.10.2021 |
19:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.10.2021 |
15:10 |
2. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.09.2021 |
19:00 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
10.09.2021 |
18:00 |
1. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
08.09.2021 |
17:00 |
1. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
06.09.2021 |
18:00 |
1. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
23.08.2021 |
18:00 |
2. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
17.08.2021 |
19:00 |
2. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
15.08.2021 |
18:30 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
30.07.2021 |
18:00 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
17.07.2021 |
16:00 |
3. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
12.07.2021 |
19:00 |
3. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
07.07.2021 |
01:01 |
3. |
3Lteam
(L. Kučerová,
L. Lukáš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.06.2021 |
19:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
14.06.2021 |
20:00 |
2. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
08.06.2021 |
19:00 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
04.10.2020 |
10:17 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
3:S |
Komentáře
|
03.10.2020 |
16:53 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.09.2020 |
20:00 |
5. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
11.09.2020 |
18:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
31.08.2020 |
18:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.08.2020 |
12:00 |
5. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
24.08.2020 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
L. Lindovský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
14.08.2020 |
19:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
07.08.2020 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
01.08.2020 |
18:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
26.07.2020 |
17:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
16.07.2020 |
18:30 |
6. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
04.07.2020 |
19:00 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
28.06.2020 |
17:00 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
L. Lindovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
20.06.2020 |
19:00 |
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
19.06.2020 |
20:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
12.06.2020 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
06.06.2020 |
17:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
04.06.2020 |
18:00 |
6. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
23.05.2020 |
14:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
17.05.2020 |
10:15 |
7. |
Marná snaha
(P. Netolický,
A. Koubková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.05.2020 |
17:30 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
10.03.2020 |
16:30 |
7. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
07.03.2020 |
18:00 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
25.02.2020 |
17:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
22.02.2020 |
11:00 |
6. |
Marná snaha
(P. Netolický,
A. Koubková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
15.02.2020 |
17:00 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
10.02.2020 |
01:01 |
6. |
DePa
(D. Trojek,
J. Sládek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.02.2020 |
14:00 |
7. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
31.01.2020 |
19:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
19.01.2020 |
11:00 |
7. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
05.01.2020 |
18:00 |
7. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
28.12.2019 |
10:00 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.12.2019 |
17:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.12.2019 |
15:00 |
6. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
13.12.2019 |
14:30 |
6. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
28.11.2019 |
18:30 |
7. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
20.11.2019 |
15:00 |
7. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
11.11.2019 |
17:30 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.11.2019 |
18:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
01.11.2019 |
08:15 |
8. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
|
3:S |
|
20.10.2019 |
17:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
14.10.2019 |
18:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
06.10.2019 |
17:00 |
8. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
27.09.2019 |
20:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.09.2019 |
16:00 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
16.09.2019 |
18:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
14.09.2019 |
17:00 |
6. |
T&P
(A. Fulka,
P. Matějka)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
25.08.2019 |
17:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
19.08.2019 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
12.08.2019 |
18:00 |
6. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
09.08.2019 |
19:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
29.07.2019 |
19:30 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
24.07.2019 |
20:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
23.07.2019 |
17:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
09.07.2019 |
19:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Komentáře
|
27.06.2019 |
19:00 |
7. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.06.2019 |
10:00 |
7. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
13.06.2019 |
15:00 |
7. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
2:3 |
|
12.06.2019 |
17:30 |
7. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
27.05.2019 |
19:00 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Komentáře
|
26.05.2019 |
14:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
23.05.2019 |
19:00 |
8. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
21.05.2019 |
18:30 |
8. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
|
0:3 |
|
18.05.2019 |
17:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
28.04.2019 |
10:00 |
7. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.04.2019 |
14:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
06.04.2019 |
18:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
05.04.2019 |
19:30 |
7. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
31.03.2019 |
17:00 |
7. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
22.03.2019 |
19:00 |
7. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.03.2019 |
16:00 |
7. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
10.03.2019 |
16:00 |
7. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
02.03.2019 |
18:00 |
8. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
16.02.2019 |
18:00 |
8. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
13.02.2019 |
17:30 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
08.02.2019 |
18:00 |
8. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
02.02.2019 |
09:00 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
29.01.2019 |
19:30 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
10.01.2019 |
19:00 |
6. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
06.01.2019 |
10:00 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
19.12.2018 |
18:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
19.12.2018 |
17:30 |
6. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
15.12.2018 |
19:00 |
6. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
14.12.2018 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Komentáře
|
30.11.2018 |
18:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
19.11.2018 |
18:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
14.11.2018 |
21:27 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
10.11.2018 |
18:00 |
7. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
29.10.2018 |
20:49 |
7. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.10.2018 |
18:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
06.10.2018 |
19:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
05.10.2018 |
17:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
23.09.2018 |
18:15 |
5. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.09.2018 |
18:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
08.09.2018 |
14:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
05.09.2018 |
19:00 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
31.08.2018 |
17:00 |
7. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
|
3:S |
|
28.08.2018 |
18:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Sport Troja |
3:0 |
Komentáře
|
21.08.2018 |
19:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
18.08.2018 |
18:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
02.08.2018 |
18:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
22.07.2018 |
20:00 |
6. |
Jak to mám vedět !!
(K. Šajnerová,
T. Chlum)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
17.07.2018 |
20:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
29.06.2018 |
16:00 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
19.06.2018 |
18:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Děkanka |
3:2 |
Komentáře
|
15.06.2018 |
18:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
10.06.2018 |
10:30 |
5. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
17.05.2018 |
19:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
13.05.2018 |
14:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
04.05.2018 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
28.04.2018 |
10:00 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
27.04.2018 |
19:00 |
7. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
25.04.2018 |
17:00 |
7. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
15.04.2018 |
17:00 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
14.03.2018 |
17:30 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
10.03.2018 |
13:00 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
04.03.2018 |
18:00 |
6. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
04.03.2018 |
17:30 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
27.02.2018 |
19:30 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
15.02.2018 |
18:00 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
14.02.2018 |
19:30 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
09.02.2018 |
19:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
25.01.2018 |
19:00 |
6. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
20.01.2018 |
11:30 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
12.01.2018 |
16:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
06.01.2018 |
14:00 |
6. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
04.01.2018 |
17:00 |
6. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
30.12.2017 |
11:00 |
7. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
15.12.2017 |
17:30 |
7. |
Two Towers
(Z. Schlibener,
L. Hoch)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
11.12.2017 |
20:00 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
28.11.2017 |
20:30 |
8. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
12.11.2017 |
18:00 |
8. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
11.11.2017 |
15:30 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
21.10.2017 |
10:00 |
8. |
Neratkovci
(Š. Kučerová,
K. Prejzek)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
12.10.2017 |
20:30 |
8. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
11.10.2017 |
17:00 |
8. |
MaJo
(M. Hladíková,
J. Gőrner)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
09.10.2017 |
20:00 |
8. |
#vinohrady
(D. Kratochvíl,
R. Hrubá)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
07.10.2017 |
19:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
|
|
8. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Komentáře
|