Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
|
S:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
S:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
S:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
|
S:3 |
|
20.05.2020 |
13:51 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
3:S |
Comments
|
07.05.2020 |
17:00 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
2:3 |
Comments
|
21.04.2020 |
18:00 |
3. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
13.03.2020 |
16:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
25.02.2020 |
21:00 |
4. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
18.02.2020 |
21:00 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
13.02.2020 |
21:00 |
4. |
Co ste čekali
(M. Horký,
T. Indrová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Comments
|
11.02.2020 |
17:00 |
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
02.01.2018 |
10:21 |
5. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
|
S:S |
|
20.12.2017 |
20:00 |
5. |
Bob & bobek
(T. Hasil,
Š. Zaderlíková)
|
Beachklub Ládví |
S:3 |
|
11.12.2017 |
19:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
01.12.2017 |
10:21 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:S |
|
26.11.2017 |
17:00 |
5. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
24.11.2017 |
20:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
14.11.2017 |
20:00 |
5. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.11.2017 |
09:28 |
4. |
Takže dobrý večer..
(L. Nemcova,
R. Sumka)
|
|
S:3 |
|
29.10.2017 |
18:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
Comments
|
24.10.2017 |
21:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
15.10.2017 |
20:00 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Comments
|
02.10.2017 |
09:05 |
5. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
S:S |
|
24.09.2017 |
17:00 |
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
23.09.2017 |
17:00 |
5. |
TD Team
(D. Švidraň,
T. Bibková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.09.2017 |
20:00 |
5. |
One shot , one kill
(M. Michalský,
B. Sokolova)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
14.09.2017 |
21:30 |
5. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
01.09.2017 |
09:36 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:S |
|
27.08.2017 |
21:00 |
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
09.08.2017 |
20:00 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
08.08.2017 |
19:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
3:2 |
Comments
|
08.08.2017 |
18:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
0:3 |
Comments
|
30.09.2014 |
22:24 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
|
29.09.2014 |
22:30 |
5. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
29.09.2014 |
21:00 |
5. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Comments
|
01.09.2014 |
13:54 |
4. |
Plněný Rajčata
(P. Siegel,
r. sindelarova)
|
|
S:S |
|
31.08.2014 |
19:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
24.08.2014 |
21:30 |
4. |
Los Pojeros
(J. Pojer,
K. Pojerova)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
19.08.2014 |
17:00 |
4. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
27.07.2014 |
20:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
27.07.2014 |
13:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
Comments
|
16.07.2014 |
19:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
0:3 |
|
30.06.2014 |
18:30 |
4. |
Plněný Rajčata
(P. Siegel,
r. sindelarova)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.06.2014 |
19:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
24.06.2014 |
19:00 |
4. |
Superpár
(H. Klofáčová,
P. Schwank)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
|
|
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
Papíroví tygři
(D. Premus,
B. Tesařová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
TD Team
(D. Švidraň,
T. Bibková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
S:3 |
Comments
|