Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
26.05.2018 |
16:00 |
8. |
GAME OVER
(J. Znášik,
L. Herzigova)
|
|
S:3 |
|
26.05.2018 |
16:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:3 |
|
26.05.2018 |
16:00 |
8. |
Jemná ručka
(M. Česák,
L. Nováková)
|
|
S:3 |
|
26.05.2018 |
16:00 |
8. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
S:3 |
|
26.05.2018 |
16:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
S:3 |
|
27.03.2018 |
20:30 |
6. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
22.03.2018 |
21:00 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
10.03.2018 |
13:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
08.03.2018 |
20:30 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
27.02.2018 |
20:30 |
5. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.02.2018 |
15:00 |
5. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
13.02.2018 |
20:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.02.2018 |
13:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.01.2018 |
21:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
3:S |
|
18.01.2018 |
19:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
17.01.2018 |
20:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
17.12.2017 |
12:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
17.12.2017 |
11:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
25.11.2017 |
15:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
15.11.2017 |
20:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
2:3 |
|
11.11.2017 |
16:00 |
6. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
09.11.2017 |
20:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
27.10.2017 |
20:30 |
7. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.10.2017 |
21:00 |
7. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.10.2017 |
20:30 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
26.09.2017 |
18:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
25.09.2017 |
20:00 |
7. |
Kolegové
(P. Valenta,
J. Josifkova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
24.09.2017 |
17:00 |
7. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
07.09.2017 |
21:00 |
7. |
Black and white
(V. Netolicka,
K. Korčáková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
25.08.2017 |
21:30 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.08.2017 |
21:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
10.08.2017 |
20:00 |
6. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
09.08.2017 |
21:30 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
27.07.2017 |
18:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.07.2017 |
21:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
14.07.2017 |
17:00 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
25.06.2017 |
17:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:2 |
|
11.06.2017 |
17:00 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
10.06.2017 |
10:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
06.06.2017 |
20:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
09.05.2017 |
20:30 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
08.05.2017 |
16:00 |
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
Z. Drobiš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
07.05.2017 |
17:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
18.04.2017 |
21:00 |
7. |
Effectivity
(P. Trojánek,
O. Kubera)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
11.04.2017 |
18:00 |
7. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
07.04.2017 |
18:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
06.04.2017 |
21:00 |
7. |
Zuluk
(Z. Melicharová,
L. Melichar)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
|
|
7. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Vlna z Brna
(L. Pivovarník,
A. Šmerdová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Holky z Pankráce
(M. Bezuchová,
L. Vystrčilová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
|
S:3 |
Komentáře
|