Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
|
S:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
|
S:S |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
|
S:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
Nervy v kýblu
(R. Zrůstová,
M. Haman)
|
|
S:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
4. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
|
S:3 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
3. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
|
S:3 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
|
S:3 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
3. |
Gin & Tonic
(D. Vašinková,
L. Procházka)
|
|
S:3 |
|
19.05.2020 |
10:33 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.02.2020 |
16:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Comments
|
17.02.2020 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
17.02.2020 |
18:08 |
3. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
|
3:S |
Comments
|
13.02.2020 |
20:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
03.02.2020 |
00:10 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
|
S:S |
|
27.01.2020 |
20:30 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
26.01.2020 |
20:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
15.01.2020 |
18:00 |
2. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
02.01.2020 |
00:10 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
S:3 |
|
19.12.2019 |
18:00 |
2. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
Sprint |
3:0 |
|
18.12.2019 |
20:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
15.12.2019 |
19:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
28.11.2019 |
20:30 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sprint |
3:2 |
Comments
|
27.11.2019 |
20:00 |
2. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Badminton Jehnice |
0:3 |
Comments
|
24.11.2019 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
24.11.2019 |
08:00 |
2. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
fit4all centrum |
2:3 |
Comments
|
29.10.2019 |
21:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
29.10.2019 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
20.10.2019 |
20:00 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
16.10.2019 |
20:00 |
1. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
29.09.2019 |
21:00 |
3. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
25.09.2019 |
20:00 |
3. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
|
3:2 |
|
23.09.2019 |
18:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
3:1 |
|
22.09.2019 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
17.09.2019 |
14:37 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
|
3:S |
Comments
|
01.09.2019 |
17:02 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.08.2019 |
20:00 |
2. |
Pat a Mat
(O. Dlugoš,
M. Sojka)
|
Sprint |
1:3 |
|
24.08.2019 |
14:52 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
|
S:3 |
Comments
|
06.08.2019 |
17:00 |
2. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sprint |
3:2 |
|
30.07.2019 |
17:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
30.07.2019 |
10:01 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
|
3:S |
Comments
|
24.07.2019 |
20:00 |
3. |
Pat a Mat
(O. Dlugoš,
M. Sojka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
15.07.2019 |
10:35 |
3. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
|
3:S |
Comments
|
27.06.2019 |
19:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
24.06.2019 |
19:30 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
18.06.2019 |
19:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
17.06.2019 |
19:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
02.06.2019 |
21:00 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
|
28.05.2019 |
20:30 |
4. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
14.05.2019 |
17:00 |
4. |
Krejčáci
(M. Krejčí,
L. Krejčí)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
05.05.2019 |
11:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Club Classic |
3:2 |
Comments
|
30.04.2019 |
20:00 |
4. |
Krosswindz
(S. Banerjee,
M. Gade)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Comments
|
29.04.2019 |
17:00 |
4. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
28.04.2019 |
19:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
09.04.2019 |
15:00 |
4. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
|
3:1 |
|
01.04.2019 |
00:10 |
5. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
|
3:0 |
|
31.03.2019 |
14:00 |
5. |
Krejčáci
(M. Krejčí,
L. Krejčí)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
27.03.2019 |
17:00 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
25.03.2019 |
21:00 |
5. |
MaTo
(T. Winkler,
M. Králík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
04.03.2019 |
00:10 |
4. |
ALDA
(D. Luczewský,
A. Vosáhlo)
|
|
S:S |
|
02.03.2019 |
08:00 |
4. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
01.03.2019 |
17:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
14.02.2019 |
17:00 |
4. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
04.02.2019 |
00:10 |
5. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
|
S:3 |
|
19.01.2019 |
10:00 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
|
2:3 |
Comments
|
16.01.2019 |
16:00 |
5. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Club Classic |
3:2 |
|
10.01.2019 |
18:00 |
5. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
19.12.2018 |
19:30 |
6. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
13.12.2018 |
19:00 |
6. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
|
3:2 |
Comments
|
12.12.2018 |
21:00 |
6. |
Tren
(R. Zrůstová,
T. Urubek)
|
Club Classic |
3:0 |
|
12.12.2018 |
20:00 |
6. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:1 |
|
26.11.2018 |
19:00 |
7. |
Tren
(R. Zrůstová,
T. Urubek)
|
|
3:0 |
|
25.11.2018 |
21:46 |
7. |
jELITA
(D. Novotný,
T. Osoba)
|
|
3:S |
Comments
|
22.11.2018 |
19:31 |
7. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
|
3:S |
Comments
|
21.11.2018 |
20:00 |
7. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
20.11.2018 |
21:00 |
7. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
29.10.2018 |
20:00 |
7. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Club Classic |
1:3 |
Comments
|
23.10.2018 |
20:00 |
7. |
jELITA
(D. Novotný,
T. Osoba)
|
Club Classic |
3:0 |
|
17.10.2018 |
20:00 |
7. |
Hůlky
(H. Dorflova,
M. Bradáč)
|
Club Classic |
3:0 |
|
11.10.2018 |
21:00 |
7. |
Tren
(R. Zrůstová,
T. Urubek)
|
Sprint |
3:0 |
|