Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
02.01.2024 |
00:10 |
1. |
Lucky
(L. Divoký,
L. Lacinová)
|
|
S:S |
|
23.12.2023 |
19:30 |
1. |
Honzana
(H. Vaníček,
Z. Vaníčková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.12.2023 |
17:00 |
1. |
NoRisk
(M. Hanuš,
A. Wałoszková)
|
Beach Braník |
3:0 |
|
11.12.2023 |
21:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
07.12.2023 |
19:30 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
26.11.2023 |
20:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.11.2023 |
20:00 |
1. |
Janička
(J. Ševčík,
A. Vernerová)
|
Sportcentrum Koráb |
3:0 |
|
16.11.2023 |
20:30 |
1. |
NoRisk
(M. Hanuš,
A. Wałoszková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
09.11.2023 |
21:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
31.10.2023 |
21:00 |
1. |
Lucky
(L. Divoký,
L. Lacinová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
17.10.2023 |
19:30 |
1. |
Janička
(J. Ševčík,
A. Vernerová)
|
Sportcentrum Koráb |
3:1 |
|
16.10.2023 |
21:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
12.10.2023 |
20:30 |
1. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
Beachklub Praha Pankrác |
3:0 |
|
27.09.2023 |
21:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
26.09.2023 |
21:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:1 |
|
26.09.2023 |
18:00 |
1. |
Paštičky
(M. Paštová,
O. Pašta)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
26.09.2023 |
16:30 |
1. |
Lucky
(L. Divoký,
L. Lacinová)
|
|
3:0 |
|
22.08.2023 |
19:30 |
1. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
|
3:0 |
|
22.08.2023 |
18:30 |
1. |
Lucky
(L. Divoký,
L. Lacinová)
|
|
3:0 |
|
22.08.2023 |
17:30 |
1. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
|
3:0 |
|
09.08.2023 |
20:30 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
25.07.2023 |
21:00 |
1. |
Lucky
(L. Divoký,
L. Lacinová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
19.07.2023 |
19:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
16.07.2023 |
20:53 |
1. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.07.2023 |
19:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
28.06.2023 |
16:23 |
1. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.06.2023 |
19:30 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Sportovní areál Mikulovka |
3:0 |
|
19.06.2023 |
18:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
|
2:3 |
|
19.06.2023 |
17:00 |
1. |
KinderHappyHippo
(T. Kasalický,
V. Kruzikova)
|
|
3:0 |
|
29.05.2023 |
21:00 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:1 |
|
09.05.2023 |
21:00 |
1. |
Janička
(J. Ševčík,
A. Vernerová)
|
|
3:1 |
|
08.05.2023 |
09:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
03.05.2023 |
20:00 |
1. |
Rysáci
(J. Rys,
N. Rysová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
27.04.2023 |
21:00 |
1. |
Lucky
(L. Divoký,
L. Lacinová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
26.04.2023 |
20:30 |
1. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.04.2023 |
19:30 |
1. |
Kofilovers
(O. Šebestík,
J. Vytisková)
|
Sportcentrum Koráb |
3:0 |
|
17.04.2023 |
20:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
23.09.2022 |
18:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
|
3:1 |
|
05.09.2022 |
15:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sportcentrum Koráb |
3:2 |
|
02.09.2022 |
17:00 |
1. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
|
3:1 |
|
02.09.2022 |
17:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
|
1:3 |
|
30.08.2022 |
18:30 |
2. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
3:0 |
|
23.08.2022 |
18:30 |
2. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
|
3:0 |
|
11.08.2022 |
19:00 |
2. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
|
0:3 |
|
11.08.2022 |
18:00 |
2. |
Malá a velký
(J. Košvancová,
L. Divoký)
|
|
3:0 |
|
20.07.2022 |
12:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
|
2:3 |
|
19.07.2022 |
19:00 |
1. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
|
3:2 |
|
19.07.2022 |
18:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
|
0:3 |
|
18.07.2022 |
17:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
24.06.2022 |
19:00 |
2. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
22.06.2022 |
19:00 |
2. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
|
3:1 |
|
22.06.2022 |
18:00 |
2. |
Jakočky 2.0
(K. Malý,
M. Malá)
|
|
3:0 |
|
10.06.2022 |
19:00 |
2. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
25.05.2022 |
20:30 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
23.05.2022 |
19:00 |
1. |
Od A do Z
(Z. Helvich,
A. Kolesnáčová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
15.05.2022 |
20:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
15.05.2022 |
19:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
07.04.2022 |
20:00 |
1. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Sportovní areál Mikulovka |
3:0 |
|
05.04.2022 |
21:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
04.04.2022 |
20:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Prague Beach Team |
3:2 |
|
04.04.2022 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Prague Beach Team |
3:0 |
|
24.03.2022 |
21:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
21.03.2022 |
20:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
09.03.2022 |
21:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
08.03.2022 |
21:00 |
1. |
M&M
(M. Parolek,
M. Garčárová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
28.02.2022 |
21:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
21.02.2022 |
21:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
18.02.2022 |
20:00 |
1. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
18.02.2022 |
18:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sportcentrum Koráb |
1:3 |
|
17.01.2022 |
21:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
16.01.2022 |
17:00 |
1. |
2BeersB4match
(?. Hadrbolcová,
D. Siuda)
|
|
3:0 |
|
10.01.2022 |
21:00 |
1. |
NEŘVI NA MĚ!
(D. Kotalík,
D. Balcárková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
07.01.2022 |
14:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
20.12.2021 |
09:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
14.12.2021 |
21:00 |
1. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
08.12.2021 |
10:00 |
1. |
Prosekáři
(L. Šabatková,
P. Polášek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
06.12.2021 |
21:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
24.11.2021 |
21:00 |
2. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.11.2021 |
19:00 |
2. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
08.11.2021 |
21:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
08.11.2021 |
16:30 |
2. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Komentáře
|
22.10.2021 |
16:00 |
3. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
19.10.2021 |
21:00 |
3. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
13.10.2021 |
22:00 |
3. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
13.10.2021 |
21:00 |
3. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
30.09.2021 |
18:00 |
2. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
30.09.2021 |
07:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
24.09.2021 |
18:30 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
06.09.2021 |
21:00 |
2. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
|
2:3 |
|
29.08.2021 |
19:00 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
26.08.2021 |
17:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
25.08.2021 |
19:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
10.08.2021 |
19:00 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
|
1:3 |
|
01.08.2021 |
11:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:2 |
|
21.07.2021 |
20:00 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
21.07.2021 |
08:30 |
1. |
Prosekáři
(L. Šabatková,
P. Polášek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
20.07.2021 |
20:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
3:0 |
|
30.06.2021 |
17:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
21.06.2021 |
20:30 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
03.06.2021 |
18:30 |
1. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
03.06.2021 |
16:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
24.05.2021 |
20:00 |
2. |
Dočasná péče
(J. Blažek,
K. Vaňková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.05.2021 |
09:00 |
2. |
Panda a hruška
(J. Hruška,
Š. Podroužková)
|
|
3:0 |
|
12.05.2021 |
17:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
10.05.2021 |
19:30 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
02.10.2020 |
16:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
30.09.2020 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
24.09.2020 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
1:3 |
|
14.09.2020 |
21:00 |
1. |
Buřtíci
(Z. Helvich,
?. Hadrbolcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
31.08.2020 |
17:00 |
2. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
28.08.2020 |
16:30 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
28.08.2020 |
15:00 |
2. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.08.2020 |
17:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
22.01.2020 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
16.01.2020 |
21:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
15.01.2020 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
13.12.2019 |
20:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
11.12.2019 |
19:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
09.12.2019 |
21:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
04.12.2019 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
26.11.2019 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
22.11.2019 |
16:00 |
1. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.11.2019 |
21:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
13.11.2019 |
21:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
23.10.2019 |
21:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
18.10.2019 |
16:00 |
2. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
15.10.2019 |
21:00 |
2. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
15.10.2019 |
17:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
30.09.2019 |
21:00 |
1. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
20.09.2019 |
20:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
20.09.2019 |
18:00 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
11.09.2019 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
1:3 |
|
28.08.2019 |
17:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
19.08.2019 |
21:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
19.08.2019 |
20:00 |
2. |
MojZuz
(P. Štěpánek,
Z. Kůrková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
12.08.2019 |
21:00 |
2. |
Lyžaři
(M. Hanuš,
L. Janiczková)
|
|
2:3 |
|
28.07.2019 |
20:30 |
2. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
|
2:3 |
|
22.07.2019 |
20:00 |
2. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
|
0:3 |
|
22.07.2019 |
18:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
3:1 |
|
17.07.2019 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
23.06.2019 |
19:30 |
1. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
14.06.2019 |
18:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
14.06.2019 |
17:30 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
11.06.2019 |
20:00 |
1. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
20.05.2019 |
19:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
3:2 |
|
12.05.2019 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
12.05.2019 |
18:00 |
2. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
02.05.2019 |
19:30 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
29.04.2019 |
20:30 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
|
0:3 |
|
26.04.2019 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
18.04.2019 |
20:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
08.04.2019 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
28.03.2019 |
21:00 |
2. |
Italy team
(L. Šťavová,
V. Celenza)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
27.03.2019 |
21:00 |
2. |
FiTeČek
(F. Maček,
T. Kořánová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.03.2019 |
20:00 |
2. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
20.03.2019 |
21:00 |
2. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
Komentáře
|
03.03.2019 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
25.02.2019 |
21:00 |
1. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
14.02.2019 |
20:30 |
1. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
11.02.2019 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
28.01.2019 |
17:30 |
3. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.01.2019 |
19:30 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
06.01.2019 |
10:30 |
3. |
Borůvky a machři
(M. Kulich,
J. Linková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
03.01.2019 |
21:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
|
|
1. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
|
3:S |
Komentáře
|