Výhry

O co se ve VAŠÍ LIZE hraje?

  • O věčnou slávu :-)
  • Poháry a zážitkovou akci pro TOP 3 hráče a hráčky ročníku každé ligy
  • desítky dalších losovaných věcných cen, které budou postupně přibývat do výpisu níže

Bonus

  • Každý měsíc udělujeme vzorný bonus za odehrání zápasů bez skreče.

Losované ceny pro ročník 2017

Do podzimního slosování (proběhne v říjnu 2017) vstupují všichni celoroční hráči ligy! Tedy ti, kdo se zúčastní všech 3 sezón ročníku (Podzimní 2015, Jarní 2016, Letní 2016). Zajímavou výhru tak může získat každý, nejen nejlepší hráči.

Losování cen založené na počtu „TIKETŮ“. Šance na výhru stoupá podle toho, jak vysoko v žebříčku jsi v každé ze 3 sezón skončil. Deset procent nejlepších hráčů v žebříčku sezóny jedné ligy získá 10 „tiketů“. Druhých 10% už jen 9 tiketů. Posledních 10% pouze 1 tiket. (Tyto decily jsou naznačeny v sezónním žebříčku zelenou čarou). Za celý rok můžeš tedy nasbírat do závěrečného slosování v jednom sportu až 30 „tiketů“. Příklad: Karel získal v Podzimní sezóně 8 tiketů a na jaře 9, ale v létě ligu nehrál. Proto bohužel nebudete do slosování zařazen, jeho 17 tiketů mu propadne.

Seznam losovaných cen

1× zájezd s CK Mundo v hodnotě 10.000 Kč

Mundo je cestovka pro mladé lidi, věkem nebo duchem. Styl zájezdů se liší od jiných cestovek – ve městech je více volnosti, žádné chození za průvodcem s deštníkem. Zájezdy míří do celé Evropy i do exotických destinací. Výherce získá poukaz v hodnotě 10.000 Kč, který může uplatnit na vybrané zájezdy v létě 2017.

3× poukaz na výrobky LOAP v hodnotě 5.000 Kč

LOAP [čti loap] je tradiční česká značka outdoorového oblečení a obuvi, batohů, stanů, spacáků a karimatek. Zkrátka parťák na hory i do města už od roku 1993. Komplet nabídku vybavení do přírody i sportovního oblečení najdete na oficiálním webu LOAP.

1× bag Tecnifibre v hodnotě 2.490 Kč

VAŠE LIGA spolupracuje nově s Tecnifibre Česká Republika a díky tomu si můžete nejen vyzkoušet testovací rakety na turnajích, ale jeden z vás vyhraje tašku na rakety Endurance Pro 10R! Více o bagu najdete na eshopu Tecnifibre

3× set na Spikeball v hodnotě 1.500 Kč

Zábava, akce, rychlost a soutěživost. To je jen pár vlastností spikeballu – sportu, který se šíří po světě raketovou rychlostí. Tahle týmovka pro 4 hráče je podobná beachvolejbalu, navíc se dá hrát téměř kdekoliv. Všechno, co k tomu potřebujete, je jedna spikeball sada. 4 hráči, 3 doteky, 1 set. Kdo zkusí, pochopí. Více na roundnet.cz.

2× poukaz 1.099 Kč na členství v Klubu pánů z Ponožkovic

Klub Pánů z Ponožkovic oslavuje barevnost a pestrost světa tím, že každý měsíc svým členům zasílá jeden pár pestrobarevných ponožek české výroby přímo do poštovní schránky.

3× poukaz 1.000 Kč na funkční bambusové oblečení

Funkční bambusové tričko je vhodné na sport i běžné nošení, je velmi příjemné na tělo a není cítit potem. V e-shopu BAMBUTIK.cz si můžeš vybrat z kolekce pánských, dámských i dětských bambusových triček různých střihů, barev a kreativních motivů. Navíc má Bambutik speciální sportovní kolekci s designy se sporty VAŠÍ LIGY!

3× poukaz 1.000 Kč na videokurz Fitkoučink s Tomášem Reinbergrem

Jak se cítit a vypadat fit s minimem změn v životě? Chceš zlepšit zdraví, zkvalitnit spánek, shodit nějaké to kilo a celkově rozvinout tvou fyzickou výkonnost? Tento kurz ti s tím pomůže. Více informací o kurzu

3× poukaz 1.000 Kč na videokurz Vědomý sport s Tomášem Reinbergrem

Při sportování dostáváme naše tělo často do stresu, ačkoli efekt má být opačný. Sport je nástroj k odstranění stresu, omlazení a propojení těla s myslí. Objevíte souhru těla a mysli a plně využijte svých možností s menším úsilím. Více informací o kurzu

3× poukaz 1.000 Kč na videokurz Dýcháním ke zdraví s Tomášem Reinbergrem

Celý náš život, zdraví a psychická i fyzická pohoda jsou na dýchání závislé. Vědomé dýchání je prostředkem kvalitního cvičení jógy, dále prostředkem proti stresu, napětí a únavě. Naučte se nejužitečnější dovednost ve svém životě, naučte se správně dýchat. Více informací o kurzu

3× poukaz 1.000 Kč na videokurz Léčebný půst s Tomášem Reinbergrem

Jak být zdravější, mladší a štíhlejší díky půstu. Logika půstu spočívá v tom, že ulevíme tělu od nepřetržitého zpracovávání potravy. Zbavte se díky půstu zdravotních problémů, vyčistěte kůži, rozjasněte své oči a ciťte se ve svém těle jednoduše lépe. Více informací o kurzu

3× poukaz 1.000 Kč na videokurz Očista střev s Tomášem Reinbergrem

Zlepšete své trávení, imunitu i náladu. Střeva jsou váš druhý mozek. Ovlivňují v těle vše – od imunity přes správnou váhu až po vaši náladu. Očista střev je bezbolestná a přirozená cesta bez léků k lepšímu zdraví. Více informací o kurzu

2× poukaz na kompresní podkolenky SLS3 v hodnotě 990 Kč

Kompresní podkolenky, lýtkové a stehenní návleky a dresy od specializovaného amerického výrobce SLS3 – absolutní špičky na poli kompresních ponožek a návleků. Vhodné i pro kolektivní sporty. Na českém a slovenském trhu zastupuje špičkový Ironman a ultramaratonec Petr Vabroušek, kterého můžete sledovat také na jeho Facebooku.

5× zboží z GrilCentrum.cz v hodnotě 500 Kč

GrilCentrum.cz nabízí veškeré zboží nezbytně pro dokonalé grilování. Od grilů značek Weber a Napoleon, přes oleje, omáčky, maso, koření až po vynikající vína.
Všichni hráči mohou využít 10% slevu na zboží v e-shopu GrilCentrum.cz i kamenné prodejně nedaleko sportovního areálu Hamr Braník.

5× roční předplatné magazínu FirstClass v hodnotě 600 Kč

FirstClass.cz je oblíbený online portál zaměřený na svět a myšlení úspěšných. Každý den přináší čtenářům motivaci, pozitivní přístup, know-how nejúspěšnějších osobností a unikátní inspirace životního stylu. FC je tištěný magazín – přináší obsáhlé rozbory, podrobné příklady a zkušenosti.

8× poukaz na nákup zboží na SportObchod.cz v hodnotě 500 Kč

Jsme odborníci na sportovní potřeby, prodáváme od roku 2002. Jsme sportovci, našim sportům rozumíme a rádi vám pomůžeme s výběrem. Zboží sami používáme, pravidelně testujeme a na přípravě produktů si dáváme záležet. Hráčům VAŠÍ LIGY věnujeme 8× poukaz na nákup zboží v hodnotě 500 Kč.

7× poukaz 500 Kč na zboží CRUMPLER v e-shopu CRUMPL.cz

E-shop CRUMPL.cz nabízí nejširší nabídku produktů Crumpler v ČR – brašny, batohy, pouzdra na tablety i mobily, cestovní tašky, peněženky, foto brašny atd. Crumpler je světoznámá Australská značka založená v Melbourne v roce 1995 kurýrem Stuartem Crumplerem.

5× poukaz na 500 Kč na zdravé potraviny na RAWmarket.cz

Nejen při sportování je důležité přidat do svého jídelníčku kvalitní potraviny. Nyní na VAŠÍ LIZE můžete vyhrát pět poukazů v celkové hodnotě 2.500 Kč do živého obchodu RAWmarket.cz. Ochutnejte například výbornou a zdravou kustovnici čínskou, nebo minerály nabité chia semínka. Výhodou je znovu uzavíratelné balení, které můžete mít kdykoliv po ruce ve vaší sportovní tašce.

5× poukaz na 490 Kč od Psaní hravě

Kurz od Psaní hravě je první kurz psaní všemi deseti, který vás to opravdu naučí a ještě vás bude bavit! Ušetříte moře času, eliminujete překlepy a správné psaní navíc uleví i krční páteři. Stačí 15 minut denně a za měsíc to umíte.

5× tubus plný müsli od Mixit.cz

Prostě tubus plný müsli!

Je něco, co bys chtěl vyhrát? Chceš věnovat cenu do slosování?

Napiš nám! Využít můžeš tento kontaktní formulář nebo email vaseliga@vase­liga.cz, ozveme se ti. Děkujeme!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

LOAP

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného NERO DRINKS MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA SportHero
česky | English

Reklama

Loading...