Podívejte se, v jakých městech ČR se hrají badmintonové ligy VAŠÍ LIGY. Sledujte badmintonové události: akce, články, fotky, videa i diskuse.

• Pravidelné hraní badmintonu zábavnou formou vytvaruje postavu a zlepší psychickou i fyzickou kondici.

Články – Badminton

Nej hráči v Pardubicích na podzim

6. 2. 2018, 9:55    Info    Pardubice – Badminton

První sezóna ročníku 2018 je u konce. Do Podzimní sezóny se v Pardubicích zapojilo 29 badmintonistů, kteří celkem odehráli 189 utkání. Kdo byl nejlepší? A kdo prolomil bramborové prokletí?

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Kdo vyhrál první třetinu?

6. 2. 2018, 9:28    Info    Praha

Na konci každé sezóny vám přinášíme zprávy o tom, kdo byl v dané periodě nejlepší a má našlápnuto k zisku poháru a cen pro nejlepší hráče ročníku. Tentokrát ročníku 2018. Vítěze vyhlašujeme na podzim. Nyní za sebou máme první část – Podzimní sezónu 2017.

Nejlepší hráči Podzimní sezóny v Hradci

5. 2. 2018, 13:35    Info    Hradec Králové – Badminton

Na konci ledna skončila Podzimní sezóna VAŠÍ LIGY. Pojďme se společně podívat, kdo byl v Hradci Králové nejlepší v badmintonové lize. Celkem do ni zasáhlo 16 hráčů.

Kde mám spoluhráče???

1. 2. 2018, 7:45    Jak na to?

Už asi netrpělivě očekáváš rozřazení do ligy na únor, že? Možná jsi v lize poprvé a nevíš, jak, kde, kdy a s kým si domluvit zápasy? Čti dál, vše se dozvíš!

8 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Celebrita kam se podíváš!

28. 1. 2018, 14:43    Reportáž    Brno – Badminton

Parádní celodenní badmintonový turnaj, ve kterém se prostřídalo celkem 60 hráčů. Tři kategorie a tři celebrity – badmintonisti Petr Koukal a Adam Mendrek a moderátor Primy Michal Janotka. Ten si dokonce odnesl zlatou medaili! A k tomu skvělí hráči a hráčky. No, ještě teď to rozdýchávám. :-)

Chcete vyhrát turnaj? Pořádně se rozehrajte!

22. 1. 2018, 15:28    Reportáž    Praha

A to nejlépe na předchozím turnaji čtyřher. Tento recept totiž v sobotu na Hamru vyšel hned dvěma účastníkům. Monice Kaiserové v začátečnících a Milanu Valovi v pokročilých.

Spustili jsme to! Přihlas se do Jarní sezóny i ty

4. 1. 2018, 9:45    Organizační

Pozor, už běží přihlašování do Jarní sezóny! Chceš-li se přidat jako nováček nebo pokračovat, musíš se přihlásit nejpozději do 31. ledna. Zde je návod, jak na to.

Badmintonové zakončení roku ve velkém!

19. 12. 2017, 13:22    Reportáž    Brno – Badminton

V Brně jsme zakončili rok 2017 badmintonem ve velkém. Po dlouhé době byly všechny tři kategorie, kurty obsazené od 10 do 19 hodin a bojovalo se o sto6. Pojďme si tento den přiblížit.

Badminotnová pecka na závěr roku

4. 12. 2017, 15:48    Reportáž    Praha – Badminton

V Praze se v sobotu odehrál poslední badmintonový turnaj roku 2017. Dorazilo 84 hráčů a hráček. Oproti turnaji minulému jsme vše stihli hladce.

Zase ten David a nově HT team na předních místech

20. 11. 2017, 13:22    Reportáž    Brno – Badminton

Kategorii Začátečníků a mírně pokročilých zase vyhrál David. Samozřejmě mu to přeji, ve čtyřhrách byli vítězi nováčci HT team ve složení Bohumil a Honza.