Raketovník

Hlavní hodnotou VAŠÍ LIGY je radost. Chceme, aby se lidi smáli, hýbali, bavili, byli zdraví. K tomu se snažíme přispívat organizací ligy, turnajů a dalších akcí s pohodovou atmosférou. Ale navíc nás napadlo na schůzi týmu, že bychom mohli udělat radost i těm, kteří ligu vůbec nehrají. Že bychom mohli prostě přidat zdarma někam do veřejného prostoru nějaký sport, který by přinesl lidem radost.

Tak vznikl Raketovník, nebo-li crossminton zdarma k zapůjčení – na stromě, v parku, uprostřed města. Věnujeme tomu nějaký čas a peníze, ale věříme, že se to vrátí v radosti tvojí a dalších hráčů a také tě to třeba inspiruje k podobnému zkrášlování prostoru a službě druhým.

Využij volnou chvíli a zahraj si crossminton. V Praze a Plzni jsme na strom pověsili rakety a míče určené pro tento sport a budeme rádi, když je využiješ a přinesou ti radost. Brno nemusí smutnit, pokud o Raketovník bude ve zmíněných městech zájem, přidáme ho i do Lužánek v Brně.

Zápůjčka je úplně zdarma, nevedeme žádný pořadník, ani nemusíš skládat zálohu. Když dorazíš k našemu raketovníku, rakety jednoduše odemkneš a můžeš hrát. A budeme moc rádi, když rakety zase potom úhledně srovnáš a zamkneš a připravíš je tak dalšímu, aby mu udělali radost tak jako tobě. Je to takový náš pokus a test lidské slušnosti, jak dlouho rakety a míčky vydrží na místě a v dobrém stavu. Věříme lidem a tobě. Děkujeme, že nás nezklameš.

Kde raketovník najdeš?

  • Praha: – GPS: 50.02850N 14.40124E – Pražský raketovník najdete u cyklostezky za Hamrem Braník.
  • Plzeň: – GPS: 49.75693N 13.42025E – Plzeňský raketovník jste mohli najít na Habermannovo náměstí na Doubravce, než ho někdo po 2 dnech ukradl :(

Číselné heslo

Pro odemknutí raket zadej PIN 213, což je číslo linky autobusu, která propojuje pražské čtvrti Žižkov a Uhříněves.

Jak hrát?

Můžete si pinkat a počítat, kolik nahrávek zahrajete na jeden pokus, nebo můžete hrát podle oficiálních pravidel crossmintonu, která najdeš zde

Děkujeme, že se k raketám a míčům budeš chovat tak, jako by to byly tvoje vlastní děti ;-)

Máš-li nápady na zlepšení nebo nám chceš něco vzkázat (kritiku či chválu), napiš nebo zavolej Tomášovi na +420 604 219 565 nebo tomas.reinber­gr@vaseliga.cz. Dej nám také prosím hned vědět v případě poškození raket nebo ztráty míče. Děkujeme.

Celý náš tým VAŠÍ LIGY ti přeje hodně radosti při sportu i v životě.VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...