Výsledky: Praha – Tenis

Prohlédněte si aktuální či historické výsledky zápasů ve skupinách. Rozklikněte si skupinu, která vás zajímá, nebo všechny skupiny naráz.

Aktuální kolo »

Rozbalit všechny ligy »

Výsledky kola: Jarní sezóna 2018 - 4.kolo (květen)

1.liga A 240 bodů 5 hráčů

Matus Baniar, Radek Šimon, Adam Loukotka, Ondra Pavelka, Ondřej Chládek

  M.B. R.Š. A.L. O.P. O.C. rozdíl setů  
1. Matus Baniar (29642) × 7:6 6:1 : 6:1 11 286 b.
2. Radek Šimon (25767) 6:7 × : 6:0 : 5 264 b.
3. Adam Loukotka (17121) 1:6 : × 1:6 6:2 -6 258 b.
4. Ondra Pavelka (20518) : 0:6 6:1 × : -1 257 b.
5. Ondřej Chládek (28170) 1:6 : 2:6 : × -9 243 b.
2.liga A 225 bodů 5 hráčů

Štěpán Camfrla, Petr Nalevka, Viktor Svoboda, Peter Hudák, Martin Dragoun

  Š.C. P.N. V.S. P.H. M.D. rozdíl setů  
1. Štěpán Camfrla (29240) × : 6:1 6:2 6:4 11 272 b.
2. Petr Nalevka (26310) : × : 7:6 6:3 4 252 b.
3. Viktor Svoboda (28299) 1:6 : × 6:2 : -1 242 b.
4. Peter Hudák (25773) 2:6 6:7 2:6 × : -9 235 b.
5. Martin Dragoun (23584) 4:6 3:6 : : × -5 232 b.
3.liga A 210 bodů 6 hráčů

Kryštof Hrubý, Daniel Černíček, Dušan Švidraň, Martin Málek, David Jirásek, Martin Bucháček

  K.H. D.Č. D.Š. M.M. D.J. M.B. rozdíl setů  
1. Kryštof Hrubý (26789) × 6:2 3:6 6:4 6:4 6:2 9 260 b.
2. Daniel Černíček (22522) 2:6 × : 6:3 6:2 6:0 9 251 b.
3. Dušan Švidraň (10138) 6:3 : × : 6:3 6:1 11 248 b.
4. Martin Málek (16455) 4:6 3:6 : × 6:2 6:1 4 242 b.
5. David Jirásek (25405) 4:6 2:6 3:6 2:6 × : -13 219 b.
6. Martin Bucháček (30157) 2:6 0:6 1:6 1:6 : × -20 213 b.
3.liga B 210 bodů 5 hráčů

Karel Mandík, Zbyněk Švejcar, Petr Svoboda, Monika Švorcová, Radoslav Nahálka

  K.M. Z.Š. P.S. M.Š. R.N. rozdíl setů  
1. Karel Mandík (28935) × 6:7 3:6 6:4 6:3 1 248 b.
2. Zbyněk Švejcar (21627) 7:6 × 4:6 6:1 : 4 243 b.
3. Petr Svoboda (23100) 6:3 6:4 × : : 5 239 b.
4. Monika Švorcová (22682) 4:6 1:6 : × 6:4 -5 229 b.
5. Radoslav Nahálka (17303) 3:6 : : 4:6 × -5 217 b.
4.liga A 195 bodů 6 hráčů

Petr Jančík, Roman Pavlík, Dominik Činátl, Jan Martinic, Tomáš Matoušek, Petr Vlček

  P.J. R.P. D.Č. J.M. T.M. P.V. rozdíl setů  
1. Petr Jančík (18236) × : 6:3 : 6:1 6:2 12 233 b.
2. Roman Pavlík (26801) : × 6:2 : : 6:0 10 222 b.
3. Dominik Činátl (18794) 3:6 2:6 × : 6:3 6:4 -2 222 b.
4. Jan Martinic (22985) : : : × 6:3 : 3 207 b.
5. Tomáš Matoušek (26661) 1:6 : 3:6 3:6 × : -11 201 b.
6. Petr Vlček (22533) 2:6 0:6 4:6 : : × -12 200 b.
4.liga B 195 bodů 6 hráčů

Ivo Šašek, Pavel Machyny, Pavel Novotný, Lukáš Šmíd, Kateřina Koutníková, Vincent Jourdren

  I.Š. P.M. P.N. L.Š. K.K. V.J. rozdíl setů  
1. Ivo Šašek (21888) × 6:4 6:1 3:6 6:1 S:6 3 236 b.
2. Pavel Machyny (27218) 4:6 × 3:6 6:4 6:1 : 2 225 b.
3. Pavel Novotný (18971) 1:6 6:3 × 6:4 4:6 : -2 222 b.
4. Lukáš Šmíd (11011) 6:3 4:6 4:6 × : : -1 213 b.
5. Kateřina Koutníková (21953) 1:6 1:6 6:4 : × : -8 208 b.
6. Vincent Jourdren (21427) 6:S : : : : × 6 207 b.
5.liga A 180 bodů 6 hráčů

Martin Šindler, Ondřej Šíma, Mirek Kubíček, Emmanuel Cassassolles, Jana Tatýrková, Roman Cmunt

  M.Š. O.Š. M.K. E.C. J.T. R.C. rozdíl setů  
1. Martin Šindler (24043) × : 6:4 7:5 7:5 6:S 12 224 b.
2. Ondřej Šíma (29513) : × 6:3 : : 6:S 9 204 b.
3. Mirek Kubíček (23982) 4:6 3:6 × : : 6:S 1 198 b.
4. Emmanuel Cassassolles (23469) 5:7 : : × : 6:S 4 196 b.
5. Jana Tatýrková (20770) 5:7 : : : × 6:S 4 196 b.
6. Roman Cmunt (28668) S:6 S:6 S:6 S:6 S:6 × -30 180 b.
5.liga B 180 bodů 5 hráčů

Vojtěch Petrík, Lukáš Galousek, Petr Kotiš, Roman Král, Martin Neumann

  V.P. L.G. P.K. R.K. M.N. rozdíl setů  
1. Vojtěch Petrík (27141) × 6:1 6:1 6:1 : 15 231 b.
2. Lukáš Galousek (23459) 1:6 × 5:7 6:3 7:6 -3 213 b.
3. Petr Kotiš (28597) 1:6 7:5 × 6:3 : 0 209 b.
4. Roman Král (22345) 1:6 3:6 3:6 × : -11 187 b.
5. Martin Neumann (26500) : 6:7 : : × -1 186 b.
6.liga A 165 bodů 5 hráčů

Aleš Novák, Luděk Vocílka, Viktor Lukáš, Jiří Šrejber, Libor Pešl

  A.N. L.V. V.L. J.Š. L.P. rozdíl setů  
1. Aleš Novák (13650) × 6:0 7:6 : 6:S 13 210 b.
2. Luděk Vocílka (22959) 0:6 × : 6:4 6:S 2 194 b.
3. Viktor Lukáš (18500) 6:7 : × : 6:S 5 186 b.
4. Jiří Šrejber (24672) : 4:6 : × 6:2 2 185 b.
5. Libor Pešl (16449) S:6 S:6 S:6 2:6 × -22 167 b.
6.liga B 165 bodů 5 hráčů

Tereza Horká, Petr Hejkrlík, Tomáš Utěšil, Ladislav Saček, Nela Adamova

  T.H. P.H. T.U. L.S. N.A. rozdíl setů  
1. Tereza Horká (13670) × 6:3 : 6:3 : 6 195 b.
2. Petr Hejkrlík (25711) 3:6 × : : 6:2 1 184 b.
3. Tomáš Utěšil (28965) : : × 6:2 : 4 181 b.
4. Ladislav Saček (15870) 3:6 : 2:6 × : -7 170 b.
5. Nela Adamova (25661) : 2:6 : : × -4 167 b.
7.liga A 150 bodů 6 hráčů

David Bareš, Dalibor Němec, Jaromír Běláček, Martin Voříšek, Ondřej Valenta, Michal Bystroň

  D.B. D.N. J.B. M.V. O.V. M.B. rozdíl setů  
1. David Bareš (28446) × : 6:2 6:2 6:3 6:S 17 200 b.
2. Dalibor Němec (29397) : × 6:1 6:2 : 6:S 15 188 b.
3. Jaromír Běláček (23665) 2:6 1:6 × 7:5 7:5 6:S 1 185 b.
4. Martin Voříšek (26152) 2:6 2:6 5:7 × 6:4 6:S -2 180 b.
5. Ondřej Valenta (18256) 3:6 : 5:7 4:6 × 6:S -1 172 b.
6. Michal Bystroň (23347) S:6 S:6 S:6 S:6 S:6 × -30 150 b.
7.liga B 150 bodů 6 hráčů

Tomáš Vojáček, Jan Záruba, Matej Stransky, Jan Hoffelner, Aleš Hoznauer, Petr Prášil

  T.V. J.Z. M.S. J.H. A.H. P.P. rozdíl setů  
1. Tomáš Vojáček (21063) × 6:2 6:3 6:4 6:3 : 12 198 b.
2. Jan Záruba (21851) 2:6 × 6:2 : 6:0 6:4 8 190 b.
3. Matej Stransky (27924) 3:6 2:6 × 6:2 6:4 : -1 178 b.
4. Jan Hoffelner (24319) 4:6 : 2:6 × 6:3 : -3 167 b.
5. Aleš Hoznauer (18076) 3:6 0:6 4:6 3:6 × : -14 158 b.
6. Petr Prášil (22879) : 4:6 : : : × -2 153 b.
7.liga C 150 bodů 5 hráčů

Michal Šik, Roman Gazárek, Roland Jaroš, Petr Klukavý, Josef Kotrba

  M.Š. R.G. R.J. P.K. J.K. rozdíl setů  
1. Michal Šik (21633) × 6:0 : 6:1 : 11 185 b.
2. Roman Gazárek (18002) 0:6 × 6:7 6:4 6:4 -3 184 b.
3. Roland Jaroš (21424) : 7:6 × : : 1 162 b.
4. Petr Klukavý (23093) 1:6 4:6 : × : -7 155 b.
5. Josef Kotrba (25518) : 4:6 : : × -2 154 b.
7.liga D 150 bodů 5 hráčů

Martin Vorel, Jan Freiman, Kryštof Černý, Petr Stovicek, Michal Král

  M.V. J.F. K.Č. P.S. M.K. rozdíl setů  
1. Martin Vorel (26385) × 6:3 6:2 : 6:S 13 196 b.
2. Jan Freiman (23224) 3:6 × 6:1 : 6:S 8 185 b.
3. Kryštof Černý (20283) 2:6 1:6 × : 6:S -3 168 b.
4. Petr Stovicek (29310) : : : × 6:S 6 165 b.
5. Michal Král (27302) S:6 S:6 S:6 S:6 × -24 150 b.
8.liga A 135 bodů 6 hráčů

Adam Čechovič, Vladislav Polgár, Tomáš Ludvíček, Jindřich Čeladín, Jan Hummel, Alex BACON

  A.Č. V.P. T.L. J.Č. J.H. A.B. rozdíl setů  
1. Adam Čechovič (23275) × 6:4 6:3 : 6:2 6:1 14 185 b.
2. Vladislav Polgár (28023) 4:6 × 2:6 6:3 6:1 6:3 5 177 b.
3. Tomáš Ludvíček (10106) 3:6 6:2 × : 7:5 6:4 5 172 b.
4. Jindřich Čeladín (20855) : 3:6 : × 6:1 6:3 5 163 b.
5. Jan Hummel (28596) 2:6 1:6 5:7 1:6 × 6:S -10 154 b.
6. Alex BACON (28373) 1:6 3:6 4:6 3:6 S:6 × -19 144 b.
8.liga B 135 bodů 6 hráčů

karol čurila, Tomáš Bělíček, Marek Čermák, Lukáš Mikulů, Michal Kubů, Petr Jordán

  k.č. T.B. M.Č. L.M. M.K. P.J. rozdíl setů  
1. karol čurila (13739) × 4:6 6:2 : 6:2 6:3 9 176 b.
2. Tomáš Bělíček (24027) 6:4 × 4:6 6:3 6:3 : 6 173 b.
3. Marek Čermák (28983) 2:6 6:4 × 7:5 7:6 : 1 168 b.
4. Lukáš Mikulů (24056) : 3:6 5:7 × 6:3 : -2 153 b.
5. Michal Kubů (26490) 2:6 3:6 6:7 3:6 × : -11 146 b.
6. Petr Jordán (28570) 3:6 : : : : × -3 137 b.
8.liga C 135 bodů 6 hráčů

Petr Sýkorovský, Miloš Langr, Matěj Kubíček, Petr Švingr, Petr Mudra, Sinisa Lopicic

  P.S. M.L. M.K. P.Š. P.M. S.L. rozdíl setů  
1. Petr Sýkorovský (17268) × : 6:2 6:4 : 6:0 12 173 b.
2. Miloš Langr (24783) : × 6:4 : 6:3 6:4 7 169 b.
3. Matěj Kubíček (20003) 2:6 4:6 × 7:6 : 6:1 0 163 b.
4. Petr Švingr (16925) 4:6 : 6:7 × 6:7 : -4 148 b.
5. Petr Mudra (18053) : 3:6 : 7:6 × : -2 147 b.
6. Sinisa Lopicic (22656) 0:6 4:6 1:6 : : × -13 139 b.
8.liga D 135 bodů 5 hráčů

Petr Zgarba, Erik Arient, Tomáš P, Jan Mareček, Jan Kaliberka

  P.Z. E.A. T.P. J.M. J.K. rozdíl setů  
1. Petr Zgarba (27400) × : 6:4 6:3 : 5 164 b.
2. Erik Arient (29251) : × 7:6 : : 1 147 b.
3. Tomáš P (25992) 4:6 6:7 × : : -3 145 b.
4. Jan Mareček (27632) 3:6 : : × : -3 138 b.
5. Jan Kaliberka (25696) : : : : × 0 135 b.
9.liga A 120 bodů 6 hráčů

Adam Plecháč, Daniel Rufer, Martin Kupka, Hana Žežulková, Daniel Raska, Klára Navrátilová

  A.P. D.R. M.K. H.Ž. D.R. K.N. rozdíl setů  
1. Adam Plecháč (25278) × 6:1 : 6:0 6:1 6:1 21 175 b.
2. Daniel Rufer (24010) 1:6 × 6:2 2:6 6:0 6:S 7 162 b.
3. Martin Kupka (18943) : 2:6 × 6:3 7:6 7:5 2 154 b.
4. Hana Žežulková (26527) 0:6 6:2 3:6 × 1:6 6:2 -6 149 b.
5. Daniel Raska (26009) 1:6 0:6 6:7 6:1 × : -7 139 b.
6. Klára Navrátilová (29460) 1:6 S:6 5:7 2:6 : × -17 126 b.
9.liga B 120 bodů 6 hráčů

Tomáš Karger, Michael Pokorný, Tomáš Hlavička, Vojta Navratil, Adam Poloch, Petr Šedivý

  T.K. M.P. T.H. V.N. A.P. P.Š. rozdíl setů  
1. Tomáš Karger (29809) × 6:3 2:6 6:1 6:3 6:1 12 173 b.
2. Michael Pokorný (27742) 3:6 × 6:1 7:6 6:0 6:S 15 172 b.
3. Tomáš Hlavička (29631) 6:2 1:6 × : 6:3 6:S 8 158 b.
4. Vojta Navratil (25702) 1:6 6:7 : × 6:2 6:S 4 150 b.
5. Adam Poloch (28906) 3:6 0:6 3:6 2:6 × 6:S -10 138 b.
6. Petr Šedivý (14895) 1:6 S:6 S:6 S:6 S:6 × -29 121 b.
9.liga C 120 bodů 6 hráčů

Jan Inneman, Pavel Ryska, Petr Hovorka, Marek Havlíček, Petr Adamec, Miloš Koza

  J.I. P.R. P.H. M.H. P.A. M.K. rozdíl setů  
1. Jan Inneman (19843) × 6:4 : 4:6 6:4 6:1 7 159 b.
2. Pavel Ryska (21527) 4:6 × : : 6:1 : 3 137 b.
3. Petr Hovorka (27222) : : × : : 6:3 3 132 b.
4. Marek Havlíček (21864) 6:4 : : × : : 2 131 b.
5. Petr Adamec (19528) 4:6 1:6 : : × : -7 124 b.
6. Miloš Koza (23470) 1:6 : 3:6 : : × -8 123 b.
9.liga D 120 bodů 6 hráčů

Roman Hovorka, David Pohl, Dalibor Kaňok, Martin Hais, David Ježek, Karel Šťastný

  R.H. D.P. D.K. M.H. D.J. K.Š. rozdíl setů  
1. Roman Hovorka (29263) × 7:5 2:6 6:2 6:0 6:2 12 172 b.
2. David Pohl (28410) 5:7 × 7:5 6:2 6:7 6:1 8 166 b.
3. Dalibor Kaňok (25531) 6:2 5:7 × 3:6 6:4 6:3 4 162 b.
4. Martin Hais (24654) 2:6 2:6 6:3 × : : -5 135 b.
5. David Ježek (25916) 0:6 7:6 4:6 : × : -7 133 b.
6. Karel Šťastný (23562) 2:6 1:6 3:6 : : × -12 125 b.
10.liga A 105 bodů 6 hráčů

Cyril Blandin, Martin Mucha, Petr Herma, Aleš Podrazil, Michal Ladman, Darya Pratasenia

  C.B. M.M. P.H. A.P. M.L. D.P. rozdíl setů  
1. Cyril Blandin (28173) × 7:5 6:4 6:S 6:S 6:S 22 163 b.
2. Martin Mucha (29668) 5:7 × 6:3 6:S 6:S 6:S 19 157 b.
3. Petr Herma (20972) 4:6 3:6 × 6:S 6:S : 7 135 b.
4. Aleš Podrazil (26401) S:6 S:6 S:6 × 7:5 : -16 115 b.
5. Michal Ladman (25072) S:6 S:6 S:6 5:7 × : -20 109 b.
6. Darya Pratasenia (29538) S:6 S:6 : : : × -12 105 b.
10.liga B 105 bodů 6 hráčů

Filip Balenčin, Lukáš Husák, Dan Dvořáček, Radek Šanda, Michael Plaček, Petr Michal

  F.B. L.H. D.D. R.Š. M.P. P.M. rozdíl setů  
1. Filip Balenčin (19231) × 5:7 6:1 6:2 6:3 6:S 16 159 b.
2. Lukáš Husák (14427) 7:5 × 6:1 1:6 6:3 6:S 11 154 b.
3. Dan Dvořáček (19905) 1:6 1:6 × 7:6 7:5 6:S -1 139 b.
4. Radek Šanda (18504) 2:6 6:1 6:7 × : 6:S 6 137 b.
5. Michael Plaček (21704) 3:6 3:6 5:7 : × 6:S -2 126 b.
6. Petr Michal (27386) S:6 S:6 S:6 S:6 S:6 × -30 105 b.
10.liga C 105 bodů 6 hráčů

Tomáš Víšek, Jan Benýšek, Kuba Štěch, Matěj Hanousek, Jan Dobrovolný, Stanislav Termann

  T.V. J.B. K.Š. M.H. J.D. S.T. rozdíl setů  
1. Tomáš Víšek (20412) × 1:6 6:2 6:S : 6:1 10 144 b.
2. Jan Benýšek (25188) 6:1 × 6:4 : 6:4 : 9 141 b.
3. Kuba Štěch (22175) 2:6 4:6 × 6:3 5:7 : -5 126 b.
4. Matěj Hanousek (29246) S:6 : 3:6 × 6:2 6:7 -6 125 b.
5. Jan Dobrovolný (28511) : 4:6 7:5 2:6 × : -4 120 b.
6. Stanislav Termann (29097) 1:6 : : 7:6 : × -4 115 b.
10.liga D 105 bodů 6 hráčů

Petr Čermák, Roman Kühnert, Jan Vavřík, Klara Pechova, Martin Pavlata, Karel Křesťan

  P.Č. R.K. J.V. K.P. M.P. K.K. rozdíl setů  
1. Petr Čermák (19948) × 3:6 6:7 6:4 6:1 6:S 9 149 b.
2. Roman Kühnert (20530) 6:3 × 6:1 : 4:6 : 6 134 b.
3. Jan Vavřík (20171) 7:6 1:6 × : 6:1 : 1 129 b.
4. Klara Pechova (30147) 4:6 : : × 6:2 : 2 121 b.
5. Martin Pavlata (30263) 1:6 6:4 1:6 2:6 × : -12 119 b.
6. Karel Křesťan (29191) S:6 : : : : × -6 105 b.
11.liga A 90 bodů 6 hráčů

Váša Černý, Hynek Miler, Filip Přibyl, Robert Kubr, Filip Pešek, Jaromir Kracík

  V.Č. H.M. F.P. R.K. F.P. J.K. rozdíl setů  
1. Váša Černý (27714) × 6:1 6:7 : : 6:3 7 120 b.
2. Hynek Miler (10323) 1:6 × : 6:3 1:6 6:0 -1 118 b.
3. Filip Přibyl (30230) 7:6 : × 6:4 : : 3 111 b.
4. Robert Kubr (23069) : 3:6 4:6 × : 6:0 1 110 b.
5. Filip Pešek (24531) : 6:1 : : × : 5 104 b.
6. Jaromir Kracík (27231) 3:6 0:6 : 0:6 : × -15 92 b.
11.liga B 90 bodů 6 hráčů

Pavel Šulc, Lukáš Vilt, Vladimír Pohorecký, Vojtěch Kment, Tomáš Varoščák, Jiří Wolf

  P.Š. L.V. V.P. V.K. T.V. J.W. rozdíl setů  
1. Pavel Šulc (16341) × 6:2 7:5 6:1 6:1 6:2 20 153 b.
2. Lukáš Vilt (28862) 2:6 × 6:2 6:3 : : 3 116 b.
3. Vladimír Pohorecký (15986) 5:7 2:6 × : : 6:0 0 110 b.
4. Vojtěch Kment (25267) 1:6 3:6 : × 6:1 : -3 107 b.
5. Tomáš Varoščák (24627) 1:6 : : 1:6 × : -10 92 b.
6. Jiří Wolf (24175) 2:6 : 0:6 : : × -10 92 b.
11.liga C 90 bodů 6 hráčů

Martin Bělovský, vincenzo spadaro, Martin Růžek, David Matoušek, Alena Varkočková, Michal Hecko

  M.B. v.s. M.R. D.M. A.V. M.H. rozdíl setů  
1. Martin Bělovský (28313) × 6:4 : 6:0 6:3 : 11 128 b.
2. vincenzo spadaro (29962) 4:6 × 6:0 : 6:0 : 10 122 b.
3. Martin Růžek (13023) : 0:6 × 4:6 6:1 : -3 107 b.
4. David Matoušek (22937) 0:6 : 6:4 × : : -4 101 b.
5. Alena Varkočková (15555) 3:6 0:6 1:6 : × : -14 93 b.
6. Michal Hecko (29992) : : : : : × 0 90 b.
11.liga D 90 bodů 6 hráčů

Marcel Mikolasek, Daniel Pudil, David Hořava, Tomáš Macek, Martin Jirsa, Jaroslav Jirků

  M.M. D.P. D.H. T.M. M.J. J.J. rozdíl setů  
1. Marcel Mikolasek (26260) × 6:0 : : : 6:1 11 118 b.
2. Daniel Pudil (27038) 0:6 × 6:3 5:7 : 6:S 1 118 b.
3. David Hořava (20639) : 3:6 × 7:5 : 6:2 3 116 b.
4. Tomáš Macek (28536) : 7:5 5:7 × : 6:S 6 116 b.
5. Martin Jirsa (29733) : : : : × 6:S 6 102 b.
6. Jaroslav Jirků (16567) 1:6 S:6 2:6 S:6 S:6 × -27 92 b.
12.liga A 75 bodů 6 hráčů

Martin Tuma, Denisa Spurna, Tomáš Kocfelda, Marie Riva Rychtárechová, Jan Matejka, Tomáš Drtikol

  M.T. D.S. T.K. M.R. J.M. T.D. rozdíl setů  
1. Martin Tuma (30167) × 5:7 6:3 6:1 : : 6 105 b.
2. Denisa Spurna (25169) 7:5 × : 6:S : : 8 97 b.
3. Tomáš Kocfelda (18682) 3:6 : × 6:1 : : 2 91 b.
4. Marie Riva Rychtárechová (29940) 1:6 S:6 1:6 × : : -16 77 b.
5. Jan Matejka (27247) : : : : × : 0 75 b.
6. Tomáš Drtikol (26194) : : : : : × 0 75 b.
12.liga B 75 bodů 6 hráčů

Daniel Marčík, Paweł Grzegorczyk, Jiří Fajer, Lukáš Hálek, Zuzana Králová, Miloslav Hartman

  D.M. P.G. J.F. L.H. Z.K. M.H. rozdíl setů  
1. Daniel Marčík (25406) × 2:6 2:6 6:1 : 6:2 1 105 b.
2. Paweł Grzegorczyk (28816) 6:2 × : : : 6:S 10 100 b.
3. Jiří Fajer (20346) 6:2 : × : : 6:S 10 100 b.
4. Lukáš Hálek (24252) 1:6 : : × : 6:S 1 88 b.
5. Zuzana Králová (28784) : : : : × 6:S 6 87 b.
6. Miloslav Hartman (20638) 2:6 S:6 S:6 S:6 S:6 × -28 77 b.
12.liga C 75 bodů 6 hráčů

Jan Balcar, Jaroslav Zdvihal, Martin Nepraš, Ladislav Záruba, Petr Ogurčák, Radka Červenková

  J.B. J.Z. M.N. L.Z. P.O. R.Č. rozdíl setů  
1. Jan Balcar (26121) × 6:3 6:3 6:3 6:7 6:2 12 129 b.
2. Jaroslav Zdvihal (25806) 3:6 × 6:1 6:2 6:S : 12 116 b.
3. Martin Nepraš (26705) 3:6 1:6 × : 6:1 6:1 2 105 b.
4. Ladislav Záruba (22934) 3:6 2:6 : × : 6:4 -5 90 b.
5. Petr Ogurčák (29640) 7:6 S:6 1:6 : × : -10 85 b.
6. Radka Červenková (29776) 2:6 : 1:6 4:6 : × -11 81 b.
12.liga D 75 bodů 6 hráčů

Michal Palečko, Pavel Kopečný, Tomáš Krásný, David Kratochvíl, Martin Sláma, Batty Baterdene

  M.P. P.K. T.K. D.K. M.S. B.B. rozdíl setů  
1. Michal Palečko (11098) × 6:7 7:5 6:2 6:4 : 7 114 b.
2. Pavel Kopečný (27888) 7:6 × 7:6 1:6 : 6:3 0 107 b.
3. Tomáš Krásný (15811) 5:7 6:7 × 6:4 6:4 : 1 106 b.
4. David Kratochvíl (25282) 2:6 6:1 4:6 × 7:5 : 1 104 b.
5. Martin Sláma (20783) 4:6 : 4:6 5:7 × 6:3 -3 97 b.
6. Batty Baterdene (29650) : 3:6 : : 3:6 × -6 80 b.
13.liga A 60 bodů 6 hráčů

Tomáš Munzar, Markéta Bocková, Petr Vaněk, Martin Pohan, Ivana Bednářová, Martin Novotný

  T.M. M.B. P.V. M.P. I.B. M.N. rozdíl setů  
1. Tomáš Munzar (29166) × 6:4 6:1 6:4 6:3 6:S 18 120 b.
2. Markéta Bocková (21761) 4:6 × : 6:2 : 6:S 8 88 b.
3. Petr Vaněk (16006) 1:6 : × 6:1 6:1 : 5 88 b.
4. Martin Pohan (28696) 4:6 2:6 1:6 × : 6:2 -7 78 b.
5. Ivana Bednářová (25497) 3:6 : 1:6 : × 6:S -2 75 b.
6. Martin Novotný (25534) S:6 S:6 : 2:6 S:6 × -22 62 b.
13.liga B 60 bodů 5 hráčů

Jana Steckovičová, Aneta Kotalíková, Tom Ristovský, Bára Procházková, Michaela Sirotková

  J.S. A.K. T.R. B.P. M.S. rozdíl setů  
1. Jana Steckovičová (22827) × 6:3 : 6:3 6:2 10 106 b.
2. Aneta Kotalíková (26070) 3:6 × : 6:0 : 3 81 b.
3. Tom Ristovský (28693) : : × 6:1 : 5 77 b.
4. Bára Procházková (23253) 3:6 0:6 1:6 × : -14 64 b.
5. Michaela Sirotková (22402) 2:6 : : : × -4 62 b.
13.liga C 60 bodů 5 hráčů

Regina Filipová Fuchsová, Martin Falta, Michal Pobežal, Jan Němec, Vladimír Král

  R.F. M.F. M.P. J.N. V.K. rozdíl setů  
1. Regina Filipová Fuchsová (29597) × 6:1 6:2 : : 9 93 b.
2. Martin Falta (17968) 1:6 × 6:0 : : 1 79 b.
3. Michal Pobežal (19583) 2:6 0:6 × : 6:S -4 77 b.
4. Jan Němec (30061) : : : × : 0 60 b.
5. Vladimír Král (28785) : : S:6 : × -6 60 b.
13.liga D 60 bodů 5 hráčů

Radek Honcl, Martin Drha, Petr Kuliš, Otakar Hrazdíra, Tomáš Elbert

  R.H. M.D. P.K. O.H. T.E. rozdíl setů  
1. Radek Honcl (29935) × 6:2 6:0 6:2 6:0 20 128 b.
2. Martin Drha (27659) 2:6 × 6:4 3:6 6:0 1 97 b.
3. Petr Kuliš (25981) 0:6 4:6 × 6:3 6:2 -1 95 b.
4. Otakar Hrazdíra (23828) 2:6 6:3 3:6 × : -4 80 b.
5. Tomáš Elbert (30165) 0:6 0:6 2:6 : × -16 62 b.
14.liga A 45 bodů 5 hráčů

Michaela Hájková, Alena Novotná, Petr Vybíral, Lucie Kučerová, Tomáš Bečica

  M.H. A.N. P.V. L.K. T.B. rozdíl setů  
1. Michaela Hájková (14738) × 6:0 : : 6:S 12 78 b.
2. Alena Novotná (26209) 0:6 × : 6:1 6:2 3 78 b.
3. Petr Vybíral (29088) : : × 6:1 6:3 8 77 b.
4. Lucie Kučerová (28021) : 1:6 1:6 × 6:S -4 62 b.
5. Tomáš Bečica (25682) S:6 2:6 3:6 S:6 × -19 50 b.
14.liga B 45 bodů 5 hráčů

Jan Kružík, Petr Jicinsky, Jana Pernikova, Martin Štrambach, Vojtěch Hlaváček

  J.K. P.J. J.P. M.Š. V.H. rozdíl setů  
1. Jan Kružík (12139) × 3:6 0:6 6:2 6:4 -3 78 b.
2. Petr Jicinsky (29867) 6:3 × 6:3 : : 6 75 b.
3. Jana Pernikova (23512) 6:0 3:6 × : : 3 66 b.
4. Martin Štrambach (25177) 2:6 : : × 6:3 -1 62 b.
5. Vojtěch Hlaváček (28324) 4:6 : : 3:6 × -5 52 b.
14.liga C 45 bodů 5 hráčů

Martin Krivoš, Filip Krutil, Petr Velký, Jaroslav Růžička, Adéla Matoušková

  M.K. F.K. P.V. J.R. A.M. rozdíl setů  
1. Martin Krivoš (29839) × 6:4 : 6:3 6:S 11 89 b.
2. Filip Krutil (28960) 4:6 × : 6:0 6:S 10 82 b.
3. Petr Velký (17936) : : × 6:4 6:S 8 74 b.
4. Jaroslav Růžička (10607) 3:6 0:6 4:6 × 6:S -5 67 b.
5. Adéla Matoušková (28760) S:6 S:6 S:6 S:6 × -24 45 b.
14.liga D 45 bodů 5 hráčů

Petr Pawlowski, Ján Suchár, Martin Picka, Marie Unuckova, Zuzana Lefflerová

  P.P. J.S. M.P. M.U. Z.L. rozdíl setů  
1. Petr Pawlowski (29522) × 4:6 5:7 6:4 6:2 2 84 b.
2. Ján Suchár (17126) 6:4 × : : 6:3 5 74 b.
3. Martin Picka (16642) 7:5 : × 6:4 : 4 72 b.
4. Marie Unuckova (27790) 4:6 : 4:6 × : -4 53 b.
5. Zuzana Lefflerová (14812) 2:6 3:6 : : × -7 50 b.
15.liga A 30 bodů 5 hráčů

Jan Baloun, Ekaterina Shanina, Tomáš Smotrila, Honza Berounský, Dita Bednářová

  J.B. E.S. T.S. H.B. D.B. rozdíl setů  
1. Jan Baloun (30175) × 6:2 6:2 6:1 : 13 79 b.
2. Ekaterina Shanina (23832) 2:6 × 3:6 : 6:S -1 50 b.
3. Tomáš Smotrila (18255) 2:6 6:3 × : : -1 47 b.
4. Honza Berounský (18440) 1:6 : : × : -5 31 b.
5. Dita Bednářová (28980) : S:6 : : × -6 30 b.
15.liga B 30 bodů 5 hráčů

Jaroslav Řehoř, Pavel Šebelík, Jiří Reguš, Zuzana Vdovjaková, Miloš Vnouček

  J.Ř. P.Š. J.R. Z.V. M.V. rozdíl setů  
1. Jaroslav Řehoř (30229) × 6:0 : 6:1 : 11 65 b.
2. Pavel Šebelík (25168) 0:6 × : 6:2 6:3 1 61 b.
3. Jiří Reguš (24257) : : × 6:1 7:6 6 59 b.
4. Zuzana Vdovjaková (29189) 1:6 2:6 1:6 × 6:3 -11 49 b.
5. Miloš Vnouček (28024) : 3:6 6:7 3:6 × -7 42 b.
15.liga C 30 bodů 4 hráči

Lenka Svobodová, Jakub Matějka, Martina Humpolíková, Milan Pojer

  L.S. J.M. M.H. M.P. rozdíl setů  
1. Lenka Svobodová (18610) × 6:S 6:S 6:S 18 90 b.
2. Jakub Matějka (29007) S:6 × : : -6 30 b.
3. Martina Humpolíková (28413) S:6 : × : -6 30 b.
4. Milan Pojer (28346) S:6 : : × -6 30 b.
15.liga D 30 bodů 4 hráči

Ondra Kalich, Lucie Směšná, Iveta Huvarova, Jana Černá

  O.K. L.S. I.H. J.Č. rozdíl setů  
1. Ondra Kalich (28398) × : 6:1 6:3 8 73 b.
2. Lucie Směšná (29016) : × : 6:2 4 51 b.
3. Iveta Huvarova (23312) 1:6 : × 6:3 -2 51 b.
4. Jana Černá (29599) 3:6 2:6 3:6 × -10 41 b.
16.liga C 15 bodů 5 hráčů

Lenka Patrakova, Petra Kočanová, Vojtěch Krňanský, Kristýna Bartošová, Martina Kratochvílová

  L.P. P.K. V.K. K.B. M.K. rozdíl setů  
1. Lenka Patrakova (28686) × : : : : 0 15 b.
2. Petra Kočanová (26184) : × : : : 0 15 b.
3. Vojtěch Krňanský (24998) : : × : : 0 15 b.
4. Kristýna Bartošová (24981) : : : × : 0 15 b.
5. Martina Kratochvílová (23400) : : : : × 0 15 b.

VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English

Reklama

Loading...