Výsledky: Praha – Tenis

Prohlédněte si aktuální či historické výsledky zápasů ve skupinách. Rozklikněte si skupinu, která vás zajímá, nebo všechny skupiny naráz.

Aktuální kolo »

Rozbalit všechny ligy »

Výsledky kola: Letní sezóna 2016 - 2. kolo (červenec)

1.liga A 195 bodů 5 hráčů

Ondra Pavelka, Adam Loukotka, Jakub Zicha, Lukáš Křenek, Tomas Herold

  O.P. A.L. J.Z. L.K. T.H. rozdíl setů  
1. Ondra Pavelka (20518) × 6:2 2:6 6:2 : 4 229 b.
2. Adam Loukotka (17121) 2:6 × : 6:7 6:1 0 220 b.
3. Jakub Zicha (22880) 6:2 : × : : 4 211 b.
4. Lukáš Křenek (23054) 2:6 7:6 : × : -3 209 b.
5. Tomas Herold (15764) : 1:6 : : × -5 196 b.
2.liga A 180 bodů 5 hráčů

Petr Svoboda, Jiri Volak, Daniel Černíček, Radomír Švec, Lukáš Šmíd

  P.S. J.V. D.Č. R.Š. L.Š. rozdíl setů  
1. Petr Svoboda (23100) × : : : : 0 180 b.
2. Jiri Volak (23088) : × : : : 0 180 b.
3. Daniel Černíček (22522) : : × : : 0 180 b.
4. Radomír Švec (12294) : : : × : 0 180 b.
5. Lukáš Šmíd (11011) : : : : × 0 180 b.
3.liga A 165 bodů 5 hráčů

Martin Hruda, Roman Král, Jan Verner, Lubomír Skoupil, Monika Švorcová

  M.H. R.K. J.V. L.S. M.Š. rozdíl setů  
1. Martin Hruda (15279) × 6:2 6:7 7:6 6:4 6 213 b.
2. Roman Král (22345) 2:6 × 6:S 6:2 4:6 4 202 b.
3. Jan Verner (24393) 7:6 S:6 × : 6:4 -3 191 b.
4. Lubomír Skoupil (11326) 6:7 2:6 : × 6:2 -1 189 b.
5. Monika Švorcová (22682) 4:6 6:4 4:6 2:6 × -6 189 b.
3.liga B 165 bodů 5 hráčů

Radoslav Nahálka, Zbyněk Švejcar, Vincent Jourdren, Tereza Horká, Petr Prášil

  R.N. Z.Š. V.J. T.H. P.P. rozdíl setů  
1. Radoslav Nahálka (17303) × : 5:7 6:2 : 2 186 b.
2. Zbyněk Švejcar (21627) : × : : 6:0 6 183 b.
3. Vincent Jourdren (21427) 7:5 : × : : 2 178 b.
4. Tereza Horká (13670) 2:6 : : × : -4 167 b.
5. Petr Prášil (22879) : 0:6 : : × -6 165 b.
4.liga A 150 bodů 5 hráčů

Emmanuel Cassassolles, Martin Šašek, Pavel Vavřínek, Martin Šindler, Pavel Novotný

  E.C. M.Š. P.V. M.Š. P.N. rozdíl setů  
1. Emmanuel Cassassolles (23469) × 6:2 : 6:2 7:6 9 194 b.
2. Martin Šašek (24663) 2:6 × 3:6 6:4 6:4 -3 183 b.
3. Pavel Vavřínek (16477) : 6:3 × 6:2 : 7 181 b.
4. Martin Šindler (24043) 2:6 4:6 2:6 × 6:3 -7 173 b.
5. Pavel Novotný (18971) 6:7 4:6 : 3:6 × -6 163 b.
4.liga B 150 bodů 5 hráčů

Ondřej Lebl, Jan Martinic, Jan Balon, Libor Pešl, Martin Petr

  O.L. J.M. J.B. L.P. M.P. rozdíl setů  
1. Ondřej Lebl (19333) × 6:3 7:6 7:5 : 6 190 b.
2. Jan Martinic (22985) 3:6 × : 6:1 : 2 170 b.
3. Jan Balon (12288) 6:7 : × 6:4 : 1 170 b.
4. Libor Pešl (16449) 5:7 1:6 4:6 × : -9 160 b.
5. Martin Petr (24014) : : : : × 0 150 b.
5.liga A 135 bodů 5 hráčů

Lukáš Herman, Martin Dragoun, Matěj Bolek, Tomáš Pánovec, Jiří Charousek

  L.H. M.D. M.B. T.P. J.C. rozdíl setů  
1. Lukáš Herman (24877) × 6:4 : 6:3 6:1 10 181 b.
2. Martin Dragoun (23584) 4:6 × : 6:1 : 3 156 b.
3. Matěj Bolek (14304) : : × 6:0 : 6 153 b.
4. Tomáš Pánovec (17139) 3:6 1:6 0:6 × : -14 139 b.
5. Jiří Charousek (19980) 1:6 : : : × -5 136 b.
5.liga B 135 bodů 5 hráčů

Jan Radovský, Lukáš Galousek, Jana Tatýrková, Kateřina Koutníková, René Činátl

  J.R. L.G. J.T. K.K. R.Č. rozdíl setů  
1. Jan Radovský (17113) × : 6:3 6:2 6:1 12 183 b.
2. Lukáš Galousek (23459) : × 7:5 6:3 6:1 10 180 b.
3. Jana Tatýrková (20770) 3:6 5:7 × 6:4 4:6 -5 161 b.
4. Kateřina Koutníková (21953) 2:6 3:6 4:6 × 6:3 -6 159 b.
5. René Činátl (20379) 1:6 1:6 6:4 3:6 × -11 154 b.
6.liga A 120 bodů 5 hráčů

Ladislav Saček, Dominik Činátl, Pavel Jansík, Viktor Lukáš, Kryštof Černý

  L.S. D.Č. P.J. V.L. K.Č. rozdíl setů  
1. Ladislav Saček (15870) × 6:3 6:3 7:5 : 8 163 b.
2. Dominik Činátl (18794) 3:6 × 1:6 6:3 7:5 -3 152 b.
3. Pavel Jansík (18514) 3:6 6:1 × 4:6 : 0 144 b.
4. Viktor Lukáš (18500) 5:7 3:6 6:4 × : -3 142 b.
5. Kryštof Černý (20283) : 5:7 : : × -2 125 b.
6.liga B 120 bodů 5 hráčů

Martin Kakaščík, Tomáš Bělíček, Marek Spacil, Vojtěch Kment, Milan Lukeš

  M.K. T.B. M.S. V.K. M.L. rozdíl setů  
1. Martin Kakaščík (22072) × : : 6:0 6:S 12 153 b.
2. Tomáš Bělíček (24027) : × : 6:1 6:S 11 152 b.
3. Marek Spacil (21571) : : × 6:2 6:S 10 151 b.
4. Vojtěch Kment (25267) 0:6 1:6 2:6 × : -15 123 b.
5. Milan Lukeš (23336) S:6 S:6 S:6 : × -18 120 b.
7.liga A 105 bodů 5 hráčů

Petr Mudra, Vladimír Slavík, Miloš Koza, Tereza Shrbená, Karel Šťastný

  P.M. V.S. M.K. T.S. K.Š. rozdíl setů  
1. Petr Mudra (18053) × : : 7:5 6:4 4 132 b.
2. Vladimír Slavík (24342) : × : 6:0 : 6 123 b.
3. Miloš Koza (23470) : : × 6:3 : 3 120 b.
4. Tereza Shrbená (10031) 5:7 0:6 3:6 × : -11 113 b.
5. Karel Šťastný (23562) 4:6 : : : × -2 109 b.
7.liga B 105 bodů 5 hráčů

Kamil Jiránek, Martin Kupka, Ladislav Čider, Jiří Šrejber, Jan Vavřík

  K.J. M.K. L.Č. J.Š. J.V. rozdíl setů  
1. Kamil Jiránek (24345) × 6:1 7:6 6:2 6:1 15 167 b.
2. Martin Kupka (18943) 1:6 × 5:7 2:6 6:1 -6 130 b.
3. Ladislav Čider (22147) 6:7 7:5 × : : 1 124 b.
4. Jiří Šrejber (24672) 2:6 6:2 : × : 0 123 b.
5. Jan Vavřík (20171) 1:6 1:6 : : × -10 107 b.
7.liga C 105 bodů 5 hráčů

Vít Čepera, Michal Dostál, Michal Jelínek, Petr Herma, Roman Gazárek

  V.Č. M.D. M.J. P.H. R.G. rozdíl setů  
1. Vít Čepera (20590) × 1:6 3:6 6:4 6:2 -2 139 b.
2. Michal Dostál (21272) 6:1 × : : : 5 122 b.
3. Michal Jelínek (18026) 6:3 : × : : 3 120 b.
4. Petr Herma (20972) 4:6 : : × : -2 109 b.
5. Roman Gazárek (18002) 2:6 : : : × -4 107 b.
7.liga D 105 bodů 5 hráčů

Ondřej Valenta, Mirek Kubíček, Peter Pramuka, PETR ŠVINGR, Kamil Hejzlar

  O.V. M.K. P.P. P.Š. K.H. rozdíl setů  
1. Ondřej Valenta (18256) × 6:3 6:4 7:5 : 7 147 b.
2. Mirek Kubíček (23982) 3:6 × 4:6 7:6 6:2 0 140 b.
3. Peter Pramuka (24739) 4:6 6:4 × : : 0 123 b.
4. PETR ŠVINGR (16925) 5:7 6:7 : × 6:7 -4 122 b.
5. Kamil Hejzlar (24211) : 2:6 : 7:6 × -3 119 b.
8.liga A 90 bodů 5 hráčů

Pavel Hajduch, Vladimír Pohorecký, Sinisa Lopicic, Michael Plaček, Michal Obručník

  P.H. V.P. S.L. M.P. M.O. rozdíl setů  
1. Pavel Hajduch (24556) × 6:3 6:3 : : 6 120 b.
2. Vladimír Pohorecký (15986) 3:6 × 7:6 6:4 : 0 119 b.
3. Sinisa Lopicic (22656) 3:6 6:7 × 6:3 : -1 114 b.
4. Michael Plaček (21704) : 4:6 3:6 × : -5 97 b.
5. Michal Obručník (16713) : : : : × 0 90 b.
8.liga B 90 bodů 5 hráčů

Petr Voltr, Mitrovic Jovan, Pavel Šulc, Standa Šišpela, Radek Šanda

  P.V. M.J. P.Š. S.Š. R.Š. rozdíl setů  
1. Petr Voltr (19697) × 6:2 6:4 : 7:6 7 132 b.
2. Mitrovic Jovan (25225) 2:6 × 7:6 6:7 6:4 -2 124 b.
3. Pavel Šulc (16341) 4:6 6:7 × 7:6 : -2 112 b.
4. Standa Šišpela (23042) : 7:6 6:7 × : 0 108 b.
5. Radek Šanda (18504) 6:7 4:6 : : × -3 100 b.
8.liga C 90 bodů 5 hráčů

Martin Plicka, Petr Klukavý, Matěj Kubíček, Martin Vučka, Otto Kočí

  M.P. P.K. M.K. M.V. O.K. rozdíl setů  
1. Martin Plicka (16022) × 4:6 6:1 6:2 : 7 127 b.
2. Petr Klukavý (23093) 6:4 × 6:3 : : 5 119 b.
3. Matěj Kubíček (20003) 1:6 3:6 × 6:1 : -3 111 b.
4. Martin Vučka (10160) 2:6 : 1:6 × : -9 93 b.
5. Otto Kočí (23942) : : : : × 0 90 b.
8.liga D 90 bodů 5 hráčů

Stanislav Vachovec, Pavel Vostárek, Petr Čermák, Tomas Vojta, Tomáš Víšek

  S.V. P.V. P.Č. T.V. T.V. rozdíl setů  
1. Stanislav Vachovec (18439) × 3:6 6:1 6:1 6:3 10 142 b.
2. Pavel Vostárek (24770) 6:3 × 6:0 : : 9 123 b.
3. Petr Čermák (19948) 1:6 0:6 × 3:6 6:0 -8 112 b.
4. Tomas Vojta (20362) 1:6 : 6:3 × 4:6 -4 110 b.
5. Tomáš Víšek (20412) 3:6 : 0:6 6:4 × -7 107 b.
9.liga A 75 bodů 5 hráčů

Jan Brodský, Jiří Machalický, Karel Kamarýt, Michal Ladman, Leona Štefková

  J.B. J.M. K.K. M.L. L.Š. rozdíl setů  
1. Jan Brodský (17489) × : 3:6 6:1 6:2 6 111 b.
2. Jiří Machalický (22390) : × 6:1 6:1 : 10 109 b.
3. Karel Kamarýt (25184) 6:3 1:6 × : 6:1 3 108 b.
4. Michal Ladman (25072) 1:6 1:6 : × 6:2 -6 93 b.
5. Leona Štefková (11802) 2:6 : 1:6 2:6 × -13 80 b.
9.liga B 75 bodů 5 hráčů

Jan Freiman, Martin Hais, Jan Vlasák, Michaela Sirotková, Rostislav Vlček

  J.F. M.H. J.V. M.S. R.V. rozdíl setů  
1. Jan Freiman (23224) × : 4:6 6:1 : 3 96 b.
2. Martin Hais (24654) : × : 6:2 : 4 91 b.
3. Jan Vlasák (19993) 6:4 : × : : 2 89 b.
4. Michaela Sirotková (22402) 1:6 2:6 : × : -9 78 b.
5. Rostislav Vlček (18544) : : : : × 0 75 b.
9.liga C 75 bodů 5 hráčů

Petr Adamec, Jakub Jíra, Richard Zezulka, Jaromír Běláček, Miloslav Hartman

  P.A. J.J. R.Z. J.B. M.H. rozdíl setů  
1. Petr Adamec (19528) × 1:6 5:7 6:4 6:S 1 110 b.
2. Jakub Jíra (15895) 6:1 × : 6:1 : 10 109 b.
3. Richard Zezulka (20336) 7:5 : × : : 2 88 b.
4. Jaromír Běláček (23665) 4:6 1:6 : × : -7 80 b.
5. Miloslav Hartman (20638) S:6 : : : × -6 75 b.
9.liga D 75 bodů 5 hráčů

Kamil Soukup, Tomáš Telner, Tomáš Krásný, David Kolba, David Matoušek

  K.S. T.T. T.K. D.K. D.M. rozdíl setů  
1. Kamil Soukup (24727) × : 6:3 6:4 6:3 8 119 b.
2. Tomáš Telner (24928) : × 6:2 : 6:4 6 105 b.
3. Tomáš Krásný (15811) 3:6 2:6 × 4:6 6:3 -6 99 b.
4. David Kolba (25181) 4:6 : 6:4 × : 0 93 b.
5. David Matoušek (22937) 3:6 4:6 3:6 : × -8 85 b.
10.liga A 60 bodů 5 hráčů

Martin Sotona, Jaroslav Jirků, Ján Tkačík, Denisa Spurna, Ladislav Záruba

  M.S. J.J. J.T. D.S. L.Z. rozdíl setů  
1. Martin Sotona (13053) × 6:4 : 6:1 6:3 10 106 b.
2. Jaroslav Jirků (16567) 4:6 × 7:6 7:5 : 1 89 b.
3. Ján Tkačík (11136) : 6:7 × 7:5 : 1 79 b.
4. Denisa Spurna (25169) 1:6 5:7 5:7 × 6:7 -10 77 b.
5. Ladislav Záruba (22934) 3:6 : : 7:6 × -2 75 b.
10.liga B 60 bodů 5 hráčů

Jan Zapletal, Pavel Ryska, Miloš Langr, Jiří Wolf, Tomáš Herma

  J.Z. P.R. M.L. J.W. T.H. rozdíl setů  
1. Jan Zapletal (23593) × : 6:0 : 6:0 12 96 b.
2. Pavel Ryska (21527) : × : 6:0 : 6 78 b.
3. Miloš Langr (24783) 0:6 : × : 6:4 -4 74 b.
4. Jiří Wolf (24175) : 0:6 : × 6:4 -4 74 b.
5. Tomáš Herma (24406) 0:6 : 4:6 4:6 × -10 68 b.
10.liga C 60 bodů 5 hráčů

Jiří Fajer, Vojta Farang, Tomáš Hálek, Robert Falbr, Martin Falta

  J.F. V.F. T.H. R.F. M.F. rozdíl setů  
1. Jiří Fajer (20346) × 3:6 : 6:4 6:1 4 94 b.
2. Vojta Farang (25175) 6:3 × 3:6 7:6 : 1 90 b.
3. Tomáš Hálek (24273) : 6:3 × 6:4 : 5 89 b.
4. Robert Falbr (21981) 4:6 6:7 4:6 × : -5 74 b.
5. Martin Falta (17968) 1:6 : : : × -5 61 b.
10.liga D 60 bodů 5 hráčů

Jindřich Čeladín, Barbora Horníková, Hynek Miler, Petr Dyrc, Martin Benda

  J.Č. B.H. H.M. P.D. M.B. rozdíl setů  
1. Jindřich Čeladín (20855) × 6:3 : 6:2 : 7 91 b.
2. Barbora Horníková (16845) 3:6 × : 6:0 : 3 81 b.
3. Hynek Miler (10323) : : × 6:3 : 3 75 b.
4. Petr Dyrc (25049) 2:6 0:6 3:6 × : -13 65 b.
5. Martin Benda (23210) : : : : × 0 60 b.
11.liga A 45 bodů 5 hráčů

Tomáš Kružík, Jan Benýšek, Jan Kolář, Daniel Václavek, Markéta Bocková

  T.K. J.B. J.K. D.V. M.B. rozdíl setů  
1. Tomáš Kružík (25036) × 6:7 6:7 6:0 6:2 8 91 b.
2. Jan Benýšek (25188) 7:6 × : 6:4 6:0 9 89 b.
3. Jan Kolář (21126) 7:6 : × 7:5 6:3 6 85 b.
4. Daniel Václavek (24539) 0:6 4:6 5:7 × 6:0 -4 72 b.
5. Markéta Bocková (21761) 2:6 0:6 3:6 0:6 × -19 50 b.
11.liga B 45 bodů 5 hráčů

Daniel Andrlík, Ján Sklenárik, Michaela Hájková, Filip Pešek, Martin Štrambach

  D.A. J.S. M.H. F.P. M.Š. rozdíl setů  
1. Daniel Andrlík (25096) × 6:1 : : 6:1 10 79 b.
2. Ján Sklenárik (20602) 1:6 × : 6:7 6:2 -2 68 b.
3. Michaela Hájková (14738) : : × : 6:1 5 62 b.
4. Filip Pešek (24531) : 7:6 : × : 1 57 b.
5. Martin Štrambach (25177) 1:6 2:6 1:6 : × -14 49 b.
11.liga C 45 bodů 5 hráčů

David Jirásek, David Braun, Petr Pařízek, Juraj Figura, Ekaterina Shanina

  D.J. D.B. P.P. J.F. E.S. rozdíl setů  
1. David Jirásek (25405) × 6:1 6:1 6:0 6:0 22 115 b.
2. David Braun (22801) 1:6 × 6:2 6:2 6:0 9 96 b.
3. Petr Pařízek (22673) 1:6 2:6 × : : -9 48 b.
4. Juraj Figura (25224) 0:6 2:6 : × : -10 47 b.
5. Ekaterina Shanina (23832) 0:6 0:6 : : × -12 45 b.
11.liga D 45 bodů 4 hráči

Tomáš Pop, Kateřina Vrabcová, Jana Steckovičová, Jan Bartek

  T.P. K.V. J.S. J.B. rozdíl setů  
1. Tomáš Pop (19547) × 6:3 7:5 6:S 11 102 b.
2. Kateřina Vrabcová (23305) 3:6 × 6:1 6:S 8 92 b.
3. Jana Steckovičová (22827) 5:7 1:6 × 6:S -1 73 b.
4. Jan Bartek (14293) S:6 S:6 S:6 × -18 45 b.
12.liga A 30 bodů 5 hráčů

Martina Dyrcová, Robin Erde, Tomáš Chamra, Simona Ušelová, Martina Doležalová

  M.D. R.E. T.C. S.U. M.D. rozdíl setů  
1. Martina Dyrcová (24016) × : 6:3 : 6:0 9 63 b.
2. Robin Erde (25069) : × 6:4 6:1 : 7 61 b.
3. Tomáš Chamra (25172) 3:6 4:6 × : : -5 37 b.
4. Simona Ušelová (23965) : 1:6 : × : -5 31 b.
5. Martina Doležalová (23400) 0:6 : : : × -6 30 b.
12.liga B 30 bodů 5 hráčů

Jan Kříž, Lucie Nosálová, Jan Rozsíval, Jana Čabaiová, Honza Berounský

  J.K. L.N. J.R. J.Č. H.B. rozdíl setů  
1. Jan Kříž (25330) × : 6:3 6:1 6:S 14 77 b.
2. Lucie Nosálová (10674) : × : 6:1 6:S 11 62 b.
3. Jan Rozsíval (25248) 3:6 : × : 6:S 3 48 b.
4. Jana Čabaiová (22614) 1:6 1:6 : × 6:S -4 47 b.
5. Honza Berounský (18440) S:6 S:6 S:6 S:6 × -24 30 b.
12.liga C 30 bodů 4 hráči

Michal Žaba, Lukáš Indra, Zuzana Michna, Marie Chaloupková

  M.Ž. L.I. Z.M. M.C. rozdíl setů  
1. Michal Žaba (21456) × 7:5 6:1 : 7 70 b.
2. Lukáš Indra (19847) 5:7 × 6:2 : 2 58 b.
3. Zuzana Michna (24614) 1:6 2:6 × : -9 34 b.
4. Marie Chaloupková (14793) : : : × 0 30 b.
12.liga D 30 bodů 4 hráči

Pavel Šebelík, Radim Bobalík, Radka Bráchová, Jiří Reguš

  P.Š. R.B. R.B. J.R. rozdíl setů  
1. Pavel Šebelík (25168) × 6:3 6:0 : 9 74 b.
2. Radim Bobalík (24048) 3:6 × : 7:5 -1 51 b.
3. Radka Bráchová (25153) 0:6 : × 6:4 -4 49 b.
4. Jiří Reguš (24257) : 5:7 4:6 × -4 42 b.
13.liga A 15 bodů 5 hráčů

Jan Křenek, Lukáš Vojáček, Lucie Poslední, Dáša Moravčíková, Martin Ferdinand

  J.K. L.V. L.P. D.M. M.F. rozdíl setů  
1. Jan Křenek (10565) × : 6:4 7:6 : 3 41 b.
2. Lukáš Vojáček (19647) : × 7:5 : : 2 28 b.
3. Lucie Poslední (13487) 4:6 5:7 × : : -4 24 b.
4. Dáša Moravčíková (25099) 6:7 : : × : -1 21 b.
5. Martin Ferdinand (22418) : : : : × 0 15 b.

Google+

VAŠE LIGA na facebooku!

Hlavní partner

IT Talents

Partner

LOAP

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného Nero MUNDO BAMBUTIK




česky | English


Loading...