Výsledky: Praha – Squash

Prohlédněte si aktuální či historické výsledky zápasů ve skupinách. Rozklikněte si skupinu, která vás zajímá, nebo všechny skupiny naráz.

Aktuální kolo »

Rozbalit všechny ligy »

Výsledky kola: Podzimní sezóna 2017 - 2. kolo (listopad)

1.liga A 270 bodů 5 hráčů

Petr Podaný, Tomáš Novák, Jiří Gottlieb, Antonín Novák, Tomáš Fecák

  P.P. T.N. J.G. A.N. T.F. rozdíl setů  
1. Petr Podaný (10935) × 3:1 3:2 3:2 3:1 6 310 b.
2. Tomáš Novák (18707) 1:3 × 2:3 3:2 : -2 285 b.
3. Jiří Gottlieb (10005) 2:3 3:2 × : : 0 283 b.
4. Antonín Novák (13671) 2:3 2:3 : × 2:3 -3 282 b.
5. Tomáš Fecák (10230) 1:3 : : 3:2 × -1 281 b.
2.liga A 255 bodů 5 hráčů

Adolf Středa, Chris Owen, Michal Major, Šimon Kozák, Jakub Román

  A.S. C.O. M.M. Š.K. J.R. rozdíl setů  
1. Adolf Středa (26140) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 300 b.
2. Chris Owen (26233) 1:3 × 3:0 : 3:S 4 280 b.
3. Michal Major (10209) 1:3 0:3 × : 3:S -2 267 b.
4. Šimon Kozák (10094) 0:3 : : × 3:S 0 265 b.
5. Jakub Román (18338) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 255 b.
3.liga A 240 bodů 5 hráčů

Dušan Kotora, Libor Koďousek, Jaroslav Růžička, Zbyněk Šmíd, Martin Dvořák

  D.K. L.K. J.R. Z.Š. M.D. rozdíl setů  
1. Dušan Kotora (19389) × : 3:1 3:1 : 4 262 b.
2. Libor Koďousek (10293) : × 3:2 3:1 : 3 260 b.
3. Jaroslav Růžička (10607) 1:3 2:3 × : : -3 246 b.
4. Zbyněk Šmíd (14610) 1:3 1:3 : × : -4 244 b.
5. Martin Dvořák (13716) : : : : × 0 240 b.
3.liga B 240 bodů 5 hráčů

Jirka Králík, Hai Nguyen (Martin) Nguyen, Kosta Baltas, Jakub Psotta, Sam Marston

  J.K. H.N. K.B. J.P. S.M. rozdíl setů  
1. Jirka Králík (10173) × 3:2 3:2 3:1 : 4 269 b.
2. Hai Nguyen (Martin) Nguyen (23284) 2:3 × : 3:0 : 2 257 b.
3. Kosta Baltas (16531) 2:3 : × 3:0 : 2 257 b.
4. Jakub Psotta (10705) 1:3 0:3 0:3 × : -8 242 b.
5. Sam Marston (23706) : : : : × 0 240 b.
4.liga A 225 bodů 5 hráčů

Martin Bakajsa, David Gross, Kamil Papež, Václav Kubát, Pavel Včíslo

  M.B. D.G. K.P. V.K. P.V. rozdíl setů  
1. Martin Bakajsa (22839) × 3:0 3:0 3:0 : 9 264 b.
2. David Gross (14388) 0:3 × 3:0 : : 0 238 b.
3. Kamil Papež (22050) 0:3 0:3 × 3:2 : -5 234 b.
4. Václav Kubát (10663) 0:3 : 2:3 × : -4 229 b.
5. Pavel Včíslo (26234) : : : : × 0 225 b.
4.liga B 225 bodů 5 hráčů

Vladimír Novotný, Milan PROKOP, Miroslav Kubálek, Stanislav Bek, Jan Hlavička

  V.N. M.P. M.K. S.B. J.H. rozdíl setů  
1. Vladimír Novotný (18597) × 3:2 3:1 3:1 : 5 256 b.
2. Milan PROKOP (25700) 2:3 × : : : -1 229 b.
3. Miroslav Kubálek (27024) 1:3 : × : : -2 227 b.
4. Stanislav Bek (11877) 1:3 : : × : -2 227 b.
5. Jan Hlavička (10213) : : : : × 0 225 b.
5.liga A 210 bodů 5 hráčů

Jan Kácl, Jan Chroumal, Adrian Toman, George Pindak, Jiří Smíšek

  J.K. J.C. A.T. G.P. J.S. rozdíl setů  
1. Jan Kácl (27088) × 1:3 2:3 3:2 3:0 1 238 b.
2. Jan Chroumal (16461) 3:1 × 3:0 : 0:3 2 234 b.
3. Adrian Toman (20351) 3:2 0:3 × 0:3 3:2 -4 228 b.
4. George Pindak (27382) 2:3 : 3:0 × : 2 227 b.
5. Jiří Smíšek (24296) 0:3 3:0 2:3 : × -1 227 b.
5.liga B 210 bodů 5 hráčů

David Kubín, Michael Morrissey, David Stíbal, Adam Cumpel, Lukáš Sobolčik

  D.K. M.M. D.S. A.C. L.S. rozdíl setů  
1. David Kubín (19876) × : 3:0 : 3:0 6 236 b.
2. Michael Morrissey (24751) : × 3:0 2:3 3:2 3 236 b.
3. David Stíbal (10171) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 -1 234 b.
4. Adam Cumpel (22518) : 3:2 1:3 × : -1 221 b.
5. Lukáš Sobolčik (21857) 0:3 2:3 0:3 : × -7 214 b.
6.liga A 195 bodů 5 hráčů

Matěj Plachý, Daniel Hurych, Jakub Pirkl, Jan Petrásek, Jakub 'Kaštan' Jírovec

  M.P. D.H. J.P. J.P. J.'. rozdíl setů  
1. Matěj Plachý (27611) × 3:0 3:0 3:1 : 8 232 b.
2. Daniel Hurych (15982) 0:3 × 3:1 3:0 : 2 219 b.
3. Jakub Pirkl (16403) 0:3 1:3 × : : -5 197 b.
4. Jan Petrásek (16347) 1:3 0:3 : × : -5 197 b.
5. Jakub 'Kaštan' Jírovec (10690) : : : : × 0 195 b.
6.liga B 195 bodů 5 hráčů

Štěpán Janega, Aditya Jaiswal, Jonáš Konečný, Petr Daneš, Michal Kutička

  Š.J. A.J. J.K. P.D. M.K. rozdíl setů  
1. Štěpán Janega (21701) × 3:2 3:2 1:3 3:1 2 226 b.
2. Aditya Jaiswal (26172) 2:3 × 3:1 : : 1 210 b.
3. Jonáš Konečný (20725) 2:3 1:3 × : 3:2 -2 210 b.
4. Petr Daneš (10421) 3:1 : : × : 2 206 b.
5. Michal Kutička (20622) 1:3 : 2:3 : × -3 201 b.
7.liga A 180 bodů 5 hráčů

Tomáš Hájek, Douglas Wong, Jan Stanicek, Martin Zikmund, Karel Andrle

  T.H. D.W. J.S. M.Z. K.A. rozdíl setů  
1. Tomáš Hájek (19145) × 3:0 3:0 : : 6 206 b.
2. Douglas Wong (28052) 0:3 × 3:2 : : -2 189 b.
3. Jan Stanicek (20074) 0:3 2:3 × : : -4 184 b.
4. Martin Zikmund (16898) : : : × : 0 180 b.
5. Karel Andrle (15719) : : : : × 0 180 b.
7.liga B 180 bodů 5 hráčů

Jan Droz, Karel Tesař, Tomáš Mokrejš, Filip Velemínský, Miroslav Frayer

  J.D. K.T. T.M. F.V. M.F. rozdíl setů  
1. Jan Droz (10976) × 3:0 3:0 3:2 : 7 215 b.
2. Karel Tesař (17338) 0:3 × 3:2 : 3:2 -1 198 b.
3. Tomáš Mokrejš (20737) 0:3 2:3 × 3:2 : -3 193 b.
4. Filip Velemínský (26083) 2:3 : 2:3 × : -2 188 b.
5. Miroslav Frayer (10627) : 2:3 : : × -1 184 b.
7.liga C 180 bodů 5 hráčů

Jan Skála, Vojtěch Králik, Stano Miskovic, Viktor Steppan, David Adamíra

  J.S. V.K. S.M. V.S. D.A. rozdíl setů  
1. Jan Skála (16476) × 3:2 3:0 3:2 3:0 8 224 b.
2. Vojtěch Králik (27051) 2:3 × : 3:1 3:1 3 206 b.
3. Stano Miskovic (11900) 0:3 : × 3:0 : 0 193 b.
4. Viktor Steppan (20746) 2:3 1:3 0:3 × : -6 186 b.
5. David Adamíra (18011) 0:3 1:3 : : × -5 182 b.
7.liga D 180 bodů 5 hráčů

Čestmír Rybka, Lukáš Krofta, Jan Kricka, Jano Kupec, Petr Beneš

  Č.R. L.K. J.K. J.K. P.B. rozdíl setů  
1. Čestmír Rybka (11166) × : 3:0 3:0 3:0 9 219 b.
2. Lukáš Krofta (20264) : × 3:2 3:1 3:1 5 211 b.
3. Jan Kricka (23625) 0:3 2:3 × : : -4 184 b.
4. Jano Kupec (18005) 0:3 1:3 : × : -5 182 b.
5. Petr Beneš (17328) 0:3 1:3 : : × -5 182 b.
8.liga A 165 bodů 6 hráčů

Ondřej Budík, Ondřej Mokrý, Lukáš Vaculík, Jakub Průcha, Adam Kubný, Tomáš Bakule

  O.B. O.M. L.V. J.P. A.K. T.B. rozdíl setů  
1. Ondřej Budík (16243) × 3:2 3:1 3:0 : 3:0 9 202 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 2:3 × 2:3 3:2 : 3:1 1 187 b.
3. Lukáš Vaculík (25943) 1:3 3:2 × : 3:1 2:3 0 186 b.
4. Jakub Průcha (15172) 0:3 2:3 : × 3:0 3:2 0 186 b.
5. Adam Kubný (20784) : : 1:3 0:3 × 3:0 -2 177 b.
6. Tomáš Bakule (10214) 0:3 1:3 3:2 2:3 0:3 × -8 177 b.
8.liga B 165 bodů 5 hráčů

Petr Simek, Jan Horňák, Petr Bena, Matěj Procházka, Tomáš Jirák

  P.S. J.H. P.B. M.P. T.J. rozdíl setů  
1. Petr Simek (11159) × 3:1 3:0 3:1 : 7 200 b.
2. Jan Horňák (25919) 1:3 × : : 3:1 0 178 b.
3. Petr Bena (17578) 0:3 : × : 3:0 0 178 b.
4. Matěj Procházka (21890) 1:3 : : × : -2 167 b.
5. Tomáš Jirák (11042) : 1:3 0:3 : × -5 167 b.
8.liga C 165 bodů 5 hráčů

Hanzzz Kastl, Richard Žižka, Matěj Bartoň, Michal Cerman, Michal Bretschneider

  H.K. R.Ž. M.B. M.C. M.B. rozdíl setů  
1. Hanzzz Kastl (19161) × : 3:2 3:2 3:2 3 192 b.
2. Richard Žižka (28474) : × : 3:1 3:0 5 189 b.
3. Matěj Bartoň (16516) 2:3 : × 3:0 : 2 182 b.
4. Michal Cerman (20687) 2:3 1:3 0:3 × : -6 171 b.
5. Michal Bretschneider (18395) 2:3 0:3 : : × -4 169 b.
8.liga D 165 bodů 5 hráčů

Petr Altman, Wojciech Janusz, Rišo Hlásko, Radek Brix, Radek Lukeš

  P.A. W.J. R.H. R.B. R.L. rozdíl setů  
1. Petr Altman (21358) × 3:1 3:1 3:2 3:0 8 209 b.
2. Wojciech Janusz (21872) 1:3 × 2:3 3:0 3:1 2 195 b.
3. Rišo Hlásko (20159) 1:3 3:2 × 3:0 : 2 189 b.
4. Radek Brix (16736) 2:3 0:3 0:3 × : -7 169 b.
5. Radek Lukeš (19622) 0:3 1:3 : : × -5 167 b.
9.liga A 150 bodů 5 hráčů

Tomáš Jirsa, Tomáš Uher, Jaroslav Matoušek, Tomáš Jančar, Tomáš Jelínek

  T.J. T.U. J.M. T.J. T.J. rozdíl setů  
1. Tomáš Jirsa (18119) × : 3:1 : 3:S 5 171 b.
2. Tomáš Uher (12171) : × 3:1 : 3:S 5 171 b.
3. Jaroslav Matoušek (27807) 1:3 1:3 × : 3:S -1 164 b.
4. Tomáš Jančar (23455) : : : × 3:S 3 160 b.
5. Tomáš Jelínek (23240) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 150 b.
9.liga B 150 bodů 5 hráčů

Zdeněk Štefan, Lenka Hrbková, Martin Melicherčík, Martin Soušek, Jan Zmeškal

  Z.Š. L.H. M.M. M.S. J.Z. rozdíl setů  
1. Zdeněk Štefan (25147) × 3:2 : 3:2 : 2 168 b.
2. Lenka Hrbková (10071) 2:3 × 3:2 : 2:3 -1 167 b.
3. Martin Melicherčík (17733) : 2:3 × : 3:0 2 167 b.
4. Martin Soušek (15978) 2:3 : : × 3:1 1 165 b.
5. Jan Zmeškal (19427) : 3:2 0:3 1:3 × -4 161 b.
9.liga C 150 bodů 5 hráčů

Lukáš Pokorný, Lubomír Skoupil, David Navrátil, ROBERT SMIDA, Tomáš Běla

  L.P. L.S. D.N. R.S. T.B. rozdíl setů  
1. Lukáš Pokorný (14387) × 2:3 3:1 3:0 3:0 7 191 b.
2. Lubomír Skoupil (11326) 3:2 × 3:0 : : 4 172 b.
3. David Navrátil (23720) 1:3 0:3 × 1:3 3:2 -6 163 b.
4. ROBERT SMIDA (20206) 0:3 : 3:1 × : -1 161 b.
5. Tomáš Běla (24373) 0:3 : 2:3 : × -4 154 b.
9.liga D 150 bodů 5 hráčů

Petr Nešetřil, Jan Heřmánek, Iva Marešová, Petr Sagner, Ondřej Semera

  P.N. J.H. I.M. P.S. O.S. rozdíl setů  
1. Petr Nešetřil (26013) × 3:2 3:1 : 3:2 4 179 b.
2. Jan Heřmánek (16137) 2:3 × : 3:1 3:1 3 176 b.
3. Iva Marešová (10045) 1:3 : × 3:2 : -1 161 b.
4. Petr Sagner (24989) : 1:3 2:3 × : -3 156 b.
5. Ondřej Semera (10547) 2:3 1:3 : : × -3 156 b.
10.liga A 135 bodů 6 hráčů

Mery Kejklíček, Jakub Zakouřil, Roman Ruzicka, Jiří Woš, David Smolka, Lucie Jarolímová

  M.K. J.Z. R.R. J.W. D.S. L.J. rozdíl setů  
1. Mery Kejklíček (11544) × 3:2 3:1 1:3 3:2 3:0 5 170 b.
2. Jakub Zakouřil (23780) 2:3 × 3:2 : : 3:0 3 156 b.
3. Roman Ruzicka (26198) 1:3 2:3 × : : 3:0 0 150 b.
4. Jiří Woš (27157) 3:1 : : × : : 2 144 b.
5. David Smolka (17276) 2:3 : : : × : -1 138 b.
6. Lucie Jarolímová (18939) 0:3 0:3 0:3 : : × -9 135 b.
10.liga B 135 bodů 5 hráčů

Tomas Zahradnik, Petr Novotný, Monika Drahoňovská, Jiří Krpelík, Pavel Rynt

  T.Z. P.N. M.D. J.K. P.R. rozdíl setů  
1. Tomas Zahradnik (25663) × 3:2 3:1 : : 3 155 b.
2. Petr Novotný (23269) 2:3 × : 3:1 : 1 150 b.
3. Monika Drahoňovská (21494) 1:3 : × : : -2 137 b.
4. Jiří Krpelík (21141) : 1:3 : × : -2 137 b.
5. Pavel Rynt (27259) : : : : × 0 135 b.
10.liga C 135 bodů 5 hráčů

Petra Vansová, Ondřej Němec, Standa Jaša, Přemysl Pavlák, Jan 'Sigi' Sigmund

  P.V. O.N. S.J. P.P. J.&. rozdíl setů  
1. Petra Vansová (25076) × : 2:3 3:0 3:1 4 163 b.
2. Ondřej Němec (25877) : × 3:1 2:3 : 1 150 b.
3. Standa Jaša (23980) 3:2 1:3 × : : -1 146 b.
4. Přemysl Pavlák (16192) 0:3 3:2 : × : -2 144 b.
5. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) 1:3 : : : × -2 137 b.
10.liga D 135 bodů 5 hráčů

Michal Hlavačka, Tomáš Volák, Jiří Fajt, Vítězslav Rákosník, Filip Ocelka

  M.H. T.V. J.F. V.R. F.O. rozdíl setů  
1. Michal Hlavačka (25209) × : 2:3 3:1 3:1 3 161 b.
2. Tomáš Volák (18964) : × 3:1 : : 2 146 b.
3. Jiří Fajt (21329) 3:2 1:3 × : : -1 146 b.
4. Vítězslav Rákosník (26930) 1:3 : : × : -2 137 b.
5. Filip Ocelka (23362) 1:3 : : : × -2 137 b.
11.liga A 120 bodů 6 hráčů

Radek Zachariáš, Pavel Rak, Márton Fekete, Ondřej Soroka, Michal Škrna, Adam Nedvěd

  R.Z. P.R. M.F. O.S. M.Š. A.N. rozdíl setů  
1. Radek Zachariáš (14482) × 3:2 3:0 : : 3:S 7 146 b.
2. Pavel Rak (26855) 2:3 × 3:0 : : 3:S 5 142 b.
3. Márton Fekete (28869) 0:3 0:3 × 2:3 3:S 3:S -1 139 b.
4. Ondřej Soroka (23895) : : 3:2 × : 3:S 4 135 b.
5. Michal Škrna (23187) : : S:3 : × 3:S 0 128 b.
6. Adam Nedvěd (19679) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 120 b.
11.liga B 120 bodů 5 hráčů

Lukáš Lamberský, Petr Hranoš, Petr Krejčí, Jan Drahota, Lenka Geigerová

  L.L. P.H. P.K. J.D. L.G. rozdíl setů  
1. Lukáš Lamberský (14313) × 3:0 3:1 3:S 3:S 11 164 b.
2. Petr Hranoš (28633) 0:3 × 3:1 : 2:3 -2 135 b.
3. Petr Krejčí (22947) 1:3 1:3 × : 3:S -1 134 b.
4. Jan Drahota (27962) S:3 : : × 3:S 0 130 b.
5. Lenka Geigerová (18862) S:3 3:2 S:3 S:3 × -8 129 b.
11.liga C 120 bodů 5 hráčů

Jan Skyva, Ota Gartner, Jan Škoda, Martin Havelka, Ondřej Lovíšek

  J.S. O.G. J.Š. M.H. O.L. rozdíl setů  
1. Jan Skyva (27776) × : 1:3 : 3:0 1 135 b.
2. Ota Gartner (27532) : × 3:0 : : 3 133 b.
3. Jan Škoda (17347) 3:1 0:3 × : : -1 131 b.
4. Martin Havelka (19602) : : : × : 0 120 b.
5. Ondřej Lovíšek (15705) 0:3 : : : × -3 120 b.
11.liga D 120 bodů 5 hráčů

Petr Silhanek, Martin Tomka, Ondřej Slabihoud, Daniel Koleška, Martin Jedlička

  P.S. M.T. O.S. D.K. M.J. rozdíl setů  
1. Petr Silhanek (27847) × 3:2 3:2 : 3:0 5 151 b.
2. Martin Tomka (29195) 2:3 × 2:3 : 3:0 1 141 b.
3. Ondřej Slabihoud (10444) 2:3 3:2 × 1:3 : -2 135 b.
4. Daniel Koleška (20144) : : 3:1 × : 2 131 b.
5. Martin Jedlička (26176) 0:3 0:3 : : × -6 120 b.
12.liga A 105 bodů 5 hráčů

Pavel Bodiš st., Petr Svoboda, Václav Jedlička, Matyas Mihalka, Patrik Bodnár

  P.B. P.S. V.J. M.M. P.B. rozdíl setů  
1. Pavel Bodiš st. (27092) × 3:2 1:3 3:2 : 0 125 b.
2. Petr Svoboda (28846) 2:3 × : 3:2 : 0 118 b.
3. Václav Jedlička (26226) 3:1 : × : : 2 116 b.
4. Matyas Mihalka (27286) 2:3 2:3 : × : -2 113 b.
5. Patrik Bodnár (22481) : : : : × 0 105 b.
12.liga B 105 bodů 5 hráčů

Jakub Kříž, Michal Jarolím, Pavol Gábryš, Radovan Suda, Milan Varga

  J.K. M.J. P.G. R.S. M.V. rozdíl setů  
1. Jakub Kříž (19131) × 3:1 3:1 : : 4 127 b.
2. Michal Jarolím (26326) 1:3 × : : : -2 107 b.
3. Pavol Gábryš (10508) 1:3 : × : : -2 107 b.
4. Radovan Suda (25031) : : : × : 0 105 b.
5. Milan Varga (23622) : : : : × 0 105 b.
12.liga C 105 bodů 5 hráčů

Ladislav Pecen, Roman Zapletal, Tomáš Janda, Petr Lohonka, Václav 3. STEJSKAL

  L.P. R.Z. T.J. P.L. V.3. rozdíl setů  
1. Ladislav Pecen (16984) × 3:0 : : 3:1 5 129 b.
2. Roman Zapletal (25165) 0:3 × : 3:0 3:1 2 129 b.
3. Tomáš Janda (13491) : : × : 3:0 3 118 b.
4. Petr Lohonka (23308) : 0:3 : × 3:2 -2 114 b.
5. Václav 3. STEJSKAL (10270) 1:3 1:3 0:3 2:3 × -8 113 b.
12.liga D 105 bodů 5 hráčů

Jakub Jarolím, Jakub Tuháček, Honza Vlk, Petra Rodová, Miroslav Vacek

  J.J. J.T. H.V. P.R. M.V. rozdíl setů  
1. Jakub Jarolím (16406) × : 3:0 3:0 3:1 8 142 b.
2. Jakub Tuháček (17053) : × 3:0 : : 3 118 b.
3. Honza Vlk (26734) 0:3 0:3 × 3:2 : -5 114 b.
4. Petra Rodová (27265) 0:3 : 2:3 × : -4 109 b.
5. Miroslav Vacek (27030) 1:3 : : : × -2 107 b.
13.liga A 90 bodů 5 hráčů

Jáchym Vohryzek, Ondřej Novák, Eva Kostová, Jan Vokůrka, Eva Bartušková

  J.V. O.N. E.K. J.V. E.B. rozdíl setů  
1. Jáchym Vohryzek (25923) × 3:1 3:0 1:3 3:0 6 129 b.
2. Ondřej Novák (22649) 1:3 × : : 3:0 1 105 b.
3. Eva Kostová (24779) 0:3 : × : 3:0 0 103 b.
4. Jan Vokůrka (10083) 3:1 : : × : 2 101 b.
5. Eva Bartušková (11639) 0:3 0:3 0:3 : × -9 90 b.
13.liga B 90 bodů 5 hráčů

Patrik Švancer, Lukáš Indra, Pavel Máčka, Martin Vlk, Oto Holinka

  P.Š. L.I. P.M. M.V. O.H. rozdíl setů  
1. Patrik Švancer (27244) × 3:1 3:2 : : 3 110 b.
2. Lukáš Indra (19847) 1:3 × 3:1 : : 0 103 b.
3. Pavel Máčka (14381) 2:3 1:3 × : : -3 96 b.
4. Martin Vlk (26886) : : : × : 0 90 b.
5. Oto Holinka (12703) : : : : × 0 90 b.
13.liga C 90 bodů 5 hráčů

Ladislav Pivec, Lucie Kojetínská, Libor Straka, Petr Kafka, Radim Pařík

  L.P. L.K. L.S. P.K. R.P. rozdíl setů  
1. Ladislav Pivec (11742) × 3:1 : : 3:0 5 114 b.
2. Lucie Kojetínská (16685) 1:3 × : : : -2 92 b.
3. Libor Straka (12673) : : × : : 0 90 b.
4. Petr Kafka (16346) : : : × : 0 90 b.
5. Radim Pařík (26592) 0:3 : : : × -3 90 b.
13.liga D 90 bodů 5 hráčů

Jan Šavel, Markéta Zukalová, Jakub Galó, Tomáš Pešek, Adam Velemínský

  J.Š. M.Z. J.G. T.P. A.V. rozdíl setů  
1. Jan Šavel (17067) × 0:3 3:2 3:1 3:0 3 123 b.
2. Markéta Zukalová (26269) 3:0 × : 3:0 : 6 116 b.
3. Jakub Galó (15476) 2:3 : × : 3:2 0 103 b.
4. Tomáš Pešek (19536) 1:3 0:3 : × 3:1 -3 103 b.
5. Adam Velemínský (27502) 0:3 : 2:3 1:3 × -6 96 b.
14.liga A 75 bodů 5 hráčů

Martin Zaplo Zapletal, Petr Křepelka, Alžběta Honzková, Jaroslav Diviš, Jan Paroubek

  M.Z. P.K. A.H. J.D. J.P. rozdíl setů  
1. Martin Zaplo Zapletal (17978) × 3:2 : 3:0 3:0 7 110 b.
2. Petr Křepelka (12146) 2:3 × 3:1 : 3:0 4 103 b.
3. Alžběta Honzková (24152) : 1:3 × 3:0 : 1 90 b.
4. Jaroslav Diviš (27109) 0:3 : 0:3 × 3:0 -3 88 b.
5. Jan Paroubek (28851) 0:3 0:3 : 0:3 × -9 75 b.
14.liga B 75 bodů 5 hráčů

Lukáš Dittrich, Jiří Vosika, Tomáš Kuneš, Jan Kotala, Ondřej Buček

  L.D. J.V. T.K. J.K. O.B. rozdíl setů  
1. Lukáš Dittrich (28018) × 3:1 3:1 : : 4 97 b.
2. Jiří Vosika (26207) 1:3 × 3:2 : : -1 86 b.
3. Tomáš Kuneš (10048) 1:3 2:3 × : : -3 81 b.
4. Jan Kotala (28680) : : : × : 0 75 b.
5. Ondřej Buček (13309) : : : : × 0 75 b.
14.liga C 75 bodů 5 hráčů

Viktor Jungbauer, Michal Provazník, Jiří Novosad, Adam Holuša, Martin Picka

  V.J. M.P. J.N. A.H. M.P. rozdíl setů  
1. Viktor Jungbauer (27289) × 2:3 3:1 3:1 3:S 6 111 b.
2. Michal Provazník (23123) 3:2 × 3:1 : 3:S 6 105 b.
3. Jiří Novosad (11266) 1:3 1:3 × : 3:S -1 89 b.
4. Adam Holuša (28703) 1:3 : : × : -2 77 b.
5. Martin Picka (16642) S:3 S:3 S:3 : × -9 75 b.
14.liga D 75 bodů 5 hráčů

Gábor Korpás, Jan Šindler, Tomáš Sohlich, Milan Muzikář, Alena Zelová

  G.K. J.Š. T.S. M.M. A.Z. rozdíl setů  
1. Gábor Korpás (28903) × 2:3 2:3 : 3:1 0 94 b.
2. Jan Šindler (13623) 3:2 × : : 3:2 2 93 b.
3. Tomáš Sohlich (11040) 3:2 : × 0:3 3:2 -1 93 b.
4. Milan Muzikář (17570) : : 3:0 × : 3 88 b.
5. Alena Zelová (26755) 1:3 2:3 2:3 : × -4 85 b.
15.liga A 60 bodů 5 hráčů

Juraj Zikmund, Michal Nohál, Michal Šmrha, Jan Stloukal, Jan Kotlář

  J.Z. M.N. M.Š. J.S. J.K. rozdíl setů  
1. Juraj Zikmund (28226) × 2:3 3:1 : : 1 75 b.
2. Michal Nohál (25033) 3:2 × : : : 1 69 b.
3. Michal Šmrha (28691) 1:3 : × : : -2 62 b.
4. Jan Stloukal (26902) : : : × : 0 60 b.
5. Jan Kotlář (21374) : : : : × 0 60 b.
15.liga B 60 bodů 5 hráčů

Michal Rytíř, Anna Vondrová, Aleš Růžička, Joaquin REYES, Dalibor Válek

  M.R. A.V. A.R. J.R. D.V. rozdíl setů  
1. Michal Rytíř (26552) × 3:2 3:2 3:0 : 5 91 b.
2. Anna Vondrová (21724) 2:3 × : : 3:0 2 77 b.
3. Aleš Růžička (28824) 2:3 : × : : -1 64 b.
4. Joaquin REYES (28314) 0:3 : : × : -3 60 b.
5. Dalibor Válek (27320) : 0:3 : : × -3 60 b.
15.liga C 60 bodů 5 hráčů

Dace Behmane, Petr Rajchl, Petr Mazouch, Luděk Morávek, Tomáš Steska

  D.B. P.R. P.M. L.M. T.S. rozdíl setů  
1. Dace Behmane (29084) × 0:3 3:2 : 3:0 1 82 b.
2. Petr Rajchl (28835) 3:0 × : 2:3 : 2 77 b.
3. Petr Mazouch (10835) 2:3 : × 3:2 : 0 73 b.
4. Luděk Morávek (17437) : 3:2 2:3 × : 0 73 b.
5. Tomáš Steska (26517) 0:3 : : : × -3 60 b.
15.liga D 60 bodů 5 hráčů

Jan Lörinc, Martin Zmrhal, Tomáš Bedřich, Martin Jeník, Aneta Hybšová

  J.L. M.Z. T.B. M.J. A.H. rozdíl setů  
1. Jan Lörinc (26069) × 2:3 3:0 : 3:0 5 90 b.
2. Martin Zmrhal (10124) 3:2 × 3:1 : : 3 80 b.
3. Tomáš Bedřich (28471) 0:3 1:3 × : : -5 62 b.
4. Martin Jeník (12272) : : : × : 0 60 b.
5. Aneta Hybšová (19063) 0:3 : : : × -3 60 b.
16.liga A 45 bodů 5 hráčů

Marie Vondrová, Josef Klatovský, Zuzana Kotrbatá, Pavel Hrdlička, Václav Číhalík

  M.V. J.K. Z.K. P.H. V.Č. rozdíl setů  
1. Marie Vondrová (24103) × : : : 3:0 3 58 b.
2. Josef Klatovský (22460) : × : : : 0 45 b.
3. Zuzana Kotrbatá (16253) : : × : : 0 45 b.
4. Pavel Hrdlička (15751) : : : × : 0 45 b.
5. Václav Číhalík (23428) 0:3 : : : × -3 45 b.
16.liga B 45 bodů 5 hráčů

Ondřej Petráň, Jan Knapp, Ciprian Tarnita, Dina Odarčenková, Jirka Nedomlel

  O.P. J.K. C.T. D.O. J.N. rozdíl setů  
1. Ondřej Petráň (28369) × 1:3 3:1 3:0 : 3 71 b.
2. Jan Knapp (28030) 3:1 × : 3:1 : 4 67 b.
3. Ciprian Tarnita (25705) 1:3 : × : 3:0 1 60 b.
4. Dina Odarčenková (10647) 0:3 1:3 : × : -5 47 b.
5. Jirka Nedomlel (26862) : : 0:3 : × -3 45 b.
16.liga C 45 bodů 5 hráčů

Lucie Krejbichová, Michal Legemza, Lucie Poslední, Jakub Čejchan, Lucie Honzíková

  L.K. M.L. L.P. J.Č. L.H. rozdíl setů  
1. Lucie Krejbichová (12593) × 2:3 3:1 3:2 : 2 69 b.
2. Michal Legemza (26924) 3:2 × 3:2 0:3 : -1 63 b.
3. Lucie Poslední (13487) 1:3 2:3 × 3:S 1:3 -2 63 b.
4. Jakub Čejchan (19581) 2:3 3:0 S:3 × : -1 62 b.
5. Lucie Honzíková (21877) : : 3:1 : × 2 56 b.
16.liga D 45 bodů 5 hráčů

Martin Růžička, Denisa Janatová, Denisa Petružálková, Petr Šíp, Milan Doležal

  M.R. D.J. D.P. P.Š. M.D. rozdíl setů  
1. Martin Růžička (19645) × 3:1 3:1 : : 4 67 b.
2. Denisa Janatová (27313) 1:3 × : : : -2 47 b.
3. Denisa Petružálková (21831) 1:3 : × : : -2 47 b.
4. Petr Šíp (20441) : : : × : 0 45 b.
5. Milan Doležal (14905) : : : : × 0 45 b.
17.liga A 30 bodů 4 hráči

Eva Stodolová, Jan Tymel, Jitka Vochozková, Denisa Halmanová

  E.S. J.T. J.V. D.H. rozdíl setů  
1. Eva Stodolová (15602) × 1:3 : 3:0 1 50 b.
2. Jan Tymel (23405) 3:1 × 1:3 : 0 47 b.
3. Jitka Vochozková (15782) : 3:1 × : 2 45 b.
4. Denisa Halmanová (17685) 0:3 : : × -3 30 b.
17.liga B 30 bodů 4 hráči

Michal Čermák, Přemysl Kafka, Lidia Makešová, Alena Talířová

  M.Č. P.K. L.M. A.T. rozdíl setů  
1. Michal Čermák (28962) × : 3:0 3:0 6 65 b.
2. Přemysl Kafka (11226) : × 3:1 : 2 45 b.
3. Lidia Makešová (23453) 0:3 1:3 × : -5 33 b.
4. Alena Talířová (25208) 0:3 : : × -3 30 b.
17.liga C 30 bodů 4 hráči

Alexandr Harant, Jaroslav Holemý, Stanislav Zeman, Jan Marek Slabihoud

  A.H. J.H. S.Z. J.M. rozdíl setů  
1. Alexandr Harant (12492) × : 3:1 3:1 4 59 b.
2. Jaroslav Holemý (28970) : × : 3:0 3 47 b.
3. Stanislav Zeman (28327) 1:3 : × : -2 33 b.
4. Jan Marek Slabihoud (13261) 1:3 0:3 : × -5 33 b.
17.liga D 30 bodů 4 hráči

David Hladílek, Jiří Kolařík, Vladislav Bulant, Michal Vydrzel

  D.H. J.K. V.B. M.V. rozdíl setů  
1. David Hladílek (23721) × 3:1 : : 2 45 b.
2. Jiří Kolařík (19520) 1:3 × : : -2 33 b.
3. Vladislav Bulant (28158) : : × : 0 30 b.
4. Michal Vydrzel (24769) : : : × 0 30 b.
18.liga A 15 bodů 5 hráčů

Martin Císař, Kristýna Míková, Jan Devera, Šárka Vaňharová, Lucie Remeňová

  M.C. K.M. J.D. Š.V. L.R. rozdíl setů  
1. Martin Císař (28969) × 3:1 : 3:2 : 3 35 b.
2. Kristýna Míková (18767) 1:3 × 1:3 3:0 : -1 32 b.
3. Jan Devera (28657) : 3:1 × : : 2 26 b.
4. Šárka Vaňharová (28297) 2:3 0:3 : × : -4 19 b.
5. Lucie Remeňová (21909) : : : : × 0 15 b.

VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

Alza

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného NERO DRINKS MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA SportHero




česky | English

Reklama

Loading...