Výsledky: Praha – Squash

Prohlédněte si aktuální či historické výsledky zápasů ve skupinách. Rozklikněte si skupinu, která vás zajímá, nebo všechny skupiny naráz.

Aktuální kolo »

Rozbalit všechny ligy »

Výsledky kola: Jarní sezóna 2018 - 1.kolo (únor)

1.liga A 255 bodů 5 hráčů

Petr Podaný, Tomáš Novák, Jiří Gottlieb, Antonín Novák, Chris Owen

  P.P. T.N. J.G. A.N. C.O. rozdíl setů  
1. Petr Podaný (10935) × 3:1 1:3 3:2 3:1 3 288 b.
2. Tomáš Novák (18707) 1:3 × : 3:1 3:0 3 281 b.
3. Jiří Gottlieb (10005) 3:1 : × : 3:2 3 275 b.
4. Antonín Novák (13671) 2:3 1:3 : × 3:0 0 274 b.
5. Chris Owen (26233) 1:3 0:3 2:3 0:3 × -9 261 b.
2.liga A 240 bodů 5 hráčů

Vit Hunka, Adolf Středa, Stanislav Bek, Sam Marston, Kosta Baltas

  V.H. A.S. S.B. S.M. K.B. rozdíl setů  
1. Vit Hunka (24173) × : 3:0 : 3:0 6 266 b.
2. Adolf Středa (26140) : × : 3:1 3:0 5 264 b.
3. Stanislav Bek (11877) 0:3 : × : 3:1 -1 251 b.
4. Sam Marston (23706) : 1:3 : × : -2 242 b.
5. Kosta Baltas (16531) 0:3 0:3 1:3 : × -8 242 b.
3.liga A 225 bodů 5 hráčů

Matěj Plachý, Dušan Kotora, Martin Bakajsa, Šimon Kozák, Ondřej Grabiáš

  M.P. D.K. M.B. Š.K. O.G. rozdíl setů  
1. Matěj Plachý (27611) × 3:0 3:1 : 3:1 7 260 b.
2. Dušan Kotora (19389) 0:3 × 3:1 3:2 3:1 2 256 b.
3. Martin Bakajsa (22839) 1:3 1:3 × 1:3 3:0 -3 244 b.
4. Šimon Kozák (10094) : 2:3 3:1 × : 1 240 b.
5. Ondřej Grabiáš (29605) 1:3 1:3 0:3 : × -7 229 b.
3.liga B 225 bodů 5 hráčů

Milan Macura, David Gross, Maurizio Ambrosioni, Michael Morrissey, Štěpán Janega

  M.M. D.G. M.A. M.M. Š.J. rozdíl setů  
1. Milan Macura (10299) × 3:1 3:1 3:0 : 7 260 b.
2. David Gross (14388) 1:3 × : 3:0 : 1 240 b.
3. Maurizio Ambrosioni (17172) 1:3 : × 3:1 : 0 238 b.
4. Michael Morrissey (24751) 0:3 0:3 1:3 × : -8 227 b.
5. Štěpán Janega (21701) : : : : × 0 225 b.
4.liga A 210 bodů 5 hráčů

Zbyněk Šmíd, Michal Major, Jan Kácl, Jakub Strauss, Václav Kubát

  Z.Š. M.M. J.K. J.S. V.K. rozdíl setů  
1. Zbyněk Šmíd (14610) × : 3:1 3:0 : 5 234 b.
2. Michal Major (10209) : × 3:0 1:3 : 1 225 b.
3. Jan Kácl (27088) 1:3 0:3 × 3:0 : -2 225 b.
4. Jakub Strauss (19140) 0:3 3:1 0:3 × : -4 221 b.
5. Václav Kubát (10663) : : : : × 0 210 b.
4.liga B 210 bodů 5 hráčů

Jakub Psotta, Jakub Líbal, Jonáš Konečný, Martin Dvořák, Jan Hlavička

  J.P. J.L. J.K. M.D. J.H. rozdíl setů  
1. Jakub Psotta (10705) × 2:3 3:0 : 3:0 5 240 b.
2. Jakub Líbal (18275) 3:2 × : : : 1 219 b.
3. Jonáš Konečný (20725) 0:3 : × 3:2 : -2 219 b.
4. Martin Dvořák (13716) : : 2:3 × : -1 214 b.
5. Jan Hlavička (10213) 0:3 : : : × -3 210 b.
5.liga A 195 bodů 5 hráčů

Miroslav Kubálek, Jakub Pirkl, Jiří Smíšek, Jan Droz, Jakub 'Kaštan' Jírovec

  M.K. J.P. J.S. J.D. J.'. rozdíl setů  
1. Miroslav Kubálek (27024) × 0:3 3:2 3:0 : 1 217 b.
2. Jakub Pirkl (16403) 3:0 × 2:3 1:3 : 0 214 b.
3. Jiří Smíšek (24296) 2:3 3:2 × : : 0 208 b.
4. Jan Droz (10976) 0:3 3:1 : × 1:3 -3 208 b.
5. Jakub 'Kaštan' Jírovec (10690) : : : 3:1 × 2 206 b.
5.liga B 195 bodů 5 hráčů

David Kubín, Adam Cumpel, Petr Daneš, David Stíbal, Richard Žižka

  D.K. A.C. P.D. D.S. R.Ž. rozdíl setů  
1. David Kubín (19876) × : 3:0 3:2 : 4 217 b.
2. Adam Cumpel (22518) : × : 3:0 : 3 208 b.
3. Petr Daneš (10421) 0:3 : × 3:2 : -2 204 b.
4. David Stíbal (10171) 2:3 0:3 2:3 × : -5 203 b.
5. Richard Žižka (28474) : : : : × 0 195 b.
6.liga A 180 bodů 5 hráčů

Kamil Papež, Jan Petrásek, Čestmír Rybka, Jan Chroumal, Karel Tesař

  K.P. J.P. Č.R. J.C. K.T. rozdíl setů  
1. Kamil Papež (22050) × 3:2 3:0 : 3:1 6 213 b.
2. Jan Petrásek (16347) 2:3 × 2:3 3:1 : 0 199 b.
3. Čestmír Rybka (11166) 0:3 3:2 × 3:2 : -1 198 b.
4. Jan Chroumal (16461) : 1:3 2:3 × 3:1 -1 197 b.
5. Karel Tesař (17338) 1:3 : : 1:3 × -4 184 b.
6.liga B 180 bodů 5 hráčů

Daniel Hurych, Petr Simek, Jan Skála, Miroslav Frayer, Pavel Včíslo

  D.H. P.S. J.S. M.F. P.V. rozdíl setů  
1. Daniel Hurych (15982) × 3:2 3:0 3:0 : 7 215 b.
2. Petr Simek (11159) 2:3 × 3:2 3:1 : 2 204 b.
3. Jan Skála (16476) 0:3 2:3 × 3:2 : -3 193 b.
4. Miroslav Frayer (10627) 0:3 1:3 2:3 × : -6 186 b.
5. Pavel Včíslo (26234) : : : : × 0 180 b.
7.liga A 165 bodů 5 hráčů

Petr Beneš, Filip Velemínský, Radek Brix, Jan Ambrož, Petr Bena

  P.B. F.V. R.B. J.A. P.B. rozdíl setů  
1. Petr Beneš (17328) × : 3:0 3:0 : 6 191 b.
2. Filip Velemínský (26083) : × 3:0 : : 3 178 b.
3. Radek Brix (16736) 0:3 0:3 × 3:1 : -4 176 b.
4. Jan Ambrož (24898) 0:3 : 1:3 × : -5 167 b.
5. Petr Bena (17578) : : : : × 0 165 b.
7.liga B 165 bodů 5 hráčů

Tomáš Jančar, Petr Altman, Lukáš Krofta, Jiří Vozka, Stano Miskovic

  T.J. P.A. L.K. J.V. S.M. rozdíl setů  
1. Tomáš Jančar (23455) × 3:2 : 3:2 3:1 4 194 b.
2. Petr Altman (21358) 2:3 × 3:2 : 3:1 2 189 b.
3. Lukáš Krofta (20264) : 2:3 × 3:1 : 1 180 b.
4. Jiří Vozka (13633) 2:3 : 1:3 × : -3 171 b.
5. Stano Miskovic (11900) 1:3 1:3 : : × -4 169 b.
7.liga C 165 bodů 5 hráčů

Lukáš Sobolčik, Hanzzz Kastl, Jan Stanicek, Ondřej Budík, Ondřej Mokrý

  L.S. H.K. J.S. O.B. O.M. rozdíl setů  
1. Lukáš Sobolčik (21857) × 3:0 : 3:1 3:1 7 200 b.
2. Hanzzz Kastl (19161) 0:3 × 3:1 3:0 : 2 189 b.
3. Jan Stanicek (20074) : 1:3 × 3:2 3:1 1 187 b.
4. Ondřej Budík (16243) 1:3 0:3 2:3 × : -6 171 b.
5. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 : 1:3 : × -4 169 b.
7.liga D 165 bodů 5 hráčů

Adrian Toman, David Polák, Jan Račanský, Michal Kutička, Pavel Rynt

  A.T. D.P. J.R. M.K. P.R. rozdíl setů  
1. Adrian Toman (20351) × 3:1 3:0 : : 5 189 b.
2. David Polák (13138) 1:3 × 3:0 3:2 : 2 189 b.
3. Jan Račanský (14985) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 -1 189 b.
4. Michal Kutička (20622) : 2:3 1:3 × : -3 171 b.
5. Pavel Rynt (27259) : : 0:3 : × -3 165 b.
8.liga A 150 bodů 5 hráčů

Milan Zajíček, Ondřej Semera, David Adamíra, Michal Bretschneider, Karel Andrle

  M.Z. O.S. D.A. M.B. K.A. rozdíl setů  
1. Milan Zajíček (10398) × 2:3 3:1 1:3 3:1 1 178 b.
2. Ondřej Semera (10547) 3:2 × : : 3:1 3 170 b.
3. David Adamíra (18011) 1:3 : × 3:0 : 1 165 b.
4. Michal Bretschneider (18395) 3:1 : 0:3 × : -1 161 b.
5. Karel Andrle (15719) 1:3 1:3 : : × -4 154 b.
8.liga B 150 bodů 5 hráčů

Jano Kupec, Ibragim Aschabov, Jiří Woš, Radek Zachariáš, Petr Sagner

  J.K. I.A. J.W. R.Z. P.S. rozdíl setů  
1. Jano Kupec (18005) × 1:3 3:1 3:2 3:1 3 183 b.
2. Ibragim Aschabov (21187) 3:1 × 0:3 : 3:2 0 170 b.
3. Jiří Woš (27157) 1:3 3:0 × : : 1 165 b.
4. Radek Zachariáš (14482) 2:3 : : × 3:1 1 165 b.
5. Petr Sagner (24989) 1:3 2:3 : 1:3 × -5 158 b.
8.liga C 150 bodů 5 hráčů

Matěj Bartoň, Jan Kricka, Rišo Hlásko, Adam Kubný, Lubomír Skoupil

  M.B. J.K. R.H. A.K. L.S. rozdíl setů  
1. Matěj Bartoň (16516) × 2:3 : 3:1 3:1 3 176 b.
2. Jan Kricka (23625) 3:2 × : 3:1 : 3 170 b.
3. Rišo Hlásko (20159) : : × : 3:1 2 161 b.
4. Adam Kubný (20784) 1:3 1:3 : × : -4 154 b.
5. Lubomír Skoupil (11326) 1:3 : 1:3 : × -4 154 b.
8.liga D 150 bodů 5 hráčů

Tomáš Hájek, Petr Nešetřil, Tomáš Mokrejš, Ondřej Zezula, Pavel Rak

  T.H. P.N. T.M. O.Z. P.R. rozdíl setů  
1. Tomáš Hájek (19145) × 2:3 3:0 3:0 3:S 8 190 b.
2. Petr Nešetřil (26013) 3:2 × 3:2 3:2 3:S 6 187 b.
3. Tomáš Mokrejš (20737) 0:3 2:3 × : 3:S -1 164 b.
4. Ondřej Zezula (13611) 0:3 2:3 : × : -4 154 b.
5. Pavel Rak (26855) S:3 S:3 S:3 : × -9 150 b.
9.liga A 135 bodů 5 hráčů

Jakub Švec, Tomáš Uher, Radek Lukeš, Lukáš Vaculík, Tomáš Dupal

  J.Š. T.U. R.L. L.V. T.D. rozdíl setů  
1. Jakub Švec (11033) × 0:3 2:3 3:1 : -2 150 b.
2. Tomáš Uher (12171) 3:0 × : : : 3 148 b.
3. Radek Lukeš (19622) 3:2 : × : : 1 144 b.
4. Lukáš Vaculík (25943) 1:3 : : × : -2 137 b.
5. Tomáš Dupal (16850) : : : : × 0 135 b.
9.liga B 135 bodů 5 hráčů

Jakub Průcha, Jan 'Sigi' Sigmund, Roman Ruzicka, Tomáš Bakule, Matěj Procházka

  J.P. J.&. R.R. T.B. M.P. rozdíl setů  
1. Jakub Průcha (15172) × 3:1 3:1 : 3:1 6 168 b.
2. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) 1:3 × 3:2 0:3 3:0 -1 159 b.
3. Roman Ruzicka (26198) 1:3 2:3 × 3:1 : -1 152 b.
4. Tomáš Bakule (10214) : 3:0 1:3 × : 1 150 b.
5. Matěj Procházka (21890) 1:3 0:3 : : × -5 137 b.
9.liga C 135 bodů 5 hráčů

Tomáš Jelínek, Přemysl Pavlák, Jaroslav Šindelář, Jaroslav Hančl, ROBERT SMIDA

  T.J. P.P. J.Š. J.H. R.S. rozdíl setů  
1. Tomáš Jelínek (23240) × 1:3 : 3:0 3:1 3 161 b.
2. Přemysl Pavlák (16192) 3:1 × : 3:1 : 4 157 b.
3. Jaroslav Šindelář (21413) : : × 3:1 2:3 1 150 b.
4. Jaroslav Hančl (29712) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 150 b.
5. ROBERT SMIDA (20206) 1:3 : 3:2 1:3 × -3 148 b.
9.liga D 135 bodů 5 hráčů

Tomáš Volák, Jakub Zakouřil, Petra Vansová, Tomas Zahradnik, Radko Janoušek

  T.V. J.Z. P.V. T.Z. R.J. rozdíl setů  
1. Tomáš Volák (18964) × 3:0 0:3 3:1 3:S 5 169 b.
2. Jakub Zakouřil (23780) 0:3 × 3:2 3:1 3:S 3 165 b.
3. Petra Vansová (25076) 3:0 2:3 × : 3:S 5 162 b.
4. Tomas Zahradnik (25663) 1:3 1:3 : × 3:S -1 149 b.
5. Radko Janoušek (29255) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 135 b.
10.liga A 120 bodů 5 hráčů

Michal Cerman, Petr Novotný, Iva Marešová, Pavel Brandejský, Standa Jaša

  M.C. P.N. I.M. P.B. S.J. rozdíl setů  
1. Michal Cerman (20687) × 3:2 3:2 : : 2 138 b.
2. Petr Novotný (23269) 2:3 × : 3:0 : 2 137 b.
3. Iva Marešová (10045) 2:3 : × 3:1 : 1 135 b.
4. Pavel Brandejský (13812) : 0:3 1:3 × : -5 122 b.
5. Standa Jaša (23980) : : : : × 0 120 b.
10.liga B 120 bodů 5 hráčů

Jan Heřmánek, Daniel Koleška, Martin Havelka, Martin Tomka, Jiří Fajt

  J.H. D.K. M.H. M.T. J.F. rozdíl setů  
1. Jan Heřmánek (16137) × 3:1 3:0 3:1 : 7 155 b.
2. Daniel Koleška (20144) 1:3 × 2:3 : 3:1 -1 137 b.
3. Martin Havelka (19602) 0:3 3:2 × : : -2 129 b.
4. Martin Tomka (29195) 1:3 : : × : -2 122 b.
5. Jiří Fajt (21329) : 1:3 : : × -2 122 b.
10.liga C 120 bodů 5 hráčů

Lenka Hrbková, Václav Jedlička, Jan Skyva, Ondřej Lovíšek, Tomáš Jirsa

  L.H. V.J. J.S. O.L. T.J. rozdíl setů  
1. Lenka Hrbková (10071) × : 1:3 3:0 3:S 4 145 b.
2. Václav Jedlička (26226) : × : 3:0 3:S 6 143 b.
3. Jan Skyva (27776) 3:1 : × : 3:S 5 141 b.
4. Ondřej Lovíšek (15705) 0:3 0:3 : × 3:S -3 130 b.
5. Tomáš Jirsa (18119) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 120 b.
10.liga D 120 bodů 5 hráčů

Martin Melicherčík, Lukáš Lamberský, Jakub Kříž, Jan Zmeškal, Michal Škrna

  M.M. L.L. J.K. J.Z. M.Š. rozdíl setů  
1. Martin Melicherčík (17733) × 3:1 3:1 : 3:0 7 155 b.
2. Lukáš Lamberský (14313) 1:3 × 3:1 : : 0 133 b.
3. Jakub Kříž (19131) 1:3 1:3 × 3:2 : -3 133 b.
4. Jan Zmeškal (19427) : : 2:3 × 3:2 0 133 b.
5. Michal Škrna (23187) 0:3 : : 2:3 × -4 124 b.
11.liga A 105 bodů 5 hráčů

David Martínek, Radovan Suda, Tomáš Janda, Lenka Geigerová, Sebastian Garcia

  D.M. R.S. T.J. L.G. S.G. rozdíl setů  
1. David Martínek (13572) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 150 b.
2. Radovan Suda (25031) 1:3 × : 3:0 3:S 4 130 b.
3. Tomáš Janda (13491) 1:3 : × 3:1 : 0 118 b.
4. Lenka Geigerová (18862) 0:3 0:3 1:3 × : -8 107 b.
5. Sebastian Garcia (18957) S:3 S:3 : : × -6 105 b.
11.liga B 105 bodů 5 hráčů

Jaroslav Matoušek, Petr Lohonka, Ondřej Soroka, Ondřej Slabihoud, Ondřej Němec

  J.M. P.L. O.S. O.S. O.N. rozdíl setů  
1. Jaroslav Matoušek (27807) × S:3 3:2 3:0 3:0 4 140 b.
2. Petr Lohonka (23308) 3:S × 1:3 2:3 : 0 121 b.
3. Ondřej Soroka (23895) 2:3 3:1 × : : 1 120 b.
4. Ondřej Slabihoud (10444) 0:3 3:2 : × : -2 114 b.
5. Ondřej Němec (25877) 0:3 : : : × -3 105 b.
11.liga C 105 bodů 5 hráčů

Petra Rodová, Jan Šavel, Petr Krejčí, Lucie Jarolímová, Michal Jarolím

  P.R. J.Š. P.K. L.J. M.J. rozdíl setů  
1. Petra Rodová (27265) × 3:2 3:2 2:3 2:3 0 131 b.
2. Jan Šavel (17067) 2:3 × 3:2 : 3:2 1 127 b.
3. Petr Krejčí (22947) 2:3 2:3 × 3:0 : 1 126 b.
4. Lucie Jarolímová (18939) 3:2 : 0:3 × 3:1 0 125 b.
5. Michal Jarolím (26326) 3:2 2:3 : 1:3 × -2 120 b.
11.liga D 105 bodů 5 hráčů

Mery Kejklíček, Jan Škoda, Michal Hlavačka, Honza Vlk, Tomáš Hromádka

  M.K. J.Š. M.H. H.V. T.H. rozdíl setů  
1. Mery Kejklíček (11544) × 3:1 : : 3:S 5 126 b.
2. Jan Škoda (17347) 1:3 × 3:2 : 3:S 2 126 b.
3. Michal Hlavačka (25209) : 2:3 × : 3:S 2 119 b.
4. Honza Vlk (26734) : : : × : 0 105 b.
5. Tomáš Hromádka (13536) S:3 S:3 S:3 : × -9 105 b.
12.liga A 90 bodů 5 hráčů

Patrik Švancer, Radim Pařík, Robin Capek, Jiří Krpelík, Radek Pich

  P.Š. R.P. R.C. J.K. R.P. rozdíl setů  
1. Patrik Švancer (27244) × 3:1 3:0 : 3:1 7 125 b.
2. Radim Pařík (26592) 1:3 × 3:0 : 3:0 4 118 b.
3. Robin Capek (19703) 0:3 0:3 × 2:3 3:1 -5 105 b.
4. Jiří Krpelík (21141) : : 3:2 × : 1 99 b.
5. Radek Pich (29743) 1:3 0:3 1:3 : × -7 94 b.
12.liga B 90 bodů 5 hráčů

Petr Silhanek, Michal Nohál, Martin Jedlička, Petr Mazouch, Jan Šindler

  P.S. M.N. M.J. P.M. J.Š. rozdíl setů  
1. Petr Silhanek (27847) × 3:2 3:1 3:1 : 5 121 b.
2. Michal Nohál (25033) 2:3 × 3:0 3:0 : 5 120 b.
3. Martin Jedlička (26176) 1:3 0:3 × : : -5 92 b.
4. Petr Mazouch (10835) 1:3 0:3 : × : -5 92 b.
5. Jan Šindler (13623) : : : : × 0 90 b.
12.liga C 90 bodů 5 hráčů

Petr Polívka, Michal Provazník, Márton Fekete, Monika Drahoňovská, Patrik Bodnár

  P.P. M.P. M.F. M.D. P.B. rozdíl setů  
1. Petr Polívka (12152) × 2:3 : 3:0 3:0 5 120 b.
2. Michal Provazník (23123) 3:2 × 3:2 : 3:1 4 119 b.
3. Márton Fekete (28869) : 2:3 × 3:2 : 0 103 b.
4. Monika Drahoňovská (21494) 0:3 : 2:3 × : -4 94 b.
5. Patrik Bodnár (22481) 0:3 1:3 : : × -5 92 b.
12.liga D 90 bodů 5 hráčů

Milan Muzikář, Pavol Gábryš, Ota Gartner, Ondřej Štika, Matyas Mihalka

  M.M. P.G. O.G. O.Š. M.M. rozdíl setů  
1. Milan Muzikář (17570) × 3:2 0:3 3:2 3:S 2 118 b.
2. Pavol Gábryš (10508) 2:3 × 3:1 3:1 : 3 116 b.
3. Ota Gartner (27532) 3:0 1:3 × : : 1 105 b.
4. Ondřej Štika (29382) 2:3 1:3 : × : -3 96 b.
5. Matyas Mihalka (27286) S:3 : : : × -3 90 b.
13.liga A 75 bodů 5 hráčů

Pavel Bodiš st., Petr Rajchl, Lukáš Celerýn, Lukáš Indra, Tomáš Bedřich

  P.B. P.R. L.C. L.I. T.B. rozdíl setů  
1. Pavel Bodiš st. (27092) × 3:2 3:2 3:2 3:1 5 113 b.
2. Petr Rajchl (28835) 2:3 × : 3:0 : 2 92 b.
3. Lukáš Celerýn (24003) 2:3 : × 3:0 : 2 92 b.
4. Lukáš Indra (19847) 2:3 0:3 0:3 × 3:0 -4 92 b.
5. Tomáš Bedřich (28471) 1:3 : : 0:3 × -5 77 b.
13.liga B 75 bodů 5 hráčů

Milan Varga, Daniel Turanský, Jiří Vosika, Tomáš Kuneš, Jáchym Vohryzek

  M.V. D.T. J.V. T.K. J.V. rozdíl setů  
1. Milan Varga (23622) × 3:1 3:0 : 3:0 8 112 b.
2. Daniel Turanský (29694) 1:3 × 3:0 3:2 : 2 99 b.
3. Jiří Vosika (26207) 0:3 0:3 × 3:0 : -3 88 b.
4. Tomáš Kuneš (10048) : 2:3 0:3 × : -4 79 b.
5. Jáchym Vohryzek (25923) 0:3 : : : × -3 75 b.
13.liga C 75 bodů 5 hráčů

Lukáš Dittrich, Ladislav Pivec, Václav 3. STEJSKAL, Miroslav Vacek, Anna Vondrová

  L.D. L.P. V.3. M.V. A.V. rozdíl setů  
1. Lukáš Dittrich (28018) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 121 b.
2. Ladislav Pivec (11742) 1:3 × 3:1 : 3:0 3 101 b.
3. Václav 3. STEJSKAL (10270) 2:3 1:3 × 2:3 3:2 -3 94 b.
4. Miroslav Vacek (27030) 0:3 : 3:2 × : -2 84 b.
5. Anna Vondrová (21724) 0:3 0:3 2:3 : × -7 79 b.
13.liga D 75 bodů 5 hráčů

Alžběta Honzková, Ondřej Novák, Jan Dvořák, Vladislav Rylich, Martin Zaplo Zapletal

  A.H. O.N. J.D. V.R. M.Z. rozdíl setů  
1. Alžběta Honzková (24152) × 3:1 : 3:0 3:0 8 112 b.
2. Ondřej Novák (22649) 1:3 × : 3:0 : 1 90 b.
3. Jan Dvořák (22731) : : × 3:2 : 1 84 b.
4. Vladislav Rylich (10461) 0:3 0:3 2:3 × : -7 79 b.
5. Martin Zaplo Zapletal (17978) 0:3 : : : × -3 75 b.
14.liga A 60 bodů 5 hráčů

Tomáš Nováček, Jiří Novosad, Eva Kostová, Juraj Zikmund, Dalibor Válek

  T.N. J.N. E.K. J.Z. D.V. rozdíl setů  
1. Tomáš Nováček (24171) × 3:1 3:2 1:3 3:1 3 93 b.
2. Jiří Novosad (11266) 1:3 × 3:2 : 3:0 2 84 b.
3. Eva Kostová (24779) 2:3 2:3 × : 3:0 1 81 b.
4. Juraj Zikmund (28226) 3:1 : : × : 2 71 b.
5. Dalibor Válek (27320) 1:3 0:3 0:3 : × -8 62 b.
14.liga B 60 bodů 5 hráčů

Gábor Korpás, Adam Holuša, Přemysl Kafka, Ciprian Tarnita, Martin Zmrhal

  G.K. A.H. P.K. C.T. M.Z. rozdíl setů  
1. Gábor Korpás (28903) × 3:1 3:0 3:2 3:0 9 106 b.
2. Adam Holuša (28703) 1:3 × : 3:S : 1 72 b.
3. Přemysl Kafka (11226) 0:3 : × : 3:1 -1 71 b.
4. Ciprian Tarnita (25705) 2:3 S:3 : × : -4 64 b.
5. Martin Zmrhal (10124) 0:3 : 1:3 : × -5 62 b.
14.liga C 60 bodů 5 hráčů

Oto Holinka, Jan Lörinc, Michal Rytíř, Adam Velemínský, Pavel Máčka

  O.H. J.L. M.R. A.V. P.M. rozdíl setů  
1. Oto Holinka (12703) × 1:3 3:1 : 3:0 3 86 b.
2. Jan Lörinc (26069) 3:1 × 3:0 : : 5 84 b.
3. Michal Rytíř (26552) 1:3 0:3 × 2:3 2:3 -7 70 b.
4. Adam Velemínský (27502) : : 3:2 × : 1 69 b.
5. Pavel Máčka (14381) 0:3 : 3:2 : × -2 69 b.
14.liga D 60 bodů 5 hráčů

Pavel Sorejs, Dace Behmane, Tomáš Urbánek, Rostislav Matrka, Miroslav Kopecký

  P.S. D.B. T.U. R.M. M.K. rozdíl setů  
1. Pavel Sorejs (29386) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 101 b.
2. Dace Behmane (29084) 3:1 × 3:2 : 3:1 5 91 b.
3. Tomáš Urbánek (29655) 0:3 2:3 × : 3:0 -1 77 b.
4. Rostislav Matrka (10253) 0:3 : : × 3:1 -1 71 b.
5. Miroslav Kopecký (29794) 0:3 1:3 0:3 1:3 × -10 64 b.
15.liga A 45 bodů 5 hráčů

Petr Kafka, Dina Odarčenková, Denisa Petružálková, Miroslav Benek, Petr Voženílek

  P.K. D.O. D.P. M.B. P.V. rozdíl setů  
1. Petr Kafka (16346) × 3:0 3:0 : 3:0 9 84 b.
2. Dina Odarčenková (10647) 0:3 × 3:2 1:3 3:1 -2 67 b.
3. Denisa Petružálková (21831) 0:3 2:3 × : 3:1 -2 60 b.
4. Miroslav Benek (29675) : 3:1 : × : 2 56 b.
5. Petr Voženílek (29787) 0:3 1:3 1:3 : × -7 49 b.
15.liga B 45 bodů 5 hráčů

Jakub Galó, Alena Zelová, Martin Vodak, Jan Neuman, Kristýna Míková

  J.G. A.Z. M.V. J.N. K.M. rozdíl setů  
1. Jakub Galó (15476) × 1:3 3:1 3:0 3:0 6 84 b.
2. Alena Zelová (26755) 3:1 × 3:1 3:1 : 6 78 b.
3. Martin Vodak (23672) 1:3 1:3 × : 3:0 -1 62 b.
4. Jan Neuman (29244) 0:3 1:3 : × : -5 47 b.
5. Kristýna Míková (18767) 0:3 : 0:3 : × -6 45 b.
15.liga C 45 bodů 5 hráčů

Viktor Jungbauer, Lukáš Bedecs, Jan Biskup, Jaroslav Diviš, Lucie Krejbichová

  V.J. L.B. J.B. J.D. L.K. rozdíl setů  
1. Viktor Jungbauer (27289) × 3:0 3:0 3:1 : 8 82 b.
2. Lukáš Bedecs (21113) 0:3 × : 3:1 3:0 2 69 b.
3. Jan Biskup (26253) 0:3 : × : 3:0 0 58 b.
4. Jaroslav Diviš (27109) 1:3 1:3 : × : -4 49 b.
5. Lucie Krejbichová (12593) : 0:3 0:3 : × -6 45 b.
15.liga D 45 bodů 5 hráčů

Lucie Kiliánová, Luboš Tonhauser, Oleg Czop, Luděk Morávek, David Kalčík

  L.K. L.T. O.C. L.M. D.K. rozdíl setů  
1. Lucie Kiliánová (19958) × 1:3 : 3:1 3:0 3 71 b.
2. Luboš Tonhauser (20541) 3:1 × 3:1 : : 4 67 b.
3. Oleg Czop (20034) : 1:3 × 3:0 : 1 60 b.
4. Luděk Morávek (17437) 1:3 : 0:3 × 3:0 -2 60 b.
5. David Kalčík (28720) 0:3 : : 0:3 × -6 45 b.
16.liga A 30 bodů 5 hráčů

Jan Růzha, Lidia Makešová, David Hladílek, Aneta Hybšová, Jakub Čejchan

  J.R. L.M. D.H. A.H. J.Č. rozdíl setů  
1. Jan Růzha (29760) × 1:3 : : 3:1 0 43 b.
2. Lidia Makešová (23453) 3:1 × : : : 2 41 b.
3. David Hladílek (23721) : : × 3:2 : 1 39 b.
4. Aneta Hybšová (19063) : : 2:3 × : -1 34 b.
5. Jakub Čejchan (19581) 1:3 : : : × -2 32 b.
16.liga B 30 bodů 5 hráčů

Jaroslav Zbořil, Jan Míka, Jiří Kolařík, Alžběta Klímová, Sona Ispiryan

  J.Z. J.M. J.K. A.K. S.I. rozdíl setů  
1. Jaroslav Zbořil (24415) × 3:0 : 3:1 3:0 8 67 b.
2. Jan Míka (29785) 0:3 × 3:0 3:1 : 2 54 b.
3. Jiří Kolařík (19520) : 0:3 × 3:2 : -2 39 b.
4. Alžběta Klímová (29761) 1:3 1:3 2:3 × : -5 38 b.
5. Sona Ispiryan (26230) 0:3 : : : × -3 30 b.
16.liga C 30 bodů 5 hráčů

Matěj Skýba, Jitka Vochozková, Marek Dlask, Lucie Poslední, Přemysl Danda

  M.S. J.V. M.D. L.P. P.D. rozdíl setů  
1. Matěj Skýba (28831) × 3:0 3:0 3:0 : 9 69 b.
2. Jitka Vochozková (15782) 0:3 × 1:3 3:0 : -2 45 b.
3. Marek Dlask (24787) 0:3 3:1 × : : -1 41 b.
4. Lucie Poslední (13487) 0:3 0:3 : × 3:S -3 40 b.
5. Přemysl Danda (27066) : : : S:3 × -3 30 b.
16.liga D 30 bodů 5 hráčů

Lucie Honzíková, Tereza Klimešová, Jan Sachl, Michal Legemza, Josef Klatovský

  L.H. T.K. J.S. M.L. J.K. rozdíl setů  
1. Lucie Honzíková (21877) × 3:2 : 3:0 3:0 7 65 b.
2. Tereza Klimešová (29600) 2:3 × 3:0 3:1 : 4 58 b.
3. Jan Sachl (28384) : 0:3 × 3:0 : 0 43 b.
4. Michal Legemza (26924) 0:3 1:3 0:3 × : -8 32 b.
5. Josef Klatovský (22460) 0:3 : : : × -3 30 b.
17.liga A 15 bodů 5 hráčů

Adela Tavačová, Filip Jirouš, Šárka Vaňharová, Václav Beneš, Anna Žitnáková

  A.T. F.J. Š.V. V.B. A.Ž. rozdíl setů  
1. Adela Tavačová (29462) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 56 b.
2. Filip Jirouš (29680) 3:1 × : : 3:1 4 37 b.
3. Šárka Vaňharová (28297) 0:3 : × 3:0 : 0 28 b.
4. Václav Beneš (29781) 0:3 : 0:3 × 3:0 -3 28 b.
5. Anna Žitnáková (29527) 0:3 1:3 : 0:3 × -8 17 b.
17.liga B 15 bodů 5 hráčů

Ondřej Pešl, Alena Talířová, Barbora Šlapáková, Pavel Hrdlička, Kristýna Gröhlingová

  O.P. A.T. B.Š. P.H. K.G. rozdíl setů  
1. Ondřej Pešl (29237) × 3:0 3:0 : 3:0 9 54 b.
2. Alena Talířová (25208) 0:3 × 3:1 : 3:0 2 39 b.
3. Barbora Šlapáková (29742) 0:3 1:3 × : 3:0 -2 30 b.
4. Pavel Hrdlička (15751) : : : × 3:0 3 28 b.
5. Kristýna Gröhlingová (29104) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 15 b.
17.liga C 15 bodů 5 hráčů

Petr Špaček, Pavel Podrabský, Petr Šíp, Lukas Mach, Arnošt Veselský

  P.Š. P.P. P.Š. L.M. A.V. rozdíl setů  
1. Petr Špaček (29435) × 3:0 3:0 : 3:0 9 54 b.
2. Pavel Podrabský (28230) 0:3 × 3:1 : 3:S 2 36 b.
3. Petr Šíp (20441) 0:3 1:3 × : : -5 17 b.
4. Lukas Mach (24317) : : : × : 0 15 b.
5. Arnošt Veselský (29436) 0:3 S:3 : : × -6 15 b.
17.liga D 15 bodů 4 hráči

Robert Paciorek, Radek Jareš, Jan Pelikán, Tereza Valentová

  R.P. R.J. J.P. T.V. rozdíl setů  
1. Robert Paciorek (29529) × 3:0 3:0 3:0 9 67 b.
2. Radek Jareš (29359) 0:3 × 3:1 2:3 -2 35 b.
3. Jan Pelikán (29555) 0:3 1:3 × 3:1 -3 32 b.
4. Tereza Valentová (29735) 0:3 3:2 1:3 × -4 30 b.

VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...