Výsledky: Praha – Badminton

Prohlédněte si aktuální či historické výsledky zápasů ve skupinách. Rozklikněte si skupinu, která vás zajímá, nebo všechny skupiny naráz.

Aktuální kolo »

Rozbalit všechny ligy »

Výsledky kola: Jarní sezóna 2018 - 1.kolo (únor)

1.liga A 315 bodů 5 hráčů

Libor Laňka, Jan Kamenický, Michal Hanzlik, Jiří Novotný, Milan Vala

  L.L. J.K. M.H. J.N. M.V. rozdíl setů  
1. Libor Laňka (27842) × : 3:2 3:1 3:1 5 346 b.
2. Jan Kamenický (19681) : × 3:1 3:0 : 5 339 b.
3. Michal Hanzlik (15649) 2:3 1:3 × : 3:0 0 334 b.
4. Jiří Novotný (16168) 1:3 0:3 : × : -5 317 b.
5. Milan Vala (11023) 1:3 : 0:3 : × -5 317 b.
2.liga A 300 bodů 5 hráčů

Víťa Matoušek, Jan Ducháček, Pavel Andrle, Josef Kos, Martin Krauz

  V.M. J.D. P.A. J.K. M.K. rozdíl setů  
1. Víťa Matoušek (10966) × : 3:1 2:3 3:0 4 328 b.
2. Jan Ducháček (10543) : × 3:1 3:1 : 4 322 b.
3. Pavel Andrle (14825) 1:3 1:3 × 3:0 2:3 -2 321 b.
4. Josef Kos (23727) 3:2 1:3 0:3 × : -4 311 b.
5. Martin Krauz (24220) 0:3 : 3:2 : × -2 309 b.
3.liga A 285 bodů 5 hráčů

Filip Kublák, Martin Lívanec, Ján Puškár, Jiří Pašek, Dan Žlkovan

  F.K. M.L. J.P. J.P. D.Ž. rozdíl setů  
1. Filip Kublák (24060) × 2:3 3:0 : 3:0 5 315 b.
2. Martin Lívanec (10610) 3:2 × 3:2 : 3:2 3 312 b.
3. Ján Puškár (21088) 0:3 2:3 × 3:1 : -2 300 b.
4. Jiří Pašek (23461) : : 1:3 × 3:2 -1 296 b.
5. Dan Žlkovan (23479) 0:3 2:3 : 2:3 × -5 293 b.
3.liga B 285 bodů 5 hráčů

Tomáš Hříbek, Tomáš Zeman, Václav Zeman, Petr Sýkorovský, Jan Dvořák

  T.H. T.Z. V.Z. P.S. J.D. rozdíl setů  
1. Tomáš Hříbek (22521) × : : 3:1 3:0 5 309 b.
2. Tomáš Zeman (16139) : × 3:2 : 3:1 3 305 b.
3. Václav Zeman (22138) : 2:3 × : 3:0 2 302 b.
4. Petr Sýkorovský (17268) 1:3 : : × : -2 287 b.
5. Jan Dvořák (27651) 0:3 1:3 0:3 : × -8 287 b.
4.liga A 270 bodů 5 hráčů

Michal Koutný, Atul Sharma, Igor Khavkine, Marek Bergauer, petr budzinski

  M.K. A.S. I.K. M.B. p.b. rozdíl setů  
1. Michal Koutný (29779) × 3:1 : 3:1 3:S 7 302 b.
2. Atul Sharma (27652) 1:3 × 1:3 3:0 3:S 2 297 b.
3. Igor Khavkine (29434) : 3:1 × : 3:1 4 292 b.
4. Marek Bergauer (11314) 1:3 0:3 : × 3:1 -3 283 b.
5. petr budzinski (29118) S:3 S:3 1:3 1:3 × -10 274 b.
4.liga B 270 bodů 5 hráčů

Stanislav Šípka, Michal Kubes, Martina Hovorková, Zdeněk Matula, Jakub Drahorád

  S.Š. M.K. M.H. Z.M. J.D. rozdíl setů  
1. Stanislav Šípka (29054) × 3:0 3:0 : : 6 296 b.
2. Michal Kubes (17708) 0:3 × : 3:1 : -1 281 b.
3. Martina Hovorková (20033) 0:3 : × 3:2 : -2 279 b.
4. Zdeněk Matula (18291) : 1:3 2:3 × : -3 276 b.
5. Jakub Drahorád (22473) : : : : × 0 270 b.
5.liga A 255 bodů 5 hráčů

Robert Kubín, Jiří Havránek, Jiří Graeber, Eduard Dvořák, Zdeněk Rojka

  R.K. J.H. J.G. E.D. Z.R. rozdíl setů  
1. Robert Kubín (10507) × 3:2 : 3:0 3:0 7 290 b.
2. Jiří Havránek (20980) 2:3 × : : 3:0 2 272 b.
3. Jiří Graeber (23243) : : × : 3:0 3 268 b.
4. Eduard Dvořák (18280) 0:3 : : × 3:1 -1 266 b.
5. Zdeněk Rojka (20070) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 257 b.
5.liga B 255 bodů 5 hráčů

Aleš Mostecký, Adam Lovicar, Daniel Bukovský, Michal Peca, Jaroslav Smitka

  A.M. A.L. D.B. M.P. J.S. rozdíl setů  
1. Aleš Mostecký (21512) × 3:1 3:1 3:0 3:1 9 301 b.
2. Adam Lovicar (25653) 1:3 × 3:1 3:0 3:S 6 291 b.
3. Daniel Bukovský (20491) 1:3 1:3 × : 3:S -1 269 b.
4. Michal Peca (16484) 0:3 0:3 : × 3:S -3 265 b.
5. Jaroslav Smitka (10832) 1:3 S:3 S:3 S:3 × -11 257 b.
6.liga A 240 bodů 5 hráčů

Jiří Švejda, Vít Valenta, Jan Jeřábek, Michal Erben, Vladimír Žák

  J.Š. V.V. J.J. M.E. V.Ž. rozdíl setů  
1. Jiří Švejda (20774) × : 3:1 3:1 3:0 7 275 b.
2. Vít Valenta (13390) : × 3:0 3:2 3:2 5 271 b.
3. Jan Jeřábek (17696) 1:3 0:3 × 3:2 : -4 251 b.
4. Michal Erben (20830) 1:3 2:3 2:3 × : -4 250 b.
5. Vladimír Žák (10715) 0:3 2:3 : : × -4 244 b.
6.liga B 240 bodů 5 hráčů

Martin Duda, Zoltán Bán, Jirka Králík, Ladislav Slaník, David Hartmann

  M.D. Z.B. J.K. L.S. D.H. rozdíl setů  
1. Martin Duda (12794) × 1:3 3:1 3:0 : 3 266 b.
2. Zoltán Bán (21683) 3:1 × 3:1 : : 4 262 b.
3. Jirka Králík (10173) 1:3 1:3 × 3:1 : -2 255 b.
4. Ladislav Slaník (15115) 0:3 : 1:3 × : -5 242 b.
5. David Hartmann (28801) : : : : × 0 240 b.
7.liga A 225 bodů 5 hráčů

luboš vojta, Adam Martinec, Tomáš Dupal, Filip Dvořák, Martin Basl

  l.v. A.M. T.D. F.D. M.B. rozdíl setů  
1. luboš vojta (21008) × 3:0 3:1 : : 5 249 b.
2. Adam Martinec (19748) 0:3 × : 3:0 3:S 3 248 b.
3. Tomáš Dupal (16850) 1:3 : × 3:1 3:S 3 248 b.
4. Filip Dvořák (27410) : 0:3 1:3 × 3:S -2 237 b.
5. Martin Basl (20794) : S:3 S:3 S:3 × -9 225 b.
7.liga B 225 bodů 5 hráčů

Kateřina Kašparová, Jan Rys, Michal Ježek, Jakub Konečný, Miloš Kačírek

  K.K. J.R. M.J. J.K. M.K. rozdíl setů  
1. Kateřina Kašparová (13321) × 3:0 3:1 3:1 3:1 9 271 b.
2. Jan Rys (14778) 0:3 × 3:2 3:2 3:1 1 254 b.
3. Michal Ježek (24091) 1:3 2:3 × 3:2 3:1 0 251 b.
4. Jakub Konečný (20907) 1:3 2:3 2:3 × : -4 235 b.
5. Miloš Kačírek (21286) 1:3 1:3 1:3 : × -6 231 b.
7.liga C 225 bodů 5 hráčů

Dan Štěpánek, Petr Černý, Tomáš Hruška, Marek Dlask, Petr Pikal

  D.Š. P.Č. T.H. M.D. P.P. rozdíl setů  
1. Dan Štěpánek (10286) × : 3:0 : 3:1 5 249 b.
2. Petr Černý (15305) : × 3:1 2:3 : 1 240 b.
3. Tomáš Hruška (26503) 0:3 1:3 × 3:1 : -3 238 b.
4. Marek Dlask (24787) : 3:2 1:3 × : -1 236 b.
5. Petr Pikal (23198) 1:3 : : : × -2 227 b.
7.liga D 225 bodů 5 hráčů

František Kunský, Honza Pipek, Zdeněk Míka, Michal Čepek, Zdenek Jehlička

  F.K. H.P. Z.M. M.Č. Z.J. rozdíl setů  
1. František Kunský (20792) × 3:S : 3:0 3:0 9 261 b.
2. Honza Pipek (14526) S:3 × 2:3 3:0 : -1 242 b.
3. Zdeněk Míka (17304) : 3:2 × : : 1 234 b.
4. Michal Čepek (19400) 0:3 0:3 : × 3:2 -5 234 b.
5. Zdenek Jehlička (25875) 0:3 : : 2:3 × -4 229 b.
8.liga A 210 bodů 5 hráčů

Ladislav Koudelka, Tomáš Bolard, Vojtěch Wagner, Zdeněk Culek, Ladislav Navrátil

  L.K. T.B. V.W. Z.C. L.N. rozdíl setů  
1. Ladislav Koudelka (26706) × 3:2 : 3:1 : 3 230 b.
2. Tomáš Bolard (26764) 2:3 × 3:1 : : 1 225 b.
3. Vojtěch Wagner (24956) : 1:3 × : : -2 212 b.
4. Zdeněk Culek (15073) 1:3 : : × : -2 212 b.
5. Ladislav Navrátil (19252) : : : : × 0 210 b.
8.liga B 210 bodů 5 hráčů

Pavel Dvořák, Martin Jung, Marek Nečas, Rostislav Supa, Jan Bureš

  P.D. M.J. M.N. R.S. J.B. rozdíl setů  
1. Pavel Dvořák (19096) × 3:0 2:3 : : 2 227 b.
2. Martin Jung (26494) 0:3 × : 3:1 : -1 221 b.
3. Marek Nečas (10316) 3:2 : × : : 1 219 b.
4. Rostislav Supa (21976) : 1:3 : × : -2 212 b.
5. Jan Bureš (16078) : : : : × 0 210 b.
8.liga C 210 bodů 5 hráčů

Michal Petřīk, Ondřej Kupča, Pavel Štětkář, Jakub Mareš, Petr Dohnal

  M.P. O.K. P.Š. J.M. P.D. rozdíl setů  
1. Michal Petřīk (27327) × : 3:0 : 2:3 2 227 b.
2. Ondřej Kupča (21026) : × : : 3:0 3 223 b.
3. Pavel Štětkář (22646) 0:3 : × 1:3 3:1 -3 223 b.
4. Jakub Mareš (28150) : : 3:1 × : 2 221 b.
5. Petr Dohnal (16959) 3:2 0:3 1:3 : × -4 221 b.
8.liga D 210 bodů 5 hráčů

Jakub Dohnal, Michal Petrbok, Jan Bejkovský, Jaroslav Vybíral, Matej Broniš

  J.D. M.P. J.B. J.V. M.B. rozdíl setů  
1. Jakub Dohnal (16195) × 3:2 3:1 : : 3 230 b.
2. Michal Petrbok (18262) 2:3 × 3:2 : : 0 223 b.
3. Jan Bejkovský (17496) 1:3 2:3 × : : -3 216 b.
4. Jaroslav Vybíral (27521) : : : × : 0 210 b.
5. Matej Broniš (26319) : : : : × 0 210 b.
9.liga A 195 bodů 5 hráčů

Honza Soukup, Jakub Novák, Pavel Barkáč, Michael Kříž, Honza Svoboda

  H.S. J.N. P.B. M.K. H.S. rozdíl setů  
1. Honza Soukup (27782) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 245 b.
2. Jakub Novák (22133) 1:3 × 3:1 : 3:S 3 218 b.
3. Pavel Barkáč (22595) 0:3 1:3 × : 3:0 -2 210 b.
4. Michael Kříž (22851) 0:3 : : × 3:S 0 205 b.
5. Honza Svoboda (20131) 0:3 S:3 0:3 S:3 × -12 195 b.
9.liga B 195 bodů 5 hráčů

Antonio Garcia, Petr Holý, Jiří Olejníček, Petr Bulawa, Veronika Šťastná

  A.G. P.H. J.O. P.B. V.Š. rozdíl setů  
1. Antonio Garcia (29364) × 3:0 3:1 3:1 : 7 230 b.
2. Petr Holý (25027) 0:3 × 3:0 3:2 : 1 217 b.
3. Jiří Olejníček (25275) 1:3 0:3 × 3:1 : -3 208 b.
4. Petr Bulawa (27352) 1:3 2:3 1:3 × : -5 203 b.
5. Veronika Šťastná (23782) : : : : × 0 195 b.
9.liga C 195 bodů 5 hráčů

Tomáš Šoupal, Milan Materna, Vojtěch Starý, Peter Tomaška, Josef Dub

  T.Š. M.M. V.S. P.T. J.D. rozdíl setů  
1. Tomáš Šoupal (22520) × 3:1 3:1 : 0:3 1 217 b.
2. Milan Materna (23288) 1:3 × 3:0 0:3 : -2 210 b.
3. Vojtěch Starý (14857) 1:3 0:3 × : 3:0 -2 210 b.
4. Peter Tomaška (24599) : 3:0 : × : 3 208 b.
5. Josef Dub (15533) 3:0 : 0:3 : × 0 208 b.
9.liga D 195 bodů 5 hráčů

Lukáš Pěč, Jiří Adam, Viktor Svistunov, Jiří Šmejkal, Petr Levit

  L.P. J.A. V.S. J.Š. P.L. rozdíl setů  
1. Lukáš Pěč (29516) × 3:2 3:1 3:1 3:S 8 236 b.
2. Jiří Adam (29801) 2:3 × 3:2 3:2 3:S 4 227 b.
3. Viktor Svistunov (23769) 1:3 2:3 × 3:2 3:S 1 220 b.
4. Jiří Šmejkal (24405) 1:3 2:3 2:3 × 3:S -1 215 b.
5. Petr Levit (15619) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 195 b.
10.liga A 180 bodů 5 hráčů

Jakub Suchý, Martin Kučera, Jan Sachl, Martin Rusek, Radek Fidrant

  J.S. M.K. J.S. M.R. R.F. rozdíl setů  
1. Jakub Suchý (24158) × 3:1 3:2 3:0 : 6 213 b.
2. Martin Kučera (25814) 1:3 × 3:2 3:1 : 1 202 b.
3. Jan Sachl (28384) 2:3 2:3 × : 3:0 1 201 b.
4. Martin Rusek (10408) 0:3 1:3 : × 3:2 -4 191 b.
5. Radek Fidrant (20382) : : 0:3 2:3 × -4 184 b.
10.liga B 180 bodů 5 hráčů

Jiří Čumpelík, Tomáš Blahovec, Vladimír Janovský, Filip Kratochvíl, Mirek Voráček

  J.Č. T.B. V.J. F.K. M.V. rozdíl setů  
1. Jiří Čumpelík (26430) × 2:3 3:1 : 3:0 4 208 b.
2. Tomáš Blahovec (13748) 3:2 × : : : 1 189 b.
3. Vladimír Janovský (14883) 1:3 : × : : -2 182 b.
4. Filip Kratochvíl (26104) : : : × : 0 180 b.
5. Mirek Voráček (23169) 0:3 : : : × -3 180 b.
10.liga C 180 bodů 5 hráčů

Roman Jasenovec, Veronika Mičková, Jiří Semrád, Aleš Vlach, Jaroslav Fibichr

  R.J. V.M. J.S. A.V. J.F. rozdíl setů  
1. Roman Jasenovec (25161) × 3:1 3:0 3:S : 8 214 b.
2. Veronika Mičková (18169) 1:3 × 3:0 0:3 3:2 -1 204 b.
3. Jiří Semrád (27271) 0:3 0:3 × 3:1 3:1 -2 202 b.
4. Aleš Vlach (22591) S:3 3:0 1:3 × : -2 195 b.
5. Jaroslav Fibichr (19332) : 2:3 1:3 : × -3 186 b.
10.liga D 180 bodů 5 hráčů

Jakub Dutka, Vojtěch Krňanský, Michal Šťastný, Utkir Amrillaev, Jan Šrot

  J.D. V.K. M.Š. U.A. J.Š. rozdíl setů  
1. Jakub Dutka (29209) × 3:2 3:1 : 3:0 6 213 b.
2. Vojtěch Krňanský (24998) 2:3 × : 3:0 3:0 5 210 b.
3. Michal Šťastný (16052) 1:3 : × : : -2 182 b.
4. Utkir Amrillaev (27543) : 0:3 : × : -3 180 b.
5. Jan Šrot (29672) 0:3 0:3 : : × -6 180 b.
11.liga A 165 bodů 5 hráčů

Michal Drusan, Štěpánka Romanová, Antonin Fulka, Roman Gazárek, Peter Paulis

  M.D. Š.R. A.F. R.G. P.P. rozdíl setů  
1. Michal Drusan (23603) × 3:2 : : 3:1 3 185 b.
2. Štěpánka Romanová (20425) 2:3 × 2:3 : 3:1 0 184 b.
3. Antonin Fulka (26834) : 3:2 × : 3:2 2 183 b.
4. Roman Gazárek (18002) : : : × 3:0 3 178 b.
5. Peter Paulis (22100) 1:3 1:3 2:3 0:3 × -8 173 b.
11.liga B 165 bodů 5 hráčů

Roman Krichebauer, Jakub Hlista, Robert Rosenberg, Michal Steiner, Jakub Janhuba

  R.K. J.H. R.R. M.S. J.J. rozdíl setů  
1. Roman Krichebauer (22845) × 2:3 3:0 3:0 3:0 8 208 b.
2. Jakub Hlista (23353) 3:2 × 0:3 3:2 : -1 183 b.
3. Robert Rosenberg (24870) 0:3 3:0 × : : 0 178 b.
4. Michal Steiner (25120) 0:3 2:3 : × : -4 169 b.
5. Jakub Janhuba (24308) 0:3 : : : × -3 165 b.
11.liga C 165 bodů 5 hráčů

Martin Drbohlav, Tomas Ludvik, Jan Neubert, Jitka Skřivanová, Jiří Čambula

  M.D. T.L. J.N. J.S. J.Č. rozdíl setů  
1. Martin Drbohlav (28512) × 3:1 : 3:0 3:0 8 202 b.
2. Tomas Ludvik (17844) 1:3 × : : : -2 167 b.
3. Jan Neubert (22579) : : × : : 0 165 b.
4. Jitka Skřivanová (23414) 0:3 : : × : -3 165 b.
5. Jiří Čambula (16498) 0:3 : : : × -3 165 b.
11.liga D 165 bodů 5 hráčů

Karel Polák, Pavel Hrbotický, Jan Mikeš, Marek Rykala, Jan Žák

  K.P. P.H. J.M. M.R. J.Ž. rozdíl setů  
1. Karel Polák (27002) × 1:3 3:1 : 3:0 3 191 b.
2. Pavel Hrbotický (25204) 3:1 × 0:3 3:2 : 0 185 b.
3. Jan Mikeš (14642) 1:3 3:0 × : : 1 180 b.
4. Marek Rykala (18031) : 2:3 : × : -1 169 b.
5. Jan Žák (22828) 0:3 : : : × -3 165 b.
12.liga A 150 bodů 5 hráčů

Kryštof Kuželka, Martin Dostalík, Daniel Kasa, Ján Puškár, Petr Bordovský

  K.K. M.D. D.K. J.P. P.B. rozdíl setů  
1. Kryštof Kuželka (24058) × 3:0 : 3:0 3:0 9 189 b.
2. Martin Dostalík (18416) 0:3 × : : 3:S 0 160 b.
3. Daniel Kasa (29045) : : × : : 0 150 b.
4. Ján Puškár (20124) 0:3 : : × : -3 150 b.
5. Petr Bordovský (23709) 0:3 S:3 : : × -6 150 b.
12.liga B 150 bodů 5 hráčů

Mery Kejklíček, Václav Boháč, Jiří Smitka, Petr Holman, Petr Hlobil

  M.K. V.B. J.S. P.H. P.H. rozdíl setů  
1. Mery Kejklíček (11544) × : : 3:0 3:0 6 176 b.
2. Václav Boháč (22111) : × 3:1 : 3:0 5 174 b.
3. Jiří Smitka (27224) : 1:3 × : 3:0 1 165 b.
4. Petr Holman (21596) 0:3 : : × : -3 150 b.
5. Petr Hlobil (20413) 0:3 0:3 0:3 : × -9 150 b.
12.liga C 150 bodů 5 hráčů

Pavlína Hiršová, Petr Prochazka, Jiří Dubec, Pavlína Šilhánková, Peter Androvič

  P.H. P.P. J.D. P.Š. P.A. rozdíl setů  
1. Pavlína Hiršová (19817) × 3:1 3:0 : 3:0 8 187 b.
2. Petr Prochazka (27914) 1:3 × : 3:1 3:0 3 176 b.
3. Jiří Dubec (26934) 0:3 : × : 3:0 0 163 b.
4. Pavlína Šilhánková (23408) : 1:3 : × 3:2 -1 161 b.
5. Peter Androvič (25502) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 154 b.
12.liga D 150 bodů 5 hráčů

Jiří Dvořák, Lukáš Strejc, Karel Martiník, Adéla Schrecková, Peter Wojtovič

  J.D. L.S. K.M. A.S. P.W. rozdíl setů  
1. Jiří Dvořák (27600) × 2:3 3:1 3:2 3:1 4 185 b.
2. Lukáš Strejc (28781) 3:2 × 3:0 : 3:1 6 183 b.
3. Karel Martiník (17913) 1:3 0:3 × 3:1 : -3 163 b.
4. Adéla Schrecková (23460) 2:3 : 1:3 × : -3 156 b.
5. Peter Wojtovič (27730) 1:3 1:3 : : × -4 154 b.
13.liga A 135 bodů 5 hráčů

Tomáš Voldrich, Martin Šturma, Martina Pýchová, Martin Hurai, Ladislav Svoboda

  T.V. M.Š. M.P. M.H. L.S. rozdíl setů  
1. Tomáš Voldrich (27293) × 2:3 3:1 : 3:0 4 163 b.
2. Martin Šturma (28303) 3:2 × 3:0 : : 4 157 b.
3. Martina Pýchová (24790) 1:3 0:3 × : : -5 137 b.
4. Martin Hurai (28766) : : : × : 0 135 b.
5. Ladislav Svoboda (23495) 0:3 : : : × -3 135 b.
13.liga B 135 bodů 5 hráčů

Jan Ondráček, Lukáš Pernička, Richard Votík, Vojtěch Navrátil, Ondřej Tyrychtr

  J.O. L.P. R.V. V.N. O.T. rozdíl setů  
1. Jan Ondráček (18612) × 3:2 : 3:2 : 2 153 b.
2. Lukáš Pernička (16475) 2:3 × 2:3 3:2 : -1 152 b.
3. Richard Votík (24500) : 3:2 × : : 1 144 b.
4. Vojtěch Navrátil (16364) 2:3 2:3 : × : -2 143 b.
5. Ondřej Tyrychtr (15094) : : : : × 0 135 b.
13.liga C 135 bodů 5 hráčů

Filip Szymansky, Martin Sedláček, Dominik Jurko, Francois-Xavier Poyet, Štěpán Marek

  F.S. M.S. D.J. F.P. Š.M. rozdíl setů  
1. Filip Szymansky (26595) × 3:0 3:0 3:S 3:0 12 184 b.
2. Martin Sedláček (19110) 0:3 × 3:1 3:S 2:3 1 160 b.
3. Dominik Jurko (29729) 0:3 1:3 × 3:S : -2 147 b.
4. Francois-Xavier Poyet (20647) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 145 b.
5. Štěpán Marek (22422) 0:3 3:2 : S:3 × -5 144 b.
13.liga D 135 bodů 5 hráčů

Vojta Lejsek, Martin Málek, Petr Valouch, Petr Kašpar, Markéta Pulkrabová

  V.L. M.M. P.V. P.K. M.P. rozdíl setů  
1. Vojta Lejsek (12421) × 3:0 2:3 3:1 3:0 7 176 b.
2. Martin Málek (16455) 0:3 × : 3:0 : 0 148 b.
3. Petr Valouch (17636) 3:2 : × : : 1 144 b.
4. Petr Kašpar (28853) 1:3 0:3 : × : -5 137 b.
5. Markéta Pulkrabová (17695) 0:3 : : : × -3 135 b.
14.liga A 120 bodů 5 hráčů

Michal Martinek, Evžen Vacek, Jan Rambousek, Kevin Perche, Daniel Švarc

  M.M. E.V. J.R. K.P. D.Š. rozdíl setů  
1. Michal Martinek (24548) × 3:0 3:0 : : 6 146 b.
2. Evžen Vacek (29015) 0:3 × 3:2 : : -2 129 b.
3. Jan Rambousek (28050) 0:3 2:3 × : : -4 124 b.
4. Kevin Perche (25975) : : : × : 0 120 b.
5. Daniel Švarc (24170) : : : : × 0 120 b.
14.liga B 120 bodů 5 hráčů

Michal Němec, Jan Gregor, Robin Pařík, Svitlana Gorb, Daniel Ficek

  M.N. J.G. R.P. S.G. D.F. rozdíl setů  
1. Michal Němec (17422) × : : 3:0 : 3 133 b.
2. Jan Gregor (17177) : × : : 3:0 3 133 b.
3. Robin Pařík (17751) : : × : : 0 120 b.
4. Svitlana Gorb (27685) 0:3 : : × : -3 120 b.
5. Daniel Ficek (23582) : 0:3 : : × -3 120 b.
14.liga C 120 bodů 5 hráčů

Kamil Dunička, Eva Šobáňová, Zdeněk Hladík, Petr Velička, Badalík Antonín

  K.D. E.Š. Z.H. P.V. B.A. rozdíl setů  
1. Kamil Dunička (22086) × : 3:0 : 3:0 6 146 b.
2. Eva Šobáňová (23003) : × 3:1 : 3:1 4 142 b.
3. Zdeněk Hladík (17549) 0:3 1:3 × : 3:0 -2 135 b.
4. Petr Velička (10163) : : : × 3:0 3 133 b.
5. Badalík Antonín (23501) 0:3 1:3 0:3 0:3 × -11 122 b.
14.liga D 120 bodů 5 hráčů

jiri pavlů, Tomáš Lutner, Jiří Čeněk, Jana Veverková, Monika Tomanová

  j.p. T.L. J.Č. J.V. M.T. rozdíl setů  
1. jiri pavlů (25679) × 3:2 3:0 : 3:0 7 155 b.
2. Tomáš Lutner (29561) 2:3 × 0:3 3:0 3:0 2 150 b.
3. Jiří Čeněk (21014) 0:3 3:0 × : : 0 133 b.
4. Jana Veverková (23449) : 0:3 : × : -3 120 b.
5. Monika Tomanová (21903) 0:3 0:3 : : × -6 120 b.
15.liga A 105 bodů 5 hráčů

Robert Hencz, Filip Soukup, Martin Nepraš, Adam Rezek, Lucka Musilová

  R.H. F.S. M.N. A.R. L.M. rozdíl setů  
1. Robert Hencz (29534) × 0:3 3:1 3:1 3:2 2 136 b.
2. Filip Soukup (20728) 3:0 × 3:0 : : 6 131 b.
3. Martin Nepraš (26705) 1:3 0:3 × : 3:1 -3 118 b.
4. Adam Rezek (18864) 1:3 : : × 3:2 -1 116 b.
5. Lucka Musilová (22931) 2:3 : 1:3 2:3 × -4 115 b.
15.liga B 105 bodů 5 hráčů

Jan Kotlář, Martin Vondrák, Petr Kosmata, Tomáš Petr, Ondřej Vaněk

  J.K. M.V. P.K. T.P. O.V. rozdíl setů  
1. Jan Kotlář (21374) × : : : 3:0 3 118 b.
2. Martin Vondrák (28796) : × 2:3 3:2 : 0 118 b.
3. Petr Kosmata (20549) : 3:2 × : : 1 114 b.
4. Tomáš Petr (21733) : 2:3 : × : -1 109 b.
5. Ondřej Vaněk (27476) 0:3 : : : × -3 105 b.
15.liga C 105 bodů 5 hráčů

Klára Pšenková, Jaroslav Sedláček, Hana Vaňková, Jitka Kauerová, Soňa Mejsnarová

  K.P. J.S. H.V. J.K. S.M. rozdíl setů  
1. Klára Pšenková (28699) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 155 b.
2. Jaroslav Sedláček (16839) 0:3 × 3:0 3:0 : 3 131 b.
3. Hana Vaňková (24181) 1:3 0:3 × : 3:2 -4 116 b.
4. Jitka Kauerová (17009) 0:3 0:3 : × 3:1 -4 116 b.
5. Soňa Mejsnarová (27734) 0:3 : 2:3 1:3 × -6 111 b.
15.liga D 105 bodů 5 hráčů

KAREL FRANTA, Milan Peterka, Michal Novák, Tomas Kosik, Anna Dufková

  K.F. M.P. M.N. T.K. A.D. rozdíl setů  
1. KAREL FRANTA (26701) × 3:0 3:2 3:0 : 7 140 b.
2. Milan Peterka (16337) 0:3 × : 3:2 3:1 0 125 b.
3. Michal Novák (27276) 2:3 : × : : -1 109 b.
4. Tomas Kosik (24037) 0:3 2:3 : × : -4 109 b.
5. Anna Dufková (21695) : 1:3 : : × -2 107 b.
16.liga A 90 bodů 5 hráčů

Tomáš Hořava, Pavel Šebelík, Kateřina Kadečková, Radka Královská, Martina Pirková

  T.H. P.Š. K.K. R.K. M.P. rozdíl setů  
1. Tomáš Hořava (26358) × : : 3:0 3:S 6 113 b.
2. Pavel Šebelík (25168) : × : 3:0 3:S 6 113 b.
3. Kateřina Kadečková (29782) : : × : 3:S 3 100 b.
4. Radka Královská (29519) 0:3 0:3 : × 3:S -3 100 b.
5. Martina Pirková (24619) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.
16.liga B 90 bodů 5 hráčů

Tomáš Krásný, Igor Dragun, Jakub Dus, Tereza Vitvarová, Renata Novotná

  T.K. I.D. J.D. T.V. R.N. rozdíl setů  
1. Tomáš Krásný (15811) × 3:0 3:2 3:0 3:0 10 138 b.
2. Igor Dragun (29019) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 4 125 b.
3. Jakub Dus (11248) 2:3 2:3 × 3:2 : -1 107 b.
4. Tereza Vitvarová (22073) 0:3 0:3 2:3 × : -7 94 b.
5. Renata Novotná (26759) 0:3 0:3 : : × -6 90 b.
16.liga C 90 bodů 5 hráčů

Jozef Mihok, Lenka Celá, Filip Řezníček, Jakub Machat, Zbyněk Drobiš

  J.M. L.C. F.Ř. J.M. Z.D. rozdíl setů  
1. Jozef Mihok (29184) × 0:3 3:2 3:1 3:0 3 123 b.
2. Lenka Celá (29018) 3:0 × 2:3 : 3:0 5 120 b.
3. Filip Řezníček (11224) 2:3 3:2 × 3:1 : 2 114 b.
4. Jakub Machat (28259) 1:3 : 1:3 × : -4 94 b.
5. Zbyněk Drobiš (25808) 0:3 0:3 : : × -6 90 b.
16.liga D 90 bodů 5 hráčů

Pascal Heitz, Jakub Blažej, Lída Bílková, Paul Hepper, Roman Pagáč

  P.H. J.B. L.B. P.H. R.P. rozdíl setů  
1. Pascal Heitz (29157) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 142 b.
2. Jakub Blažej (27635) 0:3 × : 3:1 3:1 1 112 b.
3. Lída Bílková (25050) 0:3 : × 3:2 3:S 1 109 b.
4. Paul Hepper (29611) 0:3 1:3 2:3 × : -6 96 b.
5. Roman Pagáč (27792) 0:3 1:3 S:3 : × -8 92 b.
17.liga A 75 bodů 5 hráčů

Jiří Červenka, Jan Valenta, Petr Vitásek, Lukáš Gruber, Zbyněk Kojecký

  J.Č. J.V. P.V. L.G. Z.K. rozdíl setů  
1. Jiří Červenka (29768) × 3:1 3:0 3:0 : 8 112 b.
2. Jan Valenta (28288) 1:3 × 3:1 : : 0 88 b.
3. Petr Vitásek (19685) 0:3 1:3 × 3:2 : -4 86 b.
4. Lukáš Gruber (19354) 0:3 : 2:3 × : -4 79 b.
5. Zbyněk Kojecký (20081) : : : : × 0 75 b.
17.liga B 75 bodů 5 hráčů

Tomáš Chlum, Tomáš Weidinger, Petr Valenta, Šárka Frolíková, Vladimíra Hvoždová

  T.C. T.W. P.V. Š.F. V.H. rozdíl setů  
1. Tomáš Chlum (27999) × 3:1 3:0 3:1 3:1 9 121 b.
2. Tomáš Weidinger (23451) 1:3 × 3:0 3:1 3:2 4 110 b.
3. Petr Valenta (23609) 0:3 0:3 × 3:2 3:2 -4 93 b.
4. Šárka Frolíková (29233) 1:3 1:3 2:3 × 3:2 -4 92 b.
5. Vladimíra Hvoždová (29000) 1:3 2:3 2:3 2:3 × -5 89 b.
17.liga C 75 bodů 5 hráčů

Jan Formánek, Michal Levý, Michaela Poláková, Michal Dostál, Kamil Bandžak

  J.F. M.L. M.P. M.D. K.B. rozdíl setů  
1. Jan Formánek (20208) × 3:0 3:0 3:0 : 9 114 b.
2. Michal Levý (24990) 0:3 × 0:3 3:0 3:0 0 101 b.
3. Michaela Poláková (25675) 0:3 3:0 × 1:3 3:2 -1 99 b.
4. Michal Dostál (17697) 0:3 0:3 3:1 × : -4 86 b.
5. Kamil Bandžak (26029) : 0:3 2:3 : × -4 79 b.
17.liga D 75 bodů 5 hráčů

Zdeněk Hittman, David Paulus, David Konvalina, Jan Slezák, Veronika Klášterková

  Z.H. D.P. D.K. J.S. V.K. rozdíl setů  
1. Zdeněk Hittman (15546) × 3:0 3:0 3:0 : 9 114 b.
2. David Paulus (22942) 0:3 × 3:0 : 2:3 -1 92 b.
3. David Konvalina (29772) 0:3 0:3 × 1:3 3:0 -5 90 b.
4. Jan Slezák (20848) 0:3 : 3:1 × : -1 86 b.
5. Veronika Klášterková (28219) : 3:2 0:3 : × -2 84 b.
18.liga A 60 bodů 5 hráčů

Filip Grelich, Zuzana Cinková, Douglas Wong, Veronika Cahová, Jakub Kopáček

  F.G. Z.C. D.W. V.C. J.K. rozdíl setů  
1. Filip Grelich (28317) × 3:1 : 3:0 3:S 8 94 b.
2. Zuzana Cinková (15780) 1:3 × 3:1 : 3:S 3 83 b.
3. Douglas Wong (28052) : 1:3 × 3:1 : 0 73 b.
4. Veronika Cahová (29512) 0:3 : 1:3 × 3:S -2 72 b.
5. Jakub Kopáček (23241) S:3 S:3 : S:3 × -9 60 b.
18.liga B 60 bodů 5 hráčů

Tatiana Gašparová, Kateřina Kunková, Hana Sirůčková, Lukáš Husák, Barbora Kubíková

  T.G. K.K. H.S. L.H. B.K. rozdíl setů  
1. Tatiana Gašparová (14822) × 3:0 3:0 : 3:0 9 99 b.
2. Kateřina Kunková (27674) 0:3 × 3:2 : 3:0 1 82 b.
3. Hana Sirůčková (25235) 0:3 2:3 × : 3:0 -1 77 b.
4. Lukáš Husák (14427) : : : × 3:0 3 73 b.
5. Barbora Kubíková (29575) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 60 b.
18.liga C 60 bodů 5 hráčů

Martin Staněk, Karel Červenka, Šárka Nygrýnová, Marcela Seifrtová, Michal Beneš

  M.S. K.Č. Š.N. M.S. M.B. rozdíl setů  
1. Martin Staněk (21312) × 3:0 3:0 : 3:S 9 96 b.
2. Karel Červenka (28701) 0:3 × 3:1 3:0 : 2 84 b.
3. Šárka Nygrýnová (23457) 0:3 1:3 × : 3:0 -2 75 b.
4. Marcela Seifrtová (28938) : 0:3 : × 3:1 -1 71 b.
5. Michal Beneš (26900) S:3 : 0:3 1:3 × -8 62 b.
18.liga D 60 bodů 5 hráčů

Jan Ježek, Jan Kolací, Anna Zahradníčková, Jan Richter, Simona Dubská

  J.J. J.K. A.Z. J.R. S.D. rozdíl setů  
1. Jan Ježek (27507) × 3:0 3:0 3:0 : 9 99 b.
2. Jan Kolací (29352) 0:3 × 3:0 1:3 3:1 0 86 b.
3. Anna Zahradníčková (25555) 0:3 0:3 × : 3:0 -3 73 b.
4. Jan Richter (22234) 0:3 3:1 : × : -1 71 b.
5. Simona Dubská (28810) : 1:3 0:3 : × -5 62 b.
19.liga A 45 bodů 5 hráčů

Daniel Toth, Jakub Poláček, Kristýna Polanská, Zuzana Procházková, Vlasta Sýkorová

  D.T. J.P. K.P. Z.P. V.S. rozdíl setů  
1. Daniel Toth (29162) × 0:3 3:2 3:0 3:2 2 76 b.
2. Jakub Poláček (28655) 3:0 × 0:3 3:1 : 2 69 b.
3. Kristýna Polanská (27070) 2:3 3:0 × S:3 : -1 62 b.
4. Zuzana Procházková (27478) 0:3 1:3 3:S × : -2 57 b.
5. Vlasta Sýkorová (22368) 2:3 : : : × -1 49 b.
19.liga B 45 bodů 5 hráčů

Kateřina Krákorová, Josef Mihalik, Tomáš Lacina, Anna Doležalová, Tomáš Hromádka

  K.K. J.M. T.L. A.D. T.H. rozdíl setů  
1. Kateřina Krákorová (29763) × 3:2 1:3 3:0 3:S 5 79 b.
2. Josef Mihalik (18094) 2:3 × : : 3:S 2 59 b.
3. Tomáš Lacina (29224) 3:1 : × : : 2 56 b.
4. Anna Doležalová (29796) 0:3 : : × : -3 45 b.
5. Tomáš Hromádka (13536) S:3 S:3 : : × -6 45 b.
19.liga C 45 bodů 5 hráčů

Zdeněk Válek, Martina Tremlova, Jiří Slabihoud, Martina Chamrová, Zuzka Synková

  Z.V. M.T. J.S. M.C. Z.S. rozdíl setů  
1. Zdeněk Válek (27230) × 3:1 : 3:0 3:S 8 79 b.
2. Martina Tremlova (24157) 1:3 × 1:3 3:1 : -2 60 b.
3. Jiří Slabihoud (22446) : 3:1 × : : 2 56 b.
4. Martina Chamrová (28220) 0:3 1:3 : × : -5 47 b.
5. Zuzka Synková (21275) S:3 : : : × -3 45 b.
19.liga D 45 bodů 5 hráčů

Malvína Votánková, Pavla Hodková, Kristýna Smažíková, Michaela Doksanská, Láďa Švehla

  M.V. P.H. K.S. M.D. L.Š. rozdíl setů  
1. Malvína Votánková (18755) × S:3 : 3:1 3:S 2 66 b.
2. Pavla Hodková (28555) 3:S × 1:3 : : 1 57 b.
3. Kristýna Smažíková (14973) : 3:1 × : : 2 56 b.
4. Michaela Doksanská (24561) 1:3 : : × : -2 47 b.
5. Láďa Švehla (21882) S:3 : : : × -3 45 b.
20.liga A 30 bodů 5 hráčů

Ivan Grin, Tomáš Kolomazník, Pavel Hošek, Petra Semíková, Lucie Krausová

  I.G. T.K. P.H. P.S. L.K. rozdíl setů  
1. Ivan Grin (11382) × 3:1 3:0 : 3:0 8 67 b.
2. Tomáš Kolomazník (29645) 1:3 × 3:0 3:0 : 4 58 b.
3. Pavel Hošek (29475) 0:3 0:3 × 3:0 : -3 43 b.
4. Petra Semíková (29783) : 0:3 0:3 × 3:2 -5 39 b.
5. Lucie Krausová (21391) 0:3 : : 2:3 × -4 34 b.
20.liga B 30 bodů 5 hráčů

Alžběta Pátíková, Jana Malá, Tomáš Pokorný, Helena Papirnikova, Lukas Mach

  A.P. J.M. T.P. H.P. L.M. rozdíl setů  
1. Alžběta Pátíková (27586) × : 3:1 : : 2 41 b.
2. Jana Malá (22707) : × 3:1 : : 2 41 b.
3. Tomáš Pokorný (20962) 1:3 1:3 × : : -4 34 b.
4. Helena Papirnikova (27737) : : : × : 0 30 b.
5. Lukas Mach (24317) : : : : × 0 30 b.
20.liga C 30 bodů 5 hráčů

Martin Plíhal, Martina Šviráková, Mara Jirkovsky, Kristýna Langerová, Pavlína Honzíková

  M.P. M.Š. M.J. K.L. P.H. rozdíl setů  
1. Martin Plíhal (29624) × : : 3:0 3:0 6 56 b.
2. Martina Šviráková (28689) : × : 1:3 3:0 1 45 b.
3. Mara Jirkovsky (28537) : : × 3:0 : 3 43 b.
4. Kristýna Langerová (27952) 0:3 3:1 0:3 × : -4 41 b.
5. Pavlína Honzíková (28829) 0:3 0:3 : : × -6 30 b.
20.liga D 30 bodů 5 hráčů

Jarmila Kuličková, Ivana Kolkusová, Barbara Jirátová, Kristina Bělková, Michaela Kadečková

  J.K. I.K. B.J. K.B. M.K. rozdíl setů  
1. Jarmila Kuličková (27120) × : 3:0 3:0 3:0 9 69 b.
2. Ivana Kolkusová (29443) : × : : 3:0 3 43 b.
3. Barbara Jirátová (29277) 0:3 : × 3:2 : -2 39 b.
4. Kristina Bělková (29461) 0:3 : 2:3 × : -4 34 b.
5. Michaela Kadečková (29578) 0:3 0:3 : : × -6 30 b.
21.liga A 15 bodů 5 hráčů

Martina Janečková, Marie Bernotová, Eliška Tučková, Natálie Viochnová, Vojtěch Teřl

  M.J. M.B. E.T. N.V. V.T. rozdíl setů  
1. Martina Janečková (29549) × 3:0 3:0 3:0 : 9 54 b.
2. Marie Bernotová (29708) 0:3 × 3:1 3:1 3:S 4 47 b.
3. Eliška Tučková (29305) 0:3 1:3 × 3:0 : -2 30 b.
4. Natálie Viochnová (29502) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 27 b.
5. Vojtěch Teřl (29623) : S:3 : S:3 × -6 15 b.

VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...