Výsledky: Plzeň – Squash

Prohlédněte si aktuální či historické výsledky zápasů ve skupinách. Rozklikněte si skupinu, která vás zajímá, nebo všechny skupiny naráz.

Aktuální kolo »

Rozbalit všechny ligy »

Výsledky kola: Podzimní sezóna 2017 - 3. kolo (prosinec)

1.liga A 120 bodů 5 hráčů

Tomáš Jarošík, Karel Noháč, Jiří Krušina, Jiří Egermaier, Lukáš Pivoňka

  T.J. K.N. J.K. J.E. L.P. rozdíl setů  
1. Tomáš Jarošík (10033) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 172 b.
2. Karel Noháč (10352) 0:3 × : : 3:1 -1 131 b.
3. Jiří Krušina (24253) 0:3 : × 3:2 : -2 129 b.
4. Jiří Egermaier (16291) 0:3 : 2:3 × : -4 124 b.
5. Lukáš Pivoňka (18525) 0:3 1:3 : : × -5 122 b.
2.liga A 105 bodů 5 hráčů

Václav John, Pavel Mach, Marek Hajžman, Aleš Tolar, Martin Zeman

  V.J. P.M. M.H. A.T. M.Z. rozdíl setů  
1. Václav John (10080) × 1:3 3:1 : : 0 118 b.
2. Pavel Mach (21896) 3:1 × : : : 2 116 b.
3. Marek Hajžman (19450) 1:3 : × : : -2 107 b.
4. Aleš Tolar (18056) : : : × : 0 105 b.
5. Martin Zeman (17561) : : : : × 0 105 b.
3.liga A 90 bodů 5 hráčů

Lukáš Loukota, Lukáš Kaprál, Karel Kolář, Miroslav Knaizl, Tomáš Holub

  L.L. L.K. K.K. M.K. T.H. rozdíl setů  
1. Lukáš Loukota (12711) × : : 3:1 : 2 101 b.
2. Lukáš Kaprál (10181) : × 3:2 : : 1 99 b.
3. Karel Kolář (14643) : 2:3 × : : -1 94 b.
4. Miroslav Knaizl (19708) 1:3 : : × : -2 92 b.
5. Tomáš Holub (12263) : : : : × 0 90 b.
3.liga B 90 bodů 5 hráčů

Luboš Kastner, Jan Krafka, Luděk Calta, Václav Kotora, František Nový

  L.K. J.K. L.C. V.K. F.N. rozdíl setů  
1. Luboš Kastner (27988) × 3:0 3:0 : : 6 116 b.
2. Jan Krafka (14698) 0:3 × 3:0 : : 0 103 b.
3. Luděk Calta (19297) 0:3 0:3 × 3:2 : -5 99 b.
4. Václav Kotora (22566) : : 2:3 × : -1 94 b.
5. František Nový (15607) : : : : × 0 90 b.
4.liga A 75 bodů 6 hráčů

Václav Vodička, Michal Campr, Josef Polesný, Vašek Úbl, Radek Tančouz, Michal Šedivec

  V.V. M.C. J.P. V.Ú. R.T. M.Š. rozdíl setů  
1. Václav Vodička (27544) × 3:0 : 3:0 : 3:S 9 104 b.
2. Michal Campr (14813) 0:3 × : 3:0 : 3:S 3 93 b.
3. Josef Polesný (27602) : : × 3:1 : 3:S 5 92 b.
4. Vašek Úbl (17037) 0:3 0:3 1:3 × : 3:S -5 85 b.
5. Radek Tančouz (22211) : : : : × 3:S 3 83 b.
6. Michal Šedivec (13935) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 75 b.
4.liga B 75 bodů 6 hráčů

Vít Pagač, Martin Šmejkal, Petr Lundák, Jiří Čejka, Milan Bednařík, Martina Melková

  V.P. M.Š. P.L. J.Č. M.B. M.M. rozdíl setů  
1. Vít Pagač (16465) × 0:3 3:1 3:0 : 3:0 5 105 b.
2. Martin Šmejkal (24283) 3:0 × 3:1 3:1 : : 7 103 b.
3. Petr Lundák (10252) 1:3 1:3 × : 3:2 3:0 0 96 b.
4. Jiří Čejka (21276) 0:3 1:3 : × : 3:0 -2 87 b.
5. Milan Bednařík (19154) : : 2:3 : × : -1 78 b.
6. Martina Melková (12302) 0:3 : 0:3 0:3 : × -9 75 b.
5.liga A 60 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Zdeněk Straka, Pavel Mach LR, Ondřej Davídek, Miroslav Šimandl

  Z.Š. Z.S. P.M. O.D. M.Š. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:2 : : : 1 69 b.
2. Zdeněk Straka (26228) 2:3 × : : : -1 64 b.
3. Pavel Mach LR (24798) : : × : : 0 60 b.
4. Ondřej Davídek (23838) : : : × : 0 60 b.
5. Miroslav Šimandl (21114) : : : : × 0 60 b.
5.liga B 60 bodů 5 hráčů

Zdenek Sváta, Veronika Babinská, Etienne Blaha, Václav Štengl, Miloš Kačer

  Z.S. V.B. E.B. V.Š. M.K. rozdíl setů  
1. Zdenek Sváta (26481) × 3:0 3:0 : : 6 86 b.
2. Veronika Babinská (17455) 0:3 × 3:1 : : -1 71 b.
3. Etienne Blaha (17447) 0:3 1:3 × : : -5 62 b.
4. Václav Štengl (18072) : : : × : 0 60 b.
5. Miloš Kačer (17164) : : : : × 0 60 b.
6.liga A 45 bodů 5 hráčů

Jaroslav Sühs, Soňa Königsmarková, Petr Vávra, Josef Tarantík, Pavel Skopový

  J.S. S.K. P.V. J.T. P.S. rozdíl setů  
1. Jaroslav Sühs (10343) × : 2:3 3:0 3:S 5 72 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) : × 3:1 : 3:S 5 66 b.
3. Petr Vávra (18762) 3:2 1:3 × : 3:S 2 66 b.
4. Josef Tarantík (19263) 0:3 : : × 3:S 0 55 b.
5. Pavel Skopový (23314) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.
6.liga B 45 bodů 5 hráčů

Karel Březina, Petr Sunek, Petr Muláček, Vojtěch Stříhavka, Martin Kovářík

  K.B. P.S. P.M. V.S. M.K. rozdíl setů  
1. Karel Březina (10237) × : : 3:0 : 3 58 b.
2. Petr Sunek (26081) : × : 3:1 : 2 56 b.
3. Petr Muláček (17625) : : × 3:1 : 2 56 b.
4. Vojtěch Stříhavka (26404) 0:3 1:3 1:3 × : -7 49 b.
5. Martin Kovářík (23216) : : : : × 0 45 b.
7.liga A 30 bodů 5 hráčů

Pavel Staněk, Luděk Holub, Milan Kolář, Ivana Milotová, Petr Brož

  P.S. L.H. M.K. I.M. P.B. rozdíl setů  
1. Pavel Staněk (24615) × 3:2 3:0 3:1 : 6 63 b.
2. Luděk Holub (27812) 2:3 × : 3:2 : 0 43 b.
3. Milan Kolář (27183) 0:3 : × 3:0 : 0 43 b.
4. Ivana Milotová (21725) 1:3 2:3 0:3 × : -6 36 b.
5. Petr Brož (19664) : : : : × 0 30 b.
7.liga B 30 bodů 5 hráčů

Jan Sladký, Miroslav Beránek, Dalibor Vojta, Jakub Štěpán, Miroslav Turek

  J.S. M.B. D.V. J.Š. M.T. rozdíl setů  
1. Jan Sladký (21205) × : : : 3:0 3 43 b.
2. Miroslav Beránek (14531) : × 3:1 : : 2 41 b.
3. Dalibor Vojta (18136) : 1:3 × : : -2 32 b.
4. Jakub Štěpán (27114) : : : × : 0 30 b.
5. Miroslav Turek (26403) 0:3 : : : × -3 30 b.
7.liga C 30 bodů 5 hráčů

Ondřej Zelenka, Lukáš Stuna, Kašpar Klepal, Vanda Sovová, Filip Kraus

  O.Z. L.S. K.K. V.S. F.K. rozdíl setů  
1. Ondřej Zelenka (21138) × 3:1 3:1 : : 4 52 b.
2. Lukáš Stuna (19266) 1:3 × 3:0 : : 1 45 b.
3. Kašpar Klepal (29135) 1:3 0:3 × : 3:0 -2 45 b.
4. Vanda Sovová (21932) : : : × : 0 30 b.
5. Filip Kraus (23432) : : 0:3 : × -3 30 b.
7.liga D 30 bodů 5 hráčů

Michal Vávra, Jakub Kostka, Jakub Šavlík, Tomáš Vrabec, Jan Ticháček

  M.V. J.K. J.Š. T.V. J.T. rozdíl setů  
1. Michal Vávra (24112) × 3:0 3:2 3:1 : 6 63 b.
2. Jakub Kostka (26819) 0:3 × : 3:1 : -1 41 b.
3. Jakub Šavlík (19330) 2:3 : × : : -1 34 b.
4. Tomáš Vrabec (17199) 1:3 1:3 : × : -4 34 b.
5. Jan Ticháček (21889) : : : : × 0 30 b.
8.liga A 15 bodů 6 hráčů

Jan Laksar, Martin Maliňák, Petr Kučera, Jiří Těthal, Veronika Vokurková, Lucie Tomanová

  J.L. M.M. P.K. J.T. V.V. L.T. rozdíl setů  
1. Jan Laksar (26348) × 1:3 3:1 3:0 3:0 : 6 46 b.
2. Martin Maliňák (16522) 3:1 × : 3:1 3:2 : 5 40 b.
3. Petr Kučera (11015) 1:3 : × 3:0 3:1 : 3 36 b.
4. Jiří Těthal (29017) 0:3 1:3 0:3 × : 3:S -5 25 b.
5. Veronika Vokurková (27960) 0:3 2:3 1:3 : × : -6 20 b.
6. Lucie Tomanová (28622) : : : S:3 : × -3 15 b.
8.liga B 15 bodů 5 hráčů

filip bastl, Ondřej Ešler, Petr Cafourek, Jindřich Špachman, Karel Rejšek

  f.b. O.E. P.C. J.Š. K.R. rozdíl setů  
1. filip bastl (25549) × : 2:3 3:1 3:1 3 41 b.
2. Ondřej Ešler (15141) : × 3:0 3:1 : 5 39 b.
3. Petr Cafourek (28710) 3:2 0:3 × : : -2 24 b.
4. Jindřich Špachman (27503) 1:3 1:3 : × : -4 19 b.
5. Karel Rejšek (28593) 1:3 : : : × -2 17 b.

VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...