Výsledky: Brno – Squash

Prohlédněte si aktuální či historické výsledky zápasů ve skupinách. Rozklikněte si skupinu, která vás zajímá, nebo všechny skupiny naráz.

Aktuální kolo »

Rozbalit všechny ligy »

Výsledky kola: Jarní sezóna 2018 - 4.kolo (květen)

1.liga A 150 bodů 5 hráčů

Vladimír Malý, Petr Felgr, Miroslav Ševečka, Jan Hrebicek, Roman Malo

  V.M. P.F. M.Š. J.H. R.M. rozdíl setů  
1. Vladimír Malý (17795) × 3:0 : : : 3 163 b.
2. Petr Felgr (10090) 0:3 × 3:1 : : -1 161 b.
3. Miroslav Ševečka (10089) : 1:3 × : : -2 152 b.
4. Jan Hrebicek (18297) : : : × : 0 150 b.
5. Roman Malo (10100) : : : : × 0 150 b.
2.liga A 135 bodů 6 hráčů

Erik Staffa, Michal Kopecký, Roman Förster, michal ragula, Karel Obluk, Robert Šmerek

  E.S. M.K. R.F. m.r. K.O. R.Š. rozdíl setů  
1. Erik Staffa (16503) × 3:2 : : 2:3 3:0 3 156 b.
2. Michal Kopecký (20952) 2:3 × 3:1 : 3:1 : 3 156 b.
3. Roman Förster (17023) : 1:3 × : : 3:0 1 147 b.
4. michal ragula (10898) : : : × : 3:1 2 144 b.
5. Karel Obluk (13718) 3:2 1:3 : : × : -1 144 b.
6. Robert Šmerek (22553) 0:3 : 0:3 1:3 : × -8 137 b.
3.liga A 120 bodů 5 hráčů

Tomáš Repel, Jiří Toužín, Petr Jeřábek, Kamil Böhm, Filip Kužel

  T.R. J.T. P.J. K.B. F.K. rozdíl setů  
1. Tomáš Repel (11416) × 3:1 3:1 : : 4 142 b.
2. Jiří Toužín (21498) 1:3 × : 3:0 : 1 135 b.
3. Petr Jeřábek (16287) 1:3 : × : 3:1 0 133 b.
4. Kamil Böhm (29641) : 0:3 : × 3:2 -2 129 b.
5. Filip Kužel (17470) : : 1:3 2:3 × -3 126 b.
3.liga B 120 bodů 5 hráčů

Vladimír Kolegar, Mojmír Špalek, Tomáš Strmiska, Luďa Rektořík, Vladimír Ondráček

  V.K. M.Š. T.S. L.R. V.O. rozdíl setů  
1. Vladimír Kolegar (14590) × : 3:1 3:2 : 3 140 b.
2. Mojmír Špalek (17039) : × : : 3:1 2 131 b.
3. Tomáš Strmiska (29499) 1:3 : × 3:2 : -1 131 b.
4. Luďa Rektořík (20526) 2:3 : 2:3 × : -2 128 b.
5. Vladimír Ondráček (19869) : 1:3 : : × -2 122 b.
4.liga A 105 bodů 5 hráčů

Jiří Žváček, Miroslav Petruška, Karel Hudec, Lukáš Košut, Richard Bazovský

  J.Ž. M.P. K.H. L.K. R.B. rozdíl setů  
1. Jiří Žváček (11918) × 3:0 : 3:0 : 6 131 b.
2. Miroslav Petruška (13830) 0:3 × : 3:1 3:0 2 129 b.
3. Karel Hudec (18662) : : × 3:1 : 2 116 b.
4. Lukáš Košut (26668) 0:3 1:3 1:3 × : -7 109 b.
5. Richard Bazovský (12869) : 0:3 : : × -3 105 b.
4.liga B 105 bodů 5 hráčů

Petr Prasek, Marián Miško, Petr Pejko, Martin Holík, Martin Adamec

  P.P. M.M. P.P. M.H. M.A. rozdíl setů  
1. Petr Prasek (10020) × 3:1 3:1 : 3:1 6 138 b.
2. Marián Miško (10063) 1:3 × 3:0 : 3:0 4 133 b.
3. Petr Pejko (17469) 1:3 0:3 × 3:2 : -4 116 b.
4. Martin Holík (15185) : : 2:3 × : -1 109 b.
5. Martin Adamec (19801) 1:3 0:3 : : × -5 107 b.
5.liga A 90 bodů 5 hráčů

Jakub Falt, Gabriela Masaříková, David Tuška, Michal Paštěka, Jiří Valenta

  J.F. G.M. D.T. M.P. J.V. rozdíl setů  
1. Jakub Falt (15337) × : 3:1 : 3:2 3 110 b.
2. Gabriela Masaříková (10287) : × 1:3 1:3 3:1 -2 105 b.
3. David Tuška (10992) 1:3 3:1 × : : 0 103 b.
4. Michal Paštěka (17030) : 3:1 : × : 2 101 b.
5. Jiří Valenta (16359) 2:3 1:3 : : × -3 96 b.
5.liga B 90 bodů 5 hráčů

Libor Palán, Petr Koziel, Petr Kachlík, Martin Basovník, Matúš Bušík

  L.P. P.K. P.K. M.B. M.B. rozdíl setů  
1. Libor Palán (21291) × 3:2 2:3 3:2 : 1 112 b.
2. Petr Koziel (26617) 2:3 × 3:0 : : 2 107 b.
3. Petr Kachlík (29987) 3:2 0:3 × : : -2 99 b.
4. Martin Basovník (20078) 2:3 : : × : -1 94 b.
5. Matúš Bušík (28836) : : : : × 0 90 b.
6.liga A 75 bodů 5 hráčů

Martin Kiška, Ronald Pari, Jiří Kratochvíl, Karel Lábr, Lukas Moravek

  M.K. R.P. J.K. K.L. L.M. rozdíl setů  
1. Martin Kiška (29002) × : 3:2 3:0 3:2 5 106 b.
2. Ronald Pari (16101) : × 3:0 3:2 : 4 97 b.
3. Jiří Kratochvíl (19200) 2:3 0:3 × : 3:0 -1 92 b.
4. Karel Lábr (14251) 0:3 2:3 : × 3:1 -2 90 b.
5. Lukas Moravek (20616) 2:3 : 0:3 1:3 × -6 81 b.
6.liga B 75 bodů 5 hráčů

Michal Mihalík, Ondřej Ilichman, Jiří Lepka, Ondřej Závodný, Petr Ždánský

  M.M. O.I. J.L. O.Z. P.Ž. rozdíl setů  
1. Michal Mihalík (20006) × 2:3 2:3 2:3 : -3 87 b.
2. Ondřej Ilichman (26699) 3:2 × : : : 1 84 b.
3. Jiří Lepka (19538) 3:2 : × : : 1 84 b.
4. Ondřej Závodný (10473) 3:2 : : × : 1 84 b.
5. Petr Ždánský (10195) : : : : × 0 75 b.
7.liga A 60 bodů 5 hráčů

Iveta Ráčilová, Matěj Blažek, Richard Šnajdr, Jaspreet Ghuman, Juraj Tokár

  I.R. M.B. R.Š. J.G. J.T. rozdíl setů  
1. Iveta Ráčilová (19872) × 3:2 3:1 3:2 3:0 7 102 b.
2. Matěj Blažek (25574) 2:3 × : 3:0 3:2 3 86 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 1:3 : × 3:2 : -1 71 b.
4. Jaspreet Ghuman (29639) 2:3 0:3 2:3 × : -5 68 b.
5. Juraj Tokár (20768) 0:3 2:3 : : × -4 64 b.
7.liga B 60 bodů 5 hráčů

Husz Lorant Janos, Pavel Kamir, Štěpán Černý, Jiří Šubr, Russell Jones

  H.L. P.K. Š.Č. J.Š. R.J. rozdíl setů  
1. Husz Lorant Janos (24427) × : 3:0 : 3:S 6 83 b.
2. Pavel Kamir (27680) : × 3:1 : 3:S 5 81 b.
3. Štěpán Černý (29692) 0:3 1:3 × : 3:S -2 72 b.
4. Jiří Šubr (14070) : : : × 3:S 3 70 b.
5. Russell Jones (22397) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
7.liga C 60 bodů 5 hráčů

Miroslav Schmahl, Karel Maňas, Tomáš Drexler, Zdeněk Pařík, Jan Oppelt

  M.S. K.M. T.D. Z.P. J.O. rozdíl setů  
1. Miroslav Schmahl (29747) × : : 3:S : 3 70 b.
2. Karel Maňas (17197) : × : 3:S : 3 70 b.
3. Tomáš Drexler (12458) : : × 3:S : 3 70 b.
4. Zdeněk Pařík (19006) S:3 S:3 S:3 × 3:2 -8 69 b.
5. Jan Oppelt (24038) : : : 2:3 × -1 64 b.
7.liga D 60 bodů 5 hráčů

Zdeněk Pytlíček, Michal Tahal, Petr Novotný, Tomáš Janota, Jakub Frajt

  Z.P. M.T. P.N. T.J. J.F. rozdíl setů  
1. Zdeněk Pytlíček (24287) × : 3:2 : 3:0 4 82 b.
2. Michal Tahal (12457) : × 2:3 : 3:0 2 77 b.
3. Petr Novotný (23360) 2:3 3:2 × : : 0 73 b.
4. Tomáš Janota (13690) : : : × : 0 60 b.
5. Jakub Frajt (24006) 0:3 0:3 : : × -6 60 b.
8.liga A 45 bodů 5 hráčů

Lukas Ratica, Eva Hodaňová, Miloslav Kotík, Marian Ganišin, Daniela Vičanová

  L.R. E.H. M.K. M.G. D.V. rozdíl setů  
1. Lukas Ratica (16281) × 3:0 : 3:0 3:0 9 84 b.
2. Eva Hodaňová (21079) 0:3 × 3:2 : : -2 54 b.
3. Miloslav Kotík (29695) : 2:3 × : : -1 49 b.
4. Marian Ganišin (26863) 0:3 : : × : -3 45 b.
5. Daniela Vičanová (26581) 0:3 : : : × -3 45 b.
8.liga B 45 bodů 5 hráčů

Tonda Mikl, Petr Altmann, Dominik Baroš, Pavel Motka, Ondrej Olah

  T.M. P.A. D.B. P.M. O.O. rozdíl setů  
1. Tonda Mikl (19776) × : 3:1 : 3:0 5 69 b.
2. Petr Altmann (22359) : × 3:0 : : 3 58 b.
3. Dominik Baroš (30166) 1:3 0:3 × : : -5 47 b.
4. Pavel Motka (27323) : : : × : 0 45 b.
5. Ondrej Olah (26680) 0:3 : : : × -3 45 b.
8.liga C 45 bodů 5 hráčů

Igor Fábry, Eva Šimečková, Barbora Obluková, Jakub Macek, Josef Hudeček

  I.F. E.Š. B.O. J.M. J.H. rozdíl setů  
1. Igor Fábry (29270) × 3:1 3:2 : 3:2 4 74 b.
2. Eva Šimečková (20178) 1:3 × 3:1 : 3:1 2 69 b.
3. Barbora Obluková (16817) 2:3 1:3 × 2:3 : -4 55 b.
4. Jakub Macek (18113) : : 3:2 × : 1 54 b.
5. Josef Hudeček (21027) 2:3 1:3 : : × -3 51 b.
8.liga D 45 bodů 5 hráčů

Václav Přibilík, Sebastian Kunec, Miroslav Popp, František Siladi, Zdeněk Sojma

  V.P. S.K. M.P. F.S. Z.S. rozdíl setů  
1. Václav Přibilík (27338) × : 3:2 : 3:0 4 67 b.
2. Sebastian Kunec (19795) : × 3:0 : : 3 58 b.
3. Miroslav Popp (24090) 2:3 0:3 × : : -4 49 b.
4. František Siladi (27131) : : : × : 0 45 b.
5. Zdeněk Sojma (16147) 0:3 : : : × -3 45 b.
9.liga A 30 bodů 6 hráčů

alan wood, Oldřich Kundera, Jiří Široký, Tereza Duranová, David Beran, Petr Urbánek

  a.w. O.K. J.Š. T.D. D.B. P.U. rozdíl setů  
1. alan wood (13637) × 3:0 3:S : : 3:S 9 56 b.
2. Oldřich Kundera (29603) 0:3 × : 3:0 : 3:S 3 48 b.
3. Jiří Široký (25763) S:3 : × 3:1 : 3:S 2 47 b.
4. Tereza Duranová (29749) : 0:3 1:3 × : 3:S -2 40 b.
5. David Beran (15013) : : : : × 3:S 3 38 b.
6. Petr Urbánek (24723) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 30 b.
9.liga B 30 bodů 5 hráčů

Lenka Vaňková, Michaela Vydrová, Tom Kaňok, Jitka Lanšperková, Roman Pliska

  L.V. M.V. T.K. J.L. R.P. rozdíl setů  
1. Lenka Vaňková (26951) × 3:1 : : 3:S 5 51 b.
2. Michaela Vydrová (26325) 1:3 × : : : -2 32 b.
3. Tom Kaňok (15051) : : × : : 0 30 b.
4. Jitka Lanšperková (28558) : : : × : 0 30 b.
5. Roman Pliska (29044) S:3 : : : × -3 30 b.
9.liga C 30 bodů 5 hráčů

Michal Svoboda, Mirek Hlaváč, Eva Kaňoková, Mark Harrison, Peter Walter

  M.S. M.H. E.K. M.H. P.W. rozdíl setů  
1. Michal Svoboda (29469) × 3:0 3:0 3:S 3:S 12 76 b.
2. Mirek Hlaváč (29222) 0:3 × 3:1 3:S 3:S 5 61 b.
3. Eva Kaňoková (15740) 0:3 1:3 × : 3:S -2 42 b.
4. Mark Harrison (23458) S:3 S:3 : × 3:S -3 40 b.
5. Peter Walter (18437) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
9.liga D 30 bodů 5 hráčů

Jiří Chaloupka, Daniel Jančula, Michal Černý, Matěj Šafránek, Michal Veselský

  J.C. D.J. M.Č. M.Š. M.V. rozdíl setů  
1. Jiří Chaloupka (28789) × 3:0 : : 3:0 6 56 b.
2. Daniel Jančula (28498) 0:3 × 3:2 : : -2 39 b.
3. Michal Černý (24347) : 2:3 × : : -1 34 b.
4. Matěj Šafránek (24554) : : : × : 0 30 b.
5. Michal Veselský (21895) 0:3 : : : × -3 30 b.
10.liga A 15 bodů 6 hráčů

Roman Šimáček, Markéta Nezdařilová, Přemysl Pindur, Josef Jinek, Marek Šabatka, David Malčík

  R.Š. M.N. P.P. J.J. M.Š. D.M. rozdíl setů  
1. Roman Šimáček (30062) × 3:S : 3:0 : 3:S 9 41 b.
2. Markéta Nezdařilová (20038) S:3 × S:3 S:3 3:0 3:S -3 33 b.
3. Přemysl Pindur (27536) : 3:S × : : 3:S 6 31 b.
4. Josef Jinek (29500) 0:3 3:S : × : 3:S 3 31 b.
5. Marek Šabatka (27540) : 0:3 : : × 3:S 0 23 b.
6. David Malčík (26994) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 15 b.
10.liga B 15 bodů 5 hráčů

Jiří Kuchař, Lenka Trandová, Martin Pecl, Veronika Pelikánová, Martin Jaborník

  J.K. L.T. M.P. V.P. M.J. rozdíl setů  
1. Jiří Kuchař (29974) × 3:0 3:0 3:0 : 9 54 b.
2. Lenka Trandová (29358) 0:3 × 3:1 3:0 : 2 39 b.
3. Martin Pecl (28858) 0:3 1:3 × 3:2 : -4 26 b.
4. Veronika Pelikánová (29788) 0:3 0:3 2:3 × : -7 19 b.
5. Martin Jaborník (23533) : : : : × 0 15 b.
10.liga C 15 bodů 5 hráčů

Roman Hanych, Tomas Kolnik, Kateřina Kosarová, Tomáš Michálek, Zuzana Strnková

  R.H. T.K. K.K. T.M. Z.S. rozdíl setů  
1. Roman Hanych (27958) × 3:1 : : 3:0 5 39 b.
2. Tomas Kolnik (30122) 1:3 × : : 3:0 1 30 b.
3. Kateřina Kosarová (29396) : : × : 3:0 3 28 b.
4. Tomáš Michálek (28914) : : : × 3:0 3 28 b.
5. Zuzana Strnková (24372) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 15 b.
10.liga D 15 bodů 5 hráčů

Monika Hamzová, Dagmar Slováková, Alexandra Maloňová, Michal Domonkos, Marek Švec

  M.H. D.S. A.M. M.D. M.Š. rozdíl setů  
1. Monika Hamzová (22576) × : 3:0 : 3:S 6 38 b.
2. Dagmar Slováková (28682) : × 3:1 : 3:S 5 36 b.
3. Alexandra Maloňová (22577) 0:3 1:3 × : 3:S -2 27 b.
4. Michal Domonkos (24236) : : : × 3:S 3 25 b.
5. Marek Švec (29731) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 15 b.

VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English

Reklama

Loading...