Výsledky: Brno – Badminton

Prohlédněte si aktuální či historické výsledky zápasů ve skupinách. Rozklikněte si skupinu, která vás zajímá, nebo všechny skupiny naráz.

Aktuální kolo »

Rozbalit všechny ligy »

Výsledky kola: Jarní sezóna 2018 - 1.kolo (únor)

1.liga A 240 bodů 5 hráčů

Martin Seknička, Franta Kůst, Tomáš Kaderka, Aleš Bárta (Alfa Agency), Jindřich Schick

  M.S. F.K. T.K. A.B. J.S. rozdíl setů  
1. Martin Seknička (15269) × 3:1 3:0 3:0 : 8 277 b.
2. Franta Kůst (21855) 1:3 × : : 3:0 1 255 b.
3. Tomáš Kaderka (23291) 0:3 : × : : -3 240 b.
4. Aleš Bárta (Alfa Agency) (16250) 0:3 : : × : -3 240 b.
5. Jindřich Schick (12844) : 0:3 : : × -3 240 b.
2.liga A 225 bodů 5 hráčů

Petr Dušek, David Černý, Jiří Petřek, Jan Breburda, Marek Zouhar

  P.D. D.Č. J.P. J.B. M.Z. rozdíl setů  
1. Petr Dušek (28957) × 3:0 3:1 : 3:0 8 262 b.
2. David Černý (18427) 0:3 × 3:0 : : 0 238 b.
3. Jiří Petřek (24067) 1:3 0:3 × : 3:1 -3 238 b.
4. Jan Breburda (13659) : : : × 3:1 2 236 b.
5. Marek Zouhar (20408) 0:3 : 1:3 1:3 × -7 229 b.
3.liga A 210 bodů 5 hráčů

Juraj Klačanský, Jiří Kaláb, Jiří Bureš, Jan Raclavský, David Hořínek

  J.K. J.K. J.B. J.R. D.H. rozdíl setů  
1. Juraj Klačanský (20998) × : 2:3 3:1 : 1 225 b.
2. Jiří Kaláb (11576) : × : 3:1 : 2 221 b.
3. Jiří Bureš (22213) 3:2 : × : : 1 219 b.
4. Jan Raclavský (16766) 1:3 1:3 : × : -4 214 b.
5. David Hořínek (16667) : : : : × 0 210 b.
3.liga B 210 bodů 5 hráčů

Tomáš Hrdlička, Zdeněk Bartlík, Jiří Lev, Jan Židek, Ludvík Leischner

  T.H. Z.B. J.L. J.Ž. L.L. rozdíl setů  
1. Tomáš Hrdlička (20615) × : 3:1 3:0 : 5 234 b.
2. Zdeněk Bartlík (22713) : × 3:2 3:2 : 2 228 b.
3. Jiří Lev (19612) 1:3 2:3 × : : -3 216 b.
4. Jan Židek (16166) 0:3 2:3 : × : -4 214 b.
5. Ludvík Leischner (29288) : : : : × 0 210 b.
4.liga A 195 bodů 5 hráčů

Petr Kupčík, Martin Kunc, Braňo Náter, David Urbánek, Jiří Velinský

  P.K. M.K. B.N. D.U. J.V. rozdíl setů  
1. Petr Kupčík (14882) × 1:3 3:1 : 3:0 3 221 b.
2. Martin Kunc (24033) 3:1 × : 1:3 2:3 -1 212 b.
3. Braňo Náter (17035) 1:3 : × : 3:0 1 210 b.
4. David Urbánek (26169) : 3:1 : × : 2 206 b.
5. Jiří Velinský (13687) 0:3 3:2 0:3 : × -5 204 b.
4.liga B 195 bodů 5 hráčů

Michal Janotka, Petr Šťastný, Tibor Švenda, Tomáš Fendrich, Vit Foukal

  M.J. P.Š. T.Š. T.F. V.F. rozdíl setů  
1. Michal Janotka (28184) × 3:0 2:3 3:0 3:1 7 236 b.
2. Petr Šťastný (28283) 0:3 × : 3:0 3:2 1 217 b.
3. Tibor Švenda (21078) 3:2 : × 2:3 : 0 208 b.
4. Tomáš Fendrich (25101) 0:3 0:3 3:2 × : -5 204 b.
5. Vit Foukal (20054) 1:3 2:3 : : × -3 201 b.
5.liga A 180 bodů 5 hráčů

Martin Jízdný, Radomír Uhlíř, Roman Kundračík, Lucie Jakrlová, Martin Zavadil

  M.J. R.U. R.K. L.J. M.Z. rozdíl setů  
1. Martin Jízdný (17324) × 1:3 : 3:0 3:1 3 206 b.
2. Radomír Uhlíř (20227) 3:1 × 1:3 : : 0 193 b.
3. Roman Kundračík (10757) : 3:1 × : : 2 191 b.
4. Lucie Jakrlová (22340) 0:3 : : × 3:2 -2 189 b.
5. Martin Zavadil (11833) 1:3 : : 2:3 × -3 186 b.
5.liga B 180 bodů 5 hráčů

Jan Kadula, Luboš Doležal, Daniel Walczysko, Jiří Kostelecký, Jakub Reitschmied

  J.K. L.D. D.W. J.K. J.R. rozdíl setů  
1. Jan Kadula (27485) × 3:0 3:1 3:1 : 7 215 b.
2. Luboš Doležal (29052) 0:3 × 3:1 3:1 : 1 202 b.
3. Daniel Walczysko (17034) 1:3 1:3 × 3:0 : -1 197 b.
4. Jiří Kostelecký (27143) 1:3 1:3 0:3 × : -7 184 b.
5. Jakub Reitschmied (29452) : : : : × 0 180 b.
6.liga A 165 bodů 5 hráčů

Bohumil Hrnčíř, Vaclav Snasel, Libor Hanák, David Baloun, Jiří Trubák

  B.H. V.S. L.H. D.B. J.T. rozdíl setů  
1. Bohumil Hrnčíř (27725) × 3:0 2:3 : 3:2 3 191 b.
2. Vaclav Snasel (10474) 0:3 × : 3:1 3:S 2 186 b.
3. Libor Hanák (16675) 3:2 : × : 3:1 3 185 b.
4. David Baloun (13931) : 1:3 : × 3:S 1 177 b.
5. Jiří Trubák (23505) 2:3 S:3 1:3 S:3 × -9 171 b.
6.liga B 165 bodů 5 hráčů

Iva Dolejšová, Hubert Horák, Jonáš Trantina, Filip Holčapek, Konstantin Šindelář

  I.D. H.H. J.T. F.H. K.Š. rozdíl setů  
1. Iva Dolejšová (19166) × : 3:2 3:2 3:0 5 196 b.
2. Hubert Horák (29775) : × : 3:1 3:0 5 189 b.
3. Jonáš Trantina (22096) 2:3 : × 2:3 3:0 1 186 b.
4. Filip Holčapek (29051) 2:3 1:3 3:2 × : -2 180 b.
5. Konstantin Šindelář (10229) 0:3 0:3 0:3 : × -9 165 b.
7.liga A 150 bodů 5 hráčů

Martin Wojkowský, Lukáš Blaha, Petr Faruzel, Michal Jünger, Jakub Vacula

  M.W. L.B. P.F. M.J. J.V. rozdíl setů  
1. Martin Wojkowský (28889) × 2:3 2:3 3:0 3:2 2 180 b.
2. Lukáš Blaha (10649) 3:2 × 3:1 2:3 : 2 174 b.
3. Petr Faruzel (26744) 3:2 1:3 × : 3:2 0 170 b.
4. Michal Jünger (28450) 0:3 3:2 : × : -2 159 b.
5. Jakub Vacula (11597) 2:3 : 2:3 : × -2 158 b.
7.liga B 150 bodů 5 hráčů

Pavel Tihlařík, Vladimír Hovadík, Martin Jouza, Lukáš Černota, David Vasicek

  P.T. V.H. M.J. L.Č. D.V. rozdíl setů  
1. Pavel Tihlařík (23520) × 2:3 2:3 3:2 : -1 167 b.
2. Vladimír Hovadík (17075) 3:2 × : : : 1 159 b.
3. Martin Jouza (15976) 3:2 : × : : 1 159 b.
4. Lukáš Černota (26289) 2:3 : : × : -1 154 b.
5. David Vasicek (17265) : : : : × 0 150 b.
7.liga C 150 bodů 5 hráčů

Miroslav Němec, Nikola Kubová, Milan Dufka, Martin Holas, Adam Koten

  M.N. N.K. M.D. M.H. A.K. rozdíl setů  
1. Miroslav Němec (10682) × : : 3:1 3:0 5 174 b.
2. Nikola Kubová (21875) : × : : 3:0 3 163 b.
3. Milan Dufka (13089) : : × : 3:1 2 161 b.
4. Martin Holas (14112) 1:3 : : × : -2 152 b.
5. Adam Koten (19245) 0:3 0:3 1:3 : × -8 152 b.
7.liga D 150 bodů 5 hráčů

Milan Malaník, Jan Orel, Zdeněk Weinlich, Jiri Vybihal, Aleš Nevřela

  M.M. J.O. Z.W. J.V. A.N. rozdíl setů  
1. Milan Malaník (18350) × : 3:1 3:0 3:0 8 187 b.
2. Jan Orel (24714) : × 3:2 3:1 3:2 4 179 b.
3. Zdeněk Weinlich (28958) 1:3 2:3 × 2:3 3:2 -3 169 b.
4. Jiri Vybihal (27082) 0:3 1:3 3:2 × : -4 161 b.
5. Aleš Nevřela (20983) 0:3 2:3 2:3 : × -5 158 b.
8.liga A 135 bodů 5 hráčů

Filip Fousek, Peter Helenčík, Jindřich Chodúr, Roman Studený, Vojtěch "Malmed" Kubáň

  F.F. P.H. J.C. R.S. V.&. rozdíl setů  
1. Filip Fousek (14350) × 3:2 3:2 : : 2 153 b.
2. Peter Helenčík (19512) 2:3 × 3:0 : : 2 152 b.
3. Jindřich Chodúr (19194) 2:3 0:3 × 0:3 3:0 -4 152 b.
4. Roman Studený (14325) : : 3:0 × : 3 148 b.
5. Vojtěch "Malmed" Kubáň (29451) : : 0:3 : × -3 135 b.
8.liga B 135 bodů 5 hráčů

Michal Čech, Pavel Horák, Martin Mráz, Lenka Šturmová, Radim Uhřík

  M.Č. P.H. M.M. L.Š. R.U. rozdíl setů  
1. Michal Čech (20879) × 3:0 : : 3:0 6 161 b.
2. Pavel Horák (23785) 0:3 × : 3:0 : 0 148 b.
3. Martin Mráz (22474) : : × 3:2 : 1 144 b.
4. Lenka Šturmová (22800) : 0:3 2:3 × : -4 139 b.
5. Radim Uhřík (20172) 0:3 : : : × -3 135 b.
8.liga C 135 bodů 5 hráčů

David Voborský, Radim Dodek, David Schachl, Jan Bureš, Martin Novotný

  D.V. R.D. D.S. J.B. M.N. rozdíl setů  
1. David Voborský (28783) × 3:0 : 3:0 3:S 9 171 b.
2. Radim Dodek (23781) 0:3 × 3:1 : 3:S 2 156 b.
3. David Schachl (26526) : 1:3 × 3:2 3:S 2 156 b.
4. Jan Bureš (23606) 0:3 : 2:3 × 3:S -1 149 b.
5. Martin Novotný (10239) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 135 b.
8.liga D 135 bodů 5 hráčů

David Šíbl, Petr Neradilek, Sean McLemon, Ondřej Vyvadil, Pavel Zlámal

  D.Š. P.N. S.M. O.V. P.Z. rozdíl setů  
1. David Šíbl (11273) × 1:3 3:0 3:0 : 4 163 b.
2. Petr Neradilek (20414) 3:1 × : : 3:0 5 159 b.
3. Sean McLemon (26817) 0:3 : × : : -3 135 b.
4. Ondřej Vyvadil (25669) 0:3 : : × : -3 135 b.
5. Pavel Zlámal (17272) : 0:3 : : × -3 135 b.
9.liga A 120 bodů 5 hráčů

Jan Krupica, Lukáš Vokoun, Štěpán Poštulka, Lukas Nevaril, Monika Hamzová

  J.K. L.V. Š.P. L.N. M.H. rozdíl setů  
1. Jan Krupica (19565) × : 1:3 3:0 3:1 3 146 b.
2. Lukáš Vokoun (26396) : × : 3:2 3:1 3 140 b.
3. Štěpán Poštulka (20535) 3:1 : × : : 2 131 b.
4. Lukas Nevaril (28506) 0:3 2:3 : × : -4 124 b.
5. Monika Hamzová (22576) 1:3 1:3 : : × -4 124 b.
9.liga B 120 bodů 5 hráčů

Jiří Hladký, Pawel Slawatycki, Ivo Dusík, Lenka Slavíčková, Vojtěch Bartl

  J.H. P.S. I.D. L.S. V.B. rozdíl setů  
1. Jiří Hladký (12487) × 3:1 3:1 3:0 3:1 9 166 b.
2. Pawel Slawatycki (20659) 1:3 × 1:3 : 3:1 -2 135 b.
3. Ivo Dusík (16825) 1:3 3:1 × : : 0 133 b.
4. Lenka Slavíčková (27697) 0:3 : : × 3:2 -2 129 b.
5. Vojtěch Bartl (25894) 1:3 1:3 : 2:3 × -5 128 b.
9.liga C 120 bodů 5 hráčů

Marek Masar, Michal Možný, Dalibor Lang, Martin Brabec, Petr Číhal

  M.M. M.M. D.L. M.B. P.Č. rozdíl setů  
1. Marek Masar (29257) × : 3:1 3:1 3:1 6 153 b.
2. Michal Možný (20819) : × 3:1 : 3:1 4 142 b.
3. Dalibor Lang (18609) 1:3 1:3 × : 3:0 -1 137 b.
4. Martin Brabec (26909) 1:3 : : × 3:0 1 135 b.
5. Petr Číhal (21586) 1:3 1:3 0:3 0:3 × -10 124 b.
9.liga D 120 bodů 5 hráčů

Petr Kropáček, Lukas Knapcik, Roman Fouček, Kateřina Polášková, Pavel Michalec

  P.K. L.K. R.F. K.P. P.M. rozdíl setů  
1. Petr Kropáček (26654) × : : 3:2 3:1 3 140 b.
2. Lukas Knapcik (22015) : × 3:2 : 3:2 2 138 b.
3. Roman Fouček (29289) : 2:3 × 3:0 : 2 137 b.
4. Kateřina Polášková (28382) 2:3 : 0:3 × 3:2 -3 133 b.
5. Pavel Michalec (19793) 1:3 2:3 : 2:3 × -4 130 b.
10.liga A 105 bodů 6 hráčů

Pavel Hrubý, Vít Strádal, Roman Caha, Roman Brennner, Zuzana Kopáčková, Lucie Pitelová

  P.H. V.S. R.C. R.B. Z.K. L.P. rozdíl setů  
1. Pavel Hrubý (10378) × 2:3 3:2 3:0 3:0 3:0 9 147 b.
2. Vít Strádal (20843) 3:2 × 3:1 3:0 : 3:0 9 142 b.
3. Roman Caha (28396) 2:3 1:3 × : 3:2 : -2 117 b.
4. Roman Brennner (17621) 0:3 0:3 : × : 3:1 -4 114 b.
5. Zuzana Kopáčková (17011) 0:3 : 2:3 : × : -4 108 b.
6. Lucie Pitelová (12756) 0:3 0:3 : 1:3 : × -8 107 b.
10.liga B 105 bodů 5 hráčů

Vladimír Meier, Marek Dlouhý, Vítězslav Třetina, Michal Chylík, Jiří Jetelina

  V.M. M.D. V.T. M.C. J.J. rozdíl setů  
1. Vladimír Meier (26664) × 3:1 3:1 3:1 : 6 138 b.
2. Marek Dlouhý (25214) 1:3 × 3:2 3:0 : 2 129 b.
3. Vítězslav Třetina (26794) 1:3 2:3 × : : -3 111 b.
4. Michal Chylík (28646) 1:3 0:3 : × : -5 107 b.
5. Jiří Jetelina (19873) : : : : × 0 105 b.
10.liga C 105 bodů 5 hráčů

Václav Šimíček, Petr Smetana, Zdeněk Sojma, Petr Čipera, Tomáš Hradečný

  V.Š. P.S. Z.S. P.Č. T.H. rozdíl setů  
1. Václav Šimíček (29669) × : 3:1 3:2 : 3 125 b.
2. Petr Smetana (19405) : × 3:2 : : 1 114 b.
3. Zdeněk Sojma (16147) 1:3 2:3 × : : -3 111 b.
4. Petr Čipera (23873) 2:3 : : × : -1 109 b.
5. Tomáš Hradečný (24625) : : : : × 0 105 b.
10.liga D 105 bodů 5 hráčů

Martin Imrich, Jaroslav Reissig, Lukáš Konvičný, Petr Macek, Petr Kalužík

  M.I. J.R. L.K. P.M. P.K. rozdíl setů  
1. Martin Imrich (29432) × 1:3 2:3 3:0 3:S 3 134 b.
2. Jaroslav Reissig (22702) 3:1 × : : 3:S 5 126 b.
3. Lukáš Konvičný (28964) 3:2 : × : 3:S 4 124 b.
4. Petr Macek (26582) 0:3 : : × 3:S 0 115 b.
5. Petr Kalužík (26450) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 105 b.
11.liga A 90 bodů 5 hráčů

Vojtěch Koukal, Lukáš Černín, Ján Gardian, Ludvik Ruzicka, Tomáš Badár

  V.K. L.Č. J.G. L.R. T.B. rozdíl setů  
1. Vojtěch Koukal (23915) × 3:2 : : 3:0 4 112 b.
2. Lukáš Černín (24982) 2:3 × 3:1 : : 1 105 b.
3. Ján Gardian (17427) : 1:3 × : 3:0 1 105 b.
4. Ludvik Ruzicka (24121) : : : × 3:0 3 103 b.
5. Tomáš Badár (29634) 0:3 : 0:3 0:3 × -9 90 b.
11.liga B 90 bodů 5 hráčů

Petr Diviš, Ivo Trávníček, Michal Novotný, Miroslav Dobeš, Zdeněk Maděra

  P.D. I.T. M.N. M.D. Z.M. rozdíl setů  
1. Petr Diviš (27033) × 3:0 3:1 : 3:S 8 124 b.
2. Ivo Trávníček (29199) 0:3 × 3:1 : 3:S 2 111 b.
3. Michal Novotný (24719) 1:3 1:3 × : 3:1 -2 105 b.
4. Miroslav Dobeš (27170) : : : × 3:S 3 100 b.
5. Zdeněk Maděra (25199) S:3 S:3 1:3 S:3 × -11 92 b.
11.liga C 90 bodů 5 hráčů

Radek Joch, Pavel Carda, Stanislav Charvát, Martin Prášek, Ivo Provazník

  R.J. P.C. S.C. M.P. I.P. rozdíl setů  
1. Radek Joch (28746) × : 3:1 3:0 : 5 114 b.
2. Pavel Carda (21188) : × : : 3:0 3 103 b.
3. Stanislav Charvát (24913) 1:3 : × : : -2 92 b.
4. Martin Prášek (27475) 0:3 : : × : -3 90 b.
5. Ivo Provazník (19652) : 0:3 : : × -3 90 b.
11.liga D 90 bodů 5 hráčů

Miloš Vantuch, Tomáš Eker, Antonín Seidl, Lukáš Antalov, Tomáš Horáček

  M.V. T.E. A.S. L.A. T.H. rozdíl setů  
1. Miloš Vantuch (21399) × : 3:0 3:0 3:0 9 129 b.
2. Tomáš Eker (27252) : × 2:3 3:0 3:1 4 118 b.
3. Antonín Seidl (21050) 0:3 3:2 × 3:2 : -1 108 b.
4. Lukáš Antalov (20858) 0:3 0:3 2:3 × : -7 94 b.
5. Tomáš Horáček (23398) 0:3 1:3 : : × -5 92 b.
12.liga A 75 bodů 5 hráčů

Peter Sluka, Roman Šmerda, Lukáš Hicl, Marcela Klimparová, Tomáš Bajus

  P.S. R.Š. L.H. M.K. T.B. rozdíl setů  
1. Peter Sluka (25414) × 0:3 2:3 3:0 3:0 2 105 b.
2. Roman Šmerda (23588) 3:0 × : : 3:0 6 101 b.
3. Lukáš Hicl (24834) 3:2 : × : : 1 84 b.
4. Marcela Klimparová (19698) 0:3 : : × : -3 75 b.
5. Tomáš Bajus (29679) 0:3 0:3 : : × -6 75 b.
12.liga B 75 bodů 5 hráčů

Jakub Šoltés, Karol Vrták, Eva Uhlířová, David Luczewský, Tomáš Cibulka

  J.Š. K.V. E.U. D.L. T.C. rozdíl setů  
1. Jakub Šoltés (28546) × 3:0 : : 3:0 6 101 b.
2. Karol Vrták (25704) 0:3 × 3:1 : 3:0 2 99 b.
3. Eva Uhlířová (21921) : 1:3 × 0:3 3:0 -2 90 b.
4. David Luczewský (28519) : : 3:0 × : 3 88 b.
5. Tomáš Cibulka (23242) 0:3 0:3 0:3 : × -9 75 b.
12.liga C 75 bodů 5 hráčů

Radek Veveričík, Aleš Bartlík, Milan Kafka, Jan Stehlík, Andrea Votoupalová

  R.V. A.B. M.K. J.S. A.V. rozdíl setů  
1. Radek Veveričík (28249) × 3:0 : : : 3 88 b.
2. Aleš Bartlík (28460) 0:3 × 3:0 : : 0 88 b.
3. Milan Kafka (21345) : 0:3 × 3:1 : -1 86 b.
4. Jan Stehlík (27516) : : 1:3 × : -2 77 b.
5. Andrea Votoupalová (14670) : : : : × 0 75 b.
12.liga D 75 bodů 5 hráčů

Jana Sedláčková, Jan Caha, Ivan Syka, Lukáš Bartoněk, Stanislav Gala

  J.S. J.C. I.S. L.B. S.G. rozdíl setů  
1. Jana Sedláčková (26113) × 3:1 3:1 : 3:0 7 110 b.
2. Jan Caha (29509) 1:3 × 3:2 : 3:0 2 99 b.
3. Ivan Syka (25167) 1:3 2:3 × 3:1 : -1 92 b.
4. Lukáš Bartoněk (10618) : : 1:3 × : -2 77 b.
5. Stanislav Gala (29780) 0:3 0:3 : : × -6 75 b.
13.liga A 60 bodů 5 hráčů

Marek Zukal, Lucie Smolová, Petr svoboda, Antonín Slovák, Tomáš Jakubík

  M.Z. L.S. P.s. A.S. T.J. rozdíl setů  
1. Marek Zukal (26931) × : : : 3:0 3 73 b.
2. Lucie Smolová (23809) : × 3:1 : : 2 71 b.
3. Petr svoboda (29569) : 1:3 × : : -2 62 b.
4. Antonín Slovák (20923) : : : × : 0 60 b.
5. Tomáš Jakubík (19635) 0:3 : : : × -3 60 b.
13.liga B 60 bodů 5 hráčů

Michal Drexler, Tomáš Vrána, Lenka Suchá, Tomáš Bartl, Pavel Pichler

  M.D. T.V. L.S. T.B. P.P. rozdíl setů  
1. Michal Drexler (28842) × : 3:1 3:1 3:2 5 91 b.
2. Tomáš Vrána (28845) : × 3:1 3:2 : 3 80 b.
3. Lenka Suchá (19730) 1:3 1:3 × 3:0 : -1 77 b.
4. Tomáš Bartl (23992) 1:3 2:3 0:3 × : -6 66 b.
5. Pavel Pichler (17178) 2:3 : : : × -1 64 b.
13.liga C 60 bodů 5 hráčů

Luděk Kočica, Nikola Musil, Martin Pospíšil, Karel Pavelek, Luděk Helis

  L.K. N.M. M.P. K.P. L.H. rozdíl setů  
1. Luděk Kočica (20931) × : : : 3:0 3 73 b.
2. Nikola Musil (26451) : × : : : 0 60 b.
3. Martin Pospíšil (19607) : : × : : 0 60 b.
4. Karel Pavelek (19419) : : : × : 0 60 b.
5. Luděk Helis (29738) 0:3 : : : × -3 60 b.
13.liga D 60 bodů 5 hráčů

Jana Hanáková, Markéta Tihlaříková, Hana Palbuchtová, Jana Benešová, Mirek Pölzer

  J.H. M.T. H.P. J.B. M.P. rozdíl setů  
1. Jana Hanáková (22116) × 3:1 1:3 : 3:0 3 86 b.
2. Markéta Tihlaříková (23959) 1:3 × : 3:2 3:0 2 84 b.
3. Hana Palbuchtová (19929) 3:1 : × : : 2 71 b.
4. Jana Benešová (25014) : 2:3 : × : -1 64 b.
5. Mirek Pölzer (29806) 0:3 0:3 : : × -6 60 b.
14.liga A 45 bodů 5 hráčů

Tomáš Bambas, Jiří Prokeš, Martin Caletka, Pavel Čech, Ondřej Haťapka

  T.B. J.P. M.C. P.Č. O.H. rozdíl setů  
1. Tomáš Bambas (27816) × 3:0 : : : 3 58 b.
2. Jiří Prokeš (28559) 0:3 × 3:1 : : -1 56 b.
3. Martin Caletka (23680) : 1:3 × : : -2 47 b.
4. Pavel Čech (29210) : : : × : 0 45 b.
5. Ondřej Haťapka (17257) : : : : × 0 45 b.
14.liga B 45 bodů 5 hráčů

Martin Záklasník, Martin Drmola, Alena Adamčíková, Marek Montag, Markéta Vajčnerová

  M.Z. M.D. A.A. M.M. M.V. rozdíl setů  
1. Martin Záklasník (28653) × 2:3 3:2 : 3:0 3 71 b.
2. Martin Drmola (28840) 3:2 × : : 3:0 4 67 b.
3. Alena Adamčíková (21727) 2:3 : × : : -1 49 b.
4. Marek Montag (29011) : : : × : 0 45 b.
5. Markéta Vajčnerová (25843) 0:3 0:3 : : × -6 45 b.
14.liga C 45 bodů 5 hráčů

Martin Kužela, Stasa Manojlovic, Vít Novák, Irma Protivová, Magdaléna Němcová

  M.K. S.M. V.N. I.P. M.N. rozdíl setů  
1. Martin Kužela (22401) × : 3:1 : 3:0 5 69 b.
2. Stasa Manojlovic (28387) : × 3:1 2:3 : 1 60 b.
3. Vít Novák (24168) 1:3 1:3 × 3:1 : -2 60 b.
4. Irma Protivová (13405) : 3:2 1:3 × : -1 56 b.
5. Magdaléna Němcová (19422) 0:3 : : : × -3 45 b.
14.liga D 45 bodů 5 hráčů

Michal Šoka, Miroslav PROKEŠ, Bára Karlínová, Petra Lišková, Lukáš Burian

  M.Š. M.P. B.K. P.L. L.B. rozdíl setů  
1. Michal Šoka (29329) × 3:0 1:3 3:0 : 4 73 b.
2. Miroslav PROKEŠ (25257) 0:3 × : 3:0 : 0 58 b.
3. Bára Karlínová (28948) 3:1 : × : : 2 56 b.
4. Petra Lišková (29521) 0:3 0:3 : × 3:S -3 55 b.
5. Lukáš Burian (25388) : : : S:3 × -3 45 b.
15.liga A 30 bodů 5 hráčů

Julie Rýznarová, Serban Baciu, Lucie Palánová, Táňa Novotná, Klára Neveselá

  J.R. S.B. L.P. T.N. K.N. rozdíl setů  
1. Julie Rýznarová (23537) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 75 b.
2. Serban Baciu (28764) 2:3 × 3:0 3:0 3:S 8 70 b.
3. Lucie Palánová (26215) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 53 b.
4. Táňa Novotná (27075) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 40 b.
5. Klára Neveselá (24352) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
15.liga B 30 bodů 5 hráčů

Gabriela Bociánová, Ondřej Chaloupka, Martina Ryšavá, Hana Zavadilová, Petr Kocmánek

  G.B. O.C. M.R. H.Z. P.K. rozdíl setů  
1. Gabriela Bociánová (21196) × 3:0 : 3:S 3:0 9 66 b.
2. Ondřej Chaloupka (26993) 0:3 × : 3:S 3:0 3 53 b.
3. Martina Ryšavá (19089) : : × : 3:S 3 40 b.
4. Hana Zavadilová (23660) S:3 S:3 : × S:S -6 25 b.
5. Petr Kocmánek (23424) 0:3 0:3 S:3 S:S × -9 25 b.
15.liga C 30 bodů 5 hráčů

Dana Procházková, Jana Laštůvková, Petr Šmejkal, Jan Hochman, Andrea Brettfeldová

  D.P. J.L. P.Š. J.H. A.B. rozdíl setů  
1. Dana Procházková (21621) × : 3:0 3:0 3:0 9 69 b.
2. Jana Laštůvková (21288) : × 3:2 : 3:0 4 52 b.
3. Petr Šmejkal (28412) 0:3 2:3 × : : -4 34 b.
4. Jan Hochman (26170) 0:3 : : × : -3 30 b.
5. Andrea Brettfeldová (29005) 0:3 0:3 : : × -6 30 b.
15.liga D 30 bodů 5 hráčů

Lukáš Kostelecký, Petr Novotný, Adam Herout, Jiří Hovorka, Hana Brablecová

  L.K. P.N. A.H. J.H. H.B. rozdíl setů  
1. Lukáš Kostelecký (29790) × 1:3 3:0 3:1 : 3 56 b.
2. Petr Novotný (23360) 3:1 × 3:0 : : 5 54 b.
3. Adam Herout (29440) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 53 b.
4. Jiří Hovorka (26304) 1:3 : 0:3 × : -5 32 b.
5. Hana Brablecová (28179) : : S:3 : × -3 30 b.
16.liga A 15 bodů 6 hráčů

Terezie Graubnerová, Jakub Martauz, ivo kristen, Petra Banovská, Karel Mündel, Kateřina Machálková

  T.G. J.M. i.k. P.B. K.M. K.M. rozdíl setů  
1. Terezie Graubnerová (25728) × 3:2 : 3:0 3:0 3:0 10 53 b.
2. Jakub Martauz (25239) 2:3 × : : : 3:0 2 29 b.
3. ivo kristen (29625) : : × : : : 0 15 b.
4. Petra Banovská (28991) 0:3 : : × : : -3 15 b.
5. Karel Mündel (26756) 0:3 : : : × : -3 15 b.
6. Kateřina Machálková (27113) 0:3 0:3 : : : × -6 15 b.
16.liga B 15 bodů 5 hráčů

Lenka Křičková, Rudolf Keller, Petra Vaníčková, Adéla Skokanová, Ivana Králová

  L.K. R.K. P.V. A.S. I.K. rozdíl setů  
1. Lenka Křičková (14862) × : : 3:0 3:0 6 41 b.
2. Rudolf Keller (16682) : × : : : 0 15 b.
3. Petra Vaníčková (25559) : : × : : 0 15 b.
4. Adéla Skokanová (28804) 0:3 : : × : -3 15 b.
5. Ivana Králová (26294) 0:3 : : : × -3 15 b.
16.liga C 15 bodů 5 hráčů

Vlaďka Vraná, Petr Menšík, Antonín Zderčík, Rostislav Bednář, Daniel Popa

  V.V. P.M. A.Z. R.B. D.P. rozdíl setů  
1. Vlaďka Vraná (27280) × 1:3 3:0 : 3:0 4 43 b.
2. Petr Menšík (19965) 3:1 × 1:3 3:1 : 2 39 b.
3. Antonín Zderčík (29596) 0:3 3:1 × : : -1 26 b.
4. Rostislav Bednář (26473) : 1:3 : × : -2 17 b.
5. Daniel Popa (29433) 0:3 : : : × -3 15 b.

VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...