Zdeněk Straka (26228)

Zdeněk Straka (26228)

Zdeněk Straka
(ID 26228)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 100 %
  • Škola: ZČU v Plzni
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Plzeň
  • Věk: 34 let


Hraji již: 2 roky
Moje úroveň: 5

Jarní sezóna 2018

5. liga B
úspěšnost: 19 %
319 bodů
36. místo 36. místo v mužích
vyhrané sety: 18 prohrané sety: 43 rozdíl: -25 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 13 rozdíl: -10 skreče: 1

Podzimní sezóna 2017

5. liga B
úspěšnost: 50 %
321 bodů
38. místo 37. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 30 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Letní sezóna 2017

5. liga B
úspěšnost: 63 %
285 bodů
34. místo 33. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 28 rozdíl: 7 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

6. liga A
úspěšnost: 27 %
257 bodů
50. místo 48. místo v mužích
vyhrané sety: 19 prohrané sety: 40 rozdíl: -21 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -7 skreče: 1

Podzimní sezóna 2016

6. liga A
úspěšnost: 73 %
284 bodů
53. místo 51. místo v mužích
vyhrané sety: 38 prohrané sety: 20 rozdíl: 18 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 7 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2018 20:00 5. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
14.05.2018 20:00 5. Lukáš Stuna Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
14.05.2018 20:00 5. Ondřej Zelenka Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
30.04.2018 18:00 4. Václav Vodička Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
24.04.2018 20:00 4. Milan Bednařík Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
12.04.2018 17:00 4. Tomáš Kořínek Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
05.04.2018 20:00 4. Miroslav Bambousek Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
19.03.2018 18:00 5. Pavel Mach LR Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
15.03.2018 20:00 5. Michal Campr Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
08.03.2018 21:00 5. Karel Březina Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
08.03.2018 20:00 5. Martin Kovářík Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
26.02.2018 20:00 4. Tomáš Holub Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
20.02.2018 20:00 4. Václav Štengl Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
19.02.2018 20:00 4. Miroslav Bambousek Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
06.02.2018 20:00 4. Vít Pagač Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
23.01.2018 20:00 5. Martina Melková Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
16.01.2018 20:00 5. Jaroslav Sühs Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
09.01.2018 20:00 5. Petr Sunek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
04.01.2018 20:00 5. Vašek Úbl Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
25.12.2017 16:00 5. Pavel Mach LR Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
19.12.2017 20:00 5. Ondřej Davídek Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
05.12.2017 19:00 5. Zbyněk Špirit Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3 i
20.11.2017 20:00 6. Václav Štengl Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
14.11.2017 20:00 6. Pavel Staněk Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
09.11.2017 20:00 6. Lukáš Stuna Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
07.11.2017 20:00 6. Petr Vávra Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
31.10.2017 20:00 6. Martina Melková Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
26.10.2017 20:00 6. Michal Vávra Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
17.10.2017 20:00 6. Filip Kraus Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
10.10.2017 20:00 6. Zdenek Sváta Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
27.09.2017 20:00 5. Etienne Blaha Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
25.09.2017 20:00 5. Michal Campr Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
20.09.2017 20:00 5. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
19.09.2017 20:00 5. Petr Vávra Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
30.08.2017 19:00 5. Veronika Babinská Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
26.08.2017 10:00 5. Miroslav Bambousek Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:2
15.08.2017 15:00 5. Petr Muláček Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
02.08.2017 20:00 5. Michal Šedivec Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
19.07.2017 20:00 6. Jindřich Špachman Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
17.07.2017 19:00 6. Jan Laksar TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
11.07.2017 19:00 6. Vlada Sirotek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
10.07.2017 20:00 6. Ondřej Ešler Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
29.06.2017 20:00 5. Petr Muláček Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
13.06.2017 20:00 5. Michal Šedivec Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
13.06.2017 20:00 5. Etienne Blaha Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
13.06.2017 19:00 5. Pavel Staněk Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
17.05.2017 20:00 6. Veronika Babinská Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3 i
10.05.2017 20:00 6. Ondřej Zelenka Sportcentrum Koloseum 3:2 i
09.05.2017 20:00 6. Petr Vávra Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
08.05.2017 18:00 6. Jan Kořínek Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
19.04.2017 20:00 5. Vít Pagač Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
18.04.2017 20:00 5. Milan Bednařík Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
17.04.2017 20:00 5. Karel Březina Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
27.03.2017 20:00 6. Pavel Skopový Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2 i
22.03.2017 20:00 6. Pavel Staněk Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
07.03.2017 20:00 6. Zbyněk Špirit Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
06.03.2017 20:00 6. Lukáš Stuna Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1 i
28.02.2017 20:00 5. Petr Vávra Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
22.02.2017 19:00 5. Milan Bednařík Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
14.02.2017 20:00 5. Václav Polata Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
07.02.2017 20:00 5. Petr Bakaj Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
25.01.2017 20:00 6. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
18.01.2017 19:00 6. Petr Muláček Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
10.01.2017 19:00 6. Jiří Čejka Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
04.01.2017 20:00 6. Zbyněk Špirit Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
27.12.2016 20:00 7. Jan Ticháček Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
22.12.2016 18:00 7. Petr Strolený Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2 i
14.12.2016 20:00 7. Pavel Staněk Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
06.12.2016 20:00 7. Miroslav Turek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
30.11.2016 20:00 8. Petr Šmondrk Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
29.11.2016 20:00 8. Zdeněk Ludvík Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
23.11.2016 20:00 8. Kateřina Kulišanová Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
31.10.2016 18:00 8. Vanda Sovová Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
12.10.2016 08:30 8. Vojtěch Stříhavka Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
11.10.2016 20:00 8. Filip Bastl TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
10.10.2016 20:00 8. Martin Plundrich Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
- - 5. Petr Bakaj S:S
- - 5. Miroslav Šimandl 3:S i
- - 5. Michal Campr S:3

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za zápas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bitva do poslední vtěřiny a dechu.Díky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Více štěstí na mé straně.

Tvůj komentář: Napínavá hra, díky

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru a ať se vede ;-)

Tvůj komentář: Pěkná hra, díky

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bezva zápas, díky.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tak na zaver mesice konecne vyhra ... pekna hra, diky :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru a ať se vede ;-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra ..diky moc :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra !

Tvůj komentář: Moc pěkná a vyrovnaná hra o každý míč. Diky.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tahle sezona mi nepřeje. Moc se omlouvam, ale nemužu jinak.

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

5. liga B 60 bodů 5 hráčů

Michal Campr, Soňa Königsmarková, Ondřej Zelenka, Lukáš Stuna, Zdeněk Straka

  M.C. S.K. O.Z. L.S. Z.S. rozdíl setů  
1. Michal Campr (14813) × 3:0 3:0 3:1 3:S 11 107 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3 93 b.
3. Ondřej Zelenka (21138) 0:3 2:3 × 3:2 3:1 -1 84 b.
4. Lukáš Stuna (19266) 1:3 1:3 2:3 × 3:1 -3 79 b.
5. Zdeněk Straka (26228) S:3 0:3 1:3 1:3 × -10 64 b.
4. liga A 75 bodů 5 hráčů

Miroslav Bambousek, Tomáš Kořínek, Václav Vodička, Milan Bednařík, Zdeněk Straka

  M.B. T.K. V.V. M.B. Z.S. rozdíl setů  
1. Miroslav Bambousek (18539) × 3:2 3:1 3:0 3:1 8 119 b.
2. Tomáš Kořínek (14453) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 116 b.
3. Václav Vodička (27544) 1:3 1:3 × 3:2 3:1 -1 99 b.
4. Milan Bednařík (19154) 0:3 0:3 2:3 × 3:1 -5 90 b.
5. Zdeněk Straka (26228) 1:3 0:3 1:3 1:3 × -9 81 b.
5. liga A 60 bodů 5 hráčů

Zdeněk Straka, Michal Campr, Pavel Mach LR, Karel Březina, Martin Kovářík

  Z.S. M.C. P.M. K.B. M.K. rozdíl setů  
1. Zdeněk Straka (26228) × 2:3 3:2 3:1 3:1 4 95 b.
2. Michal Campr (14813) 3:2 × 3:2 1:3 3:0 3 93 b.
3. Pavel Mach LR (24798) 2:3 2:3 × 3:1 3:0 3 92 b.
4. Karel Březina (10237) 1:3 3:1 1:3 × 1:3 -4 77 b.
5. Martin Kovářík (23216) 1:3 0:3 0:3 3:1 × -6 73 b.
4. liga B 75 bodů 5 hráčů

Tomáš Holub, Miroslav Bambousek, Vít Pagač, Václav Štengl, Zdeněk Straka

  T.H. M.B. V.P. V.Š. Z.S. rozdíl setů  
1. Tomáš Holub (12263) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 123 b.
2. Miroslav Bambousek (18539) 2:3 × 3:0 3:0 3:0 8 118 b.
3. Vít Pagač (16465) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 -1 99 b.
4. Václav Štengl (18072) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 -7 86 b.
5. Zdeněk Straka (26228) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 79 b.

Podzimní sezóna 2017

5. liga B 60 bodů 5 hráčů

Vašek Úbl, Zdeněk Straka, Martina Melková, Petr Sunek, Jaroslav Sühs

  V.Ú. Z.S. M.M. P.S. J.S. rozdíl setů  
1. Vašek Úbl (17037) × 3:1 3:0 S:3 3:1 4 95 b.
2. Zdeněk Straka (26228) 1:3 × 2:3 3:2 3:1 0 86 b.
3. Martina Melková (12302) 0:3 3:2 × 3:0 1:3 -1 84 b.
4. Petr Sunek (26081) 3:S 2:3 0:3 × 3:S 2 84 b.
5. Jaroslav Sühs (10343) 1:3 1:3 3:1 S:3 × -5 75 b.
5. liga A 60 bodů 5 hráčů

Pavel Mach LR, Zbyněk Špirit, Ondřej Davídek, Zdeněk Straka, Miroslav Šimandl

  P.M. Z.Š. O.D. Z.S. M.Š. rozdíl setů  
1. Pavel Mach LR (24798) × 3:0 3:1 3:1 3:S 10 105 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 × 3:1 3:2 3:S 3 90 b.
3. Ondřej Davídek (23838) 1:3 1:3 × 3:2 3:S 0 83 b.
4. Zdeněk Straka (26228) 1:3 2:3 2:3 × 3:S -1 80 b.
5. Miroslav Šimandl (21114) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Zdeněk Straka, Václav Štengl, Petr Vávra, Lukáš Stuna, Pavel Staněk

  Z.S. V.Š. P.V. L.S. P.S. rozdíl setů  
1. Zdeněk Straka (26228) × 3:1 3:0 3:1 2:3 6 84 b.
2. Václav Štengl (18072) 1:3 × 3:0 3:0 3:2 5 82 b.
3. Petr Vávra (18762) 0:3 0:3 × 3:2 3:0 -2 67 b.
4. Lukáš Stuna (19266) 1:3 0:3 2:3 × 3:0 -3 64 b.
5. Pavel Staněk (24615) 3:2 2:3 0:3 0:3 × -6 58 b.
6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Zdenek Sváta, Martina Melková, Zdeněk Straka, Michal Vávra, Filip Kraus

  Z.S. M.M. Z.S. M.V. F.K. rozdíl setů  
1. Zdenek Sváta (26481) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 97 b.
2. Martina Melková (12302) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 82 b.
3. Zdeněk Straka (26228) 0:3 1:3 × 3:0 3:1 0 71 b.
4. Michal Vávra (24112) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 56 b.
5. Filip Kraus (23432) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 49 b.

Letní sezóna 2017

5. liga B 45 bodů 5 hráčů

Michal Campr, Petr Vávra, Zdeněk Straka, Etienne Blaha, Ondřej Ešler

  M.C. P.V. Z.S. E.B. O.E. rozdíl setů  
1. Michal Campr (14813) × 3:0 3:2 3:0 3:0 10 93 b.
2. Petr Vávra (18762) 0:3 × 3:1 3:2 3:0 3 78 b.
3. Zdeněk Straka (26228) 2:3 1:3 × 3:1 3:1 1 73 b.
4. Etienne Blaha (17447) 0:3 2:3 1:3 × 3:1 -4 62 b.
5. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 49 b.
5. liga A 45 bodů 5 hráčů

Miroslav Bambousek, Michal Šedivec, Zdeněk Straka, Petr Muláček, Veronika Babinská

  M.B. M.Š. Z.S. P.M. V.B. rozdíl setů  
1. Miroslav Bambousek (18539) × 3:2 2:3 3:0 3:0 6 84 b.
2. Michal Šedivec (13935) 2:3 × 2:3 3:1 3:2 1 73 b.
3. Zdeněk Straka (26228) 3:2 3:2 × 0:3 3:2 0 72 b.
4. Petr Muláček (17625) 0:3 1:3 3:0 × 3:1 0 71 b.
5. Veronika Babinská (17455) 0:3 2:3 2:3 1:3 × -7 55 b.
6. liga A 30 bodů 5 hráčů

Zdeněk Straka, Vlada Sirotek, Jan Laksar, Ondřej Ešler, Jindřich Špachman

  Z.S. V.S. J.L. O.E. J.Š. rozdíl setů  
1. Zdeněk Straka (26228) × 3:0 3:0 3:2 3:0 10 78 b.
2. Vlada Sirotek (24735) 0:3 × 3:2 3:1 3:1 2 61 b.
3. Jan Laksar (26348) 0:3 2:3 × 3:0 2:3 -2 51 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 2:3 1:3 0:3 × 3:2 -5 45 b.
5. Jindřich Špachman (27503) 0:3 1:3 3:2 2:3 × -5 45 b.
5. liga A 45 bodů 5 hráčů

Michal Šedivec, Pavel Staněk, Etienne Blaha, Zdeněk Straka, Petr Muláček

  M.Š. P.S. E.B. Z.S. P.M. rozdíl setů  
1. Michal Šedivec (13935) × 3:0 3:0 3:1 3:1 10 93 b.
2. Pavel Staněk (24615) 0:3 × 3:1 3:1 2:3 0 71 b.
3. Etienne Blaha (17447) 0:3 1:3 × 3:0 3:1 0 71 b.
4. Zdeněk Straka (26228) 1:3 1:3 0:3 × 3:0 -4 62 b.
5. Petr Muláček (17625) 1:3 3:2 1:3 0:3 × -6 58 b.

Jarní sezóna 2017

6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Jan Kořínek, Petr Vávra, Veronika Babinská, Zdeněk Straka, Ondřej Zelenka

  J.K. P.V. V.B. Z.S. O.Z. rozdíl setů  
1. Jan Kořínek (15543) (DK) × 3:2 3:1 3:1 3:0 8 89 b.
2. Petr Vávra (18762) 2:3 × 3:2 3:1 3:2 3 78 b.
3. Veronika Babinská (17455) 1:3 2:3 × 3:2 3:2 -1 69 b.
4. Zdeněk Straka (26228) 1:3 1:3 2:3 × 3:2 -4 62 b.
5. Ondřej Zelenka (21138) 0:3 2:3 2:3 2:3 × -6 57 b.
5. liga B 60 bodů 5 hráčů

Karel Březina, Milan Bednařík, Vít Pagač, Petr Bakaj, Zdeněk Straka

  K.B. M.B. V.P. P.B. Z.S. rozdíl setů  
1. Karel Březina (10237) × 3:2 3:0 3:S 3:0 10 105 b.
2. Milan Bednařík (19154) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 5 97 b.
3. Vít Pagač (16465) 0:3 2:3 × 3:2 3:1 -1 84 b.
4. Petr Bakaj (17572) S:3 1:3 2:3 × S:S -6 61 b.
5. Zdeněk Straka (26228) 0:3 0:3 1:3 S:S × -8 57 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Zdeněk Straka, Pavel Skopový, Lukáš Stuna, Pavel Staněk

  Z.Š. Z.S. P.S. L.S. P.S. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:2 3:1 3:2 3:1 6 85 b.
2. Zdeněk Straka (26228) 2:3 × 3:2 3:1 3:2 3 78 b.
3. Pavel Skopový (23314) 1:3 2:3 × 3:1 3:0 2 75 b.
4. Lukáš Stuna (19266) 2:3 1:3 1:3 × 3:1 -3 64 b.
5. Pavel Staněk (24615) 1:3 2:3 0:3 1:3 × -8 53 b.
5. liga B 60 bodů 5 hráčů

Milan Bednařík, Václav Polata, Petr Bakaj, Petr Vávra, Zdeněk Straka

  M.B. V.P. P.B. P.V. Z.S. rozdíl setů  
1. Milan Bednařík (19154) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 112 b.
2. Václav Polata (23390) 0:3 × 3:1 3:2 3:0 3 93 b.
3. Petr Bakaj (17572) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 88 b.
4. Petr Vávra (18762) 0:3 2:3 0:3 × 3:0 -4 77 b.
5. Zdeněk Straka (26228) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 60 b.

Podzimní sezóna 2016

6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Jiří Čejka, Zdeněk Straka, Soňa Königsmarková, Zbyněk Špirit, Petr Muláček

  J.Č. Z.S. S.K. Z.Š. P.M. rozdíl setů  
1. Jiří Čejka (21276) × 3:1 3:0 3:1 3:0 10 93 b.
2. Zdeněk Straka (26228) 1:3 × 2:3 3:1 3:0 2 75 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 3:2 × 2:3 3:S 0 68 b.
4. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 1:3 3:2 × 3:2 -2 67 b.
5. Petr Muláček (17625) 0:3 0:3 S:3 2:3 × -10 49 b.
7. liga D 30 bodů 5 hráčů

Zdeněk Straka, Pavel Staněk, Petr Strolený, Jan Ticháček, Miroslav Turek

  Z.S. P.S. P.S. J.T. M.T. rozdíl setů  
1. Zdeněk Straka (26228) × 3:1 3:2 3:1 3:0 8 74 b.
2. Pavel Staněk (24615) 1:3 × 3:1 3:0 3:1 5 67 b.
3. Petr Strolený (10079) 2:3 1:3 × S:S 3:1 -1 42 b.
4. Jan Ticháček (21889) 1:3 0:3 S:S × 3:1 -3 38 b.
5. Miroslav Turek (26403) 0:3 1:3 1:3 1:3 × -9 36 b.
8. liga C 30 bodů 4 hráčů

Zdeněk Straka, Petr Šmondrk, Zdeněk Ludvík, Kateřina Kulišanová

  Z.S. P.Š. Z.L. K.K. rozdíl setů  
1. Zdeněk Straka (26228) × 3:0 3:1 3:0 8 79 b.
2. Petr Šmondrk (19103) 0:3 × 3:S 3:0 3 61 b.
3. Zdeněk Ludvík (22367) 1:3 S:3 × 3:0 -2 50 b.
4. Kateřina Kulišanová (26026) 0:3 0:3 0:3 × -9 30 b.
8. liga B 30 bodů 5 hráčů

Vojtěch Stříhavka, Vanda Sovová, Martin Plundrich, Zdeněk Straka, Filip Bastl

  V.S. V.S. M.P. Z.S. F.B. rozdíl setů  
1. Vojtěch Stříhavka (26404) × 3:1 3:1 2:3 3:1 5 67 b.
2. Vanda Sovová (21932) 1:3 × 3:2 3:1 3:1 3 63 b.
3. Martin Plundrich (26313) 1:3 2:3 × 3:1 3:2 0 56 b.
4. Zdeněk Straka (26228) 3:2 1:3 1:3 × 3:0 0 56 b.
5. Filip Bastl (25549) 1:3 1:3 2:3 0:3 × -8 38 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...