Tým Zdena a Michal

Zdena a Michal
(ID 25223)    Nyní hraje ligu Badminton - čtyřhry Praha



Jarní sezóna 2018

(právě probíhá)
7. liga C
úspěšnost: 38 %
265 bodů
46. místo
vyhrané sety: 26 prohrané sety: 32 rozdíl: -6 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 1

Podzimní sezóna 2017

7. liga A
úspěšnost: 69 %
282 bodů
46. místo
vyhrané sety: 41 prohrané sety: 21 rozdíl: 20 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 6 skreče: 0

Letní sezóna 2017

5. liga B
úspěšnost: 50 %
252 bodů
40. místo
vyhrané sety: 28 prohrané sety: 29 rozdíl: -1 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

6. liga B
úspěšnost: 44 %
232 bodů
44. místo
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 35 rozdíl: -1 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2016

7. liga D
úspěšnost: 63 %
245 bodů
40. místo
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 19 rozdíl: 14 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.05.2018 19:30 7. sluníčka Badminton Arena Skalka 3:0
09.05.2018 20:00 7. Nerozhodní Badminton Arena Skalka 3:1
05.05.2018 15:00 7. MoKa Sport Troja 3:0
21.04.2018 19:00 6. Fanatici SportCentrum JEREMI 1:3
14.04.2018 10:00 6. Beránek a Ovečka Hamr Štěrboholy 2:3
07.04.2018 10:00 6. ŠVIHÁCI Hamr Braník 3:1 i
20.03.2018 20:00 5. Nixxon Valdez Badminton Arena Skalka 0:3
12.03.2018 20:00 5. IT crowd Hamr Štěrboholy 0:3
07.03.2018 19:00 5. Ňuňánci Hamr Štěrboholy 0:3
05.03.2018 18:00 5. Ujel nám žebřiňák Hamr Štěrboholy 0:3
14.02.2018 19:30 6. Inovation Badminton Arena Skalka 2:3
13.02.2018 18:30 6. eL Team Hamr Braník 2:3
11.02.2018 15:00 6. VELKÝKOHOUTI Hamr Štěrboholy 1:3
09.02.2018 19:00 6. Starý páky Hamr Štěrboholy 3:0 i
29.01.2018 20:30 7. Voňavky SportCentrum JEREMI 3:0
20.01.2018 15:00 7. Dráčci Hamr Štěrboholy 3:0
09.01.2018 18:30 7. sluníčka SportCentrum JEREMI 3:0
07.01.2018 14:00 7. Hp 3:0 i
20.12.2017 20:00 7. Dvojité lungo Badminton Arena Skalka 3:0
19.12.2017 19:00 7. Lobotomici Badminton Arena Skalka 1:3 i
19.12.2017 18:00 7. JiMa Badminton Arena Skalka 3:2 i
08.12.2017 18:30 7. MatEr Hamr Štěrboholy 3:2
21.11.2017 18:00 7. Neratkovci Badminton Arena Skalka 2:3
13.11.2017 20:30 7. Voňavky Hamr Braník 3:0
05.11.2017 19:00 7. HROŠI Badminton Arena Skalka 3:1
03.11.2017 17:00 7. Vlna z Brna Sportcentrum Step 3:1
26.10.2017 21:00 6. Vousatá Věra Hamr Braník 2:3 i
23.10.2017 20:00 6. MatEr Badminton Arena Skalka 2:3 i
16.10.2017 19:30 6. Kraska a zvire Hamr Braník 3:0
12.10.2017 20:00 6. Nixxon Valdez Hamr Braník 1:3 i
26.09.2017 20:00 5. Žlutý pes Hamr Štěrboholy 1:3 i
13.09.2017 21:00 5. Vousatá Věra Hamr Braník 0:3
12.09.2017 19:00 5. Lang(er)ovi Sportcentrum Step 3:0
10.09.2017 10:00 5. Nezmaři Hamr Braník 0:3
15.08.2017 20:00 6. LMka Hamr Štěrboholy 3:0
08.08.2017 19:30 6. MatEr Sportcentrum Step 2:3
08.08.2017 18:30 6. Biletín Sportcentrum Step 3:2
07.08.2017 18:30 6. Inovation Sportcentrum Step 3:1
24.07.2017 19:00 5. Nezmaři Hamr Štěrboholy 0:3 i
21.07.2017 18:00 5. Nepoťavky Hamr Štěrboholy 1:3
18.07.2017 18:00 5. Žlutý pes Hamr Štěrboholy 3:2
17.07.2017 19:00 5. Posádka bobu 666 Hamr Štěrboholy 0:3 i
28.06.2017 18:30 6. MAD W SportCentrum JEREMI 0:3
09.06.2017 19:00 6. Kraska a zvire Hamr Braník 3:0
06.06.2017 20:00 6. Mydli to! SportCentrum JEREMI 3:0
06.06.2017 19:00 6. HoPe SportCentrum JEREMI 3:0
30.05.2017 19:30 6. Žlutý pes Hamr Štěrboholy 1:3
22.05.2017 20:30 6. Ujel nám žebřiňák Hamr Štěrboholy 3:1
10.05.2017 20:00 6. Nepoťavky Hamr Štěrboholy 2:3
09.05.2017 20:00 6. Sršni Písek Hamr Braník 2:3
29.04.2017 19:00 6. HoPe Hamr Braník 3:0
28.04.2017 17:00 6. Inovation Hamr Braník 3:1
21.04.2017 18:30 6. Kosí bratři SportCentrum JEREMI 3:1
18.04.2017 18:30 6. MatEr SportCentrum JEREMI 2:3 i
17.04.2017 19:00 6. Squeezy Hamr Štěrboholy 0:3
22.03.2017 20:30 5. Brou a Beru SportCentrum JEREMI 0:3
21.03.2017 17:00 5. Ňuňánci Hamr Štěrboholy 2:3
17.03.2017 17:00 5. Ježkovy voči! Hamr Braník 0:3
14.03.2017 19:00 5. Perkele Hamr Štěrboholy 1:3 i
13.02.2017 18:00 6. HROŠI 3:1
07.02.2017 20:00 6. Effectivity 3:0
04.02.2017 10:30 6. HoPe SportCentrum JEREMI 3:1
03.02.2017 19:30 6. MiMoni Hamr Braník 0:3
16.01.2017 20:30 7. OVČÁRY Hamr Štěrboholy 3:0 i
08.01.2017 10:30 7. Smečující tykvičky SportCentrum JEREMI 3:0
28.12.2016 20:00 6. Kika & Mino Sportcentrum Step 1:3
11.12.2016 20:30 6. Božkov Team Hamr Braník 2:3
05.12.2016 20:00 6. >I< 0:3 i
22.11.2016 20:30 5. Klidnej a Trpělivej Hamr Braník 0:3 i
13.11.2016 18:00 5. Brou a Beru Hamr Braník 0:3 i
08.11.2016 18:00 5. Vousatá Věra SportCentrum JEREMI 0:3
04.11.2016 17:00 5. Perkele Hamr Štěrboholy 3:1
27.10.2016 19:00 6. Lobotomici SportCentrum JEREMI 3:0
23.10.2016 13:00 6. Kika & Mino SportCentrum JEREMI 3:0
18.10.2016 19:00 6. Pusinky 3:0
13.10.2016 19:00 6. Libeňská jelita SportCentrum JEREMI 3:0
- - 6. MiMoni 3:S
- - 7. Libeňská jelita 3:S
- - 7. Moon 3:S
- - 6. Veru&Vatan 3:S
- - 5. Božkov Team 3:S
- - 6. Timon a Pumba S:3 i

Tvůj komentář: Dík za hru

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dakujeme za poucnu hru :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky moc za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Parádní zapas, gratulujeme k postupu a omlouváme se za bouli :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za napinvavu hru ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za dramaticky zapas!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky moc!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za napinvavu hru ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: děkujem za super hru :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra, díky moc :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dík za hezkou hru a hodně štěstí dál :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hezký zápas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hezký zápas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: domlvuveno s Michalem. díky

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

7. liga C 30 bodů 5 hráčů

Zdena a Michal, Nerozhodní, MoKa, sluníčka, Servil Team

  Z.a N. M. s. S.T. rozdíl setů  
1. Zdena a Michal (25223) × 3:1 3:0 3:0 : 8 67 b.
2. Nerozhodní (26383) 1:3 × 3:2 : 3:0 2 54 b.
3. MoKa (29275) 0:3 2:3 × : 3:0 -1 47 b.
4. sluníčka (27154) 0:3 : : × : -3 30 b.
5. Servil Team (28805) : 0:3 0:3 : × -6 30 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Beránek a Ovečka, Fanatici, Timon a Pumba, Zdena a Michal, ŠVIHÁCI

  B.a F. T.a Z.a Š. rozdíl setů  
1. Beránek a Ovečka (28521) × 3:0 3:0 3:2 3:0 10 93 b.
2. Fanatici (28659) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3 78 b.
3. Timon a Pumba (28542) 0:3 2:3 × 3:S 3:0 2 72 b.
4. Zdena a Michal (25223) 2:3 1:3 S:3 × 3:1 -4 62 b.
5. ŠVIHÁCI (28925) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 47 b.
5. liga A 60 bodů 6 hráčů

Nixxon Valdez, IT crowd, Ujel nám žebřiňák, Ňuňánci, Zdena a Michal, Božkov Team

  N.V. ITc. U.n. Ň. Z.a B.T. rozdíl setů  
1. Nixxon Valdez (19489) × 3:1 3:1 2:3 3:0 3:S 9 99 b.
2. IT crowd (23130) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 3:S 8 98 b.
3. Ujel nám žebřiňák (22374) 1:3 1:3 × 2:3 3:0 3:S 1 85 b.
4. Ňuňánci (19464) 3:2 1:3 3:2 × 3:0 S:S 3 82 b.
5. Zdena a Michal (25223) 0:3 0:3 0:3 0:3 × 3:S -9 68 b.
6. Božkov Team (25055) S:3 S:3 S:3 S:S S:3 × -12 56 b.
6. liga A 45 bodů 5 hráčů

eL Team, Zdena a Michal, Starý páky, VELKÝKOHOUTI, Inovation

  eLT. Z.a S.p. V. I. rozdíl setů  
1. eL Team (19256) × 3:2 3:1 3:1 S:S 5 71 b.
2. Zdena a Michal (25223) 2:3 × 3:0 1:3 2:3 -1 68 b.
3. Starý páky (27761) 1:3 0:3 × 3:2 1:3 -6 58 b.
4. VELKÝKOHOUTI (28015) 1:3 3:1 2:3 × S:S -1 57 b.
5. Inovation (26148) S:S 3:2 3:1 S:S × 3 55 b.

Podzimní sezóna 2017

7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Zdena a Michal, Voňavky, Dráčci, sluníčka, Hp

  Z.a V. D. s. Hp rozdíl setů  
1. Zdena a Michal (25223) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Voňavky (26291) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 67 b.
3. Dráčci (26912) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 -1 54 b.
4. sluníčka (27154) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 47 b.
5. Hp (28386) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 30 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

JiMa, Lobotomici, Zdena a Michal, MatEr, Dvojité lungo

  J. L. Z.a M. D.l. rozdíl setů  
1. JiMa (28219) × 3:0 2:3 2:3 3:0 4 64 b.
2. Lobotomici (24584) 0:3 × 3:1 3:2 3:0 3 63 b.
3. Zdena a Michal (25223) 3:2 1:3 × 3:2 3:0 3 63 b.
4. MatEr (21344) 3:2 2:3 2:3 × 3:0 2 60 b.
5. Dvojité lungo (28250) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 30 b.
7. liga D 30 bodů 5 hráčů

Neratkovci, Zdena a Michal, HROŠI, Vlna z Brna, Voňavky

  N. Z.a H. V.z V. rozdíl setů  
1. Neratkovci (27720) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 75 b.
2. Zdena a Michal (25223) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 69 b.
3. HROŠI (25339) 0:3 1:3 × S:S 3:0 -2 40 b.
4. Vlna z Brna (25480) 0:3 1:3 S:S × 3:1 -3 38 b.
5. Voňavky (26291) S:3 0:3 0:3 1:3 × -11 32 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Vousatá Věra, Kraska a zvire, Nixxon Valdez, Zdena a Michal, MatEr

  V.V. K.a N.V. Z.a M. rozdíl setů  
1. Vousatá Věra (19130) × 2:3 3:2 3:2 3:0 4 80 b.
2. Kraska a zvire (26659) 3:2 × 3:0 0:3 3:1 3 78 b.
3. Nixxon Valdez (19489) 2:3 0:3 × 3:1 3:1 0 71 b.
4. Zdena a Michal (25223) 2:3 3:0 1:3 × 2:3 -1 68 b.
5. MatEr (21344) 0:3 1:3 1:3 3:2 × -6 58 b.

Letní sezóna 2017

5. liga B 45 bodů 5 hráčů

Nezmaři, Žlutý pes, Vousatá Věra, Zdena a Michal, Lang(er)ovi

  N. Ž.p. V.V. Z.a L. rozdíl setů  
1. Nezmaři (24065) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 95 b.
2. Žlutý pes (24887) 0:3 × 2:3 3:1 3:1 0 71 b.
3. Vousatá Věra (19130) 1:3 3:2 × 3:0 S:S 2 64 b.
4. Zdena a Michal (25223) 0:3 1:3 0:3 × 3:0 -5 60 b.
5. Lang(er)ovi (26868) 0:3 1:3 S:S 0:3 × -8 42 b.
6. liga B 30 bodů 5 hráčů

MatEr, Zdena a Michal, Inovation, Biletín, LMka

  M. Z.a I. B. L. rozdíl setů  
1. MatEr (21344) × 3:2 3:2 3:1 3:1 6 70 b.
2. Zdena a Michal (25223) 2:3 × 3:1 3:2 3:0 5 67 b.
3. Inovation (26148) 2:3 1:3 × 2:3 3:0 -1 53 b.
4. Biletín (27305) 1:3 2:3 3:2 × 2:3 -3 49 b.
5. LMka (24635) 1:3 0:3 0:3 3:2 × -7 41 b.
5. liga B 45 bodů 5 hráčů

Nezmaři, Posádka bobu 666, Nepoťavky, Žlutý pes, Zdena a Michal

  N. P.b. N. Ž.p. Z.a rozdíl setů  
1. Nezmaři (24065) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 86 b.
2. Posádka bobu 666 (26107) 3:1 × S:3 3:0 3:0 5 82 b.
3. Nepoťavky (23965) 0:3 3:S × 1:3 3:1 0 68 b.
4. Žlutý pes (24887) 0:3 0:3 3:1 × 2:3 -5 60 b.
5. Zdena a Michal (25223) 0:3 0:3 1:3 3:2 × -7 56 b.
6. liga A 30 bodů 5 hráčů

MAD W, Zdena a Michal, Kraska a zvire, Mydli to!, HoPe

  M.W Z.a K.a M.t. H. rozdíl setů  
1. MAD W (25668) × 3:0 1:3 3:1 3:0 6 69 b.
2. Zdena a Michal (25223) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 69 b.
3. Kraska a zvire (26659) 3:1 0:3 × 3:1 2:3 0 56 b.
4. Mydli to! (26632) 1:3 0:3 1:3 × 3:2 -6 43 b.
5. HoPe (25128) 0:3 0:3 3:2 2:3 × -6 43 b.

Jarní sezóna 2017

6. liga B 30 bodů 6 hráčů

Žlutý pes, Sršni Písek, Zdena a Michal, Nepoťavky, Ujel nám žebřiňák, Veru&Vatan

  Ž.p. S.P. Z.a N. U.n. V. rozdíl setů  
1. Žlutý pes (24887) × 3:1 3:1 3:2 3:1 3:1 9 72 b.
2. Sršni Písek (26736) 1:3 × 3:2 3:1 3:1 3:1 5 65 b.
3. Zdena a Michal (25223) 1:3 2:3 × 2:3 3:1 3:S 1 55 b.
4. Nepoťavky (23965) 2:3 1:3 3:2 × S:S S:S -2 34 b.
5. Ujel nám žebřiňák (22374) 1:3 1:3 1:3 S:S × S:S -6 27 b.
6. Veru&Vatan (26466) 1:3 1:3 S:3 S:S S:S × -7 25 b.
6. liga B 30 bodů 6 hráčů

MatEr, Squeezy, Zdena a Michal, HoPe, Kosí bratři, Inovation

  M. S. Z.a H. K.b. I. rozdíl setů  
1. MatEr (21344) × 1:3 3:2 3:1 3:0 3:0 7 68 b.
2. Squeezy (26359) 3:1 × 3:0 S:S 3:0 3:0 11 66 b.
3. Zdena a Michal (25223) 2:3 0:3 × 3:0 3:1 3:1 3 61 b.
4. HoPe (25128) 1:3 S:S 0:3 × 3:0 3:2 -1 45 b.
5. Kosí bratři (26121) 0:3 0:3 1:3 0:3 × 3:1 -9 40 b.
6. Inovation (26148) 0:3 0:3 1:3 2:3 1:3 × -11 36 b.
5. liga B 45 bodů 5 hráčů

Brou a Beru, Ňuňánci, Ježkovy voči!, Perkele, Zdena a Michal

  B.a Ň. J.v. P. Z.a rozdíl setů  
1. Brou a Beru (20215) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 91 b.
2. Ňuňánci (19464) 1:3 × 3:0 3:1 3:2 4 80 b.
3. Ježkovy voči! (22956) 2:3 0:3 × 3:1 3:0 1 73 b.
4. Perkele (23894) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 60 b.
5. Zdena a Michal (25223) 0:3 2:3 0:3 1:3 × -9 51 b.
6. liga B 30 bodů 5 hráčů

Zdena a Michal, HROŠI, HoPe, MiMoni, Effectivity

  Z.a H. H. M. E. rozdíl setů  
1. Zdena a Michal (25223) × 3:1 3:1 0:3 3:0 4 65 b.
2. HROŠI (25339) 1:3 × S:S 3:S 3:0 4 50 b.
3. HoPe (25128) 1:3 S:S × 3:S 3:1 3 48 b.
4. MiMoni (19261) 3:0 S:3 S:3 × S:3 -6 43 b.
5. Effectivity (25995) 0:3 0:3 1:3 3:S × -5 42 b.

Podzimní sezóna 2016

7. liga D 15 bodů 5 hráčů

Zdena a Michal, Smečující tykvičky, OVČÁRY, Moon, Libeňská jelita

  Z.a S.t. O. M. L.j. rozdíl setů  
1. Zdena a Michal (25223) × 3:0 3:0 3:S 3:S 12 61 b.
2. Smečující tykvičky (22090) 0:3 × 3:S 3:S 3:S 6 45 b.
3. OVČÁRY (23854) 0:3 S:3 × 3:S 3:S 0 35 b.
4. Moon (19353) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 25 b.
5. Libeňská jelita (24305) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 15 b.
6. liga B 30 bodů 5 hráčů

>I<, Božkov Team, Kika & Mino, Zdena a Michal, MiMoni

  >. B.T. K.& Z.a M. rozdíl setů  
1. >I< (22751) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 77 b.
2. Božkov Team (25055) 0:3 × 3:1 3:2 3:S 3 60 b.
3. Kika & Mino (25256) 1:3 1:3 × 3:1 3:S 1 55 b.
4. Zdena a Michal (25223) 0:3 2:3 1:3 × 3:S -3 46 b.
5. MiMoni (19261) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
5. liga B 45 bodů 5 hráčů

Klidnej a Trpělivej, Brou a Beru, Vousatá Věra, Perkele, Zdena a Michal

  K.a B.a V.V. P. Z.a rozdíl setů  
1. Klidnej a Trpělivej (23353) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 86 b.
2. Brou a Beru (20215) 3:1 × 2:3 3:2 3:0 5 82 b.
3. Vousatá Věra (19130) 0:3 3:2 × 1:3 3:0 -1 69 b.
4. Perkele (23894) 0:3 2:3 3:1 × 1:3 -4 62 b.
5. Zdena a Michal (25223) 0:3 0:3 0:3 3:1 × -7 56 b.
6. liga B 30 bodů 5 hráčů

Zdena a Michal, Kika & Mino, Lobotomici, Libeňská jelita, Pusinky

  Z.a K.& L. L.j. P. rozdíl setů  
1. Zdena a Michal (25223) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Kika & Mino (25256) 0:3 × 3:1 3:0 3:S 5 64 b.
3. Lobotomici (24584) 0:3 1:3 × 3:0 3:1 0 56 b.
4. Libeňská jelita (24305) 0:3 0:3 0:3 × 3:2 -8 39 b.
5. Pusinky (24495) 0:3 S:3 1:3 2:3 × -9 36 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...