Zbyněk Špirit (19761)

Zbyněk Špirit (19761)

Zbyněk Špirit
(ID 19761)    Nyní hraje ligu Squash Plzeň

  • Spolehlivost : 98 %
  • Škola: ZČU v Plzni
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Plzeň
  • Věk: 29 let


Jarní sezóna 2018

(právě probíhá)
4. liga A
úspěšnost: 64 %
367 bodů
27. místo 27. místo v mužích
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 27 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2017

4. liga B
úspěšnost: 41 %
345 bodů
32. místo 32. místo v mužích
vyhrané sety: 23 prohrané sety: 36 rozdíl: -13 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -3 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

5. liga A
úspěšnost: 73 %
342 bodů
33. místo 33. místo v mužích
vyhrané sety: 40 prohrané sety: 20 rozdíl: 20 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 7 skreče: 0

Podzimní sezóna 2016

6. liga A
úspěšnost: 56 %
306 bodů
45. místo 43. místo v mužích
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 27 rozdíl: 3 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 1

Jarní sezóna 2016

7. liga A
úspěšnost: 75 %
294 bodů
42. místo 42. místo v mužích
vyhrané sety: 38 prohrané sety: 17 rozdíl: 21 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 8 skreče: 0

Podzimní sezóna 2015

5. liga B
úspěšnost: 38 %
381 bodů
37. místo 37. místo v mužích
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 38 rozdíl: -9 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 0

Letní sezóna 2015

5. liga A
úspěšnost: 80 %
84 bodů
61. místo 53. místo v mužích
vyhrané sety: 14 prohrané sety: 5 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 1 rozdíl: 3 skreče: 0

Jarní sezóna 2015

6. liga B
úspěšnost: 56 %
334 bodů
46. místo 45. místo v mužích
vyhrané sety: 31 prohrané sety: 29 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

6. liga B
úspěšnost: 63 %
302 bodů
41. místo 40. místo v mužích
vyhrané sety: 42 prohrané sety: 32 rozdíl: 10 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 5 skreče: 0

Letní sezóna 2014

5. liga A
úspěšnost: 39 %
289 bodů
36. místo 34. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 39 rozdíl: -12 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -4 skreče: 0

Jarní sezóna 2014

6. liga A
úspěšnost: 88 %
279 bodů
47. místo 46. místo v mužích
vyhrané sety: 44 prohrané sety: 18 rozdíl: 26 vyhrané zápasy: 14 prohrané zápasy: 2 rozdíl: 12 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.05.2018 17:00 4. Pavel Mach LR Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
10.05.2018 20:00 4. Petr Lundák Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
26.04.2018 16:00 5. Martina Melková Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1 i
25.04.2018 17:00 5. Josef Tarantík Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
23.04.2018 20:00 5. Karel Březina Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
17.04.2018 18:00 5. Jiří Čejka Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
27.03.2018 20:00 4. Lukáš Loukota Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
25.03.2018 18:00 4. Jan Krafka Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
22.03.2018 20:00 4. Milan Linhart Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
18.03.2018 20:00 4. Vít Pagač Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
27.02.2018 20:00 5. Michal Campr Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
25.02.2018 17:00 5. Tomáš Kořínek Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
10.02.2018 19:00 5. Etienne Blaha Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
07.02.2018 20:00 5. Ondřej Zelenka Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
30.01.2018 20:00 4. Petr Lundák Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
18.01.2018 20:00 4. Lukáš Loukota Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
16.01.2018 20:00 4. Zdenek Sváta Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
09.01.2018 20:00 4. Luděk Calta Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
21.12.2017 17:00 5. Pavel Mach LR Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
17.12.2017 16:00 5. Ondřej Davídek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
05.12.2017 19:00 5. Zdeněk Straka Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2 i
26.11.2017 17:00 4. Václav Kotora Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
23.11.2017 20:00 4. Radek Tančouz Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
20.11.2017 20:00 4. Petr Lundák Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
15.11.2017 20:00 4. Veronika Babinská Červený Hrádek 0:3 i
03.11.2017 20:00 4. Tomáš Holub Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
26.10.2017 20:00 5. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
22.10.2017 19:00 5. Pavel Staněk Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
08.10.2017 17:00 5. Vít Pagač Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
31.05.2017 20:00 5. Ondřej Davídek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
25.05.2017 20:00 5. Michal Campr Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
21.05.2017 19:00 5. Jan Kozel Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
14.05.2017 18:00 5. Jiří Čejka Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
09.04.2017 18:00 5. Pavel Novák Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
06.04.2017 20:00 5. Jaroslav Peterka Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3 i
20.03.2017 20:00 6. Lukáš Stuna Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2 i
12.03.2017 19:00 6. Pavel Staněk Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
09.03.2017 20:00 6. Pavel Skopový Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
07.03.2017 20:00 6. Zdeněk Straka Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
27.02.2017 20:00 7. Petr Brož Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
26.02.2017 16:00 7. Petr Strolený Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
22.02.2017 21:00 7. Jan Sladký Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
29.01.2017 20:00 6. Petr Muláček Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
18.01.2017 20:00 6. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
15.01.2017 18:00 6. Jiří Čejka Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
04.01.2017 20:00 6. Zdeněk Straka Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
30.12.2016 17:00 6. Etienne Blaha Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
23.12.2016 15:00 6. václav sulek Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
20.12.2016 20:00 6. Michal Campr Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
06.12.2016 20:00 6. Petr Sunek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
20.11.2016 18:00 6. Pavel Skopový Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
15.11.2016 21:00 6. Pavel Staněk Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
06.11.2016 19:00 6. Miroslav Šimandl Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
06.11.2016 18:00 6. Pavel Mach LR Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
26.10.2016 20:00 7. Petr Suda Červený Hrádek 3:0
24.10.2016 20:00 7. Jan Ticháček TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
24.10.2016 18:00 7. Miroslav Turek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
29.05.2016 20:00 7. Jan Ticháček Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
25.05.2016 20:00 7. Ondřej Ešler TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
23.05.2016 20:00 7. Jan Sladký Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
28.04.2016 20:00 6. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
24.04.2016 19:00 6. Václav Polata Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
11.04.2016 20:00 6. Jan Kozel Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
10.04.2016 18:00 6. Pavel Skopový Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
31.03.2016 21:00 7. Lukáš Milfort Fit Life Doubravka (Centrum) 3:S i
31.03.2016 20:00 7. Vanda Sovová Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
25.03.2016 20:00 7. Michal Skovajsa Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
13.03.2016 18:00 7. Martin Šmejkal Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0 i
28.02.2016 19:00 6. Petr Bakaj Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3 i
24.02.2016 21:00 6. václav sulek Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
22.02.2016 20:00 6. Pavel Novák Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
21.02.2016 19:00 6. Ondřej Süsser Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
26.01.2016 20:00 5. Jiří Frűhauf Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
21.01.2016 20:00 5. Michal Campr Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
13.01.2016 20:00 5. Karel Březina Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3 i
30.12.2015 11:00 5. Milan Bednařík Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
22.12.2015 09:00 5. Pavel Skopový Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
21.12.2015 20:00 5. Jiří Kozák Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
15.12.2015 20:00 5. Miroslav Šimandl Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
26.11.2015 20:00 5. František Nový Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
23.11.2015 20:00 5. Petr Bakaj Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
17.11.2015 20:00 5. Karel Březina Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3 i
05.11.2015 20:00 5. Martin Černý Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3 i
26.10.2015 18:00 5. Jiří Čejka Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
21.10.2015 18:00 5. Jakub Hlaváček TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
14.10.2015 20:00 5. Ondřej Dvořák Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
13.10.2015 20:00 5. Jiří Frűhauf Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
29.09.2015 18:00 5. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
29.09.2015 14:21 5. Filip Chobodický 3:S
23.09.2015 19:00 5. Jiří Sakovič Červený Hrádek 3:0
16.09.2015 20:00 5. Jan Sladký Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
08.09.2015 20:00 5. Michal Mach TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
26.05.2015 20:00 6. Milan Bednařík Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
24.05.2015 19:00 6. václav sulek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
19.05.2015 20:00 6. Pavel Drahokoupil Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1 i
13.05.2015 21:00 6. Jiří Fejt TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
30.04.2015 16:00 7. Vítězslav Vaník TJ Lokomotiva Plzeň 3:1 i
28.04.2015 20:00 7. Miroslav Beránek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
27.04.2015 20:00 7. Lukáš Stuna Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
26.04.2015 20:00 7. Jiří Frűhauf Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
30.03.2015 21:00 6. Milan Bednařík Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
29.03.2015 20:00 6. Petr Lundák Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3 i
23.03.2015 20:00 6. Lubomír Krčmář Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
17.03.2015 21:00 6. Petr Bakaj Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
25.02.2015 21:00 6. Soňa Königsmarková Sportcentrum Koloseum 3:0
25.02.2015 21:00 6. Mery Kejklíček TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
15.02.2015 19:00 6. Jiří Fejt TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
08.02.2015 20:00 6. Vít Pagač Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
31.01.2015 13:00 6. Petr Bakaj Sportcentrum Koloseum 2:3
26.01.2015 21:00 6. Michal Campr Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
25.01.2015 19:00 6. Ondřej Bicek Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
21.01.2015 19:00 6. Petr Muláček Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
19.01.2015 21:00 6. Radek Jirků Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3 i
02.01.2015 11:00 6. Jiří Kotva Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
15.12.2014 20:00 6. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
04.12.2014 18:00 6. Filip Chobodický Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
04.12.2014 17:00 6. Jakub Hlaváček Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
03.12.2014 21:00 6. Lukáš Stuna Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
01.12.2014 10:43 6. Petr Muláček 3:2
26.11.2014 21:00 6. Petr Brož Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
20.11.2014 20:00 6. Martina Melková Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
13.11.2014 21:00 6. Vojtěch Liška Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
06.11.2014 21:00 6. václav sulek Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
31.10.2014 21:00 6. Veronika Babinská Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
30.10.2014 20:00 6. František Tykal Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
24.10.2014 20:00 6. Vít Pagač Fit Life Doubravka (Centrum) 2:3
23.10.2014 17:00 6. Jaroslav Sühs Červený Hrádek 0:3
25.09.2014 17:30 5. Jakub Hlaváček TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
24.09.2014 20:00 5. Milan Bednařík Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3 i
17.09.2014 17:00 5. Jan Šobra TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
16.09.2014 17:00 5. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2 i
02.09.2014 17:00 5. Jana Bednaříková Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
29.08.2014 19:00 4. Petr Havránek TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
29.08.2014 18:00 4. Mery Kejklíček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
28.08.2014 17:00 4. Lubomír Krčmář Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
26.08.2014 17:00 4. Karel Březina TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
25.08.2014 17:00 4. Miroslav Knaizl Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
01.08.2014 10:50 5. Ondřej Ešler 3:S
31.07.2014 16:00 5. Milan Bednařík Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
17.07.2014 17:00 5. Vojtěch Liška Sportcentrum Koloseum 3:2
03.07.2014 20:00 5. Lukáš Dvorský Sportcentrum Koloseum 3:0
29.06.2014 19:30 4. Mery Kejklíček Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
29.06.2014 19:00 4. Miroslav Knaizl Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
24.06.2014 17:00 4. Petr Lundák Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3 i
12.06.2014 20:00 4. Jaroslav Sühs Fit Life Doubravka (Centrum) 0:3
29.05.2014 20:00 6. Milan Bednařík Červený Hrádek 3:2
27.05.2014 20:00 6. Petr Vávra Červený Hrádek 3:2
19.05.2014 20:00 6. Vít Pagač Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3
12.05.2014 18:00 6. Petr Muláček Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
28.04.2014 20:00 7. Veronika Babinská Fit Life Doubravka (Centrum) 3:0
21.04.2014 19:00 7. Soňa Königsmarková Fit Life Doubravka (Centrum) 3:1
06.04.2014 19:00 7. Lukáš Stuna Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
31.03.2014 19:00 7. Petr Strolený Fit Life Doubravka (Centrum) 3:2
27.03.2014 20:00 7. Ondřej Ešler Sportcentrum Koloseum 3:0
23.03.2014 19:00 7. Petr Lundák Fit Life Doubravka (Centrum) 1:3 i
09.03.2014 20:00 7. Milan Bednařík Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:1 i
26.02.2014 18:00 8. Vojtěch Průša Červený Hrádek 3:0
26.02.2014 17:00 8. Boleslav Láska Červený Hrádek 3:0
23.02.2014 20:00 8. David Draský Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0
10.02.2014 18:00 8. Lukáš Dvorský Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0
- - 7. Jana Turjanicová 3:S
- - 5. Michal Mach 3:S i
- - 7. Jakub Irber 3:S
- - 7. Boleslav Láska S:3 i
- - 5. Václav Polata 3:S i
- - 5. Petr Šebesta 3:S
- - 5. Pavel Skopový 3:S
- - 5. Miroslav Šimandl 3:S i

Tvůj komentář: Díky za hru

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru

Tvůj komentář: Bitva do poslední vtěřiny a dechu.Díky

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dekuji za hru. Priste uz budes vedet jak ma me:)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zbyněk neunesl sílu okamžiku a v zápase dost kazíl. Mnohem lepší hru předvedl bohužel až po zápase, kde byla hra zcela vyrovnana.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zbyňku, díky za hru a ještě jednou se omlouvám za zmatky s rezervací!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za zápas a ať se daří :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vyborny zapas. Na konci jsem byl stastnejsi.

Tvůj komentář: Byl to neuvěřitelný zápas plný obratů. Díky za hru.

Soupeřův komentář: Obrat tam byl bohužel jen jeden - a to když jsi vyhrál 3. set... :) Dva body mě dělili od vítězství 3:0. Neuvěřitelné...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra a pěkně vyrovnaná se štěstím na mé straně:) Díky

Tvůj komentář: nedostavil se k zapasu, snad priste

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: naprosto bez sance :D

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra !

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super zápas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Výsledek je jednoznačný, ale hra byla více než vyrovnaná! 12:10, 12:10 a 11:8! Už se těším na odvetu! Ať se vede! ;-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super boj!!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za super vyrovnanou hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Měl jsem radost, že jsem ten jeden set uhrál. Soupeř byl lepší. Ale nešlo mu to, tak to bylo docela vyrovnaný. :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Byl to boj :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: super match, hodne stesti v dalsich! :-)

Tvůj komentář: Byla, ale příště se budu muset polepšit :D :D

Soupeřův komentář: Super hra! Ať se daří!

Tvůj komentář: Supr hra! Omlouvám se ještě jednou za ten loket, doufám, že už moc nebolí.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Na to, žes hrál bez bot, tak dobrý výkon! :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super zápas a hodně těsné výsledky v setech :)

Tvůj komentář: Souhlas :), díky za hru.

Soupeřův komentář: Výborná hra ;-)

Tvůj komentář: Snad příště :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: ...těžko komentovat, navržené termíny je třeba hlídat :o(

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: omlouvam se ...jsem nemocny!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tahle sezona mi nepřeje. Moc se omlouvam, ale nemužu jinak.

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

4. liga A 75 bodů 5 hráčů

Petr Lundák, Zbyněk Špirit, Pavel Mach LR, Vít Pagač, Karel Kolář

  P.L. Z.Š. P.M. V.P. K.K. rozdíl setů  
1. Petr Lundák (10252) × 3:0 3:2 : : 4 97 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 × 3:1 : : -1 86 b.
3. Pavel Mach LR (24798) 2:3 1:3 × : : -3 81 b.
4. Vít Pagač (16465) : : : × : 0 75 b.
5. Karel Kolář (14643) : : : : × 0 75 b.
5. liga A 60 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Jiří Čejka, Martina Melková, Karel Březina, Josef Tarantík

  Z.Š. J.Č. M.M. K.B. J.T. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:2 3:1 3:1 3:0 8 104 b.
2. Jiří Čejka (21276) 2:3 × 3:1 3:2 3:0 5 97 b.
3. Martina Melková (12302) 1:3 1:3 × 3:1 3:1 0 86 b.
4. Karel Březina (10237) 1:3 2:3 1:3 × 3:1 -3 79 b.
5. Josef Tarantík (19263) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 64 b.
4. liga A 75 bodů 5 hráčů

Lukáš Loukota, Jan Krafka, Vít Pagač, Milan Linhart, Zbyněk Špirit

  L.L. J.K. V.P. M.L. Z.Š. rozdíl setů  
1. Lukáš Loukota (12711) × 3:2 3:0 3:1 3:2 7 117 b.
2. Jan Krafka (14698) 2:3 × 3:1 3:2 3:0 5 112 b.
3. Vít Pagač (16465) 0:3 1:3 × 3:2 3:0 -1 99 b.
4. Milan Linhart (29621) 1:3 2:3 2:3 × 2:3 -5 89 b.
5. Zbyněk Špirit (19761) 2:3 0:3 0:3 3:2 × -6 88 b.
5. liga B 60 bodů 5 hráčů

Tomáš Kořínek, Zbyněk Špirit, Michal Campr, Ondřej Zelenka, Etienne Blaha

  T.K. Z.Š. M.C. O.Z. E.B. rozdíl setů  
1. Tomáš Kořínek (14453) × 3:0 3:2 S:S 3:0 7 90 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 × 3:1 3:2 3:2 1 89 b.
3. Michal Campr (14813) 2:3 1:3 × 3:1 3:S 2 87 b.
4. Ondřej Zelenka (21138) S:S 2:3 1:3 × 3:2 -2 70 b.
5. Etienne Blaha (17447) 0:3 2:3 S:3 2:3 × -8 68 b.

Podzimní sezóna 2017

4. liga B 75 bodů 5 hráčů

Lukáš Loukota, Petr Lundák, Luděk Calta, Zdenek Sváta, Zbyněk Špirit

  L.L. P.L. L.C. Z.S. Z.Š. rozdíl setů  
1. Lukáš Loukota (12711) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 125 b.
2. Petr Lundák (10252) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 5 112 b.
3. Luděk Calta (19297) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 103 b.
4. Zdenek Sváta (26481) 0:3 1:3 0:3 × 3:1 -6 88 b.
5. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 77 b.
5. liga A 60 bodů 5 hráčů

Pavel Mach LR, Zbyněk Špirit, Ondřej Davídek, Zdeněk Straka, Miroslav Šimandl

  P.M. Z.Š. O.D. Z.S. M.Š. rozdíl setů  
1. Pavel Mach LR (24798) × 3:0 3:1 3:1 3:S 10 105 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 × 3:1 3:2 3:S 3 90 b.
3. Ondřej Davídek (23838) 1:3 1:3 × 3:2 3:S 0 83 b.
4. Zdeněk Straka (26228) 1:3 2:3 2:3 × 3:S -1 80 b.
5. Miroslav Šimandl (21114) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
4. liga A 75 bodů 6 hráčů

Tomáš Holub, Václav Kotora, Petr Lundák, Radek Tančouz, Veronika Babinská, Zbyněk Špirit

  T.H. V.K. P.L. R.T. V.B. Z.Š. rozdíl setů  
1. Tomáš Holub (12263) × 3:2 3:0 3:S 3:0 3:0 13 121 b.
2. Václav Kotora (22566) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 3:0 9 117 b.
3. Petr Lundák (10252) 0:3 1:3 × 3:0 3:2 2:3 -2 97 b.
4. Radek Tančouz (22211) S:3 1:3 0:3 × 3:0 3:0 -2 97 b.
5. Veronika Babinská (17455) 0:3 0:3 2:3 0:3 × 3:0 -7 89 b.
6. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 0:3 3:2 0:3 0:3 × -11 82 b.
5. liga B 60 bodů 5 hráčů

Vít Pagač, Zbyněk Špirit, Soňa Königsmarková, Pavel Skopový, Pavel Staněk

  V.P. Z.Š. S.K. P.S. P.S. rozdíl setů  
1. Vít Pagač (16465) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 108 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 × 3:1 3:S 3:0 6 96 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 1:3 × 2:3 3:0 -2 81 b.
4. Pavel Skopový (23314) 0:3 S:3 3:2 × 2:3 -6 73 b.
5. Pavel Staněk (24615) 0:3 0:3 0:3 3:2 × -8 69 b.

Jarní sezóna 2017

5. liga A 60 bodů 5 hráčů

Jan Kozel, Zbyněk Špirit, Michal Campr, Jiří Čejka, Ondřej Davídek

  J.K. Z.Š. M.C. J.Č. O.D. rozdíl setů  
1. Jan Kozel (24032) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 110 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 × 2:3 3:1 3:0 2 90 b.
3. Michal Campr (14813) 0:3 3:2 × 3:2 3:2 0 87 b.
4. Jiří Čejka (21276) 0:3 1:3 2:3 × 3:2 -5 75 b.
5. Ondřej Davídek (23838) 0:3 0:3 2:3 2:3 × -8 68 b.
5. liga A 60 bodů 5 hráčů

Jaroslav Peterka, Pavel Novák, Zbyněk Špirit, Petr Šebesta, Václav Polata

  J.P. P.N. Z.Š. P.Š. V.P. rozdíl setů  
1. Jaroslav Peterka (24263) × 3:2 3:2 3:2 3:S 6 97 b.
2. Pavel Novák (22084) 2:3 × 3:2 3:S 3:0 6 96 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 2:3 2:3 × 3:S 3:S 4 88 b.
4. Petr Šebesta (19661) 2:3 S:3 S:3 × 3:S -4 74 b.
5. Václav Polata (23390) S:3 0:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Zdeněk Straka, Pavel Skopový, Lukáš Stuna, Pavel Staněk

  Z.Š. Z.S. P.S. L.S. P.S. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:2 3:1 3:2 3:1 6 85 b.
2. Zdeněk Straka (26228) 2:3 × 3:2 3:1 3:2 3 78 b.
3. Pavel Skopový (23314) 1:3 2:3 × 3:1 3:0 2 75 b.
4. Lukáš Stuna (19266) 2:3 1:3 1:3 × 3:1 -3 64 b.
5. Pavel Staněk (24615) 1:3 2:3 0:3 1:3 × -8 53 b.
7. liga D 30 bodů 4 hráčů

Zbyněk Špirit, Petr Brož, Jan Sladký, Petr Strolený

  Z.Š. P.B. J.S. P.S. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:1 3:0 3:0 8 79 b.
2. Petr Brož (19664) 1:3 × 3:1 3:1 2 62 b.
3. Jan Sladký (21205) 0:3 1:3 × 3:0 -2 50 b.
4. Petr Strolený (10079) 0:3 1:3 0:3 × -8 33 b.

Podzimní sezóna 2016

6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Jiří Čejka, Zdeněk Straka, Soňa Königsmarková, Zbyněk Špirit, Petr Muláček

  J.Č. Z.S. S.K. Z.Š. P.M. rozdíl setů  
1. Jiří Čejka (21276) × 3:1 3:0 3:1 3:0 10 93 b.
2. Zdeněk Straka (26228) 1:3 × 2:3 3:1 3:0 2 75 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 3:2 × 2:3 3:S 0 68 b.
4. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 1:3 3:2 × 3:2 -2 67 b.
5. Petr Muláček (17625) 0:3 0:3 S:3 2:3 × -10 49 b.
6. liga A 45 bodů 5 hráčů

václav sulek, Michal Campr, Zbyněk Špirit, Petr Sunek, Etienne Blaha

  v.s. M.C. Z.Š. P.S. E.B. rozdíl setů  
1. václav sulek (18631) × 3:1 3:0 3:2 3:0 9 91 b.
2. Michal Campr (14813) 1:3 × 3:1 3:2 3:0 4 80 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 1:3 × 3:0 3:2 -1 69 b.
4. Petr Sunek (26081) 2:3 2:3 0:3 × 3:1 -3 64 b.
5. Etienne Blaha (17447) 0:3 0:3 2:3 1:3 × -9 51 b.
6. liga B 60 bodů 5 hráčů

Pavel Skopový, Miroslav Šimandl, Zbyněk Špirit, Pavel Staněk, Pavel Mach LR

  P.S. M.Š. Z.Š. P.S. P.M. rozdíl setů  
1. Pavel Skopový (23314) × 3:2 3:0 3:0 3:2 8 104 b.
2. Miroslav Šimandl (21114) 2:3 × 3:0 3:0 3:0 8 103 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 86 b.
4. Pavel Staněk (24615) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 71 b.
5. Pavel Mach LR (24798) 2:3 0:3 0:3 1:3 × -9 66 b.
7. liga B 45 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Jan Ticháček, Miroslav Turek, Boleslav Láska, Petr Suda

  Z.Š. J.T. M.T. B.L. P.S. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:0 3:0 S:3 3:0 6 84 b.
2. Jan Ticháček (21889) 0:3 × 3:2 3:0 3:1 3 78 b.
3. Miroslav Turek (26403) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 73 b.
4. Boleslav Láska (13555) 3:S 0:3 1:3 × 3:2 -1 66 b.
5. Petr Suda (24129) 0:3 1:3 0:3 2:3 × -9 51 b.

Jarní sezóna 2016

7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Jan Sladký, Jan Ticháček, Ondřej Ešler, Jakub Irber

  Z.Š. J.S. J.T. O.E. J.I. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:1 3:1 3:1 3:S 9 73 b.
2. Jan Sladký (21205) 1:3 × 3:0 3:0 3:S 7 68 b.
3. Jan Ticháček (21889) 1:3 0:3 × 3:2 3:S -1 51 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 1:3 0:3 2:3 × 3:S -3 46 b.
5. Jakub Irber (12431) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Jan Kozel, Václav Polata, Pavel Skopový, Zbyněk Špirit, Miroslav Beránek

  J.K. V.P. P.S. Z.Š. M.B. rozdíl setů  
1. Jan Kozel (24032) × 1:3 3:1 3:0 3:0 6 84 b.
2. Václav Polata (23390) 3:1 × 0:3 3:0 3:1 4 80 b.
3. Pavel Skopový (23314) 1:3 3:0 × 1:3 3:1 1 73 b.
4. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 0:3 3:1 × 3:1 -2 67 b.
5. Miroslav Beránek (14531) 0:3 1:3 1:3 1:3 × -9 51 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Martin Šmejkal, Vanda Sovová, Michal Skovajsa, Lukáš Milfort

  Z.Š. M.Š. V.S. M.S. L.M. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 79 b.
2. Martin Šmejkal (24283) 0:3 × 2:3 3:1 3:0 1 58 b.
3. Vanda Sovová (21932) 0:3 3:2 × 0:3 3:2 -4 48 b.
4. Michal Skovajsa (20533) 0:3 1:3 3:0 × S:S -2 40 b.
5. Lukáš Milfort (16665) S:3 0:3 2:3 S:S × -7 29 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Petr Bakaj, Pavel Novák, václav sulek, Zbyněk Špirit, Ondřej Süsser

  P.B. P.N. v.s. Z.Š. O.S. rozdíl setů  
1. Petr Bakaj (17572) × 2:3 3:2 3:1 3:0 5 82 b.
2. Pavel Novák (22084) 3:2 × 3:2 0:3 3:0 2 76 b.
3. václav sulek (18631) 2:3 2:3 × 3:1 3:1 2 75 b.
4. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 3:0 1:3 × 3:0 2 75 b.
5. Ondřej Süsser (23807) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 47 b.

Podzimní sezóna 2015

5. liga B 75 bodů 5 hráčů

Jiří Frűhauf, Karel Březina, Michal Campr, Zbyněk Špirit, Michal Mach

  J.F. K.B. M.C. Z.Š. M.M. rozdíl setů  
1. Jiří Frűhauf (18557) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 124 b.
2. Karel Březina (10237) 0:3 × 3:0 3:2 3:S 4 107 b.
3. Michal Campr (14813) 0:3 0:3 × 3:2 3:S -2 94 b.
4. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 2:3 2:3 × 3:S -2 93 b.
5. Michal Mach (19016) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 75 b.
5. liga B 75 bodů 5 hráčů

Jiří Kozák, Miroslav Šimandl, Milan Bednařík, Zbyněk Špirit, Pavel Skopový

  J.K. M.Š. M.B. Z.Š. P.S. rozdíl setů  
1. Jiří Kozák (16999) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 121 b.
2. Miroslav Šimandl (21114) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 114 b.
3. Milan Bednařík (19154) 1:3 1:3 × 3:0 3:1 1 103 b.
4. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 1:3 0:3 × 3:1 -6 88 b.
5. Pavel Skopový (23314) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 79 b.
5. liga A 75 bodů 5 hráčů

František Nový, Martin Černý, Zbyněk Špirit, Karel Březina, Petr Bakaj

  F.N. M.Č. Z.Š. K.B. P.B. rozdíl setů  
1. František Nový (15607) × 3:1 3:0 3:2 3:0 9 121 b.
2. Martin Černý (19549) 1:3 × 3:2 3:1 3:0 4 110 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 2:3 × 2:3 3:1 -3 94 b.
4. Karel Březina (10237) 2:3 1:3 3:2 × 1:3 -4 92 b.
5. Petr Bakaj (17572) 0:3 0:3 1:3 3:1 × -6 88 b.
5. liga B 75 bodů 5 hráčů

Jakub Hlaváček, Jiří Frűhauf, Zbyněk Špirit, Jiří Čejka, Ondřej Dvořák

  J.H. J.F. Z.Š. J.Č. O.D. rozdíl setů  
1. Jakub Hlaváček (20664) × 3:2 2:3 3:0 3:0 6 114 b.
2. Jiří Frűhauf (18557) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 5 112 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 3:2 2:3 × 3:2 3:2 2 106 b.
4. Jiří Čejka (21276) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 -3 94 b.
5. Ondřej Dvořák (22758) 0:3 0:3 2:3 0:3 × -10 79 b.

Letní sezóna 2015

5. liga A 45 bodů 6 hráčů

Michal Mach, Zbyněk Špirit, Soňa Königsmarková, Jiří Sakovič, Jan Sladký, Filip Chobodický

  M.M. Z.Š. S.K. J.S. J.S. F.C. rozdíl setů  
1. Michal Mach (19016) × 3:2 3:2 3:0 3:2 3:1 8 86 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) (DK) 2:3 × 3:1 3:0 3:1 3:S 9 84 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 2:3 1:3 × 3:2 3:0 3:S 4 75 b.
4. Jiří Sakovič (17359) 0:3 0:3 2:3 × 3:2 3:S -3 63 b.
5. Jan Sladký (21205) 2:3 1:3 0:3 2:3 × 3:S -4 61 b.
6. Filip Chobodický (20578) 1:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -14 47 b.

Jarní sezóna 2015

6. liga B 60 bodů 5 hráčů

Jiří Fejt, Zbyněk Špirit, václav sulek, Milan Bednařík, Pavel Drahokoupil

  J.F. Z.Š. v.s. M.B. P.D. rozdíl setů  
1. Jiří Fejt (21074) × 3:1 3:1 3:2 3:0 8 104 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 × 3:1 3:2 3:1 3 93 b.
3. václav sulek (18631) 1:3 1:3 × 2:3 3:0 -2 81 b.
4. Milan Bednařík (19154) 2:3 2:3 3:2 × 0:3 -4 77 b.
5. Pavel Drahokoupil (21192) 0:3 1:3 0:3 3:0 × -5 75 b.
7. liga B 45 bodů 5 hráčů

Jiří Frűhauf, Zbyněk Špirit, Vítězslav Vaník, Lukáš Stuna, Miroslav Beránek

  J.F. Z.Š. V.V. L.S. M.B. rozdíl setů  
1. Jiří Frűhauf (18557) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 95 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 82 b.
3. Vítězslav Vaník (12381) 0:3 1:3 × 3:2 3:0 -1 69 b.
4. Lukáš Stuna (19266) 1:3 0:3 2:3 × 3:1 -4 62 b.
5. Miroslav Beránek (14531) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 47 b.
6. liga B 60 bodů 5 hráčů

Lubomír Krčmář, Petr Lundák, Petr Bakaj, Milan Bednařík, Zbyněk Špirit

  L.K. P.L. P.B. M.B. Z.Š. rozdíl setů  
1. Lubomír Krčmář (10188) × 3:2 3:2 2:3 3:0 4 95 b.
2. Petr Lundák (10252) 2:3 × 3:2 3:1 3:1 4 95 b.
3. Petr Bakaj (17572) 2:3 2:3 × 3:2 3:0 2 90 b.
4. Milan Bednařík (19154) 3:2 1:3 2:3 × 2:3 -3 79 b.
5. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 1:3 0:3 3:2 × -7 71 b.
6. liga A 60 bodů 5 hráčů

Vít Pagač, Mery Kejklíček, Zbyněk Špirit, Jiří Fejt, Soňa Königsmarková

  V.P. M.K. Z.Š. J.F. S.K. rozdíl setů  
1. Vít Pagač (16465) × 3:2 3:0 2:3 3:1 5 97 b.
2. Mery Kejklíček (11544) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 5 97 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 88 b.
4. Jiří Fejt (21074) 3:2 1:3 1:3 × 3:0 0 86 b.
5. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 0:3 0:3 × -11 62 b.

Podzimní sezóna 2014

6. liga B 45 bodů 6 hráčů

Radek Jirků, Zbyněk Špirit, Ondřej Bicek, Michal Campr, Petr Muláček, Petr Bakaj

  R.J. Z.Š. O.B. M.C. P.M. P.B. rozdíl setů  
1. Radek Jirků (20968) × 3:1 3:0 3:0 3:0 3:S 14 93 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 × 3:1 3:1 3:1 2:3 3 76 b.
3. Ondřej Bicek (21377) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 3:0 2 75 b.
4. Michal Campr (14813) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 3:S -1 67 b.
5. Petr Muláček (17625) 0:3 1:3 1:3 0:3 × 3:S -7 56 b.
6. Petr Bakaj (17572) S:3 3:2 0:3 S:3 S:3 × -11 52 b.
6. liga A 45 bodů 6 hráčů

Jiří Kotva, Soňa Königsmarková, Zbyněk Špirit, Lukáš Stuna, Jakub Hlaváček, Filip Chobodický

  J.K. S.K. Z.Š. L.S. J.H. F.C. rozdíl setů  
1. Jiří Kotva (14802) × 1:3 3:0 3:0 3:0 3:S 10 86 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 3:1 × 1:3 3:1 3:1 3:0 7 83 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 3:1 × 3:1 3:1 3:0 6 82 b.
4. Lukáš Stuna (19266) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 3:1 -2 67 b.
5. Jakub Hlaváček (20664) 0:3 1:3 1:3 0:3 × 3:0 -7 59 b.
6. Filip Chobodický (20578) S:3 0:3 0:3 1:3 0:3 × -14 47 b.
6. liga A 45 bodů 6 hráčů

václav sulek, Martina Melková, Zbyněk Špirit, Petr Brož, Petr Muláček, Vojtěch Liška

  v.s. M.M. Z.Š. P.B. P.M. V.L. rozdíl setů  
1. václav sulek (18631) × 3:1 3:0 2:3 3:0 3:1 9 87 b.
2. Martina Melková (12302) 1:3 × 3:1 3:1 3:1 3:0 7 83 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 1:3 × 3:1 3:2 3:1 0 71 b.
4. Petr Brož (19664) 3:2 1:3 1:3 × 3:2 3:S 1 71 b.
5. Petr Muláček (17625) 0:3 1:3 2:3 2:3 × 3:S -4 61 b.
6. Vojtěch Liška (13190) 1:3 0:3 1:3 S:3 S:3 × -13 48 b.
6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Jaroslav Sühs, Vít Pagač, Zbyněk Špirit, Veronika Babinská, František Tykal

  J.S. V.P. Z.Š. V.B. F.T. rozdíl setů  
1. Jaroslav Sühs (10343) × 3:1 3:0 3:0 3:1 10 93 b.
2. Vít Pagač (16465) 1:3 × 3:2 3:1 3:0 4 80 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 2:3 × 3:0 3:1 1 73 b.
4. Veronika Babinská (17455) 0:3 1:3 0:3 × 3:2 -7 56 b.
5. František Tykal (20680) 1:3 0:3 1:3 2:3 × -8 53 b.

Letní sezóna 2014

5. liga A 45 bodů 6 hráčů

Milan Bednařík, Jakub Hlaváček, Zbyněk Špirit, Soňa Königsmarková, Jana Bednaříková, Jan Šobra

  M.B. J.H. Z.Š. S.K. J.B. J.Š. rozdíl setů  
1. Milan Bednařík (19154) × 3:0 3:1 3:1 3:0 3:0 13 94 b.
2. Jakub Hlaváček (20664) 0:3 × 3:2 3:0 3:1 3:1 5 80 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 3:0 4 78 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 2:3 × 3:0 3:0 0 71 b.
5. Jana Bednaříková (18487) 0:3 1:3 0:3 0:3 × 3:0 -8 57 b.
6. Jan Šobra (19514) 0:3 1:3 0:3 0:3 0:3 × -14 47 b.
4. liga A 60 bodů 6 hráčů

Petr Havránek, Miroslav Knaizl, Lubomír Krčmář, Karel Březina, Mery Kejklíček, Zbyněk Špirit

  P.H. M.K. L.K. K.B. M.K. Z.Š. rozdíl setů  
1. Petr Havránek (17979) × 3:0 3:2 3:2 3:2 3:2 7 99 b.
2. Miroslav Knaizl (19708) 0:3 × 3:0 2:3 3:0 3:0 5 94 b.
3. Lubomír Krčmář (10188) (DK) 2:3 0:3 × 3:0 3:2 3:0 3 91 b.
4. Karel Březina (10237) 2:3 3:2 0:3 × 3:0 3:0 3 91 b.
5. Mery Kejklíček (11544) 2:3 0:3 2:3 0:3 × 3:0 -5 77 b.
6. Zbyněk Špirit (19761) 2:3 0:3 0:3 0:3 0:3 × -13 63 b.
5. liga A 45 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Milan Bednařík, Vojtěch Liška, Lukáš Dvorský, Ondřej Ešler

  Z.Š. M.B. V.L. L.D. O.E. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:2 3:2 3:0 3:S 8 86 b.
2. Milan Bednařík (19154) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 86 b.
3. Vojtěch Liška (13190) 2:3 1:3 × 3:1 3:0 2 75 b.
4. Lukáš Dvorský (14585) 0:3 0:3 1:3 × 3:0 -5 60 b.
5. Ondřej Ešler (15141) S:3 0:3 0:3 0:3 × -12 45 b.
4. liga B 60 bodů 5 hráčů

Mery Kejklíček, Petr Lundák, Miroslav Knaizl, Jaroslav Sühs, Zbyněk Špirit

  M.K. P.L. M.K. J.S. Z.Š. rozdíl setů  
1. Mery Kejklíček (11544) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 106 b.
2. Petr Lundák (10252) 1:3 × 0:3 3:2 3:0 -1 84 b.
3. Miroslav Knaizl (19708) 2:3 3:0 × S:S 3:1 4 83 b.
4. Jaroslav Sühs (10343) 0:3 2:3 S:S × 3:0 -1 72 b.
5. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 62 b.

Jarní sezóna 2014

6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Vít Pagač, Zbyněk Špirit, Milan Bednařík, Petr Muláček, Petr Vávra

  V.P. Z.Š. M.B. P.M. P.V. rozdíl setů  
1. Vít Pagač (16465) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 93 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 × 3:2 3:2 3:2 1 74 b.
3. Milan Bednařík (19154) 1:3 2:3 × 2:3 3:0 -1 68 b.
4. Petr Muláček (17625) 0:3 2:3 3:2 × 2:3 -4 62 b.
5. Petr Vávra (18762) 0:3 2:3 0:3 3:2 × -6 58 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Soňa Königsmarková, Lukáš Stuna, Veronika Babinská, Jana Turjanicová

  Z.Š. S.K. L.S. V.B. J.T. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:1 3:2 3:0 3:S 9 73 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 71 b.
3. Lukáš Stuna (19266) 2:3 0:3 × 3:0 3:0 2 60 b.
4. Veronika Babinská (17455) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 40 b.
5. Jana Turjanicová (19705) S:3 0:3 0:3 S:3 × -12 30 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Petr Lundák, Zbyněk Špirit, Milan Bednařík, Ondřej Ešler, Petr Strolený

  P.L. Z.Š. M.B. O.E. P.S. rozdíl setů  
1. Petr Lundák (10252) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 76 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 × 3:1 3:0 3:2 4 65 b.
3. Milan Bednařík (19154) 2:3 1:3 × 3:1 3:1 1 58 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 -7 41 b.
5. Petr Strolený (10079) 0:3 2:3 1:3 2:3 × -7 40 b.
8. liga A 15 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Lukáš Dvorský, Boleslav Láska, David Draský, Vojtěch Průša

  Z.Š. L.D. B.L. D.D. V.P. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 67 b.
2. Lukáš Dvorský (14585) 0:3 × 3:2 2:3 3:0 0 41 b.
3. Boleslav Láska (13555) 0:3 2:3 × 3:2 3:0 0 41 b.
4. David Draský (14841) 0:3 3:2 2:3 × 3:1 -1 39 b.
5. Vojtěch Průša (18556) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 17 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...