Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Hráči

Úvod » Hráči » Veronika Paskerová


Veronika Paskerová (10199)

Veronika Paskerová (10199)

Veronika Paskerová
(ID 10199)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 100 %
  • Škola: UK v Praze
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Plzeň
  • Věk: 26 let


Podzimní sezóna 2012

6. liga B
úspěšnost: 42 %
145 bodů
53. místo 5. místo v ženách
vyhrané sety: 17 prohrané sety: 24 rozdíl: -7 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 7 rozdíl: -2 skreče: 2

Jarní sezóna 2012

6. liga B
úspěšnost: 14 %
132 bodů
60. místo 6. místo v ženách
vyhrané sety: 9 prohrané sety: 20 rozdíl: -11 vyhrané zápasy: 1 prohrané zápasy: 6 rozdíl: -5 skreče: 6

Podzimní sezóna 2011

5. liga B
úspěšnost: 43 %
159 bodů
30. místo 3. místo v ženách
vyhrané sety: 23 prohrané sety: 27 rozdíl: -4 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -2 skreče: 3

Jarní sezóna 2011

6. liga B
úspěšnost: 44 %
155 bodů
33. místo 4. místo v ženách
vyhrané sety: 23 prohrané sety: 29 rozdíl: -6 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 3

Podzimní sezóna 2010

7. liga A
úspěšnost: 35 %
107 bodů
41. místo 3. místo v ženách
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 36 rozdíl: -9 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -5 skreče: 3
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.12.2012 15:00 6. Kristina Matiscsáková Sport Palace Doubravka 1:3
11.12.2012 10:00 6. Karel Březina TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
21.11.2012 09:00 7. František Lepič Sportcentrum Koloseum 3:2
20.11.2012 13:00 7. Milan Andrlík Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
13.11.2012 12:00 7. Lukáš Holovský Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0
30.10.2012 10:00 7. Martin Šinko Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
29.10.2012 14:00 7. Petr Lundák Sport centrum Kalikovský Mlýn 1:3 i
22.10.2012 16:00 7. Lukas Pasek Sportcentrum Koloseum 3:0
16.10.2012 14:00 7. Michal Campr Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:1
05.06.2012 18:38 6. Martin Voráček S:S
05.06.2012 18:38 6. Václav Hromíř S:S
05.06.2012 18:38 6. Michal Campr S:S
01.05.2012 13:10 5. Šimon Žďárek S:S
01.05.2012 13:10 5. Michal Hanzlík S:S
01.05.2012 13:10 5. Karel Kolář S:S
17.04.2012 17:00 5. Jaroslav Sühs Sport Palace Doubravka 1:3
11.04.2012 15:00 5. Jaroslav Levora Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
31.03.2012 11:00 5. Filip Jenicek Sport centrum Kalikovský Mlýn 2:3
28.03.2012 13:00 5. Karel Kolář Sport centrum Kalikovský Mlýn 2:3
14.03.2012 13:00 5. Václav Mařík Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
13.03.2012 15:00 5. Michal Šedivec Sport centrum Kalikovský Mlýn 1:3 i
06.03.2012 14:30 5. František Lepič Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:2
01.02.2012 08:10 5. Katka Candrová S:S
12.01.2012 12:00 5. Václav Mařík Sport centrum Kalikovský Mlýn 1:3
20.12.2011 08:00 6. Libor Váša Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:1
06.12.2011 12:00 6. Pavel Brandejský Sport centrum Kalikovský Mlýn 2:3 i
22.11.2011 13:00 5. Martin Šinko Sport centrum Kalikovský Mlýn 1:3
21.11.2011 19:00 5. Katka Candrová Sportcentrum Koloseum 3:1
15.11.2011 12:00 5. Milan Jirásek Sportcentrum Koloseum 0:3 i
07.11.2011 16:00 5. Viktor Fajta Sportcentrum Koloseum 1:3 i
25.10.2011 08:00 5. Libor Váša Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:1
19.10.2011 15:00 5. Ondřej Bolek Sport Palace Doubravka 3:0
19.10.2011 15:00 5. Vojta Rubeš Sport Palace Doubravka 0:3
19.10.2011 15:00 5. Vítězslav Vaník Sport Palace Doubravka 3:0
25.05.2011 15:00 6. Martin Šinko Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
02.05.2011 03:15 5. Martin Šinko S:S
28.04.2011 15:00 5. Lukáš Krupička 1:3
20.04.2011 14:00 5. Jana Kheilová Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
11.04.2011 18:00 5. Filip Jenicek 0:3
29.03.2011 07:00 5. Petr Petrek ASC Squash - Vágner 1:3
21.03.2011 18:00 5. Martin Fejtek Sport Palace Doubravka 0:3
21.03.2011 17:00 5. Jitka Brožová Sport Palace Doubravka 3:2
09.03.2011 13:00 5. Zdeněk Pruner TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
28.02.2011 15:00 6. Filip Jenicek Sport Palace Doubravka 0:3
28.02.2011 15:00 6. Jan Šinko Sport Palace Doubravka 3:S
28.02.2011 14:00 6. Petr Maule 3:S
24.02.2011 17:00 6. Lucie Chmelířová Sport Palace Doubravka 3:0
24.02.2011 00:00 6. Ondřej Slabihoud 3:S
01.02.2011 13:40 7. Jan Šinko S:S
26.01.2011 17:00 7. Jitka Brožová S:3
26.01.2011 15:00 7. Ondra Kodýtek ASC Squash - Vágner S:3
12.01.2011 17:00 7. Libor Váša Sport centrum Kalikovský Mlýn 2:3
04.01.2011 15:00 7. Jana Šumová Sport Palace Doubravka 3:0
15.12.2010 18:00 7. Tomáš Rádl Sportcentrum Koloseum 1:3
14.12.2010 18:00 7. Libor Váša Sport Palace Doubravka 1:3
08.12.2010 14:00 7. Jana Šumová Sport Palace Doubravka 3:0
06.12.2010 15:00 7. Markéta Novotná Sport Palace Doubravka 3:0
06.12.2010 14:00 7. Jan Polívka Sport Palace Doubravka 2:3
23.11.2010 19:00 6. Martin Švojgr Sport Palace Doubravka 0:3
16.11.2010 10:00 6. Martin Šinko Sport Palace Doubravka 0:3
12.11.2010 11:00 6. Zdeněk Pruner TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
09.11.2010 10:00 6. Ondřej Slabihoud Sport centrum Kalikovský Mlýn 1:3
28.10.2010 13:00 6. Petr Strolený Sport Palace Doubravka 2:3 i
25.10.2010 17:00 6. Jitka Brožová Sportcentrum Koloseum 3:2
22.10.2010 13:00 6. Jindřich Smitka Sport Palace Doubravka 0:3
01.10.2010 09:00 6. Jan Havelka 3:S
- - 6. Libor Váša S:3
- - 6. Ondra Kodýtek S:3
- - 6. Vojta Rubeš 3:S
- - 6. Petr Maule 3:S
- - 5. Milan Jirásek S:3
- - 5. Vojta Rubeš S:3
- - 7. Jitka Brožová 3:S i
- - 6. Tomáš Effmert S:3
- - 6. Vojta Rubeš S:3

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za super zápas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dík za super zápas, bezvadně jsem si zaběhal

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Verca hrala dobre, ale ja byl lepsi. Alespon v pocitanych setech:). Supr match.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za fajn zápas :)

Tvůj komentář: Paradni zapas, priste ti natrhnu zadek :-))

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: lítý boj až dokonce :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Nemoc. Snad příště rozhodující bitvu svedeme na kurtu ;-)

Stáhnout do CSV

Podzimní sezóna 2012

6. liga B 40 bodů 5 hráčů

Kristina Matiscsáková, Karel Březina, Vojta Rubeš, Tomáš Effmert, Veronika Paskerová

  K.M. K.B. V.R. T.E. V.P. rozdíl setů  
1. Kristina Matiscsáková (15217) × 3:1 3:0 3:2 3:1 8 72 b.
2. Karel Březina (10237) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 72 b.
3. Vojta Rubeš (10024) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 57 b.
4. Tomáš Effmert (15629) 2:3 0:3 0:3 × 3:S -4 51 b.
5. Veronika Paskerová (10199) 1:3 0:3 S:3 S:3 × -11 42 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Milan Andrlík, Veronika Paskerová, František Lepič, Jitka Brožová, Lukáš Holovský

  M.A. V.P. F.L. J.B. L.H. rozdíl setů  
1. Milan Andrlík (16473) × 3:0 3:2 3:1 3:0 9 64 b.
2. Veronika Paskerová (10199) 0:3 × 3:2 3:S 3:0 4 53 b.
3. František Lepič (14533) 2:3 2:3 × 3:2 3:1 1 52 b.
4. Jitka Brožová (10233) 1:3 S:3 2:3 × 3:0 -3 46 b.
5. Lukáš Holovský (16237) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 32 b.
7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Martin Šinko, Petr Lundák, Veronika Paskerová, Michal Campr, Lukas Pasek

  M.Š. P.L. V.P. M.C. L.P. rozdíl setů  
1. Martin Šinko (10303) × 3:0 3:0 3:1 3:1 10 66 b.
2. Petr Lundák (10252) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 4 56 b.
3. Veronika Paskerová (10199) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 50 b.
4. Michal Campr (14813) 1:3 1:3 1:3 × 2:3 -7 40 b.
5. Lukas Pasek (16140) 1:3 0:3 0:3 3:2 × -7 38 b.

Jarní sezóna 2012

6. liga B 40 bodů 4 hráčů

Martin Voráček, Václav Hromíř, Michal Campr, Veronika Paskerová

  M.V. V.H. M.C. V.P. rozdíl setů  
1. Martin Voráček (14919) × 3:1 2:3 S:S 1 57 b.
2. Václav Hromíř (14570) 1:3 × 3:1 S:S 0 55 b.
3. Michal Campr (14813) 3:2 1:3 × S:S -1 53 b.
4. Veronika Paskerová (10199) S:S S:S S:S × 0 35 b.
5. liga B 50 bodů 6 hráčů

Šimon Žďárek, Jaroslav Levora, Jaroslav Sühs, Michal Hanzlík, Karel Kolář, Veronika Paskerová

  Š.Ž. J.L. J.S. M.H. K.K. V.P. rozdíl setů  
1. Šimon Žďárek (15180) × 3:2 3:1 3:1 3:2 S:S 6 78 b.
2. Jaroslav Levora (14908) 2:3 × 3:1 3:2 3:1 3:0 7 76 b.
3. Jaroslav Sühs (10343) 1:3 1:3 × 3:1 3:0 3:1 3 72 b.
4. Michal Hanzlík (14731) 1:3 2:3 1:3 × 3:0 S:S -2 68 b.
5. Karel Kolář (14643) 2:3 1:3 0:3 0:3 × S:S -9 56 b.
6. Veronika Paskerová (10199) S:S 0:3 1:3 S:S S:S × -5 37 b.
5. liga B 50 bodů 6 hráčů

Michal Šedivec, Václav Mařík, Karel Kolář, Veronika Paskerová, Filip Jenicek, František Lepič

  M.Š. V.M. K.K. V.P. F.J. F.L. rozdíl setů  
1. Michal Šedivec (13935) × 3:0 3:0 3:1 3:0 3:0 14 88 b.
2. Václav Mařík (10168) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 3:0 9 80 b.
3. Karel Kolář (14643) 0:3 0:3 × 3:2 3:0 3:1 0 66 b.
4. Veronika Paskerová (10199) 1:3 0:3 2:3 × 2:3 3:2 -6 60 b.
5. Filip Jenicek (12674) 0:3 0:3 0:3 3:2 × 3:1 -6 56 b.
6. František Lepič (14533) 0:3 0:3 1:3 2:3 1:3 × -11 50 b.

Podzimní sezóna 2011

5. liga B 30 bodů 5 hráčů

Milan Jirásek, Václav Mařík, Vojta Rubeš, Veronika Paskerová, Katka Candrová

  M.J. V.M. V.R. V.P. K.C. rozdíl setů  
1. Milan Jirásek (13934) × 3:1 3:0 3:S 3:S 11 68 b.
2. Václav Mařík (10168) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 5 58 b.
3. Vojta Rubeš (10024) 0:3 1:3 × 3:S 3:0 1 52 b.
4. Veronika Paskerová (10199) S:3 1:3 S:3 × S:S -8 27 b.
5. Katka Candrová (13865) S:3 0:3 0:3 S:S × -9 25 b.
6. liga B 20 bodů 4 hráčů

Veronika Paskerová, Pavel Brandejský, Libor Váša, Petr Maule

  V.P. P.B. L.V. P.M. rozdíl setů  
1. Veronika Paskerová (10199) × 2:3 3:1 3:S 4 52 b.
2. Pavel Brandejský (13812) 3:2 × 2:3 3:S 3 50 b.
3. Libor Váša (10191) 1:3 3:2 × 3:S 2 48 b.
4. Petr Maule (10700) S:3 S:3 S:3 × -9 30 b.
5. liga B 20 bodů 5 hráčů

Milan Jirásek, Viktor Fajta, Martin Šinko, Veronika Paskerová, Katka Candrová

  M.J. V.F. M.Š. V.P. K.C. rozdíl setů  
1. Milan Jirásek (13934) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 60 b.
2. Viktor Fajta (10077) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 4 46 b.
3. Martin Šinko (10303) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 40 b.
4. Veronika Paskerová (10199) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 32 b.
5. Katka Candrová (13865) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 22 b.
5. liga B 20 bodů 5 hráčů

Vojta Rubeš, Veronika Paskerová, Libor Váša, Vítězslav Vaník, Ondřej Bolek

  V.R. V.P. L.V. V.V. O.B. rozdíl setů  
1. Vojta Rubeš (10024) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 60 b.
2. Veronika Paskerová (10199) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 48 b.
3. Libor Váša (10191) 0:3 1:3 × 3:S 3:0 1 42 b.
4. Vítězslav Vaník (12381) 0:3 0:3 S:3 × 3:1 -7 28 b.
5. Ondřej Bolek (11891) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 22 b.

Jarní sezóna 2011

6. liga B 20 bodů 5 hráčů

Martin Šinko, Ondra Kodýtek, Libor Váša, Veronika Paskerová, Vojta Rubeš

  M.Š. O.K. L.V. V.P. V.R. rozdíl setů  
1. Martin Šinko (10303) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 60 b.
2. Ondra Kodýtek (12217) 0:3 × 3:1 3:S 3:0 5 48 b.
3. Libor Váša (10191) 0:3 1:3 × 3:S 3:0 1 42 b.
4. Veronika Paskerová (10199) 0:3 S:3 S:3 × 3:S -6 30 b.
5. Vojta Rubeš (10024) 0:3 0:3 0:3 S:3 × -12 20 b.
5. liga A 30 bodů 5 hráčů

Lukáš Krupička, Filip Jenicek, Jana Kheilová, Martin Šinko, Veronika Paskerová

  L.K. F.J. J.K. M.Š. V.P. rozdíl setů  
1. Lukáš Krupička (12329) × 3:0 3:0 3:2 3:1 9 64 b.
2. Filip Jenicek (12674) 0:3 × 3:0 3:2 3:0 4 56 b.
3. Jana Kheilová (10490) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 50 b.
4. Martin Šinko (10303) 2:3 2:3 0:3 × S:S -5 33 b.
5. Veronika Paskerová (10199) 1:3 0:3 0:3 S:S × -8 27 b.
5. liga A 30 bodů 5 hráčů

Martin Fejtek, Petr Petrek, Veronika Paskerová, Jitka Brožová, Zdeněk Pruner

  M.F. P.P. V.P. J.B. Z.P. rozdíl setů  
1. Martin Fejtek (11514) × 3:2 3:0 3:2 3:0 8 62 b.
2. Petr Petrek (10297) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 62 b.
3. Veronika Paskerová (10199) 0:3 1:3 × 3:2 3:0 -1 48 b.
4. Jitka Brožová (10233) 2:3 0:3 2:3 × 3:0 -2 48 b.
5. Zdeněk Pruner (10061) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 30 b.
6. liga A 20 bodů 6 hráčů

Filip Jenicek, Veronika Paskerová, Jan Šinko, Ondřej Slabihoud, Lucie Chmelířová, Petr Maule

  F.J. V.P. J.Š. O.S. L.C. P.M. rozdíl setů  
1. Filip Jenicek (12674) × 3:0 3:S 3:1 3:0 3:0 14 58 b.
2. Veronika Paskerová (10199) 0:3 × 3:S 3:S 3:0 3:S 9 50 b.
3. Jan Šinko (10096) S:3 S:3 × 3:2 3:1 3:0 0 34 b.
4. Ondřej Slabihoud (10444) 1:3 S:3 2:3 × 3:2 S:S -5 32 b.
5. Lucie Chmelířová (10281) 0:3 0:3 1:3 2:3 × 1:3 -11 26 b.
6. Petr Maule (10700) 0:3 S:3 0:3 S:S 3:1 × -7 20 b.

Podzimní sezóna 2010

7. liga A 10 bodů 6 hráčů

Jitka Brožová, Ondra Kodýtek, Libor Váša, Veronika Paskerová, Jan Šinko, Jana Šumová

  J.B. O.K. L.V. V.P. J.Š. J.Š. rozdíl setů  
1. Jitka Brožová (10233) × 3:2 3:2 3:S 3:1 3:0 10 40 b.
2. Ondra Kodýtek (12217) 2:3 × 0:3 3:S 3:S 3:0 5 34 b.
3. Libor Váša (10191) 2:3 3:0 × 3:2 S:S 3:0 6 25 b.
4. Veronika Paskerová (10199) S:3 S:3 2:3 × S:S 3:0 -4 9 b.
5. Jan Šinko (10096) 1:3 S:3 S:S S:S × 3:0 -2 2 b.
6. Jana Šumová (11020) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 × -15 10 b.
7. liga A 10 bodů 6 hráčů

Jan Polívka, Tomáš Rádl, Libor Váša, Veronika Paskerová, Markéta Novotná, Jana Šumová

  J.P. T.R. L.V. V.P. M.N. J.Š. rozdíl setů  
1. Jan Polívka (11981) × 3:2 3:1 3:2 3:0 3:0 10 40 b.
2. Tomáš Rádl (10594) 2:3 × 3:2 3:1 3:1 3:1 6 36 b.
3. Libor Váša (10191) 1:3 2:3 × 3:1 3:1 3:0 4 32 b.
4. Veronika Paskerová (10199) 2:3 1:3 1:3 × 3:0 3:0 1 28 b.
5. Markéta Novotná (12100) 0:3 1:3 1:3 0:3 × 3:0 -7 14 b.
6. Jana Šumová (11020) 0:3 1:3 0:3 0:3 0:3 × -14 10 b.
6. liga B 20 bodů 5 hráčů

Martin Švojgr, Martin Šinko, Ondřej Slabihoud, Veronika Paskerová, Zdeněk Pruner

  M.Š. M.Š. O.S. V.P. Z.P. rozdíl setů  
1. Martin Švojgr (10977) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 58 b.
2. Martin Šinko (10303) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 50 b.
3. Ondřej Slabihoud (10444) 1:3 0:3 × 3:1 3:0 0 40 b.
4. Veronika Paskerová (10199) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 30 b.
5. Zdeněk Pruner (10061) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 22 b.
6. liga A 20 bodů 5 hráčů

Jindřich Smitka, Jitka Brožová, Veronika Paskerová, Petr Strolený, Jan Havelka

  J.S. J.B. V.P. P.S. J.H. rozdíl setů  
1. Jindřich Smitka (10386) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 60 b.
2. Jitka Brožová (10233) 0:3 × 2:3 3:2 3:S 0 40 b.
3. Veronika Paskerová (10199) 0:3 3:2 × 2:3 3:S 0 40 b.
4. Petr Strolený (10079) 0:3 2:3 3:2 × 3:S 0 40 b.
5. Jan Havelka (10318) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 20 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

LOAP

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného NERO DRINKS MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA SportHero




česky | English


Loading...