Vanda Sovová (21932)

Vanda Sovová (21932)

Vanda Sovová
(ID 21932)    Nyní hraje ligu Squash Plzeň

  • Spolehlivost : 99 %
  • Škola: ZČU v Plzni
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Plzeň
  • Věk: 29 let


Jarní sezóna 2018

(právě probíhá)
7. liga B
úspěšnost: 0 %
34 bodů
67. místo 3. místo v ženách
vyhrané sety: 2 prohrané sety: 6 rozdíl: -4 vyhrané zápasy: 0 prohrané zápasy: 2 rozdíl: -2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2017

8. liga B
úspěšnost: 53 %
191 bodů
69. místo 5. místo v ženách
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 26 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 1 skreče: 2

Podzimní sezóna 2016

7. liga B
úspěšnost: 69 %
253 bodů
59. místo 3. místo v ženách
vyhrané sety: 39 prohrané sety: 23 rozdíl: 16 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 6 skreče: 1

Jarní sezóna 2016

7. liga B
úspěšnost: 40 %
185 bodů
66. místo 4. místo v ženách
vyhrané sety: 21 prohrané sety: 34 rozdíl: -13 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -3 skreče: 4

Podzimní sezóna 2015

8. liga A
úspěšnost: 56 %
256 bodů
66. místo 5. místo v ženách
vyhrané sety: 31 prohrané sety: 23 rozdíl: 8 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 2

Jarní sezóna 2015

7. liga C
úspěšnost: 60 %
254 bodů
67. místo 4. místo v ženách
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 23 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 3 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.02.2018 09:00 7. Jakub Štěpán TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
08.02.2018 19:00 7. Jan Formánek Sport Palace Doubravka 0:3
30.01.2018 19:00 8. Petr Kučera Červený Hrádek 3:1
26.01.2018 17:00 8. Jiří Těthal Sport Palace Doubravka 3:1
25.01.2018 19:00 8. Pavel Zahradníček Sport Palace Doubravka 3:0
13.01.2018 13:00 8. Karel Rejšek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
02.01.2018 09:44 7. Kašpar Klepal S:S
31.12.2017 11:00 7. Lukáš Stuna Sport Palace Doubravka 0:3
28.12.2017 19:00 7. Filip Kraus Sport Palace Doubravka 1:3
30.11.2017 19:00 8. Veronika Vokurková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
29.11.2017 19:00 8. Milan Kolář TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
26.11.2017 19:00 8. Karel Rejšek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 i
14.11.2017 19:00 8. Petr Kučera Sport Palace Doubravka 3:1
26.10.2017 08:00 7. Lukáš Stuna TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 i
12.10.2017 20:00 7. Ondřej Zelenka Sport Palace Doubravka 2:3
11.10.2017 18:30 7. Vlada Sirotek Sportcentrum Koloseum 1:3 i
11.10.2017 18:00 7. Ondřej Ešler Sport Palace Doubravka 1:3
31.01.2017 19:00 7. Jan Sladký Červený Hrádek 3:2 i
29.01.2017 20:00 7. Jan Ticháček Sport Palace Doubravka 3:1
19.01.2017 17:00 7. Petr Sunek Červený Hrádek 2:3
11.01.2017 17:00 7. Petr Kučera Sport Palace Doubravka 3:0
02.01.2017 10:00 7. Vojtěch Stříhavka TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
02.01.2017 07:42 7. Pavel Mach LR 1:3
19.12.2016 17:00 7. Ondřej Zelenka Sport Palace Doubravka S:3
09.12.2016 17:00 7. Ondřej Ešler Sport Palace Doubravka 3:1
08.11.2016 16:30 8. Josef Babák Sportcentrum Koloseum 3:0
08.11.2016 16:00 8. Jan Laksar Sportcentrum Koloseum 3:0
31.10.2016 18:00 8. Zdeněk Straka Sport Palace Doubravka 3:1
30.10.2016 18:00 8. Martin Plundrich Sport Palace Doubravka 3:2 i
20.10.2016 15:00 8. Filip Bastl TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
11.10.2016 19:00 8. Vojtěch Stříhavka Sport Palace Doubravka 1:3
01.06.2016 09:31 7. Dalibor Vojta S:S
30.05.2016 16:00 7. Jiří Sakovič Sport Palace Doubravka 1:3
17.05.2016 20:00 7. Miroslav Beránek Sport Palace Doubravka 3:2
12.05.2016 20:00 7. Jaroslav Peterka Sport Palace Doubravka 1:3 i
16.04.2016 15:00 7. Jana Bednaříková Sport Palace Doubravka 3:0
31.03.2016 20:00 7. Zbyněk Špirit Sport Palace Doubravka 0:3
22.03.2016 15:00 7. Lukáš Milfort Sport Palace Doubravka 3:2
17.03.2016 17:00 7. Martin Šmejkal TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
13.03.2016 19:00 7. Michal Skovajsa Sport Palace Doubravka 0:3
29.02.2016 15:30 7. Petr Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
25.02.2016 16:00 7. Lenka Fialová Sport Palace Doubravka 3:0
13.02.2016 10:00 7. Michal Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
09.02.2016 17:00 7. Petr Muláček Sport Palace Doubravka 1:3 i
24.01.2016 12:00 8. Radim Zaskvara 3:S
09.01.2016 10:00 8. Radek Juppa TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
21.12.2015 19:00 8. Petr Strolený Sport Palace Doubravka 1:3
15.12.2015 15:00 8. Lukáš Milfort Sport Palace Doubravka 3:1
12.12.2015 11:00 8. Filip Chobodický Sport Palace Doubravka 2:3
16.11.2015 16:30 7. Václav Polata Sport Palace Doubravka 1:3
16.11.2015 16:00 7. Ondřej Bicek Sport Palace Doubravka 0:3
14.10.2015 17:30 7. Libor Váša TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
13.10.2015 18:00 7. Martin Kovářík Sport Palace Doubravka 3:1
12.10.2015 20:00 7. Pavel Drahokoupil Sport Palace Doubravka 0:3
20.05.2015 19:00 7. Radim Zaskvara Sport Palace Doubravka 3:0
19.05.2015 20:00 7. Jan Sladký TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
20.04.2015 15:00 8. Lenka Fialová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
15.04.2015 15:00 8. Michal Vodička TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
13.04.2015 19:00 8. Petr Kozák TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 i
10.04.2015 15:00 8. Filip Chobodický TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 i
18.03.2015 17:00 8. Ondřej Ešler Sport Palace Doubravka 3:0 i
16.03.2015 15:00 8. Kateřina Ježdíková Sportcentrum Koloseum 3:0
09.03.2015 08:00 8. Zdeněk Flek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
01.03.2015 14:00 8. Jan Sladký TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
25.02.2015 18:00 8. Václav Gosť TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
23.02.2015 19:00 8. Petr Strolený Sport Palace Doubravka 1:3
11.02.2015 18:00 8. Ivana Milotová TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
- - 8. Václav Velešík 3:S
- - 7. Mery Kejklíček 3:S i
- - 7. Radim Zaskvara 3:S
- - 7. Vít Štrunc S:3
- - 7. Jan Sladký S:3
- - 8. Miroslav Kučera 3:S
- - 8. Martin Kubín 3:S
- - 8. Tereza Lukešová 3:S
- - 7. Petr Brož S:3 i
- - 7. Petr Strolený S:3
- - 7. Jan Sladký S:3
- - 8. Marcela Krátká 3:S
- - 8. Petr Suda 3:S
- - 7. Ondřej Zelenka S:3

Tvůj komentář: Díky za hru a flexipassy :)

Soupeřův komentář: Rádo se stalo, taky děkuji za pěknou hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za zápas, Vando.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dobré utkání, díky - první set byl asi 18:16 :-))

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za trpělivost

Tvůj komentář: Super hra!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pekna hra

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Uf, to bylo něco, díky.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: :(

Tvůj komentář: Ještě jednou se omlouvám za moncla O:-)

Soupeřův komentář: V pohode :) Aspon vime na co jsou bryle

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: neodpovídá

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Škoda, tak se uzdrav!

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Jan Formánek, Vojtěch Stříhavka, Jakub Štěpán, Vanda Sovová, Filip Kraus

  J.F. V.S. J.Š. V.S. F.K. rozdíl setů  
1. Jan Formánek (29043) × 3:0 3:1 3:0 3:1 10 78 b.
2. Vojtěch Stříhavka (26404) 0:3 × 3:0 : 3:0 3 56 b.
3. Jakub Štěpán (27114) 1:3 0:3 × 3:2 3:0 -1 54 b.
4. Vanda Sovová (21932) 0:3 : 2:3 × : -4 34 b.
5. Filip Kraus (23432) 1:3 0:3 0:3 : × -8 32 b.

Podzimní sezóna 2017

8. liga B 15 bodů 5 hráčů

Vanda Sovová, Petr Kučera, Jiří Těthal, Karel Rejšek, Pavel Zahradníček

  V.S. P.K. J.T. K.R. P.Z. rozdíl setů  
1. Vanda Sovová (21932) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 63 b.
2. Petr Kučera (11015) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 5 52 b.
3. Jiří Těthal (29017) 1:3 1:3 × 3:S 3:0 2 42 b.
4. Karel Rejšek (28593) 0:3 1:3 S:3 × 3:0 -5 30 b.
5. Pavel Zahradníček (29389) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 15 b.
7. liga C 30 bodů 5 hráčů

Ondřej Zelenka, Lukáš Stuna, Filip Kraus, Kašpar Klepal, Vanda Sovová

  O.Z. L.S. F.K. K.K. V.S. rozdíl setů  
1. Ondřej Zelenka (21138) × 3:1 3:1 3:1 3:S 9 73 b.
2. Lukáš Stuna (19266) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 71 b.
3. Filip Kraus (23432) 1:3 0:3 × 0:3 3:1 -6 43 b.
4. Kašpar Klepal (29135) 1:3 0:3 3:0 × S:S -2 40 b.
5. Vanda Sovová (21932) S:3 0:3 1:3 S:S × -8 27 b.
8. liga A 15 bodů 5 hráčů

Vanda Sovová, Milan Kolář, Petr Kučera, Karel Rejšek, Veronika Vokurková

  V.S. M.K. P.K. K.R. V.V. rozdíl setů  
1. Vanda Sovová (21932) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 61 b.
2. Milan Kolář (27183) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 56 b.
3. Petr Kučera (11015) 1:3 1:3 × 3:1 3:0 1 43 b.
4. Karel Rejšek (28593) 0:3 0:3 1:3 × 3:0 -5 30 b.
5. Veronika Vokurková (27960) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 15 b.
7. liga D 30 bodů 5 hráčů

Lukáš Stuna, Ondřej Zelenka, Vlada Sirotek, Ondřej Ešler, Vanda Sovová

  L.S. O.Z. V.S. O.E. V.S. rozdíl setů  
1. Lukáš Stuna (19266) × 2:3 3:0 3:2 3:1 5 67 b.
2. Ondřej Zelenka (21138) 3:2 × 2:3 3:1 3:2 3 63 b.
3. Vlada Sirotek (24735) 0:3 3:2 × 3:1 3:1 2 61 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 2:3 1:3 1:3 × 3:1 -3 49 b.
5. Vanda Sovová (21932) 1:3 2:3 1:3 1:3 × -7 40 b.

Podzimní sezóna 2016

7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Petr Sunek, Vanda Sovová, Jan Sladký, Jan Ticháček, Petr Kučera

  P.S. V.S. J.S. J.T. P.K. rozdíl setů  
1. Petr Sunek (26081) × 3:2 3:0 3:1 3:0 9 76 b.
2. Vanda Sovová (21932) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 5 67 b.
3. Jan Sladký (21205) 0:3 2:3 × 3:2 3:0 0 56 b.
4. Jan Ticháček (21889) 1:3 1:3 2:3 × 3:0 -2 51 b.
5. Petr Kučera (11015) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 30 b.
7. liga C 30 bodů 5 hráčů

Pavel Mach LR, Vojtěch Stříhavka, Ondřej Ešler, Vanda Sovová, Ondřej Zelenka

  P.M. V.S. O.E. V.S. O.Z. rozdíl setů  
1. Pavel Mach LR (24798) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 76 b.
2. Vojtěch Stříhavka (26404) 1:3 × 2:3 3:2 3:1 0 56 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 1:3 3:2 × 1:3 3:2 -2 52 b.
4. Vanda Sovová (21932) 1:3 2:3 3:1 × S:3 -4 47 b.
5. Ondřej Zelenka (21138) 0:3 1:3 2:3 3:S × -3 46 b.
8. liga B 30 bodů 5 hráčů

Vanda Sovová, Josef Babák, Jan Laksar, Petr Suda, Marcela Krátká

  V.S. J.B. J.L. P.S. M.K. rozdíl setů  
1. Vanda Sovová (21932) × 3:0 3:0 3:S 3:S 12 76 b.
2. Josef Babák (26611) 0:3 × 3:0 3:S 3:S 6 63 b.
3. Jan Laksar (26348) 0:3 0:3 × 3:S 3:S 0 50 b.
4. Petr Suda (24129) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 40 b.
5. Marcela Krátká (24140) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
8. liga B 30 bodů 5 hráčů

Vojtěch Stříhavka, Vanda Sovová, Martin Plundrich, Zdeněk Straka, Filip Bastl

  V.S. V.S. M.P. Z.S. F.B. rozdíl setů  
1. Vojtěch Stříhavka (26404) × 3:1 3:1 2:3 3:1 5 67 b.
2. Vanda Sovová (21932) 1:3 × 3:2 3:1 3:1 3 63 b.
3. Martin Plundrich (26313) 1:3 2:3 × 3:1 3:2 0 56 b.
4. Zdeněk Straka (26228) 3:2 1:3 1:3 × 3:0 0 56 b.
5. Filip Bastl (25549) 1:3 1:3 2:3 0:3 × -8 38 b.

Jarní sezóna 2016

7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Jaroslav Peterka, Jiří Sakovič, Dalibor Vojta, Vanda Sovová, Miroslav Beránek

  J.P. J.S. D.V. V.S. M.B. rozdíl setů  
1. Jaroslav Peterka (24263) × 3:1 3:S 3:1 3:0 10 75 b.
2. Jiří Sakovič (17359) 1:3 × 3:2 3:1 3:2 2 61 b.
3. Dalibor Vojta (18136) S:3 2:3 × S:S 3:S -1 39 b.
4. Vanda Sovová (21932) 1:3 1:3 S:S × 3:2 -3 38 b.
5. Miroslav Beránek (14531) 0:3 2:3 S:3 2:3 × -8 38 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Petr Brož, Jan Sladký, Petr Strolený, Vanda Sovová, Jana Bednaříková

  P.B. J.S. P.S. V.S. J.B. rozdíl setů  
1. Petr Brož (19664) × 3:0 3:0 3:S 3:0 12 79 b.
2. Jan Sladký (21205) 0:3 × 3:0 3:S 2:3 2 57 b.
3. Petr Strolený (10079) 0:3 0:3 × 3:S 3:0 0 53 b.
4. Vanda Sovová (21932) S:3 S:3 S:3 × 3:0 -6 43 b.
5. Jana Bednaříková (18487) 0:3 3:2 0:3 0:3 × -8 39 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Martin Šmejkal, Vanda Sovová, Michal Skovajsa, Lukáš Milfort

  Z.Š. M.Š. V.S. M.S. L.M. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 79 b.
2. Martin Šmejkal (24283) 0:3 × 2:3 3:1 3:0 1 58 b.
3. Vanda Sovová (21932) 0:3 3:2 × 0:3 3:2 -4 48 b.
4. Michal Skovajsa (20533) 0:3 1:3 3:0 × S:S -2 40 b.
5. Lukáš Milfort (16665) S:3 0:3 2:3 S:S × -7 29 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Petr Vávra, Petr Muláček, Vanda Sovová, Lenka Fialová, Michal Vávra

  P.V. P.M. V.S. L.F. M.V. rozdíl setů  
1. Petr Vávra (18762) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Petr Muláček (17625) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 67 b.
3. Vanda Sovová (21932) 0:3 1:3 × 3:0 3:1 0 56 b.
4. Lenka Fialová (21829) 0:3 0:3 0:3 × 3:2 -8 39 b.
5. Michal Vávra (24112) 0:3 0:3 1:3 2:3 × -9 36 b.

Podzimní sezóna 2015

8. liga A 30 bodů 5 hráčů

Vanda Sovová, Radek Juppa, Tereza Lukešová, Martin Kubín, Radim Zaskvara

  V.S. R.J. T.L. M.K. R.Z. rozdíl setů  
1. Vanda Sovová (21932) × 3:0 3:S 3:S 3:S 12 73 b.
2. Radek Juppa (18278) 0:3 × 3:2 3:0 3:S 4 62 b.
3. Tereza Lukešová (20876) S:3 2:3 × S:S 3:S -1 39 b.
4. Martin Kubín (22958) S:3 0:3 S:S × 3:S -3 35 b.
5. Radim Zaskvara (21898) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
8. liga D 30 bodů 5 hráčů

Petr Strolený, Filip Chobodický, Vanda Sovová, Lukáš Milfort, Miroslav Kučera

  P.S. F.C. V.S. L.M. M.K. rozdíl setů  
1. Petr Strolený (10079) × 3:S 3:1 3:1 3:S 10 72 b.
2. Filip Chobodický (20578) S:3 × 3:2 3:2 3:S 2 58 b.
3. Vanda Sovová (21932) 1:3 2:3 × 3:1 3:S 2 57 b.
4. Lukáš Milfort (16665) 1:3 2:3 1:3 × 3:1 -3 49 b.
5. Miroslav Kučera (21991) S:3 S:3 S:3 1:3 × -11 32 b.
7. liga D 45 bodů 5 hráčů

Ondřej Bicek, Václav Polata, Vít Štrunc, Jan Sladký, Vanda Sovová

  O.B. V.P. V.Š. J.S. V.S. rozdíl setů  
1. Ondřej Bicek (21377) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 95 b.
2. Václav Polata (23390) 0:3 × 3:1 3:1 3:1 3 78 b.
3. Vít Štrunc (22855) 1:3 1:3 × 3:0 3:S 2 72 b.
4. Jan Sladký (21205) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 57 b.
5. Vanda Sovová (21932) 0:3 1:3 S:3 S:3 × -11 47 b.
7. liga A 45 bodů 5 hráčů

Pavel Drahokoupil, Vanda Sovová, Martin Kovářík, Radim Zaskvara, Libor Váša

  P.D. V.S. M.K. R.Z. L.V. rozdíl setů  
1. Pavel Drahokoupil (21192) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 95 b.
2. Vanda Sovová (21932) 0:3 × 3:1 3:S 3:0 5 79 b.
3. Martin Kovářík (23216) 0:3 1:3 × 3:1 1:3 -5 60 b.
4. Radim Zaskvara (21898) 1:3 S:3 1:3 × 3:S -4 59 b.
5. Libor Váša (10191) 0:3 0:3 3:1 S:3 × -7 56 b.

Jarní sezóna 2015

7. liga C 45 bodů 4 hráčů

Jan Sladký, Vanda Sovová, Radim Zaskvara, Mery Kejklíček

  J.S. V.S. R.Z. M.K. rozdíl setů  
1. Jan Sladký (21205) × 3:1 3:2 3:S 6 85 b.
2. Vanda Sovová (21932) 1:3 × 3:0 3:S 4 78 b.
3. Radim Zaskvara (21898) 2:3 0:3 × 3:S -1 64 b.
4. Mery Kejklíček (11544) S:3 S:3 S:3 × -9 45 b.
8. liga B 30 bodů 5 hráčů

Petr Kozák, Vanda Sovová, Michal Vodička, Filip Chobodický, Lenka Fialová

  P.K. V.S. M.V. F.C. L.F. rozdíl setů  
1. Petr Kozák (21522) × 3:1 3:S 2:3 3:0 7 68 b.
2. Vanda Sovová (21932) 1:3 × 3:2 3:2 3:0 3 63 b.
3. Michal Vodička (21023) S:3 2:3 × 3:0 3:1 1 58 b.
4. Filip Chobodický (20578) 3:2 2:3 0:3 × 3:0 0 56 b.
5. Lenka Fialová (21829) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 32 b.
8. liga C 30 bodů 5 hráčů

Zdeněk Flek, Vanda Sovová, Ondřej Ešler, Václav Velešík, Kateřina Ježdíková

  Z.F. V.S. O.E. V.V. K.J. rozdíl setů  
1. Zdeněk Flek (22071) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 76 b.
2. Vanda Sovová (21932) 1:3 × 3:0 3:S 3:0 7 68 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 2:3 0:3 × 3:1 3:2 -1 54 b.
4. Václav Velešík (21826) 0:3 S:3 1:3 × 3:2 -7 41 b.
5. Kateřina Ježdíková (21934) 0:3 0:3 2:3 2:3 × -8 38 b.
8. liga C 30 bodů 5 hráčů

Václav Gosť, Petr Strolený, Jan Sladký, Vanda Sovová, Ivana Milotová

  V.G. P.S. J.S. V.S. I.M. rozdíl setů  
1. Václav Gosť (21793) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Petr Strolený (10079) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 67 b.
3. Jan Sladký (21205) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 -1 54 b.
4. Vanda Sovová (21932) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 45 b.
5. Ivana Milotová (21725) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 32 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...