Tomas M. (10069)

Tomas M. (10069)

Tomas M.
(ID 10069)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 94 %
  • Škola: UK v Praze
  • Obor práce: IT - software, vývoj aplikací
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Praha
  • Věk: 29 let


Jarní sezóna 2015

18. liga B
úspěšnost: 33 %
128 bodů
302. místo 259. místo v mužích
vyhrané sety: 9 prohrané sety: 19 rozdíl: -10 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 6 rozdíl: -3 skreče: 11

Podzimní sezóna 2014

18. liga D
úspěšnost: 46 %
158 bodů
288. místo 252. místo v mužích
vyhrané sety: 24 prohrané sety: 24 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 7 rozdíl: -1 skreče: 4

Letní sezóna 2014

14. liga A
úspěšnost: 55 %
192 bodů
196. místo 175. místo v mužích
vyhrané sety: 21 prohrané sety: 18 rozdíl: 3 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 1 skreče: 4

Jarní sezóna 2014

18. liga C
úspěšnost: 50 %
194 bodů
305. místo 268. místo v mužích
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 25 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 0 skreče: 3

Podzimní sezóna 2013

18. liga B
úspěšnost: 27 %
141 bodů
299. místo 250. místo v mužích
vyhrané sety: 13 prohrané sety: 26 rozdíl: -13 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -5 skreče: 6

Letní sezóna 2013

12. liga B
úspěšnost: 25 %
100 bodů
165. místo 141. místo v mužích
vyhrané sety: 18 prohrané sety: 40 rozdíl: -22 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 12 rozdíl: -8 skreče: 0

Jarní sezóna 2013

16. liga C
úspěšnost: 33 %
132 bodů
221. místo 199. místo v mužích
vyhrané sety: 25 prohrané sety: 30 rozdíl: -5 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -5 skreče: 0

Podzimní sezóna 2012

17. liga A
úspěšnost: 10 %
20 bodů
270. místo 229. místo v mužích
vyhrané sety: 4 prohrané sety: 28 rozdíl: -24 vyhrané zápasy: 1 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -8 skreče: 10

Letní sezóna 2012

11. liga D
úspěšnost: 23 %
78 bodů
115. místo 93. místo v mužích
vyhrané sety: 10 prohrané sety: 30 rozdíl: -20 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -7 skreče: 2

Jarní sezóna 2012

17. liga B
úspěšnost: 7 %
91 bodů
243. místo 201. místo v mužích
vyhrané sety: 9 prohrané sety: 39 rozdíl: -30 vyhrané zápasy: 1 prohrané zápasy: 13 rozdíl: -12 skreče: 4

Podzimní sezóna 2011

13. liga B
úspěšnost: 38 %
75 bodů
175. místo 143. místo v mužích
vyhrané sety: 9 prohrané sety: 15 rozdíl: -6 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 5 rozdíl: -2 skreče: 9

Letní sezóna 2011

9. liga C
úspěšnost: 0 %
5 bodů
77. místo 62. místo v mužích
vyhrané sety: 0 prohrané sety: 6 rozdíl: -6 vyhrané zápasy: 0 prohrané zápasy: 2 rozdíl: -2 skreče: 2

Jarní sezóna 2011

18. liga C
úspěšnost: 0 %
32 bodů
283. místo 227. místo v mužích
vyhrané sety: 1 prohrané sety: 30 rozdíl: -29 vyhrané zápasy: 0 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -10 skreče: 12

Podzimní sezóna 2010

17. liga E
úspěšnost: 0 %
34 bodů
284. místo 231. místo v mužích
vyhrané sety: 2 prohrané sety: 24 rozdíl: -22 vyhrané zápasy: 0 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -8 skreče: 13

Léto 2010

8. liga A
úspěšnost: 38 %
75 bodů
71. místo 59. místo v mužích
vyhrané sety: 10 prohrané sety: 16 rozdíl: -6 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 5 rozdíl: -2 skreče: 8

Letní semestr 2010

20. liga C
úspěšnost: 24 %
82 bodů
307. místo 238. místo v mužích
vyhrané sety: 13 prohrané sety: 39 rozdíl: -26 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 13 rozdíl: -9 skreče: 1
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.06.2015 11:45 18. Petr Ptáček S:S
01.06.2015 11:45 18. Štěpán Šindelář S:S
01.06.2015 11:45 18. Alena Šormová S:S
25.04.2015 10:00 18. Petra Nováková Squash Ohradní 3:1
01.04.2015 10:18 17. Ladislav Burian S:3
08.03.2015 10:00 17. Iva Nádvorníková .Squash Haštal 0:3 i
02.03.2015 14:42 18. Eva Tychtlová S:S
02.03.2015 14:42 18. Petr Ptáček S:S
13.02.2015 17:00 18. Lenka J. Squash Ohradní 3:0
29.01.2015 18:30 18. Jakub Čejchan Chrpa Sport 3:0
24.01.2015 10:00 18. Jan Kotlář .Squash Haštal 3:0
23.01.2015 14:00 18. Aneta Hybšová Squash Ohradní 1:3
05.01.2015 12:30 17. Jiří Fajt S:S
27.12.2014 11:00 17. Tomáš Pokorný SB Centrum 2:3
27.12.2014 10:00 17. Ivana Růžičková SB Centrum 0:3
24.11.2014 16:00 18. Pavel Trajer SQUASHPARK Cibulka 1:3
23.11.2014 10:00 18. Lenka J. HIT Fitness Flora 3:2
22.11.2014 10:00 18. Jan Marek Slabihoud .Squash Haštal 3:0
16.11.2014 09:00 18. Michal Strnad Squash Arena 0:3
03.11.2014 04:35 17. Martin Picka S:S
03.11.2014 04:35 17. Jakub Weiner S:S
19.10.2014 10:00 17. Ondra Matyska .Squash Haštal 2:3
12.10.2014 10:00 17. Ján Kovalčík .Squash Haštal 3:1
21.09.2014 14:00 14. Jan Říha .Squash Haštal 2:3
14.09.2014 10:00 14. Dagmara Bakalářová .Squash Haštal 0:3
01.09.2014 13:51 13. Jan Flodr S:S
30.08.2014 09:00 13. Lukáš Krofta .Squash Haštal 0:3 i
24.08.2014 10:00 13. Tomáš Dragoun .Squash Haštal 0:3
17.08.2014 10:30 13. Aneta Hybšová .Squash Haštal 3:0
01.08.2014 13:20 13. Martin Staufčík S:S
01.08.2014 13:20 13. Vojtěch Zehnálek S:S
19.07.2014 10:00 13. Irena Kovalčíková .Squash Haštal 3:1
12.07.2014 11:00 13. Petr Dvořák .Squash Haštal 1:3 i
01.07.2014 12:44 14. Ondřej Mazanec S:S
30.06.2014 15:00 14. Jiří Kolařík .Squash Haštal 3:0
30.06.2014 15:00 14. Petra Tomášková 3:S
08.06.2014 11:00 14. Žaneta Huňková .Squash Haštal 3:2
27.05.2014 19:00 18. Dina Odarčenková .Squash Haštal 3:2
24.05.2014 15:00 18. Michal Mrazek .Squash Haštal 2:3
18.05.2014 14:00 18. Marek Zlatník .Squash Haštal 1:3
01.05.2014 20:12 17. Ondřej Buček S:S
01.05.2014 20:12 17. Zdeňka Kletečková S:S
01.05.2014 20:12 17. HoNzA Malík S:S
03.04.2014 17:00 17. Aneta Zbudilová FitClub Kozák 0:3
29.03.2014 11:00 18. Jan Kratochvíl SB Centrum 2:3
29.03.2014 10:30 18. Martin Jeník SB Centrum 3:0
29.03.2014 10:00 18. Ivana Růžičková SB Centrum 3:1
23.03.2014 09:00 18. Tomáš Dragoun .Squash Haštal 1:3
23.02.2014 14:00 19. Kateřina šumberová .Squash Haštal 3:1
23.02.2014 13:00 19. Kamila Čermáková .Squash Haštal 3:0
21.02.2014 13:30 19. Aneta Zbudilová .Squash Haštal 2:3 i
16.02.2014 10:00 19. Ondra Matyska .Squash Haštal 0:3
15.02.2014 10:00 19. Evelina Mayerová .Squash Haštal 3:0
31.01.2014 17:00 18. Michaela Rucká 1:3
25.01.2014 11:00 18. Jan Kratochvíl .Squash Haštal 3:2
25.01.2014 10:00 18. Jan Marek Slabihoud .Squash Haštal 3:0
19.01.2014 10:00 18. Martin Jeník .Squash Haštal 2:3
06.01.2014 17:22 18. Uranbileg Bataa S:S
06.01.2014 17:22 18. Jan Kotala S:S
01.12.2013 18:27 18. Anna Jelínková S:S
30.11.2013 19:00 18. Marek Andrt .Squashcentrum Strahov. S:3
16.11.2013 09:00 18. Vítězslav Žák .Squash Haštal 0:3
10.11.2013 10:00 18. Andrea Joštová .Squashcentrum Strahov. 3:0
04.11.2013 19:23 17. Jitka Vochozková S:S
03.11.2013 15:00 17. Lenka Geigerová .Squash Haštal 0:3 i
24.10.2013 19:00 17. HoNzA Malík .Squashcentrum Strahov. 0:3 i
20.10.2013 10:00 17. Zdeňka Kletečková SB Centrum 1:3 i
01.10.2013 17:00 12. Aneta Linhartová .Squash Haštal 0:3
01.10.2013 17:00 12. Nicol Hervert .Squash Haštal 0:3 i
14.09.2013 10:00 12. Nikola Endrychová .Squash Haštal 3:1
30.08.2013 19:00 12. Jitka Svobodova 0:3
26.08.2013 15:00 12. Anna Chytilová 3:2 i
17.08.2013 10:00 12. Jakub Román .Squash Haštal 0:3 i
10.08.2013 12:00 12. Tomáš Kos .Squash Haštal 0:3 i
28.07.2013 10:00 14. Vojtěch Zehnálek .Squash Haštal 1:3
28.07.2013 10:00 14. Nikola Endrychová .Squash Haštal 2:3
21.07.2013 10:00 14. Jakub Marko .Squash Haštal 0:3 i
20.07.2013 10:00 14. Radovan Bártík 0:3
29.06.2013 10:30 14. Kateřina Pavelková SB Centrum 1:3 i
26.06.2013 18:00 14. Marek Andrt .Squashcentrum Strahov. 2:3
23.06.2013 10:00 14. Tomáš Ouředník .Squash Haštal 0:3
15.06.2013 10:00 14. Anna Chytilová .Squash Haštal 3:1
23.05.2013 16:00 16. Jindřich Hulín-Mihalec 1:3
19.05.2013 19:00 16. Jan Škoda .Squash Haštal 0:3
16.05.2013 17:00 16. Aneta Linhartová .Squash Haštal 1:3
30.04.2013 22:00 16. Ondřej Buček .Squash Haštal 3:S
30.04.2013 22:00 16. R V .Squash Haštal 3:S
27.04.2013 10:00 16. Tomáš Janda .Squash Haštal 0:3 i
13.04.2013 10:00 16. Hana Dvořáková .Squash Haštal 1:3 i
23.03.2013 11:00 17. Žaneta Huňková .Squash Haštal 2:3
17.03.2013 10:00 17. Tomáš Ouředník .Squash Haštal 2:3
27.02.2013 17:00 16. Silvie Ondrušková 2:3
27.02.2013 17:00 16. Bohdan Mixánek 1:3
24.02.2013 18:00 16. Alena Pásková .Squash Haštal 0:3 i
01.02.2013 13:14 17. Petra Ulrychová S:S
01.02.2013 13:14 17. Miroslava Dědová S:S
27.01.2013 11:00 17. Zuzana Suchánková .Squash Haštal 3:1
20.01.2013 11:00 17. Jiří Mikovec .Squashcentrum Strahov. 0:3
19.01.2013 09:30 17. Johana Javůrková Hamr Záběhlice 0:3
03.01.2013 16:20 17. Pavel Polívka S:S
03.01.2013 16:20 17. Kateřina Alenková S:S
03.01.2013 16:20 17. Vojtěch Zehnálek S:S
01.12.2012 12:55 17. Zuzana Suchánková S:S
24.11.2012 16:00 17. Miroslava Dědová SQUASHPARK Cibulka 0:3
01.11.2012 16:02 17. Marek Andrt S:S
28.10.2012 17:00 17. Jakub Galó .Squashcentrum Strahov. 1:3
21.10.2012 10:00 17. Martin Kohout Sportcentrum Step 0:3
20.10.2012 11:00 17. Jan Benda 0:3
29.09.2012 14:00 11. Katerina Nikodymova Sportcentrum Step 0:3 i
22.09.2012 14:00 11. Zdenka Tvrdikova 0:3 i
15.09.2012 10:00 11. Jan Heřmánek .Squash Haštal 0:3
13.08.2012 21:00 11. Martin Fritsch .Squash Haštal 1:3 i
25.07.2012 15:00 11. Eliška Radinová Sportcentrum Step 0:3
21.07.2012 18:00 11. Martin Kvita .Squashcentrum Strahov. 0:3
15.07.2012 10:00 11. Kristina Holubová .Squashcentrum Strahov. 0:3
16.06.2012 10:00 11. Alžběta Novotná .Squashcentrum Strahov. 0:3
15.06.2012 19:00 11. Aleš Feix Hamr Záběhlice 0:3
29.05.2012 19:00 17. Adam Hladík .Squashcentrum Strahov. 0:3
27.05.2012 10:00 17. Lucie Čižmářová .Squash Haštal 0:3
22.05.2012 20:00 17. Eva Doležalová HIT Fitness Flora 1:3 i
18.05.2012 17:00 17. Jana Ručková .Squash Haštal 0:3
06.05.2012 18:00 17. Linda Skrobucha .Squashcentrum Strahov. 2:3 i
29.04.2012 22:00 16. Milan Doležal HIT Fitness Flora 0:3 i
28.04.2012 14:00 16. Sabina Kuncířová 0:3
25.04.2012 18:00 16. Jana Šugrová .Squash Haštal 1:3
01.04.2012 13:32 15. Pavlína Havlíková S:S
17.03.2012 10:00 15. Libor Tyleček .Squash Haštal 0:3
08.03.2012 18:00 15. Ondřej Procházka SportCentrum JEREMI 0:3 i
01.03.2012 14:44 14. Jan Štych S:S
01.03.2012 14:44 14. Jiří Kozák S:S
25.02.2012 16:00 14. Lucie Krejbichová Hamr Záběhlice 1:3
19.02.2012 11:30 14. Natalie Šťastná Squash Arena 1:3
01.02.2012 10:56 13. Petr Jandík S:S
01.02.2012 10:56 13. Filip Kratochvíl S:S
01.02.2012 10:56 13. Michael Mikulič S:S
01.02.2012 10:56 13. Zdeňka Kletečková S:S
08.01.2012 10:00 13. Pavel Máčka .Squash Haštal 0:3
02.01.2012 16:11 12. Marek Šindler S:S
02.01.2012 16:11 12. Barbora Tobiášová S:S
02.01.2012 16:11 12. Václav Váňa S:S
29.12.2011 15:00 12. Tomáš Kučera Hamr Záběhlice 0:3
31.10.2011 17:30 12. Lucie Rádlová 0:3
28.10.2011 12:00 12. T L .Squash Haštal 0:3
28.10.2011 11:00 12. Jan Hutira .Squash Haštal 0:3
04.10.2011 16:18 9. Roman Divoký S:S
18.09.2011 10:00 9. Veronika Trčová SQUASHPOINT 0:3
06.06.2011 12:46 18. Jana Černá S:S
06.06.2011 12:46 18. Martin Pata S:S
06.06.2011 12:46 18. Adéla Beštová S:S
06.06.2011 12:46 18. Eliška Hrdličková S:S
01.05.2011 12:35 18. Lukáš Vajda S:S
01.05.2011 12:35 18. Adéla Beštová S:S
27.04.2011 21:00 18. Michaela Křenková .Squash Haštal 0:3
31.03.2011 11:00 18. Filip Franěk .Squash Haštal 0:3
30.03.2011 15:30 18. Michaela Křenková .Squash Haštal 1:3
30.03.2011 15:00 18. Lucie Krejbichová .Squash Haštal 0:3
28.02.2011 14:00 17. Tomáš Škopík S:3
28.02.2011 10:30 17. Martin Pata S:3
28.02.2011 01:00 17. Ondřej Kučera S:3
28.02.2011 00:00 17. Tadeáš Drahorád S:3
28.02.2011 00:00 17. Denisa Čížková S:3
01.02.2011 12:53 17. Jan Alexa S:S
01.02.2011 12:53 17. Daniel Kaplan S:S
01.02.2011 12:53 17. Magdalena Havránková S:S
30.01.2011 00:00 17. Marie Ouředníková S:3
23.01.2011 10:00 17. Pavel Matras .Squash Haštal 0:3
02.01.2011 12:05 17. Petra Francová S:S
29.12.2010 00:00 17. Pavel Matras S:3
25.12.2010 00:00 17. Denisa Čížková S:3 i
20.12.2010 17:00 17. Lukáš Doležal .Squash Haštal 2:3
01.12.2010 14:33 16. michal szurman S:S
01.12.2010 14:33 16. Martin Janhuba S:S
27.11.2010 10:00 16. Jakub Škorík .Squash Haštal S:3
21.11.2010 11:00 16. Jana Šugrová .Squash Haštal 0:3
01.11.2010 19:13 15. Daniel Marhan S:S
01.11.2010 19:13 15. Lukáš Kirchner S:S
31.10.2010 00:00 15. Jana Šugrová S:S
24.10.2010 10:00 15. jozef pavol .Squash Haštal 0:3
11.10.2010 10:23 8. Jan Morávek S:S
11.10.2010 10:23 8. Lucie Vrbská S:S
11.10.2010 10:23 8. Petra Tesařová S:S
30.09.2010 22:37 8. Kateřina Nováková S:S
- - 19. Radek Mošnička 0:3
- - 19. Jan Czudek S:3
- - 19. Lenka Šádová 0:3
- - 19. Lucie Hynková 0:3
- - 19. Petra Vaisová 0:3
- - 20. Adélka Křížková 0:3
- - 20. Markéta Nováková 0:3
- - 20. Jana Kóšová 0:3
- - 20. Filip Novotný 0:3
- - 20. Darina Zelenková 0:3
- - 20. Jiří Kapitán 0:3
- - 20. Klára Pechová II 3:S
- - 20. D S 3:S
- - 20. Adélka Křížková 1:3
- - 20. Michaela Piskačová 3:S
- - 20. Markéta Nováková 3:S
- - 20. Tereza Zimmerhaklová 0:3
- - 8. Petr Veškrna 0:3
- - 8. X Y 3:1
- - 8. Eva Babičíková 1:3
- - 8. Marek Pederzoli 0:3
- - 8. Petra Tesařová 0:3
- - 8. Jan Czudek S:S
- - 8. Eva Babičíková S:S
- - 8. Jan Beránek I. S:S
- - 9. Marie Ouředníková S:S
- - 9. Zuzana Kabrhelová 0:3
- - 9. Martin Schmid 3:S
- - 9. Marek Kalin 3:S
- - 18. Jana Šugrová S:3 i
- - 9. Michael Mikulič S:3 i
- - 12. Jakub Novosad 3:S
- - 13. Michal Keníž 3:S
- - 13. Michal Vodňanský 3:S
- - 13. Petra Konečná S:S
- - 13. Tomáš Brčák S:S
- - 15. Michaela Křenková S:3
- - 16. Jan Hutira 3:S i
- - 11. Rado Nusios 3:S
- - 11. Dita Müllerová S:3
- - 11. Alžběta Novotná S:S
- - 11. Eva Doležalová 3:S i
- - 11. Jan Platzer 3:S
- - 17. Michaela Křenková S:3
- - 17. Iva Krutská S:3 i
- - 17. Jakub Galó S:3
- - 16. Jiří Otáhal 3:S
- - 17. Zuzana Suchánková 3:S
- - 16. Andrea Volfová 3:S i
- - 12. Andrej Bosanac 3:S
- - 18. Nikola Endrychová S:3
- - 18. Martin Kollmann 3:S
- - 14. Pavel Hanyš 3:S
- - 18. Petr Šíp 3:S
- - 17. Michal Novák S:3
- - 18. Zuzana Kotrbatá 3:S i
- - 17. Luděk Morávek S:3 i
- - 17. Andrej Gajdoš S:3 i
- - 18. Aneta Hybšová S:3 i
- - 18. Lucie Honzíková S:3 i
- - 18. Jiří Kolařík S:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru:)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Děkuji za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: pohodová hra :) díky

Tvůj komentář: tesne, ale byla's lepsi :-) skvele jsem si zahral, dobra prace!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za skvělou organizaci a hru:)...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za parádní zápas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Děkuji za hezkou hru ;-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: :-) super hra a příště zapisuješ ty ;-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: GG

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru! :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za fajn hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dik za hru:)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Děkuju za hru. Bylo to fajn:-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru§

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Navzdory vedru a nástrahám hřiště pěkná hra, díky! :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pěkná hra. Díky!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dobrej match:)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hru ;-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tomasi, bohužel Ti musím zapsat skreč, protože jsi se vůbec nezapojil do doplouvání zápasů.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: nekomunikuje:(

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: skoda. preju brzke uzdraveni.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zranění

Tvůj komentář: skoda, ze to nevyslo, treba jindy

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: škoda, celý měsíc na to domluvit se na zápase a reakce téměř nulová :-(

Tvůj komentář: Žádná omluva ani vypsaný termín, škoda...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: zdravotní důvody... omlouvám se

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: snad to vyjde příště, přeji rychlou rekonvalescenci

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tomas prepac za skrec, ale tych terminov som tu dal celkom dost a tvoje som komentoval ze cez vikend nemam cas a pytal som sa ta ci nemas cas niekedy cez tyzden. Ak by ti to velmi vadilo, tak napis spravcovi ligy nech ten vysledok zmeni na S:S.

Tvůj komentář: Do vzkazu jsem napsal, ze muzu kdykoliv o vikendu, popr. v patek odpoledne, je to maly vyber? Do vcera jsem byl mimo CR a bohuzel offline -- uvolnilo se mi pondeli odpo, muzes?

Soupeřův komentář: Tome, omlouvám se za skreč, ale nevypsal jsi žádný termín a po té, co jsem ti napsala, jsi mi nabídl pouze sobotu, kdy bohužel nemůžu. Když budeš chtít odehrát, tak vypiš termíny.

Tvůj komentář: Do vzkazu jsem napsal, ze muzu kdykoliv o vikendu, popr. v patek odpoledne. Pokud se Ti ani jeden z techto 12 terminu nehodil, tak to neni moje chyba. Za nesportovni chovani Ti davam 0% spolehlivost.

Soupeřův komentář: Nenavrhl zadny vhodni termin a nekomunikuje. Tezka domluva

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2015

18. liga B 15 bodů 5 hráčů

Jiří Kolařík, Petr Ptáček, Alena Šormová, Štěpán Šindelář, Tomas M.

  J.K. P.P. A.Š. Š.Š. T.M. rozdíl setů  
1. Jiří Kolařík (19520) × 3:S S:S S:S S:S 3 10 b.
2. Petr Ptáček (21007) S:3 × S:S S:S S:S -3 0 b.
3. Alena Šormová (22002) S:S S:S × S:S S:S 0 -5 b.
4. Štěpán Šindelář (18947) S:S S:S S:S × S:S 0 -5 b.
5. Tomas M. (10069) S:S S:S S:S S:S × 0 -5 b.
18. liga C 30 bodů 4 hráčů

Aneta Hybšová, Lucie Honzíková, Tomas M., Petra Nováková

  A.H. L.H. T.M. P.N. rozdíl setů  
1. Aneta Hybšová (19063) × 3:1 3:S 3:0 8 75 b.
2. Lucie Honzíková (21877) 1:3 × 3:S 3:1 3 61 b.
3. Tomas M. (10069) S:3 S:3 × 3:1 -4 45 b.
4. Petra Nováková (20554) 0:3 1:3 1:3 × -7 35 b.
17. liga B 45 bodů 5 hráčů

Andrej Gajdoš, Luděk Morávek, Ladislav Burian, Iva Nádvorníková, Tomas M.

  A.G. L.M. L.B. I.N. T.M. rozdíl setů  
1. Andrej Gajdoš (16574) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 92 b.
2. Luděk Morávek (17437) 1:3 × 3:1 3:1 3:S 5 79 b.
3. Ladislav Burian (19555) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 66 b.
4. Iva Nádvorníková (21778) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 -3 64 b.
5. Tomas M. (10069) S:3 S:3 S:3 0:3 × -12 45 b.
18. liga C 30 bodů 5 hráčů

Lenka J., Tomas M., Zuzana Kotrbatá, Eva Tychtlová, Petr Ptáček

  L.J. T.M. Z.K. E.T. P.P. rozdíl setů  
1. Lenka J. (20867) × 0:3 3:S 3:1 3:1 4 62 b.
2. Tomas M. (10069) 3:0 × 3:S S:S S:S 6 43 b.
3. Zuzana Kotrbatá (16253) S:3 S:3 × 0:3 3:1 -7 41 b.
4. Eva Tychtlová (21684) 1:3 S:S 3:0 × S:S 1 35 b.
5. Petr Ptáček (21007) 1:3 S:S 1:3 S:S × -4 24 b.

Podzimní sezóna 2014

18. liga D 15 bodů 4 hráčů

Aneta Hybšová, Tomas M., Jakub Čejchan, Jan Kotlář

  A.H. T.M. J.Č. J.K. rozdíl setů  
1. Aneta Hybšová (19063) × 3:1 2:3 3:0 4 52 b.
2. Tomas M. (10069) 1:3 × 3:0 3:0 4 52 b.
3. Jakub Čejchan (19581) 3:2 0:3 × 3:0 1 44 b.
4. Jan Kotlář (21374) 0:3 0:3 0:3 × -9 15 b.
17. liga D 30 bodů 5 hráčů

Michal Novák, Ivana Růžičková, Jiří Fajt, Tomáš Pokorný, Tomas M.

  M.N. I.R. J.F. T.P. T.M. rozdíl setů  
1. Michal Novák (21381) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 77 b.
2. Ivana Růžičková (17498) 0:3 × 1:3 3:1 3:0 0 56 b.
3. Jiří Fajt (21329) 1:3 3:1 × 3:0 S:S 3 51 b.
4. Tomáš Pokorný (20962) 0:3 1:3 0:3 × 3:2 -7 41 b.
5. Tomas M. (10069) S:3 0:3 S:S 2:3 × -7 29 b.
18. liga A 15 bodů 6 hráčů

Pavel Trajer, Michal Strnad, Tomas M., Lenka J., Petr Šíp, Jan Marek Slabihoud

  P.T. M.S. T.M. L.J. P.Š. J.M. rozdíl setů  
1. Pavel Trajer (21233) × 3:0 3:1 3:0 3:0 3:0 14 65 b.
2. Michal Strnad (21265) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 3:0 9 57 b.
3. Tomas M. (10069) 1:3 0:3 × 3:2 3:S 3:0 2 42 b.
4. Lenka J. (20867) 0:3 0:3 2:3 × 3:1 3:1 -3 36 b.
5. Petr Šíp (20441) 0:3 0:3 S:3 1:3 × 3:2 -10 24 b.
6. Jan Marek Slabihoud (13261) 0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 × -12 20 b.
17. liga B 30 bodů 5 hráčů

Ondra Matyska, Martin Picka, Ján Kovalčík, Tomas M., Jakub Weiner

  O.M. M.P. J.K. T.M. J.W. rozdíl setů  
1. Ondra Matyska (17677) × 1:3 3:1 3:2 3:0 4 65 b.
2. Martin Picka (16642) 3:1 × 3:0 S:S 3:0 8 62 b.
3. Ján Kovalčík (20358) 1:3 0:3 × 1:3 3:0 -4 47 b.
4. Tomas M. (10069) 2:3 S:S 3:1 × S:S 1 35 b.
5. Jakub Weiner (21057) 0:3 0:3 0:3 S:S × -9 25 b.

Letní sezóna 2014

14. liga A 30 bodů 4 hráčů

Dagmara Bakalářová, Jan Říha, Tomas M., Pavel Hanyš

  D.B. J.Ř. T.M. P.H. rozdíl setů  
1. Dagmara Bakalářová (20696) × 3:1 3:0 3:S 8 75 b.
2. Jan Říha (20678) 1:3 × 3:2 3:S 2 58 b.
3. Tomas M. (10069) 0:3 2:3 × 3:S -1 49 b.
4. Pavel Hanyš (20347) S:3 S:3 S:3 × -9 30 b.
13. liga C 45 bodů 5 hráčů

Lukáš Krofta, Jan Flodr, Tomáš Dragoun, Tomas M., Aneta Hybšová

  L.K. J.F. T.D. T.M. A.H. rozdíl setů  
1. Lukáš Krofta (20264) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 97 b.
2. Jan Flodr (19222) 0:3 × 3:1 S:S 3:1 1 62 b.
3. Tomáš Dragoun (19641) 0:3 1:3 × 3:0 S:S -2 55 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 S:S 0:3 × 3:0 -3 53 b.
5. Aneta Hybšová (19063) 0:3 1:3 S:S 0:3 × -8 42 b.
13. liga A 45 bodů 5 hráčů

Petr Dvořák, Irena Kovalčíková, Tomas M., Martin Staufčík, Vojtěch Zehnálek

  P.D. I.K. T.M. M.S. V.Z. rozdíl setů  
1. Petr Dvořák (19550) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 95 b.
2. Irena Kovalčíková (19385) 0:3 × 1:3 3:2 3:S -1 66 b.
3. Tomas M. (10069) 1:3 3:1 × S:S S:S 0 48 b.
4. Martin Staufčík (20304) 0:3 2:3 S:S × S:S -4 39 b.
5. Vojtěch Zehnálek (16631) 0:3 S:3 S:S S:S × -6 35 b.
14. liga D 15 bodů 5 hráčů

Tomas M., Žaneta Huňková, Jiří Kolařík, Ondřej Mazanec, Petra Tomášková

  T.M. Ž.H. J.K. O.M. P.T. rozdíl setů  
1. Tomas M. (10069) × 3:2 3:0 S:S 3:S 7 42 b.
2. Žaneta Huňková (15007) 2:3 × 3:0 S:S S:S 2 22 b.
3. Jiří Kolařík (19520) 0:3 0:3 × 3:S S:S -3 20 b.
4. Ondřej Mazanec (10219) S:S S:S S:3 × 3:1 -1 16 b.
5. Petra Tomášková (19775) S:3 S:S S:S 1:3 × -5 7 b.

Jarní sezóna 2014

18. liga C 30 bodů 5 hráčů

Marek Zlatník, Tomas M., Dina Odarčenková, Michal Mrazek, Martin Kollmann

  M.Z. T.M. D.O. M.M. M.K. rozdíl setů  
1. Marek Zlatník (13737) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 77 b.
2. Tomas M. (10069) 1:3 × 3:2 2:3 3:S 1 55 b.
3. Dina Odarčenková (10647) 0:3 2:3 × 3:S 3:S 2 54 b.
4. Michal Mrazek (19490) 0:3 3:2 S:3 × 3:S -2 49 b.
5. Martin Kollmann (19624) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
17. liga A 45 bodů 5 hráčů

Aneta Zbudilová, Ondřej Buček, Zdeňka Kletečková, HoNzA Malík, Tomas M.

  A.Z. O.B. Z.K. H.M. T.M. rozdíl setů  
1. Aneta Zbudilová (19688) × 3:S 3:2 0:3 3:0 4 77 b.
2. Ondřej Buček (13309) S:3 × 3:1 3:1 S:S 1 62 b.
3. Zdeňka Kletečková (13396) 2:3 1:3 × 3:1 S:S -1 57 b.
4. HoNzA Malík (16670) 3:0 1:3 1:3 × S:S -1 57 b.
5. Tomas M. (10069) 0:3 S:S S:S S:S × -3 30 b.
18. liga C 30 bodů 5 hráčů

Tomáš Dragoun, Tomas M., Ivana Růžičková, Jan Kratochvíl, Martin Jeník

  T.D. T.M. I.R. J.K. M.J. rozdíl setů  
1. Tomáš Dragoun (19641) × 3:1 3:2 3:2 3:0 7 72 b.
2. Tomas M. (10069) 1:3 × 3:1 2:3 3:0 2 60 b.
3. Ivana Růžičková (17498) 2:3 1:3 × 3:S 3:0 3 59 b.
4. Jan Kratochvíl (19406) 2:3 3:2 S:3 × 3:1 -1 54 b.
5. Martin Jeník (12272) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 32 b.
19. liga A 15 bodů 6 hráčů

Aneta Zbudilová, Ondra Matyska, Tomas M., Kateřina šumberová, Kamila Čermáková, Evelina Mayerová

  A.Z. O.M. T.M. K.š. K.Č. E.M. rozdíl setů  
1. Aneta Zbudilová (19688) × 3:1 3:2 3:0 3:0 3:0 12 64 b.
2. Ondra Matyska (17677) 1:3 × 3:0 3:0 3:1 3:0 9 58 b.
3. Tomas M. (10069) 2:3 0:3 × 3:1 3:0 3:0 4 49 b.
4. Kateřina šumberová (13904) 0:3 0:3 1:3 × 3:0 3:0 -2 38 b.
5. Kamila Čermáková (19552) 0:3 1:3 0:3 0:3 × 3:0 -8 28 b.
6. Evelina Mayerová (19475) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 × -15 15 b.

Podzimní sezóna 2013

18. liga B 30 bodů 5 hráčů

Jan Kratochvíl, Michaela Rucká, Tomas M., Martin Jeník, Jan Marek Slabihoud

  J.K. M.R. T.M. M.J. J.M. rozdíl setů  
1. Jan Kratochvíl (19406) × 3:2 2:3 3:0 3:1 5 67 b.
2. Michaela Rucká (19437) 2:3 × 3:1 3:1 3:S 6 66 b.
3. Tomas M. (10069) 3:2 1:3 × 2:3 3:0 1 58 b.
4. Martin Jeník (12272) 0:3 1:3 3:2 × 2:3 -5 45 b.
5. Jan Marek Slabihoud (13261) 1:3 S:3 0:3 3:2 × -7 41 b.
18. liga D 30 bodů 4 hráčů

Nikola Endrychová, Uranbileg Bataa, Tomas M., Jan Kotala

  N.E. U.B. T.M. J.K. rozdíl setů  
1. Nikola Endrychová (17706) × 3:S 3:S S:S 6 49 b.
2. Uranbileg Bataa (19090) S:3 × S:S S:S -3 18 b.
3. Tomas M. (10069) S:3 S:S × S:S -3 18 b.
4. Jan Kotala (17500) S:S S:S S:S × 0 11 b.
18. liga C 30 bodů 5 hráčů

Marek Andrt, Vítězslav Žák, Anna Jelínková, Tomas M., Andrea Joštová

  M.A. V.Ž. A.J. T.M. A.J. rozdíl setů  
1. Marek Andrt (16385) × 3:2 3:0 3:S 3:0 10 75 b.
2. Vítězslav Žák (19085) 2:3 × 3:2 3:0 3:0 6 69 b.
3. Anna Jelínková (18859) 0:3 2:3 × S:S 3:0 -1 42 b.
4. Tomas M. (10069) S:3 0:3 S:S × 3:0 -3 38 b.
5. Andrea Joštová (18527) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 30 b.
17. liga B 30 bodů 5 hráčů

Lenka Geigerová, HoNzA Malík, Zdeňka Kletečková, Jitka Vochozková, Tomas M.

  L.G. H.M. Z.K. J.V. T.M. rozdíl setů  
1. Lenka Geigerová (18862) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 80 b.
2. HoNzA Malík (16670) 1:3 × 3:1 3:2 3:0 4 65 b.
3. Zdeňka Kletečková (13396) 0:3 1:3 × 2:3 3:1 -4 47 b.
4. Jitka Vochozková (15782) 0:3 2:3 3:2 × S:S -3 38 b.
5. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 1:3 S:S × -8 27 b.

Letní sezóna 2013

12. liga B 15 bodů 5 hráčů

Nicol Hervert, Aneta Linhartová, Tomas M., Nikola Endrychová, Andrej Bosanac

  N.H. A.L. T.M. N.E. A.B. rozdíl setů  
1. Nicol Hervert (15480) × 0:3 3:0 3:0 3:S 6 51 b.
2. Aneta Linhartová (13712) 3:0 × 3:0 3:0 S:S 9 49 b.
3. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 × 3:1 3:S -1 36 b.
4. Nikola Endrychová (17706) 0:3 0:3 1:3 × 3:S -5 27 b.
5. Andrej Bosanac (17196) S:3 S:S S:3 S:3 × -9 10 b.
12. liga C 15 bodů 5 hráčů

Jakub Román, Tomáš Kos, Jitka Svobodova, Tomas M., Anna Chytilová

  J.R. T.K. J.S. T.M. A.C. rozdíl setů  
1. Jakub Román (18338) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 67 b.
2. Tomáš Kos (18308) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 4 50 b.
3. Jitka Svobodova (17571) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 2 45 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 0:3 × 3:2 -8 24 b.
5. Anna Chytilová (17800) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 19 b.
14. liga B 10 bodů 5 hráčů

Vojtěch Zehnálek, Radovan Bártík, Jakub Marko, Nikola Endrychová, Tomas M.

  V.Z. R.B. J.M. N.E. T.M. rozdíl setů  
1. Vojtěch Zehnálek (16631) × 3:2 3:0 3:0 3:1 9 44 b.
2. Radovan Bártík (18196) 2:3 × 3:1 S:3 3:0 1 32 b.
3. Jakub Marko (17994) 0:3 1:3 × 3:S 3:0 1 29 b.
4. Nikola Endrychová (17706) 0:3 3:S S:3 × 3:2 -2 23 b.
5. Tomas M. (10069) 1:3 0:3 0:3 2:3 × -9 16 b.
14. liga B 10 bodů 5 hráčů

Marek Andrt, Kateřina Pavelková, Tomáš Ouředník, Tomas M., Anna Chytilová

  M.A. K.P. T.O. T.M. A.C. rozdíl setů  
1. Marek Andrt (16385) × 3:0 3:0 3:2 3:0 10 46 b.
2. Kateřina Pavelková (17651) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3 34 b.
3. Tomáš Ouředník (12506) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 2 34 b.
4. Tomas M. (10069) 2:3 1:3 0:3 × 3:1 -4 24 b.
5. Anna Chytilová (17800) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 12 b.

Jarní sezóna 2013

16. liga C 20 bodů 5 hráčů

Jindřich Hulín-Mihalec, Aneta Linhartová, Jan Škoda, Tomas M., Andrea Volfová

  J.H. A.L. J.Š. T.M. A.V. rozdíl setů  
1. Jindřich Hulín-Mihalec (17542) × 3:0 3:2 3:1 3:S 9 51 b.
2. Aneta Linhartová (13712) 0:3 × 3:1 3:1 3:S 4 43 b.
3. Jan Škoda (17347) 2:3 1:3 × 3:0 3:S 3 43 b.
4. Tomas M. (10069) 1:3 1:3 0:3 × 3:S -4 31 b.
5. Andrea Volfová (14747) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 20 b.
16. liga C 20 bodů 5 hráčů

Tomáš Janda, Hana Dvořáková, Tomas M., R V, Ondřej Buček

  T.J. H.D. T.M. RV O.B. rozdíl setů  
1. Tomáš Janda (13491) × 3:1 3:0 S:S 3:0 8 43 b.
2. Hana Dvořáková (17220) 1:3 × 3:1 0:3 3:S 0 37 b.
3. Tomas M. (10069) 0:3 1:3 × 3:S 3:S 1 36 b.
4. R V (16805) S:S 3:0 S:3 × S:S 0 20 b.
5. Ondřej Buček (13309) 0:3 S:3 S:3 S:S × -9 15 b.
17. liga C 10 bodů 4 hráčů

Tomas M., Žaneta Huňková, Tomáš Ouředník, Zuzana Suchánková

  T.M. Ž.H. T.O. Z.S. rozdíl setů  
1. Tomas M. (10069) × 2:3 2:3 3:S 1 32 b.
2. Žaneta Huňková (15007) 3:2 × S:S S:S 1 13 b.
3. Tomáš Ouředník (12506) 3:2 S:S × S:S 1 13 b.
4. Zuzana Suchánková (16355) S:3 S:S S:S × -3 7 b.
16. liga B 20 bodů 5 hráčů

Bohdan Mixánek, Alena Pásková, Jiří Otáhal, Tomas M., Silvie Ondrušková

  B.M. A.P. J.O. T.M. S.O. rozdíl setů  
1. Bohdan Mixánek (17244) × 3:2 3:S 3:1 3:2 7 47 b.
2. Alena Pásková (15100) 2:3 × 0:3 3:0 3:S 2 41 b.
3. Jiří Otáhal (10733) S:3 3:0 × S:3 3:S 0 37 b.
4. Tomas M. (10069) 1:3 0:3 3:S × 2:3 -3 33 b.
5. Silvie Ondrušková (10811) 2:3 S:3 S:3 3:2 × -6 30 b.

Podzimní sezóna 2012

17. liga A 10 bodů 6 hráčů

Johana Javůrková, Jiří Mikovec, Tomas M., Zuzana Suchánková, Miroslava Dědová, Petra Ulrychová

  J.J. J.M. T.M. Z.S. M.D. P.U. rozdíl setů  
1. Johana Javůrková (12793) × 0:3 3:0 3:0 S:S S:S 3 25 b.
2. Jiří Mikovec (12732) 3:0 × 3:0 S:S S:S S:S 6 20 b.
3. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 × 3:1 S:S S:S -4 13 b.
4. Zuzana Suchánková (16355) 0:3 S:S 1:3 × S:S S:S -5 2 b.
5. Miroslava Dědová (16319) S:S S:S S:S S:S × S:S 0 -10 b.
6. Petra Ulrychová (11387) S:S S:S S:S S:S S:S × 0 -15 b.
17. liga E 10 bodů 5 hráčů

Jakub Galó, Pavel Polívka, Kateřina Alenková, Tomas M., Vojtěch Zehnálek

  J.G. P.P. K.A. T.M. V.Z. rozdíl setů  
1. Jakub Galó (15476) × 1:3 3:S 3:S S:S 4 21 b.
2. Pavel Polívka (16786) 3:1 × 3:S S:S S:S 5 15 b.
3. Kateřina Alenková (16599) S:3 S:3 × S:S S:S -6 0 b.
4. Tomas M. (10069) S:3 S:S S:S × S:S -3 -5 b.
5. Vojtěch Zehnálek (16631) S:S S:S S:S S:S × 0 -10 b.
17. liga C 10 bodů 5 hráčů

Iva Krutská, Miroslava Dědová, Michaela Křenková, Zuzana Suchánková, Tomas M.

  I.K. M.D. M.K. Z.S. T.M. rozdíl setů  
1. Iva Krutská (16411) × 3:1 3:0 3:1 3:S 10 43 b.
2. Miroslava Dědová (16319) 1:3 × 3:2 3:S 3:0 5 35 b.
3. Michaela Křenková (11667) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 31 b.
4. Zuzana Suchánková (16355) 1:3 S:3 0:3 × S:S -8 7 b.
5. Tomas M. (10069) S:3 0:3 S:3 S:S × -9 5 b.
17. liga B 10 bodů 5 hráčů

Jakub Galó, Jan Benda, Martin Kohout, Marek Andrt, Tomas M.

  J.G. J.B. M.K. M.A. T.M. rozdíl setů  
1. Jakub Galó (15476) × 3:0 3:1 3:0 3:1 10 46 b.
2. Jan Benda (16558) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 4 36 b.
3. Martin Kohout (16431) 1:3 1:3 × 0:3 3:0 -4 24 b.
4. Marek Andrt (16385) 0:3 1:3 3:0 × S:S -2 17 b.
5. Tomas M. (10069) 1:3 0:3 0:3 S:S × -8 7 b.

Letní sezóna 2012

11. liga D 10 bodů 5 hráčů

Jan Heřmánek, Zdenka Tvrdikova, Katerina Nikodymova, Tomas M., Jan Platzer

  J.H. Z.T. K.N. T.M. J.P. rozdíl setů  
1. Jan Heřmánek (16137) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 43 b.
2. Zdenka Tvrdikova (10633) 1:3 × 3:1 3:0 3:S 6 37 b.
3. Katerina Nikodymova (13993) 1:3 1:3 × 3:0 3:S 2 31 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 17 b.
5. Jan Platzer (15372) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 10 b.
11. liga D 10 bodů 4 hráčů

Martin Fritsch, Alžběta Novotná, Tomas M., Eva Doležalová

  M.F. A.N. T.M. E.D. rozdíl setů  
1. Martin Fritsch (15082) × S:3 3:1 3:S 2 32 b.
2. Alžběta Novotná (15443) 3:S × S:S 3:0 6 29 b.
3. Tomas M. (10069) 1:3 S:S × 3:S 1 21 b.
4. Eva Doležalová (14632) S:3 0:3 S:3 × -9 17 b.
11. liga C 10 bodů 4 hráčů

Eliška Radinová, Kristina Holubová, Martin Kvita, Tomas M.

  E.R. K.H. M.K. T.M. rozdíl setů  
1. Eliška Radinová (10101) × 3:0 3:0 3:0 9 50 b.
2. Kristina Holubová (15542) 0:3 × 3:0 3:0 3 40 b.
3. Martin Kvita (15754) 0:3 0:3 × 3:0 -3 30 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 0:3 × -9 20 b.
11. liga A 10 bodů 5 hráčů

Aleš Feix, Alžběta Novotná, Dita Müllerová, Tomas M., Rado Nusios

  A.F. A.N. D.M. T.M. R.N. rozdíl setů  
1. Aleš Feix (15702) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 48 b.
2. Alžběta Novotná (15443) 0:3 × 3:S 3:0 3:S 6 40 b.
3. Dita Müllerová (14389) 1:3 S:3 × 3:S 3:S 1 32 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 S:3 × 3:S -6 20 b.
5. Rado Nusios (15670) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 10 b.

Jarní sezóna 2012

17. liga B 10 bodů 6 hráčů

Adam Hladík, Jana Ručková, Eva Doležalová, Lucie Čižmářová, Linda Skrobucha, Tomas M.

  A.H. J.R. E.D. L.Č. L.S. T.M. rozdíl setů  
1. Adam Hladík (15132) × 3:0 3:0 3:0 3:S 3:0 15 50 b.
2. Jana Ručková (12623) 0:3 × 3:0 S:S 3:S 3:0 6 25 b.
3. Eva Doležalová (14632) 0:3 0:3 × 2:3 3:S 3:1 -2 24 b.
4. Lucie Čižmářová (11269) 0:3 S:S 3:2 × 3:S 3:0 4 21 b.
5. Linda Skrobucha (15300) S:3 S:3 S:3 S:3 × 3:2 -11 10 b.
6. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 1:3 0:3 2:3 × -12 10 b.
16. liga A 20 bodů 5 hráčů

Milan Doležal, Sabina Kuncířová, Jana Šugrová, Tomas M., Jan Hutira

  M.D. S.K. J.Š. T.M. J.H. rozdíl setů  
1. Milan Doležal (14905) × 3:2 3:1 3:0 3:S 9 54 b.
2. Sabina Kuncířová (14507) 2:3 × 3:1 3:0 3:S 7 52 b.
3. Jana Šugrová (10260) 1:3 1:3 × 3:1 2:3 -3 36 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 1:3 × 3:S -5 32 b.
5. Jan Hutira (10989) S:3 S:3 3:2 S:3 × -8 26 b.
15. liga C 30 bodů 5 hráčů

Ondřej Procházka, Libor Tyleček, Michaela Křenková, Pavlína Havlíková, Tomas M.

  O.P. L.T. M.K. P.H. T.M. rozdíl setů  
1. Ondřej Procházka (14959) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 68 b.
2. Libor Tyleček (14752) 1:3 × 3:0 3:1 3:0 6 60 b.
3. Michaela Křenková (11667) 0:3 0:3 × 0:3 3:S -6 40 b.
4. Pavlína Havlíková (10709) 0:3 1:3 3:0 × S:S -2 37 b.
5. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 S:3 S:S × -9 25 b.
14. liga D 30 bodů 5 hráčů

Natalie Šťastná, Jan Štych, Lucie Krejbichová, Jiří Kozák, Tomas M.

  N.Š. J.Š. L.K. J.K. T.M. rozdíl setů  
1. Natalie Šťastná (14132) × 0:3 3:S 3:S 3:1 5 58 b.
2. Jan Štych (10605) 3:0 × 3:0 3:S S:S 9 55 b.
3. Lucie Krejbichová (12593) S:3 0:3 × 3:S 3:1 -1 48 b.
4. Jiří Kozák (15097) S:3 S:3 S:3 × S:S -9 25 b.
5. Tomas M. (10069) 1:3 S:S 1:3 S:S × -4 24 b.

Podzimní sezóna 2011

13. liga B 20 bodů 6 hráčů

Pavel Máčka, Petr Jandík, Zdeňka Kletečková, Michael Mikulič, Filip Kratochvíl, Tomas M.

  P.M. P.J. Z.K. M.M. F.K. T.M. rozdíl setů  
1. Pavel Máčka (14381) × 1:3 3:0 3:0 3:S 3:0 10 52 b.
2. Petr Jandík (13912) 3:1 × 3:0 3:0 S:S S:S 8 43 b.
3. Zdeňka Kletečková (13396) 0:3 0:3 × S:S S:S S:S -6 10 b.
4. Michael Mikulič (10961) 0:3 0:3 S:S × S:S S:S -6 10 b.
5. Filip Kratochvíl (10792) S:3 S:S S:S S:S × S:S -3 5 b.
6. Tomas M. (10069) 0:3 S:S S:S S:S S:S × -3 0 b.
12. liga D 30 bodů 5 hráčů

Tomáš Kučera, Marek Šindler, Barbora Tobiášová, Václav Váňa, Tomas M.

  T.K. M.Š. B.T. V.V. T.M. rozdíl setů  
1. Tomáš Kučera (11518) × 3:0 3:0 3:S 3:0 12 70 b.
2. Marek Šindler (13630) 0:3 × 3:2 S:S S:S -2 26 b.
3. Barbora Tobiášová (13569) 0:3 2:3 × S:S S:S -4 24 b.
4. Václav Váňa (10780) S:3 S:S S:S × S:S -3 15 b.
5. Tomas M. (10069) 0:3 S:S S:S S:S × -3 15 b.
13. liga A 20 bodů 5 hráčů

Michal Keníž, Tomas M., Michal Vodňanský, Petra Konečná, Tomáš Brčák

  M.K. T.M. M.V. P.K. T.B. rozdíl setů  
1. Michal Keníž (12736) × S:3 3:S 3:2 3:0 4 46 b.
2. Tomas M. (10069) 3:S × 3:S S:S S:S 6 30 b.
3. Michal Vodňanský (13898) S:3 S:3 × S:S S:S -6 10 b.
4. Petra Konečná (14275) 2:3 S:S S:S × S:S -1 9 b.
5. Tomáš Brčák (10947) 0:3 S:S S:S S:S × -3 5 b.
12. liga B 20 bodů 5 hráčů

Lucie Rádlová, Jan Hutira, T L, Tomas M., Jakub Novosad

  L.R. J.H. TL T.M. J.N. rozdíl setů  
1. Lucie Rádlová (13144) × 3:0 1:3 3:0 3:S 7 52 b.
2. Jan Hutira (10989) 0:3 × 1:3 3:0 3:S 1 42 b.
3. T L (12255) 3:1 3:1 × 3:0 S:S 7 41 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 30 b.
5. Jakub Novosad (10981) S:3 S:3 S:S S:3 × -9 15 b.

Letní sezóna 2011

9. liga C 10 bodů 4 hráčů

Veronika Trčová, Michael Mikulič, Roman Divoký, Tomas M.

  V.T. M.M. R.D. T.M. rozdíl setů  
1. Veronika Trčová (13135) × 3:2 3:2 3:0 5 32 b.
2. Michael Mikulič (10961) 2:3 × 3:2 3:S 3 30 b.
3. Roman Divoký (13541) 2:3 2:3 × S:S -2 13 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 S:3 S:S × -6 5 b.

Jarní sezóna 2011

18. liga C 10 bodů 6 hráčů

Jana Šugrová, Jana Černá, Eliška Hrdličková, Adéla Beštová, Martin Pata, Tomas M.

  J.Š. J.Č. E.H. A.B. M.P. T.M. rozdíl setů  
1. Jana Šugrová (10260) × 3:0 3:S 3:S 3:S 3:S 15 50 b.
2. Jana Černá (10777) 0:3 × 3:S 3:S 3:S S:S 6 40 b.
3. Eliška Hrdličková (12308) S:3 S:3 × S:S S:S S:S -6 0 b.
4. Adéla Beštová (11906) S:3 S:3 S:S × S:S S:S -6 0 b.
5. Martin Pata (11348) S:3 S:3 S:S S:S × S:S -6 0 b.
6. Tomas M. (10069) S:3 S:S S:S S:S S:S × -3 -10 b.
18. liga C 10 bodů 4 hráčů

Michaela Křenková, Lukáš Vajda, Adéla Beštová, Tomas M.

  M.K. L.V. A.B. T.M. rozdíl setů  
1. Michaela Křenková (11667) × 1:3 3:S 3:0 4 42 b.
2. Lukáš Vajda (12816) 3:1 × 3:S S:S 5 33 b.
3. Adéla Beštová (11906) S:3 S:3 × S:S -6 15 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 S:S S:S × -3 10 b.
18. liga B 10 bodů 4 hráčů

Filip Franěk, Lucie Krejbichová, Michaela Křenková, Tomas M.

  F.F. L.K. M.K. T.M. rozdíl setů  
1. Filip Franěk (12450) × 3:0 3:0 3:0 9 50 b.
2. Lucie Krejbichová (12593) 0:3 × 3:0 3:0 3 40 b.
3. Michaela Křenková (11667) 0:3 0:3 × 3:1 -4 28 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 1:3 × -8 22 b.
17. liga A 10 bodů 6 hráčů

Ondřej Kučera, Tadeáš Drahorád, Denisa Čížková, Tomáš Škopík, Martin Pata, Tomas M.

  O.K. T.D. D.Č. T.Š. M.P. T.M. rozdíl setů  
1. Ondřej Kučera (12653) × 0:3 3:1 3:0 3:0 3:S 8 38 b.
2. Tadeáš Drahorád (12563) 3:0 × 3:0 3:0 S:S 3:S 12 35 b.
3. Denisa Čížková (10052) 1:3 0:3 × 3:2 3:0 3:S 2 28 b.
4. Tomáš Škopík (12165) 0:3 0:3 2:3 × 3:1 3:S -2 22 b.
5. Martin Pata (11348) 0:3 S:S 0:3 1:3 × 3:S -5 7 b.
6. Tomas M. (10069) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 10 b.

Podzimní sezóna 2010

17. liga E 10 bodů 6 hráčů

Pavel Matras, Jan Alexa, Marie Ouředníková, Daniel Kaplan, Tomas M., Magdalena Havránková

  P.M. J.A. M.O. D.K. T.M. M.H. rozdíl setů  
1. Pavel Matras (10109) × 1:3 3:0 S:S 3:0 S:S 4 27 b.
2. Jan Alexa (11746) 3:1 × 3:0 1:3 S:S S:S 3 25 b.
3. Marie Ouředníková (10269) 0:3 0:3 × 0:3 3:S S:S -6 20 b.
4. Daniel Kaplan (10873) S:S 3:1 3:0 × S:S S:S 5 18 b.
5. Tomas M. (10069) 0:3 S:S S:3 S:S × S:S -6 0 b.
6. Magdalena Havránková (12219) S:S S:S S:S S:S S:S × 0 -15 b.
17. liga G 10 bodů 5 hráčů

Lukáš Doležal, Pavel Matras, Denisa Čížková, Tomas M., Petra Francová

  L.D. P.M. D.Č. T.M. P.F. rozdíl setů  
1. Lukáš Doležal (11216) × 3:0 3:2 3:2 3:S 8 42 b.
2. Pavel Matras (10109) 0:3 × 3:1 3:S 3:0 5 38 b.
3. Denisa Čížková (10052) 2:3 1:3 × 3:S 3:1 2 34 b.
4. Tomas M. (10069) 2:3 S:3 S:3 × S:S -7 9 b.
5. Petra Francová (10878) S:3 0:3 1:3 S:S × -8 7 b.
16. liga A 20 bodů 5 hráčů

Jakub Škorík, Jana Šugrová, michal szurman, Martin Janhuba, Tomas M.

  J.Š. J.Š. m.s. M.J. T.M. rozdíl setů  
1. Jakub Škorík (11579) × 3:0 0:3 3:0 3:S 6 50 b.
2. Jana Šugrová (10260) 0:3 × 3:S 3:0 3:0 6 50 b.
3. michal szurman (10215) 3:0 S:3 × S:S S:S 0 20 b.
4. Martin Janhuba (10956) 0:3 0:3 S:S × S:S -6 10 b.
5. Tomas M. (10069) S:3 0:3 S:S S:S × -6 10 b.
15. liga A 30 bodů 5 hráčů

jozef pavol, Daniel Marhan, Lukáš Kirchner, Jana Šugrová, Tomas M.

  j.p. D.M. L.K. J.Š. T.M. rozdíl setů  
1. jozef pavol (10324) × 3:0 3:S 3:0 3:0 12 70 b.
2. Daniel Marhan (10059) 0:3 × 3:S 3:S S:S 3 45 b.
3. Lukáš Kirchner (10274) S:3 S:3 × S:S S:S -6 20 b.
4. Jana Šugrová (10260) 0:3 S:3 S:S × S:S -6 20 b.
5. Tomas M. (10069) 0:3 S:S S:S S:S × -3 15 b.

Léto 2010

8. liga A 20 bodů 5 hráčů

Kateřina Nováková, Jan Morávek, Lucie Vrbská, Petra Tesařová, Tomas M.

  K.N. J.M. L.V. P.T. T.M. rozdíl setů  
1. Kateřina Nováková (10103) × 0:3 3:0 3:S S:S 3 35 b.
2. Jan Morávek (10130) 3:0 × 1:3 S:S S:S 1 22 b.
3. Lucie Vrbská (10391) 0:3 3:1 × S:S S:S -1 18 b.
4. Petra Tesařová (5808) S:3 S:S S:S × S:S -3 5 b.
5. Tomas M. (10069) S:S S:S S:S S:S × 0 0 b.
9. liga C 10 bodů 5 hráčů

Tomas M., Marie Ouředníková, Zuzana Kabrhelová, Martin Schmid, Marek Kalin

  T.M. M.O. Z.K. M.S. M.K. rozdíl setů  
1. Tomas M. (10069) × S:S 0:3 3:S 3:S 3 25 b.
2. Marie Ouředníková (10269) S:S × S:S 3:S 3:S 6 20 b.
3. Zuzana Kabrhelová (10390) 3:0 S:S × S:S S:S 3 5 b.
4. Martin Schmid (6650) S:3 S:3 S:S × S:S -6 0 b.
5. Marek Kalin (6570) S:3 S:3 S:S S:S × -6 0 b.
8. liga B 20 bodů 5 hráčů

Petra Tesařová, Jan Beránek I., Eva Babičíková, Tomas M., Jan Czudek

  P.T. J.B. E.B. T.M. J.C. rozdíl setů  
1. Petra Tesařová (5808) × S:S 3:0 3:0 3:S 9 45 b.
2. Jan Beránek I. (5566) S:S × 3:0 S:S S:S 3 15 b.
3. Eva Babičíková (10078) 0:3 0:3 × S:S S:S -6 10 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 S:S S:S × S:S -3 5 b.
5. Jan Czudek (6593) S:3 S:S S:S S:S × -3 5 b.
8. liga B 20 bodů 5 hráčů

Marek Pederzoli, Petr Veškrna, Eva Babičíková, Tomas M., X Y

  M.P. P.V. E.B. T.M. XY rozdíl setů  
1. Marek Pederzoli (10302) × 3:S 3:0 3:0 3:0 12 60 b.
2. Petr Veškrna (10368) S:3 × 3:0 3:0 3:0 6 50 b.
3. Eva Babičíková (10078) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 -1 38 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 30 b.
5. X Y (10143) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 22 b.

Letní semestr 2010

20. liga C 10 bodů 5 hráčů

Adélka Křížková, Tomas M., Tereza Zimmerhaklová, Michaela Piskačová, Markéta Nováková

  A.K. T.M. T.Z. M.P. M.N. rozdíl setů  
1. Adélka Křížková (6567) × 3:1 3:S 3:S 3:S 11 48 b.
2. Tomas M. (10069) 1:3 × 0:3 3:S 3:S 1 32 b.
3. Tereza Zimmerhaklová (6388) S:3 3:0 × S:S S:S 0 10 b.
4. Michaela Piskačová (10964) S:3 S:3 S:S × S:S -6 0 b.
5. Markéta Nováková (6406) S:3 S:3 S:S S:S × -6 0 b.
20. liga B 10 bodů 6 hráčů

Filip Novotný, Darina Zelenková, Jiří Kapitán, Tomas M., D S, Klára Pechová II

  F.N. D.Z. J.K. T.M. DS K.P. rozdíl setů  
1. Filip Novotný (10361) × 3:0 3:0 3:0 3:2 3:S 13 46 b.
2. Darina Zelenková (6357) 0:3 × 2:3 3:0 3:S 3:S 5 34 b.
3. Jiří Kapitán (10032) 0:3 3:2 × 3:0 3:2 3:S 5 32 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 0:3 × 3:S 3:S -3 20 b.
5. D S (6390) 2:3 S:3 2:3 S:3 × S:S -8 18 b.
6. Klára Pechová II (6531) S:3 S:3 S:3 S:3 S:S × -12 5 b.
20. liga D 10 bodů 4 hráčů

Jana Kóšová, Adélka Křížková, Markéta Nováková, Tomas M.

  J.K. A.K. M.N. T.M. rozdíl setů  
1. Jana Kóšová (10081) × 3:0 3:0 3:0 9 50 b.
2. Adélka Křížková (6567) 0:3 × 3:0 3:0 3 40 b.
3. Markéta Nováková (6406) 0:3 0:3 × 3:0 -3 30 b.
4. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 0:3 × -9 20 b.
19. liga A 10 bodů 6 hráčů

Lucie Hynková, Radek Mošnička, Jan Czudek, Lenka Šádová, Petra Vaisová, Tomas M.

  L.H. R.M. J.C. L.Š. P.V. T.M. rozdíl setů  
1. Lucie Hynková (10460) × 3:2 3:0 3:0 3:0 3:0 13 46 b.
2. Radek Mošnička (6615) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 3:0 8 38 b.
3. Jan Czudek (6593) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 3:S 4 32 b.
4. Lenka Šádová (6613) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 3:0 -1 24 b.
5. Petra Vaisová (10837) 0:3 0:3 0:3 0:3 × 3:0 -9 10 b.
6. Tomas M. (10069) 0:3 0:3 S:3 0:3 0:3 × -15 10 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

LOAP

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného NERO DRINKS MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA SportHero




česky | English


Loading...