Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Hráči

Úvod » Hráči » Svatopluk Richter


Svatopluk Richter (20053)

Svatopluk Richter (20053)

Svatopluk Richter
(ID 20053)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 98 %
  • Obor práce: Farmacie a zdravotnictví
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 32 let


Jarní sezóna 2016

9. liga A
úspěšnost: 42 %
283 bodů
135. místo 126. místo v mužích
vyhrané sety: 16 prohrané sety: 23 rozdíl: -7 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 7 rozdíl: -2 skreče: 7

Podzimní sezóna 2015

9. liga D
úspěšnost: 56 %
393 bodů
85. místo 83. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 25 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Jarní sezóna 2015

9. liga D
úspěšnost: 25 %
187 bodů
169. místo 159. místo v mužích
vyhrané sety: 7 prohrané sety: 21 rozdíl: -14 vyhrané zápasy: 2 prohrané zápasy: 6 rozdíl: -4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

10. liga D
úspěšnost: 14 %
339 bodů
117. místo 114. místo v mužích
vyhrané sety: 8 prohrané sety: 39 rozdíl: -31 vyhrané zápasy: 2 prohrané zápasy: 12 rozdíl: -10 skreče: 11

Letní sezóna 2014

8. liga A
úspěšnost: 63 %
316 bodů
70. místo 66. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 22 rozdíl: 12 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0

Jarní sezóna 2014

12. liga C
úspěšnost: 75 %
86 bodů
211. místo 188. místo v mužích
vyhrané sety: 10 prohrané sety: 3 rozdíl: 7 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 1 rozdíl: 2 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.05.2016 20:00 9. Jan Trávníček ZONE4YOU fitness club 3:1
27.05.2016 17:00 9. Petr Zlámal ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
24.05.2016 20:30 9. Ivana Řehořková 3:1
20.05.2016 16:00 9. Zdeněk Pytlíček ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
01.04.2016 10:02 9. Martin Lattenberg S:S
20.02.2016 16:00 8. Iveta Ráčilová ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
18.01.2016 19:30 9. Richard Vajdík ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
13.01.2016 18:30 9. Marek Čermák ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
13.01.2016 08:30 9. Filip Vykydal ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2 i
08.01.2016 18:30 9. Martin Ječmínek ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
17.12.2015 08:00 8. Martin Basovník ZONE4YOU fitness club 0:3
13.12.2015 17:00 8. Pavel Zlámal Squash BOBY Centrum 2:3
08.12.2015 20:00 8. David Neugebauer ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
04.12.2015 17:00 8. Eva Šimečková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
26.11.2015 20:30 9. Jiří Hanák ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
16.11.2015 16:00 9. Mark Harrison ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
15.11.2015 17:00 9. David Kuchařík Draken Brno 3:0
13.11.2015 20:00 9. Lukas Moravek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
27.10.2015 19:30 8. Petr Pejko ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
24.10.2015 15:00 8. Michal Tahal ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
15.10.2015 17:00 8. Tomáš Hrdlička ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
09.10.2015 17:00 8. Jan Krejčí ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
25.05.2015 19:00 9. Marek Švec ZONE4YOU fitness club 0:3
21.05.2015 20:00 9. Jakub Hartman ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
17.05.2015 15:00 9. Michail Knyrevič ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
10.05.2015 10:00 9. Martin Basovník ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
29.04.2015 17:30 8. Michal Tahal ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
23.04.2015 16:00 8. Petr Hošek ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
15.04.2015 15:30 8. Jakub Valenda ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
07.04.2015 19:30 8. Tomas Linhart Centrum Viktoria 0:3
02.02.2015 12:48 10. Lukáš Klein S:S
02.02.2015 12:48 10. Aleš Pagač S:S
02.02.2015 12:48 10. Petr Španěl S:S
20.11.2014 20:00 8. Miloš Pydych 3:2
18.11.2014 19:00 8. Jiří Valenta ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
31.10.2014 18:30 7. Mojmír Špalek ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
28.10.2014 18:00 7. Petr Špaček ZONE4YOU fitness club 0:3
21.10.2014 19:30 7. Michal Kopecký ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
19.10.2014 10:00 7. Martin Basovník ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
24.09.2014 20:00 8. Lukas Moravek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
08.09.2014 20:30 8. David Šimek ZONE4YOU fitness club 1:3
25.08.2014 20:00 7. alan wood ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
20.08.2014 20:00 7. Jakub Macek ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
13.08.2014 21:00 7. Radoslav Fašanek ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
08.08.2014 09:00 7. Tereza Navrátilová ZONE4YOU fitness club 0:3
24.07.2014 20:30 8. Jana Pilgrova ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
17.07.2014 18:00 8. Martin Holík ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
09.07.2014 20:00 8. Ondrej Moriš ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
24.06.2014 19:00 9. David Kutálek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
19.06.2014 21:00 9. Tomáš Kvašňovský ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
10.06.2014 21:00 9. Eva Kaňoková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
04.06.2014 18:00 9. Marek Kolář ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
31.05.2014 11:00 12. Jaroslav Novotný ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
30.05.2014 16:00 12. Petr Menšík 3:0
22.05.2014 21:00 12. Tomáš Burian ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
05.05.2014 18:00 12. Pavel Medek SQUASH RADOST, s.r.o. 3:0
- - 8. Jiří Švec 3:S i
- - 8. Roman Konečný 3:S
- - 8. Daniel Hartigan 3:S
- - 8. Gabriela Masaříková S:3 i
- - 8. Martin Kotlík S:3 i
- - 9. Martin Adamec S:3
- - 9. Jan Wijacki S:3
- - 9. Tomáš Hrdlička S:3
- - 9. Harald Čadílek S:3
- - 9. Michail Knyrevič S:3
- - 10. Marek Linduška S:3
- - 8. Jan Kubín S:3
- - 8. Richard Šnajdr S:3
- - 8. Marek Linduška S:3
- - 9. Josef Hudeček S:3 i
- - 9. Marek Čermák S:3 i
- - 9. Peter Walter S:3
- - 9. Jakub Šmerek 3:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: paradni, vyrovnany zapas :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Prvni vetsi pohyb po svatcich, bylo to peklo! diky:)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: kulervouci souboj

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra. Díkec.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: zdravotní problémy :-(

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Soupeř se zranil a tento měsíc už nemůže hrát.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zraněný soupeř :-(

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Soupeř je zraněný, nebude hrát

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Soupeř je zraněný.

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2016

9. liga A 75 bodů 6 hráčů

Svatopluk Richter, Zdeněk Pytlíček, Ivana Řehořková, Jakub Šmerek, Jan Trávníček, Petr Zlámal

  S.R. Z.P. I.Ř. J.Š. J.T. P.Z. rozdíl setů  
1. Svatopluk Richter (20053) × 3:0 3:1 3:S 3:1 3:0 13 121 b.
2. Zdeněk Pytlíček (24287) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 2:3 3 106 b.
3. Ivana Řehořková (24011) 1:3 2:3 × 2:3 3:0 3:1 1 102 b.
4. Jakub Šmerek (23536) S:3 0:3 3:2 × 3:1 3:S 0 99 b.
5. Jan Trávníček (24504) 1:3 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -8 87 b.
6. Petr Zlámal (21776) 0:3 3:2 1:3 S:3 1:3 × -9 85 b.
9. liga C 75 bodů 5 hráčů

Marek Čermák, Peter Walter, Josef Hudeček, Martin Lattenberg, Svatopluk Richter

  M.Č. P.W. J.H. M.L. S.R. rozdíl setů  
1. Marek Čermák (22035) × 3:0 3:1 S:S 3:S 8 104 b.
2. Peter Walter (18437) 0:3 × S:S 3:S 3:S 3 90 b.
3. Josef Hudeček (21027) 1:3 S:S × 0:3 3:S -2 82 b.
4. Martin Lattenberg (23561) S:S S:3 3:0 × S:S 0 78 b.
5. Svatopluk Richter (20053) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 70 b.
8. liga C 90 bodů 5 hráčů

Marek Linduška, Jan Kubín, Richard Šnajdr, Iveta Ráčilová, Svatopluk Richter

  M.L. J.K. R.Š. I.R. S.R. rozdíl setů  
1. Marek Linduška (18569) × 2:3 3:0 3:1 3:S 7 128 b.
2. Jan Kubín (20992) 3:2 × 3:2 3:2 3:S 6 127 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 117 b.
4. Iveta Ráčilová (19872) 1:3 2:3 0:3 × 3:1 -4 107 b.
5. Svatopluk Richter (20053) S:3 S:3 S:3 1:3 × -11 92 b.

Podzimní sezóna 2015

9. liga D 60 bodů 5 hráčů

Svatopluk Richter, Filip Vykydal, Richard Vajdík, Martin Ječmínek, Marek Čermák

  S.R. F.V. R.V. M.J. M.Č. rozdíl setů  
1. Svatopluk Richter (20053) × 3:2 3:1 1:3 3:0 4 95 b.
2. Filip Vykydal (20990) 2:3 × 3:1 1:3 3:0 2 90 b.
3. Richard Vajdík (21356) 1:3 1:3 × 3:S 3:0 2 87 b.
4. Martin Ječmínek (14943) 3:1 3:1 S:3 × S:3 -2 82 b.
5. Marek Čermák (22035) 0:3 0:3 0:3 3:S × -6 70 b.
8. liga C 75 bodů 5 hráčů

Pavel Zlámal, Martin Basovník, David Neugebauer, Svatopluk Richter, Eva Šimečková

  P.Z. M.B. D.N. S.R. E.Š. rozdíl setů  
1. Pavel Zlámal (17272) × 3:0 2:3 3:2 3:0 6 114 b.
2. Martin Basovník (20078) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 114 b.
3. David Neugebauer (20380) 3:2 0:3 × 3:2 3:1 1 104 b.
4. Svatopluk Richter (20053) 2:3 0:3 2:3 × 3:0 -2 96 b.
5. Eva Šimečková (20178) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 77 b.
9. liga B 60 bodů 5 hráčů

Svatopluk Richter, David Kuchařík, Lukas Moravek, Jiří Hanák, Mark Harrison

  S.R. D.K. L.M. J.H. M.H. rozdíl setů  
1. Svatopluk Richter (20053) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 112 b.
2. David Kuchařík (19356) 0:3 × 3:1 3:0 3:2 3 93 b.
3. Lukas Moravek (20616) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 81 b.
4. Jiří Hanák (20376) 0:3 0:3 2:3 × 3:1 -5 75 b.
5. Mark Harrison (23458) 0:3 2:3 S:3 1:3 × -9 66 b.
8. liga C 75 bodů 5 hráčů

Petr Pejko, Tomáš Hrdlička, Jan Krejčí, Svatopluk Richter, Michal Tahal

  P.P. T.H. J.K. S.R. M.T. rozdíl setů  
1. Petr Pejko (17469) × 3:0 3:1 1:3 3:0 6 114 b.
2. Tomáš Hrdlička (19578) 0:3 × 0:3 3:1 3:0 -1 99 b.
3. Jan Krejčí (21651) 1:3 3:0 × 3:0 S:S 4 98 b.
4. Svatopluk Richter (20053) 3:1 1:3 0:3 × 1:3 -5 90 b.
5. Michal Tahal (12457) 0:3 0:3 S:S 3:1 × -4 81 b.

Jarní sezóna 2015

9. liga D 75 bodů 5 hráčů

Martin Basovník, Marek Švec, Jakub Hartman, Svatopluk Richter, Michail Knyrevič

  M.B. M.Š. J.H. S.R. M.K. rozdíl setů  
1. Martin Basovník (20078) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 125 b.
2. Marek Švec (21052) 0:3 × 2:3 3:0 3:0 2 105 b.
3. Jakub Hartman (19448) 1:3 3:2 × 2:3 3:2 -1 99 b.
4. Svatopluk Richter (20053) 0:3 0:3 3:2 × 3:1 -3 95 b.
5. Michail Knyrevič (21056) 0:3 0:3 2:3 1:3 × -9 81 b.
8. liga C 90 bodů 5 hráčů

Jakub Valenda, Tomas Linhart, Petr Hošek, Michal Tahal, Svatopluk Richter

  J.V. T.L. P.H. M.T. S.R. rozdíl setů  
1. Jakub Valenda (16196) × 3:0 3:0 3:0 3:1 11 140 b.
2. Tomas Linhart (16521) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 127 b.
3. Petr Hošek (12747) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 -1 114 b.
4. Michal Tahal (12457) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 107 b.
5. Svatopluk Richter (20053) 1:3 0:3 0:3 0:3 × -11 92 b.

Podzimní sezóna 2014

10. liga D 60 bodů 5 hráčů

Marek Linduška, Aleš Pagač, Lukáš Klein, Petr Španěl, Svatopluk Richter

  M.L. A.P. L.K. P.Š. S.R. rozdíl setů  
1. Marek Linduška (18569) × 3:0 3:0 3:1 3:S 11 107 b.
2. Aleš Pagač (19274) 0:3 × 0:3 3:2 S:S -5 64 b.
3. Lukáš Klein (15261) 0:3 3:0 × S:S S:S 0 63 b.
4. Petr Španěl (18881) 1:3 2:3 S:S × S:S -3 56 b.
5. Svatopluk Richter (20053) S:3 S:S S:S S:S × -3 45 b.
9. liga B 75 bodů 6 hráčů

Martin Adamec, Tomáš Hrdlička, Harald Čadílek, Jan Wijacki, Michail Knyrevič, Svatopluk Richter

  M.A. T.H. H.Č. J.W. M.K. S.R. rozdíl setů  
1. Martin Adamec (19801) × 2:3 3:1 3:1 3:0 3:S 9 114 b.
2. Tomáš Hrdlička (19578) 3:2 × 3:S 1:3 3:S 3:S 8 108 b.
3. Harald Čadílek (12528) 1:3 S:3 × 3:0 3:1 3:S 3 104 b.
4. Jan Wijacki (20750) 1:3 3:1 0:3 × 3:1 3:S 2 102 b.
5. Michail Knyrevič (21056) 0:3 S:3 1:3 1:3 × 3:S -7 86 b.
6. Svatopluk Richter (20053) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 75 b.
8. liga D 90 bodů 5 hráčů

Martin Kotlík, Jiří Valenta, Gabriela Masaříková, Svatopluk Richter, Miloš Pydych

  M.K. J.V. G.M. S.R. M.P. rozdíl setů  
1. Martin Kotlík (13400) × 3:1 3:2 3:S 3:0 9 133 b.
2. Jiří Valenta (16359) 1:3 × 3:2 3:1 3:0 4 125 b.
3. Gabriela Masaříková (10287) 2:3 2:3 × 3:S 3:0 4 121 b.
4. Svatopluk Richter (20053) S:3 1:3 S:3 × 3:2 -7 101 b.
5. Miloš Pydych (19590) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 94 b.
7. liga D 105 bodů 5 hráčů

Michal Kopecký, Mojmír Špalek, Petr Špaček, Svatopluk Richter, Martin Basovník

  M.K. M.Š. P.Š. S.R. M.B. rozdíl setů  
1. Michal Kopecký (20952) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 151 b.
2. Mojmír Špalek (17039) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 142 b.
3. Petr Špaček (17425) 1:3 2:3 × 3:0 3:0 3 137 b.
4. Svatopluk Richter (20053) 1:3 0:3 0:3 × 3:1 -6 118 b.
5. Martin Basovník (20078) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 107 b.

Letní sezóna 2014

8. liga A 60 bodů 5 hráčů

Daniel Hartigan, Svatopluk Richter, David Šimek, Lukas Moravek, Roman Konečný

  D.H. S.R. D.Š. L.M. R.K. rozdíl setů  
1. Daniel Hartigan (17896) × S:3 3:0 3:0 3:S 6 96 b.
2. Svatopluk Richter (20053) 3:S × 1:3 3:2 3:S 5 91 b.
3. David Šimek (11637) 0:3 3:1 × 3:2 3:S 3 90 b.
4. Lukas Moravek (20616) 0:3 2:3 2:3 × 3:S -2 78 b.
5. Roman Konečný (20036) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
7. liga C 60 bodů 5 hráčů

Radoslav Fašanek, alan wood, Tereza Navrátilová, Jakub Macek, Svatopluk Richter

  R.F. a.w. T.N. J.M. S.R. rozdíl setů  
1. Radoslav Fašanek (17166) × 3:1 2:3 3:2 3:1 4 95 b.
2. alan wood (13637) 1:3 × 2:3 3:0 3:0 3 92 b.
3. Tereza Navrátilová (10019) 3:2 3:2 × 0:3 3:0 2 91 b.
4. Jakub Macek (18113) 2:3 0:3 3:0 × 3:1 1 88 b.
5. Svatopluk Richter (20053) 1:3 0:3 0:3 1:3 × -10 64 b.
8. liga A 45 bodů 5 hráčů

Martin Holík, Svatopluk Richter, Jana Pilgrova, Ondrej Moriš, Jiří Švec

  M.H. S.R. J.P. O.M. J.Š. rozdíl setů  
1. Martin Holík (15185) × 3:1 3:0 3:1 3:S 10 90 b.
2. Svatopluk Richter (20053) 1:3 × 3:1 3:1 3:S 5 79 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 66 b.
4. Ondrej Moriš (15410) 1:3 1:3 2:3 × 3:1 -3 64 b.
5. Jiří Švec (17414) S:3 S:3 S:3 1:3 × -11 47 b.
9. liga C 30 bodů 5 hráčů

Svatopluk Richter, Eva Kaňoková, Marek Kolář, David Kutálek, Tomáš Kvašňovský

  S.R. E.K. M.K. D.K. T.K. rozdíl setů  
1. Svatopluk Richter (20053) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Eva Kaňoková (15740) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 67 b.
3. Marek Kolář (17847) 0:3 1:3 × 3:1 3:2 -2 52 b.
4. David Kutálek (17886) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 43 b.
5. Tomáš Kvašňovský (17183) 0:3 0:3 2:3 1:3 × -9 36 b.

Jarní sezóna 2014

12. liga C 45 bodů 5 hráčů

Svatopluk Richter, Jaroslav Novotný, Petr Menšík, Tomáš Burian, Pavel Medek

  S.R. J.N. P.M. T.B. P.M. rozdíl setů  
1. Svatopluk Richter (20053) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 86 b.
2. Jaroslav Novotný (16722) 3:1 × S:3 3:1 3:0 4 80 b.
3. Petr Menšík (19965) 0:3 3:S × 3:0 3:1 5 79 b.
4. Tomáš Burian (19115) 0:3 1:3 0:3 × 3:2 -7 56 b.
5. Pavel Medek (19570) 0:3 0:3 1:3 2:3 × -9 51 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...