Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Hráči

Úvod » Hráči » Soňa Königsmarková


Soňa Königsmarková (17432)

Soňa Königsmarková (17432)

Soňa Königsmarková
(ID 17432)    Nyní hraje ligu Squash Plzeň

  • Spolehlivost : 99 %
  • Škola: ZČU v Plzni
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Plzeň
  • Věk: 32 let


Letní sezóna 2017

(právě probíhá)
5. liga B
úspěšnost: 50 %
180 bodů
38. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 19 prohrané sety: 15 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

7. liga A
úspěšnost: 38 %
257 bodů
51. místo 3. místo v ženách
vyhrané sety: 25 prohrané sety: 36 rozdíl: -11 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2016

6. liga A
úspěšnost: 67 %
322 bodů
42. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 38 prohrané sety: 20 rozdíl: 18 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 5 skreče: 0

Letní sezóna 2016

5. liga A
úspěšnost: 41 %
277 bodů
35. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 28 prohrané sety: 33 rozdíl: -5 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -3 skreče: 0

Jarní sezóna 2016

6. liga B
úspěšnost: 44 %
240 bodů
56. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 29 rozdíl: -2 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2015

7. liga A
úspěšnost: 44 %
310 bodů
53. místo 3. místo v ženách
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 29 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 0

Letní sezóna 2015

5. liga A
úspěšnost: 50 %
269 bodů
36. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 31 prohrané sety: 31 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2015

7. liga A
úspěšnost: 53 %
300 bodů
56. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 28 prohrané sety: 28 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 1 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

5. liga A
úspěšnost: 56 %
275 bodů
48. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 36 prohrané sety: 33 rozdíl: 3 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 2 skreče: 1

Letní sezóna 2014

5. liga A
úspěšnost: 47 %
289 bodů
35. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 35 rozdíl: -5 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -1 skreče: 0

Jarní sezóna 2014

7. liga B
úspěšnost: 56 %
249 bodů
54. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 36 prohrané sety: 24 rozdíl: 12 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2013

7. liga B
úspěšnost: 60 %
230 bodů
53. místo 3. místo v ženách
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 20 rozdíl: 10 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 3 skreče: 1

Letní sezóna 2013

5. liga A
úspěšnost: 29 %
151 bodů
39. místo 4. místo v ženách
vyhrané sety: 18 prohrané sety: 31 rozdíl: -13 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -6 skreče: 0

Jarní sezóna 2013

8. liga A
úspěšnost: 31 %
132 bodů
60. místo 9. místo v ženách
vyhrané sety: 19 prohrané sety: 36 rozdíl: -17 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -6 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.07.2017 16:00 5. Pavel Mach LR Sport Palace Doubravka 2:3
25.07.2017 17:00 5. Michal Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
11.07.2017 18:00 5. Veronika Babinská Sport Palace Doubravka 3:1
10.07.2017 19:00 5. Petr Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 i
29.06.2017 20:00 6. Vojtěch Stříhavka Sport Palace Doubravka 3:1
21.06.2017 19:00 6. Vladimír Výborný TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
19.06.2017 20:00 6. Ondřej Ešler Sport Palace Doubravka 1:3
06.06.2017 16:00 6. Jakub Kostka Sport Palace Doubravka 3:1
24.05.2017 19:00 7. Petr Strolený Sport Palace Doubravka 3:2
17.05.2017 20:00 7. Filip Kraus Sport Palace Doubravka 3:0
15.05.2017 19:00 7. Josef Polesný Sport Palace Doubravka 1:3
10.05.2017 20:00 7. Michal Šedivec Sport Palace Doubravka 2:3
24.04.2017 20:00 6. Michal Campr Sport Palace Doubravka 0:3
19.04.2017 20:00 6. Martin Kovářík Sport Palace Doubravka 2:3
18.04.2017 17:00 6. Martina Melková Sport Palace Doubravka 0:3
29.03.2017 20:00 5. Ladislav Szikszay Sport Palace Doubravka 0:3
27.03.2017 19:00 5. Pavel Novák Sport Palace Doubravka 1:3
21.03.2017 18:00 5. Radek Tančouz Sport Palace Doubravka 0:3 i
20.03.2017 19:00 5. Petr Bakaj TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 i
28.02.2017 16:00 6. Pavel Mach LR Sport Palace Doubravka 3:2
27.02.2017 20:00 6. Ondřej Davídek Sport Palace Doubravka 1:3
22.02.2017 20:00 6. Veronika Babinská Sport Palace Doubravka 3:0
07.02.2017 17:00 6. Michal Mach Sport Palace Doubravka 3:2
25.01.2017 20:00 6. Zdeněk Straka Sport Palace Doubravka 3:2
18.01.2017 20:00 6. Zbyněk Špirit Sport Palace Doubravka 2:3
17.01.2017 18:00 6. Jiří Čejka Sport Palace Doubravka 0:3 i
02.01.2017 20:00 7. Jan Sladký Sport Palace Doubravka 3:0
02.01.2017 19:30 7. Lenka Fialová Sport Palace Doubravka 3:0
02.01.2017 19:00 7. Ondřej Davídek Sport Palace Doubravka 3:1
06.12.2016 16:00 7. Miroslav Beránek Sport Palace Doubravka 3:0
29.11.2016 16:00 6. Petr Vávra Sport Palace Doubravka 3:2 i
22.11.2016 16:00 6. Martin Kovářík Sport Palace Doubravka 2:3
14.11.2016 20:00 6. Jaroslav Peterka Sport Palace Doubravka 2:3 i
09.11.2016 20:00 6. Etienne Blaha Sport Palace Doubravka 2:3
19.10.2016 20:00 7. Michal Vávra Sport Palace Doubravka 3:0
18.10.2016 17:00 7. Petr Kučera Sport Palace Doubravka 3:0
29.09.2016 20:00 5. Michal Campr Sport Palace Doubravka 0:3
21.09.2016 20:00 5. Veronika Babinská Sport Palace Doubravka 1:3
16.09.2016 09:00 5. Petr Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 i
30.08.2016 18:00 4. Miroslav Knaizl Sport Palace Doubravka 0:3
30.08.2016 17:00 4. Radek Tančouz Sport Palace Doubravka 0:3 i
24.08.2016 19:00 4. václav sulek Sport Palace Doubravka 1:3
17.08.2016 09:00 4. Miroslav Bambousek Sport Palace Doubravka 0:3
31.07.2016 09:00 5. Pavel Staněk Sport Palace Doubravka 3:1
29.07.2016 16:00 5. Martin Kovářík Sport Palace Doubravka 3:2
29.07.2016 08:30 5. Karel Březina TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 i
21.06.2016 16:00 5. Martin Šmejkal Sport Palace Doubravka 0:3
15.06.2016 20:00 5. václav sulek Sport Palace Doubravka 1:3
23.05.2016 21:00 6. Petr Bakaj Sport Palace Doubravka 0:3 i
17.05.2016 16:00 6. Jirka Hrach Sport Palace Doubravka 1:3
13.05.2016 15:00 6. Petr Muláček Sport Palace Doubravka 2:3
28.04.2016 20:00 7. Jiří Sakovič TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
19.04.2016 18:00 7. Ondřej Ešler Sport Palace Doubravka 3:0
31.03.2016 15:00 7. Ondřej Davídek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
29.03.2016 18:00 7. Jakub Irber Sport Palace Doubravka 0:3
23.03.2016 17:00 7. Petr Muláček Sport Palace Doubravka 2:3 i
17.03.2016 17:00 7. Martin Kovářík Sport Palace Doubravka 3:0
29.02.2016 08:00 6. Jirka Hrach Sportcentrum Koloseum 0:3 i
24.02.2016 18:00 6. Jiří Čejka Sport Palace Doubravka 3:2
19.02.2016 09:00 6. Jan Kozel TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 i
18.02.2016 19:00 6. Jiří Sakovič TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
28.01.2016 20:30 7. Martin Tolar Sport Palace Doubravka 2:3
28.01.2016 20:00 7. Ondřej Ešler Sport Palace Doubravka 3:0
18.01.2016 20:00 7. František Tykal Sport Palace Doubravka 3:1
12.01.2016 18:00 7. Ivana Milotová Sport Palace Doubravka 3:0
23.12.2015 15:00 7. Ondřej Dvořák Sport Palace Doubravka 2:3
22.12.2015 16:00 7. Vítězslav Vaník Sport Palace Doubravka 1:3
18.12.2015 12:00 7. Michaela Vesela Sport Palace Doubravka 3:0
07.12.2015 19:00 7. Vít Štrunc TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
24.11.2015 18:00 6. Jiří Čejka Sport Palace Doubravka 0:3
23.11.2015 20:00 6. Jaroslav Sühs Sport Palace Doubravka 0:3
20.11.2015 10:00 6. Mery Kejklíček Sport Palace Doubravka 0:3
19.11.2015 19:00 6. Miroslav Šimandl Sport Palace Doubravka 1:3
27.10.2015 18:00 6. Martin Černý Sport Palace Doubravka 1:3 i
19.10.2015 20:00 6. Ondřej Bicek Sport Palace Doubravka 3:1
16.10.2015 10:00 6. Petr Lundák Sport Palace Doubravka 1:3
29.09.2015 19:00 5. Michal Mach Sport Palace Doubravka 2:3
29.09.2015 18:00 5. Zbyněk Špirit Sport Palace Doubravka 1:3
29.09.2015 14:21 5. Filip Chobodický 3:S
21.09.2015 20:00 5. Jan Sladký Sport Palace Doubravka 3:0
15.09.2015 16:00 5. Jiří Sakovič TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
31.08.2015 20:00 5. Josef Tarantík Sport Palace Doubravka 0:3
31.08.2015 19:30 5. Veronika Babinská Sport Palace Doubravka 3:0
28.08.2015 08:00 5. Vítězslav Vaník TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 i
26.08.2015 20:00 5. václav sulek Sport Palace Doubravka 1:3
28.07.2015 17:00 6. Jiří Čejka TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
22.07.2015 08:00 6. Libor Váša TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
07.07.2015 16:00 6. Jiří Sakovič Červený Hrádek 3:1
30.06.2015 18:00 5. Michal Mach Sport Palace Doubravka 2:3
17.06.2015 20:00 5. václav sulek Sport Palace Doubravka 1:3
16.06.2015 15:00 5. Petr Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
09.06.2015 15:00 5. Vašek Úbl Sport Palace Doubravka 0:3
26.05.2015 15:00 7. Ondřej Zelenka Sport Palace Doubravka 3:0
22.05.2015 20:00 7. Michal Skovajsa Sport Palace Doubravka 3:1
21.05.2015 20:00 7. Zdeněk Flek Sport Palace Doubravka 3:1
13.05.2015 15:00 7. Vítězslav Vaník Sport Palace Doubravka 3:2
29.04.2015 20:00 7. Milan Bednařík Sport Palace Doubravka 3:1
26.04.2015 18:00 7. Petr Muláček Sport Palace Doubravka 3:1
08.04.2015 20:00 7. Václav Gosť Sport Palace Doubravka 0:3
29.03.2015 17:00 7. Petr Brož Sport Palace Doubravka 1:3
26.03.2015 11:00 7. Jiří Čejka TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 i
19.03.2015 21:00 7. Tereza Lukešová Sport Palace Doubravka 3:0
17.03.2015 16:00 7. Jakub Hlaváček Sport Palace Doubravka 3:1
25.02.2015 21:00 6. Zbyněk Špirit Sportcentrum Koloseum 0:3
24.02.2015 16:00 6. Mery Kejklíček Sport Palace Doubravka 0:3
16.02.2015 20:00 6. Vít Pagač Sport Palace Doubravka 1:3
08.02.2015 18:00 6. Jiří Fejt TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
25.01.2015 17:00 5. Petr Vávra Sport Palace Doubravka 3:2
25.01.2015 16:00 5. Lubomír Krčmář Sport Palace Doubravka 0:3
23.01.2015 14:00 5. Milan Bednařík Sport Palace Doubravka 1:3 i
19.01.2015 14:00 5. Petr Nosek Sport Palace Doubravka 3:1 i
13.01.2015 16:00 5. Luděk Calta Sport Palace Doubravka 0:3
15.12.2014 20:00 6. Zbyněk Špirit Sport Palace Doubravka 1:3
14.12.2014 19:00 6. Lukáš Stuna Sport Palace Doubravka 3:1
10.12.2014 18:00 6. Jakub Hlaváček TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
10.12.2014 18:00 6. Jiří Kotva TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
08.12.2014 20:00 6. Filip Chobodický Sport Palace Doubravka 3:0
28.11.2014 14:00 7. Michal Campr Sport Palace Doubravka 3:1
24.11.2014 20:00 7. Jan Sladký Sport Palace Doubravka 3:1
23.11.2014 20:00 7. Jiří Frűhauf Sport Palace Doubravka 3:1
17.11.2014 10:00 7. Luděk Calta Sport Palace Doubravka 1:3 i
10.11.2014 20:00 7. František Tykal Sport Palace Doubravka 3:0
03.11.2014 04:33 6. Viktor Hörner S:S
28.10.2014 18:00 6. Jan Müller Sport Palace Doubravka 0:3
19.10.2014 20:00 6. Martin Černý Sport Palace Doubravka 2:3
16.10.2014 14:00 6. Martina Melková Sport centrum Kalikovský Mlýn 1:3
30.09.2014 16:00 5. Jan Šobra Sport Palace Doubravka 3:0
25.09.2014 18:00 5. Milan Bednařík Sport Palace Doubravka 1:3
18.09.2014 16:00 5. Jakub Hlaváček Sport Palace Doubravka 0:3
16.09.2014 17:00 5. Zbyněk Špirit Sport Palace Doubravka 2:3 i
09.09.2014 17:00 5. Jana Bednaříková Sport Palace Doubravka 3:0
24.08.2014 20:00 5. Martin Regner Sport Palace Doubravka 3:2
12.08.2014 13:00 5. Lukáš Stuna Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:2
11.08.2014 10:00 5. Jitka Brožová Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
06.08.2014 10:00 5. Jan Škoda TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
31.07.2014 19:00 4. václav sulek Sport Palace Doubravka 2:3
15.07.2014 21:00 4. Marek Hajžman Sport Palace Doubravka 1:3
12.07.2014 15:00 4. Lukáš Pivoňka Sport Palace Doubravka 0:3
11.07.2014 20:00 4. Karel Březina TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
23.06.2014 17:00 5. Jitka Brožová Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
22.06.2014 12:00 5. Veronika Babinská Sport Palace Doubravka 3:1
18.06.2014 10:00 5. Petr Muláček Sport Palace Doubravka 3:2
11.06.2014 15:00 5. Petr Vávra TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
30.05.2014 12:00 7. Viktor Hörner TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
27.05.2014 16:00 7. Jiří Sakovič Červený Hrádek 3:0 i
15.05.2014 20:00 7. Jiří Frűhauf Červený Hrádek 3:2
14.05.2014 20:00 7. Pavel Tyll Sport Palace Doubravka 3:0
24.04.2014 20:00 7. Veronika Babinská Sport Palace Doubravka 3:0
23.04.2014 14:00 7. Lukáš Stuna Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0
21.04.2014 19:00 7. Zbyněk Špirit Sport Palace Doubravka 1:3
08.04.2014 17:00 7. Jana Turjanicová Sport Palace Doubravka 3:0
25.03.2014 14:00 7. Martin Švojgr Sport Palace Doubravka 1:3
19.03.2014 17:00 7. Miroslav Beránek Sport Palace Doubravka 2:3
18.03.2014 14:00 7. Petr Kučera Sport Palace Doubravka 3:0
12.03.2014 20:00 7. Petr Greiner Sport Palace Doubravka 0:3
26.02.2014 09:00 7. Petr Lundák Sport centrum Kalikovský Mlýn 2:3
19.02.2014 17:00 7. Jana Jihlavcová Sportcentrum Koloseum 3:0
18.02.2014 14:00 7. Radek Juppa TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
11.02.2014 16:00 7. Petr Muláček Sport Palace Doubravka 2:3 i
25.01.2014 10:00 7. Ondřej Ešler Sport Palace Doubravka 3:0
23.01.2014 20:00 7. Michal Campr Sport Palace Doubravka 0:3
15.01.2014 17:00 7. Boleslav Láska Červený Hrádek 3:0
19.12.2013 13:00 7. Michaela Vesela Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0
12.12.2013 14:00 7. Václav Kubíček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
11.12.2013 13:00 7. Pavel Tyll Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:1
09.12.2013 20:00 7. Lukáš Dvorský Sport Palace Doubravka 3:0
21.11.2013 14:00 8. Radek Juppa TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
20.11.2013 20:00 8. Yulia Tigay Krčmářová Sport Palace Doubravka 3:0
01.11.2013 20:00 7. Martin Voráček Sport Palace Doubravka 0:3
31.10.2013 20:00 7. Michaela Vesela Sport Palace Doubravka 3:1
17.10.2013 20:00 7. václav sulek Sport Palace Doubravka 1:3
16.10.2013 20:00 7. Michal Campr Sport Palace Doubravka 2:3
26.09.2013 18:00 5. Václav Štengl Sport Palace Doubravka 1:3
23.09.2013 16:00 5. Jan Strnádek Sport Palace Doubravka 3:0
16.09.2013 17:00 5. Jitka Brožová Sport Palace Doubravka 1:3
11.09.2013 20:00 5. Petr Bakaj Sport Palace Doubravka 0:3
08.08.2013 18:00 6. Václav Kubíček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
31.07.2013 16:00 6. Ondřej Ešler TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
10.07.2013 17:00 6. Petr Lundák Sport Palace Doubravka 0:3
08.07.2013 14:00 6. Pavel Tyll Sport Palace Doubravka 1:3
27.06.2013 17:00 6. Martina Půtová Sport Palace Doubravka 2:3
27.06.2013 13:00 6. Dalibor Vojta Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
13.06.2013 13:00 6. Veronika Babinská Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:1
13.06.2013 13:00 6. Petr Havránek Sport centrum Kalikovský Mlýn 1:3
22.05.2013 17:30 8. Karolína Schleissová Sport Palace Doubravka 0:3
22.05.2013 14:00 8. Martin Šrámek Sport Palace Doubravka 1:3
20.05.2013 13:00 8. Tomáš Vrabec Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
19.05.2013 15:00 8. Etienne Blaha Sport Palace Doubravka 3:2 i
28.04.2013 15:00 9. Hana Prunerová Sport Palace Doubravka 3:1 i
25.04.2013 18:00 9. Jan Trnka Sport Palace Doubravka 3:0
19.04.2013 15:00 9. Yulia Tigay Krčmářová Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0
15.04.2013 16:00 9. Daniel Jonáš Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0 i
27.03.2013 20:00 8. Petr Sommer Sport Palace Doubravka 0:3
19.03.2013 16:00 8. Karolína Schleissová Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
17.03.2013 16:00 8. Petr Strolený Sport Palace Doubravka 0:3
15.03.2013 13:00 8. Vojtěch Liška Sport centrum Kalikovský Mlýn 1:3
28.02.2013 14:00 7. Vašek Čech Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
20.02.2013 15:00 7. Vašek Úbl Sport Palace Doubravka 0:3
15.02.2013 15:00 7. Miroslav Beránek Sport Palace Doubravka 2:3
14.02.2013 13:00 7. Milan Andrlík Sport Palace Doubravka 0:3
- - 6. Yulia Tigay Krčmářová 3:S
- - 6. Daniel Ščislák 3:S i
- - 8. Veronika Kratochvílová 3:S
- - 7. Martin Šrámek S:3
- - 6. Kristina Matiscsáková 3:S i
- - 7. Vítězslav Vaník 3:S i
- - 7. Michal Skovajsa 3:S i
- - 6. Kristina Matiscsáková 3:S i
- - 5. Kristina Matiscsáková 3:S i
- - 5. Vítězslav Vaník 3:S
- - 5. Tomáš Kořínek 3:S
- - 4. Martin Šmejkal 3:S i
- - 5. Tomáš Kořínek 3:S
- - 7. Zdeněk Ludvík 3:S
- - 6. Petr Muláček 3:S i
- - 6. Michal Mach 3:S

Tvůj komentář: Jojo, také díky za hru. A příště jsem na řadě já, když koukneš do odehraných zápasů :-)

Soupeřův komentář: Bylo to o chlup, dotahoval jsem z 0:2 a 5. set jsem vyhral 16:14 ... pekna hra, dekuji.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Když jsem přišel na to, jak podávat, tak už to šlo.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra, velký respekt !

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Koukam, ze historicky vedes o 1 set ... sakra, o ten dnesni vitezny, tak to pockej priste :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Se štěstím... Díky za hru :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bylo to tak tesne, ze tesnejsi uz to byt snad ani nemohlo

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Musel jsem dost běhat, abych vrátil výborné smeče a kraťasy

Tvůj komentář: Děkuju :-)

Soupeřův komentář: Pěkná hra s krásnou soupeřkou. Co víc si v pátek ráno přát. :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra, moc se omlouvám za to jelito ;)

Tvůj komentář: Pořádně jsme si zaběhali :-) Byl to boj :-)

Soupeřův komentář: to jo teda, dali jsme si pekne do tela

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Hezká hra, výsledek je až moc krutý. ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: diky za hru a hodne stesti.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vedení 2:1 na sety, mečbol a podání na ruce.... stejně jsem to nakonec prohrál!!! :( Potřebuju trénovat... hra byla špatná, prohrál jsem si to a Soňa hrála svojí klasickou kvalitu.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pro mě super hra s nečekaným výsledkem. Děkuji!!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: A zase prohra....

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: ...výborná hra, jsi dobrá.... :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Supr hra! Omlouvám se ještě jednou za ten loket, doufám, že už moc nebolí.

Tvůj komentář: Bylo to ale vyrovnané :-)

Soupeřův komentář: vyrovnané znamená 3:3, takže jsem vlastně neměl šanci :-D

Tvůj komentář: Pěkně jsem si zahrála...těším se někdy na odvetu, snad s lepším koncem :-)

Soupeřův komentář: bezvadná bitva

Tvůj komentář: Hodne vyrovnany zapas. Diky za hru :-)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Pěkně jsme si zahrály :-)

Soupeřův komentář: Soňo, díky za skvělý zápas :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Perfektní podání na které sem těžko hledal odpověď :) Zasloužená výhra, gratulace!

Tvůj komentář: Soupeř nevypsal žádné termíny, nekomunikuje, nereagoval na sms.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Ráda bych si s tebou zahrála aspoň někdy jen tak...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Omlouvám se za skreč, jsem dělší dobu zdravotně indisponován.:/

Tvůj komentář: Souper nevypsal zadny termin, nekomunikoval...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zranění :(

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: zranění

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bohužel, omlouvám se. viz sms.

Tvůj komentář: Petr bohužel onemocněl...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Stáhnout do CSV

Letní sezóna 2017

5. liga B 45 bodů 5 hráčů

Pavel Staněk, Vlada Sirotek, Soňa Königsmarková, Petr Sunek, Jan Sladký

  P.S. V.S. S.K. P.S. J.S. rozdíl setů  
1. Pavel Staněk (24615) × 3:2 : : 3:0 4 67 b.
2. Vlada Sirotek (24735) 2:3 × : : : -1 49 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) : : × : : 0 45 b.
4. Petr Sunek (26081) : : : × : 0 45 b.
5. Jan Sladký (21205) 0:3 : : : × -3 45 b.
5. liga B 45 bodů 5 hráčů

Pavel Mach LR, Petr Vávra, Veronika Babinská, Soňa Königsmarková, Michal Vávra

  P.M. P.V. V.B. S.K. M.V. rozdíl setů  
1. Pavel Mach LR (24798) × 3:2 3:1 3:2 3:0 7 87 b.
2. Petr Vávra (18762) 2:3 × 1:3 3:2 3:0 1 73 b.
3. Veronika Babinská (17455) 1:3 3:1 × 1:3 3:1 0 71 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 2:3 2:3 3:1 × 2:3 -1 68 b.
5. Michal Vávra (24112) 0:3 0:3 1:3 3:2 × -7 56 b.
6. liga B 30 bodů 5 hráčů

Soňa Königsmarková, Jakub Kostka, Ondřej Ešler, Vladimír Výborný, Vojtěch Stříhavka

  S.K. J.K. O.E. V.V. V.S. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 3:1 1:3 3:0 3:1 5 67 b.
2. Jakub Kostka (26819) 1:3 × 3:1 3:1 3:1 4 65 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 3:1 1:3 × 3:2 3:2 2 61 b.
4. Vladimír Výborný (22834) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 -3 49 b.
5. Vojtěch Stříhavka (26404) 1:3 1:3 2:3 0:3 × -8 38 b.

Jarní sezóna 2017

7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Josef Polesný, Michal Šedivec, Soňa Königsmarková, Petr Strolený, Filip Kraus

  J.P. M.Š. S.K. P.S. F.K. rozdíl setů  
1. Josef Polesný (27602) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 76 b.
2. Michal Šedivec (13935) 2:3 × 3:2 3:0 3:0 6 69 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 1 58 b.
4. Petr Strolený (10079) 0:3 0:3 2:3 × 3:1 -5 45 b.
5. Filip Kraus (23432) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 32 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Michal Campr, Michal Mach, Martina Melková, Soňa Königsmarková, Martin Kovářík

  M.C. M.M. M.M. S.K. M.K. rozdíl setů  
1. Michal Campr (14813) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 93 b.
2. Michal Mach (19016) 1:3 × 3:0 S:3 3:0 1 73 b.
3. Martina Melková (12302) 1:3 0:3 × 3:0 3:0 1 73 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 3:S 0:3 × 2:3 -4 59 b.
5. Martin Kovářík (23216) 0:3 0:3 0:3 3:2 × -8 54 b.
5. liga B 60 bodů 5 hráčů

Ladislav Szikszay, Radek Tančouz, Pavel Novák, Petr Bakaj, Soňa Königsmarková

  L.S. R.T. P.N. P.B. S.K. rozdíl setů  
1. Ladislav Szikszay (21260) × 3:S 3:2 3:1 3:0 9 103 b.
2. Radek Tančouz (22211) S:3 × 3:1 3:0 3:0 5 97 b.
3. Pavel Novák (22084) 2:3 1:3 × 3:1 3:1 1 88 b.
4. Petr Bakaj (17572) 1:3 0:3 1:3 × 3:0 -4 77 b.
5. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 62 b.
6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Ondřej Davídek, Soňa Königsmarková, Veronika Babinská, Pavel Mach LR, Michal Mach

  O.D. S.K. V.B. P.M. M.M. rozdíl setů  
1. Ondřej Davídek (23838) × 3:1 3:2 3:0 3:1 8 89 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 × 3:0 3:2 3:2 3 78 b.
3. Veronika Babinská (17455) 2:3 0:3 × 3:1 2:3 -3 64 b.
4. Pavel Mach LR (24798) 0:3 2:3 1:3 × 3:1 -4 62 b.
5. Michal Mach (19016) 1:3 2:3 3:2 1:3 × -4 62 b.

Podzimní sezóna 2016

6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Jiří Čejka, Zdeněk Straka, Soňa Königsmarková, Zbyněk Špirit, Petr Muláček

  J.Č. Z.S. S.K. Z.Š. P.M. rozdíl setů  
1. Jiří Čejka (21276) × 3:1 3:0 3:1 3:0 10 93 b.
2. Zdeněk Straka (26228) 1:3 × 2:3 3:1 3:0 2 75 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 3:2 × 2:3 3:S 0 68 b.
4. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 1:3 3:2 × 3:2 -2 67 b.
5. Petr Muláček (17625) 0:3 0:3 S:3 2:3 × -10 49 b.
7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Soňa Königsmarková, Ondřej Davídek, Jan Sladký, Miroslav Beránek, Lenka Fialová

  S.K. O.D. J.S. M.B. L.F. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 80 b.
2. Ondřej Davídek (23838) 1:3 × 3:2 3:2 3:0 3 63 b.
3. Jan Sladký (21205) 0:3 2:3 × 3:2 3:0 0 56 b.
4. Miroslav Beránek (14531) 0:3 2:3 2:3 × 3:0 -2 51 b.
5. Lenka Fialová (21829) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 30 b.
6. liga A 60 bodů 5 hráčů

Jaroslav Peterka, Petr Vávra, Etienne Blaha, Soňa Königsmarková, Martin Kovářík

  J.P. P.V. E.B. S.K. M.K. rozdíl setů  
1. Jaroslav Peterka (24263) × 3:2 3:0 3:2 3:1 7 102 b.
2. Petr Vávra (18762) 2:3 × 3:1 2:3 3:2 1 88 b.
3. Etienne Blaha (17447) 0:3 1:3 × 3:2 3:0 -1 84 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 2:3 3:2 2:3 × 2:3 -2 81 b.
5. Martin Kovářík (23216) 1:3 2:3 0:3 3:2 × -5 75 b.
7. liga D 45 bodů 4 hráčů

Soňa Königsmarková, Michal Vávra, Petr Kučera, Zdeněk Ludvík

  S.K. M.V. P.K. Z.L. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 3:0 3:0 3:S 9 93 b.
2. Michal Vávra (24112) 0:3 × 3:0 3:S 3 76 b.
3. Petr Kučera (11015) 0:3 0:3 × 3:S -3 58 b.
4. Zdeněk Ludvík (22367) S:3 S:3 S:3 × -9 45 b.

Letní sezóna 2016

5. liga A 45 bodů 5 hráčů

Michal Campr, Petr Vávra, Veronika Babinská, Soňa Königsmarková, Tomáš Kořínek

  M.C. P.V. V.B. S.K. T.K. rozdíl setů  
1. Michal Campr (14813) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 90 b.
2. Petr Vávra (18762) 2:3 × 3:1 3:2 3:S 5 79 b.
3. Veronika Babinská (17455) 0:3 1:3 × 3:1 3:S 0 68 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 2:3 1:3 × 3:S -3 61 b.
5. Tomáš Kořínek (14453) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.
4. liga A 60 bodů 6 hráčů

Miroslav Bambousek, Radek Tančouz, Miroslav Knaizl, Martin Šmejkal, václav sulek, Soňa Königsmarková

  M.B. R.T. M.K. M.Š. v.s. S.K. rozdíl setů  
1. Miroslav Bambousek (18539) × 3:1 3:1 2:3 3:0 3:0 9 102 b.
2. Radek Tančouz (22211) 1:3 × 3:0 3:0 3:1 3:0 9 102 b.
3. Miroslav Knaizl (19708) 1:3 0:3 × 3:1 3:0 3:0 3 91 b.
4. Martin Šmejkal (24283) 3:2 0:3 1:3 × 3:1 S:3 -5 78 b.
5. václav sulek (18631) 0:3 1:3 0:3 1:3 × 3:1 -8 72 b.
6. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 0:3 0:3 3:S 1:3 × -8 70 b.
5. liga A 45 bodů 5 hráčů

Karel Březina, Soňa Königsmarková, Martin Kovářík, Pavel Staněk, Tomáš Kořínek

  K.B. S.K. M.K. P.S. T.K. rozdíl setů  
1. Karel Březina (10237) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 90 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 2:3 × 3:2 3:1 3:S 5 79 b.
3. Martin Kovářík (23216) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 72 b.
4. Pavel Staněk (24615) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 57 b.
5. Tomáš Kořínek (14453) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.
5. liga A 45 bodů 5 hráčů

václav sulek, Martin Šmejkal, Soňa Königsmarková, Vítězslav Vaník, Kristina Matiscsáková

  v.s. M.Š. S.K. V.V. K.M. rozdíl setů  
1. václav sulek (18631) × 3:1 3:1 3:S 3:S 10 87 b.
2. Martin Šmejkal (24283) 1:3 × 3:0 3:S 3:S 7 80 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 × 3:S 3:S 1 67 b.
4. Vítězslav Vaník (12381) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 55 b.
5. Kristina Matiscsáková (15217) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.

Jarní sezóna 2016

6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Petr Bakaj, Jirka Hrach, Petr Muláček, Soňa Königsmarková, Kristina Matiscsáková

  P.B. J.H. P.M. S.K. K.M. rozdíl setů  
1. Petr Bakaj (17572) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 94 b.
2. Jirka Hrach (23894) 0:3 × 3:0 3:1 2:3 1 73 b.
3. Petr Muláček (17625) 0:3 0:3 × 3:2 3:S -2 64 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 1:3 2:3 × 3:S -3 61 b.
5. Kristina Matiscsáková (15217) S:3 3:2 S:3 S:3 × -8 54 b.
7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Soňa Königsmarková, Jiří Sakovič, Ondřej Ešler, Michal Skovajsa, Vítězslav Vaník

  S.K. J.S. O.E. M.S. V.V. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 3:0 3:0 3:S 3:S 12 76 b.
2. Jiří Sakovič (17359) 0:3 × 3:1 3:S 3:S 5 61 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 1:3 × 3:S 3:S 1 52 b.
4. Michal Skovajsa (20533) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 40 b.
5. Vítězslav Vaník (12381) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
7. liga C 30 bodů 5 hráčů

Ondřej Davídek, Petr Muláček, Jakub Irber, Soňa Königsmarková, Martin Kovářík

  O.D. P.M. J.I. S.K. M.K. rozdíl setů  
1. Ondřej Davídek (23838) × 3:2 3:0 3:1 3:2 7 72 b.
2. Petr Muláček (17625) 2:3 × 3:2 3:2 3:1 3 63 b.
3. Jakub Irber (12431) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 2 60 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 2:3 0:3 × 3:0 -3 49 b.
5. Martin Kovářík (23216) 2:3 1:3 0:3 0:3 × -9 36 b.
6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Jan Kozel, Jirka Hrach, Jiří Čejka, Jiří Sakovič, Soňa Königsmarková

  J.K. J.H. J.Č. J.S. S.K. rozdíl setů  
1. Jan Kozel (24032) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 97 b.
2. Jirka Hrach (23894) 0:3 × 2:3 3:0 3:0 2 75 b.
3. Jiří Čejka (21276) 0:3 3:2 × 3:0 2:3 0 71 b.
4. Jiří Sakovič (17359) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 -6 58 b.
5. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 0:3 3:2 0:3 × -8 54 b.

Podzimní sezóna 2015

7. liga A 45 bodů 5 hráčů

Soňa Königsmarková, Martin Tolar, Ondřej Ešler, František Tykal, Ivana Milotová

  S.K. M.T. O.E. F.T. I.M. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 2:3 3:0 3:1 3:0 7 86 b.
2. Martin Tolar (20895) 3:2 × 3:2 0:3 3:0 2 76 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 2:3 × 3:S 3:1 1 70 b.
4. František Tykal (20680) 1:3 3:0 S:3 × 2:3 -3 64 b.
5. Ivana Milotová (21725) 0:3 0:3 1:3 3:2 × -7 56 b.
7. liga C 45 bodů 5 hráčů

Vítězslav Vaník, Ondřej Dvořák, Soňa Königsmarková, Vít Štrunc, Michaela Vesela

  V.V. O.D. S.K. V.Š. M.V. rozdíl setů  
1. Vítězslav Vaník (12381) (DK) × 0:3 3:1 3:1 3:0 4 80 b.
2. Ondřej Dvořák (22758) 3:0 × 3:2 1:3 3:2 3 78 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 2:3 × 3:0 3:0 3 77 b.
4. Vít Štrunc (22855) 1:3 3:1 0:3 × 3:0 0 71 b.
5. Michaela Vesela (18922) 0:3 2:3 0:3 0:3 × -10 49 b.
6. liga B 60 bodů 5 hráčů

Miroslav Šimandl, Mery Kejklíček, Jiří Čejka, Jaroslav Sühs, Soňa Königsmarková

  M.Š. M.K. J.Č. J.S. S.K. rozdíl setů  
1. Miroslav Šimandl (21114) × 3:1 3:0 3:1 3:1 9 106 b.
2. Mery Kejklíček (11544) 1:3 × 3:2 3:2 3:0 3 93 b.
3. Jiří Čejka (21276) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 88 b.
4. Jaroslav Sühs (10343) 1:3 2:3 1:3 × 3:0 -2 81 b.
5. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 0:3 0:3 × -11 62 b.
6. liga A 60 bodů 5 hráčů

Petr Lundák, Martin Černý, Soňa Königsmarková, Ondřej Bicek, Kristina Matiscsáková

  P.L. M.Č. S.K. O.B. K.M. rozdíl setů  
1. Petr Lundák (10252) × 2:3 3:1 3:0 3:0 7 101 b.
2. Martin Černý (19549) 3:2 × 3:1 3:2 3:1 6 100 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 1:3 × 3:1 3:S 1 85 b.
4. Ondřej Bicek (21377) 0:3 2:3 1:3 × 3:1 -4 77 b.
5. Kristina Matiscsáková (15217) 0:3 1:3 S:3 1:3 × -10 64 b.

Letní sezóna 2015

5. liga A 45 bodů 6 hráčů

Michal Mach, Zbyněk Špirit, Soňa Königsmarková, Jiří Sakovič, Jan Sladký, Filip Chobodický

  M.M. Z.Š. S.K. J.S. J.S. F.C. rozdíl setů  
1. Michal Mach (19016) × 3:2 3:2 3:0 3:2 3:1 8 86 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) (DK) 2:3 × 3:1 3:0 3:1 3:S 9 84 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 2:3 1:3 × 3:2 3:0 3:S 4 75 b.
4. Jiří Sakovič (17359) 0:3 0:3 2:3 × 3:2 3:S -3 63 b.
5. Jan Sladký (21205) 2:3 1:3 0:3 2:3 × 3:S -4 61 b.
6. Filip Chobodický (20578) 1:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -14 47 b.
5. liga A 45 bodů 5 hráčů

václav sulek, Josef Tarantík, Soňa Königsmarková, Vítězslav Vaník, Veronika Babinská

  v.s. J.T. S.K. V.V. V.B. rozdíl setů  
1. václav sulek (18631) × 3:2 3:1 3:1 3:2 6 85 b.
2. Josef Tarantík (19263) 2:3 × 3:0 3:2 3:1 5 82 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 × 3:2 3:0 -1 69 b.
4. Vítězslav Vaník (12381) 1:3 2:3 2:3 × 3:1 -2 66 b.
5. Veronika Babinská (17455) 2:3 1:3 0:3 1:3 × -8 53 b.
6. liga B 30 bodů 4 hráčů

Soňa Königsmarková, Jiří Čejka, Jiří Sakovič, Libor Váša

  S.K. J.Č. J.S. L.V. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 3:2 3:1 3:0 6 74 b.
2. Jiří Čejka (21276) 2:3 × 3:1 3:0 4 67 b.
3. Jiří Sakovič (17359) 1:3 1:3 × 3:1 -2 50 b.
4. Libor Váša (10191) 0:3 0:3 1:3 × -8 33 b.
5. liga A 45 bodů 5 hráčů

václav sulek, Vašek Úbl, Michal Mach, Petr Vávra, Soňa Königsmarková

  v.s. V.Ú. M.M. P.V. S.K. rozdíl setů  
1. václav sulek (18631) × 3:2 3:1 3:1 3:1 7 87 b.
2. Vašek Úbl (17037) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 86 b.
3. Michal Mach (19016) 1:3 1:3 × 3:0 3:2 0 71 b.
4. Petr Vávra (18762) 1:3 0:3 0:3 × 3:0 -5 60 b.
5. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 2:3 0:3 × -9 51 b.

Jarní sezóna 2015

7. liga A 45 bodů 5 hráčů

Soňa Königsmarková, Vítězslav Vaník, Zdeněk Flek, Michal Skovajsa, Ondřej Zelenka

  S.K. V.V. Z.F. M.S. O.Z. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 3:2 3:1 3:1 3:0 8 89 b.
2. Vítězslav Vaník (12381) 2:3 × 3:2 3:1 3:1 4 80 b.
3. Zdeněk Flek (22071) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 1 73 b.
4. Michal Skovajsa (20533) 1:3 1:3 2:3 × 3:1 -3 64 b.
5. Ondřej Zelenka (21138) 0:3 1:3 0:3 1:3 × -10 49 b.
7. liga C 45 bodů 4 hráčů

Milan Bednařík, Soňa Königsmarková, Václav Gosť, Petr Muláček

  M.B. S.K. V.G. P.M. rozdíl setů  
1. Milan Bednařík (19154) × 1:3 3:S 3:0 4 78 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 3:1 × 0:3 3:1 1 74 b.
3. Václav Gosť (21793) S:3 3:0 × 1:3 -2 65 b.
4. Petr Muláček (17625) 0:3 1:3 3:1 × -3 62 b.
7. liga B 45 bodů 5 hráčů

Jakub Hlaváček, Petr Brož, Soňa Königsmarková, Jiří Čejka, Tereza Lukešová

  J.H. P.B. S.K. J.Č. T.L. rozdíl setů  
1. Jakub Hlaváček (20664) × 3:0 1:3 3:1 3:0 6 84 b.
2. Petr Brož (19664) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 4 80 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 3:1 1:3 × 2:3 3:0 2 75 b.
4. Jiří Čejka (21276) 1:3 1:3 3:2 × 3:0 0 71 b.
5. Tereza Lukešová (20876) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 45 b.
6. liga A 60 bodů 5 hráčů

Vít Pagač, Mery Kejklíček, Zbyněk Špirit, Jiří Fejt, Soňa Königsmarková

  V.P. M.K. Z.Š. J.F. S.K. rozdíl setů  
1. Vít Pagač (16465) × 3:2 3:0 2:3 3:1 5 97 b.
2. Mery Kejklíček (11544) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 5 97 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 88 b.
4. Jiří Fejt (21074) 3:2 1:3 1:3 × 3:0 0 86 b.
5. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 0:3 0:3 × -11 62 b.

Podzimní sezóna 2014

5. liga A 60 bodů 6 hráčů

Luděk Calta, Lubomír Krčmář, Milan Bednařík, Soňa Königsmarková, Petr Vávra, Petr Nosek

  L.C. L.K. M.B. S.K. P.V. P.N. rozdíl setů  
1. Luděk Calta (19297) × 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 13 109 b.
2. Lubomír Krčmář (10188) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 3:0 10 103 b.
3. Milan Bednařík (19154) 1:3 0:3 × 3:1 3:0 3:0 3 91 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 3:1 -5 78 b.
5. Petr Vávra (18762) 0:3 0:3 0:3 2:3 × 3:2 -9 70 b.
6. Petr Nosek (20213) 0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 × -12 65 b.
6. liga A 45 bodů 6 hráčů

Jiří Kotva, Soňa Königsmarková, Zbyněk Špirit, Lukáš Stuna, Jakub Hlaváček, Filip Chobodický

  J.K. S.K. Z.Š. L.S. J.H. F.C. rozdíl setů  
1. Jiří Kotva (14802) × 1:3 3:0 3:0 3:0 3:S 10 86 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 3:1 × 1:3 3:1 3:1 3:0 7 83 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 0:3 3:1 × 3:1 3:1 3:0 6 82 b.
4. Lukáš Stuna (19266) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 3:1 -2 67 b.
5. Jakub Hlaváček (20664) 0:3 1:3 1:3 0:3 × 3:0 -7 59 b.
6. Filip Chobodický (20578) S:3 0:3 0:3 1:3 0:3 × -14 47 b.
7. liga B 30 bodů 6 hráčů

Luděk Calta, Soňa Königsmarková, Jiří Frűhauf, Michal Campr, František Tykal, Jan Sladký

  L.C. S.K. J.F. M.C. F.T. J.S. rozdíl setů  
1. Luděk Calta (19297) × 3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 14 80 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 3:1 7 68 b.
3. Jiří Frűhauf (18557) 0:3 1:3 × 0:3 3:2 3:1 -5 48 b.
4. Michal Campr (14813) 0:3 1:3 3:0 × S:S 3:1 0 47 b.
5. František Tykal (20680) 0:3 0:3 2:3 S:S × 3:0 -4 40 b.
6. Jan Sladký (21205) (DK) 0:3 1:3 1:3 1:3 0:3 × -12 35 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Martin Černý, Viktor Hörner, Martina Melková, Jan Müller, Soňa Königsmarková

  M.Č. V.H. M.M. J.M. S.K. rozdíl setů  
1. Martin Černý (19549) × 1:3 3:0 3:S 3:2 5 79 b.
2. Viktor Hörner (19020) 3:1 × 3:1 3:S S:S 7 72 b.
3. Martina Melková (12302) 0:3 1:3 × 3:S 3:1 0 68 b.
4. Jan Müller (10351) S:3 S:3 S:3 × 3:0 -6 58 b.
5. Soňa Königsmarková (17432) 2:3 S:S 1:3 0:3 × -6 46 b.

Letní sezóna 2014

5. liga A 45 bodů 6 hráčů

Milan Bednařík, Jakub Hlaváček, Zbyněk Špirit, Soňa Königsmarková, Jana Bednaříková, Jan Šobra

  M.B. J.H. Z.Š. S.K. J.B. J.Š. rozdíl setů  
1. Milan Bednařík (19154) × 3:0 3:1 3:1 3:0 3:0 13 94 b.
2. Jakub Hlaváček (20664) 0:3 × 3:2 3:0 3:1 3:1 5 80 b.
3. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 3:0 4 78 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 2:3 × 3:0 3:0 0 71 b.
5. Jana Bednaříková (18487) 0:3 1:3 0:3 0:3 × 3:0 -8 57 b.
6. Jan Šobra (19514) 0:3 1:3 0:3 0:3 0:3 × -14 47 b.
5. liga B 45 bodů 5 hráčů

Jitka Brožová, Martin Regner, Soňa Königsmarková, Lukáš Stuna, Jan Škoda

  J.B. M.R. S.K. L.S. J.Š. rozdíl setů  
1. Jitka Brožová (10233) × 3:2 3:0 3:1 3:2 7 87 b.
2. Martin Regner (20196) 2:3 × 2:3 3:0 3:0 4 79 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 3:2 × 3:2 3:1 1 74 b.
4. Lukáš Stuna (19266) 1:3 0:3 2:3 × 3:0 -3 64 b.
5. Jan Škoda (17347) 2:3 0:3 1:3 0:3 × -9 51 b.
4. liga A 60 bodů 5 hráčů

Lukáš Pivoňka, Marek Hajžman, Karel Březina, václav sulek, Soňa Königsmarková

  L.P. M.H. K.B. v.s. S.K. rozdíl setů  
1. Lukáš Pivoňka (18525) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 106 b.
2. Marek Hajžman (19450) 1:3 × 3:2 3:0 3:1 4 95 b.
3. Karel Březina (10237) 2:3 2:3 × 3:0 3:0 4 94 b.
4. václav sulek (18631) 0:3 0:3 0:3 × 3:2 -8 69 b.
5. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 1:3 0:3 2:3 × -9 66 b.
5. liga B 45 bodů 5 hráčů

Jitka Brožová, Soňa Königsmarková, Petr Muláček, Petr Vávra, Veronika Babinská

  J.B. S.K. P.M. P.V. V.B. rozdíl setů  
1. Jitka Brožová (10233) × 3:0 3:2 3:1 3:1 8 89 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 × 3:2 3:0 3:1 3 78 b.
3. Petr Muláček (17625) 2:3 2:3 × 3:0 3:1 3 77 b.
4. Petr Vávra (18762) 1:3 0:3 0:3 × 3:1 -6 58 b.
5. Veronika Babinská (17455) 1:3 1:3 1:3 1:3 × -8 53 b.

Jarní sezóna 2014

7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Viktor Hörner, Soňa Königsmarková, Jiří Frűhauf, Jiří Sakovič, Pavel Tyll

  V.H. S.K. J.F. J.S. P.T. rozdíl setů  
1. Viktor Hörner (19020) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 77 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 67 b.
3. Jiří Frűhauf (18557) 0:3 2:3 × 3:0 S:S -1 42 b.
4. Jiří Sakovič (17359) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 41 b.
5. Pavel Tyll (18093) S:3 0:3 S:S 1:3 × -8 27 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Soňa Königsmarková, Lukáš Stuna, Veronika Babinská, Jana Turjanicová

  Z.Š. S.K. L.S. V.B. J.T. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:1 3:2 3:0 3:S 9 73 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 71 b.
3. Lukáš Stuna (19266) 2:3 0:3 × 3:0 3:0 2 60 b.
4. Veronika Babinská (17455) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 40 b.
5. Jana Turjanicová (19705) S:3 0:3 0:3 S:3 × -12 30 b.
7. liga C 30 bodů 5 hráčů

Martin Švojgr, Petr Greiner, Miroslav Beránek, Soňa Königsmarková, Petr Kučera

  M.Š. P.G. M.B. S.K. P.K. rozdíl setů  
1. Martin Švojgr (10977) × 3:S 3:1 3:1 3:0 10 75 b.
2. Petr Greiner (19660) S:3 × 3:0 3:0 S:3 0 56 b.
3. Miroslav Beránek (14531) 1:3 0:3 × 3:2 3:0 -1 54 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 2:3 × 3:0 -3 49 b.
5. Petr Kučera (11015) 0:3 3:S 0:3 0:3 × -6 40 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Petr Muláček, Petr Lundák, Soňa Königsmarková, Jana Jihlavcová, Radek Juppa

  P.M. P.L. S.K. J.J. R.J. rozdíl setů  
1. Petr Muláček (17625) × 3:1 3:2 3:1 3:0 8 74 b.
2. Petr Lundák (10252) 1:3 × 3:2 3:1 3:0 4 65 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 2:3 2:3 × 3:0 3:1 3 62 b.
4. Jana Jihlavcová (11537) 1:3 1:3 0:3 × 3:1 -5 45 b.
5. Radek Juppa (18278) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 34 b.

Podzimní sezóna 2013

7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Michal Campr, Martin Šrámek, Soňa Königsmarková, Ondřej Ešler, Boleslav Láska

  M.C. M.Š. S.K. O.E. B.L. rozdíl setů  
1. Michal Campr (14813) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Martin Šrámek (16542) 0:3 × 3:S 3:2 3:0 4 62 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 S:3 × 3:0 3:0 0 56 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 0:3 2:3 0:3 × 3:0 -4 47 b.
5. Boleslav Láska (13555) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 30 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Václav Kubíček, Soňa Königsmarková, Lukáš Dvorský, Michaela Vesela, Pavel Tyll

  V.K. S.K. L.D. M.V. P.T. rozdíl setů  
1. Václav Kubíček (17485) × 3:0 3:1 3:2 3:1 8 74 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 × 3:0 3:0 3:1 5 67 b.
3. Lukáš Dvorský (14585) 1:3 0:3 × 3:0 2:3 -3 49 b.
4. Michaela Vesela (18922) 2:3 0:3 0:3 × 3:1 -5 45 b.
5. Pavel Tyll (18093) 1:3 1:3 3:2 1:3 × -5 45 b.
8. liga C 15 bodů 4 hráčů

Soňa Königsmarková, Radek Juppa, Yulia Tigay Krčmářová, Veronika Kratochvílová

  S.K. R.J. Y.T. V.K. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 3:0 3:0 3:S 9 60 b.
2. Radek Juppa (18278) 0:3 × 3:0 3:S 3 44 b.
3. Yulia Tigay Krčmářová (16066) 0:3 0:3 × 3:S -3 28 b.
4. Veronika Kratochvílová (16740) S:3 S:3 S:3 × -9 15 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Martin Voráček, Michal Campr, václav sulek, Soňa Königsmarková, Michaela Vesela

  M.V. M.C. v.s. S.K. M.V. rozdíl setů  
1. Martin Voráček (14919) × 3:0 3:0 3:0 S:3 6 69 b.
2. Michal Campr (14813) 0:3 × 3:1 3:2 3:0 3 63 b.
3. václav sulek (18631) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 56 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 2:3 1:3 × 3:1 -4 47 b.
5. Michaela Vesela (18922) 3:S 0:3 0:3 1:3 × -5 42 b.

Letní sezóna 2013

5. liga A 30 bodů 5 hráčů

Václav Štengl, Petr Bakaj, Jitka Brožová, Soňa Königsmarková, Jan Strnádek

  V.Š. P.B. J.B. S.K. J.S. rozdíl setů  
1. Václav Štengl (18072) × 3:1 1:3 3:1 3:0 5 67 b.
2. Petr Bakaj (17572) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 67 b.
3. Jitka Brožová (10233) 3:1 2:3 × 3:1 3:S 6 66 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 1:3 × 3:0 -4 47 b.
5. Jan Strnádek (16632) 0:3 0:3 S:3 0:3 × -12 30 b.
6. liga A 15 bodů 4 hráčů

Václav Kubíček, Soňa Königsmarková, Daniel Ščislák, Yulia Tigay Krčmářová

  V.K. S.K. D.Š. Y.T. rozdíl setů  
1. Václav Kubíček (17485) × 3:0 3:S 3:S 9 57 b.
2. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 × 3:S 3:S 3 41 b.
3. Daniel Ščislák (17952) S:3 S:3 × 3:S -3 28 b.
4. Yulia Tigay Krčmářová (16066) S:3 S:3 S:3 × -9 15 b.
6. liga B 20 bodů 4 hráčů

Petr Lundák, Pavel Tyll, Ondřej Ešler, Soňa Königsmarková

  P.L. P.T. O.E. S.K. rozdíl setů  
1. Petr Lundák (10252) × 3:0 3:0 3:0 9 57 b.
2. Pavel Tyll (18093) 0:3 × 3:S 3:1 2 42 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 S:3 × 3:0 -3 37 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 1:3 0:3 × -8 29 b.
6. liga A 20 bodů 5 hráčů

Petr Havránek, Dalibor Vojta, Martina Půtová, Soňa Königsmarková, Veronika Babinská

  P.H. D.V. M.P. S.K. V.B. rozdíl setů  
1. Petr Havránek (17979) × 3:1 3:1 3:1 3:1 8 52 b.
2. Dalibor Vojta (18136) 1:3 × 3:0 3:0 3:1 6 50 b.
3. Martina Půtová (14597) 1:3 0:3 × 3:2 3:0 -1 38 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 2:3 × 3:1 -4 34 b.
5. Veronika Babinská (17455) 1:3 1:3 0:3 1:3 × -9 26 b.

Jarní sezóna 2013

8. liga A 20 bodů 5 hráčů

Martin Šrámek, Karolína Schleissová, Tomáš Vrabec, Soňa Königsmarková, Etienne Blaha

  M.Š. K.S. T.V. S.K. E.B. rozdíl setů  
1. Martin Šrámek (16542) × 3:0 3:1 3:1 3:0 10 56 b.
2. Karolína Schleissová (16790) 0:3 × 3:0 3:0 3:1 5 48 b.
3. Tomáš Vrabec (17199) 1:3 0:3 × 3:0 3:1 0 40 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 1:3 0:3 0:3 × 3:2 -7 28 b.
5. Etienne Blaha (17447) 0:3 1:3 1:3 2:3 × -8 28 b.
9. liga A 10 bodů 5 hráčů

Soňa Königsmarková, Jan Trnka, Daniel Jonáš, Hana Prunerová, Yulia Tigay Krčmářová

  S.K. J.T. D.J. H.P. Y.T. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 48 b.
2. Jan Trnka (17227) 0:3 × 3:2 3:1 3:1 2 32 b.
3. Daniel Jonáš (17503) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 32 b.
4. Hana Prunerová (10098) 1:3 1:3 1:3 × 3:2 -5 22 b.
5. Yulia Tigay Krčmářová (16066) 0:3 1:3 0:3 2:3 × -9 16 b.
8. liga A 20 bodů 5 hráčů

Karolína Schleissová, Vojtěch Liška, Petr Strolený, Petr Sommer, Soňa Königsmarková

  K.S. V.L. P.S. P.S. S.K. rozdíl setů  
1. Karolína Schleissová (16790) × 3:2 3:2 3:0 3:0 8 52 b.
2. Vojtěch Liška (13190) 2:3 × 3:1 3:0 3:1 6 50 b.
3. Petr Strolený (10079) 2:3 1:3 × 3:0 3:0 3 46 b.
4. Petr Sommer (17322) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 -6 30 b.
5. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 1:3 0:3 0:3 × -11 22 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Milan Andrlík, Vašek Úbl, Vašek Čech, Miroslav Beránek, Soňa Königsmarková

  M.A. V.Ú. V.Č. M.B. S.K. rozdíl setů  
1. Milan Andrlík (16473) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 66 b.
2. Vašek Úbl (17037) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 60 b.
3. Vašek Čech (12775) 0:3 1:3 × 3:2 3:0 -1 48 b.
4. Miroslav Beránek (14531) 0:3 1:3 2:3 × 3:2 -5 42 b.
5. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 34 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



Hlavní partneři

IT Talents

LOAP

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného NERO DRINKS MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA

Facebooková stránka

VAŠE LIGA na facebooku!




česky | English


Loading...