Richard Šnajdr (17995)

Richard Šnajdr (17995)

Richard Šnajdr
(ID 17995)    Nyní hraje ligu Squash Brno

  • Spolehlivost : 100 %
  • Škola: Nezadaná
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 43 let


Letní sezóna 2018

(právě probíhá)
6. liga A
úspěšnost: 0 %
45 bodů
50. místo 45. místo v mužích
vyhrané sety: 0 prohrané sety: 0 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 0 prohrané zápasy: 0 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2018

7. liga A
úspěšnost: 47 %
340 bodů
71. místo 69. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 29 rozdíl: -2 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -1 skreče: 4

Podzimní sezóna 2017

9. liga D
úspěšnost: 47 %
269 bodů
83. místo 79. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 31 rozdíl: -4 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -1 skreče: 2

Letní sezóna 2017

6. liga B
úspěšnost: 56 %
269 bodů
44. místo 42. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 24 rozdíl: 10 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

8. liga A
úspěšnost: 47 %
355 bodů
89. místo 86. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 38 rozdíl: -11 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -1 skreče: 2

Podzimní sezóna 2016

7. liga B
úspěšnost: 44 %
395 bodů
70. místo 69. místo v mužích
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 33 rozdíl: -1 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 0

Letní sezóna 2016

7. liga D
úspěšnost: 65 %
320 bodů
49. místo 46. místo v mužích
vyhrané sety: 37 prohrané sety: 23 rozdíl: 14 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 5 skreče: 0

Jarní sezóna 2016

8. liga C
úspěšnost: 40 %
423 bodů
88. místo 85. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 32 rozdíl: -5 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -3 skreče: 2

Podzimní sezóna 2015

9. liga C
úspěšnost: 35 %
374 bodů
87. místo 85. místo v mužích
vyhrané sety: 25 prohrané sety: 39 rozdíl: -14 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -5 skreče: 0

Letní sezóna 2015

6. liga A
úspěšnost: 65 %
328 bodů
47. místo 46. místo v mužích
vyhrané sety: 36 prohrané sety: 21 rozdíl: 15 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 5 skreče: 0

Jarní sezóna 2015

9. liga A
úspěšnost: 56 %
409 bodů
93. místo 91. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 24 rozdíl: 11 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

9. liga B
úspěšnost: 56 %
379 bodů
107. místo 104. místo v mužích
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 30 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Letní sezóna 2014

8. liga C
úspěšnost: 50 %
297 bodů
79. místo 75. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 26 rozdíl: 8 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2014

10. liga D
úspěšnost: 50 %
405 bodů
111. místo 105. místo v mužích
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 34 rozdíl: -1 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 9 rozdíl: 0 skreče: 0

Podzimní sezóna 2013

9. liga C
úspěšnost: 38 %
375 bodů
111. místo 107. místo v mužích
vyhrané sety: 22 prohrané sety: 31 rozdíl: -9 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 0

Letní sezóna 2013

7. liga D
úspěšnost: 50 %
227 bodů
65. místo 61. místo v mužích
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 27 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.06.2018 08:46 7. Matěj Blažek S:S
31.05.2018 18:00 7. Juraj Tokár Centrum Viktoria 1:3
10.05.2018 17:30 7. Iveta Ráčilová Sport Centrum IVANOVICE 1:3
09.05.2018 19:00 7. Jaspreet Ghuman Centrum Viktoria 3:2
28.04.2018 19:00 8. Karel Maňas Centrum Viktoria 1:3
20.04.2018 17:00 8. Eva Šimečková Sport Centrum IVANOVICE 3:1
18.04.2018 19:00 8. Zdeněk Sojma ZONE4YOU fitness club 3:1
25.03.2018 17:00 7. Russell Jones S:3
08.03.2018 20:00 7. Ondřej Závodný ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
27.02.2018 17:00 8. Vít Dvořák ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
21.02.2018 20:00 8. Josef Jinek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
14.02.2018 20:00 8. Petr Novotný ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
08.02.2018 20:00 8. Jana Pilgrova ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
01.02.2018 13:49 9. Břetislav Kánský S:S
25.01.2018 17:00 9. Juraj Tokár ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
23.01.2018 20:00 9. Lenka Vaňková Centrum Viktoria 3:0
09.01.2018 19:00 9. Mirek Hlaváč ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
29.12.2017 11:00 8. Jana Pilgrova ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
29.12.2017 10:00 8. Pavel Janečka ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
22.12.2017 18:00 8. Karel Maňas Centrum Viktoria 1:3
13.12.2017 18:00 8. Adam Kulhánek ZONE4YOU fitness club 3:1 i
07.12.2017 18:00 8. Lukas Ratica ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
30.11.2017 19:00 7. Zdeněk Pařík ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
28.11.2017 20:00 7. Jiří Kratochvíl ZONE4YOU fitness club 0:3
21.11.2017 20:00 7. Václav Přibilík Centrum Viktoria 3:2
19.11.2017 11:00 7. Russell Jones Centrum Viktoria 0:3 i
01.11.2017 11:54 7. Ondřej Berki S:S
28.10.2017 19:00 7. Michal Mihalík Centrum Viktoria 2:3
20.10.2017 18:00 7. Martin Jaborník ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
12.10.2017 20:00 7. Vladimír Ondráček ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
29.09.2017 17:00 6. Radim Bánovský ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
28.09.2017 17:00 6. Jakub Macek ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
22.09.2017 17:00 6. Jiří Žváček ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
19.09.2017 18:00 6. Petr Novotný ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
28.08.2017 20:00 7. Miroslav Popp ZONE4YOU fitness club 3:0
21.08.2017 20:00 7. Markéta Nezdařilová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1 i
09.08.2017 20:00 7. Ondřej Berki ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
01.08.2017 12:27 7. Petr Urbánek 3:S
27.07.2017 17:00 7. Tom Kaňok ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
11.07.2017 20:00 7. Lukas Ratica ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
07.07.2017 18:00 7. Marian Ganišin Centrum Viktoria 2:3
27.06.2017 19:00 6. Michal Tahal ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
25.06.2017 20:00 6. Jiří Lepka Squash BOBY Centrum 1:3
19.06.2017 20:00 6. Jiří Hanák ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
09.06.2017 17:00 6. Radim Pařík ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
30.05.2017 18:00 8. Pavel Tieff ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
25.05.2017 18:00 8. Petr Pejko ZONE4YOU fitness club 0:3
19.05.2017 17:00 8. Jiří Hanák ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
09.05.2017 20:00 8. Martin Basovník Sport Centrum IVANOVICE 2:3
13.04.2017 17:30 8. Václav Přibilík ZONE4YOU fitness club 3:2
10.04.2017 21:00 8. Zdeněk Holcapfl Centrum Viktoria 0:3 i
07.04.2017 17:00 8. Stanislav Laurenčík ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
03.04.2017 12:17 8. Petr Ždánský S:S
31.03.2017 18:00 8. Tomáš Vazač ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
21.03.2017 20:30 8. Jakub Chmelka ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
07.03.2017 20:00 8. Pavel Zlámal Centrum Viktoria 0:3
27.02.2017 20:00 8. Vojtěch Kulišťák Sport Centrum IVANOVICE 1:3
21.02.2017 19:00 8. Nicolas Damoiseau ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
20.02.2017 17:00 8. Lukas Moravek ZONE4YOU fitness club 3:2
17.02.2017 19:00 8. Tonda Mikl ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
30.01.2017 20:00 7. Zdeněk Holcapfl ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
24.01.2017 19:30 7. Jakub Chmelka ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
20.01.2017 17:00 7. Lukáš Regec ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
08.01.2017 11:00 7. Zdeněk Minář ZONE4YOU fitness club 1:3
02.01.2017 20:00 8. Zdeněk Pytlíček Centrum Viktoria 3:0 i
30.12.2016 10:00 8. Tomáš Vazač Centrum Viktoria 0:3 i
28.12.2016 20:00 8. Jiří Šubr ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
15.11.2016 19:30 7. Jiří Švabík ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
14.11.2016 20:00 7. Tomas Linhart ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
09.11.2016 20:00 7. Petr Pejko ZONE4YOU fitness club 2:3
08.11.2016 19:00 7. Juraj Hurný ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
31.10.2016 17:00 7. michal ragula ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
16.10.2016 16:00 7. Iveta Ráčilová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1 i
11.10.2016 18:00 7. Michal Mihalík ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
29.09.2016 07:30 7. Eva Kaňoková 3:0
23.09.2016 17:00 7. Zdeněk Pytlíček Centrum Viktoria 3:1
30.08.2016 19:00 7. Pavel Tieff ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
23.08.2016 20:00 7. Petr Novotný ZONE4YOU fitness club 3:0
18.08.2016 17:30 7. Jiří Hort ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
14.08.2016 11:00 7. Russell Jones Centrum Viktoria 0:3 i
08.08.2016 20:00 7. Tonda Mikl ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
29.07.2016 19:00 6. David Neugebauer ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
24.07.2016 10:00 6. Zdeněk Pytlíček Centrum Viktoria 2:3
21.07.2016 18:00 6. Petr Burian ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
10.07.2016 10:00 6. Karel Lábr ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
29.06.2016 20:00 7. Zdeněk Holcapfl Centrum Viktoria 2:3 i
28.06.2016 17:00 7. Tonda Mikl ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
14.06.2016 18:30 7. alan wood ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
10.06.2016 16:30 7. Miroslav Zezula ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
01.06.2016 10:22 8. Pavel Zlámal S:S
30.05.2016 15:00 8. Iveta Ráčilová Sport Centrum IVANOVICE 0:3
24.05.2016 11:30 8. Jiří Valenta ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
13.05.2016 16:00 8. Zdeněk Minář ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
28.04.2016 20:30 9. Tonda Mikl ZONE4YOU fitness club 3:0
18.04.2016 17:30 9. Lukáš Regec ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
11.04.2016 17:00 9. Juraj Tokár ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
07.04.2016 20:00 9. Jana Vyroubalová ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
27.03.2016 10:00 8. Michal Dufek ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
22.03.2016 19:00 8. Ondrej Moriš ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
17.03.2016 20:00 8. Jiří Hanák ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2 i
29.02.2016 13:00 8. Marek Linduška ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
14.02.2016 17:00 8. Iveta Ráčilová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
11.02.2016 14:00 8. Jan Kubín ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
29.01.2016 20:00 9. Josef Hudeček ZONE4YOU fitness club 3:0
28.01.2016 20:00 9. Tomáš Hřebíček Centrum Viktoria 1:3
21.01.2016 17:00 9. Markéta Čadová ZONE4YOU fitness club 3:1
14.01.2016 17:00 9. Mark Harrison Centrum Viktoria 3:2
23.12.2015 20:00 8. Zdeněk Holcapfl ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
16.12.2015 20:00 8. Martin Adamec 0:3
15.12.2015 18:00 8. Lukáš Kadidlo 0:3
13.12.2015 12:00 8. Russell Jones Centrum Viktoria 1:3 i
16.11.2015 18:00 8. Tomáš Ředina ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
14.11.2015 10:00 8. Tomáš Drexler ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
08.11.2015 10:00 8. Ondrej Moriš ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
05.11.2015 17:00 8. Jiří Valenta ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
29.10.2015 19:00 7. Martin Holík ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
26.10.2015 18:00 7. Zdeněk Holcapfl ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
22.10.2015 21:00 7. Jakub Valenda ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
18.10.2015 16:30 7. Martin Basovník ZONE4YOU fitness club 2:3
02.10.2015 11:01 6. Petr Langer 3:S
24.09.2015 20:00 6. Barack OBAMA ZONE4YOU fitness club 0:3
14.09.2015 19:00 6. alan wood ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
06.09.2015 11:00 6. Miroslav Munzar ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
27.08.2015 18:00 7. Tomáš Šimíček ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
21.08.2015 18:00 7. Jakub Chmelka ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
18.08.2015 17:00 7. Petr Španěl Sport Centrum IVANOVICE 3:1
13.08.2015 18:00 7. Martin Basovník ZONE4YOU fitness club 3:0
30.07.2015 18:00 7. Tomáš Šuverík ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
24.07.2015 16:00 7. Gabriela Masaříková ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
14.07.2015 16:30 7. Jan Vítek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
12.07.2015 11:00 7. Josef Hudeček ZONE4YOU fitness club 3:0
27.06.2015 10:00 7. Juraj Hurný ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
15.06.2015 19:00 7. Martin Basovník ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
13.06.2015 16:00 7. David Neugebauer ZONE4YOU fitness club 2:3
06.06.2015 10:00 7. Pavel Olt ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
25.05.2015 17:00 9. Jakub Macek ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
21.05.2015 19:00 9. Jan Kubín ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
12.05.2015 15:30 9. Jiří Hanák ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
30.04.2015 08:00 9. Ibragim Aschabov ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
28.04.2015 18:00 9. Viktor Nachtnebl Sport Centrum IVANOVICE 3:0
26.04.2015 18:30 9. Tom Kaňok Sport Centrum IVANOVICE 3:0
20.04.2015 17:00 9. Jan Krejčí Squash BOBY Centrum 2:3 i
26.03.2015 19:00 9. Tomáš Mudra ZONE4YOU fitness club 3:0
22.03.2015 19:30 9. Martin Surma ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
17.03.2015 20:00 9. Libor Palán ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
12.03.2015 20:00 9. Martin Basovník ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
23.02.2015 08:00 10. Vít Halva ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
20.02.2015 19:00 10. Marek Švec ZONE4YOU fitness club 3:0 i
10.02.2015 16:30 10. Eva Kaňoková ZONE4YOU fitness club 3:1
04.02.2015 18:30 10. Jiří Švabík Centrum Viktoria 2:3
27.01.2015 20:00 9. Jan Bartl ZONE4YOU fitness club 0:3
15.01.2015 19:00 9. Vladimír Tovarňák Centrum Viktoria 0:3
14.01.2015 17:30 9. Viktor Nachtnebl ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
11.01.2015 11:00 9. Jan Kubín ZONE4YOU fitness club 3:2
03.01.2015 10:00 9. Radim Poloch ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
21.12.2014 10:00 9. Zdeněk Pařík ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
17.12.2014 18:30 9. Michal Luščon Best Gym Horova 3:0
16.12.2014 19:00 9. Ondrej Moriš ZONE4YOU fitness club 2:3
20.11.2014 18:30 10. Pavel Tieff ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
18.11.2014 21:00 10. Juraj Hurný ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
15.11.2014 10:00 10. Lukas Moravek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
12.11.2014 21:00 10. Lukas Ratica ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
31.10.2014 19:00 10. Martin Surma Centrum Viktoria 3:1
30.10.2014 20:00 10. Jakub Macek ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
27.10.2014 17:00 10. Karel Hudec ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
14.10.2014 16:00 10. Eva Šimečková Sport Centrum IVANOVICE 3:1 i
24.09.2014 18:00 8. Martin Holík Centrum Viktoria 2:3
19.09.2014 18:00 8. David Neugebauer Sport Centrum IVANOVICE 3:0
15.09.2014 18:00 8. Tomas Linhart Centrum Viktoria 1:3
07.09.2014 11:00 8. Juraj Hurný ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
26.08.2014 17:00 8. Luďa Rektořík ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
25.08.2014 07:00 8. Tomáš Hřebíček ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
10.08.2014 10:00 8. Miloš Pydych ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
08.08.2014 16:00 8. Gabriela Masaříková ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
23.07.2014 07:00 9. Martin Basovník ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
16.07.2014 17:00 9. Tom Kaňok ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
15.07.2014 18:30 9. Marek Kolář ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
13.07.2014 14:00 9. Filip Nešpor ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
25.06.2014 20:00 8. Miroslav Cupák ZONE4YOU fitness club 0:3
17.06.2014 17:00 8. petr vašíček 2:3
11.06.2014 15:00 8. Iveta Ráčilová Sport Centrum IVANOVICE 2:3 i
25.05.2014 10:30 10. Aleš Pagač Sport Balkán 3:1
17.05.2014 10:00 10. Juraj Hurný ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
14.05.2014 16:00 10. Lenka Rajnochová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
09.05.2014 19:00 10. Jan Junek ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
28.04.2014 19:00 9. Karel Maňas Centrum Viktoria 0:3
16.04.2014 18:00 9. Vladimír Ondráček Centrum Viktoria 1:3
15.04.2014 16:30 9. Karel Lábr Centrum Viktoria 0:3
09.04.2014 19:00 9. Jakub Pavlák ZONE4YOU fitness club 0:3
12.03.2014 18:00 9. Petr Španěl Sport Centrum IVANOVICE 3:1
10.03.2014 17:00 9. Pavel Kořínek Centrum Viktoria 3:2
08.03.2014 18:00 9. Jan Junek ZONE4YOU fitness club 3:1
05.03.2014 18:00 9. Martin Holík SQUASH RADOST, s.r.o. 0:3
04.03.2014 19:00 9. Miroslav Munzar Centrum Viktoria 1:3
27.02.2014 18:00 10. Peter Osvald ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
27.02.2014 18:00 10. Jiří Švec ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
25.02.2014 18:00 10. Jakub Hartman Best Gym Horova 1:3
22.02.2014 11:00 10. Marek Linduška 1:3
25.01.2014 15:00 9. Miroslav Cupák ZONE4YOU fitness club 0:3
24.01.2014 16:00 9. Miroslav Daněk ZONE4YOU fitness club 0:3 i
16.01.2014 18:30 9. Martin Holík ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
19.12.2013 15:00 10. Vladimír Zejda ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
16.12.2013 17:00 10. Olga Tichá ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
09.12.2013 17:30 10. Michal Trmač ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
29.11.2013 16:30 9. Jiří Švec ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
20.11.2013 10:00 9. Karel Hudec ZONE4YOU fitness club 0:3
15.11.2013 19:00 9. Miroslav Cupák ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
12.11.2013 07:30 9. Lenka Rajnochová ZONE4YOU fitness club 0:3 i
16.10.2013 20:00 9. Pavol Gábryš ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
12.10.2013 16:00 9. Anton Giertli ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
10.10.2013 18:00 9. Hanuš Hudousek ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
24.09.2013 18:00 7. Petr Pejko ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
19.09.2013 18:00 7. Jakub Macek ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
06.09.2013 18:00 7. Radoslav Fašanek Centrum Viktoria 0:3
25.08.2013 10:00 7. Michal Šťastný II. Centrum Viktoria 0:3
22.08.2013 18:00 7. David Beran ZONE4YOU fitness club 1:3
15.08.2013 17:00 7. Zdeněk Breitenbacher ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
08.08.2013 20:00 7. Karol Kubanda ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
29.07.2013 18:00 9. Miroslav Cupák ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
24.07.2013 20:00 9. Jiří Švec ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
12.07.2013 18:00 9. Ivka Biroščáková Centrum Viktoria 1:3
09.07.2013 17:00 9. Tomáš Hřebíček Sport Balkán 3:0
21.06.2013 19:00 10. Libor Hrdý ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
11.06.2013 19:00 10. Pavel Gajdoš ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
07.06.2013 19:00 10. Kristýna Turková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
- - 10. Jiří Urban 3:S i
- - 7. Víťa Černík 3:S
- - 9. Ondrej Moriš 3:S i
- - 10. Jiří Růžička 3:S i
- - 9. Peter Walter 3:S
- - 9. Lukáš Minařík 3:S
- - 8. Martin Olšan 3:S
- - 9. Jiří Kružík 3:S
- - 6. Daniel Hartigan 3:S
- - 7. Russell Jones 3:S
- - 8. Svatopluk Richter 3:S
- - 8. Pavel Zlámal S:3 i
- - 7. Josef Hudeček 3:S i
- - 7. Martin Holík 3:S i
- - 7. Filip Nguyen 3:S
- - 8. Marek Linduška 3:S i
- - 8. Petr Koziel S:3 i
- - 7. Jiří Šubr 3:S
- - 7. Michal Papiernik S:3 i
- - 7. Tomáš Janota S:3
- - 8. alan wood 3:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Jednoznačná a zasloužená výhra, díky za rady a za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra, moc pěkný údery i jsem se něco přiučil. Moc díka za hru ;).

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za super zápas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: good game, thanks

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Děkuji za hru :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Příště vyhraje ten, kdo bude méně kazit. Dík a zdar.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vyrovnaný boj. Dík

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru, budu se těšit na odvetu ;-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super zápas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tak to byl teda z me strany velky prusvih!! Nejak jsem zapomnela "jak se na lopatu sedá" :)))...ale diky za hru,aspon ze tobe to slo ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: great game, thanks

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobrá bitva, žel pro mě s nepěkným výsledkem - 7:11; 8:11; 9:11

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tentokrat mi odplata vysla, ale byl to tezky boj - paty set 11:9! :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Slušný obrat v zápase..

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: great game, thanks

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru, ať se daří.

Tvůj komentář: sorry, spatne zadano pozadal jsem o opravu. R.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super zápas. Všechny sety byly maximálně vyrovnané.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru sic nebyla podle představ, příště vybereme jiné kolbiště a dáme pořádnou odvetu :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: blby kotnik!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pěknej zápas. Diky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru, za rady - pokusím se je příště využít :).

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra. Bohuzel jsem nestihal micky. :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dik za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Jsme na uplne rozdilnem levelu, takze si Richard asi moc nezahral. Nicmene mockrat dekuji za vsechny rady!!!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: ...v tom vedru to bylo dostova o život...díky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: kríza pokračuje, každopádne dík za zápas i za tréning

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pěkný zápas. Hodně jsme si zaběhali. Dík za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hru :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vyborna hra

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Disky za hru

Tvůj komentář: Dovolena

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Bohuzel uz neodehrajem

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Po domluve s Richardem davam 3:S

Tvůj komentář: Nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nereaguje

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Domluveno - nestihnem odehrat

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: nestihnem

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nemoc :(

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Stáhnout do CSV

Letní sezóna 2018

6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Sebastian Kunec, Tomáš Drexler, Lukas Ratica, Igor Fábry, Richard Šnajdr

  S.K. T.D. L.R. I.F. R.Š. rozdíl setů  
1. Sebastian Kunec (19795) × : 3:2 : : 1 54 b.
2. Tomáš Drexler (12458) : × 3:2 : : 1 54 b.
3. Lukas Ratica (16281) 2:3 2:3 × : : -2 53 b.
4. Igor Fábry (29270) : : : × : 0 45 b.
5. Richard Šnajdr (17995) : : : : × 0 45 b.

Jarní sezóna 2018

7. liga A 60 bodů 5 hráčů

Iveta Ráčilová, Matěj Blažek, Juraj Tokár, Jaspreet Ghuman, Richard Šnajdr

  I.R. M.B. J.T. J.G. R.Š. rozdíl setů  
1. Iveta Ráčilová (19872) × 3:2 3:0 3:2 3:1 7 102 b.
2. Matěj Blažek (25574) 2:3 × 3:2 3:0 S:S 3 81 b.
3. Juraj Tokár (20768) 0:3 2:3 × 2:3 3:1 -3 79 b.
4. Jaspreet Ghuman (29639) 2:3 0:3 3:2 × 2:3 -4 77 b.
5. Richard Šnajdr (17995) 1:3 S:S 1:3 3:2 × -3 68 b.
8. liga A 60 bodů 5 hráčů

Karel Maňas, Richard Šnajdr, Eva Šimečková, Zdeněk Sojma, alan wood

  K.M. R.Š. E.Š. Z.S. a.w. rozdíl setů  
1. Karel Maňas (17197) × 3:1 3:0 3:1 3:S 10 105 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 1:3 × 3:1 3:1 3:S 5 94 b.
3. Eva Šimečková (20178) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 81 b.
4. Zdeněk Sojma (16147) 1:3 1:3 2:3 × 3:S -2 78 b.
5. alan wood (13637) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
7. liga B 75 bodů 5 hráčů

Russell Jones, Tomáš Janota, Michal Papiernik, Ondřej Závodný, Richard Šnajdr

  R.J. T.J. M.P. O.Z. R.Š. rozdíl setů  
1. Russell Jones (22397) × 3:1 2:3 3:2 3:S 5 109 b.
2. Tomáš Janota (13690) 1:3 × 3:1 3:1 3:S 5 109 b.
3. Michal Papiernik (25587) 3:2 1:3 × 3:2 3:S 3 105 b.
4. Ondřej Závodný (10473) 2:3 1:3 2:3 × 3:1 -2 96 b.
5. Richard Šnajdr (17995) S:3 S:3 S:3 1:3 × -11 77 b.
8. liga C 60 bodů 5 hráčů

Petr Novotný, Richard Šnajdr, Jana Pilgrova, Vít Dvořák, Josef Jinek

  P.N. R.Š. J.P. V.D. J.J. rozdíl setů  
1. Petr Novotný (23360) × 3:2 3:0 3:1 3:0 9 106 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 101 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 × 3:0 3:1 0 86 b.
4. Vít Dvořák (29109) 1:3 0:3 0:3 × 3:0 -5 75 b.
5. Josef Jinek (29500) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 62 b.

Podzimní sezóna 2017

9. liga D 30 bodů 5 hráčů

Richard Šnajdr, Juraj Tokár, Lenka Vaňková, Břetislav Kánský, Mirek Hlaváč

  R.Š. J.T. L.V. B.K. M.H. rozdíl setů  
1. Richard Šnajdr (17995) × 3:2 3:0 S:S 3:0 7 60 b.
2. Juraj Tokár (20768) 2:3 × 3:0 3:0 S:S 5 55 b.
3. Lenka Vaňková (26951) 0:3 0:3 × 1:3 3:2 -7 41 b.
4. Břetislav Kánský (11684) S:S 0:3 3:1 × S:S -1 31 b.
5. Mirek Hlaváč (29222) 0:3 S:S 2:3 S:S × -4 24 b.
8. liga A 45 bodů 6 hráčů

Pavel Janečka, Lukas Ratica, Karel Maňas, Richard Šnajdr, Jana Pilgrova, Adam Kulhánek

  P.J. L.R. K.M. R.Š. J.P. A.K. rozdíl setů  
1. Pavel Janečka (24813) × 3:1 3:0 3:0 3:1 3:0 13 94 b.
2. Lukas Ratica (16281) 1:3 × S:S 3:2 3:1 3:0 4 69 b.
3. Karel Maňas (17197) 0:3 S:S × 3:1 3:2 3:0 3 67 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 3:1 -3 66 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 1:3 1:3 2:3 2:3 × 3:1 -4 63 b.
6. Adam Kulhánek (21927) 0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 × -13 48 b.
7. liga B 60 bodů 5 hráčů

Russell Jones, Zdeněk Pařík, Jiří Kratochvíl, Richard Šnajdr, Václav Přibilík

  R.J. Z.P. J.K. R.Š. V.P. rozdíl setů  
1. Russell Jones (22397) × 3:2 2:3 3:0 3:0 6 99 b.
2. Zdeněk Pařík (19006) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 99 b.
3. Jiří Kratochvíl (19200) 3:2 1:3 × 3:0 3:0 5 97 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 0:3 1:3 0:3 × 3:2 -7 71 b.
5. Václav Přibilík (27338) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 64 b.
7. liga C 60 bodů 5 hráčů

Vladimír Ondráček, Michal Mihalík, Richard Šnajdr, Ondřej Berki, Martin Jaborník

  V.O. M.M. R.Š. O.B. M.J. rozdíl setů  
1. Vladimír Ondráček (19869) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 112 b.
2. Michal Mihalík (20006) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 4 95 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 2:3 × S:S 3:0 -1 72 b.
4. Ondřej Berki (28442) 0:3 0:3 S:S × 3:1 -4 66 b.
5. Martin Jaborník (23533) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 62 b.

Letní sezóna 2017

6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Jiří Žváček, Jakub Macek, Richard Šnajdr, Petr Novotný, Radim Bánovský

  J.Ž. J.M. R.Š. P.N. R.B. rozdíl setů  
1. Jiří Žváček (11918) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 95 b.
2. Jakub Macek (18113) 0:3 × 3:1 3:0 3:S 5 79 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 1:3 1:3 × 3:0 3:0 2 75 b.
4. Petr Novotný (23360) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 56 b.
5. Radim Bánovský (28089) 0:3 S:3 0:3 1:3 × -11 47 b.
7. liga C 30 bodů 5 hráčů

Richard Šnajdr, Miroslav Popp, Ondřej Berki, Jiří Šubr, Markéta Nezdařilová

  R.Š. M.P. O.B. J.Š. M.N. rozdíl setů  
1. Richard Šnajdr (17995) × 3:0 3:1 3:S 3:1 10 75 b.
2. Miroslav Popp (24090) 0:3 × 3:2 3:S 3:1 3 60 b.
3. Ondřej Berki (28442) 1:3 2:3 × 3:S 3:0 3 59 b.
4. Jiří Šubr (14070) S:3 S:3 S:3 × 3:0 -6 43 b.
5. Markéta Nezdařilová (20038) 1:3 1:3 0:3 0:3 × -10 34 b.
7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Tom Kaňok, Richard Šnajdr, Lukas Ratica, Marian Ganišin, Petr Urbánek

  T.K. R.Š. L.R. M.G. P.U. rozdíl setů  
1. Tom Kaňok (15051) × 3:1 3:0 1:3 3:1 5 67 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 1:3 × 3:0 2:3 3:S 3 59 b.
3. Lukas Ratica (16281) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 53 b.
4. Marian Ganišin (26863) 3:1 3:2 0:3 × 1:3 -2 52 b.
5. Petr Urbánek (24723) 1:3 S:3 S:3 3:1 × -6 43 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Jiří Lepka, Michal Tahal, Jiří Hanák, Richard Šnajdr, Radim Pařík

  J.L. M.T. J.H. R.Š. R.P. rozdíl setů  
1. Jiří Lepka (19538) × 3:1 3:1 3:1 3:1 8 89 b.
2. Michal Tahal (12457) 1:3 × 3:2 3:1 3:0 4 80 b.
3. Jiří Hanák (20376) 1:3 2:3 × 3:0 3:0 3 77 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 1:3 1:3 0:3 × 3:1 -5 60 b.
5. Radim Pařík (26592) 1:3 0:3 0:3 1:3 × -10 49 b.

Jarní sezóna 2017

8. liga A 60 bodů 5 hráčů

Petr Pejko, Martin Basovník, Jiří Hanák, Richard Šnajdr, Pavel Tieff

  P.P. M.B. J.H. R.Š. P.T. rozdíl setů  
1. Petr Pejko (17469) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 108 b.
2. Martin Basovník (20078) 1:3 × 3:2 3:2 3:2 1 89 b.
3. Jiří Hanák (20376) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 1 88 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 0:3 2:3 2:3 × 3:2 -4 77 b.
5. Pavel Tieff (20560) 0:3 2:3 0:3 2:3 × -8 68 b.
8. liga D 75 bodů 5 hráčů

Petr Koziel, Zdeněk Holcapfl, Richard Šnajdr, Stanislav Laurenčík, Václav Přibilík

  P.K. Z.H. R.Š. S.L. V.P. rozdíl setů  
1. Petr Koziel (26617) × 3:2 3:S 3:S 3:0 10 117 b.
2. Zdeněk Holcapfl (21731) 2:3 × 3:0 3:1 3:1 6 114 b.
3. Richard Šnajdr (17995) S:3 0:3 × 3:2 3:2 -4 93 b.
4. Stanislav Laurenčík (27364) S:3 1:3 2:3 × 3:1 -4 92 b.
5. Václav Přibilík (27338) 0:3 1:3 2:3 1:3 × -8 83 b.
8. liga B 75 bodů 5 hráčů

Pavel Zlámal, Tomáš Vazač, Richard Šnajdr, Jakub Chmelka, Petr Ždánský

  P.Z. T.V. R.Š. J.C. P.Ž. rozdíl setů  
1. Pavel Zlámal (17272) × 3:0 3:0 3:0 S:S 9 109 b.
2. Tomáš Vazač (25627) 0:3 × 3:1 3:0 3:2 3 108 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 1:3 × 3:2 S:S -4 81 b.
4. Jakub Chmelka (21965) 0:3 0:3 2:3 × S:S -7 74 b.
5. Petr Ždánský (10195) S:S 2:3 S:S S:S × -1 64 b.
8. liga A 75 bodů 5 hráčů

Lukas Moravek, Vojtěch Kulišťák, Richard Šnajdr, Tonda Mikl, Nicolas Damoiseau

  L.M. V.K. R.Š. T.M. N.D. rozdíl setů  
1. Lukas Moravek (20616) × 3:1 2:3 3:1 3:0 6 114 b.
2. Vojtěch Kulišťák (25614) 1:3 × 3:1 3:1 3:1 4 110 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 3:2 1:3 × 3:2 3:2 1 104 b.
4. Tonda Mikl (19776) 1:3 1:3 2:3 × 3:1 -3 94 b.
5. Nicolas Damoiseau (27076) 0:3 1:3 2:3 1:3 × -8 83 b.

Podzimní sezóna 2016

7. liga B 90 bodů 5 hráčů

Zdeněk Minář, Zdeněk Holcapfl, Richard Šnajdr, Lukáš Regec, Jakub Chmelka

  Z.M. Z.H. R.Š. L.R. J.C. rozdíl setů  
1. Zdeněk Minář (24113) × 3:0 3:1 3:0 3:1 10 138 b.
2. Zdeněk Holcapfl (21731) 0:3 × 3:2 3:2 3:1 1 119 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 1:3 2:3 × 3:2 2:3 -3 109 b.
4. Lukáš Regec (24028) 0:3 2:3 2:3 × 3:1 -3 109 b.
5. Jakub Chmelka (21965) 1:3 1:3 3:2 1:3 × -5 105 b.
8. liga C 60 bodů 5 hráčů

Tomáš Vazač, Richard Šnajdr, Marek Linduška, Jiří Šubr, Zdeněk Pytlíček

  T.V. R.Š. M.L. J.Š. Z.P. rozdíl setů  
1. Tomáš Vazač (25627) × 3:0 3:S 3:2 3:1 9 103 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 0:3 × 3:S 3:2 3:0 4 92 b.
3. Marek Linduška (18569) S:3 S:3 × 3:1 3:1 -2 82 b.
4. Jiří Šubr (14070) 2:3 2:3 1:3 × 3:S -1 80 b.
5. Zdeněk Pytlíček (24287) 1:3 0:3 1:3 S:3 × -10 64 b.
7. liga D 75 bodů 5 hráčů

Juraj Hurný, Jiří Švabík, Tomas Linhart, Petr Pejko, Richard Šnajdr

  J.H. J.Š. T.L. P.P. R.Š. rozdíl setů  
1. Juraj Hurný (13822) × 3:2 3:0 3:2 3:2 6 115 b.
2. Jiří Švabík (21112) 2:3 × 2:3 3:0 3:2 2 105 b.
3. Tomas Linhart (16521) 0:3 3:2 × 2:3 3:0 0 101 b.
4. Petr Pejko (17469) 2:3 0:3 3:2 × 3:2 -2 97 b.
5. Richard Šnajdr (17995) 2:3 2:3 0:3 2:3 × -6 87 b.
7. liga C 75 bodů 5 hráčů

michal ragula, Richard Šnajdr, Filip Nguyen, Iveta Ráčilová, Michal Mihalík

  m.r. R.Š. F.N. I.R. M.M. rozdíl setů  
1. michal ragula (10898) × 3:0 3:S 3:0 3:0 12 124 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 0:3 × 3:S 3:1 3:1 4 107 b.
3. Filip Nguyen (15676) S:3 S:3 × 3:1 3:0 -1 99 b.
4. Iveta Ráčilová (19872) 0:3 1:3 1:3 × 3:2 -6 88 b.
5. Michal Mihalík (20006) 0:3 1:3 0:3 2:3 × -9 81 b.

Letní sezóna 2016

7. liga D 45 bodů 5 hráčů

Richard Šnajdr, Zdeněk Pytlíček, Eva Kaňoková, Josef Hudeček, Martin Holík

  R.Š. Z.P. E.K. J.H. M.H. rozdíl setů  
1. Richard Šnajdr (17995) × 3:1 3:0 3:S 3:S 11 89 b.
2. Zdeněk Pytlíček (24287) 1:3 × 3:0 3:S 3:S 7 80 b.
3. Eva Kaňoková (15740) 0:3 0:3 × 3:S 3:S 0 65 b.
4. Josef Hudeček (21027) S:3 S:3 S:3 × S:S -9 40 b.
5. Martin Holík (15185) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 40 b.
7. liga B 45 bodů 6 hráčů

Russell Jones, Richard Šnajdr, Jiří Hort, Tonda Mikl, Pavel Tieff, Petr Novotný

  R.J. R.Š. J.H. T.M. P.T. P.N. rozdíl setů  
1. Russell Jones (22397) × 3:0 2:3 3:2 3:0 3:0 9 87 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 3:0 8 85 b.
3. Jiří Hort (24169) 3:2 1:3 × 3:1 3:1 3:0 6 82 b.
4. Tonda Mikl (19776) 2:3 0:3 1:3 × 3:2 3:1 -3 66 b.
5. Pavel Tieff (20560) 0:3 0:3 1:3 2:3 × 3:2 -8 57 b.
6. Petr Novotný (23360) 0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 × -12 50 b.
6. liga B 60 bodů 5 hráčů

Petr Burian, Karel Lábr, David Neugebauer, Zdeněk Pytlíček, Richard Šnajdr

  P.B. K.L. D.N. Z.P. R.Š. rozdíl setů  
1. Petr Burian (18946) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 106 b.
2. Karel Lábr (14251) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 101 b.
3. David Neugebauer (20380) 1:3 1:3 × 3:0 3:0 2 90 b.
4. Zdeněk Pytlíček (24287) 0:3 0:3 0:3 × 3:2 -8 69 b.
5. Richard Šnajdr (17995) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 64 b.
7. liga C 45 bodů 5 hráčů

Richard Šnajdr, Miroslav Zezula, alan wood, Zdeněk Holcapfl, Tonda Mikl

  R.Š. M.Z. a.w. Z.H. T.M. rozdíl setů  
1. Richard Šnajdr (17995) × 3:0 3:2 2:3 3:1 5 82 b.
2. Miroslav Zezula (23762) 0:3 × 3:S 3:1 3:1 4 77 b.
3. alan wood (13637) 2:3 S:3 × 3:1 3:0 1 73 b.
4. Zdeněk Holcapfl (21731) 3:2 1:3 1:3 × 3:1 -1 69 b.
5. Tonda Mikl (19776) 1:3 1:3 0:3 1:3 × -9 51 b.

Jarní sezóna 2016

8. liga C 90 bodů 5 hráčů

Jiří Valenta, Iveta Ráčilová, Zdeněk Minář, Pavel Zlámal, Richard Šnajdr

  J.V. I.R. Z.M. P.Z. R.Š. rozdíl setů  
1. Jiří Valenta (16359) × 3:1 3:1 3:0 3:1 9 136 b.
2. Iveta Ráčilová (19872) 1:3 × 3:2 2:3 3:0 1 118 b.
3. Zdeněk Minář (24113) 1:3 2:3 × 1:3 3:1 -3 109 b.
4. Pavel Zlámal (17272) 0:3 3:2 3:1 × S:S 0 105 b.
5. Richard Šnajdr (17995) 1:3 0:3 1:3 S:S × -7 89 b.
9. liga C 75 bodů 5 hráčů

Richard Šnajdr, Jana Vyroubalová, Juraj Tokár, Tonda Mikl, Lukáš Regec

  R.Š. J.V. J.T. T.M. L.R. rozdíl setů  
1. Richard Šnajdr (17995) × 2:3 3:2 3:0 3:1 5 112 b.
2. Jana Vyroubalová (21677) 3:2 × 0:3 3:2 3:1 1 104 b.
3. Juraj Tokár (20768) 2:3 3:0 × 1:3 3:2 1 103 b.
4. Tonda Mikl (19776) 0:3 2:3 3:1 × 3:2 -1 99 b.
5. Lukáš Regec (24028) 1:3 1:3 2:3 2:3 × -6 87 b.
8. liga C 90 bodů 5 hráčů

Pavel Zlámal, Michal Dufek, Ondrej Moriš, Richard Šnajdr, Jiří Hanák

  P.Z. M.D. O.M. R.Š. J.H. rozdíl setů  
1. Pavel Zlámal (17272) × S:S 3:0 3:S 3:0 9 121 b.
2. Michal Dufek (19441) S:S × 3:1 3:1 3:0 7 120 b.
3. Ondrej Moriš (15410) 0:3 1:3 × 3:2 3:1 -2 112 b.
4. Richard Šnajdr (17995) S:3 1:3 2:3 × 3:2 -5 105 b.
5. Jiří Hanák (20376) 0:3 0:3 1:3 2:3 × -9 96 b.
8. liga C 90 bodů 5 hráčů

Marek Linduška, Jan Kubín, Richard Šnajdr, Iveta Ráčilová, Svatopluk Richter

  M.L. J.K. R.Š. I.R. S.R. rozdíl setů  
1. Marek Linduška (18569) × 2:3 3:0 3:1 3:S 7 128 b.
2. Jan Kubín (20992) 3:2 × 3:2 3:2 3:S 6 127 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 117 b.
4. Iveta Ráčilová (19872) 1:3 2:3 0:3 × 3:1 -4 107 b.
5. Svatopluk Richter (20053) S:3 S:3 S:3 1:3 × -11 92 b.

Podzimní sezóna 2015

9. liga C 60 bodů 5 hráčů

Tomáš Hřebíček, Richard Šnajdr, Mark Harrison, Josef Hudeček, Markéta Čadová

  T.H. R.Š. M.H. J.H. M.Č. rozdíl setů  
1. Tomáš Hřebíček (15729) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 110 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 1:3 × 3:2 3:0 3:1 4 95 b.
3. Mark Harrison (23458) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 2 90 b.
4. Josef Hudeček (21027) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 71 b.
5. Markéta Čadová (20789) 0:3 1:3 0:3 1:3 × -10 64 b.
8. liga A 75 bodů 5 hráčů

Martin Adamec, Russell Jones, Zdeněk Holcapfl, Lukáš Kadidlo, Richard Šnajdr

  M.A. R.J. Z.H. L.K. R.Š. rozdíl setů  
1. Martin Adamec (19801) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 121 b.
2. Russell Jones (22397) 1:3 × 3:2 3:2 3:1 2 106 b.
3. Zdeněk Holcapfl (21731) 1:3 2:3 × 3:1 3:2 0 101 b.
4. Lukáš Kadidlo (23452) 1:3 2:3 1:3 × 3:0 -2 96 b.
5. Richard Šnajdr (17995) 0:3 1:3 2:3 0:3 × -9 81 b.
8. liga C 75 bodů 5 hráčů

Tomáš Ředina, Jiří Valenta, Richard Šnajdr, Tomáš Drexler, Ondrej Moriš

  T.Ř. J.V. R.Š. T.D. O.M. rozdíl setů  
1. Tomáš Ředina (23217) × 3:1 3:0 3:1 3:0 10 123 b.
2. Jiří Valenta (16359) 1:3 × 3:0 3:2 3:2 3 108 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 0:3 × 3:1 3:2 -3 95 b.
4. Tomáš Drexler (12458) 1:3 2:3 1:3 × 3:2 -4 92 b.
5. Ondrej Moriš (15410) 0:3 2:3 2:3 2:3 × -6 87 b.
7. liga A 90 bodů 6 hráčů

Jakub Valenda, Martin Holík, Martin Basovník, Zdeněk Holcapfl, Richard Šnajdr, Russell Jones

  J.V. M.H. M.B. Z.H. R.Š. R.J. rozdíl setů  
1. Jakub Valenda (16196) × 3:1 3:1 3:2 3:0 3:S 11 133 b.
2. Martin Holík (15185) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 3:S 10 131 b.
3. Martin Basovník (20078) 1:3 0:3 × 3:2 3:2 3:S 0 114 b.
4. Zdeněk Holcapfl (21731) 2:3 0:3 2:3 × 3:1 3:S 0 113 b.
5. Richard Šnajdr (17995) 0:3 0:3 2:3 1:3 × 3:S -6 103 b.
6. Russell Jones (22397) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 90 b.

Letní sezóna 2015

6. liga A 60 bodů 6 hráčů

alan wood, Barack OBAMA, Miroslav Munzar, Richard Šnajdr, Petr Langer, Daniel Hartigan

  a.w. B.O. M.M. R.Š. P.L. D.H. rozdíl setů  
1. alan wood (13637) × 1:3 3:2 3:0 3:S 3:S 8 95 b.
2. Barack OBAMA (14655) 3:1 × 3:0 3:0 S:S 3:S 11 94 b.
3. Miroslav Munzar (10014) 2:3 0:3 × 3:0 3:S 3:S 5 90 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 0:3 0:3 0:3 × 3:S 3:S -3 76 b.
5. Petr Langer (22722) S:3 S:S S:3 S:3 × 3:S -6 64 b.
6. Daniel Hartigan (17896) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 60 b.
7. liga B 45 bodů 5 hráčů

Richard Šnajdr, Martin Basovník, Jakub Chmelka, Tomáš Šimíček, Petr Španěl

  R.Š. M.B. J.C. T.Š. P.Š. rozdíl setů  
1. Richard Šnajdr (17995) × 3:0 3:1 3:0 3:1 10 93 b.
2. Martin Basovník (20078) 0:3 × 3:0 3:0 3:1 5 82 b.
3. Jakub Chmelka (21965) 1:3 0:3 × 3:1 S:S -3 53 b.
4. Tomáš Šimíček (20390) 0:3 0:3 1:3 × S:S -8 42 b.
5. Petr Španěl (18881) 1:3 1:3 S:S S:S × -4 39 b.
7. liga D 45 bodů 5 hráčů

Gabriela Masaříková, Richard Šnajdr, Tomáš Šuverík, Josef Hudeček, Jan Vítek

  G.M. R.Š. T.Š. J.H. J.V. rozdíl setů  
1. Gabriela Masaříková (10287) × 3:0 3:2 3:0 3:0 10 93 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 82 b.
3. Tomáš Šuverík (22441) 2:3 1:3 × 3:1 3:0 2 75 b.
4. Josef Hudeček (21027) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 58 b.
5. Jan Vítek (19026) (DK) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 47 b.
7. liga A 45 bodů 5 hráčů

Juraj Hurný, Richard Šnajdr, David Neugebauer, Pavel Olt, Martin Basovník

  J.H. R.Š. D.N. P.O. M.B. rozdíl setů  
1. Juraj Hurný (13822) × 3:1 3:0 0:3 3:2 3 78 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 1:3 × 2:3 3:0 3:0 3 77 b.
3. David Neugebauer (20380) 0:3 3:2 × 3:1 3:S 3 75 b.
4. Pavel Olt (22022) 3:0 0:3 1:3 × 3:0 1 73 b.
5. Martin Basovník (20078) 2:3 0:3 S:3 0:3 × -10 49 b.

Jarní sezóna 2015

9. liga A 75 bodů 5 hráčů

Jakub Macek, Jan Kubín, Richard Šnajdr, Jiří Hanák, Jiří Kružík

  J.M. J.K. R.Š. J.H. J.K. rozdíl setů  
1. Jakub Macek (18113) × 3:1 3:1 3:1 3:S 9 118 b.
2. Jan Kubín (20992) 1:3 × 3:0 3:1 3:S 6 111 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 1:3 0:3 × 3:1 3:S 0 98 b.
4. Jiří Hanák (20376) 1:3 1:3 1:3 × 3:S -3 91 b.
5. Jiří Kružík (13800) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 75 b.
9. liga A 75 bodů 5 hráčů

Jan Krejčí, Ibragim Aschabov, Richard Šnajdr, Viktor Nachtnebl, Tom Kaňok

  J.K. I.A. R.Š. V.N. T.K. rozdíl setů  
1. Jan Krejčí (21651) × 3:2 3:2 3:0 3:0 8 119 b.
2. Ibragim Aschabov (21187) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 114 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 2:3 1:3 × 3:0 3:0 3 107 b.
4. Viktor Nachtnebl (18186) 0:3 1:3 0:3 × 3:0 -5 90 b.
5. Tom Kaňok (15051) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 75 b.
9. liga D 75 bodů 5 hráčů

Libor Palán, Martin Basovník, Richard Šnajdr, Tomáš Mudra, Martin Surma

  L.P. M.B. R.Š. T.M. M.S. rozdíl setů  
1. Libor Palán (21291) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 122 b.
2. Martin Basovník (20078) 1:3 × 3:2 3:0 3:1 4 110 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 2 105 b.
4. Tomáš Mudra (20880) 0:3 0:3 0:3 × 3:2 -8 84 b.
5. Martin Surma (10642) S:3 1:3 0:3 2:3 × -9 81 b.
10. liga D 60 bodů 5 hráčů

Jiří Švabík, Richard Šnajdr, Vít Halva, Marek Švec, Eva Kaňoková

  J.Š. R.Š. V.H. M.Š. E.K. rozdíl setů  
1. Jiří Švabík (21112) × 3:2 3:0 3:S 3:0 10 105 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 2:3 × 3:1 3:0 3:1 6 99 b.
3. Vít Halva (19084) 0:3 1:3 × 3:S 3:1 0 83 b.
4. Marek Švec (21052) S:3 0:3 S:3 × 3:0 -6 73 b.
5. Eva Kaňoková (15740) 0:3 1:3 1:3 0:3 × -10 64 b.

Podzimní sezóna 2014

9. liga B 75 bodů 5 hráčů

Jan Bartl, Vladimír Tovarňák, Jan Kubín, Richard Šnajdr, Viktor Nachtnebl

  J.B. V.T. J.K. R.Š. V.N. rozdíl setů  
1. Jan Bartl (10314) × 3:1 2:3 3:0 3:0 7 116 b.
2. Vladimír Tovarňák (19689) 1:3 × 3:0 3:0 3:1 6 114 b.
3. Jan Kubín (20992) 3:2 0:3 × 2:3 3:1 -1 99 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 0:3 0:3 3:2 × 3:1 -3 95 b.
5. Viktor Nachtnebl (18186) 0:3 1:3 1:3 1:3 × -9 81 b.
9. liga D 75 bodů 5 hráčů

Ondrej Moriš, Zdeněk Pařík, Richard Šnajdr, Radim Poloch, Michal Luščon

  O.M. Z.P. R.Š. R.P. M.L. rozdíl setů  
1. Ondrej Moriš (15410) × 3:1 3:2 3:2 3:0 7 117 b.
2. Zdeněk Pařík (19006) 1:3 × 3:0 3:2 3:0 5 112 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 2:3 0:3 × 3:2 3:0 0 101 b.
4. Radim Poloch (16001) 2:3 2:3 2:3 × S:S -3 82 b.
5. Michal Luščon (12470) 0:3 0:3 0:3 S:S × -9 70 b.
10. liga B 60 bodů 5 hráčů

Juraj Hurný, Richard Šnajdr, Lukas Moravek, Lukas Ratica, Pavel Tieff

  J.H. R.Š. L.M. L.R. P.T. rozdíl setů  
1. Juraj Hurný (13822) × 3:2 3:2 3:1 3:0 7 102 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 99 b.
3. Lukas Moravek (20616) 2:3 1:3 × 3:2 3:0 1 88 b.
4. Lukas Ratica (16281) 1:3 1:3 2:3 × 2:3 -6 72 b.
5. Pavel Tieff (20560) 0:3 0:3 0:3 3:2 × -8 69 b.
10. liga B 60 bodů 5 hráčů

Karel Hudec, Jakub Macek, Richard Šnajdr, Eva Šimečková, Martin Surma

  K.H. J.M. R.Š. E.Š. M.S. rozdíl setů  
1. Karel Hudec (18662) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 110 b.
2. Jakub Macek (18113) 1:3 × 3:1 3:0 3:1 5 97 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 -1 84 b.
4. Eva Šimečková (20178) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 -7 71 b.
5. Martin Surma (10642) 0:3 1:3 1:3 2:3 × -8 68 b.

Letní sezóna 2014

8. liga C 60 bodů 5 hráčů

Tomas Linhart, Martin Holík, Juraj Hurný, Richard Šnajdr, David Neugebauer

  T.L. M.H. J.H. R.Š. D.N. rozdíl setů  
1. Tomas Linhart (16521) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 106 b.
2. Martin Holík (15185) 1:3 × 3:1 3:2 3:0 4 95 b.
3. Juraj Hurný (13822) 1:3 1:3 × 3:1 3:1 0 86 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 1:3 2:3 1:3 × 3:0 -2 81 b.
5. David Neugebauer (20380) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 62 b.
8. liga A 45 bodů 5 hráčů

Gabriela Masaříková, Luďa Rektořík, Richard Šnajdr, Tomáš Hřebíček, Miloš Pydych

  G.M. L.R. R.Š. T.H. M.P. rozdíl setů  
1. Gabriela Masaříková (10287) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 93 b.
2. Luďa Rektořík (20526) 2:3 × 3:2 3:1 3:2 3 78 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 73 b.
4. Tomáš Hřebíček (15729) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 60 b.
5. Miloš Pydych (19590) 0:3 2:3 0:3 1:3 × -9 51 b.
9. liga B 30 bodů 5 hráčů

Richard Šnajdr, Tom Kaňok, Martin Basovník, Marek Kolář, Filip Nešpor

  R.Š. T.K. M.B. M.K. F.N. rozdíl setů  
1. Richard Šnajdr (17995) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 80 b.
2. Tom Kaňok (15051) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 71 b.
3. Martin Basovník (20078) 0:3 0:3 × 3:2 3:2 -4 48 b.
4. Marek Kolář (17847) 0:3 0:3 2:3 × 3:0 -4 47 b.
5. Filip Nešpor (20043) 0:3 0:3 2:3 0:3 × -10 34 b.
8. liga A 45 bodů 5 hráčů

petr vašíček, Miroslav Cupák, Iveta Ráčilová, Richard Šnajdr, Martin Olšan

  p.v. M.C. I.R. R.Š. M.O. rozdíl setů  
1. petr vašíček (16390) × 3:2 3:1 3:2 3:S 7 84 b.
2. Miroslav Cupák (15688) 2:3 × 3:2 3:0 3:S 6 81 b.
3. Iveta Ráčilová (19872) 1:3 2:3 × 3:2 3:S 1 70 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 2:3 0:3 2:3 × 3:S -2 63 b.
5. Martin Olšan (18530) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.

Jarní sezóna 2014

10. liga D 75 bodů 5 hráčů

Jan Junek, Richard Šnajdr, Aleš Pagač, Lenka Rajnochová, Juraj Hurný

  J.J. R.Š. A.P. L.R. J.H. rozdíl setů  
1. Jan Junek (18462) × 3:2 1:3 3:0 3:0 5 112 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 2:3 × 3:1 3:2 3:0 5 112 b.
3. Aleš Pagač (19274) 3:1 1:3 × 3:2 3:2 2 106 b.
4. Lenka Rajnochová (10155) 0:3 2:3 2:3 × 3:1 -3 94 b.
5. Juraj Hurný (13822) 0:3 0:3 2:3 1:3 × -9 81 b.
9. liga B 90 bodů 6 hráčů

Jakub Pavlák, Karel Lábr, Karel Maňas, Vladimír Ondráček, Richard Šnajdr, Lukáš Minařík

  J.P. K.L. K.M. V.O. R.Š. L.M. rozdíl setů  
1. Jakub Pavlák (15631) × 3:1 3:0 3:0 3:0 3:S 14 138 b.
2. Karel Lábr (14251) 1:3 × 2:3 3:0 3:0 3:S 6 124 b.
3. Karel Maňas (17197) 0:3 3:2 × 3:2 3:0 3:S 5 123 b.
4. Vladimír Ondráček (19869) 0:3 0:3 2:3 × 3:1 3:S -2 110 b.
5. Richard Šnajdr (17995) 0:3 0:3 0:3 1:3 × 3:S -8 100 b.
6. Lukáš Minařík (15731) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 90 b.
9. liga A 75 bodů 6 hráčů

Martin Holík, Miroslav Munzar, Richard Šnajdr, Jan Junek, Petr Španěl, Pavel Kořínek

  M.H. M.M. R.Š. J.J. P.Š. P.K. rozdíl setů  
1. Martin Holík (15185) × 3:2 3:0 3:1 3:0 3:1 11 123 b.
2. Miroslav Munzar (10014) 2:3 × 3:1 3:2 3:0 3:1 7 115 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 3:2 0 103 b.
4. Jan Junek (18462) 1:3 2:3 1:3 × 3:0 3:2 -1 100 b.
5. Petr Španěl (18881) 0:3 0:3 1:3 0:3 × 3:S -8 85 b.
6. Pavel Kořínek (17301) 1:3 1:3 2:3 2:3 S:3 × -9 85 b.
10. liga C 60 bodů 5 hráčů

Richard Šnajdr, Marek Linduška, Jiří Švec, Peter Osvald, Jakub Hartman

  R.Š. M.L. J.Š. P.O. J.H. rozdíl setů  
1. Richard Šnajdr (17995) × 1:3 3:0 3:0 1:3 2 90 b.
2. Marek Linduška (18569) 3:1 × 3:2 0:3 3:2 1 89 b.
3. Jiří Švec (17414) 0:3 2:3 × 3:0 3:2 0 86 b.
4. Peter Osvald (18698) 0:3 3:0 0:3 × 3:0 0 86 b.
5. Jakub Hartman (19448) 3:1 2:3 2:3 0:3 × -3 79 b.

Podzimní sezóna 2013

9. liga C 90 bodů 5 hráčů

Miroslav Daněk, Martin Holík, Miroslav Cupák, Richard Šnajdr, Peter Walter

  M.D. M.H. M.C. R.Š. P.W. rozdíl setů  
1. Miroslav Daněk (10029) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 142 b.
2. Martin Holík (15185) 0:3 × 3:0 3:1 3:S 5 124 b.
3. Miroslav Cupák (15688) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 113 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 102 b.
5. Peter Walter (18437) 0:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.
10. liga C 60 bodů 5 hráčů

Michal Trmač, Richard Šnajdr, Olga Tichá, Vladimír Zejda, Jiří Růžička

  M.T. R.Š. O.T. V.Z. J.R. rozdíl setů  
1. Michal Trmač (10426) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 105 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 1:3 × 3:0 3:0 3:S 7 98 b.
3. Olga Tichá (10611) 1:3 0:3 × 3:2 3:1 -2 82 b.
4. Vladimír Zejda (18206) 0:3 0:3 2:3 × S:S -7 59 b.
5. Jiří Růžička (13247) S:3 S:3 1:3 S:S × -8 57 b.
9. liga D 75 bodů 5 hráčů

Karel Hudec, Miroslav Cupák, Jiří Švec, Lenka Rajnochová, Richard Šnajdr

  K.H. M.C. J.Š. L.R. R.Š. rozdíl setů  
1. Karel Hudec (18662) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 125 b.
2. Miroslav Cupák (15688) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 112 b.
3. Jiří Švec (17414) 0:3 0:3 × 3:0 3:2 -2 97 b.
4. Lenka Rajnochová (10155) 1:3 1:3 0:3 × 3:0 -4 92 b.
5. Richard Šnajdr (17995) 0:3 0:3 2:3 0:3 × -10 79 b.
9. liga A 75 bodů 5 hráčů

Hanuš Hudousek, Anton Giertli, Richard Šnajdr, Ondrej Moriš, Pavol Gábryš

  H.H. A.G. R.Š. O.M. P.G. rozdíl setů  
1. Hanuš Hudousek (18586) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 124 b.
2. Anton Giertli (10438) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 114 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 0:3 × 3:S 3:1 -1 96 b.
4. Ondrej Moriš (15410) 0:3 0:3 S:3 × 3:0 -6 88 b.
5. Pavol Gábryš (10508) S:3 0:3 1:3 0:3 × -11 77 b.

Letní sezóna 2013

7. liga D 45 bodů 5 hráčů

Petr Pejko, Radoslav Fašanek, Jakub Macek, Richard Šnajdr, Víťa Černík

  P.P. R.F. J.M. R.Š. V.Č. rozdíl setů  
1. Petr Pejko (17469) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 95 b.
2. Radoslav Fašanek (17166) 1:3 × 3:1 3:0 3:0 6 84 b.
3. Jakub Macek (18113) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 66 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 0:3 0:3 2:3 × 3:S -4 59 b.
5. Víťa Černík (17996) 0:3 0:3 S:3 S:3 × -12 45 b.
7. liga A 45 bodů 5 hráčů

David Beran, Michal Šťastný II., Richard Šnajdr, Zdeněk Breitenbacher, Karol Kubanda

  D.B. M.Š. R.Š. Z.B. K.K. rozdíl setů  
1. David Beran (15013) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 93 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 × 3:0 3:0 3:1 6 84 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 1:3 0:3 × 3:0 3:1 0 71 b.
4. Zdeněk Breitenbacher (17977) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 56 b.
5. Karol Kubanda (16493) 0:3 1:3 1:3 1:3 × -9 51 b.
9. liga A 30 bodů 5 hráčů

Ivka Biroščáková, Richard Šnajdr, Miroslav Cupák, Jiří Švec, Tomáš Hřebíček

  I.B. R.Š. M.C. J.Š. T.H. rozdíl setů  
1. Ivka Biroščáková (13976) × 3:1 0:3 3:0 3:0 5 58 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 1:3 × 1:3 3:2 3:0 0 50 b.
3. Miroslav Cupák (15688) 3:0 3:1 × S:S S:S 5 38 b.
4. Jiří Švec (17414) 0:3 2:3 S:S × 3:1 -2 37 b.
5. Tomáš Hřebíček (15729) 0:3 0:3 S:S 1:3 × -8 27 b.
10. liga A 20 bodů 5 hráčů

Libor Hrdý, Richard Šnajdr, Kristýna Turková, Pavel Gajdoš, Jiří Urban

  L.H. R.Š. K.T. P.G. J.U. rozdíl setů  
1. Libor Hrdý (17074) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 58 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 47 b.
3. Kristýna Turková (16583) 1:3 0:3 × 2:3 3:0 -3 36 b.
4. Pavel Gajdoš (17812) 0:3 0:3 3:2 × S:S -5 21 b.
5. Jiří Urban (16053) 0:3 S:3 0:3 S:S × -9 15 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...