Radovan Suda (25031)

Radovan Suda (25031)

Radovan Suda
(ID 25031)    Nyní hraje ligu Squash Praha

  • Spolehlivost : 100 %
  • Škola: VŠE v Praze
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Praha
  • Věk: 97 let


Letní sezóna 2018

(právě probíhá)
9. liga A
úspěšnost: 0 %
60 bodů
113. místo 108. místo v mužích
vyhrané sety: 0 prohrané sety: 0 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 0 prohrané zápasy: 0 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2018

11. liga C
úspěšnost: 38 %
523 bodů
132. místo 129. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 34 rozdíl: -7 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 1

Podzimní sezóna 2017

12. liga B
úspěšnost: 56 %
539 bodů
148. místo 144. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 30 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Letní sezóna 2017

11. liga B
úspěšnost: 56 %
311 bodů
150. místo 142. místo v mužích
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 26 rozdíl: 6 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 1

Jarní sezóna 2017

15. liga A
úspěšnost: 67 %
283 bodů
259. místo 237. místo v mužích
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 16 rozdíl: 13 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 4 skreče: 1

Podzimní sezóna 2016

15. liga B
úspěšnost: 69 %
260 bodů
233. místo 215. místo v mužích
vyhrané sety: 37 prohrané sety: 25 rozdíl: 12 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 6 skreče: 0

Letní sezóna 2016

12. liga A
úspěšnost: 56 %
211 bodů
171. místo 154. místo v mužích
vyhrané sety: 31 prohrané sety: 26 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 1
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.05.2018 17:00 11. Jiří Krpelík FitClub Kozák 0:3 i
28.05.2018 17:00 11. Lukáš Celerýn Squash Ohradní 2:3
20.05.2018 20:00 11. Jan Zmeškal 3:S
18.05.2018 19:00 11. Michal Nohál FitClub Kozák 2:3 i
02.05.2018 10:28 10. David Adamíra S:S
29.04.2018 17:00 10. Tomas Zahradnik Hamr Záběhlice 0:3
27.04.2018 08:00 10. Martin Tomka Squash Ohradní 2:3
25.04.2018 17:00 10. Jiří Fajt FitClub Kozák 1:3
16.04.2018 19:00 10. Lukáš Lamberský FitClub Kozák 1:3
25.03.2018 20:00 10. Daniel Koleška 3:S i
25.03.2018 10:00 10. Jan 'Sigi' Sigmund Hamr Záběhlice 0:3
20.03.2018 18:00 10. Ondřej Němec .Squash Haštal 3:2 i
19.03.2018 11:00 10. Jaroslav Hančl FitClub Kozák 0:3
26.02.2018 18:00 11. Tomáš Janda FitClub Kozák 3:2
22.02.2018 18:00 11. Sebastian Garcia 3:S
19.02.2018 19:00 11. David Martínek FitClub Kozák 1:3
12.02.2018 17:00 11. Lenka Geigerová FitClub Kozák 3:0
27.01.2018 18:00 12. Monika Drahoňovská 3:S i
23.01.2018 18:00 12. Petr Křepelka Chrpa Sport 3:2
22.01.2018 17:00 12. Michal Jarolím .Squash Haštal 3:2
22.12.2017 18:00 11. Václav Jedlička Chrpa Sport 1:3 i
22.12.2017 18:00 11. Tomáš Hromádka 3:S
21.12.2017 18:00 11. Jakub Jarolím .Squash Haštal 2:3
06.12.2017 16:30 11. Radko Janoušek Squash Ohradní 0:3
30.11.2017 17:30 12. Jakub Kříž Chrpa Sport 2:3 i
27.11.2017 17:00 12. Pavol Gábryš Chrpa Sport 1:3
27.11.2017 16:00 12. Michal Jarolím .Squash Haštal 3:0
25.11.2017 08:00 12. Milan Varga Hamr Záběhlice 3:1
31.10.2017 18:00 12. Pavel Máčka .Squash Haštal 3:2
23.10.2017 16:00 12. Martin Havelka Squash Ohradní 0:3
10.10.2017 10:00 12. Lucie Kojetínská .Squash Haštal 3:2
05.10.2017 16:00 12. Martin Jedlička .Squash Haštal 1:3
02.10.2017 09:07 11. Guillaume Fournier S:S
23.09.2017 10:00 11. Milan Muzikář .Squash Haštal 3:0
20.09.2017 17:00 11. Jiří Krpelík Chrpa Sport 0:3 i
12.09.2017 17:00 11. Ondřej Novák Chrpa Sport 3:1
11.09.2017 18:00 11. Martin Vlk .Squash Haštal 2:3
30.08.2017 20:00 11. Lenka Geigerová FitClub Kozák 1:3
23.08.2017 07:30 11. Václav 3. STEJSKAL SB Centrum 3:2
07.08.2017 18:00 11. Petr Silhanek Chrpa Sport 3:1
06.08.2017 15:30 11. Ondřej Soroka Hamr Záběhlice 0:3 i
31.07.2017 20:00 12. Juraj Zikmund 3:S
31.07.2017 20:00 12. Markéta Zukalová 3:S
25.07.2017 18:00 12. Václav Rous .Squash Haštal 3:0
18.07.2017 18:00 12. Pavel Máčka .Squash Haštal 0:3 i
30.06.2017 10:00 12. Jiří Krpelík Hamr Záběhlice 0:3 i
22.06.2017 16:00 12. Martin Vlk .Squash Haštal 2:3
07.06.2017 17:30 12. Tomáš Kuneš Squash Ohradní 3:1
06.06.2017 18:00 12. Anna Vondrová .Squash Haštal 3:0 i
01.06.2017 12:24 15. David Vacek S:S
28.05.2017 18:00 15. Michal Nohál 3:S
23.05.2017 16:00 15. Pavel Haman Hamr Záběhlice 3:2
17.05.2017 19:00 15. Radomír Paulus HIT Fitness Flora 3:1
20.04.2017 19:00 16. Anna Vondrová .Squash Haštal 1:3
13.04.2017 13:00 16. Jana Holá HIT Fitness Flora 3:0 i
12.04.2017 17:00 16. Ladislav Záruba Hamr Záběhlice 2:3 i
06.04.2017 16:00 16. Xue Chadtová .Squash Haštal 3:0 i
31.03.2017 17:00 16. Lucie Remeňová .Squash Haštal 3:0
27.03.2017 18:00 16. Matyas Mihalka HIT Fitness Flora 0:3 i
20.03.2017 18:00 16. Michal Rytíř .Squash Haštal 2:3
10.03.2017 16:30 16. Artem Bogdanovich Squash Ohradní 3:1
28.01.2017 12:00 15. Jiří Kehar Hamr Záběhlice 3:2
28.01.2017 12:00 15. Lukáš Indra Hamr Záběhlice 2:3
18.01.2017 16:30 15. Martin Jedlička Squash Ohradní 0:3
10.01.2017 18:00 15. Jan Říha Hamr Záběhlice 3:2
22.12.2016 15:00 16. Markéta Sedláčková .Squash Haštal 3:2
11.12.2016 10:00 16. Zuzana Kotrbatá Hamr Záběhlice 3:1
08.12.2016 16:00 16. Xue Chadtová HIT Fitness Flora 3:0 i
07.12.2016 17:30 16. Lucie Krejbichová Hamr Záběhlice 3:1
14.11.2016 17:00 17. Zuzana Mouchová .Squash Haštal 3:0
09.11.2016 18:00 17. Petr Šíp HIT Fitness Flora 3:0
30.10.2016 17:00 16. Markéta Zukalová .Squash Haštal 3:2
26.10.2016 19:00 16. Michal Nohál .Squash Haštal 0:3 i
14.10.2016 17:30 16. Jáchym Vohryzek SB Centrum 2:3
12.10.2016 17:00 16. Alena Petráčková .Squash Haštal 0:3
03.10.2016 11:41 12. David Hladílek S:S
19.09.2016 18:00 12. Martin Zmrhal .Squash Haštal 0:3 i
07.09.2016 18:00 12. Branko Santo .Squash Haštal 0:3 i
24.08.2016 18:00 13. Jiří Kolařík Chrpa Sport 3:2
19.08.2016 17:00 13. Michal Novák Hamr Záběhlice 0:3
08.08.2016 17:30 13. Jan Říha Chrpa Sport 1:3
27.07.2016 17:00 13. Strahinja Mladenovic .Squash Haštal 3:2
18.07.2016 18:00 13. Martin Tkáč Chrpa Sport 1:3
08.07.2016 16:00 13. Jitka Vochozková .Squash Haštal 1:3
30.06.2016 08:00 14. Martin Jinda .Squash Haštal 3:0
28.06.2016 16:00 14. Václav Číhalík .Squash Haštal 1:3
20.06.2016 17:00 14. Hana Sirůčková Squash Ohradní 3:0
15.06.2016 17:00 14. Eliška Němečková .Squash Haštal 3:1
13.06.2016 18:00 14. Daniel Noga FitClub Kozák 3:0 i
- - 13. Lucie Boudová 3:S
- - 13. Martin Popelak 3:S
- - 12. Lidia Kovačková 3:S i
- - 17. Michaela Birnbaumová 3:S i
- - 17. Jan Bartík 3:S
- - 15. Martin Jeník 3:S i
- - 12. Jan Vokůrka 3:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super zapas, diky

Tvůj komentář: bez zajmu

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: krásnej zápas :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: nenavrhla termin ani neodpovedela

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: fajn zápas :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: super vyčerpávající zápas

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Po zapase se sel schovat do damskych saten

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: zápas marodů v sauně :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: Wakeboooarding..

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nechytil ;)

Soupeřův komentář: Díky za hru a snad nechytneš tu rýmu! :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: vyrovnaný match, díky!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Odveta v sobotu. :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vynikajuci super a zapas, vysledok nereflektuje nas suboj

Tvůj komentář: díky, hodně jsem se nadřel :)

Soupeřův komentář: Gratuluji a diky za zapas. :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru!

Tvůj komentář: supr :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pro nemoc jsem musela zrušit. Snad na sebe narazíme v některém z dalších kol :-)

Tvůj komentář: bohužel zrušeno pár hodin předem + blok. účet..

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: škoda :/

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Stáhnout do CSV

Letní sezóna 2018

9. liga A 60 bodů 5 hráčů

Ryan Worley, Radovan Suda, Ondřej Lovíšek, Pavol Gábryš, Ondřej Slabihoud

  R.W. R.S. O.L. P.G. O.S. rozdíl setů  
1. Ryan Worley (30312) × : : : 3:0 3 73 b.
2. Radovan Suda (25031) : × : : : 0 60 b.
3. Ondřej Lovíšek (15705) : : × : : 0 60 b.
4. Pavol Gábryš (10508) : : : × : 0 60 b.
5. Ondřej Slabihoud (10444) 0:3 : : : × -3 60 b.

Jarní sezóna 2018

11. liga C 105 bodů 5 hráčů

Lukáš Celerýn, Jiří Krpelík, Michal Nohál, Radovan Suda, Jan Zmeškal

  L.C. J.K. M.N. R.S. J.Z. rozdíl setů  
1. Lukáš Celerýn (24003) × 3:1 3:0 3:2 3:S 9 148 b.
2. Jiří Krpelík (21141) 1:3 × 3:1 3:0 3:S 6 141 b.
3. Michal Nohál (25033) 0:3 1:3 × 3:2 3:0 -1 129 b.
4. Radovan Suda (25031) 2:3 0:3 2:3 × 3:S -2 123 b.
5. Jan Zmeškal (19427) S:3 S:3 0:3 S:3 × -12 105 b.
10. liga A 120 bodů 6 hráčů

Tomas Zahradnik, Lukáš Lamberský, David Adamíra, Jiří Fajt, Martin Tomka, Radovan Suda

  T.Z. L.L. D.A. J.F. M.T. R.S. rozdíl setů  
1. Tomas Zahradnik (25663) × 2:3 0:3 3:1 3:2 3:0 2 150 b.
2. Lukáš Lamberský (14313) 3:2 × 0:3 3:1 0:3 3:1 -1 145 b.
3. David Adamíra (18011) 3:0 3:0 × 3:1 S:S S:S 8 142 b.
4. Jiří Fajt (21329) 1:3 1:3 1:3 × 3:1 3:1 -2 142 b.
5. Martin Tomka (29195) 2:3 3:0 S:S 1:3 × 3:2 1 138 b.
6. Radovan Suda (25031) 0:3 1:3 S:S 1:3 2:3 × -8 122 b.
10. liga A 120 bodů 5 hráčů

Jan 'Sigi' Sigmund, Jaroslav Hančl, Radovan Suda, Ondřej Němec, Daniel Koleška

  J.&. J.H. R.S. O.N. D.K. rozdíl setů  
1. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) × 3:2 3:0 3:2 3:2 6 160 b.
2. Jaroslav Hančl (29712) 2:3 × 3:0 3:1 S:S 4 143 b.
3. Radovan Suda (25031) 0:3 0:3 × 3:2 3:S -2 139 b.
4. Ondřej Němec (25877) 2:3 1:3 2:3 × S:S -4 125 b.
5. Daniel Koleška (20144) 2:3 S:S S:3 S:S × -4 114 b.
11. liga A 105 bodů 5 hráčů

David Martínek, Radovan Suda, Tomáš Janda, Lenka Geigerová, Sebastian Garcia

  D.M. R.S. T.J. L.G. S.G. rozdíl setů  
1. David Martínek (13572) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 150 b.
2. Radovan Suda (25031) 1:3 × 3:2 3:0 3:S 5 139 b.
3. Tomáš Janda (13491) 1:3 2:3 × 3:1 3:S 2 132 b.
4. Lenka Geigerová (18862) 0:3 0:3 1:3 × S:S -8 102 b.
5. Sebastian Garcia (18957) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 100 b.

Podzimní sezóna 2017

12. liga B 105 bodů 5 hráčů

Radovan Suda, Michal Jarolím, Monika Drahoňovská, Petr Křepelka, Jan Vokůrka

  R.S. M.J. M.D. P.K. J.V. rozdíl setů  
1. Radovan Suda (25031) × 3:2 3:S 3:2 3:S 8 143 b.
2. Michal Jarolím (26326) 2:3 × 3:0 3:2 3:S 6 141 b.
3. Monika Drahoňovská (21494) S:3 0:3 × 3:0 3:S 0 128 b.
4. Petr Křepelka (12146) 2:3 2:3 0:3 × 3:S -2 123 b.
5. Jan Vokůrka (10083) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 105 b.
11. liga D 120 bodů 5 hráčů

Radko Janoušek, Jakub Jarolím, Václav Jedlička, Radovan Suda, Tomáš Hromádka

  R.J. J.J. V.J. R.S. T.H. rozdíl setů  
1. Radko Janoušek (29255) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 167 b.
2. Jakub Jarolím (16406) 0:3 × 3:1 3:2 3:S 3 150 b.
3. Václav Jedlička (26226) 1:3 1:3 × 3:1 3:S 1 145 b.
4. Radovan Suda (25031) 0:3 2:3 1:3 × 3:S -3 136 b.
5. Tomáš Hromádka (13536) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 120 b.
12. liga B 105 bodů 5 hráčů

Jakub Kříž, Radovan Suda, Milan Varga, Michal Jarolím, Pavol Gábryš

  J.K. R.S. M.V. M.J. P.G. rozdíl setů  
1. Jakub Kříž (19131) × 3:2 3:0 3:1 3:1 8 149 b.
2. Radovan Suda (25031) 2:3 × 3:1 3:0 1:3 2 135 b.
3. Milan Varga (23622) 0:3 1:3 × 3:0 3:1 0 131 b.
4. Michal Jarolím (26326) 1:3 0:3 0:3 × 3:0 -5 120 b.
5. Pavol Gábryš (10508) 1:3 3:1 1:3 0:3 × -5 120 b.
12. liga A 105 bodů 5 hráčů

Martin Havelka, Martin Jedlička, Radovan Suda, Lucie Kojetínská, Pavel Máčka

  M.H. M.J. R.S. L.K. P.M. rozdíl setů  
1. Martin Havelka (19602) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 155 b.
2. Martin Jedlička (26176) 0:3 × 3:1 3:0 2:3 1 133 b.
3. Radovan Suda (25031) 0:3 1:3 × 3:2 3:2 -3 125 b.
4. Lucie Kojetínská (16685) 1:3 0:3 2:3 × 3:0 -3 124 b.
5. Pavel Máčka (14381) 0:3 3:2 2:3 0:3 × -6 118 b.

Letní sezóna 2017

11. liga B 60 bodů 6 hráčů

Jiří Krpelík, Martin Vlk, Radovan Suda, Guillaume Fournier, Milan Muzikář, Ondřej Novák

  J.K. M.V. R.S. G.F. M.M. O.N. rozdíl setů  
1. Jiří Krpelík (21141) × 3:S 3:0 3:0 3:S 3:0 15 107 b.
2. Martin Vlk (26886) S:3 × 3:2 3:1 3:S 3:2 4 91 b.
3. Radovan Suda (25031) 0:3 2:3 × S:S 3:0 3:1 1 78 b.
4. Guillaume Fournier (26779) 0:3 1:3 S:S × 3:0 3:1 0 77 b.
5. Milan Muzikář (17570) S:3 S:3 0:3 0:3 × 3:1 -10 69 b.
6. Ondřej Novák (22649) 0:3 2:3 1:3 1:3 1:3 × -10 68 b.
11. liga D 60 bodů 5 hráčů

Lenka Geigerová, Ondřej Soroka, Radovan Suda, Václav 3. STEJSKAL, Petr Silhanek

  L.G. O.S. R.S. V.3. P.S. rozdíl setů  
1. Lenka Geigerová (18862) × 3:2 3:1 2:3 3:0 5 97 b.
2. Ondřej Soroka (23895) 2:3 × 3:0 3:1 3:2 5 97 b.
3. Radovan Suda (25031) 1:3 0:3 × 3:2 3:1 -2 82 b.
4. Václav 3. STEJSKAL (10270) 3:2 1:3 2:3 × 2:3 -3 79 b.
5. Petr Silhanek (27847) 0:3 2:3 1:3 3:2 × -5 75 b.
12. liga D 45 bodů 5 hráčů

Pavel Máčka, Radovan Suda, Juraj Zikmund, Václav Rous, Markéta Zukalová

  P.M. R.S. J.Z. V.R. M.Z. rozdíl setů  
1. Pavel Máčka (14381) × 3:0 3:0 3:0 3:1 11 95 b.
2. Radovan Suda (25031) 0:3 × 3:S 3:0 3:S 6 78 b.
3. Juraj Zikmund (28226) 0:3 S:3 × 3:1 3:0 -1 69 b.
4. Václav Rous (28223) 0:3 0:3 1:3 × S:S -8 42 b.
5. Markéta Zukalová (26269) 1:3 S:3 0:3 S:S × -8 42 b.
12. liga A 45 bodů 5 hráčů

Jiří Krpelík, Martin Vlk, Radovan Suda, Tomáš Kuneš, Anna Vondrová

  J.K. M.V. R.S. T.K. A.V. rozdíl setů  
1. Jiří Krpelík (21141) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 95 b.
2. Martin Vlk (26886) 1:3 × 3:2 3:S 3:1 4 77 b.
3. Radovan Suda (25031) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 73 b.
4. Tomáš Kuneš (10048) 0:3 S:3 1:3 × 3:2 -7 56 b.
5. Anna Vondrová (21724) 0:3 1:3 0:3 2:3 × -9 51 b.

Jarní sezóna 2017

15. liga A 75 bodů 6 hráčů

Pavel Haman, Radovan Suda, Radomír Paulus, David Vacek, Michal Nohál, Martin Jeník

  P.H. R.S. R.P. D.V. M.N. M.J. rozdíl setů  
1. Pavel Haman (19911) × 2:3 3:1 3:2 3:S 3:S 8 110 b.
2. Radovan Suda (25031) 3:2 × 3:1 S:S 3:S 3:S 9 103 b.
3. Radomír Paulus (27132) 1:3 1:3 × S:S S:S 3:S -1 78 b.
4. David Vacek (27315) 2:3 S:S S:S × 3:S S:S 2 74 b.
5. Michal Nohál (25033) S:3 S:3 S:S S:3 × S:S -9 67 b.
6. Martin Jeník (12272) S:3 S:3 S:3 S:S S:S × -9 67 b.
16. liga A 60 bodů 5 hráčů

Anna Vondrová, Radovan Suda, Xue Chadtová, Ladislav Záruba, Jana Holá

  A.V. R.S. X.C. L.Z. J.H. rozdíl setů  
1. Anna Vondrová (21724) × 3:1 3:1 3:0 3:1 9 106 b.
2. Radovan Suda (25031) 1:3 × 3:0 2:3 3:0 3 92 b.
3. Xue Chadtová (25659) 1:3 0:3 × 3:0 3:0 1 88 b.
4. Ladislav Záruba (22934) 0:3 3:2 0:3 × 3:0 -2 82 b.
5. Jana Holá (22090) 1:3 0:3 0:3 0:3 × -11 62 b.
16. liga C 60 bodů 5 hráčů

Matyas Mihalka, Michal Rytíř, Radovan Suda, Artem Bogdanovich, Lucie Remeňová

  M.M. M.R. R.S. A.B. L.R. rozdíl setů  
1. Matyas Mihalka (27286) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 110 b.
2. Michal Rytíř (26552) 1:3 × 3:2 3:1 3:0 4 95 b.
3. Radovan Suda (25031) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 88 b.
4. Artem Bogdanovich (27436) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 77 b.
5. Lucie Remeňová (21909) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 60 b.

Podzimní sezóna 2016

15. liga B 60 bodů 5 hráčů

Lukáš Indra, Jan Říha, Martin Jedlička, Radovan Suda, Jiří Kehar

  L.I. J.Ř. M.J. R.S. J.K. rozdíl setů  
1. Lukáš Indra (19847) × 2:3 3:0 3:2 3:1 5 97 b.
2. Jan Říha (20678) 3:2 × 3:2 2:3 3:S 4 92 b.
3. Martin Jedlička (26176) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 87 b.
4. Radovan Suda (25031) 2:3 3:2 0:3 × 3:2 -2 82 b.
5. Jiří Kehar (20545) 1:3 S:3 S:3 2:3 × -9 66 b.
16. liga C 30 bodů 5 hráčů

Radovan Suda, Xue Chadtová, Zuzana Kotrbatá, Lucie Krejbichová, Markéta Sedláčková

  R.S. X.C. Z.K. L.K. M.S. rozdíl setů  
1. Radovan Suda (25031) × 3:0 3:1 3:1 3:2 8 74 b.
2. Xue Chadtová (25659) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 67 b.
3. Zuzana Kotrbatá (16253) 1:3 0:3 × 3:0 3:0 1 58 b.
4. Lucie Krejbichová (12593) 1:3 1:3 0:3 × 3:S -4 44 b.
5. Markéta Sedláčková (24125) 2:3 0:3 0:3 S:3 × -10 34 b.
17. liga A 15 bodů 5 hráčů

Radovan Suda, Michaela Birnbaumová, Petr Šíp, Zuzana Mouchová, Jan Bartík

  R.S. M.B. P.Š. Z.M. J.B. rozdíl setů  
1. Radovan Suda (25031) × 3:S 3:0 3:0 3:S 12 61 b.
2. Michaela Birnbaumová (26278) S:3 × 3:0 3:0 S:S 3 36 b.
3. Petr Šíp (20441) 0:3 0:3 × 3:0 1:3 -5 30 b.
4. Zuzana Mouchová (26653) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 25 b.
5. Jan Bartík (26317) S:3 S:S 3:1 S:3 × -4 21 b.
16. liga A 30 bodů 5 hráčů

Alena Petráčková, Michal Nohál, Jáchym Vohryzek, Radovan Suda, Markéta Zukalová

  A.P. M.N. J.V. R.S. M.Z. rozdíl setů  
1. Alena Petráčková (26165) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 78 b.
2. Michal Nohál (25033) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 71 b.
3. Jáchym Vohryzek (25923) 0:3 1:3 × 3:2 3:0 -1 54 b.
4. Radovan Suda (25031) 0:3 0:3 2:3 × 3:2 -6 43 b.
5. Markéta Zukalová (26269) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 34 b.

Letní sezóna 2016

12. liga A 45 bodů 5 hráčů

Martin Zmrhal, David Hladílek, Branko Santo, Lidia Kovačková, Radovan Suda

  M.Z. D.H. B.S. L.K. R.S. rozdíl setů  
1. Martin Zmrhal (10124) × 1:3 3:2 3:S 3:0 5 79 b.
2. David Hladílek (23721) 3:1 × 3:S 3:2 S:S 6 70 b.
3. Branko Santo (24899) 2:3 S:3 × S:3 3:0 -4 62 b.
4. Lidia Kovačková (23453) S:3 2:3 3:S × S:3 -4 59 b.
5. Radovan Suda (25031) 0:3 S:S 0:3 3:S × -3 50 b.
13. liga C 30 bodů 5 hráčů

Michal Novák, Radovan Suda, Jan Říha, Jiří Kolařík, Martin Popelak

  M.N. R.S. J.Ř. J.K. M.P. rozdíl setů  
1. Michal Novák (21381) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 77 b.
2. Radovan Suda (25031) 0:3 × 1:3 3:2 3:S -1 51 b.
3. Jan Říha (20678) 1:3 3:1 × S:S 3:S 3 48 b.
4. Jiří Kolařík (19520) 0:3 2:3 S:S × 3:S -1 39 b.
5. Martin Popelak (11856) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
13. liga B 30 bodů 5 hráčů

Martin Tkáč, Jitka Vochozková, Radovan Suda, Strahinja Mladenovic, Lucie Boudová

  M.T. J.V. R.S. S.M. L.B. rozdíl setů  
1. Martin Tkáč (23799) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 77 b.
2. Jitka Vochozková (15782) 0:3 × 3:1 2:3 3:S 1 55 b.
3. Radovan Suda (25031) 1:3 1:3 × 3:2 3:S 0 53 b.
4. Strahinja Mladenovic (25066) 0:3 3:2 2:3 × 3:S 0 53 b.
5. Lucie Boudová (25333) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
14. liga A 15 bodů 6 hráčů

Václav Číhalík, Radovan Suda, Martin Jinda, Eliška Němečková, Hana Sirůčková, Daniel Noga

  V.Č. R.S. M.J. E.N. H.S. D.N. rozdíl setů  
1. Václav Číhalík (23428) × 3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 14 65 b.
2. Radovan Suda (25031) 1:3 × 3:0 3:1 3:0 3:0 9 57 b.
3. Martin Jinda (24419) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 3:0 3 46 b.
4. Eliška Němečková (25182) 0:3 1:3 0:3 × 3:2 3:2 -6 31 b.
5. Hana Sirůčková (25235) 0:3 0:3 0:3 2:3 × 3:0 -7 29 b.
6. Daniel Noga (25189) 0:3 0:3 0:3 2:3 0:3 × -13 18 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...