Radim Geryšer (15501)

Radim Geryšer (15501)

Radim Geryšer
(ID 15501)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 100 %
  • Škola: VUT v Brně
  • Obor práce: Management
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 51 let


Podzimní sezóna 2012

7. liga B
úspěšnost: 43 %
172 bodů
69. místo 66. místo v mužích
vyhrané sety: 21 prohrané sety: 24 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -2 skreče: 0

Letní sezóna 2012

6. liga A
úspěšnost: 65 %
158 bodů
25. místo 23. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 21 rozdíl: 14 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 5 skreče: 0

Jarní sezóna 2012

9. liga C
úspěšnost: 100 %
50 bodů
74. místo 63. místo v mužích
vyhrané sety: 9 prohrané sety: 0 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 0 rozdíl: 3 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.12.2012 17:00 7. Peter Holíček BADMINTON ŽIDENICE 0:3 i
13.12.2012 15:00 7. Filip Dite Club Classic 0:3
12.12.2012 21:00 7. Petr Sedmík Sprint 1:3
10.12.2012 21:30 7. Zdeněk Sychra Sprint 1:3
06.12.2012 16:00 7. Martin Krčmář Club Classic 0:3
21.11.2012 17:00 7. Kateřina Friedlová Sprint 3:0
09.11.2012 20:30 7. Lucie Kohútová Sprint 1:3 i
07.11.2012 21:00 7. Martin Šípek BADMINTON ŽIDENICE 0:3 i
05.11.2012 20:00 7. Martin Bulíř BADMINTON ŽIDENICE 3:0 i
28.10.2012 11:30 8. Lukáš Svačina Sport Centrum Kuklenská 3:0
28.10.2012 11:00 8. Gustav Novotny Sport Centrum Kuklenská 3:0
25.10.2012 17:00 8. Robert Doležal BADMINTON ŽIDENICE 0:3 i
19.10.2012 17:00 8. Matej Kostka Club Classic 3:0
12.10.2012 20:00 8. Filip Fousek Sprint 3:0
30.09.2012 17:30 6. Martin Hubík Club Classic 3:1
30.09.2012 17:00 6. Ondrej Moriš Club Classic 3:0
27.09.2012 18:00 6. Radim Raszka Sport Centrum Kuklenská 3:0
24.09.2012 21:00 6. Martin Bulíř Sport Centrum Kuklenská 3:0
02.09.2012 16:00 5. Andrej Rypák Sprint 0:3
17.08.2012 17:00 5. Tomáš Pavlacký Club Classic 1:3
14.08.2012 20:00 5. Tomáš Repel Sprint 1:3
12.08.2012 18:00 5. Karel Obluk 3:0 i
30.07.2012 21:00 5. Lucie Kohútová Sprint 3:2
29.07.2012 09:00 5. Lukáš Bartoněk Club Classic 3:0
20.07.2012 18:00 5. Jakub Lepič Sprint 0:3 i
10.07.2012 17:00 5. David Kolář 0:3
21.06.2012 17:30 6. Zbyněk Dufka Club Classic 3:0
21.06.2012 17:00 6. Tomáš Pavlacký Club Classic 3:0
15.06.2012 19:00 6. David Kolář Sprint 0:3
23.05.2012 18:00 9. Miroslav Slatinský BADMINTON ŽIDENICE 3:0
17.05.2012 18:00 9. Štěpánka Mlýnková Sprint 3:0
- - 9. Petr Jirásko 3:S
- - 6. Barbora Karailieva 3:S
- - 6. Gabriela Dvorská 3:S i

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: velmi vyrovnaný zapas,, nasledne som este prehral 3:0

Tvůj komentář: prostě Lucka dobrá :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: no, snažil jsem se :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Radim mě opět suverénně zničil, ale už to bylo lepší než posledně.. :)

Tvůj komentář: V hale na šámalce asi raději hrát s bílými míčky.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Hráno na vUT,tělocvična F1, nízký strop. Ale hra dobrá

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru

Tvůj komentář: proč se do ligy hlásí lidi, kteří pak vůbec nekomunikují

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Stáhnout do CSV

Podzimní sezóna 2012

7. liga B 40 bodů 6 hráčů

Martin Krčmář, Zdeněk Sychra, Filip Dite, Petr Sedmík, Peter Holíček, Radim Geryšer

  M.K. Z.S. F.D. P.S. P.H. R.G. rozdíl setů  
1. Martin Krčmář (16507) × 3:S 3:1 3:0 3:S 3:0 14 72 b.
2. Zdeněk Sychra (14078) S:3 × 3:1 3:1 3:S 3:1 6 63 b.
3. Filip Dite (16666) 1:3 1:3 × 2:3 3:1 3:0 0 56 b.
4. Petr Sedmík (15256) 0:3 1:3 3:2 × 3:2 3:1 -1 54 b.
5. Peter Holíček (13358) S:3 S:3 1:3 2:3 × 3:0 -6 46 b.
6. Radim Geryšer (15501) 0:3 1:3 0:3 1:3 0:3 × -13 40 b.
7. liga B 50 bodů 5 hráčů

Martin Šípek, Lucie Kohútová, Radim Geryšer, Kateřina Friedlová, Martin Bulíř

  M.Š. L.K. R.G. K.F. M.B. rozdíl setů  
1. Martin Šípek (10359) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 90 b.
2. Lucie Kohútová (13517) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 78 b.
3. Radim Geryšer (15501) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 72 b.
4. Kateřina Friedlová (16625) (DK) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 58 b.
5. Martin Bulíř (16059) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 52 b.
8. liga B 30 bodů 6 hráčů

Radim Geryšer, Robert Doležal, Matej Kostka, Lukáš Svačina, Gustav Novotny, Filip Fousek

  R.G. R.D. M.K. L.S. G.N. F.F. rozdíl setů  
1. Radim Geryšer (15501) × 0:3 3:0 3:0 3:0 3:0 9 60 b.
2. Robert Doležal (15507) 3:0 × 3:0 S:S 3:0 3:0 12 55 b.
3. Matej Kostka (16550) 0:3 0:3 × 1:3 3:1 3:1 -4 40 b.
4. Lukáš Svačina (16644) 0:3 S:S 3:1 × 3:2 3:2 1 39 b.
5. Gustav Novotny (10666) 0:3 0:3 1:3 2:3 × 3:1 -7 36 b.
6. Filip Fousek (14350) 0:3 0:3 1:3 2:3 1:3 × -11 30 b.

Letní sezóna 2012

6. liga A 10 bodů 6 hráčů

Radim Geryšer, Radim Raszka, Martin Hubík, Martin Bulíř, Ondrej Moriš, Gabriela Dvorská

  R.G. R.R. M.H. M.B. O.M. G.D. rozdíl setů  
1. Radim Geryšer (15501) × 3:0 3:1 3:0 3:0 3:S 14 48 b.
2. Radim Raszka (15762) 0:3 × 0:3 3:1 3:0 3:S 2 28 b.
3. Martin Hubík (15136) 1:3 3:0 × S:S 3:0 3:S 7 27 b.
4. Martin Bulíř (16059) 0:3 1:3 S:S × 3:0 3:S 1 17 b.
5. Ondrej Moriš (15410) 0:3 0:3 0:3 0:3 × 3:S -9 10 b.
6. Gabriela Dvorská (15808) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 10 b.
5. liga B 20 bodů 5 hráčů

Andrej Rypák, Tomáš Repel, Tomáš Pavlacký, Radim Geryšer, Karel Obluk

  A.R. T.R. T.P. R.G. K.O. rozdíl setů  
1. Andrej Rypák (14349) × 3:S 2:3 3:0 3:1 7 49 b.
2. Tomáš Repel (11416) S:3 × 2:3 3:1 3:0 1 42 b.
3. Tomáš Pavlacký (11905) 3:2 3:2 × 3:1 S:3 1 40 b.
4. Radim Geryšer (15501) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 34 b.
5. Karel Obluk (13718) 1:3 0:3 3:S 0:3 × -5 29 b.
5. liga A 20 bodů 5 hráčů

Jakub Lepič, David Kolář, Radim Geryšer, Lucie Kohútová, Lukáš Bartoněk

  J.L. D.K. R.G. L.K. L.B. rozdíl setů  
1. Jakub Lepič (12705) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 56 b.
2. David Kolář (15547) 2:3 × 3:0 3:0 3:0 8 54 b.
3. Radim Geryšer (15501) 0:3 0:3 × 3:2 3:0 -2 36 b.
4. Lucie Kohútová (13517) 0:3 0:3 2:3 × 3:0 -4 34 b.
5. Lukáš Bartoněk (10618) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 20 b.
6. liga A 10 bodů 5 hráčů

David Kolář, Radim Geryšer, Zbyněk Dufka, Tomáš Pavlacký, Barbora Karailieva

  D.K. R.G. Z.D. T.P. B.K. rozdíl setů  
1. David Kolář (15547) × 3:0 3:0 3:S 3:S 12 50 b.
2. Radim Geryšer (15501) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 40 b.
3. Zbyněk Dufka (15773) 0:3 0:3 × 0:3 3:S -6 20 b.
4. Tomáš Pavlacký (11905) S:3 0:3 3:0 × S:S -3 15 b.
5. Barbora Karailieva (15391) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 5 b.

Jarní sezóna 2012

9. liga C 10 bodů 4 hráčů

Radim Geryšer, Štěpánka Mlýnková, Miroslav Slatinský, Petr Jirásko

  R.G. Š.M. M.S. P.J. rozdíl setů  
1. Radim Geryšer (15501) × 3:0 3:0 3:S 9 50 b.
2. Štěpánka Mlýnková (14947) 0:3 × 3:S 3:S 3 40 b.
3. Miroslav Slatinský (14574) 0:3 S:3 × S:S -6 15 b.
4. Petr Jirásko (10419) S:3 S:3 S:S × -6 15 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...