Petr Bena (17578)

Petr Bena (17578)

Petr Bena
(ID 17578)    Nyní hraje ligu Squash Praha

  • Spolehlivost : 98 %
  • Škola: UK v Praze
  • Obor práce: IT - správa systémů, hardware
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Praha
  • Věk: 29 let

Rad si zahraju squash s kymkoliv a kdykoliv :-) ozvete se!



Hraji již: 0 let
Moje úroveň: 2

Letní sezóna 2018

(právě probíhá)
5. liga B
úspěšnost: 67 %
143 bodů
31. místo 31. místo v mužích
vyhrané sety: 8 prohrané sety: 5 rozdíl: 3 vyhrané zápasy: 2 prohrané zápasy: 1 rozdíl: 1 skreče: 0

Jarní sezóna 2018

7. liga D
úspěšnost: 63 %
770 bodů
54. místo 54. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 21 rozdíl: 14 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 1

Podzimní sezóna 2017

7. liga A
úspěšnost: 75 %
606 bodů
128. místo 125. místo v mužích
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 15 rozdíl: 15 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 3 rozdíl: 6 skreče: 0

Letní sezóna 2017

9. liga C
úspěšnost: 64 %
515 bodů
77. místo 73. místo v mužích
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 23 rozdíl: 6 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 4 skreče: 2

Jarní sezóna 2017

9. liga D
úspěšnost: 65 %
755 bodů
96. místo 93. místo v mužích
vyhrané sety: 41 prohrané sety: 28 rozdíl: 13 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 5 skreče: 1

Podzimní sezóna 2016

10. liga A
úspěšnost: 80 %
172 bodů
270. místo 237. místo v mužích
vyhrané sety: 12 prohrané sety: 6 rozdíl: 6 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 1 rozdíl: 3 skreče: 1

Letní sezóna 2016

8. liga B
úspěšnost: 47 %
478 bodů
85. místo 82. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 26 rozdíl: 1 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -1 skreče: 3

Podzimní sezóna 2015

10. liga A
úspěšnost: 36 %
552 bodů
125. místo 120. místo v mužích
vyhrané sety: 20 prohrané sety: 31 rozdíl: -11 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -4 skreče: 9

Letní sezóna 2015

7. liga A
úspěšnost: 64 %
421 bodů
91. místo 85. místo v mužích
vyhrané sety: 28 prohrané sety: 17 rozdíl: 11 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 4 skreče: 4

Jarní sezóna 2015

13. liga D
úspěšnost: 63 %
577 bodů
149. místo 140. místo v mužích
vyhrané sety: 37 prohrané sety: 22 rozdíl: 15 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 1

Podzimní sezóna 2014

10. liga A
úspěšnost: 29 %
583 bodů
128. místo 120. místo v mužích
vyhrané sety: 17 prohrané sety: 33 rozdíl: -16 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -6 skreče: 6

Letní sezóna 2014

9. liga B
úspěšnost: 59 %
509 bodů
93. místo 87. místo v mužích
vyhrané sety: 40 prohrané sety: 31 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 3 skreče: 0

Jarní sezóna 2014

11. liga D
úspěšnost: 63 %
633 bodů
134. místo 125. místo v mužích
vyhrané sety: 38 prohrané sety: 25 rozdíl: 13 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2013

13. liga C
úspěšnost: 71 %
471 bodů
187. místo 170. místo v mužích
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 17 rozdíl: 15 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 6 skreče: 2

Letní sezóna 2013

10. liga D
úspěšnost: 69 %
219 bodů
130. místo 117. místo v mužích
vyhrané sety: 38 prohrané sety: 21 rozdíl: 17 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 6 skreče: 0

Jarní sezóna 2013

16. liga B
úspěšnost: 60 %
104 bodů
236. místo 207. místo v mužích
vyhrané sety: 19 prohrané sety: 18 rozdíl: 1 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 2 skreče: 2
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.06.2018 19:00 5. Ondřej Budík Sportcentrum Step 2:3
13.06.2018 17:30 5. Petr Nešetřil Sportcentrum Step 3:2
28.05.2018 20:00 7. Adam Kubný Hamr Záběhlice 3:1
24.05.2018 20:00 7. Jan Heřmánek SB Centrum 3:1
23.05.2018 18:00 7. George Pindak 2:3
09.05.2018 18:30 7. Jaroslav Tupý Sportcentrum Step 3:1 i
28.04.2018 10:00 8. Radek Zachariáš Squash Arena 3:0
19.04.2018 19:00 8. Jan Račanský .Squashcentrum Strahov. 1:3
16.04.2018 19:30 8. Přemysl Pavlák Sportcentrum Step 3:0
12.03.2018 19:00 7. Ibragim Aschabov SB Centrum 0:3
07.03.2018 21:00 7. David Polák Sportcentrum Step 0:3
27.02.2018 19:00 7. Jan Ambrož SportCentrum JEREMI 3:0
26.02.2018 18:00 7. Petr Beneš .Squashcentrum Strahov. 2:3
25.02.2018 11:00 7. Radek Brix Sportcentrum Step 3:0
22.12.2017 19:00 7. Jan Petrásek Hamr Záběhlice 3:1
20.12.2017 18:00 7. Jan Stanicek Squash Ohradní 1:3
18.12.2017 19:30 7. Petr Daneš Squash Ohradní 2:3
11.12.2017 19:00 7. Lukáš Vaculík Sportcentrum Step 3:1
26.11.2017 11:00 8. Matěj Procházka Squash Ohradní 3:1
24.11.2017 18:00 8. Jan Horňák 3:1
15.11.2017 21:00 8. Tomáš Jirák SB Centrum 3:0
06.11.2017 20:30 8. Petr Simek .Squashcentrum Strahov. 0:3 i
30.10.2017 19:00 9. Tomáš Jančar Hotel a Sportcentrum Čechie 3:0
24.10.2017 21:00 9. Ondřej Budík Hotel a Sportcentrum Čechie 3:1
24.10.2017 20:00 9. Standa Jaša Hotel a Sportcentrum Čechie 3:0 i
19.10.2017 18:00 9. Tomáš Volák 3:1
21.09.2017 21:00 9. Jiří Woš 3:0
14.09.2017 19:00 9. Petr Lohonka FitClub Kozák 3:1
11.09.2017 18:00 9. Tomáš Jirsa FitClub Kozák 3:0
07.09.2017 18:30 9. Jakub Průcha Squash Ohradní 3:1 i
01.09.2017 09:36 8. Mery Kejklíček S:S
30.08.2017 18:00 8. Petr Nešetřil Hotel a Sportcentrum Čechie 3:2
30.08.2017 08:40 8. Tomáš Volák 3:0 i
26.08.2017 11:00 8. Douglas Wong Hamr Záběhlice 0:3
01.08.2017 14:52 7. Rišo Hlásko S:S
30.07.2017 21:00 7. Ondřej Mokrý 1:3
26.07.2017 21:00 7. Lukáš Sobolčik Hamr Záběhlice 1:3
19.07.2017 20:00 7. Jan Kricka Hamr Záběhlice 0:3
26.06.2017 18:00 8. David Adamíra FitClub Kozák 0:3 i
25.06.2017 13:30 8. David Martínek Squash Ohradní 3:1
12.06.2017 19:00 8. Martin Zikmund Squash Ohradní 3:2 i
12.06.2017 18:00 8. Martin Havelka Squash Ohradní 3:1
29.05.2017 19:00 9. Jan Říha Squash Ohradní 3:1
24.05.2017 19:30 9. Břetislav Chamrád Hamr Záběhlice 3:2
23.05.2017 19:00 9. Adam Hradil .Squashcentrum Strahov. 3:2
02.05.2017 10:56 9. Petr Novotný S:S
30.04.2017 17:30 9. Michal Bretschneider 3:2
29.04.2017 17:00 9. Honza Kučera Squash Arena 3:0
26.04.2017 20:00 9. Jan Heřmánek Hamr Záběhlice 3:2
07.04.2017 18:00 9. Adam Kubný Hamr Záběhlice 2:3
21.03.2017 18:30 10. David Martínek Squash Ohradní 0:3
12.03.2017 17:00 10. Adam Hladík .Squashcentrum Strahov. 3:0
12.03.2017 11:00 10. Martin Soušek Hamr Záběhlice 3:1
26.02.2017 17:00 9. Jakub Průcha Squash Arena 2:3
25.02.2017 16:00 9. Radek Brix Squash Arena 2:3
12.02.2017 18:00 9. Jan Heřmánek Squash Ohradní 1:3
10.02.2017 17:00 9. Honza Kučera Sportcentrum Step 1:3
22.01.2017 18:00 10. Libor Straka 3:0
19.01.2017 19:00 10. Robert Rosenberg .Squashcentrum Strahov. 3:1
15.01.2017 18:00 10. Petr Nešetřil Sportcentrum Step 3:2 i
07.01.2017 15:00 10. Peter Paulis 3:0 i
22.09.2016 19:00 8. Lenka Hrbková Sportcentrum Step 0:3
20.09.2016 20:30 8. Lukáš Melichar Sportcentrum Step 1:3 i
18.09.2016 19:00 8. Matěj Procházka Sportcentrum Step 2:3 i
01.09.2016 17:36 9. Michal Keníž 3:0
30.08.2016 20:00 9. Ladislav Pecen .Squashcentrum Strahov. 2:3
20.08.2016 11:30 9. Milan Varga Hamr Záběhlice 3:0
11.08.2016 21:00 9. Ondřej Slabihoud SB Centrum 3:1
01.08.2016 11:06 8. Stanislav Pavlů S:S
14.07.2016 18:00 8. Sebastian Garcia .Squashcentrum Strahov. 0:3
11.07.2016 19:00 8. Břetislav Chamrád .Squash Haštal 1:3
30.06.2016 20:00 9. Libor Straka Sportcentrum Step 3:0
06.06.2016 21:00 9. Petra Vansová Hamr Záběhlice 3:1
01.02.2016 10:12 10. Petr Janský S:S
24.01.2016 10:00 10. Viktor Steppan FitClub Kozák 1:3
10.01.2016 12:00 10. Martin Šorma SportCentrum JEREMI 2:3
04.01.2016 11:30 9. Tomáš Jirsa S:S
04.01.2016 11:30 9. Tomáš Holomek S:S
30.11.2015 18:00 10. Pavel Málek FitClub Kozák 3:2
29.11.2015 18:00 10. Jan Šavel FitClub Kozák 3:0
19.11.2015 13:00 10. Radek Zachariáš Squash Ohradní 3:2
12.11.2015 13:00 10. Jiří Kurka Squash Ohradní 2:3
05.10.2015 09:44 7. Jakub Pirkl S:S
05.10.2015 09:44 7. Ondřej Branyš S:S
16.09.2015 16:00 7. Břetislav Chamrád Squash Ohradní 1:3
09.09.2015 19:00 7. Michal Rath .Squashcentrum Strahov. 0:3
02.09.2015 19:00 7. Jan Stanicek Squash Ohradní 0:3
01.09.2015 11:24 8. Sebastian Garcia S:S
25.08.2015 19:00 8. Jakub Průcha Chrpa Sport 0:3 i
06.08.2015 11:00 8. Tomáš Mokrejš Squash Ohradní 3:0
04.08.2015 19:00 8. Tomáš Jirák SB Centrum 3:0
01.08.2015 14:10 9. Jan Dvořák S:S
29.07.2015 19:00 9. Kamil Papež Hamr Záběhlice 0:3
23.07.2015 19:30 9. Karel Zeman SQUASHPOINT 3:0
20.07.2015 20:00 9. David Kubasek SQUASHPARK Cibulka 3:1
14.07.2015 19:30 9. Irena Košíčková Hamr Záběhlice 3:0
30.06.2015 17:00 10. Tomáš Venclovský 3:0
24.06.2015 16:00 10. Luboš Tonhauser Squash Ohradní 3:0
18.06.2015 20:00 10. Pavel Máčka Sportcentrum Step 3:0
17.06.2015 19:00 10. Petr Janský Squash Ohradní 3:1
29.05.2015 19:00 13. Petr Kotyza SPORTCENTRUM PRO-6 3:0
18.05.2015 21:00 13. Michal Cerman .Squashcentrum Strahov. 3:0
11.05.2015 11:00 13. Michal Kadlec Squash Ohradní 3:0 i
26.04.2015 11:00 12. Martin Fencl Sportcentrum Step 2:3
12.04.2015 11:00 12. Milan Muzikář SB Centrum 3:0
30.03.2015 19:30 12. Miroslav Zmeškal SPORTCENTRUM PRO-6 2:3
18.03.2015 12:00 12. Oto Holinka Squash Ohradní 3:2 i
15.03.2015 10:00 12. Richard Roušal SportCentrum JEREMI 1:3
09.03.2015 12:00 12. Adam Kubný Squash Ohradní 3:1
28.02.2015 11:00 12. Tomáš Bakule Sportcentrum Step 1:3
23.02.2015 12:30 12. Jakub Strauss Squash Ohradní 1:3
18.02.2015 12:00 12. Radek Zachariáš Squash Ohradní 3:1
14.01.2015 19:30 10. Martin Havelka Squash Ohradní 2:3
05.01.2015 12:30 11. Pavel Nádvorník S:S
20.12.2014 10:00 11. Tomáš Hejda Squash Ohradní 3:0 i
10.12.2014 19:00 11. Tomáš Kolomý FitClub Kozák 0:3
01.12.2014 14:16 10. Kristýna Hradílková 3:1
01.12.2014 14:16 10. David Hanák S:S
29.11.2014 16:00 10. Michal Kroupa Sportcentrum Step 1:3
22.11.2014 14:00 10. Tomáš Holomek Sportcentrum Step 1:3
29.10.2014 21:00 9. Ondřej Mokrý SportCentrum JEREMI 1:3
28.10.2014 10:00 9. Lukáš Melichar Sportcentrum Step 0:3
24.10.2014 19:00 9. Martin Havelka FitClub Kozák 3:2
22.09.2014 21:00 9. Petr Goluch .Squashcentrum Strahov. 2:3
10.09.2014 20:00 9. Tomáš Pavlíček SPORTCENTRUM PRO-6 2:3 i
04.09.2014 15:00 9. Jaroslav Jirků Squash Ohradní 3:2
03.09.2014 20:00 9. David Kubasek SB Centrum 3:0 i
29.08.2014 17:00 10. Grabowski Joachim Squash Ohradní 3:2
29.08.2014 12:00 10. Michala Fáberová Squash Ohradní 3:0 i
24.08.2014 20:00 10. Jaroslav Hlouš SPORTCENTRUM PRO-6 3:0
05.08.2014 20:00 10. Gabriela Kopřivová Sportcentrum Step 3:2
28.07.2014 21:00 9. Stanislav Pavlů Sportcentrum Step 1:3
23.07.2014 13:00 9. Tomáš Kos Squash Ohradní 2:3
23.07.2014 02:00 9. Martin Dvořák .Squash Haštal 0:3
17.07.2014 20:00 9. Karel Tesař Sportcentrum Step 3:1
17.06.2014 17:00 9. Petr Goluch .Squash Haštal 1:3
16.06.2014 20:00 9. Robin Capek SPORTCENTRUM PRO-6 3:1 i
11.06.2014 11:00 9. Oldřich Smola Squash Ohradní 2:3
04.06.2014 20:00 9. Jakub Tuháček Sportcentrum Step 3:2
29.05.2014 21:00 11. Jan Mokrý SportCentrum JEREMI 1:3
21.05.2014 21:00 11. Adam Nedvěd SportCentrum JEREMI 3:2
04.05.2014 14:00 11. Milan Muzikář Hamr Záběhlice 3:1
30.04.2014 11:00 12. Petr Pánek Squash Ohradní 3:0
29.04.2014 20:30 12. Pavel Hlaváč Sportcentrum Step 3:2 i
08.04.2014 21:00 12. Michal Vaněk SB Centrum 3:2 i
31.03.2014 19:00 11. Petr Blažek FitClub Kozák 2:3
22.03.2014 14:00 11. Jakub Průcha Squash Ohradní 1:3
19.03.2014 19:30 11. Leona Štefková Hamr Záběhlice 2:3
23.02.2014 09:00 12. Tomáš Dupal Sportcentrum Step 1:3 i
22.02.2014 09:00 12. Karel Tesař Sportcentrum Step 3:0
10.02.2014 21:00 12. Robert Pilař SportCentrum JEREMI 1:3 i
06.02.2014 20:00 12. Sebastian Dix SB Centrum 3:0
29.01.2014 14:00 13. Petr Velička Squash Ohradní 0:3
19.01.2014 10:00 13. Lucie Jarolímová Squash Ohradní 3:0
09.01.2014 20:30 13. Jan Zmeškal Sportcentrum Step 3:1 i
05.01.2014 16:00 14. Jakub Antoš .Squashcentrum Strahov. 3:1
12.12.2013 13:18 14. Jan Pivec 3:0
11.12.2013 17:00 14. Martin Picka Squash Ohradní 3:0 i
05.12.2013 18:00 14. Radek Kříž Squash Ohradní 3:0
01.12.2013 18:27 14. Robert Jůza S:S
21.11.2013 19:00 14. Jan Toušek SportCentrum JEREMI 3:1
17.11.2013 10:00 14. Jan Skříček Sportcentrum Step 0:3 i
13.11.2013 15:00 14. Jan Palán Squash Ohradní 3:2
04.11.2013 19:23 14. Štěpán Trojan S:S
03.11.2013 14:30 14. Tomáš Wiesner Squash Ohradní 2:3
31.10.2013 18:30 14. Michael Mikulič Squash Ohradní 3:0
24.10.2013 15:00 14. Jakub Román Squash Ohradní 0:3
24.09.2013 14:00 10. Veronika Kolínková Squash Ohradní 2:3
17.09.2013 18:00 10. Jindřich Hulín-Mihalec Squash Ohradní 1:3
09.09.2013 18:00 10. Tomáš Rojík Squash Ohradní 0:3
27.08.2013 20:00 11. Marek Andrt .Squashcentrum Strahov. 3:2
21.08.2013 20:00 11. Anežka Pohorská SportCentrum JEREMI 3:1
19.08.2013 20:00 11. Luděk Morávek .Squashcentrum Strahov. 3:1 i
19.07.2013 20:00 13. Hana Dvořáková Hotel a Sportcentrum Čechie 3:1
18.07.2013 20:00 13. Aneta Linhartová Sportcentrum Step 1:3
11.07.2013 20:00 13. Václav Procházka .Squashcentrum Strahov. 1:3
30.06.2013 20:00 14. Žaneta Huňková .Squash Haštal 3:1
27.06.2013 21:00 14. Jiří Hofbauer .Squashcentrum Strahov. 3:0
25.06.2013 21:00 14. Vojtěch Zehnálek .Squashcentrum Strahov. 3:0
10.06.2013 19:30 14. Tomáš Palaj Squash Ohradní 3:0
03.06.2013 00:27 16. Katerina K S:S
22.05.2013 20:00 16. Michal Kovář Sport Centrum Evropská 0:3
28.04.2013 20:30 15. Marek Kurka Hamr Záběhlice 0:3
23.04.2013 12:00 15. David Petrbok Squash Ohradní 1:3
22.04.2013 20:00 15. Markéta Mikulková Sportcentrum Step 3:2
08.04.2013 17:30 15. Tomáš Rojík Squash Ohradní 0:3
01.04.2013 18:34 16. Radek Arnošt S:S
27.03.2013 21:00 16. Kateřina Štromerová SB Centrum 3:1
25.03.2013 22:00 16. Jindřich Hulín-Mihalec Hamr Záběhlice 3:1
18.03.2013 21:00 16. Lucie Krejbichová Hamr Záběhlice 3:2
- - 16. Jana Musilová 3:S
- - 16. David Sýkora 3:S i
- - 13. David Petrbok 3:S
- - 11. Andrej Bosanac 3:S i
- - 10. Lucie Halamová 3:S
- - 13. Libor Straka 3:S
- - 11. Šimon Rajčan 3:S i
- - 12. Filip Řezníček 3:S i
- - 11. Pavel Hojgr 3:S
- - 9. Richard Kuk 3:S
- - 9. Tomáš Jirák S:3 i
- - 11. Martin Soušek 3:S
- - 10. Zdeněk Rybola S:3 i
- - 10. Petr Goluch S:3 i
- - 10. Milan Muzikář S:3
- - 12. Lukáš Krofta 3:S i
- - 12. Tomáš Mokrejš S:3 i
- - 12. Lenka Geigerová 3:S i
- - 13. Filip Havránek 3:S i
- - 9. Petr Altman S:3
- - 9. Lukáš Vejvoda S:3
- - 9. Jirka Paduch S:3
- - 9. Petr Goluch S:3
- - 9. Richard Zezulka S:3
- - 9. Jaroslav Jirků S:3 i
- - 10. Eliška Radinová 3:S
- - 10. Michal Strnad 3:S
- - 9. Jiri Kuksa 3:S
- - 9. Iva Marešová 3:S i
- - 8. Jaroslav Jirků S:3 i
- - 8. Jan Jícha S:3 i
- - 10. Tomáš Volák S:3 i
- - 10. Filip Velemínský 3:S
- - 10. Iva Marešová 3:S i
- - 9. Lukáš Pospíchal 3:S
- - 7. Filip Velemínský 3:S
- - 7. Tomáš Jančar 3:S
- - 7. Petr Nešetřil S:3
- - 8. Filip Velemínský 3:S
- - 5. Miroslav Frayer 3:S i

Tvůj komentář: vyrovnana hra

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: gg

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru. Určitě nejlepší hra, co si pamatuju! Ať se ti daří dál!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky, dobrej zápas

Tvůj komentář: Odehrano 30.8.

Soupeřův komentář: Opět nekomunikuje

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Teplíčko, ale super pinknutí :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Skvělý zápas ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dnes mi to nejak nevyslo :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: peníze jsem ti poslal do "ligové" peneženky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dlouho jsem si tak nezaběhal. Díky za napínavý zápas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Měl jsem vic štěstí. příště

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dobrá hra !

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobrá bitva :-)

Tvůj komentář: mozna to bylo 3:1 kdyztak to oprav :D

Soupeřův komentář: Je to tak správně. Dostal jsem na prdel :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Utrpěl jsem výhru. Z mé strany hrozný zápas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tezkej klepec :) diky za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky

Tvůj komentář: doufam ze jsem to dal spravne :P uz si nepamatuju kolik sme to hrali, kdyztak napis kubovi

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: supr hra

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: tesny sety skoda

Tvůj komentář: nevim v kolik to bylo ale to je jedno :D

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za suprovou hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Alespoň že bez kanára no :) Díky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: prosim o smazani vysledku, jeste jsme spolu nehrali a doufam, ze aspon set uhraju... :)

Tvůj komentář: dopadlo to 1:3 ale jinak dobry :DD

Soupeřův komentář: ráno to bylo dost krutý. díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hru!

Tvůj komentář: nedostavil se na domluveny zapas / nereagoval na dalsi terminy

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nereagoval na zadny termin a zadny termin nevypsal

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Bohuzel to nevyslo, ale stihl se omluvit tak davam 100% spolehlivost ;)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: sry, zranil jsem se

Tvůj komentář: nejak uz to nevyslo, sorry

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Škoda těch ukradených věcí. Snad příště.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Škoda, příště!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zdravotní důvody, naražený palec u nohy. Doufám že se sejdeme v jiném kole.

Tvůj komentář: zapomel jsem ze to mame dneska hrat, skoda ze to nepripomina...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: viz. sms

Tvůj komentář: vzdal to :/

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: už druhý přijmutý termín bez jakékoliv reakce...sorry

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Nemoc.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tento člověk má těžce v piči. Odpovědi na sms á 48 hodin, nakonec nepřijde na zápas bez jediné zprávy.

Tvůj komentář: Jsem nemocny sorry Jirko, zahrajem si jindy, treba na Ohradni :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Prestal komunikovat

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: nemoc

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Omlouvám se, ale kvůli pracovním a osobním povinnostem to nejsem schopen už odehrát

Stáhnout do CSV

Letní sezóna 2018

5. liga B 120 bodů 5 hráčů

Ondřej Budík, Petr Bena, Petr Nešetřil, Petr Daneš, Miroslav Frayer

  O.B. P.B. P.N. P.D. M.F. rozdíl setů  
1. Ondřej Budík (16243) × 3:2 3:1 : 3:S 6 150 b.
2. Petr Bena (17578) 2:3 × 3:2 : 3:S 3 143 b.
3. Petr Nešetřil (26013) 1:3 2:3 × : 3:S 0 136 b.
4. Petr Daneš (10421) : : : × 3:S 3 130 b.
5. Miroslav Frayer (10627) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 120 b.

Jarní sezóna 2018

7. liga D 165 bodů 5 hráčů

Jaroslav Tupý, George Pindak, Petr Bena, Jan Heřmánek, Adam Kubný

  J.T. G.P. P.B. J.H. A.K. rozdíl setů  
1. Jaroslav Tupý (29871) × 3:1 1:3 3:0 3:1 5 202 b.
2. George Pindak (27382) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 202 b.
3. Petr Bena (17578) 3:1 2:3 × 3:1 3:1 5 202 b.
4. Jan Heřmánek (16137) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 178 b.
5. Adam Kubný (20784) 1:3 0:3 1:3 1:3 × -9 171 b.
8. liga B 150 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Radek Zachariáš, Jan Račanský, Přemysl Pavlák, Filip Velemínský

  P.B. R.Z. J.R. P.P. F.V. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:0 1:3 3:0 3:S 7 188 b.
2. Radek Zachariáš (14482) 0:3 × 3:0 3:2 3:S 4 182 b.
3. Jan Račanský (14985) 3:1 0:3 × 3:2 3:S 3 180 b.
4. Přemysl Pavlák (16192) 0:3 2:3 2:3 × 3:S -2 168 b.
5. Filip Velemínský (26083) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 150 b.
7. liga D 165 bodů 5 hráčů

Ibragim Aschabov, David Polák, Petr Nešetřil, Petr Bena, Tomáš Jančar

  I.A. D.P. P.N. P.B. T.J. rozdíl setů  
1. Ibragim Aschabov (21187) × 3:2 3:1 3:0 3:S 9 208 b.
2. David Polák (13138) 2:3 × 3:0 3:0 3:S 8 205 b.
3. Petr Nešetřil (26013) 1:3 0:3 × 3:S 3:S 1 187 b.
4. Petr Bena (17578) 0:3 0:3 S:3 × 3:S -6 175 b.
5. Tomáš Jančar (23455) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 165 b.
7. liga A 165 bodů 5 hráčů

Petr Beneš, Petr Bena, Filip Velemínský, Jan Ambrož, Radek Brix

  P.B. P.B. F.V. J.A. R.B. rozdíl setů  
1. Petr Beneš (17328) × 3:2 3:S 3:0 3:0 10 210 b.
2. Petr Bena (17578) 2:3 × 3:S 3:0 3:0 8 205 b.
3. Filip Velemínský (26083) S:3 S:3 × S:3 3:0 -6 178 b.
4. Jan Ambrož (24898) 0:3 0:3 3:S × 1:3 -5 177 b.
5. Radek Brix (16736) 0:3 0:3 0:3 3:1 × -7 176 b.

Podzimní sezóna 2017

7. liga A 180 bodů 5 hráčů

Jan Stanicek, Petr Daneš, Petr Bena, Jan Petrásek, Lukáš Vaculík

  J.S. P.D. P.B. J.P. L.V. rozdíl setů  
1. Jan Stanicek (20074) × 1:3 3:1 3:1 3:1 4 215 b.
2. Petr Daneš (10421) 3:1 × 3:2 S:3 3:0 3 213 b.
3. Petr Bena (17578) 1:3 2:3 × 3:1 3:1 1 208 b.
4. Jan Petrásek (16347) 1:3 3:S 1:3 × 3:S 2 204 b.
5. Lukáš Vaculík (25943) 1:3 0:3 1:3 S:3 × -10 184 b.
8. liga B 165 bodů 5 hráčů

Petr Simek, Petr Bena, Jan Horňák, Tomáš Jirák, Matěj Procházka

  P.S. P.B. J.H. T.J. M.P. rozdíl setů  
1. Petr Simek (11159) × 3:0 3:1 S:3 3:1 4 200 b.
2. Petr Bena (17578) 0:3 × 3:1 3:0 3:1 4 200 b.
3. Jan Horňák (25919) 1:3 1:3 × 3:1 3:0 1 193 b.
4. Tomáš Jirák (11042) 3:S 0:3 1:3 × 3:2 -1 186 b.
5. Matěj Procházka (21890) 1:3 1:3 0:3 2:3 × -8 173 b.
9. liga B 150 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Ondřej Budík, Tomáš Jančar, Tomáš Volák, Standa Jaša

  P.B. O.B. T.J. T.V. S.J. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:1 3:0 3:1 3:0 10 198 b.
2. Ondřej Budík (16243) 1:3 × 3:1 1:3 3:0 1 178 b.
3. Tomáš Jančar (23455) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 176 b.
4. Tomáš Volák (18964) 1:3 3:1 1:3 × 3:2 -1 174 b.
5. Standa Jaša (23980) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 154 b.

Letní sezóna 2017

9. liga C 90 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Jakub Průcha, Jiří Woš, Tomáš Jirsa, Petr Lohonka

  P.B. J.P. J.W. T.J. P.L. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:1 3:0 3:0 3:1 10 138 b.
2. Jakub Průcha (15172) 1:3 × 3:0 3:0 3:2 5 127 b.
3. Jiří Woš (27157) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 -1 114 b.
4. Tomáš Jirsa (18119) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 103 b.
5. Petr Lohonka (23308) 1:3 2:3 0:3 1:3 × -8 98 b.
8. liga B 105 bodů 5 hráčů

Douglas Wong, Tomáš Volák, Petr Nešetřil, Petr Bena, Mery Kejklíček

  D.W. T.V. P.N. P.B. M.K. rozdíl setů  
1. Douglas Wong (28052) × 2:3 3:2 3:0 3:1 5 142 b.
2. Tomáš Volák (18964) 3:2 × 3:2 0:3 3:1 1 134 b.
3. Petr Nešetřil (26013) 2:3 2:3 × 2:3 3:S 0 127 b.
4. Petr Bena (17578) 0:3 3:0 3:2 × S:S 1 122 b.
5. Mery Kejklíček (11544) 1:3 1:3 S:3 S:S × -7 104 b.
7. liga A 120 bodů 5 hráčů

Lukáš Sobolčik, Jan Kricka, Ondřej Mokrý, Petr Bena, Rišo Hlásko

  L.S. J.K. O.M. P.B. R.H. rozdíl setů  
1. Lukáš Sobolčik (21857) × 3:2 3:1 3:1 3:0 8 164 b.
2. Jan Kricka (23625) 2:3 × 3:0 3:0 S:S 5 145 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 0:3 × 3:1 3:2 -2 142 b.
4. Petr Bena (17578) 1:3 0:3 1:3 × S:S -7 119 b.
5. Rišo Hlásko (20159) 0:3 S:S 2:3 S:S × -4 114 b.
8. liga D 105 bodů 5 hráčů

Petr Bena, David Adamíra, David Martínek, Martin Zikmund, Martin Havelka

  P.B. D.A. D.M. M.Z. M.H. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 0:3 3:1 3:2 3:1 2 136 b.
2. David Adamíra (18011) 3:0 × 3:0 3:2 S:S 7 135 b.
3. David Martínek (13572) 1:3 0:3 × 3:2 3:0 -1 129 b.
4. Martin Zikmund (16898) 2:3 2:3 2:3 × 3:1 -1 128 b.
5. Martin Havelka (19602) 1:3 S:S 0:3 1:3 × -7 104 b.

Jarní sezóna 2017

9. liga D 165 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Adam Hradil, Břetislav Chamrád, Jan Říha, Lukáš Pospíchal

  P.B. A.H. B.C. J.Ř. L.P. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:2 3:2 3:1 3:S 7 204 b.
2. Adam Hradil (23976) 2:3 × 3:0 3:1 3:S 7 203 b.
3. Břetislav Chamrád (10310) 2:3 0:3 × 3:1 3:S 1 190 b.
4. Jan Říha (10469) 1:3 1:3 1:3 × 3:S -3 181 b.
5. Lukáš Pospíchal (26798) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 165 b.
9. liga C 165 bodů 6 hráčů

Jan Heřmánek, Michal Bretschneider, Petr Bena, Honza Kučera, Adam Kubný, Petr Novotný

  J.H. M.B. P.B. H.K. A.K. P.N. rozdíl setů  
1. Jan Heřmánek (16137) × 3:2 2:3 0:3 3:1 3:1 1 193 b.
2. Michal Bretschneider (18395) 2:3 × 2:3 3:1 1:3 3:0 1 192 b.
3. Petr Bena (17578) 3:2 3:2 × 3:0 2:3 S:S 4 189 b.
4. Honza Kučera (19383) 3:0 1:3 0:3 × 3:0 1:3 -1 189 b.
5. Adam Kubný (20784) 1:3 3:1 3:2 0:3 × 2:3 -3 186 b.
6. Petr Novotný (23269) 1:3 0:3 S:S 3:1 3:2 × -2 179 b.
10. liga B 150 bodů 6 hráčů

David Martínek, Petr Bena, Adam Hladík, Martin Soušek, Iva Marešová, Filip Velemínský

  D.M. P.B. A.H. M.S. I.M. F.V. rozdíl setů  
1. David Martínek (13572) × 3:0 3:0 3:1 3:S 3:S 14 196 b.
2. Petr Bena (17578) 0:3 × 3:0 3:1 3:S 3:S 8 185 b.
3. Adam Hladík (15132) 0:3 0:3 × 3:1 3:S 3:S 2 175 b.
4. Martin Soušek (15978) 1:3 1:3 1:3 × 3:S 3:2 -2 170 b.
5. Iva Marešová (10045) S:3 S:3 S:3 S:3 × 3:S -9 158 b.
6. Filip Velemínský (26083) S:3 S:3 S:3 2:3 S:3 × -13 153 b.
9. liga D 165 bodů 5 hráčů

Honza Kučera, Jan Heřmánek, Radek Brix, Jakub Průcha, Petr Bena

  H.K. J.H. R.B. J.P. P.B. rozdíl setů  
1. Honza Kučera (19383) × S:3 3:0 3:1 3:1 4 200 b.
2. Jan Heřmánek (16137) 3:S × 1:3 3:2 3:1 4 197 b.
3. Radek Brix (16736) 0:3 3:1 × 3:2 3:2 1 194 b.
4. Jakub Průcha (15172) 1:3 2:3 2:3 × 3:2 -3 184 b.
5. Petr Bena (17578) 1:3 1:3 2:3 2:3 × -6 177 b.

Podzimní sezóna 2016

10. liga A 135 bodů 6 hráčů

Petr Bena, Petr Nešetřil, Tomáš Volák, Robert Rosenberg, Peter Paulis, Libor Straka

  P.B. P.N. T.V. R.R. P.P. L.S. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:2 S:3 3:1 3:0 3:0 6 172 b.
2. Petr Nešetřil (26013) 2:3 × 3:1 3:2 3:2 3:1 5 170 b.
3. Tomáš Volák (18964) 3:S 1:3 × 2:3 3:2 3:1 3 164 b.
4. Robert Rosenberg (24870) 1:3 2:3 3:2 × 3:1 3:2 1 163 b.
5. Peter Paulis (22100) 0:3 2:3 2:3 1:3 × 3:S -4 151 b.
6. Libor Straka (12673) 0:3 1:3 1:3 2:3 S:3 × -11 141 b.

Letní sezóna 2016

8. liga B 105 bodů 5 hráčů

Jan Jícha, Lenka Hrbková, Matěj Procházka, Lukáš Melichar, Petr Bena

  J.J. L.H. M.P. L.M. P.B. rozdíl setů  
1. Jan Jícha (24743) × 3:2 3:1 3:0 3:S 9 148 b.
2. Lenka Hrbková (10071) 2:3 × 3:0 2:3 3:0 4 139 b.
3. Matěj Procházka (21890) 1:3 0:3 × 3:0 3:2 -1 129 b.
4. Lukáš Melichar (10655) 0:3 3:2 0:3 × 3:1 -3 125 b.
5. Petr Bena (17578) S:3 0:3 2:3 1:3 × -9 111 b.
9. liga D 90 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Ladislav Pecen, Milan Varga, Michal Keníž, Ondřej Slabihoud

  P.B. L.P. M.V. M.K. O.S. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 2:3 3:0 3:0 3:1 7 131 b.
2. Ladislav Pecen (16984) 3:2 × S:3 3:0 3:S 4 122 b.
3. Milan Varga (23622) 0:3 3:S × 1:3 3:S 1 112 b.
4. Michal Keníž (12736) 0:3 0:3 3:1 × 3:S -1 111 b.
5. Ondřej Slabihoud (10444) 1:3 S:3 S:3 S:3 × -11 92 b.
8. liga D 105 bodů 5 hráčů

Sebastian Garcia, Břetislav Chamrád, Jaroslav Jirků, Stanislav Pavlů, Petr Bena

  S.G. B.C. J.J. S.P. P.B. rozdíl setů  
1. Sebastian Garcia (18957) × S:S 3:0 3:S 3:0 9 136 b.
2. Břetislav Chamrád (10310) S:S × 3:0 3:1 3:1 7 135 b.
3. Jaroslav Jirků (16567) 0:3 0:3 × 3:1 3:S -1 126 b.
4. Stanislav Pavlů (17980) S:3 1:3 1:3 × S:S -7 104 b.
5. Petr Bena (17578) 0:3 1:3 S:3 S:S × -8 102 b.
9. liga C 90 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Petra Vansová, Libor Straka, Iva Marešová, Jiri Kuksa

  P.B. P.V. L.S. I.M. J.K. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:1 3:0 3:S 3:S 11 134 b.
2. Petra Vansová (25076) 1:3 × 3:0 2:3 3:S 3 119 b.
3. Libor Straka (12673) 0:3 0:3 × 3:1 3:S -1 111 b.
4. Iva Marešová (10045) S:3 3:2 1:3 × 3:S -1 111 b.
5. Jiri Kuksa (24262) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.

Podzimní sezóna 2015

10. liga A 120 bodů 6 hráčů

Viktor Steppan, Martin Šorma, Petr Janský, Petr Bena, Michal Strnad, Eliška Radinová

  V.S. M.Š. P.J. P.B. M.S. E.R. rozdíl setů  
1. Viktor Steppan (20746) × 3:2 0:3 3:1 3:S 3:S 6 152 b.
2. Martin Šorma (17417) 2:3 × 2:3 3:2 3:0 3:S 5 152 b.
3. Petr Janský (21585) 3:0 3:2 × S:S 3:S 3:S 10 150 b.
4. Petr Bena (17578) 1:3 2:3 S:S × 3:S 3:S 3 137 b.
5. Michal Strnad (21265) S:3 0:3 S:3 S:3 × 3:S -9 128 b.
6. Eliška Radinová (10101) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 120 b.
9. liga C 135 bodů 5 hráčů

Richard Zezulka, Jaroslav Jirků, Tomáš Jirsa, Tomáš Holomek, Petr Bena

  R.Z. J.J. T.J. T.H. P.B. rozdíl setů  
1. Richard Zezulka (23556) × 3:2 3:2 3:S 3:S 8 173 b.
2. Jaroslav Jirků (16567) 2:3 × 2:3 3:S 3:S 4 163 b.
3. Tomáš Jirsa (18119) 2:3 3:2 × 1:3 S:S -2 145 b.
4. Tomáš Holomek (10701) S:3 S:3 3:1 × S:S -4 141 b.
5. Petr Bena (17578) S:3 S:3 S:S S:S × -6 125 b.
10. liga C 120 bodů 5 hráčů

Jiří Kurka, Petr Bena, Radek Zachariáš, Pavel Málek, Jan Šavel

  J.K. P.B. R.Z. P.M. J.Š. rozdíl setů  
1. Jiří Kurka (21036) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 168 b.
2. Petr Bena (17578) 2:3 × 3:2 3:2 3:0 4 155 b.
3. Radek Zachariáš (14482) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 2 150 b.
4. Pavel Málek (13804) 0:3 2:3 0:3 × 3:0 -4 137 b.
5. Jan Šavel (17067) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 120 b.
9. liga B 135 bodů 5 hráčů

Petr Altman, Lukáš Vejvoda, Jirka Paduch, Petr Goluch, Petr Bena

  P.A. L.V. J.P. P.G. P.B. rozdíl setů  
1. Petr Altman (21358) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 180 b.
2. Lukáš Vejvoda (20240) 2:3 × 3:0 3:2 3:S 6 171 b.
3. Jirka Paduch (10654) 0:3 0:3 × 3:2 3:S -2 154 b.
4. Petr Goluch (10997) 0:3 2:3 2:3 × 3:S -2 153 b.
5. Petr Bena (17578) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 135 b.

Letní sezóna 2015

7. liga A 105 bodů 6 hráčů

Jan Stanicek, Michal Rath, Jakub Pirkl, Břetislav Chamrád, Ondřej Branyš, Petr Bena

  J.S. M.R. J.P. B.C. O.B. P.B. rozdíl setů  
1. Jan Stanicek (20074) × 3:2 3:2 0:3 3:0 3:0 5 140 b.
2. Michal Rath (10407) 2:3 × 1:3 3:0 3:S 3:0 6 139 b.
3. Jakub Pirkl (16403) 2:3 3:1 × 3:0 3:S S:S 7 131 b.
4. Břetislav Chamrád (10310) 3:0 0:3 0:3 × 1:3 3:1 -3 126 b.
5. Ondřej Branyš (22734) 0:3 S:3 S:3 3:1 × S:S -7 110 b.
6. Petr Bena (17578) 0:3 0:3 S:S 1:3 S:S × -8 99 b.
8. liga B 90 bodů 5 hráčů

Jakub Průcha, Petr Bena, Tomáš Jirák, Tomáš Mokrejš, Sebastian Garcia

  J.P. P.B. T.J. T.M. S.G. rozdíl setů  
1. Jakub Průcha (15172) × 3:0 2:3 3:2 3:S 6 126 b.
2. Petr Bena (17578) 0:3 × 3:0 3:0 S:S 3 111 b.
3. Tomáš Jirák (11042) 3:2 0:3 × 1:3 3:S -1 111 b.
4. Tomáš Mokrejš (20737) 2:3 0:3 3:1 × 0:3 -5 105 b.
5. Sebastian Garcia (18957) S:3 S:S S:3 3:0 × -3 98 b.
9. liga A 75 bodů 6 hráčů

Kamil Papež, Petr Bena, David Kubasek, Irena Košíčková, Jan Dvořák, Karel Zeman

  K.P. P.B. D.K. I.K. J.D. K.Z. rozdíl setů  
1. Kamil Papež (22050) × 3:0 0:3 3:1 3:S 3:S 8 110 b.
2. Petr Bena (17578) 0:3 × 3:1 3:0 S:S 3:0 5 101 b.
3. David Kubasek (19478) 3:0 1:3 × 3:2 S:S 3:S 5 98 b.
4. Irena Košíčková (22913) 1:3 0:3 2:3 × 3:1 3:S -1 97 b.
5. Jan Dvořák (16768) S:3 S:S S:S 1:3 × 3:S -2 77 b.
6. Karel Zeman (22107) S:3 0:3 S:3 S:3 S:3 × -15 75 b.
10. liga B 60 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Petr Janský, Pavel Máčka, Luboš Tonhauser, Tomáš Venclovský

  P.B. P.J. P.M. L.T. T.V. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 110 b.
2. Petr Janský (21585) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 5 97 b.
3. Pavel Máčka (14381) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 88 b.
4. Luboš Tonhauser (20541) 0:3 1:3 0:3 × 3:1 -6 73 b.
5. Tomáš Venclovský (17855) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 62 b.

Jarní sezóna 2015

13. liga D 90 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Michal Cerman, Michal Kadlec, Filip Havránek, Petr Kotyza

  P.B. M.C. M.K. F.H. P.K. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:0 3:0 3:S 3:0 12 139 b.
2. Michal Cerman (20687) 0:3 × 3:S 3:1 3:2 3 120 b.
3. Michal Kadlec (21958) 0:3 S:3 × 3:1 3:0 -1 114 b.
4. Filip Havránek (14582) S:3 1:3 1:3 × 3:2 -6 103 b.
5. Petr Kotyza (18512) 0:3 2:3 0:3 2:3 × -8 98 b.
12. liga B 120 bodů 5 hráčů

Milan Muzikář, Martin Fencl, Tomáš Mokrejš, Petr Bena, Lenka Geigerová

  M.M. M.F. T.M. P.B. L.G. rozdíl setů  
1. Milan Muzikář (17570) × 3:1 3:2 0:3 3:S 3 150 b.
2. Martin Fencl (18546) 1:3 × 3:2 3:2 3:2 1 149 b.
3. Tomáš Mokrejš (20737) 2:3 2:3 × 3:S 3:1 3 149 b.
4. Petr Bena (17578) 3:0 2:3 S:3 × 3:S 2 147 b.
5. Lenka Geigerová (18862) S:3 2:3 1:3 S:3 × -9 126 b.
12. liga A 120 bodů 5 hráčů

Richard Roušal, Miroslav Zmeškal, Petr Bena, Adam Kubný, Oto Holinka

  R.R. M.Z. P.B. A.K. O.H. rozdíl setů  
1. Richard Roušal (21267) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 168 b.
2. Miroslav Zmeškal (15403) 1:3 × 3:2 3:0 3:1 4 155 b.
3. Petr Bena (17578) 1:3 2:3 × 3:1 3:2 0 146 b.
4. Adam Kubný (20784) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 133 b.
5. Oto Holinka (12703) 0:3 1:3 2:3 1:3 × -8 128 b.
12. liga B 120 bodů 5 hráčů

Jakub Strauss, Tomáš Bakule, Petr Bena, Radek Zachariáš, Lukáš Krofta

  J.S. T.B. P.B. R.Z. L.K. rozdíl setů  
1. Jakub Strauss (19140) × 3:2 3:1 3:2 3:1 6 160 b.
2. Tomáš Bakule (10214) 2:3 × 3:1 2:3 3:2 1 148 b.
3. Petr Bena (17578) 1:3 1:3 × 3:1 3:S 1 145 b.
4. Radek Zachariáš (14482) 2:3 3:2 1:3 × 3:2 -1 144 b.
5. Lukáš Krofta (20264) 1:3 2:3 S:3 2:3 × -7 130 b.

Podzimní sezóna 2014

10. liga A 135 bodů 5 hráčů

Martin Havelka, Zdeněk Rybola, Petr Goluch, Milan Muzikář, Petr Bena

  M.H. Z.R. P.G. M.M. P.B. rozdíl setů  
1. Martin Havelka (19602) × 3:2 3:2 3:0 3:2 6 175 b.
2. Zdeněk Rybola (19650) 2:3 × 3:2 3:0 3:S 6 171 b.
3. Petr Goluch (10997) 2:3 2:3 × 3:0 3:S 4 166 b.
4. Milan Muzikář (17570) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 145 b.
5. Petr Bena (17578) 2:3 S:3 S:3 S:3 × -10 139 b.
11. liga A 120 bodů 5 hráčů

Tomáš Kolomý, Tomáš Hejda, Petr Bena, Martin Soušek, Pavel Nádvorník

  T.K. T.H. P.B. M.S. P.N. rozdíl setů  
1. Tomáš Kolomý (20652) × 3:0 3:0 3:S 3:1 11 167 b.
2. Tomáš Hejda (21142) 0:3 × 0:3 3:S 3:0 0 143 b.
3. Petr Bena (17578) 0:3 3:0 × 3:S S:S 3 138 b.
4. Martin Soušek (16527) S:3 S:3 S:3 × S:S -9 115 b.
5. Pavel Nádvorník (19627) 1:3 0:3 S:S S:S × -5 112 b.
10. liga B 135 bodů 5 hráčů

Michal Kroupa, Tomáš Holomek, Kristýna Hradílková, Petr Bena, David Hanák

  M.K. T.H. K.H. P.B. D.H. rozdíl setů  
1. Michal Kroupa (11173) × 3:2 3:1 3:1 S:S 5 161 b.
2. Tomáš Holomek (10701) 2:3 × 3:0 3:1 S:S 4 158 b.
3. Kristýna Hradílková (17400) 1:3 0:3 × 1:3 3:1 -5 150 b.
4. Petr Bena (17578) 1:3 1:3 3:1 × S:S -2 145 b.
5. David Hanák (17230) S:S S:S 1:3 S:S × -2 122 b.
9. liga B 150 bodů 5 hráčů

Lukáš Melichar, Ondřej Mokrý, Tomáš Jirák, Martin Havelka, Petr Bena

  L.M. O.M. T.J. M.H. P.B. rozdíl setů  
1. Lukáš Melichar (10655) × 3:0 3:1 2:3 3:0 7 191 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 × 2:3 3:0 3:1 1 178 b.
3. Tomáš Jirák (11042) 1:3 3:2 × 2:3 3:S 1 175 b.
4. Martin Havelka (19602) 3:2 0:3 3:2 × 2:3 -2 172 b.
5. Petr Bena (17578) 0:3 1:3 S:3 3:2 × -7 161 b.

Letní sezóna 2014

9. liga B 105 bodů 6 hráčů

Tomáš Pavlíček, Petr Bena, Petr Goluch, Jaroslav Jirků, David Kubasek, Richard Kuk

  T.P. P.B. P.G. J.J. D.K. R.K. rozdíl setů  
1. Tomáš Pavlíček (20266) × 3:2 3:1 2:3 3:0 3:S 8 143 b.
2. Petr Bena (17578) 2:3 × 2:3 3:2 3:0 3:S 5 137 b.
3. Petr Goluch (10997) 1:3 3:2 × 2:3 3:0 3:S 4 135 b.
4. Jaroslav Jirků (16567) 3:2 2:3 3:2 × 2:3 3:S 3 134 b.
5. David Kubasek (19478) 0:3 0:3 0:3 3:2 × 3:S -5 120 b.
6. Richard Kuk (18344) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 105 b.
10. liga A 90 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Jaroslav Hlouš, Grabowski Joachim, Gabriela Kopřivová, Michala Fáberová

  P.B. J.H. G.J. G.K. M.F. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:0 3:2 3:2 3:0 8 134 b.
2. Jaroslav Hlouš (19141) 0:3 × 3:2 3:1 3:1 2 121 b.
3. Grabowski Joachim (20045) 2:3 2:3 × 3:0 3:2 2 120 b.
4. Gabriela Kopřivová (19401) 2:3 1:3 0:3 × 3:S -3 106 b.
5. Michala Fáberová (20279) 0:3 1:3 2:3 S:3 × -9 96 b.
9. liga B 105 bodů 5 hráčů

Martin Dvořák, Stanislav Pavlů, Tomáš Kos, Karel Tesař, Petr Bena

  M.D. S.P. T.K. K.T. P.B. rozdíl setů  
1. Martin Dvořák (13716) × 3:2 3:0 3:1 3:0 9 151 b.
2. Stanislav Pavlů (17980) 2:3 × 3:2 1:3 3:1 0 131 b.
3. Tomáš Kos (18308) 0:3 2:3 × 3:2 3:2 -2 127 b.
4. Karel Tesař (17338) 1:3 3:1 2:3 × 1:3 -3 124 b.
5. Petr Bena (17578) 0:3 1:3 2:3 3:1 × -4 122 b.
9. liga C 90 bodů 5 hráčů

Petr Goluch, Oldřich Smola, Petr Bena, Jakub Tuháček, Robin Capek

  P.G. O.S. P.B. J.T. R.C. rozdíl setů  
1. Petr Goluch (10997) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 138 b.
2. Oldřich Smola (14858) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 127 b.
3. Petr Bena (17578) 1:3 2:3 × 3:2 3:1 0 116 b.
4. Jakub Tuháček (17053) 0:3 0:3 2:3 × 3:0 -4 107 b.
5. Robin Capek (19703) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 92 b.

Jarní sezóna 2014

11. liga D 135 bodů 5 hráčů

Jan Mokrý, Petr Bena, Adam Nedvěd, Milan Muzikář, Pavel Hojgr

  J.M. P.B. A.N. M.M. P.H. rozdíl setů  
1. Jan Mokrý (16442) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 180 b.
2. Petr Bena (17578) 1:3 × 3:2 3:1 3:S 4 167 b.
3. Adam Nedvěd (19679) 1:3 2:3 × 3:0 1:3 -2 156 b.
4. Milan Muzikář (17570) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 147 b.
5. Pavel Hojgr (10457) S:3 S:3 3:1 S:3 × -7 146 b.
12. liga C 120 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Petr Pánek, Filip Řezníček, Pavel Hlaváč, Michal Vaněk

  P.B. P.P. F.Ř. P.H. M.V. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:0 3:S 3:2 3:2 8 161 b.
2. Petr Pánek (19299) 0:3 × 3:S 3:2 3:1 3 150 b.
3. Filip Řezníček (11224) S:3 S:3 × 3:1 3:0 -1 144 b.
4. Pavel Hlaváč (11060) 2:3 2:3 1:3 × 3:0 -1 143 b.
5. Michal Vaněk (16628) 2:3 1:3 0:3 0:3 × -9 126 b.
11. liga B 135 bodů 5 hráčů

Jakub Průcha, Leona Štefková, Petr Blažek, Petr Bena, Šimon Rajčan

  J.P. L.Š. P.B. P.B. Š.R. rozdíl setů  
1. Jakub Průcha (15172) × 2:3 3:1 3:1 3:0 6 174 b.
2. Leona Štefková (11802) 3:2 × 2:3 3:2 3:0 4 170 b.
3. Petr Blažek (16109) 1:3 3:2 × 3:2 3:S 3 165 b.
4. Petr Bena (17578) 1:3 2:3 2:3 × 3:S -1 155 b.
5. Šimon Rajčan (12900) 0:3 0:3 S:3 S:3 × -12 135 b.
12. liga D 120 bodů 5 hráčů

Robert Pilař, Tomáš Dupal, Petr Bena, Karel Tesař, Sebastian Dix

  R.P. T.D. P.B. K.T. S.D. rozdíl setů  
1. Robert Pilař (19281) × 3:2 3:1 3:2 3:0 7 162 b.
2. Tomáš Dupal (16850) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 161 b.
3. Petr Bena (17578) 1:3 1:3 × 3:0 3:0 2 150 b.
4. Karel Tesař (17338) 2:3 0:3 0:3 × 3:0 -4 137 b.
5. Sebastian Dix (19539) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 120 b.

Podzimní sezóna 2013

13. liga C 105 bodů 5 hráčů

Petr Velička, Petr Bena, Jan Zmeškal, Lucie Jarolímová, Libor Straka

  P.V. P.B. J.Z. L.J. L.S. rozdíl setů  
1. Petr Velička (10163) × 3:0 1:3 3:0 3:S 7 143 b.
2. Petr Bena (17578) 0:3 × 3:1 3:0 3:S 5 139 b.
3. Jan Zmeškal (19427) 3:1 1:3 × 3:1 3:S 5 139 b.
4. Lucie Jarolímová (18939) 0:3 0:3 1:3 × 3:S -5 117 b.
5. Libor Straka (12673) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 105 b.
14. liga D 90 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Martin Picka, Jakub Antoš, Jan Pivec, Radek Kříž

  P.B. M.P. J.A. J.P. R.K. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 140 b.
2. Martin Picka (16642) 0:3 × 3:1 3:0 3:S 5 124 b.
3. Jakub Antoš (18955) 1:3 1:3 × 3:0 3:1 1 118 b.
4. Jan Pivec (19088) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 100 b.
5. Radek Kříž (18477) 0:3 S:3 1:3 S:3 × -11 92 b.
14. liga B 90 bodů 5 hráčů

Jan Skříček, Jan Toušek, Petr Bena, Robert Jůza, Jan Palán

  J.S. J.T. P.B. R.J. J.P. rozdíl setů  
1. Jan Skříček (10292) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 137 b.
2. Jan Toušek (10830) 1:3 × 1:3 3:S 3:S 2 114 b.
3. Petr Bena (17578) 0:3 3:1 × S:S 3:2 0 105 b.
4. Robert Jůza (18652) 0:3 S:3 S:S × 3:S -3 95 b.
5. Jan Palán (18851) S:3 S:3 2:3 S:3 × -10 94 b.
14. liga C 75 bodů 5 hráčů

Jakub Román, Tomáš Wiesner, Petr Bena, Štěpán Trojan, Michael Mikulič

  J.R. T.W. P.B. Š.T. M.M. rozdíl setů  
1. Jakub Román (18338) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 123 b.
2. Tomáš Wiesner (11448) 2:3 × 3:2 3:0 3:0 6 114 b.
3. Petr Bena (17578) 0:3 2:3 × S:S 3:0 -1 87 b.
4. Štěpán Trojan (15361) 0:3 0:3 S:S × 3:2 -5 79 b.
5. Michael Mikulič (10961) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 79 b.

Letní sezóna 2013

10. liga D 45 bodů 5 hráčů

Tomáš Rojík, Veronika Kolínková, Jindřich Hulín-Mihalec, Petr Bena, Lucie Halamová

  T.R. V.K. J.H. P.B. L.H. rozdíl setů  
1. Tomáš Rojík (17517) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 90 b.
2. Veronika Kolínková (15633) 1:3 × 3:1 3:2 3:S 4 77 b.
3. Jindřich Hulín-Mihalec (17542) 1:3 1:3 × 3:1 3:S 1 70 b.
4. Petr Bena (17578) 0:3 2:3 1:3 × 3:S -3 61 b.
5. Lucie Halamová (12393) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.
11. liga C 30 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Luděk Morávek, Marek Andrt, Anežka Pohorská, Andrej Bosanac

  P.B. L.M. M.A. A.P. A.B. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:1 3:2 3:1 3:S 8 71 b.
2. Luděk Morávek (17437) 1:3 × 3:S 3:0 3:S 7 65 b.
3. Marek Andrt (16385) 2:3 S:3 × S:S S:S -4 24 b.
4. Anežka Pohorská (18183) 1:3 0:3 S:S × S:S -5 22 b.
5. Andrej Bosanac (17196) S:3 S:3 S:S S:S × -6 20 b.
13. liga C 20 bodů 5 hráčů

Václav Procházka, Aneta Linhartová, Petr Bena, David Petrbok, Hana Dvořáková

  V.P. A.L. P.B. D.P. H.D. rozdíl setů  
1. Václav Procházka (10309) × 3:1 3:1 3:0 3:1 9 54 b.
2. Aneta Linhartová (13712) 1:3 × 3:1 3:2 3:0 4 46 b.
3. Petr Bena (17578) 1:3 1:3 × 3:S 3:1 1 39 b.
4. David Petrbok (12724) 0:3 2:3 S:3 × 3:2 -6 30 b.
5. Hana Dvořáková (17220) 1:3 0:3 1:3 2:3 × -8 28 b.
14. liga A 10 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Jiří Hofbauer, Vojtěch Zehnálek, Tomáš Palaj, Žaneta Huňková

  P.B. J.H. V.Z. T.P. Ž.H. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:0 3:0 3:0 3:1 11 48 b.
2. Jiří Hofbauer (17664) 0:3 × 3:1 3:1 3:2 2 32 b.
3. Vojtěch Zehnálek (16631) 0:3 1:3 × 3:2 3:0 -1 28 b.
4. Tomáš Palaj (17754) 0:3 1:3 2:3 × 3:2 -5 22 b.
5. Žaneta Huňková (15007) 1:3 2:3 0:3 2:3 × -7 20 b.

Jarní sezóna 2013

16. liga B 20 bodů 5 hráčů

Michal Kovář, Petr Bena, Jana Musilová, David Sýkora, Katerina K

  M.K. P.B. J.M. D.S. K.K rozdíl setů  
1. Michal Kovář (13194) × 3:0 3:0 S:S 3:S 9 42 b.
2. Petr Bena (17578) 0:3 × 3:S 3:S S:S 3 29 b.
3. Jana Musilová (16565) 0:3 S:3 × S:3 S:3 -12 20 b.
4. David Sýkora (17891) S:S S:3 3:S × S:S 0 17 b.
5. Katerina K (15475) S:3 S:S 3:S S:S × 0 17 b.
15. liga D 30 bodů 5 hráčů

Tomáš Rojík, Marek Kurka, David Petrbok, Petr Bena, Markéta Mikulková

  T.R. M.K. D.P. P.B. M.M. rozdíl setů  
1. Tomáš Rojík (17517) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 70 b.
2. Marek Kurka (12322) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 4 56 b.
3. David Petrbok (12724) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 52 b.
4. Petr Bena (17578) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 -7 38 b.
5. Markéta Mikulková (12060) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 34 b.
16. liga B 20 bodů 5 hráčů

Kateřina Štromerová, Petr Bena, Lucie Krejbichová, Jindřich Hulín-Mihalec, Radek Arnošt

  K.Š. P.B. L.K. J.H. R.A. rozdíl setů  
1. Kateřina Štromerová (13281) × 1:3 3:1 3:0 3:S 6 47 b.
2. Petr Bena (17578) 3:1 × 3:2 3:1 S:S 5 37 b.
3. Lucie Krejbichová (12593) 1:3 2:3 × 2:3 3:S -1 37 b.
4. Jindřich Hulín-Mihalec (17542) 0:3 1:3 3:2 × 3:S -1 35 b.
5. Radek Arnošt (17385) S:3 S:S S:3 S:3 × -9 15 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...