Ondřej Ešler (15141)

Ondřej Ešler (15141)

Ondřej Ešler
(ID 15141)    Nyní hraje ligu Squash Plzeň

  • Spolehlivost : 97 %
  • Škola: ZČU v Plzni
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Plzeň
  • Věk: 32 let


Hraji již: 5 let
Moje úroveň: 5

Podzimní sezóna 2017

(právě probíhá)
7. liga C
úspěšnost: 17 %
87 bodů
69. místo 65. místo v mužích
vyhrané sety: 11 prohrané sety: 16 rozdíl: -5 vyhrané zápasy: 1 prohrané zápasy: 5 rozdíl: -4 skreče: 0

Letní sezóna 2017

5. liga B
úspěšnost: 50 %
223 bodů
43. místo 41. místo v mužích
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 38 rozdíl: -8 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

7. liga D
úspěšnost: 38 %
209 bodů
62. místo 59. místo v mužích
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 37 rozdíl: -5 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2016

7. liga A
úspěšnost: 47 %
220 bodů
66. místo 62. místo v mužích
vyhrané sety: 28 prohrané sety: 31 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -1 skreče: 0

Jarní sezóna 2016

7. liga A
úspěšnost: 47 %
193 bodů
63. místo 60. místo v mužích
vyhrané sety: 26 prohrané sety: 25 rozdíl: 1 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -1 skreče: 1

Podzimní sezóna 2015

7. liga A
úspěšnost: 59 %
255 bodů
67. místo 62. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 31 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 3 skreče: 0

Jarní sezóna 2015

9. liga A
úspěšnost: 44 %
194 bodů
84. místo 77. místo v mužích
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 34 rozdíl: -4 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

7. liga D
úspěšnost: 20 %
183 bodů
68. místo 64. místo v mužích
vyhrané sety: 24 prohrané sety: 38 rozdíl: -14 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 12 rozdíl: -9 skreče: 1

Letní sezóna 2014

7. liga A
úspěšnost: 50 %
173 bodů
48. místo 44. místo v mužích
vyhrané sety: 22 prohrané sety: 28 rozdíl: -6 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 0 skreče: 4

Jarní sezóna 2014

8. liga B
úspěšnost: 50 %
177 bodů
68. místo 64. místo v mužích
vyhrané sety: 23 prohrané sety: 26 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 0 skreče: 2

Podzimní sezóna 2013

7. liga B
úspěšnost: 13 %
191 bodů
65. místo 61. místo v mužích
vyhrané sety: 10 prohrané sety: 39 rozdíl: -29 vyhrané zápasy: 2 prohrané zápasy: 13 rozdíl: -11 skreče: 2

Letní sezóna 2013

5. liga B
úspěšnost: 46 %
169 bodů
35. místo 32. místo v mužích
vyhrané sety: 22 prohrané sety: 23 rozdíl: -1 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 7 rozdíl: -1 skreče: 2

Jarní sezóna 2013

9. liga A
úspěšnost: 54 %
93 bodů
67. místo 57. místo v mužích
vyhrané sety: 24 prohrané sety: 24 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 1 skreče: 5

Podzimní sezóna 2012

8. liga A
úspěšnost: 43 %
127 bodů
59. místo 53. místo v mužích
vyhrané sety: 23 prohrané sety: 27 rozdíl: -4 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -2 skreče: 1

Letní sezóna 2012

5. liga B
úspěšnost: 55 %
126 bodů
23. místo 20. místo v mužích
vyhrané sety: 18 prohrané sety: 15 rozdíl: 3 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 1 skreče: 1

Jarní sezóna 2012

8. liga B
úspěšnost: 45 %
92 bodů
69. místo 59. místo v mužích
vyhrané sety: 15 prohrané sety: 22 rozdíl: -7 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 6 rozdíl: -1 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.11.2017 18:00 7. Filip Kraus Sport Palace Doubravka 2:3
15.11.2017 17:00 7. Miroslav Turek Sport Palace Doubravka 2:3
18.10.2017 20:00 7. Lukáš Stuna Sport Palace Doubravka 2:3
11.10.2017 18:30 7. Vlada Sirotek Sport Palace Doubravka 1:3 i
11.10.2017 18:00 7. Vanda Sovová Sport Palace Doubravka 3:1
04.10.2017 20:00 7. Ondřej Zelenka Sport Palace Doubravka 1:3
24.09.2017 10:00 5. Michal Campr Sport Palace Doubravka 0:3
20.09.2017 20:00 5. Zdeněk Straka Sport Palace Doubravka 1:3
07.09.2017 20:00 5. Petr Vávra Sport Palace Doubravka 0:3 i
06.09.2017 19:00 5. Etienne Blaha Sport Palace Doubravka 1:3
25.08.2017 09:00 6. Vojtěch Stříhavka Sport Palace Doubravka 3:2
16.08.2017 19:00 6. Pavel Turek Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:1
10.08.2017 18:00 6. Jakub Kostka Sport Palace Doubravka 3:2
03.08.2017 19:00 6. Vladimír Výborný Sport Palace Doubravka 3:2
20.07.2017 20:00 6. Jindřich Špachman Sport Palace Doubravka 3:2 i
19.07.2017 08:00 6. Jan Laksar Sport Palace Doubravka 0:3
12.07.2017 07:00 6. Vlada Sirotek Sport Palace Doubravka 1:3 i
10.07.2017 20:00 6. Zdeněk Straka Sport Palace Doubravka 2:3
28.06.2017 08:00 6. Vojtěch Stříhavka TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
19.06.2017 20:00 6. Soňa Königsmarková Sport Palace Doubravka 3:1
15.06.2017 19:00 6. Vladimír Výborný TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
07.06.2017 17:00 6. Jakub Kostka Sport Palace Doubravka 1:3
18.05.2017 20:00 7. Miroslav Beránek Sport Palace Doubravka 2:3
10.05.2017 08:00 7. Jan Laksar TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
04.05.2017 19:00 7. Petr Sunek Sport Palace Doubravka 0:3 i
26.04.2017 19:00 7. Petr Strolený Sport Palace Doubravka 2:3
25.04.2017 20:00 7. Jan Ticháček TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
12.04.2017 18:00 7. Petr Sulima Sportcentrum Koloseum 0:3
11.04.2017 20:00 7. Veronika Babinská Sport Palace Doubravka 2:3
29.03.2017 17:00 7. Jakub Kostka U Rytíře Lochoty 3:2
24.03.2017 08:00 7. Martin Kovářík TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
15.03.2017 08:00 7. Jan Laksar TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
08.03.2017 18:00 7. Milan Kolář U Rytíře Lochoty 3:2
26.02.2017 20:00 7. Libor Váša Sport Palace Doubravka 3:2
20.02.2017 17:00 7. Pavel Staněk Sport Palace Doubravka 2:3 i
19.02.2017 19:00 7. Jan Ticháček TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
08.02.2017 08:00 7. Vojtěch Stříhavka TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
18.01.2017 08:00 7. Lukáš Stuna Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3 i
16.01.2017 18:00 7. Jan Laksar Sport Palace Doubravka 3:1
11.01.2017 08:00 7. Martin Kovářík TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
06.01.2017 08:00 7. Ondřej Davídek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
19.12.2016 20:00 7. Vojtěch Stříhavka Sport Palace Doubravka 3:2 i
09.12.2016 17:00 7. Vanda Sovová Sport Palace Doubravka 1:3
07.12.2016 19:00 7. Pavel Mach LR U Rytíře Lochoty 1:3
04.12.2016 20:00 7. Ondřej Zelenka Sport Palace Doubravka 3:2
24.11.2016 17:00 8. filip bastl TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
15.11.2016 18:00 8. Magdaléna Bláhová Sport Palace Doubravka 3:1
09.11.2016 18:00 8. Pavel Pánek U Rytíře Lochoty 3:0
28.10.2016 08:00 8. Lukáš Tichý TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
27.10.2016 19:00 8. Petr Sunek Sport Palace Doubravka 1:3
24.10.2016 17:00 8. Tomáš Bořík TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
25.05.2016 20:00 7. Zbyněk Špirit TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
23.05.2016 18:00 7. Jan Ticháček TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
11.05.2016 21:00 7. Jan Sladký TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
21.04.2016 18:00 7. Jiří Sakovič TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
19.04.2016 18:00 7. Soňa Königsmarková Sport Palace Doubravka 0:3
22.03.2016 17:00 8. jan kahovec Sport Palace Doubravka 3:0 i
11.03.2016 18:00 8. Filip Kraus Sport Palace Doubravka 3:1
10.03.2016 08:00 8. Radek Juppa TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
21.02.2016 10:00 7. Ondřej Davídek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 i
07.02.2016 18:00 7. Michal Skovajsa Sport Palace Doubravka 1:3
01.02.2016 13:21 7. František Tykal 3:S
28.01.2016 20:00 7. Soňa Königsmarková Sport Palace Doubravka 0:3
28.01.2016 20:00 7. Martin Tolar Sport Palace Doubravka 2:3
15.01.2016 19:30 7. Ivana Milotová TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
17.12.2015 20:00 7. Jaroslav Sühs Sport Palace Doubravka 1:3
10.12.2015 20:00 7. Veronika Babinská Sport Palace Doubravka 0:3
09.12.2015 16:00 7. Lenka Fialová Sport Palace Doubravka 3:2
07.12.2015 17:00 7. Jan Ticháček Sport Palace Doubravka 3:2
28.11.2015 16:00 8. Tereza Lukešová Sport Palace Doubravka 3:2 i
25.11.2015 21:00 8. Jonáš Háger Sportcentrum Koloseum 0:3
20.11.2015 10:00 8. Ivana Vrzáková 3:S
11.11.2015 08:00 8. Jakub Šavlík TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
25.10.2015 18:00 8. Martin Tolar Sport Palace Doubravka 3:1 i
25.10.2015 18:00 8. Václav Polata Sport Palace Doubravka 0:3
15.10.2015 20:00 8. Miroslav Beránek Sport Palace Doubravka 3:2
14.10.2015 08:00 8. Radek Juppa TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
20.05.2015 08:00 9. Miroslav Kučera TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
13.05.2015 17:00 9. Ivana Milotová Sport Palace Doubravka 3:0
29.04.2015 17:00 8. Jan Ticháček Sport Palace Doubravka 0:3
26.04.2015 20:00 8. Tereza Lukešová Sport Palace Doubravka 3:2
22.04.2015 21:00 8. Martin Tolar Sport Palace Doubravka 1:3
15.04.2015 17:00 8. Radim Zaskvara Sport Palace Doubravka 2:3
30.03.2015 17:00 8. Václav Velešík Sport Palace Doubravka 3:1
25.03.2015 21:00 8. Zdeněk Flek Sport Palace Doubravka 2:3
19.03.2015 17:00 8. Kateřina Ježdíková Sportcentrum Koloseum 3:2 i
18.03.2015 17:00 8. Vanda Sovová Sport Palace Doubravka 0:3 i
26.02.2015 10:00 8. Jan Ticháček TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
18.02.2015 08:00 8. Patrik Pavlík Sport Palace Doubravka 2:3
15.02.2015 13:00 8. Jan Pašek Sport Palace Doubravka 3:2 i
07.02.2015 10:00 8. Vítězslav Vaník TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
31.01.2015 17:00 7. Martin Tolar Sport Palace Doubravka 1:3
29.12.2014 17:00 7. František Tykal Sport Palace Doubravka 0:3
17.12.2014 09:00 7. Tereza Lukešová TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
10.12.2014 07:00 7. Patrik Pavlík Sport Palace Doubravka 2:3 i
26.11.2014 19:00 7. Petr Strolený Sport Palace Doubravka 1:3
23.11.2014 14:00 7. Jana Bednaříková Sport Palace Doubravka 3:2 i
19.11.2014 17:00 7. Lukáš Milfort Sport Palace Doubravka 2:3
14.11.2014 17:00 7. Miroslav Beránek Sport Palace Doubravka 2:3
30.10.2014 18:00 7. Jan Šobra TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
27.10.2014 16:00 7. Petr Muláček Sport Palace Doubravka 1:3
23.10.2014 21:00 7. Jana Jihlavcová Sportcentrum Koloseum 0:3 i
22.10.2014 18:00 7. Alexandar Sušič Sport Palace Doubravka 2:3
30.09.2014 22:23 7. Honza Žemlička S:S
24.09.2014 08:00 7. Pavel Tyll TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 i
17.09.2014 17:00 7. Michal Campr Sport Palace Doubravka 0:3
10.09.2014 17:00 7. Michaela Severová Sport Palace Doubravka 3:2
01.09.2014 09:31 6. Jan Šobra S:S
01.09.2014 09:31 6. Jana Jihlavcová S:S
29.08.2014 17:00 6. Petr Kučera TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 i
20.08.2014 17:00 6. Petr Nosek Sport Palace Doubravka 0:3
01.08.2014 10:50 5. Zbyněk Špirit S:3
23.07.2014 08:00 5. Milan Bednařík TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
11.07.2014 18:00 5. Lukáš Dvorský Sport Palace Doubravka 0:3
07.07.2014 17:00 5. Vojtěch Liška Sportcentrum Koloseum 0:3
16.06.2014 19:00 6. Karolína Čechová Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:2
15.06.2014 19:00 6. Martin Regner Sport Palace Doubravka 1:3 i
11.06.2014 18:00 6. Petr Kučera Sportcentrum Koloseum 3:1
22.05.2014 17:00 8. Vojtěch Plevka TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
21.05.2014 18:00 8. Ivan Pirner Sportcentrum Koloseum 3:0
15.05.2014 08:00 8. Jan Šobra TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
29.04.2014 18:00 7. Petr Muláček Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
16.04.2014 18:00 7. Jiří Sakovič Sportcentrum Koloseum 1:3
30.03.2014 20:00 7. Milan Bednařík Sport Palace Doubravka 1:3 i
30.03.2014 16:00 7. Petr Strolený Sport Palace Doubravka 3:2
27.03.2014 20:00 7. Zbyněk Špirit Sportcentrum Koloseum 0:3
12.03.2014 08:00 7. Petr Lundák TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
02.03.2014 09:00 7. Jan Strnádek Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:2
23.02.2014 10:00 7. Ivana Vrzáková Sportcentrum Koloseum 3:1
12.02.2014 08:00 7. Mery Kejklíček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
10.02.2014 08:00 7. Miroslav Jakovec TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
31.01.2014 18:00 7. Martin Šrámek Sport centrum Kalikovský Mlýn 2:3
27.01.2014 17:00 7. Michal Campr Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
25.01.2014 10:00 7. Soňa Königsmarková Sport Palace Doubravka 0:3
18.01.2014 16:00 7. Boleslav Láska Sport Palace Doubravka 3:0
06.01.2014 13:53 7. Petr Strolený 3:S
06.01.2014 13:45 7. Tomáš Hazdra S:3
18.12.2013 08:00 7. Viktor Levora TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 i
30.11.2013 10:00 6. Martin Voráček Sport Palace Doubravka 0:3
30.11.2013 09:00 6. Vít Pagač Sport Palace Doubravka 0:3 i
30.11.2013 09:00 6. Petr Bakaj Sport Palace Doubravka 0:3
13.11.2013 08:00 6. Vojtěch Liška TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
01.11.2013 07:00 5. Jiří George Konečný TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 i
31.10.2013 08:00 5. Vašek Úbl Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
23.10.2013 18:00 5. Lukáš Pivoňka Sport Palace Doubravka 0:3
16.10.2013 18:00 5. Václav Štengl Sportcentrum Koloseum 0:3
18.09.2013 18:00 5. Lukáš Dvorský Sport Palace Doubravka 3:1
18.09.2013 18:00 5. Václav Kubíček Sport Palace Doubravka 0:3
11.09.2013 18:00 5. Petr Muláček Sport Palace Doubravka 3:1
21.08.2013 18:00 5. Tomáš Vrabec Sport centrum Kalikovský Mlýn 1:3
14.08.2013 18:00 5. Jan Müller Sport Palace Doubravka 0:3
13.08.2013 16:00 5. Veronika Babinská Sportcentrum Koloseum 2:3 i
07.08.2013 18:00 5. Jan Škoda Sport Palace Doubravka 3:0 i
31.07.2013 16:00 6. Soňa Königsmarková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
18.07.2013 18:00 6. Petr Lundák Sport Palace Doubravka 0:3
01.07.2013 12:34 7. Jan Trnka 3:S
01.07.2013 12:34 7. Daniel Ščislák S:S
27.06.2013 18:00 7. Václav Štengl Sport Palace Doubravka 1:3
29.05.2013 17:00 9. Veronika Babinská Sportcentrum Koloseum 3:2 i
26.05.2013 18:00 9. Yulia Tigay Krčmářová Sport Palace Doubravka 3:0
25.05.2013 10:00 9. Jan Strnádek Sport Palace Doubravka 3:2
29.04.2013 16:00 9. Petr Muláček Sport Palace Doubravka 0:3
24.04.2013 16:00 9. Lukáš Dvorský Sport Palace Doubravka 3:2
22.04.2013 16:00 9. Veronika Babinská Sportcentrum Koloseum 2:3 i
21.03.2013 14:30 9. Monika Křivánková Sport centrum Kalikovský Mlýn 3:0
21.03.2013 14:00 9. Adéla Mezerová Sport centrum Kalikovský Mlýn 1:3
04.03.2013 19:02 8. Vít Pagač S:S
27.02.2013 16:00 8. Martin Šrámek Sport Palace Doubravka 0:3
16.01.2013 16:00 8. Martina Půtová Sport Palace Doubravka 3:2 i
12.01.2013 17:00 8. Petr Strolený Sport Palace Doubravka 2:3 i
22.12.2012 09:00 8. Jan Strnádek Sport Palace Doubravka 3:1 i
20.12.2012 12:00 8. Lukáš Holovský Sport centrum Kalikovský Mlýn 0:3
08.12.2012 08:00 8. Vašek Čech TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
28.11.2012 18:00 9. Jana Šumová Sportcentrum Koloseum 3:0
22.11.2012 16:00 9. Jan Müller Sport Palace Doubravka 0:3
24.10.2012 16:00 8. Ondřej Bolek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
20.10.2012 17:00 8. Petr Strolený TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
17.10.2012 21:00 8. Milan Andrlík Sport Palace Doubravka 0:3
13.10.2012 09:00 8. Irča Blechová TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
22.09.2012 10:00 5. František Lepič TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
20.09.2012 17:00 5. Jana Šumová Sport Palace Doubravka 3:0
12.09.2012 17:00 5. Lukáš Dvorský TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
16.08.2012 18:00 5. Jana Šumová Sport Palace Doubravka 3:0
09.08.2012 17:00 5. Kristina Matiscsáková Sport Palace Doubravka 0:3
01.08.2012 12:08 5. Jana Šumová S:S
16.07.2012 07:00 5. Lukáš Dvorský 3:0 i
04.07.2012 17:00 5. František Lepič 0:3
25.06.2012 18:30 5. Hana Prunerová 3:0
25.06.2012 18:00 5. Jindřich Němec 0:3
14.06.2012 18:00 5. Kristina Matiscsáková Sport Palace Doubravka 0:3
26.05.2012 10:00 8. Martina Půtová 0:3 i
24.05.2012 21:00 8. Petr Strolený Sport Palace Doubravka 0:3
17.05.2012 07:00 8. michal Budač 3:2 i
11.04.2012 07:30 9. Petr Němeček 3:0 i
11.04.2012 07:00 9. Hana Prunerová 3:2 i
29.03.2012 16:00 9. Milan Janko ASC Squash - Vágner 0:3
25.03.2012 09:00 9. Kristina Matiscsáková Sport Palace Doubravka 0:3 i
13.03.2012 21:00 9. Jaroslav Levora Sport Palace Doubravka 0:3
11.03.2012 11:00 9. Maxim Melkonov 3:0
04.03.2012 12:30 9. Martin Krupička ASC Squash - Vágner 0:3
- - 9. Maxim Melkonov 3:S i
- - 5. Antonín Žižka 3:S i
- - 9. David Draský 3:S
- - 8. Vít Odložil 3:S
- - 8. Petr Maule 3:S i
- - 8. Milan Janko S:S i
- - 8. Pavel Brandejský S:3 i
- - 8. Martin Melka S:3 i
- - 9. Jan Strnádek S:S i
- - 9. Jan Trnka S:S i
- - 9. Hana Prunerová 3:S
- - 9. Jana Šumová 3:S
- - 6. Pavel Tyll S:3
- - 5. Tereza Bauerová 3:S
- - 7. Jakub Halík S:S
- - 7. Jan Strnádek S:S i
- - 7. Michaela Veselá S:S i
- - 8. David Draský 3:S i
- - 6. Radek Juppa 3:S i
- - 7. Aleš Golonka 3:S i
- - 7. Ondřej Zelenka 3:S i
- - 7. Lukáš Milfort 3:S i
- - 7. Alexandar Sušič S:3 i
- - 9. Tomáš Urbánek 3:S i
- - 9. Kateřina Ježdíková 3:S
- - 7. Ondřej Zelenka 3:S
- - 7. Václav Polata S:3
- - 8. Vojtěch Jůna 3:S
- - 7. Vítězslav Vaník 3:S i
- - 7. Michal Skovajsa 3:S i
- - 7. Jakub Irber 3:S
- - 8. Jiří Viták 3:S
- - 7. Jan Ticháček 3:S i

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: vyrovnane utkani - oba jsme meli lepsi a horsi obdobi v utkani :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Spoustou chyb jsi mi to daroval ... diky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za vyrovnavnou hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vsechny sety o par micku...

Tvůj komentář: Diky za hru

Soupeřův komentář: Super hra, díky ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobře jsem si zahrál a zaběhal, díky.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za zápas :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: pekna hra - v koncovce jsem byl tentokrat stastnejsi:)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bezva zapas! Promin mi ty drzosti :-)

Tvůj komentář: sekec mazec

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Díky za hru

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Díky za hru

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Termín nezrušil, nedorazil, telefon nezvedá!

Tvůj komentář: Díky za super hru

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Díky za super hru

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Příště v lepší čas :)

Tvůj komentář: Díky za hru!

Soupeřův komentář: Taky díky. Dobře jsem si zahrál:)

Tvůj komentář: Díky za skvělý vyrovnaný zápas!

Soupeřův komentář: Dík za hru :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za super zapas :)

Tvůj komentář: Díky, pěkná vyrovnaná hra!

Soupeřův komentář: díky za hru!

Tvůj komentář: Dobrá hra, díky!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Aspon Ondra me dnes setril .-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pohodová hra. Díky za ni.

Tvůj komentář: Jako vždy skvělá a hlavně velmi vyrovnaná hra. Díky

Soupeřův komentář: Neskutečný zápas :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za hru!

Tvůj komentář: Opět skvělý a vyrovnaný zápas

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Velmi pěkný zápas, vyrovnaný až do konce... teším se na příští.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Velmi vyrovnaný zápas, skvělá hra.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Opět neskutečně vyrovnaný zápas. Nicméně soupeř měl lepší koncovku.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra pane :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Lokomotiva

Tvůj komentář: Příjemný zápas, výborný tréning

Soupeřův komentář: Pěkná hra!

Tvůj komentář: Velmi vyrovnaný zápas... skvělý tréning.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dobrý zápas, dobrý tréning, díky

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dobrý zápas, dobrý tréning, díky

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dobrý zápas, mám se ještě co učit, některé výměny se mi moc líbily.

Soupeřův komentář: Dobrý zápas, každý se máme ještě co učit, někdy můžem dát odvetu a potrénovat :)

Tvůj komentář: Nereaguje

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nereaguje

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Na domluvený zápas nedorazil, náhradní termín nenavrhl.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nedomluvili jsme se na termínu. Navrhl pouze jeden termín

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Bohužel nestíhám... snad to vyjde příště.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Bohužel nestíhám... snad to vyjde příště.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nemocný soupeř

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nemocný soupeř

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Prostě jsme se nezastihli ...

Tvůj komentář: Nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nereaguje...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: už to nestíham

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: viz omluva

Tvůj komentář: Nereaguje...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Nemoc

Tvůj komentář: nestihl jsem odehrat kvuli nemoci

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Souper nestiha

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Omlouvám se za skreč, jsem dělší dobu zdravotně indisponován.:/

Tvůj komentář: Nevypsal terminy, nereaguje na maily...

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Natažený sval :-(

Stáhnout do CSV

Podzimní sezóna 2017

7. liga C 30 bodů 5 hráčů

Vojtěch Stříhavka, Miroslav Turek, Filip Kraus, Ondřej Ešler, Jakub Kostka

  V.S. M.T. F.K. O.E. J.K. rozdíl setů  
1. Vojtěch Stříhavka (26404) × 3:2 : : 3:1 3 50 b.
2. Miroslav Turek (26403) 2:3 × : 3:2 : 0 43 b.
3. Filip Kraus (23432) : : × 3:2 : 1 39 b.
4. Ondřej Ešler (15141) : 2:3 2:3 × : -2 38 b.
5. Jakub Kostka (26819) 1:3 : : : × -2 32 b.
7. liga D 30 bodů 5 hráčů

Lukáš Stuna, Ondřej Zelenka, Vlada Sirotek, Ondřej Ešler, Vanda Sovová

  L.S. O.Z. V.S. O.E. V.S. rozdíl setů  
1. Lukáš Stuna (19266) × 2:3 3:0 3:2 3:1 5 67 b.
2. Ondřej Zelenka (21138) 3:2 × 2:3 3:1 3:2 3 63 b.
3. Vlada Sirotek (24735) 0:3 3:2 × 3:1 3:1 2 61 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 2:3 1:3 1:3 × 3:1 -3 49 b.
5. Vanda Sovová (21932) 1:3 2:3 1:3 1:3 × -7 40 b.

Letní sezóna 2017

5. liga B 45 bodů 5 hráčů

Michal Campr, Petr Vávra, Zdeněk Straka, Etienne Blaha, Ondřej Ešler

  M.C. P.V. Z.S. E.B. O.E. rozdíl setů  
1. Michal Campr (14813) × 3:0 3:2 3:0 3:0 10 93 b.
2. Petr Vávra (18762) 0:3 × 3:1 3:2 3:0 3 78 b.
3. Zdeněk Straka (26228) 2:3 1:3 × 3:1 3:1 1 73 b.
4. Etienne Blaha (17447) 0:3 2:3 1:3 × 3:1 -4 62 b.
5. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 49 b.
6. liga A 30 bodů 5 hráčů

Ondřej Ešler, Jakub Kostka, Vojtěch Stříhavka, Vladimír Výborný, Pavel Turek

  O.E. J.K. V.S. V.V. P.T. rozdíl setů  
1. Ondřej Ešler (15141) × 3:2 3:2 3:2 3:1 5 68 b.
2. Jakub Kostka (26819) 2:3 × 3:2 3:1 3:S 5 64 b.
3. Vojtěch Stříhavka (26404) 2:3 2:3 × 3:0 S:S 1 46 b.
4. Vladimír Výborný (22834) 2:3 1:3 0:3 × 3:S -3 46 b.
5. Pavel Turek (26888) 1:3 S:3 S:S S:3 × -8 27 b.
6. liga A 30 bodů 5 hráčů

Zdeněk Straka, Vlada Sirotek, Jan Laksar, Ondřej Ešler, Jindřich Špachman

  Z.S. V.S. J.L. O.E. J.Š. rozdíl setů  
1. Zdeněk Straka (26228) × 3:0 3:0 3:2 3:0 10 78 b.
2. Vlada Sirotek (24735) 0:3 × 3:2 3:1 3:1 2 61 b.
3. Jan Laksar (26348) 0:3 2:3 × 3:0 2:3 -2 51 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 2:3 1:3 0:3 × 3:2 -5 45 b.
5. Jindřich Špachman (27503) 0:3 1:3 3:2 2:3 × -5 45 b.
6. liga B 30 bodů 5 hráčů

Soňa Königsmarková, Jakub Kostka, Ondřej Ešler, Vladimír Výborný, Vojtěch Stříhavka

  S.K. J.K. O.E. V.V. V.S. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 3:1 1:3 3:0 3:1 5 67 b.
2. Jakub Kostka (26819) 1:3 × 3:1 3:1 3:1 4 65 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 3:1 1:3 × 3:2 3:2 2 61 b.
4. Vladimír Výborný (22834) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 -3 49 b.
5. Vojtěch Stříhavka (26404) 1:3 1:3 2:3 0:3 × -8 38 b.

Jarní sezóna 2017

7. liga D 30 bodů 5 hráčů

Petr Sunek, Miroslav Beránek, Ondřej Ešler, Jan Ticháček, Jan Laksar

  P.S. M.B. O.E. J.T. J.L. rozdíl setů  
1. Petr Sunek (26081) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 80 b.
2. Miroslav Beránek (14531) 0:3 × 3:2 3:0 3:2 2 61 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 2:3 × 3:S 1:3 -3 46 b.
4. Jan Ticháček (21889) 1:3 0:3 S:3 × 3:0 -5 45 b.
5. Jan Laksar (26348) 0:3 2:3 3:1 0:3 × -5 45 b.
7. liga D 30 bodů 5 hráčů

Veronika Babinská, Petr Sulima, Petr Strolený, Jan Ticháček, Ondřej Ešler

  V.B. P.S. P.S. J.T. O.E. rozdíl setů  
1. Veronika Babinská (17455) × 3:2 3:0 3:1 3:2 7 72 b.
2. Petr Sulima (23602) 2:3 × 3:2 1:3 3:0 1 58 b.
3. Petr Strolený (10079) 0:3 2:3 × 3:0 3:2 0 56 b.
4. Jan Ticháček (21889) 1:3 3:1 0:3 × 3:2 -2 52 b.
5. Ondřej Ešler (15141) 2:3 0:3 2:3 2:3 × -6 42 b.
7. liga D 30 bodů 5 hráčů

Martin Kovářík, Ondřej Ešler, Jan Laksar, Jakub Kostka, Milan Kolář

  M.K. O.E. J.L. J.K. M.K. rozdíl setů  
1. Martin Kovářík (23216) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 80 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 1:3 × 3:1 3:2 3:2 2 61 b.
3. Jan Laksar (26348) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 -1 54 b.
4. Jakub Kostka (26819) 0:3 2:3 1:3 × 3:1 -4 47 b.
5. Milan Kolář (27183) 0:3 2:3 1:3 1:3 × -8 38 b.
7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Pavel Staněk, Ondřej Ešler, Libor Váša, Jan Ticháček, Vojtěch Stříhavka

  P.S. O.E. L.V. J.T. V.S. rozdíl setů  
1. Pavel Staněk (24615) × 3:2 2:3 2:3 3:0 2 60 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 2:3 × 3:2 3:0 2:3 2 60 b.
3. Libor Váša (10191) 3:2 2:3 × 3:1 0:3 -1 54 b.
4. Jan Ticháček (21889) 3:2 0:3 1:3 × 3:0 -1 54 b.
5. Vojtěch Stříhavka (26404) 0:3 3:2 3:0 0:3 × -2 52 b.

Podzimní sezóna 2016

7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Ondřej Davídek, Martin Kovářík, Lukáš Stuna, Ondřej Ešler, Jan Laksar

  O.D. M.K. L.S. O.E. J.L. rozdíl setů  
1. Ondřej Davídek (23838) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Martin Kovářík (23216) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 67 b.
3. Lukáš Stuna (19266) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 58 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 41 b.
5. Jan Laksar (26348) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 32 b.
7. liga C 30 bodů 5 hráčů

Pavel Mach LR, Vojtěch Stříhavka, Ondřej Ešler, Vanda Sovová, Ondřej Zelenka

  P.M. V.S. O.E. V.S. O.Z. rozdíl setů  
1. Pavel Mach LR (24798) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 76 b.
2. Vojtěch Stříhavka (26404) 1:3 × 2:3 3:2 3:1 0 56 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 1:3 3:2 × 1:3 3:2 -2 52 b.
4. Vanda Sovová (21932) 1:3 2:3 3:1 × S:3 -4 47 b.
5. Ondřej Zelenka (21138) 0:3 1:3 2:3 3:S × -3 46 b.
8. liga D 30 bodů 4 hráčů

Ondřej Ešler, Magdaléna Bláhová, filip bastl, Pavel Pánek

  O.E. M.B. f.b. P.P. rozdíl setů  
1. Ondřej Ešler (15141) × 3:1 3:1 3:0 7 77 b.
2. Magdaléna Bláhová (26235) 1:3 × 3:2 3:1 1 59 b.
3. filip bastl (25549) 1:3 2:3 × 3:0 0 55 b.
4. Pavel Pánek (22814) 0:3 1:3 0:3 × -8 33 b.
8. liga A 30 bodů 5 hráčů

Petr Sunek, Lukáš Tichý, Ondřej Ešler, Tomáš Bořík, Jiří Viták

  P.S. L.T. O.E. T.B. J.V. rozdíl setů  
1. Petr Sunek (26081) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 77 b.
2. Lukáš Tichý (25800) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 4 65 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 1:3 2:3 × 2:3 3:S -1 50 b.
4. Tomáš Bořík (26068) 0:3 0:3 3:2 × 3:S -2 49 b.
5. Jiří Viták (25932) S:3 0:3 S:3 S:3 × -12 30 b.

Jarní sezóna 2016

7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Jan Sladký, Jan Ticháček, Ondřej Ešler, Jakub Irber

  Z.Š. J.S. J.T. O.E. J.I. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:1 3:1 3:1 3:S 9 73 b.
2. Jan Sladký (21205) 1:3 × 3:0 3:0 3:S 7 68 b.
3. Jan Ticháček (21889) 1:3 0:3 × 3:2 3:S -1 51 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 1:3 0:3 2:3 × 3:S -3 46 b.
5. Jakub Irber (12431) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Soňa Königsmarková, Jiří Sakovič, Ondřej Ešler, Michal Skovajsa, Vítězslav Vaník

  S.K. J.S. O.E. M.S. V.V. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 3:0 3:0 3:S 3:S 12 76 b.
2. Jiří Sakovič (17359) 0:3 × 3:1 3:S 3:S 5 61 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 1:3 × 3:S 3:S 1 52 b.
4. Michal Skovajsa (20533) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 40 b.
5. Vítězslav Vaník (12381) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
8. liga B 15 bodů 5 hráčů

Ondřej Ešler, Filip Kraus, Radek Juppa, jan kahovec, Vojtěch Jůna

  O.E. F.K. R.J. j.k. V.J. rozdíl setů  
1. Ondřej Ešler (15141) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 62 b.
2. Filip Kraus (23432) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 56 b.
3. Radek Juppa (18278) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 41 b.
4. jan kahovec (24418) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 25 b.
5. Vojtěch Jůna (23952) S:3 0:3 0:3 S:3 × -12 15 b.
7. liga D 30 bodů 4 hráčů

Václav Polata, Ondřej Davídek, Michal Skovajsa, Ondřej Ešler

  V.P. O.D. M.S. O.E. rozdíl setů  
1. Václav Polata (23390) × 3:2 3:0 3:S 7 73 b.
2. Ondřej Davídek (23838) 2:3 × 2:3 3:0 1 58 b.
3. Michal Skovajsa (20533) 0:3 3:2 × 3:1 0 57 b.
4. Ondřej Ešler (15141) S:3 0:3 1:3 × -8 33 b.

Podzimní sezóna 2015

7. liga A 45 bodů 5 hráčů

Soňa Königsmarková, Martin Tolar, Ondřej Ešler, František Tykal, Ivana Milotová

  S.K. M.T. O.E. F.T. I.M. rozdíl setů  
1. Soňa Königsmarková (17432) × 2:3 3:0 3:1 3:0 7 86 b.
2. Martin Tolar (20895) 3:2 × 3:2 0:3 3:0 2 76 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 2:3 × 3:S 3:1 1 70 b.
4. František Tykal (20680) 1:3 3:0 S:3 × 2:3 -3 64 b.
5. Ivana Milotová (21725) 0:3 0:3 1:3 3:2 × -7 56 b.
7. liga A 45 bodů 6 hráčů

Jaroslav Sühs, Veronika Babinská, Ondřej Ešler, Jan Ticháček, Lenka Fialová, Ondřej Zelenka

  J.S. V.B. O.E. J.T. L.F. O.Z. rozdíl setů  
1. Jaroslav Sühs (10343) × 3:2 3:1 3:0 3:0 3:0 12 92 b.
2. Veronika Babinská (17455) 2:3 × 3:0 3:1 3:1 3:S 9 84 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 1:3 0:3 × 3:2 3:2 3:S 0 69 b.
4. Jan Ticháček (21889) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 0:3 -6 60 b.
5. Lenka Fialová (21829) 0:3 1:3 2:3 0:3 × 3:S -6 58 b.
6. Ondřej Zelenka (21138) 0:3 S:3 S:3 3:0 S:3 × -9 55 b.
8. liga B 30 bodů 5 hráčů

Ondřej Ešler, Jonáš Háger, Tereza Lukešová, Jakub Šavlík, Ivana Vrzáková

  O.E. J.H. T.L. J.Š. I.V. rozdíl setů  
1. Ondřej Ešler (15141) × 0:3 3:2 3:0 3:S 4 62 b.
2. Jonáš Háger (23559) 3:0 × S:S 3:1 3:1 7 60 b.
3. Tereza Lukešová (20876) 2:3 S:S × 3:0 3:S 5 52 b.
4. Jakub Šavlík (19330) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 42 b.
5. Ivana Vrzáková (19743) S:3 1:3 S:3 S:3 × -11 32 b.
8. liga A 30 bodů 5 hráčů

Václav Polata, Miroslav Beránek, Martin Tolar, Ondřej Ešler, Radek Juppa

  V.P. M.B. M.T. O.E. R.J. rozdíl setů  
1. Václav Polata (23390) × 3:0 1:3 3:0 3:0 7 71 b.
2. Miroslav Beránek (14531) 0:3 × 3:1 2:3 3:0 1 58 b.
3. Martin Tolar (20895) 3:1 1:3 × 1:3 3:1 0 56 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 0:3 3:2 3:1 × 2:3 -1 54 b.
5. Radek Juppa (18278) 0:3 0:3 1:3 3:2 × -7 41 b.

Jarní sezóna 2015

9. liga A 15 bodů 5 hráčů

Miroslav Kučera, Ondřej Ešler, Ivana Milotová, Tomáš Urbánek, Kateřina Ježdíková

  M.K. O.E. I.M. T.U. K.J. rozdíl setů  
1. Miroslav Kučera (21991) × 3:1 3:2 3:S 3:S 9 55 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 1:3 × 3:0 3:S 3:S 7 50 b.
3. Ivana Milotová (21725) 2:3 0:3 × 3:S 3:S 2 39 b.
4. Tomáš Urbánek (21423) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 25 b.
5. Kateřina Ježdíková (21934) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 15 b.
8. liga C 30 bodů 5 hráčů

Martin Tolar, Radim Zaskvara, Jan Ticháček, Tereza Lukešová, Ondřej Ešler

  M.T. R.Z. J.T. T.L. O.E. rozdíl setů  
1. Martin Tolar (20895) × 3:2 3:0 3:2 3:1 7 72 b.
2. Radim Zaskvara (21898) 2:3 × 3:2 2:3 3:2 0 56 b.
3. Jan Ticháček (21889) 0:3 2:3 × 3:2 3:0 0 56 b.
4. Tereza Lukešová (20876) 2:3 3:2 2:3 × 2:3 -2 51 b.
5. Ondřej Ešler (15141) 1:3 2:3 0:3 3:2 × -5 45 b.
8. liga C 30 bodů 5 hráčů

Zdeněk Flek, Vanda Sovová, Ondřej Ešler, Václav Velešík, Kateřina Ježdíková

  Z.F. V.S. O.E. V.V. K.J. rozdíl setů  
1. Zdeněk Flek (22071) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 76 b.
2. Vanda Sovová (21932) 1:3 × 3:0 3:S 3:0 7 68 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 2:3 0:3 × 3:1 3:2 -1 54 b.
4. Václav Velešík (21826) 0:3 S:3 1:3 × 3:2 -7 41 b.
5. Kateřina Ježdíková (21934) 0:3 0:3 2:3 2:3 × -8 38 b.
8. liga B 30 bodů 5 hráčů

Vítězslav Vaník, Jan Pašek, Jan Ticháček, Ondřej Ešler, Patrik Pavlík

  V.V. J.P. J.T. O.E. P.P. rozdíl setů  
1. Vítězslav Vaník (12381) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 80 b.
2. Jan Pašek (21602) 1:3 × 3:0 2:3 3:0 3 62 b.
3. Jan Ticháček (21889) 0:3 0:3 × 3:1 3:1 -2 52 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 0:3 3:2 1:3 × 2:3 -5 45 b.
5. Patrik Pavlík (21121) 0:3 0:3 1:3 3:2 × -7 41 b.

Podzimní sezóna 2014

7. liga D 30 bodů 4 hráčů

Martin Tolar, Alexandar Sušič, Ondřej Ešler, Lukáš Milfort

  M.T. A.S. O.E. L.M. rozdíl setů  
1. Martin Tolar (20895) × 3:0 3:1 3:S 8 75 b.
2. Alexandar Sušič (20749) 0:3 × 3:S 3:S 3 57 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 1:3 S:3 × 3:S -2 46 b.
4. Lukáš Milfort (16665) S:3 S:3 S:3 × -9 30 b.
7. liga C 30 bodů 5 hráčů

Tereza Lukešová, František Tykal, Patrik Pavlík, Ondřej Ešler, Ondřej Zelenka

  T.L. F.T. P.P. O.E. O.Z. rozdíl setů  
1. Tereza Lukešová (20876) × 3:2 3:1 3:2 3:S 7 69 b.
2. František Tykal (20680) 2:3 × 2:3 3:0 3:S 4 61 b.
3. Patrik Pavlík (21121) 1:3 3:2 × 3:2 3:S 3 60 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 2:3 0:3 2:3 × 3:S -2 48 b.
5. Ondřej Zelenka (21138) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
7. liga D 30 bodů 5 hráčů

Petr Strolený, Miroslav Beránek, Jana Bednaříková, Ondřej Ešler, Lukáš Milfort

  P.S. M.B. J.B. O.E. L.M. rozdíl setů  
1. Petr Strolený (10079) × 3:1 3:2 3:1 3:0 8 74 b.
2. Miroslav Beránek (14531) 1:3 × 3:0 3:2 3:1 4 65 b.
3. Jana Bednaříková (18487) 2:3 0:3 × 2:3 3:0 -2 51 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 1:3 2:3 3:2 × 2:3 -3 49 b.
5. Lukáš Milfort (16665) 0:3 1:3 0:3 3:2 × -7 41 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Petr Muláček, Alexandar Sušič, Jana Jihlavcová, Jan Šobra, Ondřej Ešler

  P.M. A.S. J.J. J.Š. O.E. rozdíl setů  
1. Petr Muláček (17625) × 2:3 3:0 3:0 3:1 7 71 b.
2. Alexandar Sušič (20749) 3:2 × 3:2 3:0 3:2 6 70 b.
3. Jana Jihlavcová (11537) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 58 b.
4. Jan Šobra (19514) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 -7 41 b.
5. Ondřej Ešler (15141) 1:3 2:3 0:3 2:3 × -7 40 b.

Letní sezóna 2014

7. liga A 15 bodů 6 hráčů

Michal Campr, Ondřej Ešler, Michaela Severová, Honza Žemlička, Pavel Tyll, Aleš Golonka

  M.C. O.E. M.S. H.Ž. P.T. A.G. rozdíl setů  
1. Michal Campr (14813) × 3:0 3:0 3:0 S:S 3:S 12 50 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 0:3 × 3:2 S:S 3:0 3:S 4 37 b.
3. Michaela Severová (20069) 0:3 2:3 × 0:3 1:3 3:S -6 28 b.
4. Honza Žemlička (19858) 0:3 S:S 3:0 × S:S 3:S 3 25 b.
5. Pavel Tyll (18093) S:S 0:3 3:1 S:S × 3:S 2 24 b.
6. Aleš Golonka (20233) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 15 b.
6. liga B 30 bodů 5 hráčů

Petr Nosek, Jan Šobra, Jana Jihlavcová, Petr Kučera, Ondřej Ešler

  P.N. J.Š. J.J. P.K. O.E. rozdíl setů  
1. Petr Nosek (20213) × 3:0 3:S 3:0 3:0 12 79 b.
2. Jan Šobra (19514) 0:3 × 3:2 3:2 S:S -1 43 b.
3. Jana Jihlavcová (11537) S:3 2:3 × 3:1 S:S -2 40 b.
4. Petr Kučera (11015) 0:3 2:3 1:3 × 2:3 -7 40 b.
5. Ondřej Ešler (15141) 0:3 S:S S:S 3:2 × -2 29 b.
5. liga A 45 bodů 5 hráčů

Zbyněk Špirit, Milan Bednařík, Vojtěch Liška, Lukáš Dvorský, Ondřej Ešler

  Z.Š. M.B. V.L. L.D. O.E. rozdíl setů  
1. Zbyněk Špirit (19761) × 3:2 3:2 3:0 3:S 8 86 b.
2. Milan Bednařík (19154) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 86 b.
3. Vojtěch Liška (13190) 2:3 1:3 × 3:1 3:0 2 75 b.
4. Lukáš Dvorský (14585) 0:3 0:3 1:3 × 3:0 -5 60 b.
5. Ondřej Ešler (15141) S:3 0:3 0:3 0:3 × -12 45 b.
6. liga A 30 bodů 5 hráčů

Martin Regner, Ondřej Ešler, Petr Kučera, Karolína Čechová, Radek Juppa

  M.R. O.E. P.K. K.Č. R.J. rozdíl setů  
1. Martin Regner (20196) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 80 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 1:3 × 3:1 3:2 3:S 4 62 b.
3. Petr Kučera (11015) 0:3 1:3 × 3:2 3:1 -2 52 b.
4. Karolína Čechová (20215) 0:3 2:3 2:3 × 3:2 -4 47 b.
5. Radek Juppa (18278) 0:3 S:3 1:3 2:3 × -9 36 b.

Jarní sezóna 2014

8. liga B 15 bodů 5 hráčů

Ondřej Ešler, Ivan Pirner, Jan Šobra, Vojtěch Plevka, David Draský

  O.E. I.P. J.Š. V.P. D.D. rozdíl setů  
1. Ondřej Ešler (15141) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 64 b.
2. Ivan Pirner (19378) 0:3 × 3:1 3:0 3:S 5 49 b.
3. Jan Šobra (19514) 0:3 1:3 × 3:0 3:S 1 40 b.
4. Vojtěch Plevka (17547) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 25 b.
5. David Draský (14841) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 15 b.
7. liga D 30 bodů 5 hráčů

Petr Muláček, Jiří Sakovič, Jan Strnádek, Michaela Veselá, Ondřej Ešler

  P.M. J.S. J.S. M.V. O.E. rozdíl setů  
1. Petr Muláček (17625) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 78 b.
2. Jiří Sakovič (17359) 2:3 × 1:3 3:1 3:1 1 58 b.
3. Jan Strnádek (16632) 0:3 3:1 × 3:2 S:S 0 45 b.
4. Michaela Veselá (18922) 0:3 1:3 2:3 × S:S -6 31 b.
5. Ondřej Ešler (15141) 0:3 1:3 S:S S:S × -5 22 b.
7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Petr Lundák, Zbyněk Špirit, Milan Bednařík, Ondřej Ešler, Petr Strolený

  P.L. Z.Š. M.B. O.E. P.S. rozdíl setů  
1. Petr Lundák (10252) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 76 b.
2. Zbyněk Špirit (19761) 1:3 × 3:1 3:0 3:2 4 65 b.
3. Milan Bednařík (19154) 2:3 1:3 × 3:1 3:1 1 58 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 -7 41 b.
5. Petr Strolený (10079) 0:3 2:3 1:3 2:3 × -7 40 b.
7. liga D 30 bodů 5 hráčů

Mery Kejklíček, Miroslav Jakovec, Ondřej Ešler, Jan Strnádek, Ivana Vrzáková

  M.K. M.J. O.E. J.S. I.V. rozdíl setů  
1. Mery Kejklíček (11544) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Miroslav Jakovec (19584) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 69 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 × 3:2 3:1 -3 50 b.
4. Jan Strnádek (16632) 0:3 0:3 2:3 × 3:1 -5 45 b.
5. Ivana Vrzáková (19743) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 34 b.

Podzimní sezóna 2013

7. liga B 30 bodů 5 hráčů

Michal Campr, Martin Šrámek, Soňa Königsmarková, Ondřej Ešler, Boleslav Láska

  M.C. M.Š. S.K. O.E. B.L. rozdíl setů  
1. Michal Campr (14813) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Martin Šrámek (16542) 0:3 × 3:S 3:2 3:0 4 62 b.
3. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 S:3 × 3:0 3:0 0 56 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 0:3 2:3 0:3 × 3:0 -4 47 b.
5. Boleslav Láska (13555) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 30 b.
7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Tomáš Hazdra, Jakub Halík, Viktor Levora, Ondřej Ešler, Petr Strolený

  T.H. J.H. V.L. O.E. P.S. rozdíl setů  
1. Tomáš Hazdra (18912) × S:3 S:S 3:S 3:S 3 45 b.
2. Jakub Halík (18730) 3:S × S:S S:S 3:S 6 40 b.
3. Viktor Levora (18534) S:S S:S × 3:2 3:S 4 39 b.
4. Ondřej Ešler (15141) S:3 S:S 2:3 × 3:S -1 39 b.
5. Petr Strolený (10079) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Martin Voráček, Petr Bakaj, Vít Pagač, Vojtěch Liška, Ondřej Ešler

  M.V. P.B. V.P. V.L. O.E. rozdíl setů  
1. Martin Voráček (14919) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 95 b.
2. Petr Bakaj (17572) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 4 80 b.
3. Vít Pagač (16465) 1:3 2:3 × 3:1 3:0 2 75 b.
4. Vojtěch Liška (13190) 0:3 0:3 1:3 × 3:0 -5 60 b.
5. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 45 b.
5. liga B 60 bodů 5 hráčů

Jiří George Konečný, Lukáš Pivoňka, Vašek Úbl, Václav Štengl, Ondřej Ešler

  J.G. L.P. V.Ú. V.Š. O.E. rozdíl setů  
1. Jiří George Konečný (18219) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 110 b.
2. Lukáš Pivoňka (18525) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 4 95 b.
3. Vašek Úbl (17037) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 88 b.
4. Václav Štengl (18072) 1:3 1:3 0:3 × 3:0 -4 77 b.
5. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 60 b.

Letní sezóna 2013

5. liga B 30 bodů 5 hráčů

Václav Kubíček, Ondřej Ešler, Petr Muláček, Lukáš Dvorský, Tereza Bauerová

  V.K. O.E. P.M. L.D. T.B. rozdíl setů  
1. Václav Kubíček (17485) × 3:0 3:2 3:0 3:S 10 75 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 0:3 × 3:1 3:1 3:S 4 62 b.
3. Petr Muláček (17625) 2:3 1:3 × 3:0 3:S 3 59 b.
4. Lukáš Dvorský (14585) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 42 b.
5. Tereza Bauerová (18224) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
5. liga A 30 bodů 5 hráčů

Jan Müller, Tomáš Vrabec, Veronika Babinská, Ondřej Ešler, Jan Škoda

  J.M. T.V. V.B. O.E. J.Š. rozdíl setů  
1. Jan Müller (10351) × 3:0 3:S 3:0 3:0 12 79 b.
2. Tomáš Vrabec (17199) 0:3 × 3:1 3:1 3:1 3 63 b.
3. Veronika Babinská (17455) S:3 1:3 × 3:2 3:0 -1 54 b.
4. Ondřej Ešler (15141) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 -3 49 b.
5. Jan Škoda (17347) 0:3 1:3 0:3 0:3 × -11 32 b.
6. liga B 20 bodů 4 hráčů

Petr Lundák, Pavel Tyll, Ondřej Ešler, Soňa Königsmarková

  P.L. P.T. O.E. S.K. rozdíl setů  
1. Petr Lundák (10252) × 3:0 3:0 3:0 9 57 b.
2. Pavel Tyll (18093) 0:3 × 3:S 3:1 2 42 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 S:3 × 3:0 -3 37 b.
4. Soňa Königsmarková (17432) 0:3 1:3 0:3 × -8 29 b.
7. liga B 10 bodů 4 hráčů

Václav Štengl, Ondřej Ešler, Daniel Ščislák, Jan Trnka

  V.Š. O.E. D.Š. J.T. rozdíl setů  
1. Václav Štengl (18072) × 3:1 3:0 3:S 8 42 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 1:3 × S:S 3:S 1 21 b.
3. Daniel Ščislák (17952) 0:3 S:S × 3:S 0 19 b.
4. Jan Trnka (17227) S:3 S:3 S:3 × -9 17 b.

Jarní sezóna 2013

9. liga A 10 bodů 6 hráčů

Veronika Babinská, Ondřej Ešler, Jan Strnádek, Yulia Tigay Krčmářová, Hana Prunerová, Jana Šumová

  V.B. O.E. J.S. Y.T. H.P. J.Š. rozdíl setů  
1. Veronika Babinská (17455) × 2:3 3:2 3:0 3:0 3:S 9 40 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 3:2 × 3:2 3:0 3:S 3:S 11 39 b.
3. Jan Strnádek (16632) 2:3 2:3 × 3:0 3:0 3:S 7 38 b.
4. Yulia Tigay Krčmářová (16066) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 3:S -3 20 b.
5. Hana Prunerová (10098) 0:3 S:3 0:3 0:3 × 3:S -9 10 b.
6. Jana Šumová (11020) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 10 b.
9. liga B 10 bodů 4 hráčů

Petr Muláček, Veronika Babinská, Ondřej Ešler, Lukáš Dvorský

  P.M. V.B. O.E. L.D. rozdíl setů  
1. Petr Muláček (17625) × 3:1 3:0 3:1 7 43 b.
2. Veronika Babinská (17455) 1:3 × 3:2 3:0 2 35 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 2:3 × 3:2 -3 27 b.
4. Lukáš Dvorský (14585) 1:3 0:3 2:3 × -6 23 b.
9. liga A 10 bodů 5 hráčů

Adéla Mezerová, Monika Křivánková, Ondřej Ešler, Jan Strnádek, Jan Trnka

  A.M. M.K. O.E. J.S. J.T. rozdíl setů  
1. Adéla Mezerová (17238) × 3:0 3:1 3:0 S:S 8 33 b.
2. Monika Křivánková (17545) 0:3 × 0:3 0:3 3:S -6 17 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 1:3 3:0 × S:S S:S 1 12 b.
4. Jan Strnádek (16632) 0:3 3:0 S:S × S:S 0 10 b.
5. Jan Trnka (17227) S:S S:3 S:S S:S × -3 -5 b.
8. liga A 20 bodů 5 hráčů

Pavel Brandejský, Martin Šrámek, Vít Pagač, Martin Melka, Ondřej Ešler

  P.B. M.Š. V.P. M.M. O.E. rozdíl setů  
1. Pavel Brandejský (13812) × 3:S 3:1 3:0 3:S 11 52 b.
2. Martin Šrámek (16542) S:3 × 2:3 3:1 3:0 1 42 b.
3. Vít Pagač (16465) 1:3 3:2 × 3:0 S:S 2 33 b.
4. Martin Melka (16560) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 29 b.
5. Ondřej Ešler (15141) S:3 0:3 S:S S:3 × -9 15 b.

Podzimní sezóna 2012

8. liga A 20 bodů 5 hráčů

Petr Strolený, Ondřej Ešler, Martina Půtová, Petr Maule, Milan Janko

  P.S. O.E. M.P. P.M. M.J. rozdíl setů  
1. Petr Strolený (10079) × 3:2 3:0 3:S 3:S 10 50 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 2:3 × 3:2 3:S S:S 3 32 b.
3. Martina Půtová (14597) 0:3 2:3 × 3:S S:S -1 26 b.
4. Petr Maule (10700) S:3 S:3 S:3 × S:S -9 15 b.
5. Milan Janko (15028) S:3 S:S S:S S:S × -3 5 b.
8. liga A 20 bodů 5 hráčů

Vašek Čech, Lukáš Holovský, Ondřej Ešler, Jan Strnádek, Vít Odložil

  V.Č. L.H. O.E. J.S. V.O. rozdíl setů  
1. Vašek Čech (12775) × 3:0 3:1 3:1 3:S 10 53 b.
2. Lukáš Holovský (16237) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 50 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 1:3 0:3 × 3:1 3:S 0 37 b.
4. Jan Strnádek (16632) 1:3 0:3 1:3 × 3:S -4 31 b.
5. Vít Odložil (16663) S:3 0:3 S:3 S:3 × -12 20 b.
9. liga B 10 bodů 4 hráčů

Jan Müller, Ondřej Ešler, Jana Šumová, David Draský

  J.M. O.E. J.Š. D.D. rozdíl setů  
1. Jan Müller (10351) × 3:0 3:0 3:0 9 47 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 0:3 × 3:0 3:S 3 34 b.
3. Jana Šumová (11020) 0:3 0:3 × 3:S -3 24 b.
4. David Draský (14841) 0:3 S:3 S:3 × -9 17 b.
8. liga B 20 bodů 5 hráčů

Milan Andrlík, Ondřej Bolek, Petr Strolený, Irča Blechová, Ondřej Ešler

  M.A. O.B. P.S. I.B. O.E. rozdíl setů  
1. Milan Andrlík (16473) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 58 b.
2. Ondřej Bolek (11891) 1:3 × 2:3 3:0 3:0 3 46 b.
3. Petr Strolený (10079) 0:3 3:2 × 3:1 3:2 1 40 b.
4. Irča Blechová (16344) 0:3 0:3 1:3 × 3:0 -5 32 b.
5. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 2:3 0:3 × -10 24 b.

Letní sezóna 2012

5. liga B 10 bodů 4 hráčů

František Lepič, Ondřej Ešler, Lukáš Dvorský, Jana Šumová

  F.L. O.E. L.D. J.Š. rozdíl setů  
1. František Lepič (14533) × 3:0 3:0 3:0 9 47 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 0:3 × 3:0 3:0 3 37 b.
3. Lukáš Dvorský (14585) 0:3 0:3 × S:S -6 12 b.
4. Jana Šumová (11020) 0:3 0:3 S:S × -6 12 b.
5. liga B 10 bodů 4 hráčů

Kristina Matiscsáková, Ondřej Ešler, Antonín Žižka, Jana Šumová

  K.M. O.E. A.Ž. J.Š. rozdíl setů  
1. Kristina Matiscsáková (15217) × 3:0 3:0 3:S 9 44 b.
2. Ondřej Ešler (15141) 0:3 × 3:S 3:0 3 34 b.
3. Antonín Žižka (15589) 0:3 S:3 × S:S -6 12 b.
4. Jana Šumová (11020) S:3 0:3 S:S × -6 12 b.
5. liga A 10 bodů 4 hráčů

František Lepič, Lukáš Dvorský, Ondřej Ešler, Jana Šumová

  F.L. L.D. O.E. J.Š. rozdíl setů  
1. František Lepič (14533) × 3:0 3:0 3:S 9 50 b.
2. Lukáš Dvorský (14585) 0:3 × 0:3 3:S -3 30 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 3:0 × S:S 0 25 b.
4. Jana Šumová (11020) S:3 S:3 S:S × -6 15 b.
5. liga A 10 bodů 4 hráčů

Kristina Matiscsáková, Jindřich Němec, Ondřej Ešler, Hana Prunerová

  K.M. J.N. O.E. H.P. rozdíl setů  
1. Kristina Matiscsáková (15217) × 3:0 3:0 3:0 9 50 b.
2. Jindřich Němec (15326) 0:3 × 3:0 3:0 3 40 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 × 3:0 -3 30 b.
4. Hana Prunerová (10098) 0:3 0:3 0:3 × -9 20 b.

Jarní sezóna 2012

8. liga B 20 bodů 4 hráčů

Martina Půtová, Petr Strolený, Ondřej Ešler, michal Budač

  M.P. P.S. O.E. m.B. rozdíl setů  
1. Martina Půtová (14597) × 3:0 3:0 3:1 8 58 b.
2. Petr Strolený (10079) 0:3 × 3:0 3:0 3 50 b.
3. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 × 3:2 -5 36 b.
4. michal Budač (14935) 1:3 0:3 2:3 × -6 36 b.
9. liga C 10 bodů 4 hráčů

Ondřej Ešler, Hana Prunerová, Petr Němeček, Maxim Melkonov

  O.E. H.P. P.N. M.M. rozdíl setů  
1. Ondřej Ešler (15141) × 3:2 3:0 3:S 7 46 b.
2. Hana Prunerová (10098) 2:3 × 3:1 3:S 4 42 b.
3. Petr Němeček (15393) 0:3 1:3 × 3:0 -2 32 b.
4. Maxim Melkonov (14850) S:3 S:3 0:3 × -9 20 b.
9. liga A 10 bodů 6 hráčů

Jaroslav Levora, Martin Krupička, Kristina Matiscsáková, Milan Janko, Ondřej Ešler, Maxim Melkonov

  J.L. M.K. K.M. M.J. O.E. M.M. rozdíl setů  
1. Jaroslav Levora (14908) × 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 15 50 b.
2. Martin Krupička (15048) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3:1 5 34 b.
3. Kristina Matiscsáková (15217) 0:3 2:3 × 3:2 3:0 3:0 3 30 b.
4. Milan Janko (15028) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 3:S 0 26 b.
5. Ondřej Ešler (15141) 0:3 0:3 0:3 0:3 × 3:0 -9 10 b.
6. Maxim Melkonov (14850) 0:3 1:3 0:3 S:3 0:3 × -14 10 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

Alza

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného NERO DRINKS MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA SportHero




česky | English


Loading...