Michal Cerman (20687)

Michal Cerman (20687)

Michal Cerman
(ID 20687)    Nyní hraje ligu Squash Praha

  • Spolehlivost : 100 %
  • Škola: ČVUT v Praze
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Praha
  • Věk: 29 let


Hraji již: 5 let
Moje úroveň: 8
Vzkaz hráčům:

Bydlím na Červeném vrchu, ideální je pro mě Squash Centrum Evropská, Squash Haštal nebo Squashcentrum Strahov.

Jarní sezóna 2018

(právě probíhá)
11. liga D
úspěšnost: 46 %
554 bodů
117. místo 115. místo v mužích
vyhrané sety: 26 prohrané sety: 28 rozdíl: -2 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 7 rozdíl: -1 skreče: 0

Podzimní sezóna 2017

9. liga B
úspěšnost: 13 %
689 bodů
98. místo 97. místo v mužích
vyhrané sety: 19 prohrané sety: 39 rozdíl: -20 vyhrané zápasy: 2 prohrané zápasy: 13 rozdíl: -11 skreče: 2

Letní sezóna 2017

7. liga C
úspěšnost: 61 %
537 bodů
73. místo 69. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 30 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 4 skreče: 1

Jarní sezóna 2017

10. liga A
úspěšnost: 59 %
693 bodů
118. místo 114. místo v mužích
vyhrané sety: 38 prohrané sety: 28 rozdíl: 10 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 3 skreče: 0

Podzimní sezóna 2016

10. liga D
úspěšnost: 65 %
567 bodů
127. místo 123. místo v mužích
vyhrané sety: 38 prohrané sety: 30 rozdíl: 8 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 5 skreče: 2

Letní sezóna 2016

9. liga C
úspěšnost: 38 %
466 bodů
93. místo 89. místo v mužích
vyhrané sety: 23 prohrané sety: 36 rozdíl: -13 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 4

Jarní sezóna 2016

9. liga D
úspěšnost: 38 %
654 bodů
105. místo 99. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 33 rozdíl: -6 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2015

10. liga D
úspěšnost: 50 %
552 bodů
126. místo 121. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 29 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Letní sezóna 2015

8. liga B
úspěšnost: 67 %
389 bodů
102. místo 95. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 19 rozdíl: 15 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 5 skreče: 1

Jarní sezóna 2015

13. liga D
úspěšnost: 63 %
520 bodů
175. místo 162. místo v mužích
vyhrané sety: 36 prohrané sety: 30 rozdíl: 6 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

13. liga D
úspěšnost: 76 %
410 bodů
188. místo 174. místo v mužích
vyhrané sety: 46 prohrané sety: 21 rozdíl: 25 vyhrané zápasy: 13 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 9 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.05.2018 20:00 11. Michal Hlavačka .Squash Haštal 2:3
25.04.2018 19:00 10. Lukáš Vaculík .Squashcentrum Strahov. 1:3
20.04.2018 19:00 10. Martin Havelka 2:3
18.04.2018 19:00 10. Jaroslav Šindelář .Squashcentrum Strahov. 3:1
05.04.2018 17:00 10. Jaroslav Matoušek .Squash Haštal 2:3
29.03.2018 17:00 9. Jan Skyva .Squash Haštal 0:3
28.03.2018 20:00 9. Jakub Zakouřil Hotel a Sportcentrum Čechie 0:3
23.03.2018 17:00 9. Adam Kubný .Squash Haštal 1:3
27.02.2018 17:00 10. Pavel Brandejský .Squash Haštal 3:2
13.02.2018 08:00 10. Iva Marešová .Squash Haštal 3:2
09.02.2018 17:00 10. Petr Novotný .Squash Haštal 3:2
01.02.2018 09:02 9. Tomáš Jirsa 2:3
30.01.2018 20:00 9. Petr Sagner .Squashcentrum Strahov. 2:3
29.01.2018 17:00 9. Tomáš Jelínek .Squash Haštal 1:3 i
21.01.2018 13:00 9. Adam Kubný Hamr Záběhlice 0:3
18.12.2017 17:00 9. Pavel Rynt .Squashcentrum Strahov. 2:3
14.12.2017 20:00 9. Ondřej Němec .Squash Haštal 3:0
10.12.2017 15:00 9. Mery Kejklíček Hamr Záběhlice 2:3
28.11.2017 15:00 8. Michal Bretschneider 3:S
20.11.2017 17:00 8. Richard Žižka .Squash Haštal 1:3
19.11.2017 18:00 8. Hanzzz Kastl .Squash Haštal 2:3
14.11.2017 21:00 8. Matěj Bartoň Hamr Záběhlice 0:3
24.10.2017 20:00 7. Wojciech Janusz Sport Centrum Evropská 1:3
18.10.2017 19:00 7. Jano Kupec .Squashcentrum Strahov. 0:3
06.10.2017 17:00 7. Matěj Plachý Sport Centrum Evropská 0:3
27.09.2017 18:00 7. Aditya Jaiswal .Squash Haštal 0:3
28.08.2017 20:00 8. Jirka Paduch .Squash Haštal 3:1
23.08.2017 17:00 8. Standa Jaša .Squashcentrum Strahov. 3:2 i
22.08.2017 08:00 8. David Navrátil .Squash Haštal 3:2 i
30.07.2017 18:00 8. David Martínek .Squashcentrum Strahov. 3:2
30.07.2017 18:00 8. Karel Tesař .Squashcentrum Strahov. 0:3
20.07.2017 08:00 8. Matěj Bartoň .Squash Haštal 1:3
11.07.2017 17:00 8. Tomáš Jirák .Squashcentrum Strahov. 3:0
27.06.2017 18:00 8. Rišo Hlásko .Squashcentrum Strahov. 0:3
21.06.2017 21:00 8. David Smolka .Squash Haštal 3:2
16.06.2017 08:00 8. Adam Kubný .Squash Haštal 0:3
14.06.2017 17:00 8. Martin Soušek .Squash Haštal 1:3
28.05.2017 11:00 10. Ondřej Soroka Hamr Záběhlice 3:0
26.05.2017 08:00 10. Iva Marešová .Squash Haštal 0:3 i
10.05.2017 20:00 10. Ondřej Mokrý SportCentrum JEREMI 3:2
08.05.2017 16:00 10. David Smolka .Squash Haštal 0:3
20.04.2017 21:00 11. Matěj Procházka .Squash Haštal 2:3 i
19.04.2017 18:00 11. Jakub Kříž .Squashcentrum Strahov. 3:1 i
12.04.2017 16:00 11. Petr Sagner .Squash Haštal 3:1
10.04.2017 21:00 11. Ondřej Slabihoud .Squash Haštal 3:1
30.03.2017 15:00 10. Petr Novotný Sport Centrum Evropská 3:0
26.03.2017 13:30 10. ROBERT SMIDA Hamr Záběhlice 2:3 i
22.03.2017 18:00 10. Ondřej Němec .Squash Haštal 0:3
06.03.2017 21:00 10. Jakub Průcha .Squash Haštal 2:3
28.02.2017 11:00 11. Jan Šavel .Squash Haštal 3:1
27.02.2017 08:00 11. Guillaume Fournier 2:3
11.02.2017 17:00 11. Petr Lohonka .Squash Haštal 3:1
11.02.2017 17:00 11. Adam Nedvěd .Squash Haštal 3:0
26.01.2017 19:00 10. Jan Zmeškal Hotel a Sportcentrum Čechie 0:3
25.01.2017 19:00 10. Ondřej Němec .Squash Haštal 3:0
17.12.2016 20:00 10. Jakub Kříž .Squashcentrum Strahov. 3:2
08.12.2016 21:00 10. František Hezina .Squash Haštal 2:3
08.12.2016 20:00 10. Lenka Geigerová .Squash Haštal 3:2
04.12.2016 14:00 10. Lukáš Melichar .Squash Haštal 1:3
16.11.2016 17:00 11. Tomáš Bakule .Squashcentrum Strahov. 3:2
10.11.2016 20:00 11. Josef Jiracek .Squash Haštal 2:3
10.11.2016 19:00 11. David Smolka .Squash Haštal 3:0 i
10.11.2016 16:00 11. Josef Minařík .Squash Haštal 3:1
02.11.2016 18:00 11. Ondřej Slabihoud .Squash Haštal 3:2
31.10.2016 17:00 12. Jiří Krpelík .Squash Haštal 3:1
11.10.2016 20:00 12. Jan Starý Sportcentrum Step 3:1
11.10.2016 19:00 12. Pavel Máčka Sportcentrum Step 3:1
25.09.2016 18:00 9. David Smolka S:3
25.09.2016 18:00 9. Jan Bajer S:3
25.09.2016 18:00 9. Milan Varga S:3
25.09.2016 18:00 9. Petr Novotný S:3
29.08.2016 17:00 8. Jiri Malina .Squash Haštal 3:1
24.08.2016 18:00 8. Vit Chmura .Squashcentrum Strahov. 1:3
23.08.2016 20:00 8. Radek Zachariáš .Squash Haštal 0:3
17.08.2016 21:00 8. Jirka Paduch .Squash Haštal 2:3
20.07.2016 20:00 9. Martin Havelka .Squash Haštal 3:2
18.07.2016 21:00 9. Jaroslav Šindelář .Squash Haštal 3:1
17.07.2016 13:00 9. Pavel Máčka .Squash Haštal 3:1
14.07.2016 17:00 9. Lenka Geigerová .Squash Haštal 3:0
27.06.2016 20:00 8. Vit Chmura .Squashcentrum Strahov. 3:1
22.06.2016 20:00 8. Martin Soušek .Squash Haštal 1:3
12.06.2016 11:00 8. Jan Bajer .Squashcentrum Strahov. 0:3
09.06.2016 17:00 8. Tomáš Mokrejš Sport Centrum Evropská 1:3 i
24.05.2016 20:00 9. David Korniet Hamr Záběhlice 3:1
21.05.2016 17:00 9. Tomáš Hejda .Squashcentrum Strahov. 1:3 i
16.05.2016 17:00 9. Kamil Papež 1:3
25.04.2016 07:00 9. Jirka Paduch .Squash Haštal 3:2
25.04.2016 07:00 9. Štěpán Kuba .Squash Haštal 0:3
21.04.2016 20:00 9. Sabina Kuncířová .Squash Haštal 1:3 i
15.03.2016 19:00 10. Wojciech Janusz Sport Centrum Evropská 2:3
14.03.2016 20:00 10. David Navrátil .Squashcentrum Strahov. 3:0 i
13.03.2016 21:00 10. Jan Hedbávný .Squashcentrum Strahov. 3:0
13.03.2016 20:00 10. Prokop Severýn .Squashcentrum Strahov. 1:3
28.02.2016 10:00 9. Iva Marešová Sportcentrum Step 1:3
21.02.2016 15:00 9. Tomáš Kos SportCentrum JEREMI 0:3
18.02.2016 20:00 9. Miroslav Erben .Squash Haštal 1:3
11.02.2016 17:00 9. Tomáš Mokrejš .Squashcentrum Strahov. 1:3 i
14.01.2016 16:00 10. Michal Kozubek .Squash Haštal 0:3 i
11.01.2016 20:00 10. Wojciech Janusz .Squash Haštal 2:3
21.12.2015 20:00 11. Milan Muzikář .Squash Haštal 3:1
19.12.2015 18:00 11. Miroslav Erben .Squash Haštal 1:3 i
14.12.2015 21:00 11. Petr Goluch .Squashcentrum Strahov. 3:2
10.12.2015 20:00 11. Lukáš Krofta .Squash Haštal 3:0
01.12.2015 12:56 11. Igor Kusnyir 3:S
22.11.2015 10:00 11. Ondřej Mokrý .Squash Haštal 2:3
18.11.2015 17:00 11. Peki Němeček Sport Centrum Evropská 1:3 i
11.11.2015 18:00 11. Adam Hladík Sport Centrum Evropská 3:2 i
29.10.2015 19:00 10. Martin Havelka .Squash Haštal 1:3
18.10.2015 18:00 10. Karel Tesař .Squash Haštal 1:3
15.10.2015 20:00 10. Jakub Tuháček .Squash Haštal 2:3
05.10.2015 09:44 8. Tomáš Hejda S:S
17.09.2015 17:00 8. Honza Kučera .Squash Haštal 1:3
16.09.2015 19:00 8. Radek Brix .Squashcentrum Strahov. 0:3
26.08.2015 21:00 9. Ondřej Slabihoud .Squash Haštal 3:0
13.08.2015 20:00 9. Lukáš Melichar .Squash Haštal 0:3
20.07.2015 19:00 10. Cristian Retezan Sport Centrum Evropská 2:3
17.06.2015 20:00 10. David Kubasek Sport Centrum Evropská 3:2
15.06.2015 17:00 10. Lenka Geigerová .Squash Haštal 1:3
11.06.2015 17:00 10. Ladislav Pivec .Squashcentrum Strahov. 3:2
28.05.2015 19:00 13. Filip Havránek .Squash Haštal 3:1
27.05.2015 18:00 13. Petr Kotyza Sport Centrum Evropská 3:2
18.05.2015 21:00 13. Petr Bena .Squashcentrum Strahov. 0:3
20.04.2015 16:00 14. Petr Křepelka .Squash Haštal 3:1
19.04.2015 19:00 14. Robert Schorník .Squash Haštal 3:1
13.04.2015 17:00 14. Barbora Žižková .Squash Haštal 3:2
06.04.2015 15:00 14. Martin Sedláček .Squashcentrum Strahov. 3:2 i
16.03.2015 17:00 13. Martin Novák .Squash Haštal 1:3
13.03.2015 17:00 13. Petr Vosátka .Squash Haštal 2:3
11.03.2015 16:00 13. Radek Zachariáš .Squash Haštal 2:3
06.03.2015 19:00 13. Karla Štěpánová .Squash Haštal 3:0
26.02.2015 21:00 12. Jan Škoda .Squash Haštal 3:2
23.02.2015 17:00 12. Jitka Dufková .Squashcentrum Strahov. 3:1
19.02.2015 17:00 12. Jan Ovečka 1:3
15.02.2015 10:00 12. Martin Staněk .Squashcentrum Strahov. 0:3
29.01.2015 21:00 13. David Kubasek .Squashcentrum Strahov. 3:2
19.01.2015 17:00 13. Ondřej Šofr .Squash Haštal 2:3
15.01.2015 18:00 13. Cenek Albl .Squash Haštal 2:3
09.01.2015 16:00 13. Michal Vaněk .Squash Haštal 3:2 i
10.12.2014 19:00 14. Jan Škoda .Squashcentrum Strahov. 1:3
07.12.2014 10:00 14. Lucie Jarolímová .Squash Haštal 3:2
24.11.2014 18:00 15. Marie Opálková HIT Fitness Flora 3:2
17.11.2014 17:00 15. Ondřej Buček .Squash Haštal 3:0
13.11.2014 18:00 15. Oskar Kříženecký .Squash Haštal 3:0
09.11.2014 20:00 15. Marek Kurka Sport Centrum Evropská 2:3
08.11.2014 10:00 15. Lukáš Indra HIT Fitness Flora 3:1
13.10.2014 19:00 16. Irena Kovalčíková .Squashcentrum Strahov. 3:0 i
- - 16. Nikola Endrychová 3:S
- - 16. Jana Doušová 3:S i
- - 16. Aneta Zbudilová 3:S i
- - 14. Luboš Tonhauser 3:S
- - 14. Matěj Táborský 3:S i
- - 13. Michal Kadlec 3:S i
- - 10. Jan Hedbávný 3:S i
- - 10. Barbora Žižková 3:S
- - 10. Martin Melicherčík 3:S
- - 10. Jakub Galó 3:S i
- - 9. David Kubasek 3:S
- - 9. Bára Jakšová 3:S
- - 8. Martin Staněk 3:S
- - 10. Jan Hedbávný 3:S i
- - 10. Tomáš Holomek 3:S
- - 10. Rišo Hlásko 3:S
- - 9. Michaela Vrbová 3:S i
- - 9. David Martínek 3:S
- - 12. Tomáš Nováček 3:S
- - 10. Jan Říha S:3
- - 10. Sebastian Garcia S:3
- - 10. Jan Žalman 3:S i
- - 8. Adam Nedvěd 3:S
- - 8. Michal Bretschneider 3:S i
- - 8. Petra Vansová S:3 i
- - 7. Tomáš Jančar 3:S
- - 7. David Adamíra 3:S
- - 7. Sebastian Garcia 3:S
- - 7. Stano Miskovic S:S
- - 9. Tomáš Uher S:3 i
- - 10. Standa Jaša 3:S i
- - 9. Karel Andrle 3:S i

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Na tenhle vysledek jsem se musel hodne, hodne nabehat, bolelo to, ale super hra!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Trochu mě ten výsledek naštval, ale můžu si za to sám. Jsem líná veš a ty sis včera zasloužil vyhrát. Díky za hru! :)

Tvůj komentář: Konečně jsem prolomil smůlu v ranních zápasech. Skvělý zápas, díky!

Soupeřův komentář: Skvělý vyrovnaný zápas, na konci jsi byl přesnější :) Díky za hru!

Tvůj komentář: Ráno mi to prostě nejde. :) Těším se někdy na odvetu.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: skvělý zápas a přiznávám, že štěstíčko bylo na mojí straně, těším se na další setkání

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru.. Doufám, že příště, až se potkáme, tak konečně vyhraji..:)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Uf. Podarilo se mi to otocit z 0:2 na 3:2, ale byl to boj o kazdy micek, Dik za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za super dvouzapas :) a za domluvu pri placeni, to bylo ukazkove :) A omlouvam se za moji ubrecenost :) Zaslouzena vyhra!!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Hodně vyrovnaný - jeden, dva míčky a bylo to obráceně

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Fajn to bylo. Díky za hru!

Tvůj komentář: Gratuluju k zaslouženému vítězství a snad dáme brzy odvetu. ;)

Soupeřův komentář: Díky za hru. Věřím, že někdy v letním kole dáme odvetu :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Hroznej klepec! :D

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky moc za super hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru.

Tvůj komentář: gratuluju k první výhře v lize :-)

Soupeřův komentář: Díky, byl to boj! ;-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobrá hra, oba jsme byli líný ;-)

Tvůj komentář: Vyrovnaný zápas, těším se někdy na odvetu.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Skvělá hra, díky.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: jak na houpacce, hodne jsem kazil

Tvůj komentář: Díky za fajn hru. :-)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Na domluvený zápas bohužel zapomněla přijít. :(

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Na domluvený zápas bohužel nestihla přijet a další termín již nestíhám. :(

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Mel jsem vypsano dostatek terminu, souper temer zadny a bohuzel jsme se na zadnem nedomluvili.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nakonec jsme zapas zrusili kvuli zraneni.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Bohužel jsme nenašli čas na zápas, snad jindy.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Bohuzel se nam nepodarilo se domluvit na zapas, prestoze jsem mel vypsano dostatek terminu.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Nemoc :-/

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zdravotní důvody

Tvůj komentář: Nedostal jsem odpověď na zprávu, žádné vypsané termíny.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Přeji brzké uzdravení, ať si příště můžeme zahrát!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tak třeba někdy jindy :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: škoda, tak snad příště

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Promiň - snad se potkáme příště. Tenhle měsíc jsem byl pracovně pořád mimo Prahu.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Ahoj, moc se omlouvám, ale onemocněl jsem, tento měsíc to nezvládnu.

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

11. liga D 105 bodů 5 hráčů

Michal Hlavačka, Oto Holinka, Dace Behmane, Michal Cerman, Ondřej Lovíšek

  M.H. O.H. D.B. M.C. O.L. rozdíl setů  
1. Michal Hlavačka (25209) × 3:0 2:3 3:2 3:0 6 144 b.
2. Oto Holinka (12703) 0:3 × 3:0 : 3:2 1 127 b.
3. Dace Behmane (29084) 3:2 0:3 × : : -2 114 b.
4. Michal Cerman (20687) 2:3 : : × : -1 109 b.
5. Ondřej Lovíšek (15705) 0:3 2:3 : : × -4 109 b.
10. liga C 120 bodů 5 hráčů

Martin Havelka, Lukáš Vaculík, Jaroslav Matoušek, Michal Cerman, Jaroslav Šindelář

  M.H. L.V. J.M. M.C. J.Š. rozdíl setů  
1. Martin Havelka (19602) × 2:3 3:0 3:2 3:1 5 157 b.
2. Lukáš Vaculík (25943) 3:2 × 3:S 3:1 S:S 6 145 b.
3. Jaroslav Matoušek (27807) 0:3 S:3 × 3:2 3:0 -2 142 b.
4. Michal Cerman (20687) 2:3 1:3 2:3 × 3:1 -2 141 b.
5. Jaroslav Šindelář (21413) 1:3 S:S 0:3 1:3 × -7 119 b.
9. liga A 135 bodů 5 hráčů

Jan Skyva, Adam Kubný, Jakub Zakouřil, Michal Cerman, Karel Andrle

  J.S. A.K. J.Z. M.C. K.A. rozdíl setů  
1. Jan Skyva (27776) × 3:1 3:2 3:0 3:S 9 178 b.
2. Adam Kubný (20784) 1:3 × 3:2 3:1 3:S 4 167 b.
3. Jakub Zakouřil (23780) 2:3 2:3 × 3:0 3:S 4 166 b.
4. Michal Cerman (20687) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 147 b.
5. Karel Andrle (15719) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 135 b.
10. liga A 120 bodů 5 hráčů

Petr Novotný, Michal Cerman, Iva Marešová, Standa Jaša, Pavel Brandejský

  P.N. M.C. I.M. S.J. P.B. rozdíl setů  
1. Petr Novotný (23269) × 2:3 3:1 3:S 3:0 7 158 b.
2. Michal Cerman (20687) 3:2 × 3:2 3:S 3:2 6 157 b.
3. Iva Marešová (10045) 1:3 2:3 × 3:1 3:1 1 148 b.
4. Standa Jaša (23980) S:3 S:3 1:3 × 3:0 -5 135 b.
5. Pavel Brandejský (13812) 0:3 2:3 1:3 0:3 × -9 126 b.

Podzimní sezóna 2017

9. liga B 150 bodů 5 hráčů

Adam Kubný, Petr Sagner, Tomáš Jelínek, Tomáš Jirsa, Michal Cerman

  A.K. P.S. T.J. T.J. M.C. rozdíl setů  
1. Adam Kubný (20784) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 202 b.
2. Petr Sagner (24989) 0:3 × 3:0 3:1 3:2 3 183 b.
3. Tomáš Jelínek (23240) 0:3 0:3 × 3:1 3:1 -2 172 b.
4. Tomáš Jirsa (18119) 0:3 1:3 1:3 × 3:2 -6 163 b.
5. Michal Cerman (20687) 0:3 2:3 1:3 2:3 × -7 160 b.
9. liga D 150 bodů 5 hráčů

Tomáš Uher, Pavel Rynt, Michal Cerman, Ondřej Němec, Mery Kejklíček

  T.U. P.R. M.C. O.N. M.K. rozdíl setů  
1. Tomáš Uher (12171) × 3:0 3:S 3:1 3:1 10 195 b.
2. Pavel Rynt (27259) 0:3 × 3:2 3:2 3:S 2 178 b.
3. Michal Cerman (20687) S:3 2:3 × 3:0 2:3 -2 171 b.
4. Ondřej Němec (25877) 1:3 2:3 0:3 × 3:2 -5 165 b.
5. Mery Kejklíček (11544) 1:3 S:3 3:2 2:3 × -5 165 b.
8. liga C 165 bodů 5 hráčů

Richard Žižka, Hanzzz Kastl, Matěj Bartoň, Michal Cerman, Michal Bretschneider

  R.Ž. H.K. M.B. M.C. M.B. rozdíl setů  
1. Richard Žižka (28474) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 215 b.
2. Hanzzz Kastl (19161) 0:3 × 3:2 3:2 3:2 0 192 b.
3. Matěj Bartoň (16516) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 192 b.
4. Michal Cerman (20687) 1:3 2:3 0:3 × 3:S -3 181 b.
5. Michal Bretschneider (18395) 0:3 2:3 S:3 S:3 × -10 169 b.
7. liga C 180 bodů 5 hráčů

Matěj Plachý, Jano Kupec, Stano Miskovic, Wojciech Janusz, Michal Cerman

  M.P. J.K. S.M. W.J. M.C. rozdíl setů  
1. Matěj Plachý (27611) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 232 b.
2. Jano Kupec (18005) 0:3 × 2:3 3:1 3:0 1 208 b.
3. Stano Miskovic (11900) 0:3 3:2 × 3:1 S:S 0 195 b.
4. Wojciech Janusz (21872) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 195 b.
5. Michal Cerman (20687) 0:3 0:3 S:S 1:3 × -8 177 b.

Letní sezóna 2017

7. liga C 120 bodů 5 hráčů

Aditya Jaiswal, Michal Cerman, Sebastian Garcia, David Adamíra, Tomáš Jančar

  A.J. M.C. S.G. D.A. T.J. rozdíl setů  
1. Aditya Jaiswal (26172) × 3:0 3:S 3:S 3:S 12 163 b.
2. Michal Cerman (20687) 0:3 × 3:S 3:S 3:S 6 150 b.
3. Sebastian Garcia (18957) S:3 S:3 × S:S 3:S -3 125 b.
4. David Adamíra (18011) S:3 S:3 S:S × 3:S -3 125 b.
5. Tomáš Jančar (23455) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 120 b.
8. liga A 105 bodů 6 hráčů

Petra Vansová, Michal Cerman, David Navrátil, Standa Jaša, Jirka Paduch, Michal Bretschneider

  P.V. M.C. D.N. S.J. J.P. M.B. rozdíl setů  
1. Petra Vansová (25076) × 3:S 0:3 3:1 3:1 3:S 7 139 b.
2. Michal Cerman (20687) S:3 × 3:2 3:2 3:1 3:S 4 136 b.
3. David Navrátil (23720) 3:0 2:3 × 3:2 0:3 3:S 3 134 b.
4. Standa Jaša (23980) 1:3 2:3 2:3 × 3:1 3:S 1 130 b.
5. Jirka Paduch (10654) 1:3 1:3 3:0 1:3 × 3:S 0 128 b.
6. Michal Bretschneider (18395) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 105 b.
8. liga D 105 bodů 5 hráčů

Matěj Bartoň, Karel Tesař, Michal Cerman, Tomáš Jirák, David Martínek

  M.B. K.T. M.C. T.J. D.M. rozdíl setů  
1. Matěj Bartoň (16516) × 3:2 3:1 3:1 3:2 6 145 b.
2. Karel Tesař (17338) 2:3 × 3:0 1:3 3:0 3 137 b.
3. Michal Cerman (20687) 1:3 0:3 × 3:0 3:2 -1 129 b.
4. Tomáš Jirák (11042) 1:3 3:1 0:3 × 3:S 0 128 b.
5. David Martínek (13572) 2:3 0:3 2:3 S:3 × -8 113 b.
8. liga A 105 bodů 6 hráčů

Martin Soušek, Rišo Hlásko, Adam Kubný, Michal Cerman, David Smolka, Adam Nedvěd

  M.S. R.H. A.K. M.C. D.S. A.N. rozdíl setů  
1. Martin Soušek (15978) × 3:2 3:2 3:1 3:1 3:S 9 145 b.
2. Rišo Hlásko (20159) 2:3 × 3:2 3:0 3:S 3:S 9 142 b.
3. Adam Kubný (20784) 2:3 2:3 × 3:0 3:0 3:S 7 140 b.
4. Michal Cerman (20687) 1:3 0:3 0:3 × 3:2 3:S -4 122 b.
5. David Smolka (17276) 1:3 S:3 0:3 2:3 × 3:S -6 118 b.
6. Adam Nedvěd (19679) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 105 b.

Jarní sezóna 2017

10. liga A 150 bodů 6 hráčů

David Smolka, Ondřej Mokrý, Michal Cerman, Iva Marešová, Ondřej Soroka, Jan Žalman

  D.S. O.M. M.C. I.M. O.S. J.Ž. rozdíl setů  
1. David Smolka (17276) × 2:3 3:0 3:2 3:1 3:S 8 188 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 3:2 × 2:3 3:0 3:2 3:S 7 186 b.
3. Michal Cerman (20687) 0:3 3:2 × 0:3 3:0 3:S 1 176 b.
4. Iva Marešová (10045) 2:3 0:3 3:0 × 2:3 3:S 1 175 b.
5. Ondřej Soroka (23895) 1:3 2:3 0:3 3:2 × 3:S -2 170 b.
6. Jan Žalman (27472) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 150 b.
11. liga D 135 bodů 5 hráčů

Michal Cerman, Matěj Procházka, Petr Sagner, Jakub Kříž, Ondřej Slabihoud

  M.C. M.P. P.S. J.K. O.S. rozdíl setů  
1. Michal Cerman (20687) × 2:3 3:1 3:1 3:1 5 172 b.
2. Matěj Procházka (21890) 3:2 × 3:2 2:3 3:1 3 168 b.
3. Petr Sagner (24989) 1:3 2:3 × 3:2 3:1 0 161 b.
4. Jakub Kříž (19131) 1:3 3:2 2:3 × 2:3 -3 154 b.
5. Ondřej Slabihoud (10444) 1:3 1:3 1:3 3:2 × -5 150 b.
10. liga D 150 bodů 5 hráčů

Jakub Průcha, Petr Novotný, Ondřej Němec, ROBERT SMIDA, Michal Cerman

  J.P. P.N. O.N. R.S. M.C. rozdíl setů  
1. Jakub Průcha (15172) × 3:1 2:3 3:2 3:2 3 183 b.
2. Petr Novotný (23269) 1:3 × 3:0 3:1 0:3 0 176 b.
3. Ondřej Němec (25877) 3:2 0:3 × 2:3 3:0 0 176 b.
4. ROBERT SMIDA (20206) 2:3 1:3 3:2 × 3:2 -1 174 b.
5. Michal Cerman (20687) 2:3 3:0 0:3 2:3 × -2 171 b.
11. liga D 135 bodů 5 hráčů

Michal Cerman, Jan Šavel, Adam Nedvěd, Petr Lohonka, Guillaume Fournier

  M.C. J.Š. A.N. P.L. G.F. rozdíl setů  
1. Michal Cerman (20687) × 3:1 3:0 3:1 2:3 6 174 b.
2. Jan Šavel (17067) 1:3 × 3:1 0:3 3:0 0 161 b.
3. Adam Nedvěd (19679) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 -1 159 b.
4. Petr Lohonka (23308) 1:3 3:0 1:3 × 2:3 -2 156 b.
5. Guillaume Fournier (26779) 3:2 0:3 1:3 3:2 × -3 155 b.

Podzimní sezóna 2016

10. liga D 135 bodů 5 hráčů

Sebastian Garcia, Ondřej Němec, Jan Říha, Michal Cerman, Jan Zmeškal

  S.G. O.N. J.Ř. M.C. J.Z. rozdíl setů  
1. Sebastian Garcia (18957) × 3:0 3:2 3:S S:S 7 162 b.
2. Ondřej Němec (25877) 0:3 × 3:0 0:3 3:S 0 158 b.
3. Jan Říha (10469) 2:3 0:3 × 3:S 3:2 0 158 b.
4. Michal Cerman (20687) S:3 3:0 S:3 × 0:3 -6 148 b.
5. Jan Zmeškal (19427) S:S S:3 2:3 3:0 × -1 147 b.
10. liga C 120 bodů 5 hráčů

Lukáš Melichar, František Hezina, Michal Cerman, Jakub Kříž, Lenka Geigerová

  L.M. F.H. M.C. J.K. L.G. rozdíl setů  
1. Lukáš Melichar (10655) × 3:1 3:1 3:1 3:2 7 162 b.
2. František Hezina (16372) 1:3 × 3:2 3:2 3:0 3 153 b.
3. Michal Cerman (20687) 1:3 2:3 × 3:2 3:2 -1 144 b.
4. Jakub Kříž (19131) 1:3 2:3 2:3 × 3:2 -3 139 b.
5. Lenka Geigerová (18862) 2:3 0:3 2:3 2:3 × -6 132 b.
11. liga A 105 bodů 6 hráčů

Tomáš Bakule, Michal Cerman, Josef Jiracek, David Smolka, Josef Minařík, Ondřej Slabihoud

  T.B. M.C. J.J. D.S. J.M. O.S. rozdíl setů  
1. Tomáš Bakule (10214) × 2:3 3:0 3:2 3:0 3:2 7 143 b.
2. Michal Cerman (20687) 3:2 × 2:3 3:0 3:1 3:2 6 142 b.
3. Josef Jiracek (15345) 0:3 3:2 × 3:0 2:3 3:1 2 135 b.
4. David Smolka (17276) 2:3 0:3 0:3 × 3:0 3:1 -2 127 b.
5. Josef Minařík (21457) 0:3 1:3 3:2 0:3 × 3:S -4 122 b.
6. Ondřej Slabihoud (10444) 2:3 2:3 1:3 1:3 S:3 × -9 115 b.
12. liga B 90 bodů 5 hráčů

Michal Cerman, Jiří Krpelík, Pavel Máčka, Jan Starý, Tomáš Nováček

  M.C. J.K. P.M. J.S. T.N. rozdíl setů  
1. Michal Cerman (20687) × 3:1 3:1 3:1 3:S 9 133 b.
2. Jiří Krpelík (21141) 1:3 × 3:1 3:2 3:S 4 122 b.
3. Pavel Máčka (14381) 1:3 1:3 × 3:2 3:S 0 113 b.
4. Jan Starý (21300) 1:3 2:3 2:3 × 3:S -1 110 b.
5. Tomáš Nováček (24171) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.

Letní sezóna 2016

9. liga C 90 bodů 5 hráčů

Petr Novotný, David Smolka, Jan Bajer, Milan Varga, Michal Cerman

  P.N. D.S. J.B. M.V. M.C. rozdíl setů  
1. Petr Novotný (23269) × 2:3 2:3 3:0 3:S 4 121 b.
2. David Smolka (17276) 3:2 × S:3 3:2 3:S 2 118 b.
3. Jan Bajer (23836) 3:2 3:S × S:S 3:S 7 114 b.
4. Milan Varga (23622) 0:3 2:3 S:S × 3:S -1 99 b.
5. Michal Cerman (20687) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.
8. liga C 105 bodů 5 hráčů

Radek Zachariáš, Vit Chmura, Jirka Paduch, Michal Cerman, Jiri Malina

  R.Z. V.C. J.P. M.C. J.M. rozdíl setů  
1. Radek Zachariáš (14482) × 2:3 3:1 3:0 3:1 6 144 b.
2. Vit Chmura (25106) 3:2 × 3:2 3:1 3:2 5 143 b.
3. Jirka Paduch (10654) 1:3 2:3 × 3:2 2:3 -3 124 b.
4. Michal Cerman (20687) 0:3 1:3 2:3 × 3:1 -4 122 b.
5. Jiri Malina (18938) 1:3 2:3 3:2 1:3 × -4 122 b.
9. liga D 90 bodů 5 hráčů

Michal Cerman, Jaroslav Šindelář, Martin Havelka, Pavel Máčka, Lenka Geigerová

  M.C. J.Š. M.H. P.M. L.G. rozdíl setů  
1. Michal Cerman (20687) × 3:1 3:2 3:1 3:0 8 134 b.
2. Jaroslav Šindelář (21413) 1:3 × 3:1 S:3 3:0 0 116 b.
3. Martin Havelka (19602) 2:3 1:3 × 3:2 3:1 0 116 b.
4. Pavel Máčka (14381) 1:3 3:S 2:3 × 2:3 -1 110 b.
5. Lenka Geigerová (18862) 0:3 0:3 1:3 3:2 × -7 101 b.
8. liga A 105 bodů 5 hráčů

Tomáš Mokrejš, Martin Soušek, Jan Bajer, Michal Cerman, Vit Chmura

  T.M. M.S. J.B. M.C. V.C. rozdíl setů  
1. Tomáš Mokrejš (20737) × 3:2 3:2 3:1 3:2 5 143 b.
2. Martin Soušek (16541) 2:3 × 3:1 3:1 3:1 5 142 b.
3. Jan Bajer (23836) 2:3 1:3 × 3:0 3:1 2 135 b.
4. Michal Cerman (20687) 1:3 1:3 0:3 × 3:1 -5 120 b.
5. Vit Chmura (25106) 2:3 1:3 1:3 1:3 × -7 115 b.

Jarní sezóna 2016

9. liga D 135 bodů 5 hráčů

David Korniet, Kamil Papež, Michal Cerman, Tomáš Hejda, David Martínek

  D.K. K.P. M.C. T.H. D.M. rozdíl setů  
1. David Korniet (10833) × 3:S 1:3 3:0 3:1 6 171 b.
2. Kamil Papež (22050) S:3 × 3:1 3:1 3:S 4 167 b.
3. Michal Cerman (20687) 3:1 1:3 × 1:3 3:S 1 160 b.
4. Tomáš Hejda (21142) 0:3 1:3 3:1 × 3:2 -2 157 b.
5. David Martínek (13572) 1:3 S:3 S:3 2:3 × -9 141 b.
9. liga C 150 bodů 5 hráčů

Štěpán Kuba, Michaela Vrbová, Michal Cerman, Jirka Paduch, Sabina Kuncířová

  Š.K. M.V. M.C. J.P. S.K. rozdíl setů  
1. Štěpán Kuba (10431) × 3:2 3:0 3:0 3:1 9 196 b.
2. Michaela Vrbová (14409) 2:3 × S:3 3:1 3:0 1 178 b.
3. Michal Cerman (20687) 0:3 3:S × 3:2 1:3 -1 171 b.
4. Jirka Paduch (10654) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 -3 169 b.
5. Sabina Kuncířová (14507) 1:3 0:3 3:1 0:3 × -6 163 b.
10. liga B 135 bodů 5 hráčů

Prokop Severýn, Wojciech Janusz, Michal Cerman, Jan Hedbávný, David Navrátil

  P.S. W.J. M.C. J.H. D.N. rozdíl setů  
1. Prokop Severýn (10799) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 183 b.
2. Wojciech Janusz (21872) 1:3 × 3:2 3:0 3:1 4 170 b.
3. Michal Cerman (20687) 1:3 2:3 × 3:0 3:0 3 167 b.
4. Jan Hedbávný (13347) 0:3 0:3 0:3 × 3:2 -8 144 b.
5. David Navrátil (23720) 0:3 1:3 0:3 2:3 × -9 141 b.
9. liga A 150 bodů 5 hráčů

Tomáš Kos, Tomáš Mokrejš, Miroslav Erben, Iva Marešová, Michal Cerman

  T.K. T.M. M.E. I.M. M.C. rozdíl setů  
1. Tomáš Kos (18308) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 202 b.
2. Tomáš Mokrejš (20737) 0:3 × 3:1 3:1 3:1 3 183 b.
3. Miroslav Erben (23759) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 -1 174 b.
4. Iva Marešová (10045) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 165 b.
5. Michal Cerman (20687) 0:3 1:3 1:3 1:3 × -9 156 b.

Podzimní sezóna 2015

10. liga D 120 bodů 5 hráčů

Wojciech Janusz, Michal Cerman, Michal Kozubek, Tomáš Holomek, Rišo Hlásko

  W.J. M.C. M.K. T.H. R.H. rozdíl setů  
1. Wojciech Janusz (21872) × 3:2 1:3 0:3 3:0 -1 144 b.
2. Michal Cerman (20687) 2:3 × 0:3 3:S 3:S 2 144 b.
3. Michal Kozubek (14937) 3:1 3:0 × S:S 2:3 4 143 b.
4. Tomáš Holomek (10701) 3:0 S:3 S:S × 3:0 3 141 b.
5. Rišo Hlásko (20159) 0:3 S:3 3:2 0:3 × -8 129 b.
11. liga D 105 bodů 5 hráčů

Michal Cerman, Miroslav Erben, Petr Goluch, Lukáš Krofta, Milan Muzikář

  M.C. M.E. P.G. L.K. M.M. rozdíl setů  
1. Michal Cerman (20687) × 1:3 3:2 3:0 3:1 4 140 b.
2. Miroslav Erben (23759) 3:1 × 3:0 1:3 2:3 2 135 b.
3. Petr Goluch (10997) 2:3 0:3 × 3:0 3:0 2 135 b.
4. Lukáš Krofta (20264) 0:3 3:1 0:3 × 3:2 -3 125 b.
5. Milan Muzikář (17570) 1:3 3:2 0:3 2:3 × -5 120 b.
11. liga B 105 bodů 5 hráčů

Peki Němeček, Ondřej Mokrý, Michal Cerman, Adam Hladík, Igor Kusnyir

  P.N. O.M. M.C. A.H. I.K. rozdíl setů  
1. Peki Němeček (23237) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 153 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 × 3:2 3:1 3:S 4 137 b.
3. Michal Cerman (20687) 1:3 2:3 × 3:2 3:S 1 130 b.
4. Adam Hladík (15132) 0:3 1:3 2:3 × 3:S -3 121 b.
5. Igor Kusnyir (23231) 0:3 S:3 S:3 S:3 × -12 105 b.
10. liga D 120 bodů 5 hráčů

Karel Tesař, Jakub Tuháček, Martin Havelka, Michal Cerman, Jan Hedbávný

  K.T. J.T. M.H. M.C. J.H. rozdíl setů  
1. Karel Tesař (17338) × 2:3 3:1 3:1 3:0 6 159 b.
2. Jakub Tuháček (17053) 3:2 × 3:2 3:2 3:S 6 157 b.
3. Martin Havelka (19602) 1:3 2:3 × 3:1 3:1 1 148 b.
4. Michal Cerman (20687) 1:3 2:3 1:3 × 3:S -2 138 b.
5. Jan Hedbávný (13347) 0:3 S:3 1:3 S:3 × -11 122 b.

Letní sezóna 2015

8. liga B 90 bodů 5 hráčů

Radek Brix, Honza Kučera, Tomáš Hejda, Michal Cerman, Martin Staněk

  R.B. H.K. T.H. M.C. M.S. rozdíl setů  
1. Radek Brix (16736) × 3:2 3:1 3:0 3:S 9 133 b.
2. Honza Kučera (19383) 2:3 × 2:3 3:1 3:0 3 122 b.
3. Tomáš Hejda (21142) 1:3 3:2 × S:S 3:S 2 106 b.
4. Michal Cerman (20687) 0:3 1:3 S:S × 3:S -2 97 b.
5. Martin Staněk (10499) S:3 0:3 S:3 S:3 × -12 90 b.
9. liga B 75 bodů 5 hráčů

Michal Cerman, Lukáš Melichar, Ondřej Slabihoud, David Kubasek, Bára Jakšová

  M.C. L.M. O.S. D.K. B.J. rozdíl setů  
1. Michal Cerman (20687) × 0:3 3:0 3:S 3:S 6 108 b.
2. Lukáš Melichar (10655) 3:0 × 3:1 3:S S:S 8 104 b.
3. Ondřej Slabihoud (10444) 0:3 1:3 × 3:S 3:S 1 97 b.
4. David Kubasek (19478) S:3 S:3 S:3 × S:S -9 70 b.
5. Bára Jakšová (21382) S:3 S:S S:3 S:S × -6 65 b.
10. liga C 60 bodů 5 hráčů

Michal Cerman, Cristian Retezan, Barbora Žižková, Martin Melicherčík, Jakub Galó

  M.C. C.R. B.Ž. M.M. J.G. rozdíl setů  
1. Michal Cerman (20687) × 2:3 3:S 3:S 3:S 8 94 b.
2. Cristian Retezan (19621) 3:2 × 2:3 3:S 3:S 6 93 b.
3. Barbora Žižková (13088) S:3 3:2 × 3:S 3:S 4 89 b.
4. Martin Melicherčík (17733) S:3 S:3 S:3 × S:S -9 55 b.
5. Jakub Galó (15476) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 55 b.
10. liga D 60 bodů 5 hráčů

Lenka Geigerová, David Kubasek, Michal Cerman, Ladislav Pivec, Jan Hedbávný

  L.G. D.K. M.C. L.P. J.H. rozdíl setů  
1. Lenka Geigerová (18862) × 2:3 3:1 3:2 3:S 5 94 b.
2. David Kubasek (19478) 3:2 × 2:3 3:2 3:S 4 92 b.
3. Michal Cerman (20687) 1:3 3:2 × 3:2 3:S 3 90 b.
4. Ladislav Pivec (11742) 2:3 2:3 2:3 × 3:S 0 82 b.
5. Jan Hedbávný (13347) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.

Jarní sezóna 2015

13. liga D 90 bodů 5 hráčů

Petr Bena, Michal Cerman, Michal Kadlec, Filip Havránek, Petr Kotyza

  P.B. M.C. M.K. F.H. P.K. rozdíl setů  
1. Petr Bena (17578) × 3:0 3:0 3:S 3:0 12 139 b.
2. Michal Cerman (20687) 0:3 × 3:S 3:1 3:2 3 120 b.
3. Michal Kadlec (21958) 0:3 S:3 × 3:1 3:0 -1 114 b.
4. Filip Havránek (14582) S:3 1:3 1:3 × 3:2 -6 103 b.
5. Petr Kotyza (18512) 0:3 2:3 0:3 2:3 × -8 98 b.
14. liga C 90 bodů 5 hráčů

Robert Schorník, Michal Cerman, Petr Křepelka, Barbora Žižková, Martin Sedláček

  R.S. M.C. P.K. B.Ž. M.S. rozdíl setů  
1. Robert Schorník (13417) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 131 b.
2. Michal Cerman (20687) 3:1 × 3:1 3:2 3:2 6 130 b.
3. Petr Křepelka (12146) 0:3 1:3 × 3:2 3:1 -2 112 b.
4. Barbora Žižková (13088) 0:3 2:3 2:3 × 3:0 -2 111 b.
5. Martin Sedláček (19110) 0:3 2:3 1:3 0:3 × -9 96 b.
13. liga C 105 bodů 5 hráčů

Radek Zachariáš, Martin Novák, Petr Vosátka, Michal Cerman, Karla Štěpánová

  R.Z. M.N. P.V. M.C. K.Š. rozdíl setů  
1. Radek Zachariáš (14482) × 2:3 3:0 3:2 3:0 6 144 b.
2. Martin Novák (10965) 3:2 × 1:3 3:1 3:1 3 138 b.
3. Petr Vosátka (10218) 0:3 3:1 × 3:2 3:2 1 134 b.
4. Michal Cerman (20687) 2:3 1:3 2:3 × 3:0 -1 128 b.
5. Karla Štěpánová (12319) 0:3 1:3 2:3 0:3 × -9 111 b.
12. liga C 120 bodů 5 hráčů

Martin Staněk, Jan Ovečka, Jitka Dufková, Michal Cerman, Jan Škoda

  M.S. J.O. J.D. M.C. J.Š. rozdíl setů  
1. Martin Staněk (10499) × 2:3 3:1 3:0 3:0 7 161 b.
2. Jan Ovečka (21752) 3:2 × 1:3 3:1 3:1 3 153 b.
3. Jitka Dufková (21208) 1:3 3:1 × 1:3 3:2 -1 144 b.
4. Michal Cerman (20687) 0:3 1:3 3:1 × 3:2 -2 142 b.
5. Jan Škoda (17347) 0:3 1:3 2:3 2:3 × -7 130 b.

Podzimní sezóna 2014

13. liga D 90 bodů 5 hráčů

Cenek Albl, Michal Cerman, Michal Vaněk, Ondřej Šofr, David Kubasek

  C.A. M.C. M.V. O.Š. D.K. rozdíl setů  
1. Cenek Albl (12061) × 3:2 3:1 0:3 3:1 2 121 b.
2. Michal Cerman (20687) 2:3 × 3:2 2:3 3:2 0 116 b.
3. Michal Vaněk (16628) 1:3 2:3 × 3:1 3:2 0 116 b.
4. Ondřej Šofr (19421) 3:0 3:2 1:3 × 0:3 -1 114 b.
5. David Kubasek (19478) 1:3 2:3 2:3 3:0 × -1 113 b.
14. liga C 75 bodů 5 hráčů

Jan Škoda, Michal Cerman, Lucie Jarolímová, Matěj Táborský, Luboš Tonhauser

  J.Š. M.C. L.J. M.T. L.T. rozdíl setů  
1. Jan Škoda (17347) × 3:1 3:1 3:S 3:S 10 117 b.
2. Michal Cerman (20687) 1:3 × 3:2 3:S 3:S 5 106 b.
3. Lucie Jarolímová (18939) 1:3 2:3 × 2:3 3:S -1 95 b.
4. Matěj Táborský (16523) S:3 S:3 3:2 × 3:S -2 94 b.
5. Luboš Tonhauser (20541) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 75 b.
15. liga A 60 bodů 6 hráčů

Marek Kurka, Michal Cerman, Lukáš Indra, Marie Opálková, Oskar Kříženecký, Ondřej Buček

  M.K. M.C. L.I. M.O. O.K. O.B. rozdíl setů  
1. Marek Kurka (12322) × 3:2 3:1 3:0 3:0 3:0 12 107 b.
2. Michal Cerman (20687) 2:3 × 3:1 3:2 3:0 3:0 8 100 b.
3. Lukáš Indra (19847) 1:3 1:3 × 2:3 3:1 3:1 -1 84 b.
4. Marie Opálková (19074) 0:3 2:3 3:2 × 3:2 1:3 -4 79 b.
5. Oskar Kříženecký (19189) 0:3 0:3 1:3 2:3 × 3:0 -6 75 b.
6. Ondřej Buček (13309) 0:3 0:3 1:3 3:1 0:3 × -9 70 b.
16. liga D 45 bodů 5 hráčů

Michal Cerman, Jana Doušová, Nikola Endrychová, Irena Kovalčíková, Aneta Zbudilová

  M.C. J.D. N.E. I.K. A.Z. rozdíl setů  
1. Michal Cerman (20687) × 3:S 3:S 3:0 3:S 12 88 b.
2. Jana Doušová (20514) S:3 × S:S 3:S S:S 0 45 b.
3. Nikola Endrychová (17706) S:3 S:S × 3:S S:S 0 45 b.
4. Irena Kovalčíková (19385) 0:3 S:3 S:3 × S:S -9 40 b.
5. Aneta Zbudilová (19688) S:3 S:S S:S S:S × -3 30 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...