Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Hráči

Úvod » Hráči » Matěj Šafránek


Matěj Šafránek (24554)

Matěj Šafránek (24554)

Matěj Šafránek
(ID 24554)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 98 %
  • Škola: VUT v Brně
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 31 let


Hraji již: 3 roky
Moje úroveň: 4

Jarní sezóna 2018

9. liga D
úspěšnost: 55 %
225 bodů
110. místo 101. místo v mužích
vyhrané sety: 21 prohrané sety: 19 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 1 skreče: 8

Podzimní sezóna 2017

9. liga B
úspěšnost: 50 %
175 bodů
111. místo 101. místo v mužích
vyhrané sety: 21 prohrané sety: 22 rozdíl: -1 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 0 skreče: 1

Jarní sezóna 2017

10. liga D
úspěšnost: 50 %
243 bodů
126. místo 120. místo v mužích
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 27 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 1

Podzimní sezóna 2016

9. liga A
úspěšnost: 50 %
216 bodů
125. místo 113. místo v mužích
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 27 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 3

Letní sezóna 2016

9. liga A
úspěšnost: 41 %
171 bodů
87. místo 78. místo v mužích
vyhrané sety: 24 prohrané sety: 34 rozdíl: -10 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -3 skreče: 0

Jarní sezóna 2016

10. liga D
úspěšnost: 50 %
220 bodů
159. místo 141. místo v mužích
vyhrané sety: 25 prohrané sety: 20 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 0 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.05.2018 11:55 8. Jana Pilgrova S:S
02.05.2018 11:55 8. Jiří Šubr S:S
02.05.2018 11:55 8. František Siladi S:S
30.04.2018 17:00 8. Miroslav Schmahl S:S
27.03.2018 20:00 9. Martin Jaborník Centrum Viktoria 2:3
21.03.2018 17:00 9. Oldřich Kundera Sport Balkán 3:0
14.03.2018 17:00 9. Miloslav Kotík ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
01.03.2018 09:34 9. Petr Urbánek S:S
27.02.2018 08:00 9. Jiří Šubr ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
26.02.2018 21:00 9. Eva Kaňoková ZONE4YOU fitness club 3:2
13.02.2018 18:30 9. Jitka Lanšperková Sport Balkán 3:0
30.01.2018 20:30 9. Alexander Bazovsky Draken Brno 3:1
18.01.2018 20:00 9. Martin Jaborník ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
17.01.2018 20:30 9. Vít Dvořák Draken Brno 1:3
11.01.2018 19:30 9. Jiří Široký Sport Balkán 2:3 i
18.12.2017 20:00 8. Petr Novotný ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
08.12.2017 19:30 8. Miroslav Popp ZONE4YOU fitness club 0:3
27.11.2017 21:00 9. Harald Čadílek Draken Brno 0:3
22.11.2017 20:00 9. Vít Dvořák Draken Brno 3:1
13.11.2017 19:00 9. Jiří Chaloupka Draken Brno 3:2
15.05.2017 19:00 10. Jan Hlávka Draken Brno 3:0
10.05.2017 20:00 10. Eva Kaňoková ZONE4YOU fitness club 3:2
04.05.2017 20:00 10. Petr Novotný ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
26.04.2017 08:00 11. Branislav Zahradník ZONE4YOU fitness club 2:3
23.04.2017 16:00 11. Maťka Králiková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
20.04.2017 08:00 11. Tomáš Vaňák Squash BOBY Centrum 3:0 i
19.04.2017 19:00 11. Eva Kaňoková ZONE4YOU fitness club 1:3
21.03.2017 21:00 10. Petr Novotný ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
09.03.2017 16:00 10. Sebastian Kunec Squash BOBY Centrum 1:3
08.03.2017 20:30 10. Jan Trávníček Draken Brno 1:3 i
28.02.2017 22:00 11. Igor Stehura 3:S
27.02.2017 18:30 11. Nikol Hrdinová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
13.02.2017 20:00 11. Ondrej Lukačko Draken Brno 1:3
08.02.2017 18:00 11. Tomáš Nosek ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
01.02.2017 10:55 9. Sebastian Kunec S:S
25.01.2017 21:00 9. Marek Kolář ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
18.01.2017 17:00 9. Russell Jones Draken Brno 0:3 i
10.01.2017 16:00 9. Radka Stískalová Squash BOBY Centrum 3:1
07.01.2017 10:00 9. Daniela Vičanová ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
20.12.2016 21:00 10. Ondrej Lukačko ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
12.12.2016 19:00 10. Eva Ondráčková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
06.12.2016 20:30 10. Petr Paštěka Draken Brno 2:3 i
26.11.2016 18:00 11. Ivana Trantinová Sport Balkán 3:0
22.11.2016 19:00 11. Daniela Vičanová ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
15.11.2016 18:00 11. Ivona Pešicová Sport Balkán 3:0
11.11.2016 17:00 11. Michaela Pařezová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
01.11.2016 10:40 10. Sebastian Kunec S:S
25.10.2016 18:00 10. Marek Čermák ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
12.10.2016 08:00 10. Tomáš Nosek ZONE4YOU Moravská Slavia S:3
10.10.2016 18:00 10. Michaela Vydrová Draken Brno 3:0 i
30.09.2016 18:00 9. Katarína Šimonová Sport Balkán 0:3 i
26.09.2016 20:00 9. Markéta Nezdařilová ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
21.09.2016 18:00 9. Michal Papiernik Sport Balkán 0:3 i
19.09.2016 20:00 9. Zuzana Strnková Draken Brno 3:0 i
14.09.2016 20:00 9. Barbora Obluková Best Gym Horova 3:1 i
25.08.2016 19:00 8. Tom Kaňok Draken Brno 0:3
17.08.2016 17:30 8. Roman Konečný ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
10.08.2016 19:00 8. Markéta Čadová ZONE4YOU fitness club 3:1
06.08.2016 10:00 8. Lukas Ratica Best Gym Horova 2:3
30.07.2016 11:00 9. Martin Lattenberg Squash BOBY Centrum 0:3
18.07.2016 16:30 9. Jana Dobšíčková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
14.07.2016 19:00 9. David Kutálek Squash BOBY Centrum 3:1
12.07.2016 21:00 9. Eliška Lašová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:S
29.06.2016 20:00 8. Petr Urbánek ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
28.06.2016 19:00 8. Tomáš Nosek Draken Brno 3:1
23.06.2016 17:00 8. Juraj Tokár ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
17.06.2016 20:00 8. Ondrej Lukačko ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
23.05.2016 20:00 10. Michal Paštěka ZONE4YOU fitness club 0:3
17.05.2016 20:00 10. Tonda Mikl ZONE4YOU fitness club 2:3 i
10.05.2016 19:00 10. Petr Altmann Draken Brno 1:3
29.04.2016 19:00 11. Igor Stehura Centrum Viktoria 3:1
27.04.2016 19:00 11. Filip Nešpor Draken Brno 3:0
23.04.2016 15:00 11. Marek Pavlica Draken Brno 0:3 i
02.04.2016 10:00 11. Maťka Králiková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
23.03.2016 19:00 12. Jiří Hlávka ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
14.03.2016 20:00 12. Tamara Poláková Draken Brno 3:1
11.03.2016 18:00 12. Vladimir Belohlavek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
07.03.2016 17:00 12. Tereza Padrtová Draken Brno 2:3 i
- - 10. Ladislav Pařízek 3:S i
- - 11. Lenka Otradovcová 3:S
- - 10. Vladimir Belohlavek 3:S
- - 10. Filip Nešpor S:3
- - 10. Petr Ždánský 3:S
- - 9. Tom Kaňok 3:S i
- - 8. Marek Čermák 3:S i
- - 8. Stanislav Laurenčík S:3
- - 9. Michal Útrata 3:S
- - 9. Daniel Jančula S:3
- - 9. Jiří Chaloupka S:3
- - 9. Michal Černý 3:S i
- - 9. Michal Veselský S:3

Tvůj komentář: Výborná hra ☺️

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Za výsledek může zajisté má rozbitá raketa :-)

Tvůj komentář: Bezva zapas :-)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: it was fun, thanks :)

Soupeřův komentář: great game, thanks.

Tvůj komentář: Bezva hra :)

Soupeřův komentář: Diky za hru

Tvůj komentář: Výborná hra :) snad dame repete

Soupeřův komentář: Díky za hru.

Tvůj komentář: díky za fajn zápas :)

Soupeřův komentář: Taky děkuju za super hru a cenné rady

Tvůj komentář: Vybornej zápas ☺️ škoda jen toho toho výsledku

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: dobrá hra :)

Soupeřův komentář: Děkuji za hru :-)

Tvůj komentář: Dobrá hra ☺

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: díky za fajn zápas :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Výborná hra :) snad to někdy zopakujeme :

Soupeřův komentář: Super hra :)

Tvůj komentář: Výbornej zápas :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dobrej zápas, ale asi bych radši vyhrál :D

Soupeřův komentář: perfektní hra,už jen to pozápasové pivko a bylo by to naprosto ideál :)

Tvůj komentář: Dobrej zápas :-)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Skvělý začátek ligy, díky za fajn zápas :)

Soupeřův komentář: Byl to vyrovnaný zápas, díky za hru ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: zdravotní trable

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Omlouvám se, rád zahraji příště.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Omlouvám se, snad příště.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Z pracovniho vytizeni neoderhano

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

9. liga D 30 bodů 5 hráčů

Jiří Chaloupka, Daniel Jančula, Michal Veselský, Matěj Šafránek, Michal Černý

  J.C. D.J. M.V. M.Š. M.Č. rozdíl setů  
1. Jiří Chaloupka (28789) × 3:0 3:0 3:S 3:S 12 76 b.
2. Daniel Jančula (28498) 0:3 × 3:1 3:S 3:2 3 60 b.
3. Michal Veselský (21895) 0:3 1:3 × 3:S 3:S 1 52 b.
4. Matěj Šafránek (24554) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 40 b.
5. Michal Černý (24347) S:3 2:3 S:3 S:3 × -10 34 b.
8. liga C 60 bodů 5 hráčů

Miroslav Schmahl, Jiří Šubr, Jana Pilgrova, František Siladi, Matěj Šafránek

  M.S. J.Š. J.P. F.S. M.Š. rozdíl setů  
1. Miroslav Schmahl (29747) × 3:S 3:S S:S S:S 6 70 b.
2. Jiří Šubr (14070) S:3 × S:S S:S S:S -3 45 b.
3. Jana Pilgrova (10236) S:3 S:S × S:S S:S -3 45 b.
4. František Siladi (27131) S:S S:S S:S × S:S 0 40 b.
5. Matěj Šafránek (24554) S:S S:S S:S S:S × 0 40 b.
9. liga B 45 bodů 5 hráčů

Matěj Šafránek, Oldřich Kundera, Miloslav Kotík, Martin Jaborník, Michal Útrata

  M.Š. O.K. M.K. M.J. M.Ú. rozdíl setů  
1. Matěj Šafránek (24554) × 3:0 3:2 2:3 3:S 6 81 b.
2. Oldřich Kundera (29603) 0:3 × 3:0 3:1 3:S 5 79 b.
3. Miloslav Kotík (29695) 2:3 0:3 × 3:0 3:S 2 72 b.
4. Martin Jaborník (23533) 3:2 1:3 0:3 × 3:S -1 66 b.
5. Michal Útrata (29477) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.
9. liga B 45 bodů 5 hráčů

Jiří Šubr, Petr Urbánek, Matěj Šafránek, Eva Kaňoková, Jitka Lanšperková

  J.Š. P.U. M.Š. E.K. J.L. rozdíl setů  
1. Jiří Šubr (14070) × 1:3 3:1 3:0 3:1 5 82 b.
2. Petr Urbánek (24723) 3:1 × S:S 3:1 3:0 7 75 b.
3. Matěj Šafránek (24554) 1:3 S:S × 3:2 3:0 2 64 b.
4. Eva Kaňoková (15740) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 -3 64 b.
5. Jitka Lanšperková (28558) 1:3 0:3 0:3 0:3 × -11 47 b.

Podzimní sezóna 2017

9. liga B 30 bodů 5 hráčů

Vít Dvořák, Jiří Široký, Matěj Šafránek, Martin Jaborník, Alexander Bazovsky

  V.D. J.Š. M.Š. M.J. A.B. rozdíl setů  
1. Vít Dvořák (29109) × 3:2 3:1 3:1 3:2 6 70 b.
2. Jiří Široký (25763) 2:3 × 3:2 3:1 3:1 4 65 b.
3. Matěj Šafránek (24554) 1:3 2:3 × 3:0 3:1 2 60 b.
4. Martin Jaborník (23533) 1:3 1:3 0:3 × 3:S -4 44 b.
5. Alexander Bazovsky (28990) 2:3 1:3 1:3 S:3 × -8 38 b.
8. liga C 45 bodů 5 hráčů

Stanislav Laurenčík, Petr Novotný, Miroslav Popp, Matěj Šafránek, Marek Čermák

  S.L. P.N. M.P. M.Š. M.Č. rozdíl setů  
1. Stanislav Laurenčík (27364) × 3:1 3:2 3:S 3:S 9 85 b.
2. Petr Novotný (23360) 1:3 × 3:1 3:0 3:S 6 81 b.
3. Miroslav Popp (24090) 2:3 1:3 × 3:0 3:S 3 74 b.
4. Matěj Šafránek (24554) S:3 0:3 0:3 × 3:S -6 55 b.
5. Marek Čermák (22035) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.
9. liga D 30 bodů 5 hráčů

Harald Čadílek, Matěj Šafránek, Vít Dvořák, Jiří Chaloupka, Tom Kaňok

  H.Č. M.Š. V.D. J.C. T.K. rozdíl setů  
1. Harald Čadílek (12528) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 79 b.
2. Matěj Šafránek (24554) 0:3 × 3:1 3:2 3:S 3 60 b.
3. Vít Dvořák (29109) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 51 b.
4. Jiří Chaloupka (28789) 0:3 2:3 2:3 × 3:S -2 48 b.
5. Tom Kaňok (15051) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.

Jarní sezóna 2017

10. liga D 30 bodů 5 hráčů

Matěj Šafránek, Petr Novotný, Eva Kaňoková, Petr Ždánský, Jan Hlávka

  M.Š. P.N. E.K. P.Ž. J.H. rozdíl setů  
1. Matěj Šafránek (24554) × 3:1 3:2 3:S 3:0 9 73 b.
2. Petr Novotný (23360) 1:3 × 3:0 3:S 3:1 6 66 b.
3. Eva Kaňoková (15740) 2:3 0:3 × 0:3 3:0 -4 47 b.
4. Petr Ždánský (10195) S:3 S:3 3:0 × S:S -3 38 b.
5. Jan Hlávka (17523) 0:3 1:3 0:3 S:S × -8 27 b.
11. liga A 30 bodů 5 hráčů

Branislav Zahradník, Eva Kaňoková, Matěj Šafránek, Maťka Králiková, Tomáš Vaňák

  B.Z. E.K. M.Š. M.K. T.V. rozdíl setů  
1. Branislav Zahradník (24742) × 3:0 3:2 3:1 3:0 9 76 b.
2. Eva Kaňoková (15740) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 67 b.
3. Matěj Šafránek (24554) 2:3 1:3 × 3:0 3:0 3 62 b.
4. Maťka Králiková (23954) 1:3 0:3 0:3 × 3:1 -6 43 b.
5. Tomáš Vaňák (19206) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 32 b.
10. liga B 45 bodů 5 hráčů

Jan Trávníček, Sebastian Kunec, Petr Novotný, Filip Nešpor, Matěj Šafránek

  J.T. S.K. P.N. F.N. M.Š. rozdíl setů  
1. Jan Trávníček (24504) × 3:0 1:3 3:0 3:1 6 84 b.
2. Sebastian Kunec (19795) 0:3 × 3:2 3:1 3:1 2 76 b.
3. Petr Novotný (23360) 3:1 2:3 × 1:3 3:0 2 75 b.
4. Filip Nešpor (20043) 0:3 1:3 3:1 × 3:S 0 68 b.
5. Matěj Šafránek (24554) 1:3 1:3 0:3 S:3 × -10 49 b.
11. liga D 30 bodů 5 hráčů

Ondrej Lukačko, Matěj Šafránek, Tomáš Nosek, Igor Stehura, Nikol Hrdinová

  O.L. M.Š. T.N. I.S. N.H. rozdíl setů  
1. Ondrej Lukačko (24988) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 80 b.
2. Matěj Šafránek (24554) 1:3 × 2:3 3:S 3:0 3 59 b.
3. Tomáš Nosek (25047) 0:3 3:2 × 1:3 3:0 -1 54 b.
4. Igor Stehura (15651) 0:3 S:3 3:1 × S:S -4 36 b.
5. Nikol Hrdinová (27026) 0:3 0:3 0:3 S:S × -9 25 b.

Podzimní sezóna 2016

9. liga A 60 bodů 6 hráčů

Russell Jones, Marek Kolář, Daniela Vičanová, Matěj Šafránek, Sebastian Kunec, Radka Stískalová

  R.J. M.K. D.V. M.Š. S.K. R.S. rozdíl setů  
1. Russell Jones (22397) × 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 13 109 b.
2. Marek Kolář (17847) 1:3 × 3:2 3:1 3:1 3:S 6 94 b.
3. Daniela Vičanová (26581) 1:3 2:3 × 3:1 3:0 3:0 5 94 b.
4. Matěj Šafránek (24554) 0:3 1:3 1:3 × S:S 3:1 -5 68 b.
5. Sebastian Kunec (19795) 0:3 1:3 0:3 S:S × 3:0 -5 68 b.
6. Radka Stískalová (23193) 0:3 S:3 0:3 1:3 0:3 × -14 62 b.
10. liga C 30 bodů 5 hráčů

Ondrej Lukačko, Matěj Šafránek, Eva Ondráčková, Vladimir Belohlavek, Petr Paštěka

  O.L. M.Š. E.O. V.B. P.P. rozdíl setů  
1. Ondrej Lukačko (24988) × 3:0 3:S 3:1 3:0 11 77 b.
2. Matěj Šafránek (24554) 0:3 × 3:0 3:S 2:3 2 57 b.
3. Eva Ondráčková (21280) S:3 0:3 × 3:2 S:S -5 34 b.
4. Vladimir Belohlavek (24261) 1:3 S:3 2:3 × S:S -6 31 b.
5. Petr Paštěka (24461) 0:3 3:2 S:S S:S × -2 29 b.
11. liga A 15 bodů 6 hráčů

Daniela Vičanová, Matěj Šafránek, Ivana Trantinová, Michaela Pařezová, Ivona Pešicová, Lenka Otradovcová

  D.V. M.Š. I.T. M.P. I.P. L.O. rozdíl setů  
1. Daniela Vičanová (26581) × 3:1 3:0 3:0 3:0 3:S 14 63 b.
2. Matěj Šafránek (24554) 1:3 × 3:0 3:2 3:0 3:S 8 53 b.
3. Ivana Trantinová (26294) 0:3 0:3 × 3:S 3:0 3:S 3 41 b.
4. Michaela Pařezová (23503) 0:3 2:3 S:3 × 3:0 3:S -1 37 b.
5. Ivona Pešicová (21676) 0:3 0:3 0:3 0:3 × 3:S -9 23 b.
6. Lenka Otradovcová (25997) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 15 b.
10. liga D 30 bodů 5 hráčů

Marek Čermák, Sebastian Kunec, Michaela Vydrová, Tomáš Nosek, Matěj Šafránek

  M.Č. S.K. M.V. T.N. M.Š. rozdíl setů  
1. Marek Čermák (22035) × 3:0 3:2 3:0 3:0 10 78 b.
2. Sebastian Kunec (19795) 0:3 × 3:0 3:S S:S 3 48 b.
3. Michaela Vydrová (26325) 2:3 0:3 × 3:S 0:3 -4 44 b.
4. Tomáš Nosek (25047) 0:3 S:3 S:3 × 3:S -6 40 b.
5. Matěj Šafránek (24554) 0:3 S:S 3:0 S:3 × -3 38 b.

Letní sezóna 2016

9. liga A 15 bodů 6 hráčů

Michal Papiernik, Katarína Šimonová, Markéta Nezdařilová, Barbora Obluková, Matěj Šafránek, Zuzana Strnková

  M.P. K.Š. M.N. B.O. M.Š. Z.S. rozdíl setů  
1. Michal Papiernik (25587) × 3:2 3:0 3:0 3:0 3:0 13 64 b.
2. Katarína Šimonová (25738) 2:3 × 2:3 3:1 3:0 3:0 6 51 b.
3. Markéta Nezdařilová (20038) 0:3 3:2 × 1:3 3:0 3:0 2 45 b.
4. Barbora Obluková (16817) 0:3 1:3 3:1 × 1:3 3:0 -2 37 b.
5. Matěj Šafránek (24554) 0:3 0:3 0:3 3:1 × 3:0 -4 34 b.
6. Zuzana Strnková (24372) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 × -15 15 b.
8. liga A 30 bodů 5 hráčů

Roman Konečný, Tom Kaňok, Markéta Čadová, Lukas Ratica, Matěj Šafránek

  R.K. T.K. M.Č. L.R. M.Š. rozdíl setů  
1. Roman Konečný (20036) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 80 b.
2. Tom Kaňok (15051) 1:3 × S:3 3:2 3:0 -1 54 b.
3. Markéta Čadová (20789) 0:3 3:S × 3:1 1:3 0 53 b.
4. Lukas Ratica (16281) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 45 b.
5. Matěj Šafránek (24554) 0:3 0:3 3:1 2:3 × -5 45 b.
9. liga A 15 bodů 5 hráčů

Matěj Šafránek, Martin Lattenberg, David Kutálek, Jana Dobšíčková, Eliška Lašová

  M.Š. M.L. D.K. J.D. E.L. rozdíl setů  
1. Matěj Šafránek (24554) × 0:3 3:1 3:0 3:S 5 49 b.
2. Martin Lattenberg (23561) 3:0 × 3:1 3:0 S:S 8 47 b.
3. David Kutálek (17886) 1:3 1:3 × 3:0 3:S 2 42 b.
4. Jana Dobšíčková (24367) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 25 b.
5. Eliška Lašová (24578) S:3 S:S S:3 S:3 × -9 10 b.
8. liga B 30 bodů 5 hráčů

Petr Urbánek, Juraj Tokár, Ondrej Lukačko, Matěj Šafránek, Tomáš Nosek

  P.U. J.T. O.L. M.Š. T.N. rozdíl setů  
1. Petr Urbánek (24723) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 78 b.
2. Juraj Tokár (20768) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 69 b.
3. Ondrej Lukačko (24988) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 58 b.
4. Matěj Šafránek (24554) 0:3 1:3 0:3 × 3:1 -6 43 b.
5. Tomáš Nosek (25047) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 32 b.

Jarní sezóna 2016

10. liga D 60 bodů 5 hráčů

Petr Altmann, Tonda Mikl, Michal Paštěka, Matěj Šafránek, Ladislav Pařízek

  P.A. T.M. M.P. M.Š. L.P. rozdíl setů  
1. Petr Altmann (22359) × 3:1 3:1 3:1 3:S 9 103 b.
2. Tonda Mikl (19776) 1:3 × 3:0 3:2 1:3 0 86 b.
3. Michal Paštěka (17030) 1:3 0:3 × 3:0 3:S 1 85 b.
4. Matěj Šafránek (24554) 1:3 2:3 0:3 × 3:S -3 76 b.
5. Ladislav Pařízek (15046) S:3 3:1 S:3 S:3 × -7 71 b.
11. liga C 45 bodů 5 hráčů

Matěj Šafránek, Marek Pavlica, Filip Nešpor, Igor Stehura, Maťka Králiková

  M.Š. M.P. F.N. I.S. M.K. rozdíl setů  
1. Matěj Šafránek (24554) × 0:3 3:0 3:1 3:0 5 82 b.
2. Marek Pavlica (23223) 3:0 × 2:3 1:3 3:0 3 77 b.
3. Filip Nešpor (20043) 0:3 3:2 × 3:2 3:0 2 76 b.
4. Igor Stehura (15651) 1:3 3:1 2:3 × 3:2 0 71 b.
5. Maťka Králiková (23954) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 49 b.
12. liga D 30 bodů 5 hráčů

Tereza Padrtová, Matěj Šafránek, Jiří Hlávka, Vladimir Belohlavek, Tamara Poláková

  T.P. M.Š. J.H. V.B. T.P. rozdíl setů  
1. Tereza Padrtová (10018) × 3:2 3:S 3:2 3:1 7 69 b.
2. Matěj Šafránek (24554) 2:3 × 2:3 3:0 3:1 3 62 b.
3. Jiří Hlávka (20744) S:3 3:2 × 3:1 1:3 -2 52 b.
4. Vladimir Belohlavek (24261) 2:3 0:3 1:3 × 3:1 -4 47 b.
5. Tamara Poláková (24204) 1:3 1:3 3:1 1:3 × -4 47 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...