Lukas Ratica (16281)

Lukas Ratica (16281)

Lukas Ratica
(ID 16281)    Nyní hraje ligu Squash Brno

  • Spolehlivost : 99 %
  • Škola: MU v Brně
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 27 let


Hraji již: 6 let
Moje úroveň: 6

Letní sezóna 2018

(právě probíhá)
6. liga A
úspěšnost: 0 %
53 bodů
47. místo 43. místo v mužích
vyhrané sety: 4 prohrané sety: 6 rozdíl: -2 vyhrané zápasy: 0 prohrané zápasy: 2 rozdíl: -2 skreče: 0

Jarní sezóna 2018

8. liga A
úspěšnost: 65 %
344 bodů
70. místo 68. místo v mužích
vyhrané sety: 41 prohrané sety: 20 rozdíl: 21 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 5 skreče: 0

Podzimní sezóna 2017

7. liga A
úspěšnost: 71 %
269 bodů
82. místo 78. místo v mužích
vyhrané sety: 38 prohrané sety: 21 rozdíl: 17 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 7 skreče: 1

Letní sezóna 2017

8. liga B
úspěšnost: 44 %
202 bodů
64. místo 60. místo v mužích
vyhrané sety: 28 prohrané sety: 28 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

8. liga C
úspěšnost: 44 %
337 bodů
92. místo 89. místo v mužích
vyhrané sety: 26 prohrané sety: 32 rozdíl: -6 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2016

9. liga D
úspěšnost: 53 %
287 bodů
103. místo 99. místo v mužích
vyhrané sety: 37 prohrané sety: 34 rozdíl: 3 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 1 skreče: 0

Letní sezóna 2016

9. liga D
úspěšnost: 50 %
96 bodů
107. místo 93. místo v mužích
vyhrané sety: 15 prohrané sety: 14 rozdíl: 1 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2015

10. liga C
úspěšnost: 44 %
303 bodů
123. místo 119. místo v mužích
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 31 rozdíl: -2 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

10. liga B
úspěšnost: 29 %
317 bodů
123. místo 120. místo v mužích
vyhrané sety: 26 prohrané sety: 40 rozdíl: -14 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 12 rozdíl: -7 skreče: 0

Letní sezóna 2014

8. liga D
úspěšnost: 47 %
236 bodů
93. místo 87. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 30 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -1 skreče: 1

Podzimní sezóna 2013

11. liga B
úspěšnost: 56 %
337 bodů
122. místo 115. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 32 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 2 skreče: 1

Jarní sezóna 2013

11. liga A
úspěšnost: 53 %
208 bodů
126. místo 117. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 26 rozdíl: 1 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 1 skreče: 2

Podzimní sezóna 2012

11. liga A
úspěšnost: 50 %
165 bodů
111. místo 101. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 28 rozdíl: 7 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.06.2018 20:00 6. Sebastian Kunec ZONE4YOU fitness club 2:3
14.06.2018 20:00 6. Tomáš Drexler ZONE4YOU fitness club 2:3
29.05.2018 20:00 8. Miloslav Kotík ZONE4YOU fitness club 3:0
15.05.2018 20:00 8. Eva Hodaňová ZONE4YOU fitness club 3:0
14.05.2018 20:00 8. Daniela Vičanová ZONE4YOU fitness club 3:0
10.05.2018 20:00 8. Marian Ganišin ZONE4YOU fitness club 3:0
26.04.2018 20:00 8. Jaspreet Ghuman Sport Centrum IVANOVICE 1:3
17.04.2018 20:30 8. Igor Fábry ZONE4YOU fitness club 2:3
08.04.2018 20:00 8. Pavel Kamir ZONE4YOU fitness club 1:3
14.03.2018 20:00 9. Michal Veselský ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
08.03.2018 20:00 9. Zdeněk Sojma ZONE4YOU fitness club 1:3
06.03.2018 20:30 9. Eva Hodaňová ZONE4YOU fitness club 3:0
24.02.2018 09:00 8. Michal Papiernik ZONE4YOU fitness club 1:3
23.02.2018 19:30 8. Zdeněk Pařík ZONE4YOU fitness club 2:3
12.02.2018 20:00 8. Václav Přibilík ZONE4YOU fitness club 3:1
31.01.2018 17:00 7. Petr Ždánský ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
14.01.2018 20:00 7. Tomáš Janota ZONE4YOU fitness club 0:3
10.01.2018 20:00 7. Martin Kiška ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
18.12.2017 19:00 8. Jana Pilgrova ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
13.12.2017 16:30 8. Pavel Janečka ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
07.12.2017 18:00 8. Richard Šnajdr ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
04.12.2017 20:00 8. Adam Kulhánek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
22.11.2017 20:00 9. Tomáš Michálek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
13.11.2017 18:00 9. Martin Janoušek ZONE4YOU fitness club 3:0
06.11.2017 20:00 9. Jan Trávníček ZONE4YOU fitness club 3:2
02.11.2017 20:00 9. Juraj Tokár ZONE4YOU fitness club 1:3
24.10.2017 20:30 10. Marek Kolář ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
23.10.2017 20:00 10. Eva Hodaňová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
17.10.2017 21:00 10. Eliška Lašová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
11.10.2017 20:00 10. Marek Šabatka ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
01.10.2017 21:40 8. Antonín Hrabal 3:0
26.09.2017 19:00 8. Jakub Frajt ZONE4YOU fitness club 1:3 i
20.09.2017 20:00 8. Zuzana Strnková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
28.08.2017 20:00 7. Husz Lorant Janos Squash BOBY Centrum 1:3
23.08.2017 20:00 7. Michal Domonkos ZONE4YOU fitness club 3:0
21.08.2017 20:00 7. Daniela Vičanová ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
16.08.2017 20:00 7. Petr Novotný ZONE4YOU fitness club 0:3
01.08.2017 12:27 7. Petr Urbánek 3:S
24.07.2017 20:00 7. Marian Ganišin ZONE4YOU fitness club 3:0
20.07.2017 17:00 7. Tom Kaňok ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
11.07.2017 20:00 7. Richard Šnajdr ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
26.06.2017 20:30 7. Tonda Mikl ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
21.06.2017 21:30 7. Michal Mihalík ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
14.06.2017 20:00 7. Stanislav Laurenčík ZONE4YOU fitness club 1:3
07.06.2017 18:30 7. Michal Hlavačka Squash BOBY Centrum 1:3
24.05.2017 20:00 8. Michal Paštěka ZONE4YOU fitness club 0:3
19.05.2017 16:00 8. Vojtěch Kulišťák 3:S
15.05.2017 19:00 8. Michal Tahal ZONE4YOU fitness club 0:3
10.05.2017 20:30 8. Petr Urbánek ZONE4YOU fitness club 1:3
30.04.2017 17:00 9. Michal Koláček ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
08.04.2017 10:00 9. Peter Walter Squash BOBY Centrum 2:3
05.04.2017 20:00 9. Petr Novotný ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
21.03.2017 20:00 8. Michal Tahal ZONE4YOU fitness club 0:3
10.03.2017 18:00 8. Jiří Valenta ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
06.03.2017 20:00 8. Vlastimil Muroň ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
24.02.2017 08:00 9. Michal Hlavačka ZONE4YOU fitness club 3:1
20.02.2017 20:00 9. Jan Trávníček ZONE4YOU fitness club 3:1
12.02.2017 11:30 9. Jakub Chmelka ZONE4YOU fitness club 1:3
09.02.2017 20:00 9. Husz Lorant Janos Squash BOBY Centrum 3:2
25.01.2017 20:30 9. Michal Filípek Squash BOBY Centrum 3:2
18.01.2017 18:00 9. Katarína Šimonová Squash BOBY Centrum 1:3
17.01.2017 20:00 9. Tonda Mikl ZONE4YOU fitness club 1:3
21.12.2016 19:00 9. Karol Kubanda Best Gym Horova 3:2
20.12.2016 16:00 9. Miroslav Zezula ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
19.12.2016 20:30 9. Michal Hlavačka Best Gym Horova 3:1
13.12.2016 21:00 9. Michal Papiernik ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
07.12.2016 20:00 9. Jakub Hurt ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
23.11.2016 20:00 9. Petr Novotný ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
20.11.2016 14:00 9. Husz Lorant Janos Squash BOBY Centrum 3:2
14.11.2016 21:00 9. Juraj Tokár ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
09.11.2016 21:00 9. Jiří Šubr ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
26.10.2016 20:00 10. Eva Ondráčková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
12.10.2016 20:00 10. Pavel Tieff ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
10.10.2016 21:00 10. Markéta Nezdařilová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
06.10.2016 19:00 10. Klára Latináková ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
29.09.2016 20:00 9. Andrea Jecminkova Best Gym Horova 0:3 i
12.09.2016 19:00 9. Jana Dobšíčková Best Gym Horova 3:0
08.09.2016 20:00 9. Tomáš Nosek 3:0
17.08.2016 19:00 8. Markéta Čadová ZONE4YOU fitness club 1:3
10.08.2016 16:00 8. Tom Kaňok ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
06.08.2016 10:00 8. Matěj Šafránek Best Gym Horova 3:2
04.08.2016 12:00 8. Roman Konečný ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
09.05.2015 10:00 10. Zdeněk Holcapfl ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
08.05.2015 10:30 10. David Kuchařík Best Gym Horova 0:3
22.04.2015 19:00 11. Marek Čermák ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
20.04.2015 20:00 11. Vojtěch Schlemmer Best Gym Horova 3:1
13.04.2015 17:00 11. Josef Skladanka Best Gym Horova 0:3
12.04.2015 09:00 11. Bořivoj Hlava Sport Balkán 3:1
27.03.2015 19:00 10. Michal Mihalík ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
17.03.2015 20:30 10. Michal Balík ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
12.03.2015 17:00 10. Aneta Linhartová ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
11.03.2015 19:00 10. Jan Krejčí Best Gym Horova 0:3
24.02.2015 08:30 11. David Kutálek Best Gym Horova 3:0
23.02.2015 18:30 11. Kamila Dufková Sport Balkán 3:0
22.02.2015 19:00 11. Oldřich Hrb Sport Centrum IVANOVICE 2:3 i
19.02.2015 17:00 11. Tonda Mikl ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
30.01.2015 08:00 10. Jiří Šubr ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
28.01.2015 17:00 10. Marek Kolář ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
26.01.2015 19:00 10. Michail Knyrevič Best Gym Horova 0:3
11.01.2015 11:00 10. Martin Basovník ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
10.01.2015 17:00 10. Radim Poloch ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
17.12.2014 18:30 11. Tomáš Niederle ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
16.12.2014 19:00 11. Jiří Hlávka ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
14.12.2014 11:00 11. Lukáš Klein Best Gym Horova 2:3
08.12.2014 20:00 11. David Kutálek Best Gym Horova 3:2
25.11.2014 20:00 10. Juraj Hurný ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
24.11.2014 19:00 10. Lukas Moravek Best Gym Horova 2:3
18.11.2014 19:00 10. Pavel Tieff Best Gym Horova 2:3
12.11.2014 21:00 10. Richard Šnajdr ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
30.10.2014 19:30 9. Viktor Nachtnebl Centrum Viktoria 1:3
22.10.2014 18:00 9. Jan Wijacki ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
22.10.2014 17:30 9. Jiří Hlávka ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
19.10.2014 12:00 9. Libor Hrdý Best Gym Horova 0:3
29.09.2014 19:00 8. Karel Maňas Centrum Viktoria 2:3
23.09.2014 20:00 8. Jakub Macek ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
14.09.2014 19:00 8. Iveta Ráčilová Best Gym Horova 0:3
14.09.2014 17:00 8. Miroslav Cupák Best Gym Horova 0:3
01.09.2014 12:41 8. Tom Kaňok S:S
28.08.2014 18:00 8. Jaroslav Novotný ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
07.08.2014 07:30 8. Libor Hrdý Best Gym Horova 1:3
05.08.2014 18:00 8. Marek Christ Best Gym Horova 3:1 i
24.07.2014 19:00 9. Adéla Hoffmannová Best Gym Horova 3:1
22.07.2014 18:30 9. Tonda Mikl ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2 i
16.07.2014 18:30 9. Viktor Nachtnebl ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
14.07.2014 19:30 9. Jan Vacula Sport Balkán 3:1
29.06.2014 19:30 10. Filip Nešpor ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
25.06.2014 19:30 10. Barbora Obluková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
22.06.2014 15:30 10. Jakub Hrozek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
11.06.2014 18:30 10. Marek Gašper Best Gym Horova 0:3 i
21.01.2014 16:30 11. Štěpán Brel Sport Balkán 2:3 i
20.01.2014 17:30 11. Vítězslav Jäger ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
17.01.2014 18:00 11. Aleš Vrbas Sport Balkán 3:0
15.01.2014 18:00 11. Filip Koutný Sport Balkán 1:3
18.12.2013 12:30 10. Matěj Bartoň ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
16.12.2013 20:00 10. Aleš Vejmola ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
11.12.2013 08:00 10. Viktor Gach ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
08.12.2013 14:00 10. Jana Pilgrova Centrum Viktoria 0:3 i
06.12.2013 07:00 10. Tomáš Hřebíček ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
24.11.2013 11:00 10. Štefan Sakalík Sport Balkán 3:0
20.11.2013 21:00 10. Eva Kaňoková ZONE4YOU fitness club 3:1
18.11.2013 21:00 10. Zdeněk Sojma ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
06.11.2013 07:00 10. Libor Hanák Centrum Viktoria 0:3 i
30.10.2013 16:30 11. Tonda Žák Sport Balkán 3:1
25.10.2013 17:00 11. Miroslav Munzar 0:3
23.10.2013 10:00 11. Jakub Hrozek Sport Balkán 3:1
21.10.2013 21:00 11. Martin Šimák Sport Balkán 3:1
19.05.2013 09:00 11. Juraj Greguš Best Gym Horova 0:3
16.05.2013 17:30 11. Eva Kaňoková Sport Balkán 3:1
22.04.2013 17:30 12. Dusan Tekeljak Sport Balkán 2:3
22.04.2013 17:30 12. Ondřej Výmola Sport Balkán 3:0
07.04.2013 11:00 12. Jan Konečný Sport Balkán 1:3
06.04.2013 11:00 12. Petra Celbová 3:1 i
25.03.2013 18:30 11. Filip Koutný Sport Balkán 0:3
13.03.2013 18:30 11. Miroslava Džoganová Sport Balkán 3:1
08.03.2013 14:00 11. Juraj Greguš Sport Balkán 0:3
07.03.2013 13:30 11. Kristýna Turková Sport Balkán 3:2 i
18.02.2013 21:00 12. Jan Hrdý Sport Balkán 0:3 i
18.02.2013 21:00 12. Zuzana Lidmerová Sport Balkán 3:0
18.02.2013 21:00 12. Tomáš Ninger Sport Balkán 3:0
21.01.2013 21:00 11. Jaroslav Novotný ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
17.01.2013 13:30 11. Eduard Šmehlík 2:3 i
06.01.2013 10:00 11. Jaroslav Šuráň Sport Balkán 1:3
18.12.2012 18:30 12. Barbora Bělová Sport Balkán 3:2 i
18.12.2012 18:00 12. Štěpán Brel Sport Balkán 2:3 i
12.12.2012 15:00 12. Sylvie Hušková Sport Balkán 3:0 i
22.11.2012 10:30 11. Tomáš Janota Sport Balkán 2:3
17.11.2012 18:33 11. Martin Surma Sport Centrum IVANOVICE 0:3 i
12.11.2012 15:30 11. Rostislav Chaloupka SQUASH RADOST, s.r.o. 2:3 i
31.10.2012 16:30 11. Ondrej Moriš Sport Balkán 3:0
29.10.2012 19:30 11. Filip Koutný Sport Balkán 2:3
26.10.2012 18:00 11. Stanislav Juřena ZONE4YOU fitness club 0:3
24.10.2012 21:00 11. Karol Kubanda ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
- - 11. Tomáš Brůha 3:S
- - 12. Věra Junová 3:S
- - 11. Jaroslav Šeděnka 3:S
- - 12. Ondra Beneš S:S i
- - 11. Miroslav Munzar S:3 i
- - 11. Dušan Horňák 3:S
- - 10. Pavel Zlámal S:3 i
- - 10. Jan Kytlica 3:S
- - 10. Martin Surma 3:S
- - 9. Pavel Janečka 3:S i
- - 9. Josef Hudeček 3:S
- - 8. Martin Basovník 3:S i
- - 9. Mark Harrison 3:S
- - 8. Markéta Nezdařilová 3:S i
- - 10. Matúš Kropuch 3:S
- - 8. Karel Maňas S:S i
- - 7. Harald Čadílek 3:S
- - 8. alan wood 3:S
- - 9. Josef Jinek 3:S i
- - 9. Tom Kaňok 3:S
- - 8. Peter Walter 3:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: děkuji za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za fajn zápas!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Supr vyrovnaná hra!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru :-) - 11:4; 11:8; 11:6

Tvůj komentář: potrenujeme snad aj nabuduce :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zranil jsem se téměř ke konci zápasu ve vyrovnaném souboji, rozhodlo rozlosování raketou. Díky za fér hru ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za vyrovnanou hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pěkná hra. Dikec Kuba

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: výborna hra :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: :-)

Tvůj komentář: perfektny zapas!

Soupeřův komentář: Pěkný vyrovnaný zápas

Tvůj komentář: ;)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vyborny super, mal len vela stastia.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: skvělý zápas dík

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: vyjimečně jsem to míň kazila:)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: pěkné, zábavné, rozhodlo podání. Díky za hru i rychlou domluvu

Tvůj komentář: skvele straveny cas :)

Soupeřův komentář: jj, bylo to fajn :-)

Tvůj komentář: boj az do poslednej minuty :)

Soupeřův komentář: super zápas:) pěkně jsme si zaběhali:)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky pane

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: byly jsme oba mrtví :)

Tvůj komentář: skvela hra a velmi vdacim za cenne rady

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Moc pěkná hra díky, těším se zase někdy

Tvůj komentář: prijemne straveny cas :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: sorac som sa pomylil. chcel som dat ten vysleedok tomu druhemu. vies ako sa to da zmenit a zadat novy?

Soupeřův komentář: cau, vpoho. napiš Terce at to vymaze..nebo az to odehrajem tak to prepise. Pak me napis kdy můžeš at to odehrajeme Martin

Tvůj komentář: najelpsi zapas co som zatial hral a bacha na Rasta, je dost nebezpecny z raketou

Soupeřův komentář: super napínavý zápas až do konce, málem sem setnul Lukase tak bacha na me :)

Tvůj komentář: bohuzial sme sa minuly, niekedy nabuduce.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Opravdu nerad...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Skoda, ze to nevyslo. Snad nekdy v budoucnu :)

Tvůj komentář: Skoda toho zranenia

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: chori

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pro nemoc

Tvůj komentář: kedze sme nestihli spolu odohrat kvoli nemoci a dovolenej

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: skoda toho zranenia, skore uzdravenie prajem :)

Soupeřův komentář: Díky, zatím se to pomalu zlepšuje. Přeju hodně zdaru a těším se třeba v některém příštím kole.

Stáhnout do CSV

Letní sezóna 2018

6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Sebastian Kunec, Tomáš Drexler, Lukas Ratica, Igor Fábry, Richard Šnajdr

  S.K. T.D. L.R. I.F. R.Š. rozdíl setů  
1. Sebastian Kunec (19795) × : 3:2 : : 1 54 b.
2. Tomáš Drexler (12458) : × 3:2 : : 1 54 b.
3. Lukas Ratica (16281) 2:3 2:3 × : : -2 53 b.
4. Igor Fábry (29270) : : : × : 0 45 b.
5. Richard Šnajdr (17995) : : : : × 0 45 b.

Jarní sezóna 2018

8. liga A 45 bodů 5 hráčů

Lukas Ratica, Daniela Vičanová, Marian Ganišin, Eva Hodaňová, Miloslav Kotík

  L.R. D.V. M.G. E.H. M.K. rozdíl setů  
1. Lukas Ratica (16281) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 97 b.
2. Daniela Vičanová (26581) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 4 80 b.
3. Marian Ganišin (26863) 0:3 2:3 × 3:S 3:2 0 68 b.
4. Eva Hodaňová (21079) 0:3 0:3 S:3 × 3:2 -8 54 b.
5. Miloslav Kotík (29695) 0:3 0:3 2:3 2:3 × -8 53 b.
8. liga D 60 bodů 5 hráčů

Jaspreet Ghuman, Pavel Kamir, Igor Fábry, Lukas Ratica, Peter Walter

  J.G. P.K. I.F. L.R. P.W. rozdíl setů  
1. Jaspreet Ghuman (29639) × 3:1 3:2 3:1 3:S 8 101 b.
2. Pavel Kamir (27680) 1:3 × 3:0 3:1 3:1 5 97 b.
3. Igor Fábry (29270) 2:3 0:3 × 3:2 3:S 0 83 b.
4. Lukas Ratica (16281) 1:3 1:3 2:3 × 3:S -2 78 b.
5. Peter Walter (18437) S:3 1:3 S:3 S:3 × -11 62 b.
9. liga A 45 bodů 6 hráčů

Zdeněk Sojma, Lukas Ratica, Eva Hodaňová, Josef Jinek, Michal Veselský, Tom Kaňok

  Z.S. L.R. E.H. J.J. M.V. T.K. rozdíl setů  
1. Zdeněk Sojma (16147) × 3:1 3:1 3:S 3:0 3:S 13 89 b.
2. Lukas Ratica (16281) 1:3 × 3:0 3:S 3:1 3:S 9 82 b.
3. Eva Hodaňová (21079) 1:3 0:3 × 3:S 3:S 3:S 4 71 b.
4. Josef Jinek (29500) S:3 S:3 S:3 × 3:0 S:S -6 51 b.
5. Michal Veselský (21895) 0:3 1:3 S:3 0:3 × S:S -11 43 b.
6. Tom Kaňok (15051) S:3 S:3 S:3 S:S S:S × -9 37 b.
8. liga B 60 bodů 5 hráčů

Zdeněk Pařík, Michal Papiernik, Václav Přibilík, Lukas Ratica, alan wood

  Z.P. M.P. V.P. L.R. a.w. rozdíl setů  
1. Zdeněk Pařík (19006) × 3:0 1:3 3:2 3:S 5 94 b.
2. Michal Papiernik (25587) 0:3 × 3:1 3:1 3:S 4 92 b.
3. Václav Přibilík (27338) 3:1 1:3 × 1:3 3:0 1 88 b.
4. Lukas Ratica (16281) 2:3 1:3 3:1 × 3:S 2 87 b.
5. alan wood (13637) S:3 S:3 0:3 S:3 × -12 60 b.

Podzimní sezóna 2017

7. liga A 60 bodů 5 hráčů

Petr Ždánský, Tomáš Janota, Martin Kiška, Lukas Ratica, Harald Čadílek

  P.Ž. T.J. M.K. L.R. H.Č. rozdíl setů  
1. Petr Ždánský (10195) × 3:1 2:3 3:0 3:S 7 98 b.
2. Tomáš Janota (13690) 1:3 × 3:1 3:0 3:S 6 96 b.
3. Martin Kiška (29002) 3:2 1:3 × 3:0 3:2 3 93 b.
4. Lukas Ratica (16281) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 70 b.
5. Harald Čadílek (12528) S:3 S:3 2:3 S:3 × -10 64 b.
8. liga A 45 bodů 6 hráčů

Pavel Janečka, Lukas Ratica, Karel Maňas, Richard Šnajdr, Jana Pilgrova, Adam Kulhánek

  P.J. L.R. K.M. R.Š. J.P. A.K. rozdíl setů  
1. Pavel Janečka (24813) × 3:1 3:0 3:0 3:1 3:0 13 94 b.
2. Lukas Ratica (16281) 1:3 × S:S 3:2 3:1 3:0 4 69 b.
3. Karel Maňas (17197) 0:3 S:S × 3:1 3:2 3:0 3 67 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 3:1 -3 66 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 1:3 1:3 2:3 2:3 × 3:1 -4 63 b.
6. Adam Kulhánek (21927) 0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 × -13 48 b.
9. liga A 30 bodů 5 hráčů

Juraj Tokár, Lukas Ratica, Jan Trávníček, Martin Janoušek, Tomáš Michálek

  J.T. L.R. J.T. M.J. T.M. rozdíl setů  
1. Juraj Tokár (20768) × 3:1 3:2 3:2 3:1 6 70 b.
2. Lukas Ratica (16281) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 67 b.
3. Jan Trávníček (24504) 2:3 2:3 × 3:0 3:0 4 64 b.
4. Martin Janoušek (16605) 2:3 0:3 0:3 × 3:0 -4 47 b.
5. Tomáš Michálek (28914) 1:3 0:3 0:3 0:3 × -11 32 b.
10. liga A 15 bodů 6 hráčů

Lukas Ratica, Marek Kolář, Eva Hodaňová, Matúš Kropuch, Marek Šabatka, Eliška Lašová

  L.R. M.K. E.H. M.K. M.Š. E.L. rozdíl setů  
1. Lukas Ratica (16281) × 3:1 3:0 3:S 3:0 3:0 14 63 b.
2. Marek Kolář (17847) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 3:0 10 58 b.
3. Eva Hodaňová (21079) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 3:S 3 44 b.
4. Matúš Kropuch (28504) S:3 0:3 0:3 × 3:1 S:S -7 20 b.
5. Marek Šabatka (27540) 0:3 0:3 0:3 1:3 × S:S -11 13 b.
6. Eliška Lašová (24578) 0:3 0:3 S:3 S:S S:S × -9 7 b.

Letní sezóna 2017

8. liga B 15 bodů 5 hráčů

Jakub Frajt, Lukas Ratica, Antonín Hrabal, Zuzana Strnková, Markéta Nezdařilová

  J.F. L.R. A.H. Z.S. M.N. rozdíl setů  
1. Jakub Frajt (24006) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 62 b.
2. Lukas Ratica (16281) 1:3 × 3:0 3:0 3:S 7 53 b.
3. Antonín Hrabal (28573) 0:3 0:3 × 3:S 3:S 0 35 b.
4. Zuzana Strnková (24372) 0:3 0:3 S:3 × 3:S -6 25 b.
5. Markéta Nezdařilová (20038) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 15 b.
7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Husz Lorant Janos, Petr Novotný, Daniela Vičanová, Lukas Ratica, Michal Domonkos

  H.L. P.N. D.V. L.R. M.D. rozdíl setů  
1. Husz Lorant Janos (24427) × 3:2 3:2 3:1 3:0 7 72 b.
2. Petr Novotný (23360) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 71 b.
3. Daniela Vičanová (26581) 2:3 1:3 × 3:1 3:0 2 60 b.
4. Lukas Ratica (16281) 1:3 0:3 1:3 × 3:0 -4 47 b.
5. Michal Domonkos (24236) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 30 b.
7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Tom Kaňok, Richard Šnajdr, Lukas Ratica, Marian Ganišin, Petr Urbánek

  T.K. R.Š. L.R. M.G. P.U. rozdíl setů  
1. Tom Kaňok (15051) × 3:1 3:0 1:3 3:1 5 67 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 1:3 × 3:0 2:3 3:S 3 59 b.
3. Lukas Ratica (16281) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 53 b.
4. Marian Ganišin (26863) 3:1 3:2 0:3 × 1:3 -2 52 b.
5. Petr Urbánek (24723) 1:3 S:3 S:3 3:1 × -6 43 b.
7. liga A 30 bodů 5 hráčů

Michal Mihalík, Stanislav Laurenčík, Michal Hlavačka, Lukas Ratica, Tonda Mikl

  M.M. S.L. M.H. L.R. T.M. rozdíl setů  
1. Michal Mihalík (20006) × 3:2 2:3 1:3 3:0 1 58 b.
2. Stanislav Laurenčík (27364) 2:3 × S:S 3:1 3:0 4 53 b.
3. Michal Hlavačka (25209) 3:2 S:S × 3:1 2:3 2 49 b.
4. Lukas Ratica (16281) 3:1 1:3 1:3 × 2:3 -3 49 b.
5. Tonda Mikl (19776) 0:3 0:3 3:2 3:2 × -4 48 b.

Jarní sezóna 2017

8. liga C 60 bodů 5 hráčů

Michal Tahal, Michal Paštěka, Petr Urbánek, Lukas Ratica, Vojtěch Kulišťák

  M.T. M.P. P.U. L.R. V.K. rozdíl setů  
1. Michal Tahal (12457) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 105 b.
2. Michal Paštěka (17030) 2:3 × 3:0 3:0 3:S 8 100 b.
3. Petr Urbánek (24723) 0:3 0:3 × 3:1 3:S -1 81 b.
4. Lukas Ratica (16281) 0:3 0:3 1:3 × 3:S -5 72 b.
5. Vojtěch Kulišťák (25614) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
9. liga A 60 bodů 5 hráčů

Peter Walter, Michal Koláček, Lukas Ratica, Petr Novotný, Mark Harrison

  P.W. M.K. L.R. P.N. M.H. rozdíl setů  
1. Peter Walter (18437) × 3:0 3:2 3:1 3:S 9 103 b.
2. Michal Koláček (27008) 0:3 × 3:1 3:2 3:S 3 90 b.
3. Lukas Ratica (16281) 2:3 1:3 × 3:1 3:S 2 87 b.
4. Petr Novotný (23360) 1:3 2:3 1:3 × 3:S -2 78 b.
5. Mark Harrison (23458) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
8. liga D 75 bodů 5 hráčů

Vlastimil Muroň, Jiří Valenta, Michal Tahal, Martin Basovník, Lukas Ratica

  V.M. J.V. M.T. M.B. L.R. rozdíl setů  
1. Vlastimil Muroň (25393) × 1:3 3:0 3:1 3:0 6 114 b.
2. Jiří Valenta (16359) 3:1 × 3:1 1:3 3:0 5 112 b.
3. Michal Tahal (12457) 0:3 1:3 × 3:S 3:0 1 100 b.
4. Martin Basovník (20078) 1:3 3:1 S:3 × S:3 -6 88 b.
5. Lukas Ratica (16281) 0:3 0:3 0:3 3:S × -6 85 b.
9. liga A 60 bodů 5 hráčů

Jakub Chmelka, Lukas Ratica, Husz Lorant Janos, Michal Hlavačka, Jan Trávníček

  J.C. L.R. H.L. M.H. J.T. rozdíl setů  
1. Jakub Chmelka (21965) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 106 b.
2. Lukas Ratica (16281) 1:3 × 3:2 3:1 3:1 3 93 b.
3. Husz Lorant Janos (24427) 1:3 2:3 × 3:1 S:S -1 72 b.
4. Michal Hlavačka (25209) 1:3 1:3 1:3 × 2:3 -7 70 b.
5. Jan Trávníček (24504) 0:3 1:3 S:S 3:2 × -4 66 b.

Podzimní sezóna 2016

9. liga D 60 bodů 5 hráčů

Tonda Mikl, Lukas Ratica, Katarína Šimonová, Michal Filípek, Josef Hudeček

  T.M. L.R. K.Š. M.F. J.H. rozdíl setů  
1. Tonda Mikl (19776) × 3:1 3:2 3:1 3:1 7 102 b.
2. Lukas Ratica (16281) 1:3 × 1:3 3:2 3:S 0 83 b.
3. Katarína Šimonová (25738) 2:3 3:1 × 2:3 S:S 0 74 b.
4. Michal Filípek (23372) 1:3 2:3 3:2 × S:S -2 70 b.
5. Josef Hudeček (21027) 1:3 S:3 S:S S:S × -5 52 b.
9. liga A 45 bodů 6 hráčů

Miroslav Zezula, Karol Kubanda, Michal Papiernik, Lukas Ratica, Michal Hlavačka, Jakub Hurt

  M.Z. K.K. M.P. L.R. M.H. J.H. rozdíl setů  
1. Miroslav Zezula (23762) × 3:1 3:1 3:0 3:S 3:S 13 89 b.
2. Karol Kubanda (16493) 1:3 × 3:0 2:3 3:0 3:0 6 81 b.
3. Michal Papiernik (25587) 1:3 0:3 × 3:0 3:2 3:0 2 75 b.
4. Lukas Ratica (16281) 0:3 3:2 0:3 × 3:1 3:0 0 71 b.
5. Michal Hlavačka (25209) S:3 0:3 2:3 1:3 × 3:0 -6 60 b.
6. Jakub Hurt (16524) S:3 0:3 0:3 0:3 0:3 × -15 45 b.
9. liga C 45 bodů 5 hráčů

Jiří Šubr, Husz Lorant Janos, Lukas Ratica, Juraj Tokár, Petr Novotný

  J.Š. H.L. L.R. J.T. P.N. rozdíl setů  
1. Jiří Šubr (14070) × 3:2 3:2 3:S 3:0 8 86 b.
2. Husz Lorant Janos (24427) 2:3 × 2:3 3:S 3:1 3 74 b.
3. Lukas Ratica (16281) 2:3 3:2 × 2:3 3:1 1 73 b.
4. Juraj Tokár (20768) S:3 S:3 3:2 × 3:0 -2 67 b.
5. Petr Novotný (23360) 0:3 1:3 1:3 0:3 × -10 49 b.
10. liga A 30 bodů 5 hráčů

Pavel Tieff, Lukas Ratica, Klára Latináková, Eva Ondráčková, Markéta Nezdařilová

  P.T. L.R. K.L. E.O. M.N. rozdíl setů  
1. Pavel Tieff (20560) × 3:2 3:1 3:0 3:1 8 74 b.
2. Lukas Ratica (16281) 2:3 × 2:3 3:2 3:0 2 60 b.
3. Klára Latináková (25276) 1:3 3:2 × 3:1 2:3 0 56 b.
4. Eva Ondráčková (21280) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 45 b.
5. Markéta Nezdařilová (20038) 1:3 0:3 3:2 2:3 × -5 45 b.

Letní sezóna 2016

9. liga D 15 bodů 5 hráčů

Andrea Jecminkova, Lukas Ratica, Tomáš Nosek, Pavel Janečka, Jana Dobšíčková

  A.J. L.R. T.N. P.J. J.D. rozdíl setů  
1. Andrea Jecminkova (11178) × 3:0 3:2 3:1 3:0 9 61 b.
2. Lukas Ratica (16281) 0:3 × 3:0 3:S 3:0 6 51 b.
3. Tomáš Nosek (25047) 2:3 0:3 × 3:0 3:1 1 43 b.
4. Pavel Janečka (24813) 1:3 S:3 0:3 × 3:0 -5 30 b.
5. Jana Dobšíčková (24367) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 17 b.
8. liga A 30 bodů 5 hráčů

Roman Konečný, Tom Kaňok, Markéta Čadová, Lukas Ratica, Matěj Šafránek

  R.K. T.K. M.Č. L.R. M.Š. rozdíl setů  
1. Roman Konečný (20036) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 80 b.
2. Tom Kaňok (15051) 1:3 × S:3 3:2 3:0 -1 54 b.
3. Markéta Čadová (20789) 0:3 3:S × 3:1 1:3 0 53 b.
4. Lukas Ratica (16281) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 45 b.
5. Matěj Šafránek (24554) 0:3 0:3 3:1 2:3 × -5 45 b.

Jarní sezóna 2015

10. liga C 60 bodů 5 hráčů

David Kuchařík, Zdeněk Holcapfl, Lukas Ratica, Jan Kytlica, Martin Surma

  D.K. Z.H. L.R. J.K. M.S. rozdíl setů  
1. David Kuchařík (19356) × S:S 3:0 3:2 3:S 7 87 b.
2. Zdeněk Holcapfl (21731) S:S × 3:1 3:S 3:S 8 86 b.
3. Lukas Ratica (16281) 0:3 1:3 × 3:S 3:S 1 82 b.
4. Jan Kytlica (21575) 2:3 S:3 S:3 × S:S -7 59 b.
5. Martin Surma (10642) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 55 b.
11. liga B 45 bodů 5 hráčů

Josef Skladanka, Lukas Ratica, Vojtěch Schlemmer, Marek Čermák, Bořivoj Hlava

  J.S. L.R. V.S. M.Č. B.H. rozdíl setů  
1. Josef Skladanka (18745) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 94 b.
2. Lukas Ratica (16281) 0:3 × 3:1 3:2 3:1 2 76 b.
3. Vojtěch Schlemmer (21807) 0:3 1:3 × 3:1 3:S 0 68 b.
4. Marek Čermák (22035) 0:3 2:3 1:3 × 3:1 -4 62 b.
5. Bořivoj Hlava (19203) S:3 1:3 S:3 1:3 × -10 49 b.
10. liga D 60 bodů 5 hráčů

Jan Krejčí, Michal Mihalík, Michal Balík, Aneta Linhartová, Lukas Ratica

  J.K. M.M. M.B. A.L. L.R. rozdíl setů  
1. Jan Krejčí (21651) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 112 b.
2. Michal Mihalík (20006) 0:3 × 3:2 3:1 3:2 1 89 b.
3. Michal Balík (21781) 0:3 2:3 × 3:1 3:1 0 86 b.
4. Aneta Linhartová (13712) 0:3 1:3 1:3 × 3:2 -6 73 b.
5. Lukas Ratica (16281) 0:3 2:3 1:3 2:3 × -7 70 b.
11. liga A 45 bodů 5 hráčů

Oldřich Hrb, Lukas Ratica, Tonda Mikl, David Kutálek, Kamila Dufková

  O.H. L.R. T.M. D.K. K.D. rozdíl setů  
1. Oldřich Hrb (21910) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 93 b.
2. Lukas Ratica (16281) 2:3 × 0:3 3:0 3:0 2 75 b.
3. Tonda Mikl (19776) 0:3 3:0 × 2:3 3:1 1 73 b.
4. David Kutálek (17886) 0:3 0:3 3:2 × 3:2 -4 63 b.
5. Kamila Dufková (14186) 0:3 0:3 1:3 2:3 × -9 51 b.

Podzimní sezóna 2014

10. liga B 60 bodů 6 hráčů

Radim Poloch, Martin Basovník, Michail Knyrevič, Jiří Šubr, Lukas Ratica, Marek Kolář

  R.P. M.B. M.K. J.Š. L.R. M.K. rozdíl setů  
1. Radim Poloch (16001) × 2:3 3:1 3:0 3:0 3:0 10 103 b.
2. Martin Basovník (20078) 3:2 × 3:2 3:2 3:1 3:0 8 101 b.
3. Michail Knyrevič (21056) 1:3 2:3 × 3:0 3:0 3:0 6 96 b.
4. Jiří Šubr (14070) 0:3 2:3 0:3 × 3:0 3:2 -3 81 b.
5. Lukas Ratica (16281) 0:3 1:3 0:3 0:3 × 3:2 -10 69 b.
6. Marek Kolář (17847) 0:3 0:3 0:3 2:3 2:3 × -11 66 b.
11. liga D 45 bodů 5 hráčů

Lukáš Klein, Lukas Ratica, David Kutálek, Tomáš Niederle, Jiří Hlávka

  L.K. L.R. D.K. T.N. J.H. rozdíl setů  
1. Lukáš Klein (15261) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 91 b.
2. Lukas Ratica (16281) 2:3 × 3:2 3:0 3:0 6 84 b.
3. David Kutálek (17886) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 1 73 b.
4. Tomáš Niederle (20816) 0:3 0:3 2:3 × 3:0 -4 62 b.
5. Jiří Hlávka (20744) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 45 b.
10. liga B 60 bodů 5 hráčů

Juraj Hurný, Richard Šnajdr, Lukas Moravek, Lukas Ratica, Pavel Tieff

  J.H. R.Š. L.M. L.R. P.T. rozdíl setů  
1. Juraj Hurný (13822) × 3:2 3:2 3:1 3:0 7 102 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 99 b.
3. Lukas Moravek (20616) 2:3 1:3 × 3:2 3:0 1 88 b.
4. Lukas Ratica (16281) 1:3 1:3 2:3 × 2:3 -6 72 b.
5. Pavel Tieff (20560) 0:3 0:3 0:3 3:2 × -8 69 b.
9. liga B 75 bodů 5 hráčů

Libor Hrdý, Jan Wijacki, Viktor Nachtnebl, Lukas Ratica, Jiří Hlávka

  L.H. J.W. V.N. L.R. J.H. rozdíl setů  
1. Libor Hrdý (17074) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 121 b.
2. Jan Wijacki (20750) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 114 b.
3. Viktor Nachtnebl (18186) 1:3 1:3 × 3:1 3:0 1 103 b.
4. Lukas Ratica (16281) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 92 b.
5. Jiří Hlávka (20744) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 75 b.

Letní sezóna 2014

8. liga D 60 bodů 5 hráčů

Miroslav Cupák, Karel Maňas, Iveta Ráčilová, Jakub Macek, Lukas Ratica

  M.C. K.M. I.R. J.M. L.R. rozdíl setů  
1. Miroslav Cupák (15688) × 0:3 3:0 3:0 3:0 6 99 b.
2. Karel Maňas (17197) 3:0 × 0:3 3:2 3:2 2 91 b.
3. Iveta Ráčilová (19872) 0:3 3:0 × 2:3 3:0 2 90 b.
4. Jakub Macek (18113) 0:3 2:3 3:2 × 3:0 0 86 b.
5. Lukas Ratica (16281) 0:3 2:3 0:3 0:3 × -10 64 b.
8. liga B 45 bodů 5 hráčů

Libor Hrdý, Marek Christ, Jaroslav Novotný, Lukas Ratica, Tom Kaňok

  L.H. M.C. J.N. L.R. T.K. rozdíl setů  
1. Libor Hrdý (17074) × 3:2 3:1 3:1 3:0 8 89 b.
2. Marek Christ (10258) 2:3 × 3:0 1:3 3:2 1 73 b.
3. Jaroslav Novotný (16722) 1:3 0:3 × 3:2 1:3 -6 58 b.
4. Lukas Ratica (16281) 1:3 3:1 2:3 × S:S -1 57 b.
5. Tom Kaňok (15051) 0:3 2:3 3:1 S:S × -2 55 b.
9. liga A 30 bodů 5 hráčů

Lukas Ratica, Viktor Nachtnebl, Adéla Hoffmannová, Tonda Mikl, Jan Vacula

  L.R. V.N. A.H. T.M. J.V. rozdíl setů  
1. Lukas Ratica (16281) × 1:3 3:1 3:2 3:1 3 63 b.
2. Viktor Nachtnebl (18186) 3:1 × 3:1 3:0 S:S 7 60 b.
3. Adéla Hoffmannová (10683) 1:3 1:3 × 3:2 3:2 -2 52 b.
4. Tonda Mikl (19776) 2:3 0:3 2:3 × 3:2 -4 47 b.
5. Jan Vacula (19892) 1:3 S:S 2:3 2:3 × -4 35 b.
10. liga B 15 bodů 5 hráčů

Marek Gašper, Lukas Ratica, Filip Nešpor, Jakub Hrozek, Barbora Obluková

  M.G. L.R. F.N. J.H. B.O. rozdíl setů  
1. Marek Gašper (20174) × 3:0 3:2 3:0 3:2 8 59 b.
2. Lukas Ratica (16281) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 52 b.
3. Filip Nešpor (20043) 2:3 1:3 × 3:1 3:2 0 41 b.
4. Jakub Hrozek (18192) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 28 b.
5. Barbora Obluková (16817) 2:3 0:3 2:3 1:3 × -7 25 b.

Podzimní sezóna 2013

11. liga B 60 bodů 5 hráčů

Štěpán Brel, Lukas Ratica, Filip Koutný, Vítězslav Jäger, Aleš Vrbas

  Š.B. L.R. F.K. V.J. A.V. rozdíl setů  
1. Štěpán Brel (14795) × 3:2 3:1 3:S 3:0 9 103 b.
2. Lukas Ratica (16281) 2:3 × 1:3 3:0 3:0 3 92 b.
3. Filip Koutný (16057) 1:3 3:1 × 3:S S:S 3 78 b.
4. Vítězslav Jäger (19120) S:3 0:3 S:3 × S:S -9 55 b.
5. Aleš Vrbas (19158) 0:3 0:3 S:S S:S × -6 50 b.
10. liga A 60 bodů 6 hráčů

Matěj Bartoň, Viktor Gach, Jana Pilgrova, Tomáš Hřebíček, Lukas Ratica, Aleš Vejmola

  M.B. V.G. J.P. T.H. L.R. A.V. rozdíl setů  
1. Matěj Bartoň (16516) × 3:0 3:0 3:1 3:1 3:S 13 108 b.
2. Viktor Gach (18750) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 2:3 4 94 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 × 2:3 3:0 3:S -1 83 b.
4. Tomáš Hřebíček (15729) 1:3 1:3 3:2 × 1:3 3:S -2 81 b.
5. Lukas Ratica (16281) 1:3 0:3 0:3 3:1 × 3:2 -5 78 b.
6. Aleš Vejmola (16624) S:3 3:2 S:3 S:3 2:3 × -9 71 b.
10. liga A 60 bodů 6 hráčů

Pavel Zlámal, Libor Hanák, Lukas Ratica, Zdeněk Sojma, Štefan Sakalík, Eva Kaňoková

  P.Z. L.H. L.R. Z.S. Š.S. E.K. rozdíl setů  
1. Pavel Zlámal (17272) × 3:1 3:S 3:0 3:0 3:0 14 110 b.
2. Libor Hanák (16675) 1:3 × 3:0 3:0 3:1 3:0 9 103 b.
3. Lukas Ratica (16281) S:3 0:3 × 3:1 3:0 3:1 1 89 b.
4. Zdeněk Sojma (16147) 0:3 0:3 1:3 × 2:3 3:1 -7 74 b.
5. Štefan Sakalík (15116) 0:3 1:3 0:3 3:2 × 2:3 -8 73 b.
6. Eva Kaňoková (15740) 0:3 0:3 1:3 1:3 3:2 × -9 71 b.
11. liga A 45 bodů 5 hráčů

Miroslav Munzar, Lukas Ratica, Tonda Žák, Martin Šimák, Jakub Hrozek

  M.M. L.R. T.Ž. M.Š. J.H. rozdíl setů  
1. Miroslav Munzar (10014) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 95 b.
2. Lukas Ratica (16281) 0:3 × 3:1 3:1 3:1 3 78 b.
3. Tonda Žák (17464) 0:3 1:3 × 3:2 3:1 -2 67 b.
4. Martin Šimák (18866) 1:3 1:3 2:3 × S:S -5 48 b.
5. Jakub Hrozek (18192) 0:3 1:3 1:3 S:S × -7 44 b.

Jarní sezóna 2013

11. liga A 40 bodů 5 hráčů

Juraj Greguš, Miroslav Munzar, Lukas Ratica, Eva Kaňoková, Dušan Horňák

  J.G. M.M. L.R. E.K. D.H. rozdíl setů  
1. Juraj Greguš (14646) × 1:3 3:0 3:0 3:S 7 69 b.
2. Miroslav Munzar (10014) 3:1 × 3:S 3:2 3:S 9 68 b.
3. Lukas Ratica (16281) 0:3 S:3 × 3:1 3:S -1 55 b.
4. Eva Kaňoková (15740) 0:3 2:3 1:3 × 3:S -3 53 b.
5. Dušan Horňák (11568) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 40 b.
12. liga B 30 bodů 5 hráčů

Jan Konečný, Lukas Ratica, Dusan Tekeljak, Ondřej Výmola, Petra Celbová

  J.K. L.R. D.T. O.V. P.C. rozdíl setů  
1. Jan Konečný (17211) × 3:1 3:0 3:1 3:1 9 64 b.
2. Lukas Ratica (16281) 1:3 × 2:3 3:0 3:1 2 54 b.
3. Dusan Tekeljak (17397) 0:3 3:2 × 3:1 3:S 3 51 b.
4. Ondřej Výmola (17108) 1:3 0:3 1:3 × 3:2 -6 40 b.
5. Petra Celbová (13641) 1:3 1:3 S:3 2:3 × -8 38 b.
11. liga B 40 bodů 5 hráčů

Filip Koutný, Juraj Greguš, Miroslava Džoganová, Lukas Ratica, Kristýna Turková

  F.K. J.G. M.D. L.R. K.T. rozdíl setů  
1. Filip Koutný (16057) × 3:S 3:1 3:0 3:0 11 75 b.
2. Juraj Greguš (14646) S:3 × 2:3 3:0 3:S 2 61 b.
3. Miroslava Džoganová (13769) 1:3 3:2 × 1:3 3:1 -1 58 b.
4. Lukas Ratica (16281) 0:3 0:3 3:1 × 3:2 -3 54 b.
5. Kristýna Turková (16583) 0:3 S:3 1:3 2:3 × -9 46 b.
12. liga C 30 bodů 5 hráčů

Jan Hrdý, Lukas Ratica, Tomáš Ninger, Zuzana Lidmerová, Ondra Beneš

  J.H. L.R. T.N. Z.L. O.B. rozdíl setů  
1. Jan Hrdý (17439) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 70 b.
2. Lukas Ratica (16281) 0:3 × 3:0 3:0 S:S 3 45 b.
3. Tomáš Ninger (15292) 0:3 0:3 × 3:2 1:3 -7 38 b.
4. Zuzana Lidmerová (12340) 0:3 0:3 2:3 × S:S -7 29 b.
5. Ondra Beneš (15396) 0:3 S:S 3:1 S:S × -1 28 b.

Podzimní sezóna 2012

11. liga A 20 bodů 5 hráčů

Eduard Šmehlík, Jaroslav Novotný, Jaroslav Šuráň, Lukas Ratica, Jaroslav Šeděnka

  E.Š. J.N. J.Š. L.R. J.Š. rozdíl setů  
1. Eduard Šmehlík (16762) × 3:2 3:0 3:2 2:3 4 46 b.
2. Jaroslav Novotný (16722) 2:3 × 3:2 2:3 3:0 2 44 b.
3. Jaroslav Šuráň (16263) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 42 b.
4. Lukas Ratica (16281) 2:3 3:2 1:3 × 3:S 1 39 b.
5. Jaroslav Šeděnka (12337) 3:2 0:3 0:3 S:3 × -8 26 b.
12. liga A 10 bodů 5 hráčů

Štěpán Brel, Lukas Ratica, Barbora Bělová, Sylvie Hušková, Věra Junová

  Š.B. L.R. B.B. S.H. V.J. rozdíl setů  
1. Štěpán Brel (14795) × 3:2 3:1 3:0 3:S 9 41 b.
2. Lukas Ratica (16281) 2:3 × 3:2 3:0 3:S 6 37 b.
3. Barbora Bělová (16693) 1:3 2:3 × 3:S 3:S 3 30 b.
4. Sylvie Hušková (14916) 0:3 0:3 S:3 × 3:S -6 17 b.
5. Věra Junová (16300) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 10 b.
11. liga D 30 bodů 5 hráčů

Martin Surma, Tomáš Janota, Rostislav Chaloupka, Lukas Ratica, Tomáš Brůha

  M.S. T.J. R.C. L.R. T.B. rozdíl setů  
1. Martin Surma (10642) × 3:2 2:3 3:0 3:S 6 57 b.
2. Tomáš Janota (13690) 2:3 × 3:2 3:2 3:S 4 53 b.
3. Rostislav Chaloupka (16472) 3:2 2:3 × 3:2 3:S 4 53 b.
4. Lukas Ratica (16281) 0:3 2:3 2:3 × 3:S -2 45 b.
5. Tomáš Brůha (16216) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
11. liga A 20 bodů 5 hráčů

Stanislav Juřena, Filip Koutný, Lukas Ratica, Ondrej Moriš, Karol Kubanda

  S.J. F.K. L.R. O.M. K.K. rozdíl setů  
1. Stanislav Juřena (14141) × 3:1 3:0 2:3 3:1 6 50 b.
2. Filip Koutný (16057) 1:3 × 3:2 3:0 3:2 3 44 b.
3. Lukas Ratica (16281) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 2 44 b.
4. Ondrej Moriš (15410) 3:2 0:3 0:3 × 3:1 -3 34 b.
5. Karol Kubanda (16493) 1:3 2:3 0:3 1:3 × -8 28 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...