Luděk Kočica (20931)

Luděk Kočica je přihlášen do následujících lig, které ještě nezačaly:

Brno - Badminton

Luděk Kočica (20931)

Luděk Kočica
(ID 20931)    Nyní hraje ligu Badminton Brno

  • Spolehlivost : 96 %
  • Škola: Nezadaná
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 54 let


Jarní sezóna 2018

(právě probíhá)
12. liga C
úspěšnost: 67 %
340 bodů
174. místo 160. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 18 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 4 skreče: 2

Podzimní sezóna 2017

11. liga A
úspěšnost: 75 %
432 bodů
156. místo 142. místo v mužích
vyhrané sety: 41 prohrané sety: 23 rozdíl: 18 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 8 skreče: 0

Letní sezóna 2017

9. liga D
úspěšnost: 64 %
308 bodů
109. místo 98. místo v mužích
vyhrané sety: 28 prohrané sety: 28 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 4 skreče: 4

Jarní sezóna 2017

12. liga A
úspěšnost: 46 %
365 bodů
171. místo 153. místo v mužích
vyhrané sety: 28 prohrané sety: 26 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 7 rozdíl: -1 skreče: 2

Podzimní sezóna 2016

11. liga A
úspěšnost: 33 %
485 bodů
133. místo 122. místo v mužích
vyhrané sety: 20 prohrané sety: 41 rozdíl: -21 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 12 rozdíl: -6 skreče: 7

Letní sezóna 2016

9. liga A
úspěšnost: 57 %
246 bodů
93. místo 81. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 23 rozdíl: 12 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 2 skreče: 3

Jarní sezóna 2016

9. liga C
úspěšnost: 31 %
436 bodů
108. místo 101. místo v mužích
vyhrané sety: 19 prohrané sety: 36 rozdíl: -17 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -6 skreče: 2

Podzimní sezóna 2015

8. liga C
úspěšnost: 29 %
438 bodů
90. místo 87. místo v mužích
vyhrané sety: 19 prohrané sety: 34 rozdíl: -15 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -6 skreče: 2

Letní sezóna 2015

7. liga C
úspěšnost: 53 %
342 bodů
57. místo 55. místo v mužích
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 27 rozdíl: 6 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 1 skreče: 0

Jarní sezóna 2015

9. liga B
úspěšnost: 53 %
454 bodů
96. místo 91. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 33 rozdíl: -6 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 1 skreče: 4

Podzimní sezóna 2014

7. liga C
úspěšnost: 35 %
408 bodů
79. místo 77. místo v mužích
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 39 rozdíl: -10 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -5 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.05.2018 17:00 12. Martin Kužela Sprint 1:3
07.05.2018 17:00 12. Antonín Seidl Sprint 1:3
30.04.2018 16:00 12. Andrea Votoupalová Sport Centrum Kuklenská 1:3
27.04.2018 17:30 12. Karol Vrták fit4all centrum 3:2
16.04.2018 17:00 12. Aleš Bartlík Sprint 3:0
19.03.2018 17:00 13. Tomáš Bambas Sprint 3:1
11.03.2018 14:00 13. Tomáš Bajus Sprint 3:0
05.03.2018 17:00 13. Vít Novák Sprint 3:1
05.03.2018 09:00 13. Stanislav Gala 3:S
01.03.2018 09:45 13. Nikola Musil S:S
26.02.2018 17:00 13. Karel Pavelek Sprint 0:3
23.02.2018 17:00 13. Martin Pospíšil Sport Centrum Kuklenská 3:2
12.02.2018 17:00 13. Luděk Helis Sprint 3:0
29.01.2018 17:00 11. Lucie Pitelová Sprint 0:3
22.01.2018 17:00 11. Michal Novotný Sprint 2:3
21.01.2018 16:00 11. Petr Čipera Sprint 1:3
15.01.2018 17:00 11. Aleš Bartlík Sprint 2:3
11.12.2017 17:00 12. Jana Benešová Sprint 3:1 i
24.11.2017 17:00 13. Tomáš Menšík Sprint 3:1
13.11.2017 17:00 13. Pavla Hanzelková Sprint 3:2
13.11.2017 17:00 13. Pavel Pichler Sprint 3:0
06.11.2017 17:00 13. Karol Vrták Sprint 3:1
23.10.2017 17:00 14. Petr Macek Sprint 3:2
16.10.2017 17:00 14. Romana Putnová Sprint 3:2 i
09.10.2017 17:00 14. Věra Dočkalová Sprint 3:2
02.10.2017 08:27 9. Martin Vinář S:S
18.09.2017 16:00 9. Miroslav Dobeš Badminton Líšeň 3:2
11.09.2017 17:00 9. Jan Stehlík Sprint 0:3
01.09.2017 13:18 9. David Koloušek S:S
28.08.2017 17:00 9. Karel Pavelek Sprint 1:3
21.08.2017 17:00 9. Ondrej Dlugoš Sprint 3:2
14.08.2017 17:00 9. Peter Sluka Sprint 3:2
24.07.2017 17:00 10. Lukáš Bartoněk Sprint 3:1 i
17.07.2017 17:00 10. Andrea Votoupalová Sprint 3:2
10.07.2017 17:00 10. Ivan Syka Sprint 3:1
03.07.2017 17:00 10. Milan Kafka Sprint 3:1
19.06.2017 17:30 9. Miroslav Dobeš Badminton Líšeň 3:2 i
12.06.2017 17:00 9. Jan Navařík Sprint 3:0
05.06.2017 17:00 9. Jiří Kostelecký Sprint 0:3
27.05.2017 13:00 12. Petr Čipera Sprint 1:3
15.05.2017 17:00 12. Tomáš Bartl Sprint 3:S i
08.05.2017 17:00 12. Ivan Syka Sprint 3:0
28.04.2017 17:00 13. Adam Křikava Sport Centrum IVANOVICE 2:3
25.04.2017 15:30 13. Lucie Smolová Sport Centrum Kuklenská 2:3
24.04.2017 17:00 13. Jiří Kostelecký Sprint 1:3
10.04.2017 16:00 13. Jana Hanáková Badminton Líšeň 3:1
03.04.2017 12:32 12. Lukáš Bartoněk S:S
20.03.2017 17:00 12. Vítězslav Buček Sprint 1:3
13.03.2017 17:00 12. Tomáš Dulovič Sprint 2:3
06.03.2017 16:30 12. Miroslav Dobeš Badminton Líšeň 3:2 i
01.03.2017 12:26 12. Ondřej Volný S:S
27.02.2017 17:00 12. Eva Uhlířová Sprint 1:3
20.02.2017 17:00 12. Eva Paterová Sprint 3:2
29.01.2017 19:00 11. Martina Míčková S:3
25.01.2017 20:00 11. Roman Brennner Centrum Viktoria S:3
03.01.2017 10:45 10. Kryštof Šípek S:S
12.12.2016 17:00 10. Lenka Suchá Sprint 0:3
09.12.2016 15:00 10. Petr Číhal Sprint 0:3 i
29.11.2016 07:00 9. Michal Možný Sport Centrum IVANOVICE 0:3
27.11.2016 17:00 9. Svatopluk Richter Sprint 0:3
26.11.2016 17:00 9. Lukáš Vokoun Sprint 0:3
18.11.2016 14:00 9. Vojtěch Koukal Sprint 3:1
07.11.2016 17:00 9. Martin Pospíšil Sprint 3:2
24.10.2016 17:00 10. Lucie Pitelová Sprint 3:2
23.10.2016 16:00 10. Lukáš Hicl Badminton Líšeň 3:0 i
17.10.2016 17:00 10. Ivan Syka Sprint 3:0
10.10.2016 17:00 10. Zuzana Kopáčková Sprint 2:3
03.10.2016 11:40 9. Pavel Carda S:S
27.09.2016 18:00 9. Alena Königová Badminton Líšeň 2:3 i
19.09.2016 17:00 9. Ondřej Gregárek Sprint 3:0
13.09.2016 16:00 9. Gabriela Petyovská Sprint 3:0
12.09.2016 17:00 9. Ludvik Ruzicka Sprint 1:3
01.09.2016 08:51 8. Pavel Tihlařík S:S
26.08.2016 17:00 8. Ivana Liškutínová Sprint 2:3
22.08.2016 17:00 8. Eva Petláková Sprint 2:3
15.08.2016 17:00 8. Martina Míčková Sprint 2:3
25.07.2016 17:00 9. Lukáš Černín Sprint 3:2
21.07.2016 17:00 9. Hana Palbuchtová Sprint 3:1
18.07.2016 17:00 9. Otakar Dušek Sprint 3:0
11.07.2016 17:00 9. Marek Dlouhý Sprint 3:1
01.07.2016 09:13 9. Svatopluk Bartík S:S
27.06.2016 17:00 9. Martin Kužela Sprint 3:1
20.06.2016 17:00 9. Jana Hiripi Sprint 2:3
14.06.2016 19:30 9. Jana Michlíková Centrum Viktoria 3:0
30.05.2016 17:00 9. Svatopluk Richter Sprint 0:3
23.05.2016 17:00 9. Zdeněk Valášek Sprint 0:3
18.05.2016 17:30 9. Eliška Šímová Centrum Viktoria 0:3
09.05.2016 17:00 9. Zdeněk Vahala Sprint 0:3
29.04.2016 04:00 8. Filip Fousek S:3 i
25.04.2016 17:00 8. Kateřina Škvařilová Sprint 0:3
20.04.2016 15:00 8. Petr Zycháček Sprint 1:3 i
18.04.2016 17:00 8. Petr Gál Sprint 0:3
11.04.2016 17:00 8. Jindřich Chodúr Sprint 2:3 i
01.04.2016 09:44 9. Michal Hlaváč S:S
21.03.2016 17:00 9. Matěj Kareš Sprint 3:1
15.03.2016 11:30 9. Michal Baranec Sprint 3:1
07.03.2016 17:00 9. Marek Kovář Sprint 3:0
29.02.2016 17:00 9. Zdeněk Valášek Sprint 3:1
22.02.2016 17:00 9. Peťa Jelínek Sprint 3:0
15.02.2016 17:00 9. Martin Matuška Sprint 0:3
08.02.2016 17:00 9. Vladimir Chladek Sprint 1:3
25.01.2016 17:00 8. Petr Gál Sprint 1:3
18.01.2016 17:00 8. Michal Čech Sprint 0:3
11.01.2016 17:00 8. Jindřich Chodúr Sprint 1:3 i
07.01.2016 15:00 8. Pavel Carda fit4all centrum 3:2
04.01.2016 10:32 7. Aleš Nevřela S:S
04.01.2016 10:32 7. Olda Kellner S:S
14.12.2015 17:00 7. Martin Novotný Sprint 1:3
07.12.2015 17:00 7. Michael Vrtek Sprint 0:3 i
30.11.2015 17:00 8. Aleš Müller Sprint 3:1 i
23.11.2015 17:00 8. Kamil Šmerda Sprint 3:1
16.11.2015 17:00 8. Dalibor Lang Sprint 2:3 i
09.11.2015 17:00 8. Martin Matuška Sprint 1:3
26.10.2015 17:00 7. Michal Čech Sprint 3:0
23.10.2015 18:00 7. Martin Zavadil Sprint 1:3 i
19.10.2015 17:00 7. Jakub Vacula Sprint 0:3
11.10.2015 17:00 7. Martin Novotný Sprint 0:3
21.09.2015 17:00 7. Gustav Novotny Sprint 3:0 i
14.09.2015 17:00 7. Bronislav Špaček Sprint 0:3
11.09.2015 17:00 7. Petr Neradilek Club Classic 3:0
31.08.2015 17:00 8. Eva Uhlířová Sprint 3:0
20.08.2015 18:00 8. Martin Pospíšil fit4all centrum 3:0
17.08.2015 17:00 8. Karel Černý Sprint 3:0 i
10.08.2015 17:00 8. Michal Čech Sprint 2:3
31.07.2015 17:30 7. Radomír Uhlíř fit4all centrum 3:2 i
27.07.2015 17:00 7. Roman Studený Sprint 2:3 i
20.07.2015 17:00 7. Petr Neradilek Sprint 0:3
13.07.2015 17:00 7. Braňo Náter Sprint 0:3 i
06.07.2015 17:00 7. Petr Štěpán Sprint 1:3
24.06.2015 13:00 7. Petr Macek fit4all centrum 0:3
22.06.2015 17:00 7. Petr Číhal Sprint 3:1 i
08.06.2015 18:00 7. Michael Vrtek Sprint 1:3
04.06.2015 17:00 7. Petr Gál Sprint 3:0
22.05.2015 16:00 9. Jiří Jetelina Sport Centrum Kuklenská 3:2
18.05.2015 17:00 9. Lukáš Machálek Sprint 3:0
11.05.2015 17:00 9. Gustav Novotny Sprint 3:2
04.05.2015 17:00 9. Ivo Provazník Sprint 3:0
01.05.2015 09:43 8. Milan Hrazdíra S:S
27.04.2015 17:00 8. Roman Hybášek Sprint 3:1
18.04.2015 14:00 8. Aleš Müller Sprint 0:3
13.04.2015 17:00 8. Alena Kuchníková Sprint 0:3
11.04.2015 11:30 8. Milda Groppl Sprint 0:3
27.03.2015 18:00 9. Matej Ducár fit4all centrum 3:1
16.03.2015 17:00 9. Pavel Carda Sprint 3:1
12.03.2015 03:00 9. Zdeněk Sojma Sprint 3:2
09.03.2015 17:00 9. Richard Procházka Sprint 0:3
09.02.2015 17:00 8. Jan Vodák Sprint 0:3
01.02.2015 09:11 7. Matej Olearnik 2:3
29.01.2015 15:30 7. Jan Škaroupka fit4all centrum 1:3
19.01.2015 17:00 7. Aleš Müller Sprint 0:3
12.01.2015 17:00 7. Martin Šípek Sprint 2:3
22.12.2014 17:00 8. Gustav Novotny Sprint 3:2
15.12.2014 18:00 8. Jiří Zejda Sprint 2:3 i
10.12.2014 18:00 8. Tomáš Pavlacký 3:S
08.12.2014 17:00 8. David Přecechtěl Sprint 3:0 i
27.11.2014 15:00 8. Antonín Seidl Sprint 3:2
24.11.2014 17:00 8. Klára Talášková Sprint 0:3 i
17.11.2014 17:00 8. Radim Uhřík Sprint 2:3 i
14.11.2014 16:30 8. Vladimir Chladek fit4all centrum 3:0
10.11.2014 17:00 8. Braňo Náter Sprint 3:2
22.10.2014 16:30 7. Jan Škaroupka fit4all centrum 0:3 i
20.10.2014 17:00 7. Radomír Uhlíř Sprint 1:3 i
17.10.2014 18:00 7. Martin Surma fit4all centrum 1:3
13.10.2014 17:00 7. Martin Novotný Sprint 0:3
- - 8. Radek Štencl S:3
- - 8. Pawel Slawatycki S:3
- - 8. Ladislav Paďour S:3
- - 9. Jaroslav Štigler 3:S
- - 7. Zdeněk Sojma 3:S
- - 10. Jan Trunkát 3:S
- - 10. Pavel Horák S:3
- - 11. Ivan Syka S:3
- - 11. Andrea Votoupalová S:3
- - 11. Antonín Slovák S:3
- - 12. Hana Palbuchtová 3:S
- - 9. Alena Königová S:3
- - 9. Sean McLemon S:3 i
- - 14. František Galle 3:S
- - 12. ondrej Bado 3:S
- - 12. Lukáš Černín 3:S i
- - 12. Milan Chobola 3:S
- - 12. Pavel Nevrtal S:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vyrovnané :-), spokojenost

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky, zaběhala jsem si :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tvé diagonály těsně za síť jsou vybroušené jako břitva, celkově jsi byl o chlup lepší

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru. M.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: pri zapase jsem se zranil a nemohu tento mesic jiz odehrat (narizen mesic klidu)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru :-)!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dík za hru a trenál a třeba někdy na skleničce :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dost dobrá hra

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: hráč odmítl zápas...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: No byl to boj. Ale mam pocit ze jsme kazdy bojoval spis sam se sebou. Diky.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zápas tak náročný, že jsem po něm skončil ve špitálu se zádama...Díky moc a hodně dalších úspěchů!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: bylo to náročné a vyrovnané

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Byl to opravdu náročný zápas, děkuji.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: diky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Az budu zdravej, vysledek bude snad vyrovnanejsi. Prvni set 26-28..

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobrý zápas, díky.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Moje forma zůstala na dovolené a podle toho to dnes na kurtu vypadalo :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Byl to boj... skus se sustredit na vyhru a mozna taky prestanes kazit jak ja:)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: diky za zapas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru! Super jsem si zahrál :-)!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Děkuji za hru, vyrovnaný zápas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: peknej klepec, diky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za zápas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: příště snad budeš mít lepší náladu...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zrusil termin vecer pred

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Termíny jsem vypsané měl, propadly prázdné. Zápas neodehrán, nevím, proč jsi zapsal S:3.

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

12. liga C 60 bodů 5 hráčů

Radek Joch, Antonín Seidl, Martin Kužela, Lukáš Antalov, Luděk Kočica

  R.J. A.S. M.K. L.A. L.K. rozdíl setů  
1. Radek Joch (28746) × 3:2 3:1 3:1 : 5 91 b.
2. Antonín Seidl (21050) 2:3 × : : 3:1 1 75 b.
3. Martin Kužela (22401) 1:3 : × 1:3 3:1 -2 75 b.
4. Lukáš Antalov (20858) 1:3 : 3:1 × : 0 73 b.
5. Luděk Kočica (20931) : 1:3 1:3 : × -4 64 b.
12. liga B 75 bodů 5 hráčů

Karol Vrták, Andrea Votoupalová, Luděk Kočica, Aleš Bartlík, Pavel Nevrtal

  K.V. A.V. L.K. A.B. P.N. rozdíl setů  
1. Karol Vrták (25704) × 3:0 2:3 0:3 3:2 0 101 b.
2. Andrea Votoupalová (14670) 0:3 × 3:1 1:3 3:2 -2 97 b.
3. Luděk Kočica (20931) 3:2 1:3 × 3:0 S:S 2 94 b.
4. Aleš Bartlík (28460) 3:0 3:1 0:3 × S:S 2 94 b.
5. Pavel Nevrtal (12400) 2:3 2:3 S:S S:S × -2 73 b.
13. liga B 60 bodů 5 hráčů

Luděk Kočica, Tomáš Bambas, Vít Novák, Tomáš Bajus, Stanislav Gala

  L.K. T.B. V.N. T.B. S.G. rozdíl setů  
1. Luděk Kočica (20931) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 105 b.
2. Tomáš Bambas (27816) 1:3 × 1:3 3:0 3:S 2 87 b.
3. Vít Novák (24168) 1:3 3:1 × 1:3 3:S 1 85 b.
4. Tomáš Bajus (29679) 0:3 0:3 3:1 × 3:S -1 81 b.
5. Stanislav Gala (29780) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
13. liga C 60 bodů 5 hráčů

Martin Pospíšil, Karel Pavelek, Luděk Kočica, Luděk Helis, Nikola Musil

  M.P. K.P. L.K. L.H. N.M. rozdíl setů  
1. Martin Pospíšil (19607) × 3:1 2:3 3:0 3:S 7 98 b.
2. Karel Pavelek (19419) 1:3 × 3:0 3:0 3:S 7 98 b.
3. Luděk Kočica (20931) 3:2 0:3 × 3:0 S:S 1 77 b.
4. Luděk Helis (29738) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 70 b.
5. Nikola Musil (26451) S:3 S:3 S:S S:3 × -9 55 b.

Podzimní sezóna 2017

11. liga A 90 bodů 5 hráčů

Lucie Pitelová, Petr Čipera, Michal Novotný, Aleš Bartlík, Luděk Kočica

  L.P. P.Č. M.N. A.B. L.K. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 2:3 3:0 3:0 3:0 8 133 b.
2. Petr Čipera (23873) 3:2 × 3:2 3:0 3:1 7 132 b.
3. Michal Novotný (24719) 0:3 2:3 × 3:2 3:2 -2 112 b.
4. Aleš Bartlík (28460) 0:3 0:3 2:3 × 3:2 -6 103 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 1:3 2:3 2:3 × -7 100 b.
12. liga B 75 bodů 5 hráčů

Luděk Kočica, Jana Benešová, Lukáš Černín, ondrej Bado, Milan Chobola

  L.K. J.B. L.Č. o.B. M.C. rozdíl setů  
1. Luděk Kočica (20931) × 3:1 3:S 3:S 3:S 11 116 b.
2. Jana Benešová (25014) 1:3 × 0:3 3:S 3:S 1 97 b.
3. Lukáš Černín (24982) S:3 3:0 × S:S S:S 0 78 b.
4. ondrej Bado (28902) S:3 S:3 S:S × S:S -6 65 b.
5. Milan Chobola (23695) S:3 S:3 S:S S:S × -6 65 b.
13. liga D 75 bodů 5 hráčů

Luděk Kočica, Karol Vrták, Pavel Pichler, Tomáš Menšík, Pavla Hanzelková

  L.K. K.V. P.P. T.M. P.H. rozdíl setů  
1. Luděk Kočica (20931) × 3:1 3:0 3:1 3:2 8 119 b.
2. Karol Vrták (25704) 1:3 × 3:0 3:S 3:0 7 113 b.
3. Pavel Pichler (17178) 0:3 0:3 × 3:S 3:2 -2 94 b.
4. Tomáš Menšík (18605) 1:3 S:3 S:3 × 3:1 -6 88 b.
5. Pavla Hanzelková (18299) 2:3 0:3 2:3 1:3 × -7 85 b.
14. liga A 60 bodů 5 hráčů

Petr Macek, Luděk Kočica, Romana Putnová, Věra Dočkalová, František Galle

  P.M. L.K. R.P. V.D. F.G. rozdíl setů  
1. Petr Macek (26582) × 2:3 3:1 3:0 3:S 7 98 b.
2. Luděk Kočica (20931) 3:2 × 3:2 3:2 3:S 6 97 b.
3. Romana Putnová (22154) 1:3 2:3 × 3:0 3:S 3 89 b.
4. Věra Dočkalová (27050) 0:3 2:3 0:3 × 3:S -4 74 b.
5. František Galle (26773) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.

Letní sezóna 2017

9. liga D 60 bodů 5 hráčů

Jan Stehlík, Sean McLemon, Miroslav Dobeš, Martin Vinář, Luděk Kočica

  J.S. S.M. M.D. M.V. L.K. rozdíl setů  
1. Jan Stehlík (27516) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 112 b.
2. Sean McLemon (26817) 0:3 × 1:3 3:0 3:S 1 85 b.
3. Miroslav Dobeš (27170) 0:3 3:1 × 0:3 2:3 -5 75 b.
4. Martin Vinář (26649) 0:3 0:3 3:0 × S:S -3 68 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 S:3 3:2 S:S × -5 64 b.
9. liga A 60 bodů 5 hráčů

Ondrej Dlugoš, Karel Pavelek, Luděk Kočica, Peter Sluka, David Koloušek

  O.D. K.P. L.K. P.S. D.K. rozdíl setů  
1. Ondrej Dlugoš (25809) × 3:1 2:3 3:0 3:S 7 98 b.
2. Karel Pavelek (19419) 1:3 × 3:1 3:1 3:S 5 94 b.
3. Luděk Kočica (20931) 3:2 1:3 × 3:2 S:S 0 75 b.
4. Peter Sluka (25414) 0:3 1:3 2:3 × S:S -6 61 b.
5. David Koloušek (24796) S:3 S:3 S:S S:S × -6 50 b.
10. liga A 45 bodů 5 hráčů

Luděk Kočica, Ivan Syka, Milan Kafka, Andrea Votoupalová, Lukáš Bartoněk

  L.K. I.S. M.K. A.V. L.B. rozdíl setů  
1. Luděk Kočica (20931) × 3:1 3:1 3:2 3:1 7 87 b.
2. Ivan Syka (25167) 1:3 × 3:1 3:2 3:S 4 77 b.
3. Milan Kafka (21345) 1:3 1:3 × 3:1 3:S 1 70 b.
4. Andrea Votoupalová (14670) 2:3 2:3 1:3 × 3:S -1 65 b.
5. Lukáš Bartoněk (10618) 1:3 S:3 S:3 S:3 × -11 47 b.
9. liga A 60 bodů 5 hráčů

Jiří Kostelecký, Miroslav Dobeš, Alena Königová, Luděk Kočica, Jan Navařík

  J.K. M.D. A.K. L.K. J.N. rozdíl setů  
1. Jiří Kostelecký (27143) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 112 b.
2. Miroslav Dobeš (27170) 0:3 × 3:0 2:3 3:0 2 90 b.
3. Alena Königová (21009) 0:3 0:3 × 3:S 3:0 0 83 b.
4. Luděk Kočica (20931) 0:3 3:2 S:3 × 3:0 -2 82 b.
5. Jan Navařík (27848) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 60 b.

Jarní sezóna 2017

12. liga A 75 bodů 4 hráčů

Petr Čipera, Luděk Kočica, Tomáš Bartl, Ivan Syka

  P.Č. L.K. T.B. I.S. rozdíl setů  
1. Petr Čipera (23873) × 3:1 3:2 3:0 6 119 b.
2. Luděk Kočica (20931) 1:3 × 3:S 3:0 4 108 b.
3. Tomáš Bartl (23992) 2:3 S:3 × 3:2 -3 92 b.
4. Ivan Syka (25167) 0:3 0:3 2:3 × -7 80 b.
13. liga D 60 bodů 5 hráčů

Jiří Kostelecký, Luděk Kočica, Jana Hanáková, Lucie Smolová, Adam Křikava

  J.K. L.K. J.H. L.S. A.K. rozdíl setů  
1. Jiří Kostelecký (27143) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 108 b.
2. Luděk Kočica (20931) 1:3 × 3:1 2:3 2:3 -2 81 b.
3. Jana Hanáková (22116) 1:3 1:3 × 2:3 3:S -2 78 b.
4. Lucie Smolová (23809) 0:3 3:2 3:2 × S:S -1 73 b.
5. Adam Křikava (25827) 0:3 3:2 S:3 S:S × -5 64 b.
12. liga B 75 bodů 5 hráčů

Miroslav Dobeš, Vítězslav Buček, Tomáš Dulovič, Luděk Kočica, Lukáš Bartoněk

  M.D. V.B. T.D. L.K. L.B. rozdíl setů  
1. Miroslav Dobeš (27170) × 3:0 3:1 2:3 3:0 7 116 b.
2. Vítězslav Buček (23902) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 112 b.
3. Tomáš Dulovič (11857) 1:3 0:3 × 3:2 1:3 -6 88 b.
4. Luděk Kočica (20931) 3:2 1:3 2:3 × S:S -2 85 b.
5. Lukáš Bartoněk (10618) 0:3 0:3 3:1 S:S × -4 81 b.
12. liga B 75 bodů 5 hráčů

Eva Uhlířová, Eva Paterová, Luděk Kočica, Ondřej Volný, Hana Palbuchtová

  E.U. E.P. L.K. O.V. H.P. rozdíl setů  
1. Eva Uhlířová (21921) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 120 b.
2. Eva Paterová (24687) 1:3 × 2:3 3:1 3:2 0 101 b.
3. Luděk Kočica (20931) 1:3 3:2 × S:S 3:S 2 91 b.
4. Ondřej Volný (21666) 0:3 1:3 S:S × 3:S -2 82 b.
5. Hana Palbuchtová (19929) S:3 2:3 S:3 S:3 × -10 79 b.

Podzimní sezóna 2016

11. liga A 105 bodů 6 hráčů

Antonín Slovák, Roman Brennner, Martina Míčková, Andrea Votoupalová, Ivan Syka, Luděk Kočica

  A.S. R.B. M.M. A.V. I.S. L.K. rozdíl setů  
1. Antonín Slovák (20923) × 3:0 2:3 3:0 3:1 3:S 10 146 b.
2. Roman Brennner (17621) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 3:S 8 143 b.
3. Martina Míčková (25171) 3:2 1:3 × 3:0 3:1 3:S 7 141 b.
4. Andrea Votoupalová (14670) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 3:S -3 123 b.
5. Ivan Syka (25167) 1:3 0:3 1:3 0:3 × 3:S -7 116 b.
6. Luděk Kočica (20931) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 105 b.
10. liga C 105 bodů 5 hráčů

Petr Číhal, Kryštof Šípek, Pavel Horák, Lenka Suchá, Luděk Kočica

  P.Č. K.Š. P.H. L.S. L.K. rozdíl setů  
1. Petr Číhal (21586) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 146 b.
2. Kryštof Šípek (26087) 3:1 × 3:1 3:0 S:S 7 135 b.
3. Pavel Horák (23785) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 126 b.
4. Lenka Suchá (19730) 0:3 0:3 2:3 × 3:0 -4 122 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 S:S S:3 0:3 × -9 100 b.
9. liga A 120 bodů 6 hráčů

Lukáš Vokoun, Svatopluk Richter, Michal Možný, Martin Pospíšil, Luděk Kočica, Vojtěch Koukal

  L.V. S.R. M.M. M.P. L.K. V.K. rozdíl setů  
1. Lukáš Vokoun (26396) × 3:1 3:1 3:2 3:0 3:0 11 166 b.
2. Svatopluk Richter (20053) 1:3 × 3:1 3:0 3:0 3:0 9 162 b.
3. Michal Možný (20819) 1:3 1:3 × 3:2 3:0 3:0 3 151 b.
4. Martin Pospíšil (19607) 2:3 0:3 2:3 × 2:3 3:0 -3 140 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 0:3 0:3 3:2 × 3:1 -6 136 b.
6. Vojtěch Koukal (23915) 0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 × -14 122 b.
10. liga A 105 bodů 6 hráčů

Lucie Pitelová, Luděk Kočica, Zuzana Kopáčková, Lukáš Hicl, Ivan Syka, Jan Trunkát

  L.P. L.K. Z.K. L.H. I.S. J.T. rozdíl setů  
1. Lucie Pitelová (12756) × 2:3 3:1 3:0 3:0 3:S 10 146 b.
2. Luděk Kočica (20931) 3:2 × 2:3 3:0 3:0 3:S 9 144 b.
3. Zuzana Kopáčková (17011) 1:3 3:2 × 3:1 3:0 3:S 7 141 b.
4. Lukáš Hicl (24834) 0:3 0:3 1:3 × 3:0 3:S -2 125 b.
5. Ivan Syka (25167) 0:3 0:3 0:3 0:3 × 3:S -9 113 b.
6. Jan Trunkát (21089) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 105 b.

Letní sezóna 2016

9. liga A 45 bodů 6 hráčů

Ludvik Ruzicka, Alena Königová, Luděk Kočica, Ondřej Gregárek, Gabriela Petyovská, Pavel Carda

  L.R. A.K. L.K. O.G. G.P. P.C. rozdíl setů  
1. Ludvik Ruzicka (24121) × 3:0 3:1 3:0 3:0 3:S 14 93 b.
2. Alena Königová (21009) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 3:S 7 81 b.
3. Luděk Kočica (20931) 1:3 2:3 × 3:0 3:0 S:S 3 67 b.
4. Ondřej Gregárek (23346) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 3:S -3 63 b.
5. Gabriela Petyovská (25804) 0:3 0:3 0:3 0:3 × 3:S -9 53 b.
6. Pavel Carda (21188) S:3 S:3 S:S S:3 S:3 × -12 41 b.
8. liga C 45 bodů 5 hráčů

Pavel Tihlařík, Ivana Liškutínová, Eva Petláková, Martina Míčková, Luděk Kočica

  P.T. I.L. E.P. M.M. L.K. rozdíl setů  
1. Pavel Tihlařík (23520) × 3:0 3:2 3:0 S:S 7 75 b.
2. Ivana Liškutínová (19644) 0:3 × 3:2 3:1 3:2 1 74 b.
3. Eva Petláková (24941) 2:3 2:3 × 3:1 3:2 1 73 b.
4. Martina Míčková (25171) 0:3 1:3 1:3 × 3:2 -6 58 b.
5. Luděk Kočica (20931) S:S 2:3 2:3 2:3 × -3 52 b.
9. liga A 30 bodů 5 hráčů

Luděk Kočica, Marek Dlouhý, Lukáš Černín, Hana Palbuchtová, Otakar Dušek

  L.K. M.D. L.Č. H.P. O.D. rozdíl setů  
1. Luděk Kočica (20931) × 3:1 3:2 3:1 3:0 8 74 b.
2. Marek Dlouhý (25214) 1:3 × 3:1 2:3 3:0 2 60 b.
3. Lukáš Černín (24982) 2:3 1:3 × 3:1 3:0 2 60 b.
4. Hana Palbuchtová (19929) 1:3 3:2 1:3 × 3:0 0 56 b.
5. Otakar Dušek (25226) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 30 b.
9. liga A 30 bodů 5 hráčů

Jana Hiripi, Martin Kužela, Luděk Kočica, Svatopluk Bartík, Jana Michlíková

  J.H. M.K. L.K. S.B. J.M. rozdíl setů  
1. Jana Hiripi (24381) × 3:2 3:2 3:0 3:0 8 74 b.
2. Martin Kužela (22401) 2:3 × 1:3 3:0 3:0 3 62 b.
3. Luděk Kočica (20931) 2:3 3:1 × S:S 3:0 4 53 b.
4. Svatopluk Bartík (20988) 0:3 0:3 S:S × 3:2 -5 34 b.
5. Jana Michlíková (24546) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 34 b.

Jarní sezóna 2016

9. liga C 90 bodů 5 hráčů

Eliška Šímová, Svatopluk Richter, Zdeněk Vahala, Zdeněk Valášek, Luděk Kočica

  E.Š. S.R. Z.V. Z.V. L.K. rozdíl setů  
1. Eliška Šímová (17223) × 3:2 3:0 3:2 3:0 8 134 b.
2. Svatopluk Richter (20053) 2:3 × 1:3 3:0 3:0 3 122 b.
3. Zdeněk Vahala (23143) 0:3 3:1 × 2:3 3:0 1 118 b.
4. Zdeněk Valášek (20490) 2:3 0:3 3:2 × 3:0 0 116 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 90 b.
8. liga C 105 bodů 6 hráčů

Petr Zycháček, Petr Gál, Filip Fousek, Kateřina Škvařilová, Jindřich Chodúr, Luděk Kočica

  P.Z. P.G. F.F. K.Š. J.C. L.K. rozdíl setů  
1. Petr Zycháček (16679) × 3:1 3:0 3:0 3:1 3:1 12 152 b.
2. Petr Gál (22371) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 3:0 8 145 b.
3. Filip Fousek (14350) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 3:S 2 132 b.
4. Kateřina Škvařilová (21803) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 3:0 -1 129 b.
5. Jindřich Chodúr (19194) 1:3 0:3 1:3 0:3 × 3:2 -9 115 b.
6. Luděk Kočica (20931) 1:3 0:3 S:3 0:3 2:3 × -12 110 b.
9. liga C 90 bodů 5 hráčů

Matěj Kareš, Luděk Kočica, Marek Kovář, Michal Hlaváč, Michal Baranec

  M.K. L.K. M.K. M.H. M.B. rozdíl setů  
1. Matěj Kareš (22840) × 1:3 2:3 3:0 3:0 3 122 b.
2. Luděk Kočica (20931) 3:1 × 3:0 S:S 3:1 7 120 b.
3. Marek Kovář (23613) 3:2 0:3 × 1:3 3:1 -2 112 b.
4. Michal Hlaváč (21309) 0:3 S:S 3:1 × 3:2 0 105 b.
5. Michal Baranec (10210) 0:3 1:3 1:3 2:3 × -8 98 b.
9. liga C 90 bodů 5 hráčů

Martin Matuška, Vladimir Chladek, Luděk Kočica, Zdeněk Valášek, Peťa Jelínek

  M.M. V.C. L.K. Z.V. P.J. rozdíl setů  
1. Martin Matuška (18810) × 3:1 3:0 3:1 3:S 10 135 b.
2. Vladimir Chladek (18085) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 5 127 b.
3. Luděk Kočica (20931) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 116 b.
4. Zdeněk Valášek (20490) 1:3 1:3 1:3 × S:S -6 91 b.
5. Peťa Jelínek (24089) S:3 0:3 0:3 S:S × -9 85 b.

Podzimní sezóna 2015

8. liga C 90 bodů 5 hráčů

Michal Čech, Petr Gál, Jindřich Chodúr, Luděk Kočica, Pavel Carda

  M.Č. P.G. J.C. L.K. P.C. rozdíl setů  
1. Michal Čech (20879) × 3:1 3:1 3:0 3:1 9 136 b.
2. Petr Gál (22371) 1:3 × 3:1 3:1 3:1 4 125 b.
3. Jindřich Chodúr (19194) 1:3 1:3 × 3:1 3:0 1 118 b.
4. Luděk Kočica (20931) 0:3 1:3 1:3 × 3:2 -6 103 b.
5. Pavel Carda (21188) 1:3 1:3 0:3 2:3 × -8 98 b.
7. liga A 105 bodů 5 hráčů

Michael Vrtek, Aleš Nevřela, Martin Novotný, Olda Kellner, Luděk Kočica

  M.V. A.N. M.N. O.K. L.K. rozdíl setů  
1. Michael Vrtek (21770) × 1:3 3:2 3:1 3:0 4 140 b.
2. Aleš Nevřela (20983) 3:1 × 3:1 3:0 S:S 7 135 b.
3. Martin Novotný (10239) 2:3 1:3 × 2:3 3:1 -2 126 b.
4. Olda Kellner (17985) 1:3 0:3 3:2 × S:S -4 111 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 S:S 1:3 S:S × -5 97 b.
8. liga C 90 bodů 5 hráčů

Dalibor Lang, Luděk Kočica, Aleš Müller, Martin Matuška, Kamil Šmerda

  D.L. L.K. A.M. M.M. K.Š. rozdíl setů  
1. Dalibor Lang (18609) × 3:2 3:1 3:0 3:1 8 134 b.
2. Luděk Kočica (20931) 2:3 × 3:1 1:3 3:1 1 118 b.
3. Aleš Müller (16399) 1:3 1:3 × 3:0 3:S 2 117 b.
4. Martin Matuška (18810) 0:3 3:1 0:3 × 3:S -1 111 b.
5. Kamil Šmerda (22592) 1:3 1:3 S:3 S:3 × -10 94 b.
7. liga A 105 bodů 5 hráčů

Jakub Vacula, Martin Zavadil, Michal Čech, Martin Novotný, Luděk Kočica

  J.V. M.Z. M.Č. M.N. L.K. rozdíl setů  
1. Jakub Vacula (11597) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 151 b.
2. Martin Zavadil (11833) 2:3 × 1:3 3:1 3:1 1 133 b.
3. Michal Čech (20879) 1:3 3:1 × 3:1 0:3 -1 129 b.
4. Martin Novotný (10239) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 122 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 1:3 3:0 0:3 × -5 120 b.

Letní sezóna 2015

7. liga C 60 bodů 5 hráčů

Bronislav Špaček, Luděk Kočica, Gustav Novotny, Petr Neradilek, Zdeněk Sojma

  B.Š. L.K. G.N. P.N. Z.S. rozdíl setů  
1. Bronislav Špaček (22635) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 110 b.
2. Luděk Kočica (20931) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 96 b.
3. Gustav Novotny (10666) 0:3 0:3 × 3:2 3:0 -2 82 b.
4. Petr Neradilek (20414) 1:3 0:3 2:3 × 3:0 -3 79 b.
5. Zdeněk Sojma (16147) 0:3 S:3 0:3 0:3 × -12 60 b.
8. liga B 45 bodů 5 hráčů

Luděk Kočica, Karel Černý, Michal Čech, Eva Uhlířová, Martin Pospíšil

  L.K. K.Č. M.Č. E.U. M.P. rozdíl setů  
1. Luděk Kočica (20931) × 3:0 2:3 3:0 3:0 8 88 b.
2. Karel Černý (16923) 0:3 × 3:1 3:0 3:1 4 80 b.
3. Michal Čech (20879) 3:2 1:3 × 3:1 3:0 4 80 b.
4. Eva Uhlířová (21921) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 58 b.
5. Martin Pospíšil (19607) 0:3 1:3 0:3 1:3 × -10 49 b.
7. liga A 60 bodů 6 hráčů

Radomír Uhlíř, Roman Studený, Petr Štěpán, Braňo Náter, Petr Neradilek, Luděk Kočica

  R.U. R.S. P.Š. B.N. P.N. L.K. rozdíl setů  
1. Radomír Uhlíř (20227) × 3:0 3:0 3:0 3:0 2:3 11 105 b.
2. Roman Studený (14325) (DK) 0:3 × 3:0 3:2 3:1 3:2 4 94 b.
3. Petr Štěpán (15485) 0:3 0:3 × 3:0 3:1 3:1 1 88 b.
4. Braňo Náter (17035) 0:3 2:3 0:3 × 3:0 3:0 -1 84 b.
5. Petr Neradilek (20414) 0:3 1:3 1:3 0:3 × 3:0 -7 74 b.
6. Luděk Kočica (20931) 3:2 2:3 1:3 0:3 0:3 × -8 72 b.
7. liga C 60 bodů 5 hráčů

Michael Vrtek, Luděk Kočica, Petr Gál, Petr Macek, Petr Číhal

  M.V. L.K. P.G. P.M. P.Č. rozdíl setů  
1. Michael Vrtek (21770) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 110 b.
2. Luděk Kočica (20931) 1:3 × 3:0 0:3 3:1 0 86 b.
3. Petr Gál (22371) 0:3 0:3 × 3:0 3:1 -1 84 b.
4. Petr Macek (19603) 0:3 3:0 0:3 × 3:2 -2 82 b.
5. Petr Číhal (21586) 0:3 1:3 1:3 2:3 × -8 68 b.

Jarní sezóna 2015

9. liga B 90 bodů 6 hráčů

Luděk Kočica, Gustav Novotny, Jiří Jetelina, Ivo Provazník, Lukáš Machálek, Jaroslav Štigler

  L.K. G.N. J.J. I.P. L.M. J.Š. rozdíl setů  
1. Luděk Kočica (20931) × 3:2 3:2 3:0 3:0 3:S 11 133 b.
2. Gustav Novotny (10666) 2:3 × 3:0 3:0 3:0 3:S 11 132 b.
3. Jiří Jetelina (19873) 2:3 0:3 × 3:1 S:3 3:S -2 110 b.
4. Ivo Provazník (19652) 0:3 0:3 1:3 × 3:S 3:S -2 108 b.
5. Lukáš Machálek (21657) 0:3 0:3 3:S S:3 × 3:S -3 106 b.
6. Jaroslav Štigler (21661) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 90 b.
8. liga B 105 bodů 6 hráčů

Aleš Müller, Milda Groppl, Roman Hybášek, Alena Kuchníková, Luděk Kočica, Milan Hrazdíra

  A.M. M.G. R.H. A.K. L.K. M.H. rozdíl setů  
1. Aleš Müller (16399) × 3:2 3:S 3:0 3:0 3:S 13 149 b.
2. Milda Groppl (22112) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 3:S 10 146 b.
3. Roman Hybášek (20799) S:3 1:3 × 3:0 1:3 3:S -1 127 b.
4. Alena Kuchníková (20061) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 3:S -3 123 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 0:3 3:1 0:3 × S:S -7 110 b.
6. Milan Hrazdíra (22139) S:3 S:3 S:3 S:3 S:S × -12 101 b.
9. liga D 90 bodů 5 hráčů

Richard Procházka, Luděk Kočica, Matej Ducár, Zdeněk Sojma, Pavel Carda

  R.P. L.K. M.D. Z.S. P.C. rozdíl setů  
1. Richard Procházka (20255) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 142 b.
2. Luděk Kočica (20931) 0:3 × 3:1 3:2 3:1 2 121 b.
3. Matej Ducár (13814) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 111 b.
4. Zdeněk Sojma (16147) 0:3 2:3 2:3 × 3:2 -4 107 b.
5. Pavel Carda (21188) 0:3 1:3 S:3 2:3 × -9 96 b.
8. liga B 90 bodů 5 hráčů

Jan Vodák, Radek Štencl, Pawel Slawatycki, Ladislav Paďour, Luděk Kočica

  J.V. R.Š. P.S. L.P. L.K. rozdíl setů  
1. Jan Vodák (17143) × 2:3 3:0 3:0 3:0 8 133 b.
2. Radek Štencl (19491) 3:2 × 3:0 3:2 3:S 8 131 b.
3. Pawel Slawatycki (20659) 0:3 0:3 × 3:2 3:S -2 109 b.
4. Ladislav Paďour (17219) 0:3 2:3 2:3 × 3:S -2 108 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.

Podzimní sezóna 2014

7. liga C 90 bodů 5 hráčů

Aleš Müller, Jan Škaroupka, Martin Šípek, Matej Olearnik, Luděk Kočica

  A.M. J.Š. M.Š. M.O. L.K. rozdíl setů  
1. Aleš Müller (16399) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 136 b.
2. Jan Škaroupka (17771) 1:3 × 3:2 3:2 3:1 2 121 b.
3. Martin Šípek (10359) 2:3 2:3 × 3:1 3:2 1 118 b.
4. Matej Olearnik (18608) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 105 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 1:3 2:3 2:3 × -7 100 b.
8. liga D 75 bodů 5 hráčů

Jiří Zejda, Luděk Kočica, David Přecechtěl, Gustav Novotny, Tomáš Pavlacký

  J.Z. L.K. D.P. G.N. T.P. rozdíl setů  
1. Jiří Zejda (20675) × 3:2 2:3 3:0 3:S 6 111 b.
2. Luděk Kočica (20931) 2:3 × 3:0 3:2 3:S 6 111 b.
3. David Přecechtěl (10360) 3:2 0:3 × 3:0 3:S 4 107 b.
4. Gustav Novotny (10666) 0:3 2:3 0:3 × 3:S -4 89 b.
5. Tomáš Pavlacký (11905) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 75 b.
8. liga A 75 bodů 6 hráčů

Braňo Náter, Klára Talášková, Luděk Kočica, Radim Uhřík, Antonín Seidl, Vladimir Chladek

  B.N. K.T. L.K. R.U. A.S. V.C. rozdíl setů  
1. Braňo Náter (17035) × 3:1 2:3 3:1 3:0 3:0 9 117 b.
2. Klára Talášková (16772) 1:3 × 3:0 3:0 3:S 3:0 10 116 b.
3. Luděk Kočica (20931) 3:2 0:3 × 2:3 3:2 3:0 1 103 b.
4. Radim Uhřík (20172) 1:3 0:3 3:2 × 3:1 2:3 -3 96 b.
5. Antonín Seidl (21050) 0:3 S:3 2:3 1:3 × 3:0 -6 90 b.
6. Vladimir Chladek (18085) 0:3 0:3 0:3 3:2 0:3 × -11 82 b.
7. liga A 90 bodů 5 hráčů

Martin Novotný, Radomír Uhlíř, Jan Škaroupka, Martin Surma, Luděk Kočica

  M.N. R.U. J.Š. M.S. L.K. rozdíl setů  
1. Martin Novotný (10239) × 3:0 3:0 2:3 3:0 8 133 b.
2. Radomír Uhlíř (20227) 0:3 × 3:1 3:1 3:1 3 123 b.
3. Jan Škaroupka (17771) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 118 b.
4. Martin Surma (10642) 3:2 1:3 0:3 × 3:1 -2 112 b.
5. Luděk Kočica (20931) 0:3 1:3 0:3 1:3 × -10 94 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...